Document over spektakel bij onraad op de Westerschelde Vlissingen zingt Chickentales Muziek en dans Ledenvergadering Vrienden van De Piek met Wolfclan Sister Kerstconcert Zeeuws Orkest met wereldberoemde altvioliste r SLEEPVAART EN BERGING OM DE ZUID VAN COR HEIJKOOP Charlestown Jazzband verzorgt Kerstconcert Vier lezingen over belangrijke dichters 12 DECEMBER T/M 18 DECEMBER IN MIDDEN ZEELAND Na dertien jaar komt er weer een werk van Cor Heijkoop in de boekwinkel. De grote belangstel ling voor 'De Westerschelde bij storm en mist' van toen was daar aanleiding toe. Het werk wordt opgevolgd door 'Sleepvaart en berging om de Zuid'. En dat gaat eveneens over spekta kel op de Westerschelde. De wereldberoemde altvioliste Nobuko Imai soleert vrijdag 20 en zaterdag 21 december tij dens een concert van het Zeeuws Orkest onder leiding van Istvan Parkanyl. De Japanse wordt gezien als een van de meest toonaangevende altviolisten van deze tijd. De concerten begin nen zowel vrijdag als zaterdag om 20 uur. De Dulle Roeckers brengen zaterdag 14 decem ber de show Chickentales in het Vlissingse Ar senaaltheater. Onder het motto 'niet goed, geld terug' brengen beide dames een snelle show die gekenmerkt wordt door absurde scènes, zelf spot en invloeden van televisie. Woensdag 11 december 1996DE FAAM - DE VLISSINGER?1 IM Uiï lïï Hï Hïï De verhalen in het boek zijn ontleend aan gegevens uit scheepsjournalen, notaris- en scheepsverklaringen, uitspra ken van de Raad voor de Scheepvaart, verhalen van ooggetuigen en particulieren en vele andere bronnen, meldt Cor Heijkoop in zijn voor woord. Het eigenlijke boek begint met het hoofdstuk Scheepvaart en veiligheid. Daarin belicht Heijkoop zo'n beetje de geschiedenis van sleepvaart en berging. Vroeger was het DeBig Band van de Zeeuwse Muziekschool en de dansers van Stich ting Dansz voeren zondag 15 december de geza menlijke voorstelling 'Muziek voor Dansz' op. Lia Sorber, artistiek leid ster van Stichting Dansz, maakte voor de gelegen heid een aantal chore ografieën op nummers van de Big Band. Daar naast laten beide ama- teurgroepen ook eigen werk aan het publiek zien. Muziek voor Dansz wordt uitgevoerd in De Stenge in Heinkenszand. De voor stelling begint om 15 uur. kappen van tuig en masten een noodmaatregel om schip en bemanning te redden, tegenwoordig gaat dat moei lijk. Maar de walradarketen die de afgelopen decennia is opgebouwd aan de boorden van de Westerschelde kan voorkomen dat de bemanning in de problemen komt met zijn vaak kostbare vracht. De echte verhalen over reddin gen en manoeuvres breken los in hoofdstuk 2. „De vaart die onder andere Middelburg of Zierikzee als eindbestemming had, moest eerst de onstuimi ge Banjaard passeren en ver volgens - nog dichter bij huis - lag er voor de vaart een bank die niet voor niets de Onrust gedoopt was", schrijft Heij koop. Daarmee geeft de schrij ver al aan welke hindernissen de scheepvaart tegen kwam voor er veilig aangemeerd kon worden. Hij illustreert dat hoofdstuk met de stranding van de bark Stad Zierikzee, een schilderij van J.H. Koekoek. Die boot werd al tijdens haar eerste reis meteen een prooi van de loerende gevaren. Heijkoop weet dat de reder niet bleef treuren over dat ver- lies. Meteen werd de kiel gelegd voor de Stad Zierikzee II. Constantino Baniotto overleef de als enige de ondergang van de Griekse brik Hydra. De matroos moest de gang van zaken komen vertellen aan de rechter. Hij legde een verkla ring af, die letterlijk is overge nomen in het boek. Daarin Eén van de foto's uit het boek. staat onder meer hoe moeilijk het was voor de bemanning om tijdens de zware storm het schip vlot te houden. Twee sleepboten die hulp kwamen bieden ten spijt, verdween de brik met zijn lading gerst en alle bemanningsleden behalve Baniotto in de golven. En zo gaat het boek door. Gestrande passagiersschepen, stranding op de Westkappelse dijk, een brandend scheeps wrak voor Zoutelande, een duikboot voor Fort Ramme- kens, een oefening wordt een mijnenlegger fataal, de onder gang van de Nippon alsook de oorlogshandelingen voor de Vlaamse kust en meer oorlogs herinneringen. Dat alles gelar deerd met aansprekende fo to's van mensen, schepen en gebeurtenissen. Heijkoop besluit zijn werk met een serie sleepboten die hun sporen verdienden en uiteraard de 'nieuwerwetse' helicopters die worden ingezet bij calamitei ten om de Zuid. De jaarlijkse ledenvergadering van de Vereni ging Vrienden van De Piek vindt plaats op zaterdag 14 december. Speciaal voor de gele genheid is er een optreden van de Vlissingse powerrockformatie Wolfclan Sister met BWf- zanger Pascal Jacobse. Jacobse was de zanger van Wolfclan Sister totdat hij het te druk kreeg met de steeds populairder wordende band Bftf. Naast eigen repertoir brengt de band ook een aantal covers van bijvoorbeeld Whitesnake, Golden Earring en Herman Brood. De ledenvergadering begint om 20.30 uur. Dichters van wie het werk nog steeds aanleiding geeft tot essays en studie. Dat is het thema dat de vier lezingen van de Stichting Literaire Activiteiten Zee land (SLAZ) verbindt. Vol gende week dinsdag is de eerste lezing over de Nederlandse dichter Marti- nus Nijhoff (1894 - 1953). Geen dichter heeft zoveel eti ketten naar zijn hoofd gekre gen als Nijhoff: romanticus, symbolist, decadent, expres sionist, cubist en magisch realist. Het oevre van Nijhoff heeft iets ongrijpbaars. Zijn eerste bundel De Wandelaar werd in 1916 gepubliceerd. Deze lezing wordt gehouden door prof. dr. Wiljan van den Akker, hoogleraar Moderne Nederlandse Letterkunde aan de Rijksuniversiteit in Utrecht. De volgende lezingen in deze serie van vier gaan over Char les Baudelaire (door prof. dr. Maarten van Buuren), Thomas Stearns Eliot (door prof. dr. W. Bronzwaer) en Rainer Maria Rilke (door C.O. Jellema) op respectievelijk 21 januari, 4 februari en 25 februari. The Charlestown Jazzband verzorgt dit jaar het Kerst jazzconcert in de zaal van Hotel Arneville. Voor het concert verzorgt de JASZ (Jazz Activiteiten Stichting Zeeland) traditioneel een meergangendiner, dit jaar in Arneville. Het diner begint om 18 uur en het concert om 21.30 uur. The Charle stown Jazzband wordt gezien als een van de betere oude stijlorkesten van Nederland. De formatie begon eind jaren zestig toen de belang stelling voor de oude stijl als gevolg van een algehele revival groot was. Overi gens was dat geen garantie voor succes, want er waren in die tijd vrij veel orkesten die zich richtten op de tradi tionele jazz. De groep uit Nijmegen was in de beginperiode vooral bezig met blanke jazz, in het bijzonder met die van cor- nettist Bix Beiderbecke. Toen in de jaren zeventig nieuwe muzikanten er bij kwamen vervaagde die oor spronkelijke gerichtheid en werd het repertoire steeds breder. En zo maken ze nu uitstapjes naar allerlei vor men. Vooral dat jazz ver maak is voor het publiek, beseffen de bandleden als geen ander. The Charle stown Jazzband verzorgde concerten bij talrijke gele genheden en op diverse plaatsen in binnen- en bui tenland. De altvioliste Nobuko Imai. De violiste trad al op met de grootste orkesten en dirigen ten. Naast triomfen op een aantal grote concoursen kreeg ze dit jaar de meest gewaar deerde muziekprijs van Japan toegekend, de Suntory Hall Prize. Aan het begin van haar carriè re maakte enige tijd deel uit van het Vermeer Kwartet. Ook nu nog wijdt ze een groot deel van haar tijd aan de kamermu ziek. Naast haar concerten werkt ze nog als professor aan de Musikhochschule in Det- mold en zij is artistiek adviseur van Casals Hall in Tokyo. Op haar repertoire staan alle grote werken voor altviool, maar ze besteedt ook aandacht aan eigentijdse muziek. Toru Take- metsu componeerde speciaal voor Imai het altvioolconcert A string around Autumn. Net als vorig jaar heeft het Zeeuws orkest de Hongaar Ist van Parkanyl uitgenodigd voor het kerstconcert. Hij is concert meester van het Nederlands kamerorkest waar hij ook re gelmatig optreedt als dirigent en solist. Parkanyl is tevens hoofdvakdocent aan het Sweelinckconservatorium in Amsterdam. Onder zijn leiding worden werken gespeeld van Dowland, Schnittke, Jardanyi, Telemann en Mozart. Het interkerkelijk comité 'Vlissingen zingt' houdt zondag 15 december een samenzangavond in de Petruskerk. De avond staat in het teken van advent en kerst. Het koor 'Sea Sound Sin gers' en Brassband Walcheren van het Leger des Heils staan de bezoekers bij tijdens hun samenzang. 'Vlissingen zingt' werd ander- welke kerk zij behoren - sa- In Chickentales gaan De Dulle maniakaal, amicaal maar niet half jaar geleden opgericht naar het voorbeeld van het BBC-televisieprogramma Songs of Praise. De bedoeling is dat christenen - ongeacht tot menkomen om naar muziek te luisteren en liederen te zingen. De avond begint om 19 uur in de Vlissingse Paul Kruger- straat. Roeckers de boer op met hun eigen bereide kippenverhalen. Ze gooien de knuppel in het hoenderhok en bezorgen elk haantje de voorste kippevel. Want De Dulle Roeckers staan garant voor razendsnel, bru taal, tweestemmig, muzikaal, kaal cabaret. De Dulle Roeckers bestaat uit Ingrid Dullens en Hilde De Roeck. In Chickentales worden zij begeleid door een pianist. De voorstelling in het Arse naaltheater begint om 20.15 uur. ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuin dorp 5, Ludmila Kalmaeva, schilderij en, portretten en posters. Geopend na tel. afspraak 0118-603469. GOES Kunstuitleen De Bevelanden, Wijn gaardstraat 3, Zeeuwse kunstenaars, diverse werken. Galerie Elf, Kleine Kade 11, Sam Ken nedy; schilderijen/bronzen beelden, Clarie Pronk; beelden en woondecora tie uit verschillende werelddelen en exclusieve cadeau-artikelen. Galerie van den Berge, Wijngaard straat 3, 'View indicator 5'. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland, Singelstraat 13, Graeme Marsden, 'Te zien: Museum' (vanaf 14 december). Hema, Klokstraat 11, Graeme Mars den, 'Te zien: Warenhuis' (vanaf 14 december). Station, Stationsplein, Graeme Mars- den, 'Te zien: Stationsgebouw' (vanaf 14 december). GRIJPSKERKE Boerderijgalerie De Osseberg, Sin- gelweg 11, Ludmila Kalmaeva, schilde- rijen, collages en mixed media. Ge opend ma. t/m za. 14-17 uur. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DIJ KE Galerie llona. Dorpsstraat 23-25, llo- na Schmit, naïeve schilderijen. Ge opend za. van 14-17 uur. KOUDEKERKE MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlasmarkt 7-9, Maurice en Saskia Góth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Galerie Willem Vader, L. Noord straat 56, schilderijen, tel. 0118-629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 0118-616323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoonstel ling van diverse kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kou- steensedijk 7, Middelburg in vogel vlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Neder- hand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Roosevelt Studiecentrum, Abdij, tentoonstelling over het leven en werk van drie Roosevelts: de president Theodore Roosevelt (1858-1919), presi dent Franklin Delano Roosevelt 1884- 1945) en zijn echtgenote Eleanor Roo sevelt (1884-1962). Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. ABN-AMRO Bank, Markt 7, Ds. Johannes A. von Hejjas, rekenpennin gen en hun boodschap (t/m 13 decem ber). Zeeuwse Bibliotheek, Kousteense- dijk 7, 'Werd verwacht, affiches in beeld', affiches die het Zeeuws Docu mentatiecentrum in 1995 verzamelde. Zeeuws Museum, Abdij, Singles, eenlingen uit de collectie twintigste- eeuwse kunst bijeengezocht door Lex ter Braak. Geopend ma. t/m za. 10-17 u. zo. 12-17 u. De Vleeshal, Markt, Hans van Houwe- lingen, blik (t/m 16 december). Middelburgs Koffiehuis, Langeviele 61, Cor van der Padt, 'Walcheren in aquarel en pastel'. Classical Chambers, Damplein 21, Annie van Wingerden-Monen, aquarel len, sfeerlandschappen en bloemen. Kuiperspoort 22, Hans de Ruijter, 'Open huis'. Galerie 't Haentje te Paart, Span jaardstraat 19, Frank Biemans, glas objecten. Geopend do, za. en zo. 14- 16.30 uur. Galerie 'T', Turfkaai 25/27, Juut Korte- kaas, schilderijen en ruimtelijkwerk in diverse materialen. Stichting Welzijn Ouderen, Mol straat 13, Jaap Klein; reisfotografie. Karin Birkenfeld; fotografie. Cora de Looff; fotografie. Conny Bouwman; aquarellen. Geopend op werkdagen van 10-16 uur. Rabobank, Lange Geere 3, H.P.A. Ver- schure, verschillende creaties van papier. Galerie Het Gouden Briefke, Wijn gaardstraat 15, Arjelien van Dijke; schilderijen. Inge Notschaele; kera miek. Geopend ma. 13-17.30 uur, di. t/m vr. 10-17.30 uur en za. 10-17 uur. NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, tentoon stelling windenergie. Dagelijks ge opend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trech ter 5, kunstproject Framework Invita tion. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum, Duin- vlietweg 6, Toon Fey, 'De kleur van water' fototentoonstelling. Geopend di. t/m zo. 12-17 uur. Zeeuws Biologisch Museum, Duin- vlietweg 6, Ad Braat, Miems van Of fers, Jan Eikenaar, Ernst Joachim, Mar- greet Leydekker en Gerda Rutters, 'Een beeld van een tuin'. Toeristisch Centrum Oranjezon, Schoolstraat 4, Jan de Koning, aqua rellen van Walcherse zeegezichten, landschappen en stillevens, inktschil- derijen van een Afrikaan en een oude man. Zeeuwse Biologisch Museum, lun- chcafé, Duinvlietweg 6, Leen van Dui- vendijk, acrylwerken. OOST-SOUBURG De Zoute Viever, Dongestraat 1, Grootjans; houtsnijwerk, Marti van Dalen; aquarellen. Watertoren, Harry van de Vliet; instal latie reinwaterkelder. Arie Berkulin; beelden. Piet Dieleman; schilderijen. Henric Borsten; videoproject en Wido Blokland; sculpturen. 'De Selektie VIII'. VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, levende rep- Anna's Koetshuis, Vlissingsestraat 32, Kittle Markus, miniatuurtjes van kinderen in. kerst en wintersfeer. Ge opend za. en zo. 11-17 uur. DONDERDAG 12 DECEMBER Abdijplein, Middelburg; Beiaard concert, 12 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Fred Delfgaauw, 'Momenten', 20.15 uur. VRIJDAG 13 DECEMBER St. Jacobskerk, Vlissingen; Bram Beekman en vocaal ensemble Elanco- re, 20 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Leerlingen en personeel van de Stede lijke Scholengemeenschap Middel burg, 'Het syndroom van Groen', 20 uur. Concert- en Gehoorzaal, Middel burg; Het EscherTrio, 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Dans avond met René 't Zelfde, 20 uur. Prins van Oranje, Goes; Zigeuneror kest Tata Mirando, 'Play gipsy play', 20 uur. 't Beest, Goes; Theater De Korre, 'Colometa', 20.30 uur. Minitheater, Middelburg; Middel burgs Theater, 'Thuis', 20.30 uur. De Piek, Vlissingen; The Kids are Allright, 21 uur. ZATERDAG 14 DECEMBER Concert- en Gehoorzaal, Middel burg; Koninklijke Oratoriumvereni ging Tot Oefening en Uitspanning, 20 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Leerlingen en personeel van de Stede lijke Scholengemeenschap Middel burg, 'Het syndroom van Groen', 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; De Dulle Roeckers, 'Chickentales' 20.15 uur. Minitheater, Middelburg; Middel burgs Theater, 'Thuis', 20.30 uur. De Piek, Vlissingen; Wolfclan Sister, 20.30 uur. Kloveniersdoelen, Middelburg; 'India klassiek' muziek en dans, 21 uur. 't Beest, Goes; Guttermouth en AFI, 21 uur. ZONDAG 75 DECEMBER Zeeuwse Muziekschool, Goes; Duo Dali, 12 uur. Prins van Oranje, Goes; Goose City Singers, Gaggling Ganders Gang, gos pelgroep Isaih, balletgroep Ooster- scheldecollege en het Zeeuws Koper ensemble, 14 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Nor- land Wind, 15 uur. De Stenge, Heinkenszand; Stiching Dansz en de Big Band Zeeuwse i Muziekschool, 'Muziek voor Dansz', 15 uur. Schuttershof, Domburg; Brassband Apollo en zangvereniging Nut en Genoegen, 15.30 uur. Petruskerk, Vlissingen; Sea Sound Singers en Brassband Walcheren, 19 uur. DINSDAG 17 DECEMBER Grote Kerk Goes; carillonconcert Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; De Nieuwe Snaar, 'Famineurzeven' 20 uur. WOENSDAG 18 DECEMBER Ambachtscentrum, Goes; Poppen theater Sim Bolus, 'Naar dromenland', 14 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Marlies Helder Band, 'Right place, wrong time', 20 uur. Dorpshuis Versvliet, 's-Heer Abts- kerke; Darshan Kumari (sitar) en Fayaz Hussain (tabla), 20 uur. tielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeris tische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Galerie Hannelore Meyaard, Hend rikstraat 8, Roger Raveel, Lotti van der Gaag, Frank C. Hauser, Olga Weststra- te, Lidy Hoewaer en Hans Verhagen, diverse werken. De Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Karin Starmans, diverse werken. Theo van Doesburgcentrum, Brou- wenaarstraat 2, Ludmila Kalmaeva, dagboek aantekeningen '100 naakten' (aquarel). Bellamy 19, Bellamypark 19, 'De selectie VIII': Hans Bommeljé; schilde rijen, Wim Bakker;schilderijen en Men- no de Nooyer; beelden 'De selectie VIII'. Notariskantoor Sauer en Oonk, Badhuisstraat 181, Carta van Hoek, 'Vrouwen van Thailand'. Aitena Interieur Design, Schelde- straat 29, (Kiek Artistiek), A.H.J.M. Riemslag; olieverf- en pastelschilderij en. Y. Dollé-Gijzelaar; keramische tuin beelden en perspex objecten. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schil derijen, dagelijks geopend. W[SSENKERKE Galerie De Praktijk, Voorstraat 15, Gérard Gribaumont, olieverfschilderij en. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolleweg 5, Jan Boer, olieverven. Galerie De Hoekweide, Nazareth 4, Yvonne Struys, twee- en driedimensio naal werk. DONDERDAG 12 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Slee pers' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Long Kiss Goodnight* 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Nutty Professor' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Jingle all the Way' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Nut ty Professor' 20 uur. 't Beest Goes, 'Leaving Las Vegas' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Le Huitième Jour' 20.30 uur. VRIJDAG 13 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Slee pers' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Hunchback of the Notre Dame' 19 uur. 'The Long Kiss Goodnight' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Nutty Professor' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Jingle all the Way' 19 uur. 'Fled' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Nut ty Professor' 19 en 21.30 uur. 't Beest, Goes; 'Leaving Las Vegas' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'A Comedia de Deus' 19.30 uur. 'Le Huitième Jour' 22 uur. ZATERDAG 14 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Slee pers' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Hunchback of the Notre Dame' 14 en 19 uur. 'The Long Kiss Good night' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Nutty Professor' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Jingle all the Way' 14 en 19 uur. 'Daylight' 22 uur. Grand Theater Goes, 'The Nut ty Professor' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Le Huitième Jour' 19.30 uur. 'A Comedia de Deus' 22 uur. ZONDAG 15 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Slee pers' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Hunchback of the Notre Dame' 14 en 19 uur. 'The Long Kiss Good night' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Nutty Professor' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Jingle all the Way' 14 en 19 uur. 'Fled' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Nut ty Professor' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Le Huitième Jour' 20.30 uur. MAANDAG 16 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Slee pers' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Long Kiss Goodnight' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Nutty Professor' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Jingle all the Way' 20 uur. Grand Theater Goes, The Nut ty Professor' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Tales of Ordinary Mad ness' 20.30 uur. DINSDAG 17 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Slee pers' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Long Kiss Goodnight' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Nutty Professor' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Jingle all the Way' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Nut ty Professor' 20 uur. 't Beest, Goes; 'Mephisto' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'A Comedia de Deus' 20.30 uur. WOENSDAG 18 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Slee pers' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Hunchback of the Notre Dame' 14 uur. 'The Long Kiss Goodnight' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Nutty Professor' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Jingle all the Way' 14 en 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Nut ty Professor' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Le Huitième Jour' 20.30 uur. ZATERDAG 7 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'De Klokkenluider van de Notre Dame' 14 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Pinokkio' 14 uur. Grand Theater Goes, 'De Klok kenluider van de Notre Dame' 14 uur. ZONDAG 8 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'De Klokkenluider van de Notre Dame' 14 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Pinokkio' 14 uur. Grand Theater Goes, 'De Klok kenluider van de Notre Dame' 14 uur. WOENSDAG 11 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'De Klokkenluider van de Notre Dame' 14 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Pinokkio' 14 uur. Grand Theater Goes, 'De Klok kenluider van de Notre Dame' 14 uur.

de Vlissinger | 1996 | | pagina 21