BouwCenter DeJagerTolhoek Slaapt u echt wel goed? Als er aanpassingen in de woning nodig zijn... Jongeren Bijeenkomst Sport Buurt SNEL GEBOEKT DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG MAANDAG DINSDAG WOENSDAG Geloof Allerlei Cursus Beurs Gevonden Sleepy Goes adviseert: Wet Voorzieningen Gehandicapten De slaapwinkel met advies. Waterstanden 06-9771 Weerbericht 06-9775 Woensdag 18 september 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 19 Dansles - In Oost-Souburg wor den danslessen gegeven voor kinderen van vijf tot en met elf jaar. De danslessen worden gegeven op initiatief van de Algemene Danssport Vereniging Zeeland en wijkcentrum De Zwaan. De cursus bestaat uit tien lessen van anderhalf uur waarin zowel ballroom als Latin- American dansen aan bod komen. Inlichtingen en/of aan melding, tel. 0118-461252. Zaalvoetbaltoernooi - De jeugdafdeling van voetbalvereni ging De Noormannen in Westka- pelle houdt op maandag 21 okto ber een zaalvoetbaltoernooi voor voetballers van vijf tot en met elf jaar. Het toernooi wordt gehou den in de sportzaal aan de Molenwal. Deelnemers kunnen zich voor 5 oktober aanmelden bij André Toutenhoofd, Noord- kerkepad 11 in Westkapelle. Ruytermars - In Vlissingen wordt zaterdag 21 september de 'De Ruytermars' gelopen. De wandeltocht gaat over afstanden van 5, 10, 15, 25 en 40 kilome ter. De wandeltocht start vanaf het welzijnscentum aan de Adri- aan Coortelaan. Inlichtingen en/of aanmelding, tel. 0118- 418236. Hobbemalaan - Het huurders comité Basco/Meinder Hobbe malaan houdt op 30 september een openbare vergadering. Pun ten die op de agende staan zijn ondermeer het beheer van de mededelingenborden, inbraak preventie en drugsproblematiek. De vergadering begint om 20 uur in het gebouw van de Joegosla vische vereniging Edvard Kardelj aan de Meinders Hobbemalaan 3. Vrijwilligers - Het Meldpunt vrijwillige thuishulp Middelburg houdt in Middelburg en Vlissin gen voorlichtingsavonden om vrijwilligers te werven voor de projecten 'terminale thuiszorg', 'zorg voor dementerenden' en 'thuishulp voor mensen met een handicap'. De voorlichtings avond in Middelburg wordt gehouden op 24 september om 19.30 uur in het gebouw van de SWOM in de Molstraat en in Vlissingen op 26 september om 19.30 uur in Bachtenreede aan de Vredehoflaan. Peuterspeelzaal - In het Acti viteitencentrum Dauwendaele aan de Vrijlandstraat in Middel burg wordt op 18 september om 20 uur een informatie-avond gehouden over de Vrije Peuter speelzaal. Zeeuwse avond - In De Vroone wordt op 28 september een Zeeuwse avond gehouden. Tijdens de bijeenkomst presen teert Engel Reinhoudt zijn nieu we cd 'Bei-bel, 't is toch vrêêd'. Op de cd staan de vijftien beste liedjes uit zijn repertoir van de laatste jaren. De nummers zijn gezongen in het Bevelands dia lect en zijn voorzien van muziek van de volksmuziekgroep Ambras uit Hulst. Origami - In de Zeeuwse Bibli otheek in Middelburg wordt op 2 oktober een origami-vouwavond gehouden. De bijeenkomst is bedoeld voor mensen die een origamicursus gevolgd hebben. De vouwavond begint om 19.30 en duurt tot 21.30 uur. Samenzangavond - In de Nederlands Hervormde kerk in Arnemuiden wordt zaterdag 21 september een koor- en samen- zangavond gehouden. Het 'groot Walchers koor', organist Jan Wisse en enkele andere instru mentalisten verlenen hun mede werking aan de zangavond die om 19.30 uur begint. Bijstand - De afdeling Walche ren van de FNV houdt op 24 sep tember in Campus de Ruyter aan de Van Hogendorpweg in Vlissin- Dagelijks: rondleiding stad huis Middelburg, 10-17 u., 's zondags 12-17 u. Dagelijks: beklimming van de Lange Jan Middelburg. Dagelijks: monumentenwandeling door Middelburg, vertrek punt VVV-kantoor, 13.30 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, klaverjassen, 19.30 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, club voor alleenstaanden, 19.30 u. Campus 'De Ruy ter' Vlissingen, open avond Rounddance, 20 u. Bach- ten Reede Vlissingen, Ellie Brinkman en Ceciel Volker met meezingers en luister liedjes en twee rondes bin go, 19.30 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, klaverjassen, 13.30 u. Zeeuwse-Biblio theek Middelburg, genoot schapcollege, kunstgeschie denis: vrouw en ezel (1), 16.45 u. Sportcomplex 'De Kruitmolen' Middelburg, zeskamp voor mensen met een verstandelijke handicap, 10.30 u. Wijkcentrum De Zwaan Oost-Souburg, dans lessen voor de jeugd, leeftijd 5 t/m 11 jaar, 18.30 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, contactmiddag voor jong en oud, 15 u. De Parel Domburg, kinderbow ling toernooi, 19 u., aanmel den voor 16 u. De Parel Domburg, spelmiddag in het zwembad, 14 u. Arsenaal theater Vlissingen, dans avond, 20 u. Centrum Oostkapelle, ringrijden met sjezen, 9.30 u. Vogel- en egelasiel 'De Mikke' Middel burg, open dag, 10 u. N.H.- kerk Arnemuiden, koor- en samenzangavond, 19.30 u. De Parel Domburg, bowling- toernooi, 16.30 u., aanmel den voor 16 u. Badstrand Vlissingen, strandmotor- cross, 13 u. Jacob Rogge veenhuis Middelburg, Humanistisch Verbond, bij eenkomst 'Een Humanist in Bosnië', 10.30 u. Sporthal Baskenburg Vlis singen, sporten met longen- fyseem, Astma of Bronchi- tus, 15.15 u. Markt Middel burg, boeken- en verzamel- markt, 11 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, koersbal 13.30 u. Zuiderbaken Middelburg, hobby- en ontmoetingsmid dag, 13.15 u. Bord vereni ging Natuurmonumenten en Het Zeeuwse Landschap, zuidwesthoek van de hoger gelegen vlakte tussen de parkeerplaats van Delta Expo en de Oosterschelde, excursie naar de Ooster- scheldekant, 10 u. Buurt huis Aldegonde Vlissingen, klaverjassen, 20 u. Loods in Lambrechtstraat Middel burg, winter kinderkleding- beurs, 9 u. Dienstencentrum Ouderen Westkapelle, wekelijkse soos 55-plussers, 19 u. Wijkcen trum Scheldebuurt Vlissin gen, kinderclub 4 tot 9 jaar, 14 u. De Parel Domburg, squashtoernooi, 16.30 u., aanmelden voor 12 u. De Parel Domburg, spelletjes middag in het zwembad, 14 u. Bord Vereniging Natuur monumenten en Het Zeeuw se Landschap, zuidwesthoek van de hoger gelegen vlakte tussen de parkeerplaats van Delta Expo en de Ooster schelde, excursie naar de Noordzeekant, 14 u. Biblio theek Goes, voorlezen voor kinderen van 5 t/m 8 jaar, 14 u. Zeeuwse Bibliotheek Middelburg, lezing met dia's en videofilm door de heer A.W. van de Hoef, directeur Zeeuws Biologisch Museum Oostkapelle, 20 u. Slot Haamstede, excursie in de Zepeduinen, 13.30 u. Stanleyweg 2 Goes (bij de Zeelandhallen) tel. 0113 -24 66 00 Geopend: dinsdag tot en met zaterdag Deuren m Kasten m Keukens m Tegels m Sanitair Alles voor bouw en interieur gen een bijeenkomst over 'bij stand en bijzondere bijstand'. Vanaf 19.30 uur wordt er een discussie gehouden die wordt geleid door Corrie Damen, dis trictsbestuurster van de FNV Zeeland. Aanwezig zijn ook Fieke Smitskamp, wethouder sociale zaken van de gemeente Middel burg, Jan Scheffers, arbeidspas- tor DISK Zeeland en Henk de Haas, wethouder sociale zaken van de gemeente Vlissingen. Artemeeting - Het bureau voor vrouwenhulpverlening Arte- mis in Middelburg houdt op 27 september een zogenaamde Artemeeting. Vanaf 15.30 uur verzorgd Yvonne Wagenaar van Leeuwen een lezing met als onderwerp 'vrouwen maken elkaar af als ze samen moeten werken'. Aan de hand van de feministische theologie van Lie ve Troch, de filosofie van Audre Lorde en het persoonlijke ver haal van de inleidster zelf, wor den verbanden gelegd met de dagelijkse praktijk van samen werking en rivaliteit tussen vrou wen in organisatie. Islam - Het centrum Vrije Uni versiteit en Samenleving geeft op woensdag 16 oktober een lezing over 'christelijk geloof en islam'. De lezing wordt gegeven door prof.dr. A. Wessels, hoogle raar zendings- en godsdienstwe tenschap aan de faculteit der godgeleerdheid van de Vrije Uni versiteit in Amsterdam. Verzamelbeurs - In het ont moetingscentrum Dauwendaele in Middelburg wordt zaterdag 21 september een verzamelbeurs gehouden. Verzamelaars van ondermeer ansichtkaarten, post zegels, sigarenbandjes, munten, boeken, flippo's en telefoonkaar ten kunnen er van 9 tot 16 uur terecht om hun verzameling uit te breiden. Rommelmarkt - In wijkcen trum Open Hof aan de Alexander Gogelweg in Vlissingen wordt op zaterdag 21 september een rom melmarkt met fancy-fair gehou den. De opbrengst is bestemd voor de schoolopleiding van Hil- debrando in Brazilië. Spullen voor de rommelmarkt kunnen worden ingeleverd op vrijdag 20 september van 16 tot 19 uur. Droomcursus - In Middelburg begint op 26 september een droomcursus. Het doel van de cursus is dat deelnemers leren hoe ze hun dromen kunnen gebruiken om achter dieper lig gende gevoelens te komen. Ook wordt er gewerkt met het cre atieve en zelfoplossende vermo gen van de droom. Inlichtingen en/of aanmelding, tel. 0118- 638840. Modeltreinen - In De Vroone in Kapelle-Biezelinge wordt op 21 september van 10 tot 15.30 uur de Zeeuwse trein model ruil beurs gehouden. Behalve trei nen zijn er op de beurs ook modelauto's in de schaal 1:87. Op de beurs is een testtafel aan wezing waar gratis locomotieven en wagons getest kunnen wor den. Rommelmarkt - Voetbalver eniging Middelburg houdt zater dag 21 september een grote rommelmarkt bij hun clubhuis aan de Nadorstweg. De rommel markt wordt gehouden van 9 tot 12 uur. Paleografie - -De Zeeuwse Volksuniversiteit geeft in samen werking met het Rijksarchief in Zeeland een cursus paleografie (oud schrift) in het rijksarchief aan de Sint Pieterstraat in Mid delburg. De cursus bestaat uit tien lessen en wordt gegeven op maandagavond van 19.30 tot 21.30 uur. De eerste les is op 30 september. Architectuur - In het gebouw van de Zeeuwse Volksuniversi teit begint op donderdag 3 okto ber een cursus onder de naam 'architectuur, samenspel van ruimte en vorm'. De cursus bestaat uit acht lessen van 9.30 tot 11.30. Bovendien wordt er op 15 november een dagexcursie gemaakt. Talen - In oktober beginnen er bij de Zeeuwse Volksuniversiteit (ZVU) diverse talencursussen. In de Christelijke Scholengemeen schap Walcheren in Middelburg worden de cursussen Spaans en Italiaans verzorgd en in het ZVU- bureau de cursus Portugees. Inlichtingen en/of aanmelding, tel. 0118-634800. Origami - In Middelburg wor den in oktober cursussen origa mi voor beginners en gevorder den gegeven. De cursussen bestaan uit acht lessen van twee uur en worden gegeven door Loes Schakel, docente van de Origami Sociëteit Nederland. Veilig Verkeer - De Zeeuwse afdeling van Veilig Verkeer Nederland is op zoek naar vrijwil ligers die bereid zijn om zo'n vijf uur per week de handen uit de mouwen te steken. De vrijwilli gers van Veilig Verkeer Neder land organiseren ondermeer de bekende campagnes als 'de scholen zijn weer begonnen' en 'rij alcoholvrij'. Inlichtingen en/of aanmelding, tel. 0118-642556. Zoutelande - De dorpsraad van Zoutelande vergadert op 24 september om 20 uur in zaal Middendorp in Zoutelande. Onderwerpen die op de agenda staan zijn de speelplaats aan de Zwinstraat, de skatebaan, toilet voorziening op de boulevard en de verhouding tussen de gemeente en de dorpsraad. Bewegingsleer - In Middel burg worden lessen in de Chine se bewegingsleer tai chi en qi gong gegeven. Deze bewegings- lessen zijn bedoeld voor mensen die aan de slag willen om hun eigen gezondheid te verbeteren. De lessen worden gegeven op dinsdag- en donderdagochtend van 9.30 tot 10.30 uur in De Ruimte aan de Herengracht in Middelburg. Inlichtingen en/of aanmelding, tel. 0118-636054. Depressies - Bij het bureau voor vrouwenhulpverlening Arte- mis in Middelburg begint op 23 september een groep voor vrou wen met depressies of depres sieve klachten. In tien bijeen komsten komen onderwerpen aan de orde als grenzen, boos heid, zelfbeeld, macht, onmacht en sexualiteit. De groep wordt begeleid door Rianna Griffioen (lijfwerktherapeute) en Jeanette Poorter (ervaringsdeskundige en traumatherapeute). Inlichtingen, tel. 0118-642979. Zeemanshuis - Het Juliana Welzijn Fonds heeft de vereni ging The Mission to Seamen in Vlissingen een subsidie van der tigduizend gulden toegekend voor de renovatie van het zee manshuis. Het Juliana Welzijn Fonds steunt verenigingen, stichtingen en andere groeperin gen die werkzaam zijn op het maatschappelijke vlak. Manteling - De landgoederen in De Manteling (het gebied tus sen Oostkapelle en Domburg) staan centraal in de excursie die de Stichting Educatief Toerisme Zeeland Oranjezon en de VW Domburg-Oostkapelle op 24 september houden. Na een dia lezing vertrekken de deelnemers voor een rondgang langs de land goederen Duinvliet, Hoogduin en Molenwijk. De excursie vertrekt vanaf het Toeristisch Centrum Oranjezon aan de Schoolstraat in Oostkapelle en duurt van 13.30 tot 16.30 uur. Inlichtingen en/of aanmelding, tel. 0118-581507.. den voorwerpen aangegeven. Diverse sleutels en sleutelbos sen, .sen, portemonnees, hor loges. schoenen, handschoe nen, sjaals, speelgoed, brillen en kinderzonnebrillen, sieraden, strippenkaart, rode damesregen jas, groene regenjas, wit over hemd, bundeltje grijze herensok ken, twee kindersokken, heren ondergoed, zwarte legging, bei ge kabeltrui, drie paraplu's, boek 'Voetsporen van Calvijn', paarse kinderjas, heren t-shirt met gym schoenen en slip, twee repara- tielijnen, roze kinderondergoed, Walt Disney videoband, drie haarspelden, drie donkerrode terrasstoelen, kentekenplaat, zil veren en gouden damesring, bloedkoraal armband, twee giro cheques, twee foto's, geld, slof sigaretten, bruine fietsmand, twee witte spuugdoekjes en groen babyslabbetje, blauw kin derbadpak, zwarte transistorra dio, knotjes wol met gehaakt kleedje, vier linnentassen, roze haarband, goudkleurige aanste ker, zwarte herenmuts met opschrift, blauwe kinderpet, drie zakdoeken en drie paar mouw ophouders. De gevonden voor werpen worden drie maanden bewaard en kunnen worden opgehaald tijdens kantooruren. Voetsporen - In de periode van 23 augustus tot en met 3 september zijn bij de politie in Middelburg de volgende gevon- GOES. 'Natuurlijk, altijd!', zult u zeggen. En om maar gelijk met de deur in huis te vallen, dat is juist het punt dat wij ditmaal onder uw aandacht brengen. Want als u goed slaapt, hoeft dat nog lang niet natuurlijk te zijn! U heeft onlangs een heel kwalitatief goede matras gekocht. De lattenbo- dem had u al vanaf uw trouwen. Voorlopig kon deze nog wel mee, zei uw man. Dus de eerste tijd kan u er weer tegen. Een goede raad die we u nu dan ook al meegeven: matras en bedbodem moeten steeds perfect op elkaar worden afgestemd. Het heeft geen nut een nieuwe matras te kopen als de bedbodem versleten is. Anderzijds zal een dure lattenbodem ook niet het gewenste resultaat ople veren als er geen aangepaste matras op ligt. 't Is maar dat u het weet.. Gezond slapen, met de beste ondersteuning Of u nu een zittend of staand beroep hebt. Te lang in één en dezelfde hou ding blijven werkt op den duur ver moeiend en belastend. Laat u daarom vroegtijdig door onze slaapspecialis- ten adviseren! Sleepy, het adres voor latten bodems, boxsprings, waterbedden, spiraalve ringen, matrassen, kussens, dekbedden, bedtextiel, slaapkamers, slaapkamer- kasten en alle accessoires. IHAATSCHAPPELIJKE Z Hr ZORG WALCHEREN Voor informatie, bel (0118J 684000 maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 9.30 uur en van 13.30 tot 14.30 uur. TMC-Sleepy biedt u meer! Wilt u volledig op de hoogte gebracht worden, bel of schrijf dan voor het komplete en gratis Sleepy-Slaapboek! TMC-Sleepy, voor wakkere mensen! TMC Goes, Antwoordnummer 862. 4460 WB GOES. Tel. (01131-250495 TMC Goes, Marconistraat 13 Mededelingen voor deze rubriek melden voor vrijdag 17 uur, liefst schriftelijk, Postbus 5017, 4330 KA Middelburg AAGTEKERKE Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: J. Sinke, 19 uur: A.C. Verweij. ARNEMUIDEN Hervormde Gemeente. Zo. 9.30 en 15 uur: M. Goudriaan. Gereformeerde Kerk. Zo. 9.30 en 14.30 uur: N.J. Dekker. Volle Evangeliegemeente 'Immanuel'. Westdijk- straat 5-7, samenkomst do. 20 uur, zo. 10 uur. BIGGEKERKE Hervormde Kerk. Kerkplein 1. Zo.: geen opgave ontvangen. DOMBURG Hervormde Kerk. Markt 8. Zo. 10 uur: M. van der Poll, 19 uur: F. Borger. Rooms Katholieke Kerk H. Willibrordus. Zaterdag 19 uur. GAPINGE Gereformeerde Kerk. Dorpsstraat 7. Zo. 10 uur: A.V. de Nooij. Hervormde Kerk. Zo. 10 uur: A.V. de Nooij (in de Geref. kerk). GRIJPSKERKE Gereformeerde Kerk. Jacob Catsstraat 7. Zo. 10 uur: B. Ridder, 19 uur: P.A. den Braanker. Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: P. den Braan ker, 19 uur: P.A. den Braanker (in de Geref. kerk). HOOGELANDE Christengemeenschap. Kapel van St. Maarten. Zo. 10 uur: dienst. KLEVERSKERKE Hervormde Gemeente. Dorpsstraat 25. Zo. 9.30 uur: C.J. Kleij. KOUDEKERKE Gereformeerde Kerk. Tramstraat 31Zo. 9.30 uur: B. de Haan. Hervormde Kerk. Dorpsplein 1Zo. 9.30 uur: B. de Haan (in de Geref. kerk). Ned. Gereformeerde Kerk (gebouw Engelse Kerk) Zo. 9.30 uur: dienst. Pinkstergemeente Middelburg. Zo. 11.30 uur: Evangelisatiedienst, De Vergulde Baars. Baarsjes straat 43. Wo. 19.30 uur: Bijbelstudie, Dam 6. Kerkgenootschap der Zevendedags Adventisten. Lange Noordstraat 62. Za. 10 uur: bijbelstudie, 11 uur: eredienst. J. Engelgeer. Leger des Heils. Hoogstraat 20. Zo. 10 uur: C. Steging. Evangelisch Lutherse Gemeente. Lutherse Kerk. Zuidsingel 70. Zo. 10 uur: T.K. van Dam. Vereniging van Vrijzinnige Hervormden en Remonstranten. Koorkerk. Zo. 10 uur: K. Hendrik- se. Rooms-Katholieke Kerk. Petrus en Pauluskerk. Lombardstraat 1Zo. 10 uur. De Hoeksteen. Zo. 11.30 uur. Huize St. Willibrord: eerste zaterdag van de maand 17 uur: protestantsedienst, twee de, derde, vierde en vijfde zaterdag van de maand 17 uur. Waalse Kerk (Eglise Waiionne). Lange Noord straat 62. Zo. 10.45 uur: G. Massé. Evangeliegemeente 'De Wijngaard'. Klarenbeek LTS. Zo. 9.30 uur. Rafaël gemeenschap Eleos. Olmenlaan 8. Zo. 9.30 uur: dienst. Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Rey- ershove. Dauwendaelselaan 35. Zo. 16 uur. Do. 19.30 uur. Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Cen trum. Dauwendaelselaan 35. Zo. 10 uur. Di. 19.30 uur. Volle Evangeliegemeente Sion. Thomaskapel, Vrijlandstraat 68. Zo. 10 uur. NIEUW EN ST. JOOSLAND Hervormde Gemeente. Zo. 10.30 uur: R. Louws. OOSTKAPELLE Gereformeerde Kerk. Zionskerk, Duinweg 36A. Zo. 10 uur: J.H. Kip, 19 uur: G.P.R. Pennekamp. Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: A.C. den Hol lander. Gereformeerde Gemeente. Saronkerk. Zo. 9.30 en 15 uur: H. Paul. RITTHEM Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: P. Barmentlo. Nieuw Apostolische Kerk. Westerbaan 20, West- Souburg. Zo. 9.30 en 17 uur. Wo. 20 uur. Hervormde Gemeente en Gereformeerde Kerk. St. Jacobskerk. Oude Markt. Zo. 9.30 uur: A.G. Baas. Open Hof. Alexander Gogelweg 57. Zo. 9.30 uur: G. Kalksma. De Schaapskooi. Papegaai enburg. Zo. 9.30 uur: J.D de Boer. Ter Reede. Zo. 19 uur: C.J. Kleij. Ziekenhuis Walcheren. Koudekerkseweg 88. Zo. 10 uur: A.C. Verweij. Jehovah's Getuigen Centrum. Van Dishoeckstraat 534. Do. 19 uur. Zo. 10 uur. Jehovah's Getuigen Souburg. Van Dishoeckstraat 534. Di. 19 uur. Zo. 15.30 uur. Jehovah's Getuigen Bossenburgh. Van Dishoeck straat 534. Di. 19 uur. Zo. 10 uur. Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laat ste Dagen. Badhuisstraat 161. Iedere zondag 10 uur. Gereformeerde Gemeente. Marnixplein 41. Zo. 9.30 en 16 uur: leesdienst. Leger des Heils. Dr. Stavermanstraat 39. Zo. 10 uur: kapt. Bot. Pinkstergemeente Vlissingen e.o. Vrijdom weg 1 Zo. 15 uur: M.W. van Kouteren. Christelijk Centrum Zeeland. Faradayweg 1. Zo. 10.30 uur: samenkomst. Volle Evangelie Gemeente Beréa. Westerbaan 16. Zo. 8.30 uur: doopdienst zwembad Vlissingen, 10 uur: samenkomst gebouw Beréa. Volle Evangeliegemeente 'Filadelfia'. Vrouwen straat 5. Zo. 10 uur: samenkomst. Het Apostolisch Genootschap. Singel 190-194. Zo. 9.30 uur. Wo. 20 uur. Evangelie Gemeente 'De Blinkende Morgenster'. Dr. Stavermanstraat 61. Zo. 10 en 17 uur. Rooms-Katholieke Kerk Der Boede. Babbelaar. Elke tweede, vierde en vijfde zaterdag van de maand 10.30 uur. Eerste en derde zaterdag 9 uur. Zo. 10.30 uur: G. Lankhuizen. Lieve Vrouwe Kerk. Singel. Za. 19 uur. Zo. 9.30 uur. Ter Reede. Za. 17 uur. Open Hof. Zo. 11.15 uur. VROUWENPOLDER Aagtekerke, Domburg, Westkapelle, Zoutelan de, Meliskerke, Koudekerke en Biggekerke: van vrijdag 18 uur t/m zondag 24 uur: W. Spek- horst, J.W. Schuurmanstraat 6, Domburg, tel. 581271. West- en Midden-Walcheren: zaterdag en zon dag: B. Bouwense, Valkenisseweg 14, Biggeker ke, tel. 552190. TANDARTSEN SEROOSKERKE MELISKERKE Gereformeerde Gemeente. Valkenburgstraat 25. Elke zondag om 9.30 en 14.30 uur. Gereformeerde Kerk. Zo. 10 uur: D.C. Coppoolse. Hervormde Kerk. Zo.: geen opgave ontvangen. Gereformeerde Kerk. Zo. 10 uur: W.A. v.d. Berg, 19 uur: S. Ridder-van Meggelen. Hervormde Gemeente. Noordweg 3. Zo. 10 uur: A. Bruin. Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: G. Pennekamp (in de Geref. kerk). Gereformeerde Kerk. Fort de Haakweg 14. Zo. 10 en 19 uur: G. Pennekamp. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). Schoolstraat 11Zo. 9.30 uur: leesdienst, 14.30 uur: G.F. Over weg. WESTKAPELLE ST. LAURENS MIDDELBURG Baha'i Gemeenschap Walcheren. Informatie avond do. 20 uur, t.h.v. fam. Niesing, Herberds- land 11. Baptistengemeente. Kapel Herengracht 74. Zo. 10 uur: Th. Kunst. Gereformeerde Gemeente Centrum Middelburg. Segeersstraatkerk. Zo. 9.30 en 18.30 uur: J.J. Tanis, 14 uur: leesdienst. Christelijke Gereformeerde Kerk. Zo. 9.30 en 16.30 uur. Doopsgezinde Gemeente. Lange Noordstraat 62. Zo.: geen dienst. Gereformeerde Gemeente in Nederland. Wester- kerk, Armeniaans Schuitvlot 22. Alle zondagen leesdiensten 9.30, 14 en 18.30 uur. Gereformeerde Kerk. Hofpleinkerk. Zo. 9.30 uur: geen opgave ontvangen. De Hoeksteen. Roozen- burglaan 22. Zo. 9.30 uur: geen opgave ontvan gen. Hervormde Gemeente. Nieuwe Kerk Groen markt, Zo. 9.30 uur: geen opgave ontvangen. Ont- moetingskerk. Zo. 9.30 uur: geen opgave ontvan gen. Engelse Kerk. Simpelhuisstraat. Zo. 19 uur: geen opgave ontvangen. Wijkgemeente Geref. Bond. Zo. 11 uur: L. Wüllschleger (in de Hofplein- kerk), 18.30 uur: L.J. Geluk (in de Ontmoetings- kerk). Oostkerk (in Concert- en Gehoorzaal) Zo. 10 uur: geen opgave ontvangen. Koorkerk. Zo. 10 uur: K. Hendrikse. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). Klein Vlaande ren 75. Zo. 9.30 uur: leesdienst, 16.30 uur: P.F. Messelink. Hervormde Gemeente. Van Cittersstraat 69. Zo. 10 uur: S. Spanjer. Gereformeerde Kerk. Noordweg 372. Zo. 10 en 15 uur: P.H. Zaadstra. OOST-SOUBURG Kanaalstraatkerk. Zo. 9.30 uur: L.A. Woltering. Oranjepleinkerk. Zo. 9.30 uur: C. Verduyn, 19 uur: L.A. Woltering. Bejaardentehuis 'De Zoute Viever'. Dongestraat 1Elke eerste en derde zaterdag van de maand 9 uur. Zo. 19 uur: A.V. de Nooij. Martinuskerk. Kerklaan 19. Zo. 10 uur. Pinkstergemeenschap 'Shalom', Van Doornlaan 40 West-Souburg. Zo. 14.30 uur: W. Engels. Kerkgenootschap der Zevendedags Adventisten. Hervormde Kerk Oranjeplein. Za. 9.30 uur ere dienst, 10.30 uur: bijbelstudie. J. Engelgeer. VEERE Hervormde Kerk. Zo. 16 uur: J. Lukasse. VLISSINGEN Anglicaanse Kerk, The Missions to Seamen. Scheldepoort. Zo. 10.30 uur: Morning Prayer. Bethel-Pinksterkerk. Vrijdomweg 1Zo. 11.30 uur. Wo. 19.30 uur. Vr. 19.30 uur. Christelijke Gereformeerde Kerk. Kasteelstraat 109. Zo. 9.30 en 16.30 uur. Doopsgezinde Gemeente. Vrijdomweg 1. Zo. 9.30 uur: gespreksdienst. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). De Lannoy- straat 2. Zo. 9.30 uur: leesdienst, 16.30 uur: G.F. Overweg. Hersteld Apostolische Zendinggemeente. Wal- straat 23. Zo. 10 en 17 uur. Hervormde Gemeente. Markt 67. Zo. 9.30 uur: Spaans (doopdienst), 19 uur: Spaans. ZOUTELANDE Hervormde Gemeente. Willibrordusplein 2. Zo. 9.30 uur: Luteijn. Do. 19 september t/m wo. 25 september HUISARTSEN Middelburg: Zaterdag tot 24 uur: C.J.E.M. Albers, Bellinkplein 3, tel. 639933. Zondag tot 24 uur: P.F. de Doelder, Bellinkplein 1. tel. 639933. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur (zonder afspraak). Vlissingen: Zaterdag tot 24 uur: A.A.M. Termeer en F. van den Berg, Rosenburglaan 1, tel. 465253. Zondag tot 24 uur: F.G. Snijder, Burg. van Woel- derenlaan 12, tel. 413933. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur (zonder afspraak). Souburg, Nieuw- en St. Joosland, Arnemui den, Gezondheidscentrum Middelburg-Zuid (praktijken van P. Kodde, J.C. Ponten, J. Vis ser): Zaterdag tot 24 uur: H. Meijer. Kanaalstraat 70, Oost-Souburg, tel. 461212. Zondag tot 24 uur: J. Visser, Wachttoren 19, Middelburg, tel. 627664. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30 tot 13 uur en van 17.30 tot 18 uur. Grijpskerke, Gapinge, Oostkapelle, Seroosker- ke. Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: Zater dag en zondag: R. van Tol, Markt 12, Veere, tel. 501271. Spreekuur voor spoedgevallen van 11 tot 12 uur: Zaterdag en zondag: J.F.P. Kremer, Pijpstraat la, Middelburg, tel. 612565. Patiënten tandartspraktijk P. Ma Hand, Tobago- laan 6, Vlissingen: Zaterdag en zondag voor spoedgevallen tel. 478290. APOTHEKEN Middelburg: van vrijdag tot vrijdag daaropvolgend (geopend van 8.30 - 17.30 uur): Apotheek Ringe ling, Lange Delft 133, tel. 612538. Vlissingen: van vrijdag tot de vrijdag daaropvol gend (geopend van 8.30 - 17.30 uur): Apotheek Paauwenburg, Dreesstraat 2a, tel. 470717. VERLOSKUNDIGEN Vlissingen en Oost-Souburg: van vrijdag 9 uur tot maandag 9 uur: H. Hament, tel. 471140. Middelburg: van donderdag 20 uur tot zondag 20 uur: M. de Jonge, tel. 616761. DIERENARTSEN Kleine huisdieren: (gezelschapsdieren): Zaterdag en zondag: A.J. Diender, Dr. Stavermanstraat 57, Vlissingen, tel. 410910. Spreekuren zonder afspraak: 11-12 uur en 17-18 uur. Dierenartsenpraktijk Middelburg: (grote huis dieren) tel. 633803. Visites aanvragen van 8-9 uur. Dierenartsenpraktijk Oostkapelle: Oude Dom- burgseweg 33A, Oostkapelle, tel. 581443. Behan deling kleine huisdieren op afspraak. Dierenartsenpraktijk Meliskerke: (kleine huis dieren): Kelderweg 1tel. 592838. Dierenarts A. Meijns, Oostkapelseweg 12, Grijpskerke. tel. 593060. Zaterdag en zondag: geen dienst. OVERIGE DIENSTEN Klassiek Homeopaten, van vrijdagavond t/m zon dag: M.H. Drijgers, tel. 412325. Vogelopvang Midden-Zeeland, gehele week end 628288. Bureau Vertrouwensarts Kindermishandeling, 628800. Kinder- en jeugdtelefoon Zeeland, elke dag bereikbaar van 14-20 uur, 06-0432 (gratis). Patiëntenplatform Zeeland: 0113-249389. Stichting Bejaarden- (en gehandicapten-) Alarm Zeeland. 551215. Telehulp. alarmeringssysteem voor zelfstandig wonende ouderen en gehandicapten, Vlissingen. 448448. Wet Voorzieningen Gehandicapten, 684000. Stichting 'Blijf van m'n lijf Zeeland': 469869 (dag en nacht). Bureau Sociaal Raadslieden en Algemeen Maatschappelijk Werk, Thuiszorg Walcheren. Middelburg, 684000, Vlissingen, 448844. Stichting Slachtofferhulp Zeeland. 636108. Stichting SOS Telefonische Hulpdienst Zee land. 615551. Vereniging tegen seksuele kindermishande ling binnen het gezin, telefonisch spreekuur: van 9-12 uur, 613362. Provinciale Vereniging Het Zeeuwse Kruis. 0113-249200. Zeeuws Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs (ZCAD), 637320 en 413240. Meldpunt Kindermishandeling, Raad voor de Kinderbescherming. 673333. Thuiszorg Walcheren, afdeling Kruiswerk, alarmnummer 411877. Thuiszorg Walcheren, afdeling Gezinsverzor ging. alarmnummer 413880. Politie-assistentie Walcheren. Noodhulp 06-11 overige assistentie aanvragen 633333.

de Vlissinger | 1996 | | pagina 19