Piet Brakman kent geen taalbarrières Wie speelt met wie Thuis in het Minitheater teHü Otis jr brengt Otis sr NIEUWE CD EN PREMIÈRE IN ARSENAALTHEATER PREMIÈRE STEC IN DE ZWAAN m MMï Woensdag 30 oktober 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 31 OKTOBER T/M 6 NOVEMBER IN MIDDEN ZEELAND 'Alles uut de kasse'. Dat is de titel van het thea terprogramma waarmee de Zeeuws-Vlaamse troubadour Piet Brakman het komende seizoen de diverse Zeeuwse podia bestijgt. Zaterdag 9 november is de première in het Vlissingse Arse naaltheater. Op die avond wordt ook de nieuw ste cd gepresenteerd, die dezelfde titel heeft als het theaterprogramma. Het begint er volgende week zaterdag om 20.15 uur. De kleur van water getoond in Zeeuws Biologisch Museum 'De kleur van water'. Dat is de titel van een ten toonstelling van Toon Fey in het Zeeuws Biolo gisch Museum. De Nederlandse kust en rivieren vormen de basis voor de foto's. Stuiverconcert Vlijt en Volharding Het Middelburgs Theater brengt aanstaande zaterdag voor de eerste keer de nieuwe voor stelling 'Thuis' in het Minitheater aan de Verwe- rijstraat. Thuis is een volkse toneelkomedie van Hugo Claus. Het stuk is geschreven in het Vlaams en wordt om die reden ook met een Vlaams accent gespeeld. 11 mmm m lïigpte Piet Brakman heeft geen kla gen over zijn carrière. Hoewel hij zijn liedjes voedt met de cultuur uit zijn eigen taai streek, steeg zijn populariteit tot ver over de Westerschelde. „Van de tien optredens zijn er acht aan de overkant. Dus de keus voor de première in het Arsenaaltheater is logisch", laat hij weten. Hij vindt trou wens dat taalbarrières en men- taliteitsverschillen bij het publiek in de verschillende Zeeuwse streken moeten wor den gerangschikt onder de noemer 'lariekoek'. „We pra ten ons dat ten onrechte steeds aan. Natuurlijk zijn er verschillen. Maar wanneer je die respecteert en er open voor staat dan kun je daar zelfs in een theaterprogramma pri ma mee uit de voeten. Het levert juist een stuk herken ning op. De taal die je spreekt is enkel een emotioneel instru ment waarmee je je gevoelens uitlegt". Na twee try-outs heeft hij vol doende zelfvertrouwen om de provincie in te trekken. Al twee seizoenen werkt de zanger uit Breskens zijn agenda af met een mix van nieuwe en popu laire liedjes uit vorige theater programma's. Meerdere lied jes zijn uitgegroeid tot klassie kers en Brakman is met zijn zeven Ip's, vijf singles en drie cd's een begrip in Zeeland. Overigens is het geduld van zijn fans even op de proef gesteld. „De riem moest er even af", legt hij uit. „Ik had een creatieve rustperiode nodig omdat ik niet meer tevreden was en ik kan niet zomaar even een cd'tje op de markt gooien. Eigenlijk", peinst hij vervolgens, „ging het allemaal een beetje te snel. Er dreigde het risico dat ik op mijn routine ging draaien. Zoiets is fnuikend en brengt met zich mee dat je weinig kri tisch bezig bent. En je moet gewoon kritisch blijven. Dat is vereist om met een muzikaal en creatief verantwoord pro duct te komen". Na een periode van 'even gas terug nemen' pakte de Zeeus- Vlaming begin dit jaar de draad weer op. Hij stelde zich De zoon van Otis Redding is zaterdag 2 november in het Vlissingse Arsenaaltheater. Hij brengt samen met topmuzikanten uit de soul-scene pa's muziek tot leven. Ook de zoon heet Otis Redding, maar hij heeft III ach ter zijn naam staan. Dè Otis Redding had - dat weten velen niet - II achter zijn naam, want Otis Redding I, de vader van de in 1967 verongelukte soul-zanger, zat ook al in de muziek. Het optreden staat geboekt onder de titel Otis Unplugged. Het spanningsveld tussen natuurlijke en menselijke in vloeden vormen de onderwer pen. Zaterdag 2 november wordt de expositie geopend en zondag 5 januari worden de foto's weer opgeruimd. Aangespoelde onderwerpen hebben Toon Fey altijd ge boeid. Ze liggen - aldus de fotograaf - in een omgeving die ze wezenlijk vreemd is, maar stralen desondanks „een merkwaardige en onbedoelde schoonheid uit. Hun verschij ning is vaak maar van korte duur. Dezelfde dag kunnen ze weer weggespoeld zijn of onder het zand verdwenen". De onderwerpen die Fey vindt variëren, ledereen komt ze tij dens een strandwandeling tegen. Dingen als flessen, krat ten, schoenen, slierten wier en hout. Ze worden door het water aangevoerd en op de kust geworpen. Ze vertellen ieder een eigen verhaal, maar zijn feitelijk troep, die daar niet hoort te liggen. Toon Fey is fotograaf en schrijver van reis reportages, boeken en artike len. Hij werkt onder meer voor Grasduinen, Panda en uitga ven van Natuurmonumenten en Staatsbosbeheer. Het Zeeuws Biologisch Muse um is van dinsdag tot en met zondag geopend tussen 12 en 17 uur. De muziekvereniging Vlijt en Volharding verzorgt zaterdag 2 november haar jaarlijkse Stuiverconcert, deze keer in de Concert- en Gehoorzaal in Middelburg. Het concert met een mozaïek aan medewer kers begint zaterdagavond om acht uur. Vlijt en Volharding viert dit jaar dat het 75 jaar geleden werd opgericht. Daarom krijgt dit traditionele stuiverconcert een extra tintje. Onder meer het Soheldeloodsenkoor doet mee alsook het Zeeuwse Jazzquin- tet. verder zijn present: de blik- fluitleerlingengroep, de jeugd- samenspeelgroep, de slag werkgroep, het jeugdfanfare- orkest en het seniorenfanfare orkest. Normaliter wordt het stuiverconcert in De Zwaan in Oost-Souburg gehouden. maar er waren zoveel vragen naar kaarten voor de jubileu muitgave dat moest worden uitegweken naar de grotere Concert- en Gehoorzaal. Piet Brakman: „Ik had een creatieve rustperiode nodig' De Oost-Souburgse toneelver eniging STEC speelt zaterdag de première van het blijspel 'Wie speelt met Wie' van toneelschrijver J. Tol. Naast de première zijn er voorstellin gen op de zaterdagen 9 en 16 november in de Zwaan in Oost-Souburg. Wie speelt met Wie gaat over de vier leden van een door snee gezin, die ontspannen willen genieten in hun achter tuintje. Maar de familie Haar wordt lastig gevallen door de bemoeizuchtige buurvrouw Truus (Viona Coster) en kan haar maar niet kwijtraken. De heren Haar - vader Kees (Frans Walhout) en zoon Ronald (Ko Minderhoud) - smeden een plannetje om van haar af te komen. Moeder Greet (An de Vries) en dochter Jolanda (Car la van de Meule) zijn het er niet mee eens, maar blijken dan weer een eigen spelletje gespeeld te hebben. Uiteraard ontbreekt de verrassende ont knoping niet. De regie van Wie speelt met Wie is in handen van Bella Mijnsbergen, die ook de vorige voorstelling van STEC regiseerde. Aanstaande zaterdag gaat de voorstelling in première en op de twee daaropvolgende zaterdagen is er na de uitvoering van STEC een bal georganiseerd. Alle voorstellingen beginnen om 20 uur. De zaal is open van af 19.30 uur. Carla v.d. Meule, Viona Coster en Dennis Wondergem als dochter Jolanda, buurvrouw Truus en postbode Piet v/d Belt. FOTO: AN DA VAN RIET. Scène uit Thuis. Thuis speelt zich af in Kruis- Heieen Wolf) is een hulpbe- houten, Oost-Vlaanderen. hoevende dame met demente Lena Vergrote (gespeeld door grillen. Theo en Monique Van daele (Johan Bodrij en Sitah Lampert) verplegen haar en mogen in ruil bij de vrouw inwonen. Hun huwelijk bevindt zich in een suddersta- dium, maar de sleur wordt doorbroken door de plotselin ge thuiskomst van zoon Rik en diens vriendin Sonja (gastrol len door Astrid de Buck en Ron van der Schelde). Theo krijgt last van hormonen en chromo somen, terwijl Monique niets liever wil dan Rik opniew onder haar vleugels nemen, desnoods ten koste van Lena Vergrote. De regie van Thuis is in han den van Dini Ploegaert, die met deze productie het certifi caat Middenkaderregisseur probeert te behalen. Ploegaert volgde gedurende drie jaar de regie-opleiding van amateur theaterschool De Ambitie in Middelburg. De voorstelling wordt - na de première van zaterdag - nog gespeeld op 9, 15, 16, 23 en 30 november, 1, 7, en 14 decem ber. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de zaal en in de voorver koop bij de Bruna in de Lange Delft in Middelburg. ARNEMUIDEN geen datum om klaar te zijn. 'Alles uut de kasse' is het resultaat. Het programma bevat zestien liedjes waarvan er veertien in de eigen streek taal. Dat alles volgens het bekende recept: onderwerpen met een hoge herkenbaar heidsgraad. Voor het koorwerk werd een gemengd studiokoor geformeerd en voor één liedje hebben zeven kinderen mee gezongen. „Bij het samenstellen van het programma heb ik gestreefd naar perfectionisme". Niette min heeft hij de mogelijkheid open gelaten om ter plekke te kunnen improviseren en in te gaan op reacties van het publiek. „Bij de laatste try-out in Vlissingen ben ik ruim vijf minuten bezig geweest met twee dames op de eerste rij over de sinaasappel die je vroeger kreeg op het kerstfeest op de zondagschool. Het gevolg was dat de halve zaal in gebaren aangaf hoe je met het sap uit de schil van het manda rijntje de kaarsen in de kerst boom probeerde te doven of juist van vuurwerk trachtte te voorzien". De nieuwe cd van Brakman ligt vanaf 9 november in de winkel. Kaarten voor de voor stelling zijn verkrijgbaar in het Arsenaaltheater, Music House aan de Walstraat in Vlissingen en Sjiep Hifi aan de Langeviele in Middelburg. Een kaartje kost f 10,-. Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuindorp 5, Ludmila Kalmaeva, schilderijen, portretten en posters. Geopend na tel. afspraak 0118- 603469. DOMBURG Marie Tak van Poortvliet Muse um, Ooststraat 10a, Dirk Nijland, 'water' (t/m 3 november). GOES Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kun stenaars, diverse werken. Galerie Van den Berge, Wijn gaardstraat 3, Dave Meijer, schilde rijen. Achterzaal: Momentopname 1, selectie van werken van diverse kunstenaars. Stadskantoor, Oostsingel 2, Josephina Blanco, schilderijen. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland. Singelstraat 13, 'Speel goed van zolder, expositie kinder speelgoed van vroeger. Galerie Elf, Kleine Kade 11, Sam Kennedy; schilderijen/bronzen beelden, Clarie Pronk; beelden en woondecoratie uit verschillende werelddelen en exclusieve cadeau artikelen. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarel len en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTE NDIJKE Galerie llona. Dorpsstraat 23-25, llona Schmit, naïeve schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlasmarkt 7-9, Maurice en Saskia Göth, teke ningen, aquarellen, gouaches en pastels. Galerie Willem Vader, L. Noord straat 56, schilderijen, tel. 0118- 629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 0118-616323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoon stelling van diverse kerken in Mid delburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Roosevelt Studiecentrum, Abdij, tentoonstelling over het leven en werk van drie Roosevelts: de president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1884-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Hans Overvliet, 'Tekens van het zwijgen' en 'Gestolen landschap pen'. Geopend vr. en za. 13-17 uur. Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Galerie Het Gouden Briefke, Wijngaardstraat 15, Janine Vos-de Mooij; schilderijen van katten in diverse technieken. Hannes San ders; beeldhouwwerk, Janny Pol, bronzen sculpturen. Geopend ma. 13-17.30 uur, di, wo. do. en vrijdag 10-17.30 uur, do. tot 21 uur en za. 10-17 uur. Kuiperspoort 22, Marenne Wei ten, klei. Geopend van di. t/m za. 13-17 uur. Stichting Welzijn Ouderen, Mol straat 13, Ron Kalle; olieverf, Chris van Drunen; olieverf, aquarel en pastel. Rabobank, Lange Viele 49, Hilda van Gilse, oliepastels (t/m 31 okto ber). Wandelkerk, onder de Lange Jan, tentoonstelling van folkloristische Roemeense kunst. Galerie 't Haentje te Paart, Spanjaardstraat 19, Cecile van Spronsen; schilderijen, Gerda Rut- ters; beelden. Geopend do., za. en zo. 14-16.30 uur en na tel. afspraak 613288. ABN-AMRO Bank, Markt 7, Ghe- orghe Ciobanu, schilderijen. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen sedijk 7, Nederlands-lndië in de Tweede Wereldoorlog, fototen toonstelling. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen sedijk 7, 'Werd verwacht, affiches in beeld', affiches die het Zeeuws Documentatiecentrum in 1995 ver zamelde. NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dagelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Frame work Invitation. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, Toon Fey, 'De kleur van water' fototentoonstelling. Geopend di. t/m zo. 12-17 uur. (vanaf 2 november). Toeristisch Centrum Oranje zon, Schoolstraat 4, Anne de Haan, stads- en zeegezichten in pastel, aquarel en acryl (t/m 1 november). Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, Ad Braat, Mi ems van Citters, Jan Eikenaar, Ernst Joachim, Margreet Leydekker en Gerda Rutters, 'Een beeld van een tuin'. OOST-SOUBURG De Zoute Viever, Dongestraat 1, Grootjans, schilderijen en houtsnij werk. Watertoren CHK, Klaus Kröger; monumentale schilderijen, Phil Bloom; olieverfschilderijen, Anya DONDERDAG 31 OKTOBER Stadsschouwburg, Middelburg; Het Koninklijk Ballet van Vlaande ren, 'Sacco Vanzetti, 20 uur. VRIJDAG 1 NOVEMBER Arsenaaltheater, Vlissingen; Theatergroep Huis aan de Amstel, 'Hamlet', 19.30 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Arthur Rosenfeld en Ana Teixidó, 'The third person', 20 uur. Prins van Oranje, Goes; De Goe- se Operette Vereniging, 'Viktoria und ihr Husar', 20 uur. Engelse Kerk, Middelburg; Ensemble Le Goüt Étranger, 20 uur. 't Beest, Goes; Hans Dorrestijn, 'Dorrestijn viert Oud Nieuw', 20.30 uur. De Piek, Vlissingen; 'The kids are allright', 21 uur. ZATERDAG 2 NOVEMBER Stadsschouwburg, Middelburg; Cees Brandt, 'Verborgen laatjes', 15 uur. Prins van Oranje, Goes; De Goe- se Operette Vereniging, 'Viktoria und ihr Husar, 20 uur. De Vroone, Kapelle; Amuse mentsband Flair, 20 uur. Concert- en Gehoorzaal, Mid delburg; Stuiverconcert: Vlijt Volharding, Scheldeloodsenkoor en het Zeeuws Jazz Quintet, 20 uur. Wijkcentrum De Zwaan, Oost- Souburg; Toneelvereniging Stee, 'Wie speelt met wie', 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Otis Redding III, soulconcert, 20.15 uur. 't Beest, Goes; Hans Dorrestijn, 'Dorrestijn viert Oud Nieuw', 20.30 uur. Minitheater, Middelburg; Mid delburgs Theater, Thuis', 20.30 uur. Kloveniersdoelen, Middelburg; Paul van Kemenade Kwintet, 20.30 uur. De Spinne, Goes; Goud van Oud, muziek uit de jaren 60, 70 en 80, 21.30 u. De Piek, Vlissingen; The Boldi- ni's, 22 uur. ZONDAG 3 NOVEMBER Stadsschouwburg, Middelburg; Peter Drost en Guus Ponsioen, 'Moby Dick', try-out, 15 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Ando Drom, Hongaarse zigeuner- groep, 15 uur. Café 't Schuttershof, Middel burg; The Bulldoze bluesband, 16.30 uur. DINSDAG 5 NOVEMBER Grote Kerk Goes; carillonconcert Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Ro Theater, 'Bedrog', 20 uur. WOENSDAG 6 NOVEMBER Ambachtscentrum, Goes; Pop pentheater Sim Bolus, 'Joris en Reuzeneus, 14 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; The Shooting Party, 'Greatest hits', 20 uur. Prins van Oranje, Goes; Les Bal lets Africains de Guinée, 'Heritage', 20 uur. Janssen; penseelschilderijen en Joost Willink; tekeningen. RITTHEM Fort Rammekens, 'Kreken op Walcheren', expositie van flora en fauna rond de vier kreken (t/m 3 novemberh VEERE Grote Kerk, Historische maquette van Veere uit 1813 (t/m 31 oktober/ VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekcen, dagelijks geopend van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijs- ten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantie land). Stedelijk Museum, Bellamypark, Werven in Zeeland' t/m 31 okto ber). Galerie Hannelore Meyaard, Hendrikstraat 8, Roger Raveel, Lotti van der Gaag, Frank C. Hauser, Olga Weststrate, Lidy Hoewaer en Hans Verhagen, diverse werken. De Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Karin Starmans, diverse wer ken. Notariskantoor Sauer Oonk, Badhuisstraat 181, Xenia Popova, linoleumsnedes en aquarellen. Arsenaal, Arsenaalplein 7, Wille- mien van Nassau, olieverfschilde rijen. Bellamy 19, Bellamypark 19, Gui- do Lippens en Janpeter Muilwijk, de selektie VII. Depedance II, Coosje Busken- straat 200, Leo van Kampen/Kees Wijker; installatie, Hendri van der Putten; schilderijen, Sophia van den Heuvel; installatie, Kees Roovers; sculptuur en computerte keningen. Zorgcentrum Ter Reede, Koude- kerkseweg 81, voorwerpen en vondsten uit opgravingen bij het Verdronken land van Valkenisse IZuid-Bevelanden het fort Keizers- hoofd (t/m 31 oktober). Zorgcentrum Scheldehof, Stad huisplein 22, voorwerpen die gevonden zijn op de bodem van de grachten van het voormalig kasteel Aldegonde bij West-Souburg. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolleweg 5, Jan Boer, olieverven. Galerie 'de Hoekweide', Naza reth 4, Harald Jean Jassoy; driedi mensionale schilderijen, René Vaandrager; stenen beelden. DONDERDAG 31 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'Inde pendence Day' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Nutty Professor' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Chain Reaction' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Tin Cup' 20 uur. Grand Theater Goes, Inde pendence Day' 20 uur. 't Beest Goes, 'De Jurk' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Trainspotting' 20.30 uur. VRIJDAG 1 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Inde pendence Day' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Nutty Professor' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Twister' 19 uur. 'Chain Reac tion' 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Tin Cup' 19 uur. 'Last Man Stan ding' 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'Inde pendence Day' 19 en 21.45 uur. 't Beest Goes, 'De Jurk' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Mighty Aphrodite' 19.30 uur. 'Trainspotting' 22 uur. ZATERDAG 2 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Inde pendence Day' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Nutty Professor' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Twister' 19 uur. 'Chain Reac tion' 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Tin Cup' 19 uur. 'Last Man Stan ding' 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'Inde pendence Day' 19 en 21.45 uur. 't Beest Goes, 'De Jurk' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Trainspotting' 19.30 uur. 'Mighty Aphrodite' 22 uur. ZONDAG 3 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Inde pendence Day' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Nutty Professor' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Twister' 19 uur. 'Chain Reac tion' 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Tin Cup' 19 uur. 'Last Man Stan ding' 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'Inde pendence Day' 19 en 21.45 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Trainspotting' 20.30 uur. MAANDAG 4 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Inde pendence Day' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Nutty Professor' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Chain Reaction' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Tin Cup' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Inde pendence Day' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Mean Streets' 20.30 uur. DINSDAG 5 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Inde pendence Day' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Nutty Professor' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Chain Reaction' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Tin Cup' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Inde pendence Day' 20 uur. 't Beest Goes, 'Wan Pipel' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Beautiful Thing' 20.30 uur. WOENSDAG 6 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Inde pendence Day" 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Nutty Professor' 14 en 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Chain Reaction' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Tin Cup' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Inde pendence Day' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Trainspotting' 20.30 uur. ZATERDAG 2 NOVEMBER Alhambra III Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Babe' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Babe' 14 uur. ZONDAG 3 NOVEMBER Alhambra III Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Babe' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Babe' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Kijk ik vlieg' 14.30 uur. WOENSDAG 6 NOVEMBER Alhambra III Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Babe' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Babe' 14 uur.

de Vlissinger | 1996 | | pagina 11