Expert Kamperman Jan Alink Fa. Midavaine Woonvizier Zeeland B. V. Plieger B. V. Sprayt Zonwering Verf en Behang Delscher Mode Foto Verschoore Mulder Binnenhuis Zonneranda Optiek De Jonge 0 naam adres postcode plaats wenst meer informatie over: Trends volgen elkaar in hoog tempo op. Dat komt overeen met de dynamiek van deze tijd waarin stilstaan achteruitgang betekent. Maar trends tonen ook aan dat de dynamiek van weleer de basis kunnen vormen van eigentijdse ideeën en materialen. Op deze pagina laten we een aantal exclusieve ideeën op u los. Wenst u meer informatie over onderstaande pro ducten, dan zijn wij u gaarne van dienst. Vul onderstaande bon in en stuur hem op naar onze afdeling Lezersservice. Van Haydn naar Hendrix Uw eigen idee in hout of modern Warm en ook nog mooi De mooiste keuken van Nederland Eenvoudig, doch stijlvol en chic De kleinste en lichtste ter wereld Het tuinterras voor elk weer Schoonheid door pure eenvoud m/v 8 10 PZC Weekbladen, t.a.v. Afdeling Lezersservice, Antwoordnummer 123, 4380 VB Vlissingen Ie/ mu/lde (artier advertentie Exclusieve Het idee van zes cd's op een rij gezet in plaats van verstopt in een zwarte doos lijkt op het eerste oog wat ongebruikelijk. Maar alras blijkt dat dit nieuwe idee van Bang Olufsen zeer praktisch is. U kunt zonder uit uw stoel overeind te komen urenlang luisteren naar de muziek die u van te voren heeft vastgesteld. Naadloos worden de tracks die u in het geheugen heeft vastgesteld afgespeeld. Dat komt ook omdat de cd-klem van massief aluminium net zo snel accele reert als een Ferrari. Met deze BeoSound 9000 heeft u als het ware uw eigen muziekzender, maar dan een die ook nog eens een feest voor het oog is. Lange Noordstraat 20,4331 CD Middelburg Tel. 0118-613373 Niets is zo exclusief als uw eigen idee. En wij kunnen daar wat mee. Want voor het maken van meu belen op maat bent u nog steeds bij ons op het juiste adres. Wat u ook kiest, wij leveren het op maat; in elke houtsoort of modem in elke kleur. Kom vrijblijvend langs voor een oriënterend gesprek. Nieuwe Kleverskerkseweg 17,4338 PP Middelburg, Tel. 0118-635043 Radiatoren in uw huis hoeven tegenwoordig niet meer saai te zijn. Ze zijn leverbaar in allerlei variaties. Heel exclusief zijn de decoratieve designradiatoren, verkrijgbaar voor elk woonver trek. Voor zowel woon- als badkamer zijn allerlei vormen en variaties mogelijk. Ze zijn te leveren in vele verschillende vormen en kleuren en aan te vullen met allerlei luxe accessoires zoals spie gels en handdoekbeugels. Kom eens langs voor documentatie en informatie. Domburgs Schuitvlot 21,4331 NE Middelburg Tel. 01180-612330 Veel mensen vinden de SieMatic 7007 MR de mooiste keuken van Nederland. Bijvoorbeeld door z'n handige kubus kastjes en de fraaie combinatie van ahombamsteen met structuurglas en roestvrijstaal. En natuurlijk door de perfecte techniek, degelijkheid van topkwaliteit die u ook bij de andere 42 SieMatic keukenseries vindt. SieMatic heeft een keuken voor iedere smaak en voor elk budget. Of u nu klein of groot behuisd bent, de ideale keuken is er beslist bij. Persoonlijk ontworpen, of te wel een individueel design. Daarom zult u met een SieMatic keu ken langer tevreden zijn. Kom naar onze showroom en bereidt u voor op een nieuwe grote liefde. De Module keuken van SieMatic is verkrijgbaar bij: (voorheen Massee) Nansenbaan 15. Goes Tel. (0113) 221222 Grenadierweg 17a Middelburg Tel. (0118) 613704 Meer en meer brengen j we de warme ambian-1 ce van natuurlijke materialen in ons interieur. Voor het raam wilt u ook die zelfde sfeer. De Luxaflex Natuurlijk Hout Collectie is dan precies wat u zoekt. Een unieke collectie jaloezieën van eerlijk hout. Maar de kleur moet ook goed zijn. Daarom is er de keuze I uit zestien warme tin ten, van lichte natu rellen tot levendige pastelkleuren in allerlei verrassende combinaties en variatiemogelijkheden, leverbaar in 35 en 50 mm brede lamellen zodat uw persoonlijke voorkeur altijd voorhanden is. Met een feilloos gevoel voor stijl wordt bij Delscher de mode gepresenteerd die vanzelfsprekend actueel en elegant is. Mode voor de bewust levende vrouw van de jaren negentig. Mode die duide lijk accentueert hoe belangrijk het is om uit drukking te geven aan de eigen identiteit. Mode ook voor de vrouw die keuze en kwali teit van topmerken waardeert in een speciale i ambiance. Het is dan ook geen toeval dat de Delscher Lijn tot één van de meest toonaan gevende in de regio behoort. Lange Vorststraat 12 4461JP Goes Tel. 0113-227607 JVC kreeg deze zomer onder meer een Award voor de GR-DV1, de kleinste en lichtste digitale videocamera ter wereld. Deze camera weegt ongeveer 520 gram met accu en polsriem en meet 48 bij 148 bij 88 mm. Beeld en geluid zijn van zeer hoge kwaliteit. Verder heeft deze bekroonde camera een groot aantal zeer geavanceerde functies. Voor wie hoge eisen stelt aan een camera is deze noviteit van JVC een oplossing. Niet voor niets trekt deze camera aandacht in de hele wereld. Grote Markt 7,4461 AH Goes, Tel. 0113-261159. Walstraat 109/111,4381 GG Vlissingen, Tel. 0118-414081 Vandaag de dag kijkt niemand meer zwart-wit-tv. Logisch. Want er is kleur; zelfs met breedbeeld. En waarom zou u voor een veranda kiezen met een vast dak als er ook veranda's zijn met een schuifdak? Zonneranda biedt die oplossing voor ons wisselvallige klimaat. Vanaf vroeg in de lente tot laat in de herfst geniet u volop van elke zonnestraal. Een druk op de knop en het dak glijdt geruisloos tweederde open. Open ook de wanden en uw Zonneranda wordt een tuinterras dat zich steeds aan alle weersomstandigheden aanpast. Om een voorbeeld te noe-men: bij de eerste druppels van een plensbui sluit het dak zich automatisch. Dankzij die automatische regeling heeft uw Zonneranda steeds de ideale temperatuur. Open en koel in de zomer, geslo ten en warm in de winter. En: u leeft ook een beetje in uw tuin, want die is nu ook een beetje in uw woning. Speciaal voor liefhebbers van goed en modern wonen heeft Kendix gordijnstoffen die dankzij hun eenvoud opvallen door pure schoonheid. Fragile dessins worden samengebracht met geraffineerde weeftechnieken. Kendix introduceert nu Lucido, een transparante gordijnstof in maar liefst 21 schitterend te combineren kleuren. Naast schuifvastheid geeft met name de hoge transparantie een uit zonderlijk fraai effect. Wij nodigen u uit en u zult net zo enthousiast zijn als wij. Kromme Weele 21-23,4331 PA Middelburg, Tel. 0118-614077 Kromme Weele 19,4331 PA Middelburg, Tel. 0118-612886 Vëerweg 30,4471 BK Wolphaartsdijk Tel. 0113-581601 Omcirkel op deze bon de gewenste cijfers aan en stuur deze bon, voor 12 december ongefrankeerdnaar: |n m m Optiek de Jonge heeft de laatste modellen van de brilmon- tuurcollectie van Cartier in huis. De monturen zijn gemaakt van een combinatie van acetaat met metalen veren. Op die veren is een decor bevestigd, een kopie van de befaamde drie-ring uit de juwelencollectie van Cartier. In het acetaat zijn kleine gouden deeltjes verwerkt, waardoor de monturen een gedistingeerde uitstraling krijgt. Lange Vorststraat 40,4461 JP Goes, Tel. 0113-211272

de Vlissinger | 1996 | | pagina 28