VAN DE INFORMATIE VAN DE OVERHEID IIP GEMEENTE ARNEMUIDEN GEMEENTE VLISSINGEN GEMEENTE DOMBURG liii GEMEENTE VALKENISSE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTENDE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN GEMEENTE MIDDELBURG HERINDELING EN VEERE ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE I VLISSINGEN I WESTKAPELLE I CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN 16 DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 11 december 1996 INFORMATIE OVERHEID Verkeersmaatregel Burgemeester en wethouders van Arnemuiden maken bekend dat zij in hun vergadering van 3 december 1996 hebben besloten tot het opheffen van de voor rangssituatie op de Van C'ittersweg, ter plaatse van de kruisingen met de zijwegen Korenbloemlaan (2x), Veersegat, Veerseweg, Singel en Steigerweg, alsmede tot het opheffen van de voorrangssituatie op de Doeleweg ter plaatse van de kruising met de Akkerlaan, door middel van het verwijderen van de borden model 84, 85 en 86 van Bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990, alsme de door het verwijderen van de aanwezige haaietanden als bedoeld in artikel I van genoemd Reglement Op grond van het bepaalde in de Algemene Wet Bestuursrecht kan iedere belanghebbende binnen 6 weken na de dag van bekendma king van dit besluit hiertegen een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij hun college, postbus I, 4340 AA Arnemuiden (na I ja nuari 1997 bij de afdeling Nieuwe Werken en Verkeer van de Dienst Stadsontwikkeling, post bus 61, 4330 AB Middelburg). Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en moet tenminste bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; fa. de dagtekening; c een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; d. de gronden van het bezwaar. Gedurende voornoemde termijn ligt het verkeersbesluit tijdens kantooruren voor een ieder ter inzage op de afdeling algemene zaken van de gemeentesecreta rie, Langstraat 35 te Arnemuiden (na I januari 1997 op de afde ling Nieuwe Werken en Verkeer BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: - het plaatsen van een erfaf- scheiding op locatie Stadhuisplein 20 - het uitbreiden van de woning op locatie Tobagolaan 8 - het bouwen van 5 vrijstaande woningen op locatie Nienke van Hichtumlaan I tlm 9 - het verbouwen van de kantoren op de eerste verdieping tot 7 appartementen op locatie Lange Zelke 21 tlm 33 - het uitbreiden van de woning op locatie Noorderbaan 81 - het uitbreiden van het praktijk lokaal op locatie Oude Veerhavenweg 3 - het verbouwen van het kruisge- bouw op locatie Corn. v. Perestraat 12 Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE Wij maken bekend dat bouw plannen zijn ontvangen die niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan (art 19 WRO) en/of waar voor het desbetreffende gebied een voor- bereidingsbesluit van kracht is (art 50, lid 5 WW). Het gaat om: bouwaanvragen (art 19 WRO en art 50 lid 5 Woningwet): 1. Dhr. R. de Rijke voor het uit breiden van de bovenwoning op de locatie Wolstraat 72; 2. Juwel Palace van Boven voor het uitbreiding van de winkel op de locatie Wolstraat 90. Wij willen positief beslissen op de aanvragen. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 lid 5 van de Woningwet maken dit mogelijk. Voordat wij dat doen liggen de bouw- en situatietekeningen ingaande 12 december 1996 twee weken (tlm 30 december 1996) in het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de tweede verdieping). In die periode kan iedereen schrifte lijk zijn/haar bedenkingen bij ons indienen. VERLEENDE VERGUNNINGEN: In de week van 25 tlm 29 november 1996 zijn de volgende vergunningen verleend: - het bouwen van een woning met garage op locatie Anna Blamanlaan 5 - het bekleden van de zijgevel op locatie Oranjeplein 3 - het bouwen van een woning op locatie Anna Blamanlaan 19 - het bouwen van een woning op locatie Anna Blamanlaan 35 - het uitbreiden van een dakka pel op locatie Vrijburgstraat 12 - het bouwen van een dakkapel op locatie Spaarnestraat 112 - het bouwen van een berging op locatie Ritthemsestraat 42-44 - het bouwen van 2 dakkapellen op locatie Badhuisstraat 5 Vlissingen, 11 december 1996 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de gemeentelijke informa tiepagina 'In den Blauw Geruiten Kiel' in 'De Vlissinger' van vandaag en teletekstpagina 810 e.v. van Maximaal T.V. van de Dienst Stadsontwikkeling Vlissingsestraat 21 te Middelburg). Belastingverordeningen Burgemeester en wethouders van Arnemuiden maken bekend dat de raad in zijn vergadering van 25 november 1996 de volgende belastingverordeningen heeft vast gesteld: - de eerste wijzigingsverordening van de Tarieventabel 1996 behorende bij de Legesverordening; - de achtste wijzigingsverordening van de Verordening reinigings heffingen; - de zesde wijzigingsverordening van de Verordening hondenbe lasting; - de vijfde wijzigingsverordening van de Verordening rioolrech ten; - de zesde en zevende wijzigings verordening van de Verordening forensenbelasting; - de verordening tot wijziging van alle belastingverordeningen aan de rentebepalingen; - de vaststelling van de Verordening precariobelasting; - de verordening tot intrekking van de Verordening roerende woon- en bedrijfsruimten; - de verordening tot intrekking van de Verordening brandweer- rechten. Deze raadsbesluiten treden in werking op de achtste dag na die van bekendmaking. Alle belasting verordeningen liggen ter inzage op de afdeling financiën van de gemeentesecretarie, Langstraat 35 te Arnemuiden (na I januari 1997 bij de Dienst Middelen, Lange Noordstraat I te Middelburg). Arnemuiden, 11 december 1996 Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. H. Visser, burgemeester, K. van Poppel, secretaris, In verband met de op handen zijnde herindeling per I januari 1997 zal op dinsdag 17 december 1996 een bijzon dere raadsvergadering gehou den worden. Deze zal aanvangen om IS.00 uur en plaatsvinden in het Ontmoetingscentrum/sport complex "De Halve Maan" te Oostkapelle. Voorafgaande aan dit tijdstip zal vanaf 14.30 een kopje koffie geserveerd worden. Na afloop van deze bijeenkomst is er vanaf 16,45 gelegenheid om op informele wijze van alle bestuurders en medewerkers afscheid te nemen. In het bijzonder van degenen die niet verbonden blijven aan de nieuw te vormen gemeente. Wij nodigen u voor deze bijeen komst van harte uit en hopen u bij deze gelegenheid te mogen verwelkomen. BURGEMEESTER EN WETHOU DERS VAN DOMBURG, de burgemeester, drs. H.W. Hietkamp de secretaris, W.J. de Korte Commissie bezwaar- en beroepschriften Domburg De commissie, die burgemeester en wethouders adviseert over de te nemen beslissing op ingediende bezwaarschriften, komt op don derdag 12 december 1996 bijeen om belanghebbenden te horen. Behandeld wordt de navolgende zaak (onder voorbehoud): 18.30 uur: bezwaarschrift van Boogaard advocaten te Middel burg, ingediend namens de heer en mevrouw Sala te Grijpskerke tegen de beslissing van burge meester en wethouders om (aan vullende) sanctiemiddelen te tref fen inzake het gebruik van het pand Ooststraat 11 te Domburg. De hoorzitting is openbaar en wordt gehouden in de raadzaal van het gemeentehuis aan de Markt I te Domburg. Inlichtingen kunnen vooraf wor den ingewonnen bij de secretaris van de commissie de heer R. Waverijn (tel 0118 - 582710). Aanvraag monumentenvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat bij hen is bin nengekomen een aanvraag om vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 van het Zeeuws Biologisch Museum voor het bouwen van een glazen kas op het perceel Duinvlietweg 6 te Oostkapelle. Genoemde aanvraag ligt vanaf heden gedurende 14 dagen ter gemeentesecretarie Markt I te Domburg op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur voor een ieder ter inzage. Gedurende bovengenoemde ter mijn kan een ieder eventuele bedenkingen schriftelijk en gemo tiveerd indienen bij ons college. Voorbereidingsbesluiten De burgemeester van Domburg maakt bekend dat de raad in zijn vergadering van 10 december 1996 met toepassing van het bepaalde in artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening verklaard heeft dat een herzie ning wordt voorbereid van: - het bestemmingsplan "Kom Domburg" voor de percelen kadastraal bekend gemeente Domburg sectie F, nrs. 1460 ged., 1735 en 1736 (strandpa viljoen reddingspost ooster- strand Domburg) één en ander zoals dit gebied op de bij het raadsbesluit behorende en als zodanig gewaarmerkte teke ning is aangegeven; - het bestemmingsplan "Kom Domburg" voor het perceel Nehalenniaweg 16 te Domburg, kadastraal bekend gemeente Domburg, sectie F, nrs. 223 en 224, één en ander zoals dit gebied op de bij het raadsbesluit behorende en als zodanig gewaarmerkte teke ning is aangegeven; - het bestemmingsplan "Kom Domburg" voor het perceel Ooststraat 16 te Domburg kadastraal bekend gemeente Domburg, sectie F, nr. 324 ged. en Schuitvlotstraat te Domburg (v.m. gemeentekwekerij), kada straal bekend gemeente Domburg, sectie F, nr. 510 ged. één en ander zoals dit gebied op de bij dit besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte tekening is aangegeven. - het bestemmingsplan "Kom Domburg" voor het perceel 't Groentje 11 te Domburg, ka dastraal bekend gemeente Domburg, sectie F, nr. 798 één en ander zoals dit gebied op de bij dit besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte teke ning is aangegeven. Genoemde raadsbesluiten treden op 11 december 1996 in werking en liggen vanaf heden bij de sec tor Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32 te Domburg voor een ieder ter inzage. Vanaf 18 december 1996 liggen deze besluiten ter inzage bij de sector Grondgebied van de nieu we gemeente Veere, Gapingseweg la te Serooskerke. Bouwaanvragen Burgemeester en Wethouders van Domburg maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aan vraag om bouwvergunning van: - familie Dorleijn-Boone, d.d. 29 november, voor het uitbreiden van de woning op het perceel Kerkstraat I te Domburg; - de heer en mevrouw J.S. de Regt, d.d. 3 december, voor het bouwen van een woning met garage op het perceel Vlaamse Gaai I te Oostkapelle; - Buitenhof Domburg B.V., d.d. 5 december, voor het bouwen van 199 woningen en I entree- poort op het perceel aan de 8abelweg te Domburg. Verleende bouwvergunningen in de periode van 29 novem ber tlm 5 december 1996 (de tussen haakjes geplaatste datum is de datum van ver zending van het besluit aan aanvrager) - J.J. v.d. Broeke, voor het bou wen van een dakopbouw op de garage op het perceel Orionstraat 9 te Oostkapelle (9 december) - L Collaard, voor het bouwen van een schuur op het perceel Asterlaan 7 te Oostkapelle (9 december); - H.R. De Burg-Domburg B.V., voor het bouwen van een inpandige lift in het pand op het perceel Ooststraat 5 te Domburg 10 december); Akkoord bevonden meldingen in de periode van 29 november tlm 4 december 1996. - J.J. Caljouw, voor het bouwen van een berging op het perceel J.W. Schuurmanstraat 131 te Domburg (9 december) - M.W. Dekker, voor het geheel vernieuwen van de volière op het perceel Duinweg 105 te Oostkapelle. Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken na het tijd stip waarop u van het besluit kennis heeft kunnen nemen. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van Domburg worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemotiveerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij de heer Maas (afdeling Ontwikkeling Schuitvlotstraat 32), telefonisch bereikbaar onder nummer 0118 582710, toestel 45. Domburg 11 december 1996. iiiliimiJtl WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging KENNISGEVING verandering inrichting artikel 8.19 Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 31 oktober 1996 is ingeko men de kennisgeving van de heer C.L Gelok te Middelburg voor de wijziging van de inrichting gele gen aan de Kleverskerkseweg 21 te Middelburg voor welke inrich ting herder een milieuvergunning is verleend. Ten aanzien van de verandering wordt redelijkerwijs aangenomen dat deze geen gevolgen heeft voor de aard en omvang dan wel uitsluitend gun stige gevolgen heeft voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu. De verandering betreft de stalling van caravans en pleziervaartui gen. De kennisgeving en alle relevante stukken liggen van 12 tot 26 december 1996 elke werkdag tij dens kantooruren en op donder dagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur terinzage op de afde ling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (0118-675241). WET MILIEUBEHEER Kennisgeving MELDINGEN artikel 8.41 Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend tdat bij hen zijn binnengekomen de mel dingen ingevolge de Wet milieu beheer van: 1. Mevrouw LJ. van Wijngaarden te Middelburg voor de in rich ting op het perceel gelegen aan de Seisweg 55 te Mid delburg; 2. De heer J. Reijnierse te Middelburg voor de inrichting op het perceel gelegen aan de Breeweg 102 te Middelburg; 3. Doene Beheer B.V. te Middelburg voor de inrichting op het perceel gelegen aan de Kleverskerkseweg 14 te Middelburg. Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde alge mene maatregelen van bestuur ex. artikel 8.40 Wet milieubeheer van toepassing. WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging KENNISGEVING verandering inrichting artikel 8.19 Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 28 november 1996 is ingeko men de kennisgeving van Aannemingsbedrijf J.D. Janse B.V. te Middelburg voor de wijziging van de inrichting, gelegen aan de Kleverskerkseweg 13 te Middelburg, voor welke inrichting eerder een milieuvergunning is verleend. Ten aanzien van de ver andering wordt redelijkerwijs aan genomen dat deze geen gevolgen heeft voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunstige gevol gen heeft voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu. De wijzigingen betreffen de over kapping van het achterterrein, de vervanging van de ondergrondse tank door een bovengrondse en de verplaatsing van gasflessen. De kennisgeving en alle relevante stukken liggen van 12 tot 26 december 1996 elke werkdag tij dens kantooruren en op donder dagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur terinzage op de afde ling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (0118-675241). COMMISSIE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN MIDDELBURG De commissie, die het gemeente bestuur adviseert over de te nemen beslissingen op ingediende bezwaarschriften, komt op don derdag 12 december 1996 bijeen om belanghebbenden te horen. Behandeld worden de navolgende zaken (onder voorbehoud; zowel de te behandelen zaken als de tij den kunnen nog wijzigen). 16.30 uur: Bezwaarschrift van een inwoner van Goes tegen het besluit van de gemeenteraad, waarbij is geweigerd vrijstelling van het bestemmingsplan te ver lenen. Het bezwaarschrift is tevens gericht tegen de weigering van burgemeester en wethouders om vergunning te verlenen voor de bouw van een woning aan de Langeweg te Nieuw- en Sint Joosland. I 7.00 uur: De burgemeester heeft per 3 december 1996 de exploitatievergunning van de exploitant van coffeeshop Pasha voor de periode van I jaar inge trokken. Ook is het verleende ver lof alcoholvrij ingetrokken. Betrokkene heeft hiertegen een bezwaarschrift ingediend. De hoorzittingen zijn openbaar en worden gehouden in het stad huis. Inlichtingen kunnen vooraf worden ingewonnen bij de secre taris van de commissie, mevrouw mr. A.C. Beije (tel. 0118- 675434). BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 27 november 1996 voor het uitbreiden van de woning op het perceel Briljant I; fa. op 28 november 1996 voor het plaatsen van een kunst werk (abri) op een perceel aan de Sint Pieterstraat tegenover de huisnummers 15 en 17; c. op 28 november 1996 voor het bouwen van een serre op het perceel Amnestylaan 16; d. op 29 november 1996 voor het uitbreiden van de woning op het perceel Vlissingsestraat 12; e. op 2 december 1996 voor het uitbreiden van een dakkapel op het perceel Prinsenlaan 6; f. op 4 december 1996 voor het bouwen van een garage op het perceel Zuidsingel 120; g. op 4 december 1996 voor het bouwen fan een bedrijfspand op het perceel Oude Veerseweg 5-7. BOUWPLANNEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: a. het bestemmingsplan Beschermd Stadsgezicht voor het bouwen van garages en bergingen op het perceel tus sen de Lange Noordstraat 39 en de Penninghoeksingel; fa. het bestemmingsplan Beschermd Stadsgezicht voor het vernieuwen en verbreden van de brug gelegen tussen de Rotterdamse- en Rouaanse- kaai. Tevens maken zij bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 50, lid 5, van de Woningwet vergunning te verle nen. De bouwplannen liggen met ingang van vrijdag 13 december 1996 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Gedurende deze termijn kan een ieder, die bedenkingen heeft tegen de uitvoering, zijn bezwa ren schriftelijk en gemotiveerd kenbaar maken aan burgemees ter en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. ARBEIDSVOORWAARDEN Op 3 december 1996 hebben burgemeester en wethouders van Middelburg de 8e wijziging vast gesteld van de Arbeidsvoor waardenregeling gemeente Middelburg. Deze wijziging is per I december 1996 in werking getreden en ligt ter inzage bij de sectie Voorlichting, Stadhuisstraat 2. KANTOREN GESLOTEN Het gemeentelijk personeel viert met elkaar een eindejaarsbijeen- komst op vrijdag 13 december. De gemeentelijke kantoren zijn daarom die dag vanaf 14.30 uur gesloten. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de Gemeente Middelburg in de Faam van vandaag. AFSCHEIDSRECEPTIE GEMEENTEBESTUUR VALKENISSE Als gevolg van de gemeentelijke herindeling zal de gemeente Valkenisse op I januari 1997 worden opgeheven en opgaan in de nieuwe gemeente Veere. Ter gelegenheid daarvan houdt het gemeentebestuur op donder dag 19 december a.s. een afscheidsreceptie in het sport- en ge meenschapscentrum De Couburg aan de Duinstraat te Koudekerke. De receptie wordt gehouden van 17.00 tot 18.30 uur. Tijdens de receptie kan afscheid worden genomen van alle leden van het gemeentebe stuur, de gemeentesecretaris en de ambtenaren. Alle inwoners, verenigingen, orga nisaties en andere relaties van de gemeente worden van harte uit genodigd om deze receptie te bezoeken. Burgemeester en wethouders van Valkenisse, de burgemeester, A.C. de Bruijn de secretaris, D.J. Holtkamp VERGADERING GEMEENTERAAD De laatste vergadering van de gemeenteraad van Valkenisse vindt plaats op donderdag 19 december 1996 om 10.00 uur-. Op de agenda staan o.a. de vol gende zaken: - krediet herstel stormschade; - krediet herstel diverse duintrap- pen; - budgetreservering woningverbe teringsproject Biggekerke; - verkoop grond bedrijventerrein Koudekerke; - diverse voorbereidingsbesluiten. De vergadering, die wordt gehou den in de raadszaal van het gemeentehuis te Koudekerke, is voor het publiek toegankelijk. WIJZIGING OPHALEN GROF VUIL KERSTPERIODE De inzameling van grof huishou delijk afval in de gemeente Valkenisse zal niet plaats vinden op donderdag 26 december 1996 maar op maandag 30 december 1996. Voor eventuele vragen kan tussen 8.00 en 12.00 uur contact wor den opgenomen met de afval- informatielijn, tel. 593009. WET MILIEUBEHEER OPENBARE KENNISGEVING TOT WIJZIGING VERGUN NING LANGSTRAAT 33 TE ZOUTELANDE (ELEKTRO TECHNISCH- EN LOOD- GIETERSBEDRIJF FIRMA LEIJNSE EN ZN.) Burgemeester en wethouders van Valkenisse, gelet op de des betreffende bepalingen van de Algemene Wet Bestuursrecht en de Wet Milieubeheer, maken bekend, dat zij overgaan tot wijzi ging van de vergunning verleend aan Firma Leijnse en Zn., voor een elektrotechnisch- en loodgie- tersbedrijf aan de Langstraat 33 te Zoutelande. De gewijzigde voorschriften, als mede andere relevante stukken, liggen ter inzage vanaf vrijdag 13 december 1996 tot en met dins dag I 7 december 1996 elke werkdag tijdens kantooruren en op maandagavond van 19.00 uur tot 22.00 uur (na afspraak) op de afdeling algemene zaken ter gemeentesecretarie, Dorpsplein 28 te Koudekerke. Vanaf 18 december 1996 tot en met 10 januari 1997 liggen de gewijzigde voorschriften, alsmede andere relevante stukken, ter inzage op de afdeling milieu, Gapingseweg I a te Serooskerke. Desgevraagd wordt er een mon delinge toelichting gegeven op de voornoemde stukkeri. Beroep tegen deze beschikking kan worden ingediend gedurende een maand vanaf de dag van terinzagelegging van deze be schikking. Dit beroep dient te worden ingesteld bij de Raad van State, Afdeling bestuursrecht spraak, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Koudekerke, 11 december 1996 PLAN VOOR HET BOUWEN VAN EEN WONING OP HET PERCEEL DRIE TURKENLAAN 29 TE KOUDEKERKE Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvraag om een bouw vergunning is ingediend door: - de heer P. Schoote te Middelburg voor het bouwen van een woning op het perceel Drie Turkenlaan 29 te Koudekerke. Het ingediende bouwplan voldoet niet aan het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Het college overweegt echter om met gebruikmaking van de in het bestemmingsplan aangegeven vrij stellingsmogelijkheid medewerking te verlenen aan het ingediende bouwplan. Alvorens hiertoe over te gaan bestaat er voor een ieder de gele genheid om met betrekking tot het ingediende bouwplan hun zienswijze schriftelijk naar voren te brengen. Daartoe ligt het bouwplan met ingang van 13 december 1996 gedurende 4 weken ter inzage ter gemeentese cretarie (afdeling algemene zaken) te Koudekerke. Koudekerke, 11 december 1996. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn ingekomen van: - dhr. A. Lampert te Koudekerke voor het bouwen van een loods op het perceel Duinstraat 20 te Koudekerke; - dhr. J. Lampert te Biggekerke voor het bouwen van een ber ging op het perceel Koudekerkseweg 10 te Biggekerke; - Bouwgroep Peters B.V. te Middelburg voor het uitbreiden van Eetcafé Royal gelegen op het perceel Langstraat 17-19 te Zoutelande. BOUWVERGUNNING Door burgemeester en wethou ders van Valkenisse is de volgen de bouwvergun ning verleend aan: - Bouwbedrijf Kambier B.V. te Koudekerke voor het vergroten van de woning Dorpsstraat 22 te Biggekerke. óo^°le^e v\e Beperkte dienstverlening gemeentehuizen Domburg, Mariekerke, Valkenisse, Veere en Westkapelle De werkzaamheden ter voorbe reiding op de start van de nieuwe gemeente Veere per I januari 1997 zijn in volle gang. Daarom zullen de vijf gemeentehuizen de laatste week van december 1996, van 23 december 1996 tot en met I januari 1997 gesloten zijn voor het publiek. Dit betekent dat gedurende deze periode geen gemeentelijke dien sten geleverd kunnen worden. Als u toch nog voor het einde van het jaar een dienst van de gemeente (paspoort rijbewijs, uittreksel, aanvraag bouwvergunning etc.) nodig hebt dan dient u dit tijdig (voor 20 december 1996) aan te vragen. Vanaf 2 januari 1997 zijn alle gemeentelijke diensten weer volle dig beschikbaar. In de loop van december 1996 komt er nog uitgebreide informa tie over de locaties waar de ver schillende afdelingen worden gehuisvest

de Vlissinger | 1996 | | pagina 16