VAN DE GEMEENTE VEERE GEMEENTEVUSSINGEN INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTENDE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN INFORMATIE VAN DE OVERHEID GEMEENTE MIDDELBURG „tllll CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE I VLISSINGEN I WESTKAPELLE I CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN Woensdag 20 november 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 19 INFORMATIE OVERHEID IfliiiiMftitHiilillNiKri!. i IMlHHlIl! WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging kennisge ving verandering inrichting artikel 8.19 Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 31 oktober 1996 is ingeko men de kennisgeving van de heer Reijnierse te Middelburg voor de wijziging van de inrichting, gelegen aan de Breeweg I02 te Middelburg voor welke inrichting eerder een milieuvergunning is verleend. Ten aanzien van de wij ziging wordt redelijkerwijs aange nomen dat deze geen gevolgen heeft voor de aard en omvang dan wel uitsluitend gunstige gevol gen heeft voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu. De wijziging van de inrichting betreft onder meer de mini<am- ping de opslag van bestrijdings middelen, de verplaatsing van de opslag van droogvoer en het ver vangen van de bovengrondse brandstoftank. De kennisgeving en alle relevante stukken liggen van 21 november tot 5 december 1996 elke werk dag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd (Ol 18-675241). WET MILIEUBEHEER Ter inzagelegging ontwerp beschikking Aanvraag en ontwerpbe schikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergun ning in het kader van de Wet milieubeheer is ingediend door de heer J. Kwekkeboom te Middelburg voor het veranderen vanwege uitbreidingen van een agrarisch bedrijf gelegen aan de Prooyenseweg 26 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie T, nr. I052. Inzage De aanvraag, de ontwerp-beschik- king, die gericht is op vergunning verlening onder voorwaarden en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (tel. Ol 18-675241). Desgevraagd wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Bedenkingen In de periode van 21 november tot 19 december 1996 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-beschikking schriftelijk door een ieder bij het college wor den ingediend. Indien behoefte bestaat aan een gedachtenwisse- ling over de ontwerp-beschikking kan daarom telefonisch worden verzocht Tijdens deze bijeen komst, waarbij de aanvrager in de gelegenheid wordt gesteld aan wezig te zijn, kunnen mondeling bedenkingen worden ingediend. De persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp beschikking kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkin gen in te brengen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. WET MILIEUBEHEER Kennisgeving meldingen arti kel 8.41 Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de mel dingen ingevolge de Wet milieu beheer van: I. De heer M. Kwekkeboom te Middelburg voor de inrichting op het perceel gelegen aan de Golsteinseweg 7 te Middelburg; 2. Mevrouw C.J. Brink te Middelburg voor de inrichting op het perceel gelegen aan de Eendrachtsweg IO te Middelburg; 3. De heer Rotte te Driewegen voor de inrichting op het per ceel gelegen aan de Lammerensteeg 5 te Middelburg; 4. Mevrouw S. van den Berg- Verburg te Goes voor de inrichting op het perceel gele gen aan de Langeviele 39 te Middelburg. Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde alge mene maatregelen van bestuur ex. artikel 8.40 Wet milieubeheer van toepassing. MONUMENTENVERGUN NING Van 22 november 1996 tot en met 5 december 1996 ligt op de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling de aan vraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: - het verbouwen van het pand op het perceel Langeviele 39; - het verbouwen van het pand op het perceel Seissingel 100. Gedurende bovengenoemde periode kunnen eventuele beden kingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemees ter en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 6 november 1996 voor het bouwen van een garage op het perceel Prinsen hove 28; b. op 7 november 1996 voor het verbouwen van een woon huis/kantoor op het perceel Seissingel 100; c. op 6 november 1996 voor het verbouwen van het pand op het perceel Langeviele 39; d. op 7 november 1996 voor het verbouwen van de entree van het hoofdkantoor op het per ceel Poelendaelesingel 10; e. op 8 november 1996 voor het bouwen van een bijkeuken op het perceel Pr. Beatrixstraat 70; f. op 11 november 1996 voor het bouwen van 12 woningen in het Prooijenspark; g. op 12 november 1996 voor het maken van een overkap ping op het perceel Noordsingel 106; h. op 13 november 1996 voor het bouwen van een serre op het perceel Oude Vlissingseweg 34B. BOUWPLANNEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toe passing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: a. het bestemmingsplan Prinsenhove voor het bouwen van een garage op het perceel Prinsenhove 28; b. het bestemmingsplan Klarenbeek III voor het bou wen van 6 woningen aan de H. Schaftstraal Tevens maken zij bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 50, lid 5, van de Woningwet vergunning te verle nen. De bouwplannen liggen met ingang van vrijdag 22 november 1996 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Gedurende deze termijn kan een ieder, die bedenkingen heeft tegen de uitvoering, zijn bezwaren schriftelijk en gemotiveerd ken baar maken aan burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. ONTWERP-BEGROTING 997 Burgemeester en wethouders van de gemeente Middelburg maken bekend, dat het ontwerp van de gemeentebegroting voor het dienstjaar 1997 bij de sectie Voorlichting, Stadhuisstraat 2 voor een ieder ter inzage ligt en in bruikleen wordt gegeven. Bij de afdeling Financiële Zaken is de begroting te koop tegen betaling van f 143,-, exclusief portokos ten. VERKEERMAATREGEL De President Rooseveltlaan is onlangs doorgetrokken langs de Brigdamseweg ter ontsluiting van de wijk Prooijenspark. Burgemeester en wethouders heb ben besloten een fietsoversteek aan te brengen op dit deel van de President Rooseveltlaan, ter hoog te van de Nieuwenhovenseweg. Dit deel van de President Rooseveltlaan zal in beide richtin gen worden gesloten voor (brom)fietsers, invalidenvoertuigen en voetgangers. De aansluitingen van de Nieuwenhovenseweg en de Brigdamseweg op de President Rooseveltlaan, ter hoogte van de fietsoversteek, zullen worden gesloten voor motorvoertuigen. In verband hiermee zal op de Nieuwenhovenseweg, bij de fiets oversteek, een keermogelijkheid voor motorvoertuigen worden gecreëerd. Het volledige verkeersbesluit ligt ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Bezwaar Tegen dit besluit kan iedere belanghebbende ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag van bekendmaking van dit besluit bezwaar maken door het indienen van een bezwaar schrift bij het college van burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. Het bezwaarschrift moet onderte kend zijn en ten minste bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; d. de gronden van het bezwaar. SLUITINGSUUR KERST NACHT De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat op grond van het bepaalde in artikel 109 van de Algemene Plaatselijke Verordening (APV) ontheffing kan worden verleend van het sluitings uur voor de kerstnacht Deze ontheffing is aan te vragen voor horecabedrijven welke alco holhoudende danwel alcoholvrije dranken verstrekken. Genoemde horeca-ondernemers die voor de nacht van 24 op 25 december 1996 een ontheffing van het sluitingsuur tot 04.00 uur wensen kunnen een daartoe strekkende aanvraag aan de bur gemeester richten. Deze ontheffing kan alleen mid dels het daartoe toegezonden ont heffingsformulier worden aange vraagd. Horeca-ondernemers die niet in het bezit zijn van zo'n ont heffingsformulier kunnen dit for mulier aanvragen bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling. Het kantoor van de sectie is gevestigd in de Vlissingsestraat 21. Aanvragen dienen uiterlijk 6 december 1996 in het bezit te zijn van de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling. Ik maak u er nadrukkelijk op attent dat aanvragen die na deze datum worden ingediend niet meer in behandeling worden genomen. Horeca-exploitanten die reeds in het bezit zijn van een nachtver gunning hoeven voor de kerst nacht geen ontheffing aan te vra gen van het sluitingsuur. HORECASLUITING NIEUW JAARSVIERING De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat alle horecabe drijven vanaf 31 december 1996 20.00 uur tot I januari 1997 08.00 uur gesloten dienen te zijn. Horeca-ondernemers kunnen een verzoek om ontheffing van het algemeen sluitingsverbod aanvra gen. Ontheffing, onder voorwaar den, is mogelijk vanaf 22.00 uur op 31 december 1996. Deze ontheffingsmogelijkheid wijkt af van het beleid in voor gaande jaren waarbij ontheffing van het algehele sluitingsverbod mogelijk was vanaf 00.15 uur op de eerste dag van het nieuwe jaar. Aanvragen dienen uiterlijk 6 december 1996 in het bezit te zijn van de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling. Ook hier geldt dat aanvragen die na deze datum worden inge diend niet meer in behande ling worden genomen. Eén van de voorschriften houdt in dat een horeca-ondernemer tot 01.30 uur alleen personen in zijn bedrijf mag toelaten die in het bezit zijn van een geldige, inrich tingsgebonden toegangskaart De regeling kent twee uitzonde ringen: a. het toegangskaartensysteem is niet van toepassing op horeca bedrijven die in het bezit zijn van een rechtsgeldige drank en horecavergunning die in hoofdzaak bedoeld is voor het verstrekken van volledige maal tijden (restaurantbedrijven). Zij mogen volgens de normaal gel dende tijden geopend zijn; b. de sociale cafés dienen om 18.00 uur hun inrichting te sluiten. Zij mogen vanaf 20.00 uur hun zaak heropenen. De toegangskaartenregeling blijft op deze inrichtingen onverkort van kracht De regeling 'Openstelling horeca- inrichtingen Oud en Nieuw 199611997' ligt voor een ieder ter inzage bij de informatiebalie van de dienst Stadsontwikkeling aan de Vlissingsestraat 21. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de Gemeente Middelburg in de Faam van vandaag. w\ De directeur van de Centrale Dienst Gemeentewerken te Serooskerke maakt, namens de gemeentebesturen van de bij de dienst aangesloten gemeenten, gelet op de betreffende bepalin gen van de Algemene wet bestuursrecht en de Wet milieu beheer, het volgende bekend: GEMEENTE ARNEMUIDEN Burgemeester en wethouders van Arnemuiden zijn voornemens oprichtingsvergunningen te verle nen aan: 1. de heer J.K. Crucq, Noordwal 9 te Arnemuiden, voor het oprichten en in werking heb ben van een bestaande hout bewerkingsinrichting aan Markt 15-17 te Arnemuiden; 2. Transal Aero Services B.V., voor het oprichten en in wer king hebben van een bestaan de onderhoudswerkplaats voor kleine luchtvaart aan Calandweg 2blc te Arnemuiden. De vergunningen zullen verleend worden onder het stellen van voorwaarden ter bescherming van het milieu. INZAGE De betreffende stukken liggen vanaf 20 november 1996 ter gemeentesecretarie, Langstraat Aanleg verkeersplateaus Dorpsstraat Oostkapelle Inmiddels is het zo ver dat een aanvang kan worden gemaakt met de aanleg van de geplande twee verkeersplateaus in de Dorpsstraat Een van de verkeers plateaus is gepland ter hoogte van het kruispunt Dorpsstraat - Waterstraat de andere wordt aangelegd ter hoogte van het kruispunt Dorpsstraat - Brouwerijstraat In verband met de uitvoering van deze werkzaamheden is de Dorpsstraat vanaf 21 november 1996 gedurende ongeveer veer tien dagen voor doorgaand ver keer afgesloten. Het werk wordt overigens zodanig gepland dat de toegankelijkheid voor het bestem mingsverkeer in beginsel zoveel mogelijk gewaarborgd blijft, hetzij via de wijk Vronesteijn, hetzij vanaf de Noordweg. Voor het doorgaande verkeer wordt door middel van verwij zingsborden omgeleid. Betaald parkeren Oostkapelle Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij op grond van het bepaalde in de Parkeerverordening Domburg 1995 en de Verordening parkeer belastingen Domburg 1995 heb ben vastgesteld dat het betaald parkeren in de kern Oostkapelle gedurende het gehele jaar van kracht is. Dit heeft betrekking op de parkeermeters in de Dorpsstraat en de parkeerauto maat aan de kerkring. Bouwaanvragen Burgemeester en Wethouders van Domburg maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aan vraag om bouwvergunning van: - K. Pirson, d.d. 4 november, voor het bouwen van een berging op het dakterras op het perceel Markt 6 te Domburg; Garage Koppejan, d.d. 11 november, voor het verbouwen van de autoshowroom aan de Domburgseweg 18 te Domburg. Verleende bouwvergunningen in de periode van 8 tlm 15 november 1996. (de tussen haakjes geplaatste datum is de datum van verzending van het besluit aan aanvra ger) - A. Ruit, voor het wijzigen van het bouwplan d.d. 2217195 aan de Torenstraat 46 te Oostkapelle 12 november); - A. Huibregtse, voor het uitbrei den van de woning op het per ceel dr. J.M.H. Ghijssenstraat 7 te Domburg. 15 november) Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken na het tijd stip waarop u van het besluit kennis heeft kunnen nemen. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van Domburg worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemotiveerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij de heer Maas (afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32), telefonisch bereikbaar onder nummer 0118 582710, toestel 45. Domburg 20 november 1996. 35 te Arnemuiden, voor een ieder ter inzage op elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.00 uur, alsmede 's avonds na telefonische afspraak (tel. 0118-60 15 53) van 17.00 tot 20.00 uur, tot en met 17 december 1996. BEDENKINGEN Gemotiveerde bedenkingen tegen het ontwerp van de vergunning kunnen tot en met 18 december 1996 schriftelijk bij het college van burgemeester en wethouders worden ingediend. Degene die schriftelijke bedenkin gen indient, kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Het verzoek dient tegelijkertijd met de schrifte lijke bedenkingen te worden gericht aan burgemeester en wet houders van Arnemuiden. Indien daarom wordt verzocht, kan tot en met 18 december 1996 over het ontwerp van de vergunning van gedachten worden gewisseld tussen het bevoegd gezag de aanvrager en overige aanwezigen. Bij de Centrale Dienst Gemeentewerken zijn aangeslo ten de gemeenten Arnemuiden, Brouwershaven, Domburg Mariekerke, Noord-Beveland, Valkenisse, Veere en Westkapelle. WINKELTIJDENVERORDE NING. Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat de raad der gemeente Veere in zijn open bare vergadering van 31 oktober 1996 de "Verordening winkeltij den Veere" heeft vastgesteld. Deze verordening die ter gemeen tesecretarie ter inzage ligt treedt met terugwerkende kracht tot I juni 1996 in werking. Deze veror dening is een gevolg van de nieu we Winkeltijdenwet en hierin wordt de bestaande situatie ten aanzien van de zondagopenstel ling vastgelegd. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op artikel 41 van de Woningwet bekend, dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn binnengeko men voor: Gapinge - het bouwen van een woning Nieuwe Wei 7 Veere - het bouwen van een garage/berging Veerseweg 48 - het vergroten van de woning Veerseweg 48 Vrouwenpolder het vergroten van de zomer woning H. de Rijklaan 105 Wij wijzen u erop, dat tegen deze aanvragen om een bouw vergunning geen bezwaarschrift ingediend kan worden. Een bezwaarschrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist WIJZIGING BESTEMMING Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend, dat zij voornemens zijn om met gebruik making van de wijzigingsbevoegd heid als vastgelegd in artikel 24 van de voorschriften behorende bij het bestemmingsplan Buitengebied I e herziening) de bestemming van het pand Rijkebuurtweg 3 te Vrouwenpolder te wijzigen van (agrarische) dienstwoning in "bur gerwoning". Eén en ander betreft het vastleg gen van een bestaande situatie. Dit voornemen ligt gedurende 4 weken na de datum van deze publicatie voor een ieder ter inza- te van het perceel Oudestraat 15 te Veere, kadastraal bekend gemeente Veere, sectie A nr. 1894 (ged.). Genoemd besluit, dat op 15 november a.s. in werking treedt, ligt met bijbehorende stukken voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, Kerkstraat 7 te Veere. VRIJSTELLING BESTEM MINGSPLAN De burgemeester van Veere maakt bekend dat burgemeester en wethouders voornemens zijn met gebruikmaking van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke ordening en artikel 50 lid 5 van de Woningwet vrijstelling te verle nen van het bestemmingsplan Beschermd Stadsgezicht Veere, teneinde de vestiging van een antiekzaak annex restauratie werkplaats mogelijk te maken op de benedenverdieping van het pand Oudestraat 15 te Veere. Genoemd plan ligt gedurende twee weken na de datum van deze publicatie voor een ieder ter inzage op afdeling Vrom ter gementesecretarie, Kerkstraat 7 te Veere. Gedurende deze termijn kan een ieder desgewenst schrif telijk bedenkingen tegen het ver lenen van vrijstelling kenbaar maken aan het college van burge meester en wethouders, Postbus 5 te 4350 AA Veere. Ontwerp-bestemmingsplan- nen Nimmerdor en speelwei de Grljpskerke Burgemeester en wethouders maken belanghebbenden er op attent dat in de P.Z.C en in de Staatscourant van maandag 18 november 1996 kennisgevingen zijn opgenomen over het ont- werp-bestemmingsplann Nimmerdor en het ontwerp- bestemmingsplan "Speelweide Grijpskerke" De aan dacht wordt er op gevestigd, dat bedoelde plannen vanaf 19 november j.l. gedurende vier weken op het gemeentehuis, Dorpsstraat 3 te Meliskerke -tijdens kantooruren- voor een ieder ter inzage liggen. Een ieder kan gedurende deze termijn zijn schriftelijke zienswijze omtrent de ontwerpen kenbaar maken bij de gemeenteraad van Mariekerke. Het ontwerp voor Nimmerdor voorziet in de uitbreiding van de kern Grijpskerke met een nieuw te maken woonwijk. In de eerste fase van dit plan is ruimte voor de bouw van in totaal circa 55 woningen. Het ontwerp "Speelweide Grijpskerke" voorziet in het vastleggen van de huidige bestemming van de speel weide aan de Nieuwstraat te Grijpskerke. ge ter gemeentescretarie, Kerkstraat 7 te Veere. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden schriftelijk hun eventuele bedenkingen ten aan zien van dit voornemen kenbaar maken bij burgemeester en wet houders van Veere, Postbus 5 te 4350 AA Veere. ONTWERP-BESTEMMINGS- PLAN NEELTJE JANS Burgemeester en wethouders van Veere maken, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat ingaande vrijdag 22 november 1996 gedurende vier weken ter gemeentesecretarie. Kerkstraat 7 te Veere voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp- bestemmingsplan "Neeltje Jans 1994". Dit ontwerp-bestemmings- plan omvat het gehele eiland Neeltje Jans en de daarbij beho rende havens en voormalige bouwdokken. Gedurende deze termijn van vier weken kan een ieder zijn ziens wijze omtrent het ontwerp schrif telijk bij de gemeenteraad van Veere, postbus 5 te 4350 AA Veere, kenbaar maken. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op artikel 41 van de Woningwet bekend, dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn binnengeko men voor: Vrouwenpolder - het vergroten van de woning Lepelstraat 5a - het bouwen van een mestop- slag Rijkebuurtweg 8 - het vergroten van de zomer woning Sl Jacobshoofd 8 Wij wijzen u erop, dat tegen deze aanvragen om een bouw vergunning geen bezwaarschrift ingediend kan worden. Een bezwaarschrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist VOORBEREIDINGS BESLUIT Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 31 oktober 1996 heeft ver klaard dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor een gedeel- KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aanvraag om een kapvergunning (ingevolge art 4.5.2. van de Algemene Plaatselijk Verordening Vlissingen) is ontvangen van; - Woningstichting Walcheren voor het verwijderen van een Gewone Acacia in de voortuin van Poortugaalstraat 18. Het college is voornemens deze vergunning te verlenen. Nadere informatie over de kapaanvraag kunt u verkrijgen bij de sector Beheer/sectie Beplantingen, Vredehoflaan 50, telefoon 87372. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: - het verbouwen van de mare chausseekazerne tot medisch orthopedagogisch centrum op locatie Boterbloemlaan 32 - het plaatsen van een dakkapel op locatie Spaarnestraat 112 - het vergroten van de woning op locatie Verlorenlandstraat 2 - het bouwen van een serre op locatie Van Borsselestraat I het bouwen van 3 woningen op locatie Grote Abeele 14, 14a en 14b - het verbouwen van het hotel op locatie Boulevard Bankert 108 en het uitbreiden van een appartement op locatie Boulevard Bankert 114 Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNIN GEN: In de week van 4 tlm 8 novem ber 1996 zijn de volgende vergun ningen verleend: het plaatsen van een rustcabi- ne op locatie Commandoweg - het bouwen van een carport op locatie Noordbeekseweg la ALGEMENE WET BESTUURSRECHT: UIT BREIDING OMROEP ZEE LAND KANAALSTRAAT 64; Omroep Zeeland heeft een ver zoek ingediend voor het uitbrei den van het studiogebouw aan de Kanaalstraat 64 in verband met de toekomstige regionale televisie. Omroep Zeeland heeft daartoe de panden Kanaalstraat 62 en 60A (voorheen rijwielhandel firma Meijers) alsmede de openbare weg tussen Kanaalstraat 62 en 64, aangekocht De bouwaanvraag is echter in strijd met het geldende bestem mingsplan Oost-Souburg. Gebouwd wordt namelijk op gron den met de bestemming "ver- keersdoeleinden" en "bedrijfsdoel einden". Dit verzoek hebben wij dan ook tevens aangemerkt als een ver zoek om vrijstelling van het gel dende bestemmingsplan. Wij willen medewerking verlenen aan het bouwplan. Daartoe over wegen wij de gemeenteraad, op grond van artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, voor te stellen een voorbereidingsbe- sluit vast te stellen. Op basis van dit besluit is het mogelijk, na een verkregen ver klaring van geen bezwaar van het college van gedeputeerde staten van Zeeland, vrijstelling te verle nen van het geldende bestem mingsplan ten behoeve van het ingediende bouwplan. Voordat wij de gemeenteraad een voorstel doen, stellen wij, op grond van afdeling 3.4. van de Algemene wet bestuursrecht, belanghebbenden in de gelegen heid hun zienswijze naar voren te brengen gedurende de hierna genoemde termijn. Het plan c.q. vrijstellingsverzoek alsmede het ontwerp-besluit ligt met ingang van donderdag 21 november 1996 in het stadhuis bij sector stadsontwikkeling (in de hal op de tweede verdieping), tjj- dens kantooruren gedurende vier weken (dus tot en met woensdag 18 december 1996) ter inzage. Vlissingen, 20 november 1996 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de gemeentelijke informa tiepagina 'In den Blauw Geruiten Kiel' in 'De Vlissinger' van vandaag en teletekstpagina 810 e.v. van Maximaal T.V.

de Vlissinger | 1996 | | pagina 19