Fame-sfeer in Syndroom van Groen Spraakmakend toneelstuk in Middelburgs Minitheater Donkere dagen voor kerst Follia Duo in Razzmatezz Woensdag 18 december 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 19 DECEMBER T/M 25 DECEMBER IN MIDDEN ZEELAND Vrijdagavond 13 december, 19.30 uur. Een lange rij mensen staat te wachten om de Middelburg se Stadsschouwburg in te gaan. Het program ma van vanavond trekt veel publiek. De musical Het Syndroom van Groen is uitverkocht. Toch stonden er geen recensies in de landelijke dag bladen en zijn de sterren van vanavond niet internationaal bekend. En is het publiek niet het doorsnee-schouwburg-publiek. EMILY OF HET GEHEIM VAN HUIS TEN BOSCH Theatergroep Toetssteen uit Am sterdam voert zaterdag 21 decem ber de voorstelling 'Emily, of het geheim van Huis ten Bosch' twee keer op in het Middelburgse Mini- theater. Over dit stuk is in de lande lijke media veel te doen geweest, ondermeer door het niet toeken nen van subsidie door staatssecre taris Nuis. KINDERBOEKEN 11 mmm mmm De hoofdrolspelers zijn welis waar niet internationaal bekend, maar in de zaal weet men wel degelijk wie wie is. De totale cast is namelijk verbon den aan de Stedelijke Scholen gemeenschap Middelburg (SSGM). Als leerling, leraar, echtgenoot van een docent of conciërge. Ook in de zaal is het druk. De niet-bezette stoelen zijn op één hand te tellen. „Van genodig den die niet zijn gekomen", vertelt R.A. van Akkeren, lera res Frans en belast met de publiciteitszaken van de school. Op de stoelen die wel bezet zijn voornamelijk ouders 'en familieleden van optreden de leerlingen. De sfeer is gespannen. Als het doek opgaat en de lichten aangaan, wordt het stil in de zaal. Dan barst het feestgewoel los. Het Syndroom van Groen, geschreven door (echtgenoot) Jan Burggraaf, gaat over vier schipbreukelingen die ieder voor zich een spannend avon tuur beleven. Zo wordt Victor (David van Oorschot) achterna gezeten door een bende vrou welijke piraten. De vioolspe lende Julia (Renée van Brakel) dreigt verorberd te worden door gebrekkig Nederlands sprekende kannibalen. De nuf fige Katelien (Sacha Bursian) tenslotte helpt een aantal ver dwaalde ruimtewezens terug naar hun eigen sterrenstelsel. In vrijwel elke scène komt een groen wezentje (Marcelle Kuij- pers) terug. Wat zij eigenlijk met het verhaal te maken heeft, blijkt pas tegen het eind. De show wordt opgevoerd in een razend tempo. Natuurlijk, het geluid hapert hier en daar iets. En in de balletscènes hup pelt wel eens iemand uit de maat. Maar dat zijn kleinighe den vergeleken met het enor me enthousiasme waar alles mee gebracht wordt. Vol vuur wordt het ene na het andere lied gezongen. En gedanst, want ook hierin zijn de leerlin gen (èn leraren) de afgelopen anderhalf jaar.behoorlijk geoe fend geraakt. De scènes waar in veel mensen op het podium staan doen haast denken aan 'Fame', het populaire televisie programma uit de jaren tach tig waarin ook naar hartelust gezongen en gedanst wordt. De decors zijn schitterend en komen goed uit bij de profes sionele belichting. „De Stads schouwburg heeft de belich ting gedaan", vertelt Van Akkeren. „En dat is natuurlijk te zien. Het maakt zo'n voor stelling gelijk een stuk profes sioneler". Gespannen wacht het publiek op de ontknoping. Wanneer leraar Engels Mark Mast opkomt voor zijn scène lopen fantasie en werkelijkheid echt even in elkaar over. „Good afternoon", begroet hij zijn collega's op het toneel. Achter me legt iemand uit dat hij zijn klas altijd op dezelfde manier begroet. Mast is een professor genaamd Groen en hij legt uit dat het kleine groe ne wezentje een patiënt van hem is, die over speciale krachten beschikt. De 'schip breukelingen' zijn door haar gehypnotiseerd en hebben de avonturen niet werkelijk mee gemaakt. In de slotscène daagt het groene wezentje het publiek uit: vertellen jullie mij nu maar eens wat fantasie en werkelijkheid was. In een dynamische slotscène komen alle sterren nog één keer op het toneel en worden de laat ste kelen schor gezongen. Het publiek zorgt voor de staande ovatie en het doek valt enkele keren voordat de gordijnen definitief dichtgaan. Achter het doek is het een drukte van belang. „Het ging klote", zegt één van de leerlingen tegen productieleider Ger Boer. Ze speelde één van de vrouwelij ke piraten en moest voor deze rol een papegaai op haar schouders nemen. „Dat beest zakte steeds af. Gisteren ging het veel beter". Emily, of het geheim van Huis ten Bosch is een toneelstuk in vijf bedrijven. Het verhaal is geba seerd op de levens van het Nederlands Konink lijk Huis, alhoewel deze nooit medewerking of toestemming verleenden aan de auteurs. Het stuk speelt zich af rond de bank van Beatrix en Claus in de woonkamer van Huis ten Bosch. Grote gevoelens, ambities, generatieproblema- tiek, verdriet om gemiste kansen, een haast ondraaglijke verantwoordelijkheid en Eros spe len een grote rol in het verhaal. Het toneelstuk is geschreven door Ger Beuken kamp, Dick van den Heuvel en Mark Walraven. Ger Beukenkamp neemt ook de regie voor zijn rekening. De Amsterdamse amateurtheatergroep Toets steen speelt voornamelijk nieuwe Nederlandse stukken die nog nooit eerder opgevoerd wer den. Emily, of het geheim van Huis ten Bosch is hier een voorbeeld van. De voorstellingen in het Middelburgse Mini- theater aan de Verwerijstraat beginnen om 14 en 20.30 uur. Ineke Veenhoven als Koningin Beatrix en Chris Redmeijer als Prins Claus. Het gitaar- en mandoline- tweetal Follia Duo treedt zaterdag 21 december op in Razzmatazz in Oost- Souburg. Het Follia Duo bestaat uit Marina Eckhardt en Leo van Rutte. Samen brengen ze een afwisselend pro gramma met onder meer werken van Vivaldi, Tedes- co, Van Beethoven, Pagani- ni, Calace en Baumann. Daarnaast worden ook sfeervolle transcripties van Spaanse en Zuidameri- kaanse muziek en eigen composities ten gehore gebracht. De voorstelling in Razzma tazz begint om 21 uur. Ondergronds - Het Natuur kundig Gezelschap te Middel burg houdt op 20 december een lezing over ondergronds bouwen in Nederland. Deze wordt gege ven door prof. dr. jr. A. Verruijt. De bijeenkomsten van het Natuurkundig Gezelschap zijn vrij toegankelijk en worden gehou den in de Zeeuwse Bibliotheek. Aanvang 20 uur. De donkere dagen, we zitten er middenin. Voor deze laat ste aflevering van 1996 koos ik wat boeken, die daar alles mee te maken hebben. En wat exemplaren om de kerst vakantie creatief mee door te komen. Margreet MeuJmeester J Het wordt winter is een pren tenboekje in de serie De Bui tenbosberen. In deze afleve ring bereidt de berenfamilie, bestaande uit vader, moeder, Tim, Sjors en de kleine Daisy zich voor op een lange win ter. En daar hoort de traditio nele dag bij, dat de kinderen met vader hout halen in het bos. Een feestdag. Moeder zorgt voor een goed gevulde picknickmand en met elkaar beleven ze veel plezier. Als ze thuiskomen staat er al gauw een heerlijke bramentaart op tafel. Winterspinsels is een boek met verhalen en gedichten van dertien Nederlandse schrijvers. Wat voorbeelden: Van Henny Fortuin een ver haal over Winterkind, de dochter van Koning Winter. Overal waar Winterkind ver schijnt is het ijzig koud. Jochem wordt verliefd op haar en dat is niet zonder pro blemen. Asfaltkerstmis is een verhaal van An Rutgers van der Loeff over de kinderen van een nachtwaker en een serveerster in New York, die op hun eigen manier Kerst mis vieren. Voor wie in zijn kerstboom eens iets anders wil hangen verscheen een viertal Kerst- balboekjes. Fonkelende door- kijkboekjes aan een lintje met elk een winters verhaaltje. Titels zijn: De aardige sneeuwman, Waar is mijn kerstkous, De muts van de kerstman en Mag ik je hel pen? Een orgineel kerstca deautje. In Op zoek naar een thuis gaat Ted Beer op stap om een kind te zoeken dat hem wil hebben. Onderweg voegen zich nog meer afgedankte beren bij hem. Ze lijken nie mand te kunnen vinden tot dat... ze een man met grote laarzen tegenkomen. Lieve Baeten had al veel suc ces met twee boeken over het heksenkind Lotje. Nu ver scheen De kerstboom van Lotje. Deze keer heeft Lotje het heel druk met de voorbe reidingen voor kerstmis. Alles moet klaar zijn als de Kerstheks komt. Maar ande ren doen een beroep op haar. Gelukkig trekt zij zich daar niets van aan en gaat gewoon door. Als de Kerstheks komt is het cadeautje dan ook wel verdiend. In Klaarlichte nacht gaan Pien en papa in de nacht op stap. Ze komen van alles tegen en dat is voor Pien, maar ook voor de lezer een ontdekking dankzij de schuifjes, die iets bijzonders van de nacht maken. Het bos, het water, de stad, steeds is het verschil tussen de gewone en de klaarlichte nacht een verras sing. Het spetterend vuur werk aan het einde barst ten slotte in alle hevigheid los. Voor de knutselaars geef ik hierbij wat titels die je mis schien weer net op een ander idee brengen. Huisje, boom pje, beestje is een knutsel- boek voor kinderen van acht tot twaalf jaar. Na bespreking van een aantal materialen en technieken kun je aan de slag. Per techniek (b.v. kringloop materiaal, verven en bedruk ken) volgen een aantal voor beelden, duidelijk voorzien van foto's. Je kunt er heel wat ideeën in vinden voor allerlei gebruiks- en siervoorwerpen om zelf te maken. Kinderen die liever hun crea tiviteit in de keuken zoeken genieten vast van Het kook boek voor kinderen. Het betreft hier allemaal recepten die te maken hebben met bestaande verhalen. Zo maak je de Kroketjes van Kikker erwten, waar Kikker en Pad zo van genieten. En de Verras singsbordjes waar Pippi Langkous veel succes mee had. De Zomersalade met Ham van Pieter Konijn is ongetwijfeld ook in de winter een succes. Bij elk recept is een fragment uit het betreffende boek. Wie weet wil je vervolgens het hele boek wel lezen. En dat is dan weer de volgende vakantie besteding. Ik wil dit jaar graag besluiten met Kikker is kikker. Het laat ste boek in de bekende serie. Niet alleen omdat het gewoon een heerlijk boek is, maar ook omdat het een wij ze les bevat: Wat er om je heen ook gebeurt en hoe iedereen zich voordoet, blijf gewoon jezelf. Dan ben je een gelukkig mens. Dat is wat Kik ker ontdekt, nadat hij heeft gemerkt dat hij niet kan vlie gen, bakken of andere din gen, doen, die anderen wel kunnen. Maar hij is Kikker en dat is ook heel wat waard. Trouwens... Springen is toch ook fantastisch? Het wordt winter door Margaret Carter en Richard Fowler, De Eekhoorn, Zeewolde, 9,95 Winterspinsels, 14 Nederlandse auteurs, ill. Helen van Vliet, Ploegsma, Amsterdam, 25,00 Kerstbalboekjes, uitg. van Reemst, Houten, 9,95 per deel Op zoek naar een thuis door Chr. Leeson en Cath. Walters, de Vries-Brouwers, Rotterdam, Antwerpen, 14,90 De kerstboom van Lotje door Lieve Baeten, Clavis, Hasselt, 29,90 Klaarlichte nacht door Paul Dowling, Zirkoon, Amsterdam, 25,00 Huisje, boompje, beestje door Petra Boase, Van Holkema en Warendorf, Houten, 29,90 Het kookboek voor kinderen door Rianne Buis en Thea Peters, Ploegsma, 15,00 tot 31 december, daarna 27,50 Kikker is kikker door Max Velthuijs, Leopold, Amsterdam, 22,50 AR NE MUI DEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuindorp 5, Ludmila Kalmaeva, schilderijen, portretten en pos ters. Geopend na tel. afspraak 0118-603469. GOES Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kun stenaars, diverse werken. Galerie Elf, Kleine Kade 11, Sam Kennedy;schilderijen/bron zen beelden, Clarie Pronk; beel den en woondecoratie uit ver schillende werelddelen en exclu sieve cadeau-artikelen. Galerie van den Berge, Wijn gaardstraat 3, 'View indicator 5' (t/m 21 december). Museum voor Zuid- en Noord-BevelandSingelstraat 13, Graeme Marsden, 'Te zien: Museum'. Hema, Klokstraat 11, Graeme Marsden, 'Te zien: Warenhuis'. Station, Stationsplein, Graeme Marsden, Te zien: Stationsge bouw'. Oosterscheldeziekenhuis, 's- Gravenpolderseweg 114, 21 kun stenaars, 'Honderd gulden expo sitie'. Stadskantoor, Oostsingel 2, diverse Goese kunstenaars en leden van de Stichting Goese Kunstmarktdiverse werken. GRUPSKERKE Boerderijgalerie De Osse- berg, Singelweg 11, Ludmila Kalmaeva, schilderijen, collages en mixed media. Geopend ma. t/m za. 14-17 uur (t/m 20 decem ber). KAMPERLAND Restaurant Papilion, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aqua rellen en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. van af 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona. Dorpsstraat 23- 25, llona Schmit, naïeve schilde rijen. Geopend za. van 14-17 uur. MIDDEL BURG Galerie 't Zeepaardje, Vlas- markt 7-9, Maurice en Saskia Göth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Galerie Willem Vader, L. Noordstraat 56, schilderijen, tel. 0118-629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 0118-616323, staal- en touwplastieken, ge opend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling van diverse kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Weten schappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Koren dijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Roosevelt Studiecentrum, Abdij, tentoonstelling over het leven en werk van drie Roose- velts: de president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1884- 1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Zeeuwse Bibliotheek, Kou steensedijk 7, 'Werd verwacht, affiches in beeld', affiches die het Zeeuws Documentatiecen trum in 1995 verzamelde. Zeeuws Museum, Abdij, Sing les, eenlingen uit de collectie twintigste-eeuwse kunst bijeen gezocht door Lex ter Braak. Ge opend ma. t/m za. 10-17 u. zo. 12-17 u. Middelburgs Koffiehuis, Lan- geviele 61, Cor van der Padt, 'Walcheren in aquarel en pastel'. Classical Chambers, Dam plein 21, Annie van Wingerden- Monen, aquarellen, sfeerland schappen en bloemen. Kuiperspoort 22, Hans de Ruij- ter, 'Open huis'. Galerie 't Haentje te Paart, Spanjaardstraat 19, Frank Bie- mans, glas objecten. Geopend do, za. en zo. 14-16.30 uur. Galerie 'T', Turfkaai 25/27, Juut Kortekaas, schilderijen en ruim- telijkwerk in diverse materialen. Stichting Welzijn Ouderen, Molstraat 13, Jaap Klein; reisfo tografie. Karin Birkenfeld; foto grafie. Cora de Looff; fotografie. VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, leven de reptielen, amfibieën en insec ten, dagelijks geopend van 14- 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Bres- kens. Op dubbeldekkersveer boot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Galerie Hannelore Meyaard, Hendrikstraat 8, Roger Raveel, Lotti van der Gaag, Frank C. Hau- ser, Olga Weststrate, Lidy Hoe- waer en Hans Verhagen, diverse werken. De Kleine Galerie, Kouden hoek 32, Karin Starmans, diverse werken. Theo van Doesburgcentrum, Brouwenaarstraat 2, Ludmila Kalmaeva, dagboek aantekenin gen '100 naakten' (aquarel). Bellamy 19, Bellamypark 19, 'De selectie VIII': Hans Bom mel jé; schilderijen, Wim Bakker; schilderijen en Menno de Nooy- er; bêelden 'De selectie VIII'. Notariskantoor Sauer en Oonk, Badhuisstraat 181, Carla van Hoek, 'Vrouwen van Thai land'. Altena Interieur Design, Scheldestraat 29, (Kiek Artistiek), A.H.J.M. Riemslag; olieverf- en pastelschilderijen. Y. Dollé-Gij- zelaar; keramische tuinbeelden en perspex objecten. wemeldFnge Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks ge opend. WISSENKERKE Galerie De Praktijk, Voor straat 15, Gérard Gribaumont, olieverfschilderijen. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolle- weg 5, Jan Boer, olieverven. Galerie De Hoekweide, Naza reth 4, Yvonne Struys, twee- en driedimensionaal werk. Conny Bouwman; aquarellen. Geopend op werkdagen van 10- 16 uur. Rabobank, Lange Geere 3, H.P.A. Verschure, verschillende creaties van papier. Galerie Het Gouden Briefke, Wijngaardstraat 15, Arjelien van Dijke; schilderijen. Inge Notscha- e/e; keramiek. Geopend ma. 13- 17.30 uur, di. t/m vr. 10-17.30 uur en za. 10-17 uur. Galerie Veurink, Vlissingse- straat 14, Philip Veurink, acryl op papier. Zeeuwse Bibliotheek, Kou steensedijk 7, Barbara Jean, fotosequentie 'Fata morgana'. Vleeshal, Markt, Zeeuwse Kunstkring, Kerstexpositie (van af 23 december). NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dage lijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Fra mework Invitation. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, Toon Fey, 'De kleur van water' fototentoonstel ling. Geopend di. t/m zo. 12-17 uur. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, Ad Braat, Miems van Citters, Jan Eikenaar, Ernst Joachim, Margreet Leydekker en Gerda Rutters, 'Een beeld van een tuin'. Toeristisch Centrum Oranje zon, Schoolstraat 4, Jan de Koning, aquarellen van Walcher- se zeegezichten, landschappen en stillevens, inktschilderijen van een Afrikaan en een oude man. OOST-SOUBURG De Zoute Viever, Dongestraat I, Grootjans; houtsnijwerk. Marli van Dalen; aquarellen. F. Pee- ters; kijkdozen in kerstsfeer. Watertoren, Harry van de Vliet; installatie reinwaterkelder. Arie Berkulin; beelden. Piet Diele- man; schilderijen. Henric Bor sten; videoproject en Wido Blok land; sculpturen. 'De Selektie VIII'. Omroep Zeeland, Kanaalstraat 64, Kees van der Vossen, acryl op aluminium en tempera op papier. Geopend op werkdagen van 14-16 uur. DONDERDAG 19 DECEMBER I DONDERDAG 19 DECEMBER Stadsschouwburg, Middel burg; Peter Faber en Catheri ne ten Bruggencate, 'Een goed ontbijt', 20 uur. Vrije School Zeeland, Mid delburg; Ouders en leerkrach ten van de Vrije School Zee land, 'Oberuferer kerstspelen', 20 uur. VRIJDAG 20 DECEMBER Concert- en Gehoorzaal, Middelburg; Het Zeeuws Orkest, 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Jeans, 'A happening', 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissin- gen; Els de Schepper, 'Aai baarheidsfactor nr. 7', 20.15 uur. Els de Schepper. Podium 't Beest, Goes; Theatergroep De Roovers, 'An outpost of progress', 20.30 uur. De Piek, Vlissingen; Jam sessie, 21 uur. Rock Café Gommert, Vlis singen; Steve Hooker Rum ble, 22 uur. ZATERDAG 21 DECEMBER Minitheater, Middelburg; Theatergroep Toetssteen, 'Emily, of het geheim van Huis ten Bosch', 14 en 20.30 uur. Concert- en Gehoorzaal, Middelburg; Het Zeeuws Orkest, 20 uur. Rooms Katholieke Kerk, Vlissingen; De Vlissingse Oratoriumvereniging, Het Randstedelijk Begeleidingsor kest en Tijn van Eijk (orgel), 20 uur. St. Jacobskerk, Vlissingen; Ons Genoegen, kerstconcert, 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissin gen; Eddy 'Knock on Wood' Floyd The Soul Incorpora ted, speciale gast: Earl Green, 20.15 uur. Razzmatazz, Oost-Souburg; Het Follia Duo, 21 uur. Podium 't Beest, Goes; X- mas Swingparty en de Neder landse Elvis Presley, 21 uur. Hotel Arneville, Middel burg; The Charlestown Jazz- band, 21.30 uur. De Piek, Vlissingen; l$i$, 22 uur. ZONDAG 22 DECEMBER Concert- en Gehoorzaal, Middelburg; Het Schubert Consort, 15.30 uur. Café De Concurrent, Vlis singen; BSUR, (Be As You Are) 16 uur. Geertsekerk, Kloetinge; Brassband Excelsior en Vocaal Ensemble St. Laurens, 19.30 uur. MAANDAG 23 DECEMBER Nieuwe Kerk, Middelburg; Jongerenkoor Matthanja en Karei Bogerd, 20 uur. Alhambra I Vlissingen, 'Rand- som' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Daylight' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Long Kiss Goodnight' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Hunchback of the Notre Dame' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Jingle all the Way' 20 uur. 't Beest Goes, 'De nieuwe moeder' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Secrets and Lies' 20.30 uur. VRIJDAG 20 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Evita' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Daylight' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Jingle all the Way' 19 uur. 'The Long Kiss Goodnight' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Hunchback of the Notre Dame' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Evita' 19 en 21.30 uur. 't Beest, Goes; 'De nieuwe moe der' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Things to do in Denver' 19.30 uur. 'Secrets and Lies' 22 uur. ZATERDAG21 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Evita' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Mathil da' 13.30 en 16 uur. 'Daylight' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Jingle all the Way' 13.30, 16 en 19 uur. 'The Long Kiss Goodnight' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pinok- kio' 13.30 en 16 uur. 'The Hunchback of the Notre Dame' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Evita' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Secrets and Lies' 19.30 uur. 'Things to do in Denver' 22 uur. ZONDAG 22 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Evita' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Mathil da' 13.30 en 16 uur. 'Daylight' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Jingle all the Way' 13.30, 16 en 19 uur. 'The Long Kiss Goodnight' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pinok- kio' 13.30 en 16 uur. 'The Hunchback of the Notre Dame' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Evita' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Secrets and Lies' 20.30 uur. MAANDAG 23 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Evita' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Mathil da' 13.30 en 16 uur. 'Daylight' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Jingle all the Way' 13.30,16 en 19 uur. The Long Kiss Goodnight' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pinok- kio" 13.30 en 16 uur. 'The Hunchback of the Notre Dame' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Evita' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Mephisto' 20.30 uur. DINSDAG 24 DECEMBER Alhambra. I Vlissingen, 'Evita' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Mathil da' 13.30 en 16 uur. 'Daylight' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Jingle all the Way' 13.30, 16 en 19 uur. 'The Long Kiss Goodnight' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pinok- kio' 13.30 en 16 uur. 'The Hunchback of the Notre Dame' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Evita' 20 uur. 't Beest, Goes; 'Charlotte' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Secrets and Lies' 20.30 uur. WOENSDAG 25 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Evita' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Mathil da' 14 uur. 'Daylight' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Jingle all the Way" 14 uur. "The Long Kiss Goodnight' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pinok- kio' 14 uur. 'The Hunchback of the Notre Dame' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Evita' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, geen voorstelling. Karei Bogerd. Duin 2 - Leen van Duivendijk Zeeuwse Biologisch Museum in Oostkapelle, lunchcafé, Duinvlietweg 6, Leen van Duivendijk, acrylwerken. DINSDAG 24 DECEMBER De Mug, Middelburg; Banty Rooster, 22 uur. ZATERDAG 21 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'De Klok kenluider van de Notre Dam' 13.30 en 16 uur. Grand Theater Goes, 'De Klokken luider van de Notre Dame' 14 uur. ZONDAG 22 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'De Klok kenluider van de Notre Dame' 13.30 en 16 uur. Grand Theater Goes, 'De Klokken luider van de Notre Dame' 14 uur. MAANDAG 23 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, De Klok kenluider van de Notre Dame' 13.30 en 16 uur. Grand Theater Goes, 'De Klokken luider van de Notre Dame' 14 uur. DINSDAG 24 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, De Klok kenluider van de Notre Dame' 13.30 en 16 uur. Grand Theater Goes, De Klokken luider van de Notre Dame' 14 uur. WOENSDAG 25 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'De Klok kenluider van de Notre Dame' 14 uur. Grand Theater Goes, 'De Klokken luider van de Notre Dame' 14 uur.

de Vlissinger | 1996 | | pagina 11