Leraren en leerlingen werken samen in musical Gevarieerde Zeeuwse Popdagen Veel sfeer tijdens premiere The Hunchback of Notre Dame Knus café voor vijftig plussers Space Marines in De Piek Adventsconcert van Middelburgs Kamerkoor Woensdag 4 december 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 9 5 DECEMBER T/M 11 DECEMBER IN MIDDEN ZEELAND In de Middelburgse Stadsschouwburg draait volgende week een bijzondere musical. 'Het Syndroom van Groen' is een co-productie van de SSGM (Stedelijke Scholengemeenschap Middelburg) en de Stadsschouwburg. De acteurs zijn allen als leraar of leerling verbonden aan de SSGM. Opvallend GEHOORD Marcel de Dreu mmm IEP ÜEÏ is? fjï Hij vervolgt: „Alleen hebben we dit jaar een samenwer kingsverband met de Stads schouwburg. Die verzorgen het licht en zijn ook al vanaf het begin erbij betrokken om alles zo goed mogelijk te laten verlopen". Het Syndroom van Groen is geschreven door Jan Burg graaf, de man van lerares René van Brakel op de scholenge meenschap. Muziekleraar Leo Dreesen componeerde de muziek. „Opvallend is dat er dit jaar vooral veel leerlingen uit de tweede en derde klassen mee doen", vertelt Boer. „Dus het is eigenlijk best een jonge groep, alhoewel er ook een aantal VWO-6 leerlingen mee spelen". Het Syndroom van Groen gaat over vier mensen die schip breuk lijden en vervolgens allerlei avonturen beleven en fantasiemensen tegenkomen. Aan het eind van de voorstel ling blijkt pas hoe fantasie en werkelijkheid in elkaar grijpen. „We hebben inmiddels al een traditie opgebouwd met onze musicals", vertelt productielei der en leraar scheikunde Ger Boer. „Die begon zo'n vijftien jaar geleden als 'Grote Avond'. Tijdens deze avond werden in eerste instantie losse sketches opgevoerd. Later werd dat meer één verhaal. Nu wordt er eens per twee jaar een echte musical opgevoerd. We doen alles zelf: van schrijven en componeren tot zingen en het decor maken". Space Marines. De Haarlemse hardcore-metalband Space Marines treedt zater dag 7 december op in De Piek in Vlissingen. De zes muzikanten van Space Marines dragen klinkende namen als Houthakker (basgi taar), Dienaar (gitaar), Klop (drum), Litteken (zang), Ruimte (zang) en Snikini (zang). De band trad in april 1994 voor het eerst op. Na twee demo's (Hakkebijlen kwam uit in '93 en Petifu, Joice de Vivre in '94) contracteerde platenmaat schappij Djax Records de band. In maart van dit jaar kwam de debuut-cd Sneller Dan God Qua Thee uit. Wie er vroeg bij is kan het optreden in De Piek gratis bij wonen: tussen 21 en 21.30 uur hoeft er geen entree betaald te worden. Afgelopen weekend vonden in jongerencentrum Mid- gard traditiegetrouw de Zeeuwse popdagen plaats. Twee dagen lang een geva rieerd live-aanbod van bands uit de eigen provin cie, aangevuld met twee toppers uit den lande, die als afsluitende hoofdacts en als publiekstrekkers fun geerden. Vrijdagavond stond bijna volledig in het teken van moderne dansmuziek. Om acht uur werd afgetrapt door L.B. Basement die in Middelburg een thuiswed strijd speelden. Paul en Wouter vormen een duo dat zich begeeft op het gebied van de wat hardere house, een soort techno-trash. De scheurende gitaar en de har de beats uit de drummachi ne (of was het de compu ter?) geven de muziek een industrieel tintje. De opbouw van nummers is vrijwel identiek. Het begint met wat sferische samples en zweverige klanken, tot de machinerie met een druk op de knop in gang word gezet. Hier over heen word dan nog een noisy gitaargordijn opgetrokken en het geheel wordt afgemaakt met repe terende vocalen. Het laatste nummer van de set, met gastgrunter 'Bruller' was erg opvallend, het meest dans baar. In de muziek van L.B. Basement valt nog iets van traditionele rock te herken nen. Dit in tegenstelling tot de sound van E.M.O. Ook zij vormen een duo, maar bewandelen paden die bin nen de popmuziek nog niet zo lang geleden ontdekt zijn. E.M.O. is puur digitaal, alle geldende regels en cliches vermijdend. Onno Hooge- steger en Eelke Jager creë ren een hypnotiserende, pulserende geluidscollage, monotoon en verrassend tegelijk. In tegenwoordige terminologie spreekt men wel over 'mellow'. Enige minpunt was het tijd stip van optreden. E.M.O. komt natuurlijk wel het bes te tot z'n recht op de late, of toch beter in de vroege uur tjes ergens in een freaky dis cotheek. Tijdens de derde band, Fiction Defens/ce, konden computer en samp ler voor enige tijd op stand by. In een klassieke podium opstelling, (drums, bas, gi taar en zang) deden ze mij af en toe denken aan The Smashin Pumpkins en Sonic Youth. Afsluiter op de vrij dag waren de Uitverkore nen. Helaas was het onder getekende, gezien de omstandigheden niet gege ven deze Hiphoppende crew uit Purmerend op dit late tijdstip nog te aanschou wen. Hips! En te veel Hop pe! Op de zaterdag was uw reporter al weer vroeg pre sent om twee op de popda gen ruim vertegenwoordig de bands 'van den overkant' te aanschouwen. Flux heeft sinds de Belofte van vorig jaar weinig geleerd. Onge geneerd werd het halve oeu vre van Bob Marley afge werkt. Maar in tegenstelling tot het origineel gebeurde dit inspiratieloos en zonder uitstraling. In mijn ogen een wel erg soft reggaebandje. Them Bones vaarde een geheel andere koers. In een korte set werden de zaken stevig aangepakt. Slepende metal met een vleugje Metallica en een hoog Alice in Chains gehalte. Goeie band. The Crivits dienden als hoogtepunt van het festi val, en zij spelen zogenaam de 'straight edge'. Dat is zoiets als vegetarische punk. Snelle, schreeuwerige hard core, no-smoke en geen" druppel bier. Zo uit het kerk je. Echt gezellig werd het pas na afloop aan de tap. Ondanks de ietwat tegenval lende opkomst toch een geslaagd evenement. Vol gend jaar weer. VInr: René van Brakel, Sacha Rursian, Marcelle Kuijpers, David van Oorschot en Marijn Tierolff. FOTO ANDA VAN RIET Marcelle Kuijpers en Sacha Bursian zijn leerlingen van de SSGM. Allebei spelen ze een hoofdrol in de musical. „Ik heb er ontzettend veel van geleerd", vertelt Sacha Bur sian, die zeker weet dat ze door wil gaan in de wereld van de showbusiness. Ook Marcelle Kuijpers heeft door deze musi cal de smaak te pakken gekre gen: zij probeert na haar Havo examen aangenomen te wor den op de Amsterdamse toneelschool. „Het is ook heel gezellig om met z'n allen te werken. We zijn net een grote familie met z'n allen". FOTO STEFAN SCHIPPER Het verhaal is klassiek in zowel zijn oorsprong als zijn samenstelling. Niettemin werd menige traan wegge drukt tijdens de voorpremière van The Hunchback of Notre Dame (De klokkenluider van de Notre Dame) vorige week in Cinema Alhambra in Vlissin gen. En na afloop was ieder een het er over eens: The Hunchback raakt gevoelige snaren. Voor de première had Alham- bra-directeur Ad Weststrate aansluiting gezocht met de Kiwanisclub Middelburg-Wal- cheren. De totale opbrangst van de voorpremière was voor die serviceclub, die het weer doorsluisde naar een wereld wijd jodiumproject. Volgens de Kiwanis, die zich voor de premiere als monnik hadden verkleed, hadden ze een lekker bedrag opgehaald dankzij de samenwerking met Alhambra. Binnen en buiten was alles gebaseerd op de voorpremie- re. Slingers en kleding van per soneel en Kiwanis-leden zorg den nog eens extra voor pre- miere-sfeer. En met stevig stellingmateriaal als basis werd de voorgevel van Alhambra omgebouwd tot frontaanzicht van de Notre dame in Parijs waar de Klok kenluider destijds leefde. Ove rigens werd Alhambra ge roemd om zijn initiatief door De voorgevel van Alhambra blijft voorlopig nog het aan zicht houden van de Notre Dame. vertegenwoordigers van Bue- na Vista International, de uit brenger van de film. Vorig jaar kreeg Weststrate en zijn mede werkers de eerste prijs voor de presentatie van Pocahontas, eveneens een (teken)film van Walt Disney. Het Middelburgs Kamerkoor onder leiding van Jan Schuur- mans brengt op zaterdag 7 december een programma met gregoriaans en werken van Da Vittoria, Tallis, Byrd, Schütz, Scheidt, Bach en vele anderen. Het concert vindt plaats in de Koorkerk en begint om 16 uur. Leen de Broekers bespeelt het orgel. Het programma staat hele maal in het teken van Advent, de komst van de Heer. Veel van de werken die hebben een relatie met het Gregoriaans, de eenstemmige liturgische zang van de westerse kerk op Latijn se tekst. Een ander element dat door het programma heen loopt is de alternatimpraktijk, hetgeen het best te vertalen is als verkondigen. Leen de Broekers bespeelt het orgel. Gezelligheid staat voorop in de musical 'Een dagje in café Knus' van de musicalgroep Majoraat. Deze gaat op zater dag 7 december om 14 uur in première in Campus de Ruyter aan de Vlissingse Van Hogen- dorpweg. Een dagje in café Knus gaat over een buurtcafé waar aller lei verschillende soorten men sen komen. Korte sketches worden afgewisseld met bekende Nederlandstalige liedjes als 'Ik ben Gerrit', 'Als de klok van Arnemuiden', 'Keetje Tippel' en 'Hoe je heet te, dat ben ik vergeten'. De Stichting Majoraat probeert het de vijftig plus-bewoners van Paauwenburg naar de zin te maken en te ondersteunen. De spelers van de musical- groep van Majoraat zijn dan ook allen tussen 50 en 78 jaar oud. Na de première wordt de voorstelling nog een aantal keren gespeeld in verzorgings tehuizen, verpleegtehuizen en dienstencentra op Walcheren. Zwarte Annie, Blonde Kee en Rooie Marie brengen regelmatig een bezoekje aan het café van kroegbaas Cor Knus. ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuin dorp 5, Ludmila Kalmaeva, schilde rijen, portretten en posters. Ge opend na tel. afspraak 0118-603469. GOES Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kunste naars, diverse werken. Galerie Elf, Kleine Kade 11, Sam Kennedy; schilderijen/bronzen beel den, Clarie Pronk; beelden en woon decoratie uit verschillende wereld delen en exclusieve cadeau-artike len. Galerie van den Berge, Wijn gaardstraat 3, 'View indicator 5'. GRIJPSKERKE Boerderijgalerie De Osseberg, Singelweg 11, Ludmila Kalmaeva, schilderijen, collages en mixed media. Geopend ma. t/m za. 14-17 uur. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona. Dorpsstraat 23-25, llona Schmit, naïeve schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlasmarkt 7-9, Maurice en Saskia Göth, teke ningen, aquarellen, gouaches en pastels. Galerie Willem Vader, L. Noord straat 56, schilderijen, tel. 0118- 629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 0118-616323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoon stelling van diverse kerken in Mid delburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieu we Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Roosevelt Studiecentrum, Abdij, tentoonstelling over het leven en werk van drie Roosevelts: de presi dent Theodore Roosevelt (1858- 1919), president Franklin Delano Roosevelt (1884-1945) en zijn echt genote Eleanor Roosevelt (1884- 1962). Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. ABN-AMRO Bank, Markt 7. Ds. Johannes A. von Hejjas, rekenpen ningen en hun boodschap. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen sedijk 7, 'Werd verwacht, affiches in beeld', affiches die het Zeeuws Documentatiecentrum in 1995 ver zamelde. Zeeuws Museum, Abdij, Singles, eenlingen uit de collectie twintigste- eeuwse kunst bijeengezocht door Lex ter Braak. Geopend ma. t/m za. 10-17 u. zo. 12-17 u. De Vleeshal, Markt, Hans van Hou- welingen, blik. Galerie Veurink, Vlissingsestraat 14, Ramon de Nennie, 'The differen ce between...' (t/m 7 december). Middelburgs Koffiehuis, Lange- viele 61, Cor van der Padt, 'Walche ren in aquarel en pastel'. Classical Chambers, Damplein 21, Annie van Wingerden-Monen, aquarellen, sfeerlandschappen en bloemen. Kuiperspoort 22, Hans de Ruijter, 'Open huis'. Galerie 't Haentje te Paart, Span jaardstraat 19, Frank Biemans, glas objecten. Geopend do, za. en zo. 14- 16.30 uur. Galerie 'T', Turfkaai 25/27, Juut Kortekaas, schilderijen en ruimte- lijkwerk in diverse materialen (vanaf 30 november). NEELTJEJANS ■Delta Expo, Windenergie, tentoon stelling windenergie. Dagelijks ge opend van 10-17 uur. Delta Expo, Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Framework Invitation. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, Toon Fey, 'De kleur van water' fototentoonstelling. Ge opend di. t/m zo. 12-17 uur. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, Ad Braat, Miems van Citters, Jan Eikenaar, Ernst Joachim, Margreet Leydekker en Gerda Rutters, 'Een beeld van een tuin'. Toeristisch Centrum Oranje zon, Schoolstraat 4, Jan de Koning, aquarellen van Walcherse zeege zichten, landschappen en stille vens, inktschilderijen van een Afri kaan en een oude man. Zeeuwse Biologisch Museum, lunchcafé, Duinvlietweg 6, Leen van Duivendijk, acrylwerken. OOST-SOUBURG De Zoute Viever, Dongestraat 1, Grootjans; houtsnijwerk, Marli van Dalen; aquarellen. Omroep Zeeland, Kanaalstraat 64, Addie Nieuwenkamp-Midavai- ne, aquarellen. Geopend op werk dagen van 14-16 uur. Watertoren, Harry van de Vliet; installatie reinwaterkelder. Arie Berkulin; beelden. Piet Dieleman; schilderijen. Henric Borsten; video- DONDERDAG 5 DECEMBER Abdijplein, Middelburg; Beiaard concert, 12 uur. Hof van Tange, Middelburg; Komisch Circus Paradox, 16.30 en 20 uur. VRIJDAG 6 DECEMBER Stadsschouwburg, Middelburg; Rick Engelkes en Isa Hoes, 'De min naar', 20 uur. Concert- en Gehoorzaal, Middel burg; Michael Woolbridge, 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Pater Moeskroen, 'Wilde liefde', 20.15 uur. 't Beest, Goes; Kollektief D&A, 'Pallaksch, pallaksch, pallaksch', 20.30 uur. De Piek, Vlissingen; Jamsessie, 21 uur. ZATERDAG 7DECEMBER Koorkerk, Middelburg; Middel burgs Kamerkoor en Leen de Broe- kert, 16 uur. Zeelandhallen, Goes; Rene Fro- ger, 'The illegal Romeo tour 96/97', 20 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; The Deep River Quartet, 'As time goes by", 20 uur. Hervormde Kerk, Kapelle; Orgel concert Bram Beekman, 20 uur. St. Jacobskerk, Vlissingen; Win chester Cathedral Choir, 20.15 uur. Minitheater, Middelburg; Mid delburgs Theater, 'Thuis', 20.30 uur. 't Beest, Goes; Nada Naga en Julia P. Hersheimer, 'Tegendraads', 20.30 uur. Strandpaviljoen Panta Rhei, Vlissingen; Dave MacKanzie, sup port act: Champagne Charlie, 20.30 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; De Zeeuwse Komedie, 'Kras', 20.30 uur. Rock Café Gommert, Vlissin gen; Jamsessie, 22 uur. De Piek, Vlissingen; Space Mari nes, 22 uur. ZONDAG 8 DECEMBER Kapel van Sint Maarten, Hooge- lande; Multatulikwartet, 14.30 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Stichting Maat, 'Circus', 15 uur. Prins van Oranje, Goes; Stichting Kameropera Nederland, 'Bastien Bastienne', 15 uur. 't Beest, Goes; Het Alibi Collectief, 'Ramona', 15 uur. Theatercafé Stadsschouwburg, Middelburg; Het Rob van Bavel Quintet, 15.30 uur. Open Hof, Vlissingen; Mando line-orkest Con Amore, 15.30 uur. Strandpaviljoen Panta Rhei, Vlissingen; In Geval van Noot, 16.45 uur. DINSDAG 10 DECEMBER Grote Kerk Goes; carillonconcert Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. WOENSDAG 11 DECEMBER Ambachtscentrum, Goes; Pop pentheater Sim Bolus, 'Naar dro menland', 14 uur. Open Hof, Vlissingen; Musical- groep Stichting Majoraat, 'Een dag je in café Knus', 14 uur. project en Wido Blokland; sculptu ren. 'De Selektie VIII' (vanaf 8 december). VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insecten, dagelijks geopend van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Galerie Hannelore Meyaard, Hendrikstraat 8, Roger Raveel, Lotti van der Gaag, Frank C. Hauser, Olga Weststrate, Lidy Hoewaer en Hans Verhagen, diverse werken. De Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Karin Starmans, diverse wer ken. Theo van Doesburgcentrum, Brouwenaarstraat 2, Ludmila Kal maeva, dagboek aantekeningen '100 naakten' (aquarel). Bellamy 19, Bellamypark 19, 'De selectie VIII': Hans Bommeljé; schil derijen, Wim Bakker;schilderijen en Menno de Nooyer; beelden 'De selectie VIII'. Notariskantoor Sauer en Oonk, Badhuisstraat 181, Carta van Hoek, 'Vrouwen van Thailand'. Altena Interieur Design, Schel- destraat 29, (Kiek Artistiek), A.H.J.M. Riemslag;olieverf- en pas telschilderijen. Y. Dollé-Gijzelaar; keramische tuinbeelden en perspex objecten. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WISSENKERKE Galerie De Praktijk, Voorstraat 15, Gérard Gribaumont, olieverf schilderijen. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolleweg 5, Jan Boer, olieverven. Galerie De Hoekweide, Nazareth 4, Yvonne Struys, twee- en drie dimensionaal werk. DONDERDAG 5 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Slee pers' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Hunchback of the Notre Dame' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Nutty Professor' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Fled' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Nutty Professor' 20 uur. 't Beest Goes, 'Distant Voices - Still Lives' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Le Huitième Jour' 20.30 uur. VRIJDAG 6 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Slee pers' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Hunchback of the Notre Dame' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Nutty Professor' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Independence Day' 19 uur. 'Fled' 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'The Nutty Professor' 19 en 21.30 uur. 't Beest, Goes; 'Distant Voices - Still Lives' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Good Men, Good Women" 19.30 uur. 'Le Huitième Jour' 22 uur. ZATERDAG 7 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Slee pers' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Hunchback of the Notre Dame' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Nutty Professor' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Gable Guy' 14 uur. 'Independen ce Day' 19 uur. 'Fled' 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'The Nutty Professor' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Le Huitième Jour' 19.30 uur. 'Good Men, Good Women' 22 uur. ZONDAG 8 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Slee pers' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Hunchback of the Notre Dame' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Nutty Professor' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Cable Guy' 14 uur. 'Independen ce Day' 19 uur. 'Fled' 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'The Nutty Professor' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Le Huitième Jour' 20.30 uur. MAANDAG 9 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Slee pers' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Hunchback of the Notre Dame' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Nutty Professor' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Fled' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Nutty Professor' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'La Femme de l'Aviateur' 20.30 uur. DINSDAG 10 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Slee pers' 20 uur. Alhambra li Vlissingen, 'The Hunchback of the Notre Dame' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Nutty Professor' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Fled' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Nutty Professor' 20 uur. 't Beest, Goes; 'Tales of Ordi nary Madness' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Good Men, Good Women' 20.30 uur. WOENSDAG 11 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Slee pers' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Hunchback of the Notre Dame' 14 en 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Nutty Professor" 14 en 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Fled' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Nutty Professor' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Le Huitième Jour' 20.30 uur. ZATERDAG 7 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'De Klokkenluider van de Notre Dame' 14 uur. Grand Theater Goes, 'De Klok kenluider van de Notre Dame' 14 uur. ZONDAG 8 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'De Klokkenluider van de Notre Dame' 14 uur. Grand Theater Goes, 'De Klok kenluider van de Notre Dame' 14 uur. WOENSDAG 11 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'De Klokkenluider van de Notre Dame' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pinokkio' 14 uur. Grand Theater Goes, 'De Klok kenluider van de Notre Dame' 14 uur.

de Vlissinger | 1996 | | pagina 9