Feestelijke concerten Zeeuws Orkest Aarnout de Bruyne op zoek naar het waarom King Kong voor doven en horenden in Minitheater Tamboerijnen worden Zeeuwse Muzikanten Uit de kelders van het Zeeuws Museum Woensdag 6 november 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 7 NOVEMBER T/M 13 NOVEMBER IN MIDDEN ZEELAND 100-JARIGE CONCERTZAAL EN START RESTAURATIE ST. JACOBSTOREN Het Zeeuws Orkest heeft voor zijn najaarscon certen Dmitri Makhtin uitgenodigd om te sole ren tijdens het Vioolconcert in D, opus 47 van Jean Sibelius. Verder staat Principals van (diri gent) Dirk Brossé op het programma en na de pauze wordt de bekende symfonie no 9 (Uit de nieuwe wereld) van Antonin Dvorak gespeeld. Officiële presentatie 78-SUB-BOEKJE OVER DE BEDEVAART VAN EEN DENKER Aarnout de Bruyne krijgt op zaterdag bijna let terlijk een koekje van eigen deeg. In positieve zin dan. De Vlissingse leraar Nederlands heeft jaren geijverd voor het voortbestaan op kwalita tief hoog niveau van de Zeeuwse Slib-reeks en mag zich nu zelf in het rijtje van auteurs plaat sen. Nummer 78 van de Slib-reeks wordt gepre senteerd in de plaats die model stond voor filo sofische bespiegeling van De Bruyne, Sint- Amands-aan de Schelde, een Vlaams plaatsje in Klein Brabant. Doven en hun directe omgeving voor wie geba rentaal het eerste communicatiemiddel is, zijn het belangrijkste publiek voor de toneelvoor stelling King Kong in Klein Carré die woensdag 13 november wordt gespeeld in het Middel burgse Minitheater aan de Verwerijstraat. Het is een voorstelling in gebarentaal met een dove acteur in de hoofdrol. De horende acteur ver taalt hem in het Nederlands. De voorstelling begint om 19.30 uur. Na vijfentwintig jaar valt vrijdag 8 november het doek voor de Tamboerijnen, de huisband van de Stichting Arduin in Middelburg. Met een groots opgezette theatershow in de Stads schouwburg in de Zeeuwse hoofdstad ruimen de Tamboerijnen het veld voor hun troonopvol ger De Zeeuwse Muzikanten. lïï lïï lïï lïï zaal in Middelburg en op dins dag 19 november in de St Jacobskerk, aanvang 20 uur. Aan het concert in Vlissingen is overigens nog een bijzonder tintje te geven. Het concert wordt gebruikt als opmaat voor de restauratie van de St. Jacobskerk. De officiële pre sentatie van de plannen voor restauratie van de monumen tale kerk vindt plaats na afloop van het concert, omstreeks kwart over tien. J.D. Poleij van architectenbureau Rothuizen van Doorn 't Hooft geeft een korte toelichting op de restau ratie en de Vlissingse wethou der C. de Keizer geeft een uit eenzetting over de toren en de beiaard. De concerten in Mid delburg staan helemaal in het teken van de honderd jaar oude Concert- en Gehoorzaal. Liefhebbers van klassieke muziek moeten zich volgens het Zeeuws Orkest toch wel aangesproken voelen tot het programma. Werk van een gerenommeerde hedendaagse componist alsook wat oudere reeds overleden componisten worden die ene middag en de avonden uitgevoerd. Boeiend en uniek is uiteraard dat de componist Dirk Brossé de muzikale leiding heeft van het Zeeuws orkest en zijn eigen werk dirigeert. Het uitgevoerde werk, Princi pale, schreef hij in opdracht van het Nationaal Orkest van België, vanwege de zestigste verjaardag van dat orkest. Het werk moet worden opgevat als een muzikale speech voor een jarige. Het zou in dit geval dus ook voor de honderdjarige Con certzaal in Middelburg van toe passing kunnen zijn. In die speech doet iedereen zijn zeg je. En zo gebeurt het dat diver se muzikale genres elkaar aflossen of tegen elkaar bot sen. Puur klassiek, jazz en zelfs funk nemen om beurten het hoogste woord. Daarbij zijn ongewone instrumentencom binaties, dialogen op een alter natieve manier te horen. Er ontstaat een ongewoon uniek muzikaal feest. De Fin Jean Sibelius (1865- 1957) streefde als jonge man er naar om violist te worden. Dat mislukte. Maar de techni sche kennis van het instru ment kwam hem van pas bij het componeren. Niettemin schreef hij slechts één viool concert, maar dat is dan ook meteen het enige soloconcert dat hij in de notenbalken ver woordde. Van de solist wordt overigens verwacht dat hij of zij zich het ene moment kan wegcijferen terwijl het volgen de moment alles uit de kast moet worden gehaald. Van de in St Petersburg geboren maar nu in Nederland levende vio list Dmitri Makhtin wordt gezegd dat hij de stijl van Sibe lius volledig beheerst. Van iets oudere orde is de Symfonie nr 9 van Dvorak die de ondertitel Uit de Nieuwe Wereld draagt. Dvorak droeg dit stuk op aan de nieuwe Wereld Amerika nadat hij er drie jaar had gewerkt. Niette min is de muziek puur Boheems, zodat een vergelij king met Smetana makkelijk is te maken. Voor de aanstaande kerst heeft het Zeeuws Orkest al zijn plan nen klaar. Dirigent Istvan Parkani komt met altvioliste Nobuco Imai op 20 en 21 dece- meber naar Middelburg met een gevarieerd programma. Bij het voorjaarsconcert ko men onder leiding van dirigent Ernst van Tiel en pianiste Elia- ne Rodrigues de echte klassie ke grootmeesters aan de beurt en bij het zomerconcert han teert Lawrence Renes de diri geerstok en soleert Jacques Zoon op de dwarsfluit. Dmitri Makhtin. De concerten worden gehou den op vrijdag 15 november (20 uur) en zondag 17 novem ber (14.30 uur) in de Concert- Lex ter Braak, directeur van de stichting Beeldende Kunst Mid delburg en verantwoordelijk voor de programmering van De Vleeshal, heeft een bijzondere verzameling 'singles' uitgezocht voor een expositie in het Zeeuws Museum. Singles of - eenlingen - zijn schilderijen van kunstenaars waarvan in de collectie van het Zeeuws Museum maar één werk is opgenomen. Ter Braak: „Het was oorspronkelijk de bedoeling om alle eenlingen die zich in de depots bevinden in de expositie op te nemen, maar het waren er te veel. Daarom heb ik een selectie gemaakt op basis van vorm, thema of kleur". De getoonde werken zijn bovendien allen gemaakt in deze eeuw. Dat er van veel kunstenaars slechts één werk in de collectie is opgenomen, wil niet zeggen dat de kunstenaar geflopt is. „Je kunt absoluut niet zeggen dat het om kneusjes gaat", zegt Ter Braak. „Er zitten echt hele interessante werken tussen. Een vroeg schilderij van de in Nederland best bekende Siep van den Berg bijvoorbeeld. Of werken van schilders die in het buitenland wel bekend gewor den zijn. Maar je komt ook gek ke dingen tegen. Ik vond een ongelooflijk slecht schilderij dat iemand na de oorlog aan het museum heeft geschon ken. Dat is in het depot terecht gekomen en er nooit meer uit gekomen". Ook deze 'slechte' werken zijn in de tentoonstel ling van Ter Braak opgenomen. „Sommige werken zijn op zich behoorlijk beroerd. Toch vor men de schilderijen zoals ze nu bijelkaar hangen een heel mooi verbond". Het Zeeuws Muse um vraagt regelmatig iemand om de depots in te duiken en een expositie samen te stellen. Gedeputeerde Gert de Kok en Geer Pouls, adviseur voor aan schaffen in de provinciale kunstcollectie, gingen hem voor. Ineke Spaanders, direc teur van het Zeeuws Museum: „Op deze manier krijg je hele aparte tentoonstellingen met werken die het publiek anders niet te zien zou krijgen. We wil len dit in de toekomst ook zeker blijven doen". ARNEMUIDEN De titel van het boek, 'De veer man van Sint-Amands' is ont leend aan een gedicht van Emile Verhaeren. In dat gedicht beschrijft Verhaeren (gestorven in 1916) de veer man die zijn ideaal om aan de overkant te komen ziet misluk ken. Die veerman woonde in Sint-Amands en Verhaeren ligt er begraven. Het oude veer huis is zelfs omgetoverd tot Emile Verhaerenmuseum. En daar wordt zaterdag 9 novem ber het boek van De Bruyne gepresenteerd door Ward Ruyslinck, de Vlaamse schrij ver over wiens werk De Bruyne ooit een monografie schreef. De Bruyne beschrijft zijn reis vanaf Perkpolderhaven langs Hulst en Sint Niklaas. Hij staat stil bij Boelwerven in Temse, bekijkt het kasteel Marnix de Sint Aldegonde in Bornem op afstand, beschrijft het jaarlijk se bezoek aan het beeldenpark Helan-Arts in Luipegem, het Palingdorp Mariekerke en uit eindelijk Sint-Amands-aan-de- Schelde. Alle bezienswaardig heden krijgen een plaats en als zodanig hebben we te maken met een reisbeschrijving. Maar deze tocht is ook een innerlijke reis, omdat de schrijver ant woord probeert te vinden op de vraag waarom hij elk jaar in de herfst afreist naar dit gebied, nadat hij er zestien jaar geleden voor het eerst kwam. Het blijkt geen pelgrimstocht te zijn naar het graf van de geliefde dichter Emile Verhae ren. Het blijkt ook geen gewoonte. Ook zoekt de auteur niet het verleden; eerder onderneemt hij de reis als mid del om zichzelf tegen te komen - zich als het ware spiegelt in het water van De Schelde. Een confrontatie die moet plaats vinden, temidden van spelen de kinderen op het plein naast de rivier. Dat die confrontatie echter moest plaatsvinden is te wijten aan het gedicht van Emile Verhaeren over de veer man. Een confrontatie, bijna bijbels. Op zoek naar het waar om? Enkele leden van het nieuwe orkest De Zeeuwse Muzi kanten. Het verhaal over King Kong, de gorilla die verliefd werd op het In de theatervoorstelling schit- 'teren naast zo'n vijftig muzi kanten met een verstandelijke handicap de Nederlandstalige zangeres Conny Vink. De Stichting Arduin - voorheen Vijvervreugd - is de laatste jaren bezig zichzelf te transfor meren van een traditionele inrichting naar een cliëntge richte woon- en werkplek voor mensen met een verstandelij ke handicap. „Ook voor een traditionele huisband is in de huidige organisatie geen plaats meer", vertelt Onno Jongewaard, manager van de sector dagbesteding van de Stichting Arduin. De band die vijfentwintig jaar geleden is opgericht als harmonie is daarom omgevormd tot een volwaardig orkest waarin ook muzikanten van buiten de Stichting Arduin kunnen musi ceren. Het nieuwe orkest De Zeeuwse Muzikanten staat onder leiding van muziek-therapeut René Koelemaij en presenteert vrij dag meteen zijn eerste cd. „We hebben de cd deze zomer opgenomen en het resultaat is verbluffend", aldus Koelemaij. „Het repertoire van het orkest is flink bijgeschaafd en het niveau en enthousiasme zijn dusdanig hoog dat we ook minder eenvoudige nummers kunnen spelen. De wat meer deuzige liedjes spelen we niet meer". In tegenstelling tot de Tamboerijnen bespelen de muzikanten van het nieuwe orkest niet alleen hun instru menten maar wordt er ook gezongen. Meezingers als We Are The World en Kinderen voor Kinderen getuigen van de vocale kwaliteiten op de cd. Daarnaast schromen de leden van het orkest ook niet om stukken als Zarathustra van Strauss en het Ave Verum van Mozart ten gehore te brengen. Het afscheid van de Tamboe rijnen en de première van de Zeeuwse Muzikanten worden vrijdag in de Stadsschouw burg gevierd met een theater voorstelling waarin ook zange res Conny Vink te zien en te horen is. De voorstelling is overigens wel al uitverkocht. „Voor iedereen die er nu niet bij kan zijn wil ik wel verklap pen dat de voorstelling onge twijfeld een vervolg zal krij gen", vertelt René Koelemaij. „Het is de bedoeling dat we met de Zeeuwse Muzikanten flink aan de weg gaan timme ren". filmsterretje Ann, is bekend. Het verscheen in 1932 en amper een jaar er na ging de film in première. Die trok mil joenen bezoekers. Bijzonder waren de special effects in de film. Met die zwart-wit film beelden als uitgangspunt heeft Anthony Brown in 1994 een rijk geïllustreerde bewerking van King Kong uitgebracht. Die illustraties zijn onderdeel van de voorstelling in het Mini theater. Tony Bloem van de Stichting Vi-taal maakte een literaire vertaling van het boek. Bloem komt uit een familie die al vele generaties lang doof is en hij kent de gebarentaal als geen ander. Bovendien beheerst hij de Nederlandse taal goed. Dankzij deze tweetaligheid heeft Bloem woordspelingen en taalgrapjes in de tekst kun nen verwerken. En dat wordt uniek genoemd in de gebaren taal. Bij gebarentaal wordt immers altijd getolkt waardoor de taal zo correct als mogelijk wordt weergegeven, maar zich minder mooi en subtiel toont dan bij deze literaire invals hoek. Het verhaal wordt op het toneel door Tony Bloem zelf gepresenteerd in Nederlandse gebarentaal. Acteur Helmert Woudenberg wordt de geba rentaal in Nederlands gevolgd en gesproken. Theater is voor doven meestal een onbetreden terrein. Daar komt zo langzamerhand veran dering in, want bij sommige popconcerten worden muziek en woorden ook al vertaald. Voor zover bekend is een der gelijke uitvoering nog nooit in Middelburg vertoond. Kaarten zijn verkrijgbaar bij Bruna Loek aan de Lange Delft (613763) en aan het Minitheater op de avond van de voorstelling. Tony Bloem speelt met gebarentaal in King Kong. FOTO DAN UNEKEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuin dorp 5, Ludmila Kalmaeva, schilde rijen, portretten en posters. Ge opend na tel. afspraak 0118- 603469. GOËS Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kun stenaars, diverse werken. Galerie Van den Berge, Wijn gaardstraat 3, Dave Meijer, schilde rijen. Achterzaal: Momentopname 7, selectie van werken van diverse kunstenaars (t/m 9 november). Stadskantoor, Oostsingel 2, Josephina Blanco, schilderijen. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland, Singelstraat 13, 'Speel goed van zolder, expositie kinder speelgoed van vroeger. Galerie Elf, Kleine Kade 11, Sam Kennedy; schilderijen/bronzen beelden, Clarie Pronk; beelden en woondecoratie uit verschillende werelddelen en exclusieve cadeau artikelen. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarel len en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona. Dorpsstraat 23-25, llona Schmit, naïeve schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlasmarkt 7-9, Maurice en Saskia Göth, teke ningen, aquarellen, gouaches en pastels. Rob Meijer, vernissage. Galerie Willem Vader, L. Noord straat 56, schilderijen, tel. 0118- 629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 0118-616323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoon stelling van diverse kerken in Mid delburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Roosevelt Studiecentrum, Abdij, tentoonstelling over het leven en werk van drie Roosevelts: de president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1884-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Hans Overvliet, 'Tekens van het zwijgen' en 'Gestolen landschap pen'. Geopend vr. en za. 13-17 uur (t/m 9 november). Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Galerie Het Gouden Briefke, Wijngaardstraat 15, Marian Kwaai- taal; olieverfschilderijen, Eka Tho- den; bronzen sculpturen. Geopend ma. 13-17.30 uur, di, wo. do. en vrij dag 10-17.30 uur, do. tot 21 uur en za. 10-17 uur. Kuiperspoort 22, Marenne Wei ten, klei. Geopend van di. t/m za. 13-17 uur. Stichting Welzijn Ouderen, Mol straat 13, Ron Kalle; olieverf, Chris van Drunen; olieverf, aquarel en pastel. Rabobank, Lange Geere 3, West- kapelle Windkracht Zes. Galerie 't Haentje te Paart, Spanjaardstraat 19, Cecile van Spronsen; schilderijen, Gerda flut ters; beelden. Geopend do., za. en zo. 14-16.30 uur en na tel. afspraak 613288. ABN-AMRO Bank, Markt 7, Ds. Johannes A. von Hejjas, rekenpen ningen en hun boodschap. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen sedijk 7, Nederlands-lndië in de Tweede Wereldoorlog, fototen toonstelling. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen sedijk 7, 'Werd verwacht, affiches in beeld', affiches die het Zeeuws Documentatiecentrum in 1995 ver zamelde. Zeeuws Museum, Abdij, Singles, eenlingen uit de collectie twintig- ste-eeuwse kunst bijeengezocht door Lex ter Braak. Geopend ma. t/m za. 10-17 u. zo. 12-17 u. De Vleeshal, Markt, Hans van Houwelingen, blik (vanaf 11 november). Multi Colour, Torenweg 4, Atelier 44, werk van de cursisten steenbe- werken, boetseren, keramiek en houten speelgoed. NEELTJE JANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dagelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Framework Invitation. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, Toon Fey, 'De kleur van water' fototentoonstelling. Geopend di. t/m zo. 12-17 uur. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, Ad Braat, Miems van Citters, Jan Eikenaar, Ernst Joachim, Margreet Leydekker en Gerda Rutters, 'Een beeld van een tuin'. OOST-SOUBURG DONDERDAG 7 NOVEMBER Abdijplein, Middelburg; Bei aardconcert, 12 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; De Rotterdamse Dansgroep, 20 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; Reinder van der Naait, 'Wallebak- ken', 20.15 uur. VRIJ DA G 8 NOVEMBER Stadsschouwburg, Middelburg; Meiden Mannen, 'Moeder Coura ge', 20 uur. Concert- en Gehoorzaal, Mid delburg; De Budapester Klezmer Band, 20 uur. Prins van Oranje, Goes; Pater Moeskroen, 'Wilde liefde', 20 uur. Nieuwe Kerk, Middelburg; Jon gerenkoor Matthanja, 20 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; John Buijsman, 'Dodo', 20.15 uur. 't Beest, Goes; De Parade, 'Marokko', 20.30 uur. De Piek, Vlissingen; One love concert, 21 uur. Café 't Schuttershof, Middel burg; Jack and Daniels, 22.30 uur. ZATERDAG 9 NOVEMBER Het Akkoord, Veere; Muziekver eniging Veere's Genoegen, 19.30 uur. Scholengemeenschap Schelde- mond, Vlissingen; Brassband Caecilia, The Goose City Singers en volksdanstheater Vranje, 19.30 uur. Wijkcentrum De Zwaan, Oost- Souburg; Toneelvereniging Stee, Wie speelt met wie', 20 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; De Goese Operette Vereniging, 'Viktoria und ihr Husar', 20 uur. Prins van Oranje, Goes; Tineke Schouten, 'Lach Vegas', 20 uur. Hervormde Kerk, Wolphaarts- dijk; Koor- en orgelconcert Chris telijke Oratoriumvereniging, 20 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; Karina Holla, Barbara Duijfjes en Armin Dallapiccola, 'La Strada', 20.15 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Piet Brakman, 'Alles uut de kasse', 20.15 uur. Minitheater, Middelburg; Mid delburgs Theater, Thuis', 20.30 uur. 't Beest, Goes; Zeeslagfestival: Dark Yellow Morning Piss, Fiction Defens/ce, Screaming Meaning, ScaleModels en Nice Guy Eddie, 21 uur. De Piek, Vlissingen; Burma Sha ve, 22 uur. ZONDAG 70 NOVEMBER Jeugdhoeve, 's-Heerenhoek; Ambras, Zeeuwse muziek, 14.30 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; Theater Gnaffel, 'Als ik kon tove ren', 15 uur. Theatercafé Stadsschouwburg, Middelburg; Vicio Novo, 15.30 uur. Café 't Schuttershof, Middel burg; Crosshead and the South- side Horns, 16.30 uur. DINSDAG 12 NOVEMBER Grote Kerk Goes; carillonconcert Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Benny Neyman Band, 'Bloemen op ijs', 20 uur. WOENSDAG 13 NOVEMBER Ambachtscentrum, Goes; Pop pentheater Sim Bolus, 'Joris en Reuzeneus', 14 uur. Minitheater, Middelburg; Theatervoorstelling in gebarentaal, 'King Kong in klein Carré', 19.30 uur. Prins van Oranje, Goes; Theo Maassen, 'Neuk het systeem', 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Poëzievoordrachtfestival door stu dentenvereniging 't Vloei, 20 uur. De Zoute Viever, Dongestraat 1, Grootjans, schilderijen en houtsnij werk. Watertoren CHK, Klaus Kröger; monumentale schilderijen, Phil Bloom; olieverfschilderijen, Anya Janssen; penseelschilderijen en Joost Willink; tekeningen. VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insecten, dagelijks geopend van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Galerie Hannelore Meyaard, Hendrikstraat 8, Roger Raveel, Lotti van der Gaag, Frank C. Hauser, Olga Weststrate, Lidy Hoewaer en Hans Verhagen, diverse werken. De Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Karin Starmans, diverse wer ken. Notariskantoor Sauer Oonk, Badhuisstraat 181, Xenia Popova, linoleumsnedes en aquarellen. Arsenaal, Arsenaalplein 7. Wille- mien van Nassau, olieverfschilde rijen. Bellamy 19, Bellamypark 19, Gui- do Lippens en Janpeter Muilwijk, de selektie VII (t/m 10 november). Depedance II, Coosje Busken- straat 200, Leo van Kampen/Kees Wijker; installatie, Hendri van der Putten; schilderijen, Sophia van den Heuvel; installatie, Kees Roovers; sculptuur en computerte keningen. Theo van Doesburgcentrum, Brouwenaarstraat 2, Ludmila Kal maeva, dagboekaantekeningen '100 naakten' (aquarel). Theo van Doesburgcentrum, Brouwenaarstraat 2, Elly Fritz, aquarellen. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WOLPHAARTSDUK Galerie Jan Boer, Aardebolleweg 5, Jan Boer, olieverven. Galerie 'de Hoekweide', Naza reth 4, Harald Jean Jassoy; driedi mensionale schilderijen, René Vaandrager; stenen beelden. DONDERDAG 7 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Inde pendence Day' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Nutty Professor' 20 uur. Alhambra lil Vlissingen, 'Chain Reaction' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Tin Cup' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Inde pendence Day' 20 uur. 't Beest Goes, 'De Jurk' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'I've Heard the Mermaids Singing' 19.30 uur. 'Trainspot ting' 22 uur. VRIJDAG 8 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Inde- pendence Day'19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Nutty Professor'19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Chain Reaction'19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Twister' 19 uur. 'Tin Cup" 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'The Rock' 19 uur. 'Independence Day' 21.45 uur. 't Beest Goes, 'De Jurk' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Two Girls in Love' 19.30 uur.'Trainspotting'22 uur. ZATERDAG 9 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Inde pendence Day' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Nutty Professor' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Chain Reaction1 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Twister' 19 uur. 'Tin Cup' 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'The Rock" 19 uur. 'Independence Day' 21.45 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Trainspotting' 19.30 uur. 'Der Bewegte Mann' 22 uur. ZONDAG 10 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Inde pendence Day" 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Nutty Professor' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Chain Reaction' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Twister' 19 uur. 'Tin Cup' 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'The Rock' 19 uur. 'Independence i Day' 21.45 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Trainspotting' 20.30 uur. MAANDAG 11 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Inde pendence Day' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Nutty Professor' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Chain Reaction' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Tin Cup' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Inde pendence Day' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Wan Pipel' 20.30 uur. DINSDAG 12 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Inde pendence Day' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Nutty Professor' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Chain Reaction' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Tin Cup' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Inde pendence Day' 20 uur. 't Beest Goes, 'Novecento' deel I en II, 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Maurice' 20.30 uur. WOENSDAG 13 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Inde pendence Day' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Nutty Professor' 14 en 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Chain Reaction' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Sleepers' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Inde pendence Day' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Trainspotting' 20.30 uur. ZATERDAG 9 NOVEMBER Alhambra III Vlissingen, 'Babe' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Babe' 14 uur. ZONDAG 10 NOVEMBER Alhambra III Vlissingen, 'Babe' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Babe' 14 uur. WOENSDA G 13 NO /EMBER Alhambra III Vlissingen, 'Babe' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Babe' 14 uur. V

de Vlissinger | 1996 | | pagina 7