James Dean en palingpop tijdens bruidsshow Enver Zonwering nu ook in Middelburg Sinterklaas bezoekt St Jacobspassage Tien jaar Primera Anthony Burgei Actie Intratuin voor kinderen met een levensbedreigende ziekte De Gulle Gever slaat nieuwe koers in Eerste opdracht voor stundentenonderneming Woensdag 27 november 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 15 Hotel Arneville in Mid delburg werd afgelo pen week in een mari tieme sfeer gestoken. De reden was een bruidsshow met als thema The Love Boat. Sleepgooien Barth-dealer Gaskeur Tatjana Zeeuwen te water Plattelandsfederatie Kerstmarkt Middelburg Kerstmarkt Veere Strijdkreet AH-messen Kerstcircus Maskerade VNR-boekje Willem Barentsz Alcohol en verkeer Nieuwe koffielikeuren Snelheidscontrole omzeilen Nieuw bestek Na een bedrijf in Oude Tonge is ondernemer Haydar Ali Ata ook een vestiging van zijn zaak Enver Zonwering in Middelburg begonnen. De speciaalzaak op het gebied van zonwering en kunststof kozijnen is gevestigd aan de Vlasmarkt. De dage lijkse bedrijfsvoering is in handen van bedrijfs leidster Diane Velgers- dijk. Prijsvraag De gemeente Borsele heeft tweehonderd bu- realeggers besteld bij de studentenfirma ShowU (Sjowjoe). Regionale sport in nieuw café Aan de Middelburgse Vlasmarkt wordt aan staande vrijdag een café geopend met een voor Zeeland nieuwe formule. Zo'n anderhalf jaar geleden opende de Vlissingse onderne mer Harry van Hal de deuren van De Gulle Gever. Een cadeauwin kel met allerhande gekke snuisterijen in vrijwel iedere prijs klasse. Enkele weken geleden heeft het roer in zijn zaak drastisch omgegooid. Met een Oudhollandse poppenkastvoorstel ling en de aanwezig heid van clown Joli Jolig vierde Anthony Burger afgelopen za terdag het tienjarig bestaan van zijn ge makswinkel aan de Korte Delft in Middel burg. Modellen van Modellenbureau Souplesse uit Oost-Souburg toonden bruidsjaponnen van Bruidshuis Ellen uit Oostburg en kostuums van mannenmo de Bijleveld uit Middelburg. Oude zeemansliederen, smart lappen en een overdosis aan palingpop begeleidden de honderd bruidsjaponnen over het plankier. Nieuw in de col lectie is de dit jaar gelanceerde softline. Deze bestaat uit jap onnen die sluik gesneden zijn, vervaardigd in soepele stof zoals voile met eventueel klei ne kanten top of bolero erover heen. Ellen Ton van de gelijk namige zaak merkt op dat de vraag naar deze minder pom- peuse jurken sterk groeiende is. „Natuurlijk blijven de Sissy en barok japonnen een vast gegeven binnen de collectie maar nieuwe tendensen wor den nu steeds meer opgepikt. Modische invloeden als bij voorbeeld de halterlijn en hemdjurk, die duidelijk geïns pireerd zijn op de retro jaren zeventig, zijn populair aan het worden". Voor wie toch liever het lief desbootje instapt met sleep biedt modellenbureau Sou plesse een stoomcursus 'sleepgooien', dat tijdens de show gedemonstreerd werd en bijna topsport lijkt te zijn. Een strijkbout had wonderen kunnen doen want sommige jurken kwamen wel erg gekreukt uit de strijd tevoor schijn. Op kostuumgebied viel er tij dens de show weer veel (retro) nieuws te beleven. Bijleveld Mannenmode toonde krijtstre pen, zijde, cotelé, crêpe en keper in combinaties en drie delige pakken. Colberts zijn opvallend lang (tot op het dij been), voorzien van gulpslui- ting en in een veel slankere snit. De schouders zijn minder breed, de pijpen van de panta lons smal en voorzien van een Interes Barth is nu offcieel dealer van Barth-lijsten. Na negen jaar ervaring staat nu voor H.J.D. van 't Westende vast dat kunst werken, reproducties en foto's het beste tot hun recht komen in een lijst van het merk Barth. Volgens de winkelier aan de Geere Passage in Middelburg zijn deze wissellijsten de beste die er ter wereld te koop worden aangeboden. Zeker als het gaat om kwa liteit en service. De lijsten zijn verkrijgbaar in hout en aluminium, in elk gewenst formaat. Gaskeur heeft een belangrijk nieuw label gekregen: CW. Dat staat voor Comfort Warmwater. Op die manier kan de consu ment nog voor aanschaf vaststellen of een combiketel, geiser of gasboiler op maat wordt aangeschaft. Het CW-label geeft aan wat van een warmwatertoestel is te verwachten. Gaskeur is een kwaliteitsmerk dat sinds 1995 bestaat. Tatjana kan weer een nieuw record op haar conto schrijven. Voor 1997 heeft het biermerk Bavaria de Tatjana-kalender op de markt gebracht in een oplage van één miljoen stuks. Volgens de fabrikant zijn er nog nooit zoveel kalenders in één oplage aange boden. Vorig jaar ging de oplage van zeshonderdduizend binnen een week over de toonbank. De kalender is niet te koop, maar gratis verkrijgbaar bij 36 flesjes bier of alcoholvrij, Moreeke of 8,6 speciaalbier. 'Zeeuwen te water' is de titel van het vierde boekje in de serie recreatie en cultuurhistorie van het provinciale beleidsplan 'Recreatie en toerisme in evenwicht'. De nieuweling is geschre ven door J.J.B. Kuipers en wordt begin december officieel gepresenteerd. Het doel van de boekjes is om een groot publiek een overzicht te geven van de geschiedenis van Zeeland. De ondernemersverenigingen van het Walcherse platteland hebben zich verenigd in een federatie. Door de federatie is er voor het nieuwe gemeentebestuur van de gebundelde kernen één aanspreekpunt. En dat werkt - aldus de ondernemers - mak kelijker. De Kamer van Koophandel en de MKB hebben de dis cussie die vooraf ging aan de federatievorming inhoudelijk ondersteund. In Middelburg wordt van vrijdag 13 tot en met zondag 15 december een kerstmarkt gehouden. Dankzij het succes vorig jaar heeft de organiserende Stichting Evenementen Middelburg, kortweg SEM, de markt met één dag uitgebreid. Volgens de SEM is gebleken dat de markt een bovenregionale uitstraling heeft. Op de vrijdag en de zaterdag is de kerstmarkt tot 21 uur open, zondag tot 17 uur. Ondernemers zijn opgeroepen om zoveel mogelijk mee te doen aan dit evenement. Kerstcadeaus, demonstraties en lekker tafelen en als garnering een cultureel café en een modegala. Dat zijn de hoofdingrediën ten voor de traditionele kerstmarkt die van woensdag 11 tot en met zaterdag 14 december wordt gehouden in de Grote Kerk van Veere. Dagelijks is de Kerstmarkt geopend tussen 12 en 21.30 uur, op zaterdag van 10 tot 18 uur. Het thema van het kerstnummer van de Strijdkreet is 'Er is een kind geboren...'. De uitgave bevat onder meer een reportage uit China en een kerstboodschap van de internationale leider van het het Leger des Heils. De plaatselijke afdelingen van het leger verkopen de Strijdkreet voor f 2,-. Albert Heijn is vorige week begonnen met een Vleesspaaractie voor messen van het gerenommeerde merk Zwilling. De consu ment krijgt zegeltjes bij vlees, wild en gevogelte om voor het messenset te sparen. Bij een volle kaart wordt korting gegeven op de messen en het messenblok. De actie eindigt op 31 decem ber 1997. Ahoy in Rotterdam maakt zich weer op voor het Kerstcircus dat van 20 tot en met 30 december dagelijks is te zien in het com plex. Afgelopen zaterdag begon de kaartverkoop. Het is voor het 26e achtereenvolgende jaar dat het circus met artiesten uit de wereldtop in Ahoy is te zien. Er zijn zowel middag- als avond voorstellingen. Maskerade is de titel van de wedstrijd creatieve tijdsbesteding die jaarlijks een onderdeel is van de Huishoudbeurs in de Amsterdamse RAI. Bij de keuze van die titel hebben de organisa toren zich laten inspireren door carnaval. Overigens heeft deze wedstrijd vanaf komende Huishoudbeurs een andere naam. Voortaan heet hij Nationale Wedstrijd Creatief. VNR, de Vereniging van Nederlandse Reformhuizen, heeft een bewaarboekje uitgegeven vol tips over gezond eten. Dat is gebeurd naar aanleiding van het zestigjarige bestaan van deze organisatie die goed advies en eerlijke voorlichting net zo belangrijk vindt als veel klanten hebben. Het jubileum wordt gekenmerkt met een aantal aanbiedingsacties. De voordeeltjes staan in het boekje beschreven. Bij VNR aangesloten winkels hebben dat boekje in huis. Afgelopen vrijdag werd het boek 'In het kielzog van Willem Barentsz' van kapitein Albert J. Veldkamp gepresenteerd. Het boek is een uittreksel van het dagboek dat Veldkamp bijhield bij zijn reizen rond Spitbergen met het schip 'Plancius'. De expeditie had een bewogen karakter. De boot liep averij op bij een stran ding, er waren problemen met de Noorse autoriteiten, maar wist evengoed door te dringen tot de Poolzee, ver boven de 80 gra den Noorderbreedte. Ook werd een bezoek gebracht aan de Shetland-eilanden, de Faeröer en Jan Mayern. In de kielzog van Willem Barensz telt 216 pagina's en is rijk geïllustreerd met ruim tweehonderd foto's. Sinds afgelopen zaterdag ligt deze uitgave van het ADZ in de boekhandel voor f 39,95. Zeeland treurt jaarlijks om doden (tussen de 10 en 15) en gewonden (circa 65) als gevolg van alcohol in het verkeer. Daar om is het regionaal Orgaan Verkeersveiligheid Zeeland ander maal een actie begonnen om de combinatie alcohol en verkeer volledig uit te bannen. De actie richt zich vooral op uitgaande jongeren, maar ook op bezoekers van sportcantines. Aan de poli tie is gevraagd extra alcoholcontroles uit te voeren. Ook worden posters langs de wegen opgehangen. Veilig Verkeer nederland doet mee aan deze actie. Hooghoudt heeft met het oog op de feestdagen vier nieuwe koffielikeuren ontwikkeld. Het betreft de sameken amaretto, cho cola, hazelnoot en sinaasappel. Het gaat niet om likeurs, maar om likeuren van een heldere bruine kleur. Hooghoudt gaat er prat op al meer dan honderd jaar op dezelfde manier zijn befaamde koffielikeur te stoken. AND International Publishing brengt een nieuwe versie uit van haar Travel Series uit. De nieuwe uitgave is gekoppeld aan Inter net. Files, wegwerkzaamheden en snelheidscontroles kunnen op die manier actueel worden geraadpleegd. Uiteraard bestaat ook nog de mogelijkheid om routes, inclusiefs een aantal tussen stops, op tijd te plannen. AND Route '97 is verkrijgbaar op CD- Rom en gaat de winkels in met een adviesprijs van f 79,-. Keltum (bestek) heeft een nieuw couvert op de markt gebracht onder de naam Swing. Het is gemaakt van hoogwaardig gepo lijst edelmetaal en door de ontwerpers onder de noemer modern en stijlvol geplaatst. Een complete zespersoonscassette kost f 749,-, een driedelig couvert kost f 62,50. Vrijwilligers van de Doe Een Wens Stichting Nederland verkopen in de week van donder dag 28 november tot donderdag 5 december bij de Intratuin in Koudekerke sterren voor de kerstboom. De opbrengst van deze actie gaat naar de stichting, die daarmee een har- tewens vervult van kinderen tussen de drie en achttien jaar met een levensbedreigende ziekte. Intratuin in Koudekerke roept daarom haar klanten op om een ster te kopen waardoor deze kinderen weer een lichtpuntje in hun zware leven krijgen. Daarvoor staat bij Intra tuin een stand van de Doe Een Wens Stich ting waarin vrijwilligers de sterren verkopen. Op die sterren kunnen de klanten een wens zetten. Ook kunnen kinderen de lichtpuntjes versieren. Mensen van Rotaract in Vlissingen helpen de vrijwilligers. De sterren worden in een enorme kerstboom opgehangen. Ook worden bedrijven bena derd om een duit in het zakje te doen. Tegen een bepaald bedrag kunnen zij hun visite kaartje naar Intratuin Nederland sturen. Dat visitekaartje wordt dan op een ster geplakt en in een boom opgehangen in de vestiging van Intratuin bij hen in de buurt. Alle Intratuinen geven belangeloos hun medewerking deze actie. Ondanks dat ieder een beseft dat de beoogde kinderen het liefst beter willen worden denkt de Doe Een Wens Stichting Nederland ze toch een stukje vreugde te kunnen brengen met de op brengst van de actie. De hoofdvestiging van Enver Zonwering is in Oude Tonge, de verschillende soorten zon weringen worden daar op maat gemaakt. Enver verkoopt rolluiken, sereens, uitvalscher men en markiezen. „Om onze markt te vergroten hebben we ook een zaak in Middelburg geopend", vertelt Haydar Ali Ata. „We zijn ook nog 'bezig met een derde filiaal, ik weet nu alleen nog niet waar dat precies komt". Om de opening te vieren gaan de artikelen van Enver Zonwering nu de deur uit met een korting van tien tot vijfentwintig procent. „Het is natuurlijk niet echt het goede jaargetijde om een winkel met zonweringen te beginnen, van daar ook dat we toch klanten proberen te lokken met aan trekkelijke kortingen", aldus Ata. De producten van Enver worden op maat geleverd en een montageploeg komt de boel ophangen. „Dat is onze sterke troef", vertelt Ata. „We bieden een totaalpakket met goede service en een goede garantie. De montage is bovendien gra tis". Naast zonweringen ver koopt Enver ook kunststof kozijnen. Tot nu toe doet Ata voornamelijk zaken met parti culieren maar hij wil zijn markt gaan uitbreiden door meer contacten met bedrijven te gaan leggen. Ata: „Diane Vel- gersdijk is de bedrijfsleidster hier in Middelburg. Het is de bedoeling dat zij ook bedrijven gaat benaderen om ze kennis te laten maken met ons bedrijf". Diana Velgersdijk Enver Zonwering. van Beeld van de bruidsshow. FOTO ANDA VAN RIET veel bredere omslag. Frank Bij leveld kondigde zelfs aan dat de broeken binnenkort nog hoger komen te hangen waar door de sokken weer zichtbaar worden en dat de bandplooi helemaal gaat verdwijnen. De Teddyboys met hun bordeel- sluipers uit de jaren vijftig zijn weer in aantocht. Een andere invloed uit deze jaren vijftig is het James Dean overhemd. Dit hemd heeft een extra ingezet stuk voor de borst dat zicht baar wordt wanneer de kraag over de rever van het jasje geslagen wordt. De presenta tie van de kostuums kreeg mede door de zware brillen van Focus optiek uit Middel burg een 'gladde jongens'look. Chef-kok Marcel Pieters van Arneville had als suprise nog een bruidspaar in frituurvet neergezet. De bezoekers van die avond mochten het gewicht raden. Wie het juiste gewicht raadde of dicht in de buurt kwam had kans op één van de drie overnachtingen in de bruidssuite van Arneville of een bruidstaart. Uiteindelijk wonnen de dames Den Doel- der uit Axel en Van de Kreeke uit Middleburg en de heer Kor- stanje uit Waarde een over nachting in de bruidssuite en mevrouw Van de Sypt uit Kloe- tinge kreeg een bruidstaart. Het beeld woog overigens 24,7 kg. De laagste schatting van de aanwezigen bedroeg 4,2 kg, de hoogste 262,5 kg. Sinterklaas en zijn gevolg bezoeken zaterdag 30 november de St Jacobspassage in Vlissingen. Nadat de Sint is ont vangen wordt een groot aantal activiteiten rond de aanwe zigheid van de Goedheiligman gehouden. Behalve tekenen, plakken, knippen en grimeren wordt ook nog een cursus hulppieten verzorgd. Na een aantal oefeningen moeten de cursisten de lessen in de praktijk brengen. Doen ze dat goed, dan ontvangen ze uit handen van Sinterklaas een cer tificaat. Het is de eerste opdracht die deze veertien studenten van de faculteit Hoger Economisch Onderwijs van de Hogeschool Zeeland binnenhaalden. ShowU houdt zich vooral be zig met het produceren van bureauleggers. Die leggers zijn in feite grote notitieblokken van vijftig pagina's, op de eer ste plaats bedoeld als relatie geschenk. Bedrijven kunnen zelf de lay-out bepalen van de leggers. Óp die manier - aldus de studenten - kunnen bedrij ven een legger naar eigen smaak ontwerpen. Naast de bureauleggers hou den studenten zich ook bezig met de productie van milieu vriendelijke bekers die als ver vanging dienen voor de nog steeds veel gebruikte plastic bekertjes. Als het bedrijf een maal stevig op poten staat wil len de studenten ook nog plan nen verwezenlijken om met Internet iets te gaan doen. Wat, willen ze nog niet prijsge ven. Een groot deel van de ambian ce wordt bepaald door sport. Op vier monitoren worden nationale, internationale en ook regionale sportevenemen ten getoond. „Hoewel sport hier de boventoon voert moe ten ook niet-sportliefhebbers het hier naar hun zin hebben", vertelt Mario van Staveren van het Sportcafé. Het Sportcafé is gevestigd in het pand waar eerst de Beach- club was. Drie weken is er druk gewerkt om het pand klaar te maken voor de nieuwe bestemming. Een groot sport- annex eetcafé is het resultaat. „Op de monitoren en het grootbeeldscherm willen we allerhande sport gaan uitzen den. Niet alleen voetbal maar sport in de breedste zin van het woord", legt Mario van Staveren uit. Uitbater Van Staveren is het café begonnen samen met een vennootschap dat al eerder het snookercentrum in Middel burg heeft opgezet. Van Stave ren: „We liepen al jaren met dit idee rond, je hoeft niet meer thuis te blijven om naar sport te kijken maar kan gewoon de kroeg in. Toen dit pand vrij kwam hebben we de knoop doorgehakt en nu kunnen we echt van start". Behalve de grote nationale en internatio nale sportevenementen wil het Sportcafé ook aandacht beste- Mario van Staveren: „Je hoeft geen liefhebber van sport te zijn om het hier naar je zin te hebben". FOTO ANDA VAN RIET den aan de regio. „We hebben verschillende professionele videocamera's waarmee we beelden willen gaan maken van regionale sportevenemen ten die we dan 's avonds in het café vertonen. Daarnaast zijn we ook met Radio Maximaal in onderhandeling om program ma's vanuit het café uit te zen den", aldus Van Staveren. Klanten kunnen in het Sport café ook terecht om te eten. De zaak beschikt over een gloednieuwe keuken die tot tien uur 's avonds voor diners geopend is. Van Staveren: „De gerechten die we serveren komen veelal uit de Argentijn se keuken, met veel gegrild vlees dus. Na tien uur blijft de keuken gewoon geopend maar dan met een kleinere kaart". Het Sportcafé wordt vrijdag officieel geopend en is zeven dagen per week geopend. Hoewel in het assortiment van de Gulle Gever nog steeds leu ke 'gimmicks' te vinden zijn doet de sortering verder niet echt meer aan 'de Gulle Gever- oude stijl' denken. „Het was gewoon tijd om weer eens iets anders te brengen", verklaart Harry van Hal de koerswijzi ging. „Als ondernemer hou je voortdurend de wensen van je klanten in de gaten en als je slim bent speel je daarop in. En dat is precies wat ik gedaan heb. Ik merkte dat veel klanten toch op zoek zijn naar wat exclusievere dingen voor in het huis, tijd dus om de collec tie daarop aan te passen". Enkele succesnummers van De Gulle Gever bleven en zijn nog steeds in de zaak te vin den. Zo is de grote collectie wenskaarten voor vrijwel iede re gelegenheid nog steeds prominent aanwezig. „We hebben nu wat minder snuis terijen en meer oorbellen en kettinkjes, zoals de klant van ons gewend is er ook voor de kleinere portemonnee genoeg keus", aldus Van Hal. De grootste verandering is echter de komst van kunst in De Gulle Gever. Van Hal: „We hebben het geluk dat we de hele collectie van kunstenaar Willem Kerkhof kunnen bren gen. Hij is eigenlijk beroemd geworden met z'n reliëfschil derijen, die uiteraard ook in de collectie zitten. Daarnaast ver kopen we beelden van de Lim burgse kunstenaar Geert Kunen". In de toekomst wil Van Hal ook lokale kunste naars de gelegenheid geven om werken in zijn zaak te expo seren en te verkopen. Van Hal heeft niet alleen aan de kunst werken zelf gedacht maar ook aan de lijsten. Achter in de zaak is een grote sortering van meer dan driehonderdvijftig verschillende lijsten uitgestald die op maat kunnen worden gemaakt. „Ik denk dat die lijs ten ook wel onze kracht zullen worden. Door de grote diversi teit aan lijsten die ook nog eens gecombineerd kunnen worden zit er echt voor iedere foto, poster of kunstwerk wel een passende lijst bij". De eer ste reacties van het winkelend publiek op de opnieuw inge richte Gulle Gever zijn volgens Harry van Hal zeer positief. „Ik denk dat veel mensen weer aangenaam verrast zijn en zie de toekomst dan ook met alle vertrouwen tegemoet". Harry van Hal: anders". ,Het was gewoon tijd voor weer eens iets Tien Jaar Anthony Burger werd gevierd met onder meer een oud-Hollandse poppenkast. Ter gelegenheid van dit spek takel stond een acht meter lan ge tent voor de zaak. In de tent draaiden kinderen bij Joli Jolig aan het rad van avontuur, leder uur was er een poppen kastvoorstelling van Jan Klaassen, die Sinterklaas zo graag een cadeautje wilde geven. Zaterdag was het koud, en de belangstelling kwam dan ook haperend op gang. Toch raak ten alle bankjes uiteindelijk bezet gedurende de eerste voorstelling. De luidruchtige reacties op wat er in de kast gebeurde deed voorbijgangers halt houden en hun kinderen aanschuiven. Velen glimlach ten gecharmeerd van de aan blik van aandachtige kinder snoetjes. Anthony Burger vertelt hoe hij tien jaar geleden begon: „Mijn vader had destijds in dit pand een chocolaterie. Hij verhuisde toen naar de overkant. Ik kwam toen net uit dienst en met mijn buitenlandse werker varing wou ik graag voor mezelf beginnen". Burger glimlacht als hij terug denkt aan zijn overzeese werk ervaring. „Ik werkte in Amerika als vakkenvuller. Het was een bewuste keuze om ver van huis werkervaring op te doen. Je bent helemaal op jezelf aan gewezen en leert voor jezelf te zorgen. Bovendien is het goed voor je taalontwikkeling en leer je er internationaal van te denken. In Düsseldorf heb ik ook nog een jaar gezeten. Duit se toeristen die hier de 'Rheini- sche Post' kopen, komen meestal uit die stad. Als er tijd voor is, knoop ik dan een praatje aan over Düsseldorf. Achteraf zie ik dat ik mijn tijd destijds nog beter had kunnen besteden door heel veel con tacten te leggen. Nu levert het me gewoon een goed contact met de klant op". Burger ver koopt in zijn zaak niet alleen rookartikelen. „Eigenlijk heet dit een gemakswinkel. De ver koop van exclusieve sigaren laat ik aan mijn collega's over. Mijn assortiment is gebaseerd op omzetsnelheid. Tijdschrif ten, rookwaren,souvenirs. postzegels met briefkaarten heb ik volop voorradig. In de winkel staat een kopieermachi ne. Klanten kunnen hier echter ook terecht voor de lotto of de staatsloterij, strippenkaarten, telefoonkaarten, een stadsplat tegrond, fotorolletjes of een speciaal zakmes of artikelen van een favoriete voetbalclub. Zelfs een lekkere grote knuffel beer is hier te krijgen". Zo'n twee jaar geleden sloot Burger zich aan bij de Primera- keten. „De wetgeving wordt steeds strenger waardoor het aantal rokers vermindert. Dat is te merken in mijn kasla. Daarom heb ik me aangeslo ten bij Primera. Ik blijf een zelf standige ondernemer, maar bepaalde 'know how' krijg ik van de organisatie". Burger is getrouwd met Els Walraven. Zij staat ook twee dagen per week in de winkel. Het ondernemersechtpaar heeft er schik in om naast het runnen van de winkel tijd voor hobby's te maken. Anthony: „Ik ben drummer in een big band a la Glenn Miller en ik zet me in voor de SEM (Stichting Evenementen Middelburg). Ik heb mijn vrouw Els trouwens leren kennen in een drum en buglecorps Juliana. Ze speelt nu nog op de dwarsfluit en doet aan aqua-aerobics en jazzballet. De helft van het veertiental dat het mini(studenten)be- drijf ShowU heeft opgezet.

de Vlissinger | 1996 | | pagina 15