Mosselfestival Nieuwendijk met échte Zeeuwse mossels Tentoonstellingen over Jeruzalem PER in Tramzicht Oude filmbeelden MiïlÜI Karaoke op 4 IN MIDDEN ZEELAND Het heeft even geduurd, maar nu zijn ze dan ein delijk klaar voor consumptie: de wereldberoem de Zeeuwse mosselen. En met de start van het mosselseizoen beginnen ook de festiviteiten rond de veelgeprezen zeevrucht. Op de Nieu wendijk in Vlissingen wordt vanaf vrijdag voor de tweede keer een Mosselfestival gehouden. Miss-verkiezing Zilveren mossel Trage groei Onder de titel Jeruzalem 3000 worden er deze zomer in de Wandelkerk van het Abdijcomplex en de synagoge in Middelburg twee exposities over Jeruzalem gehouden. De tentoonstellin gen zijn afgelopen maandag geopend door de Israëlische ambassadeur J. Gal. GEZIEN Woensdag 24 juli 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 11 M lïï Hif M Uï Wê Drie dagen lang staat de Nieu wendijk vol met terrassen, mosselkramen en een podium waarop verschillende optre dens plaatsvinden. „We hebben dit jaar professio nele kokers aangetrokken", vertelt Theo Verstegen van Bistro De Vergeten Balk. „En we hebben de garantie van Aqua Mossel, het nieuwe bedrijf van mosselgigant Leo Dingemanse, dat alleen mos sels van de allerbeste kwaliteit geserveerd worden". Ook nieuw dit jaar is de invoe ring van een zogenaamde 'mosselkoningin'. Zij opent het festival en reikt prijzen uit. „Dit jaar is dat mijn dochter Emily, omdat we niet genoeg tijd hadden om nog echte verkie zingen te houden", zegt Ver stegen. Collega Sam Alzafari van café Da Vinei: „Het is de bedoeling dat we dat volgend jaar wel doen. Bij ons in het café wordt dan in het voorjaar een soort miss-verkiezing gehouden. De winnares wordt onze mossel koningin van volgend jaar". Behalve mosselkramen en een viskraam wordt er ook een stand ingericht van waaruit taco's verkocht worden. „Voor de mensen die écht niet van mossels houden", legt Verste gen uit. Net als vorig jaar maakt het publiek kans op een ballon vaart boven Vlissingen. Want tussen de duizenden mossels die voor consumptie bedoeld zijn, bevinden zich ook twee zilveren mossels. Wie zo'n mossel aantreft in zijn of haar bakje, kan die bij de organisa tie inleveren en nog dezelfde dag opstijgen in de ballon, die klaar voor gebruik opgesteld staat op de Nieuwendijk. Het Mosselfestival op de Nieu wendijk wordt op vrijdag 26 juli om 16 uur geopend door de Vlissingse wethouder C. de De tentoonstelling in de Wan delkerk onder de Lange Jan toont aan de hand van foto's de vele aspecten van Jeruza lem als stad waar Joden, Christenen en Moslims hun wortels hebben. De foto's zijn gemaakt door René van den Berg en Didi Koppe. In de synagoge is een tentoonstel ling te zien van foto's die Lies- beth Rijpma in de gerestau reerde Joodse wijk in het oude gedeelte van Jeruzalem gemaakt heeft. Na de onafhankelijkheidsoor log van 1948 werden de Joden uit de oude stad van Jeruza lem verdreven en werd de oude Joodse wijk geheel ver woest. Toen de oude stad in 1967 weer in Israëlische han den kwam werd de Joodse wijk gerestaureerd in een heel eigen sfeer en stijl. De Zeeuwse band PER speelt vanavond, woensdag, om 22 uur in café Tramzicht in Domburg. Tot en met 28 augustus speelt de groep iedere woensdagavond in het Domburgse etablissement. PER (Project Emo tions in a Row) bestaat uit zanger/gitarist Olaf Sinke, slaggitarist Matthijs Apner, zanger Tonny Hooftman, gitarist John-Peter Moens, drummer Angelo Noziglia en bassist Richard van den Berg. De band speelt op één nummer na eigen werk en bracht in 1995 een live- cd uit. Het mosselseizoen is eindelijk begonnen. Keijzer. De optredens op het podium aan de kop van de Nieuwendijk worden verzorgd door Harry Slinger, Dezz, Flat Out, Call me All, Jazz Dixieland en folkloregroep Wallacra. Vorig jaar brachten zo'n dertig duizend mensen een bezoek aan het Mosselfestival. Deze week is de eerste week dat de nieuwe Zeeuwse mos selen gegeten kunnen worden. Door de lange koude winter, het natte en koude voorjaar en het uiterst traag op gang komen van de zomer groeiden de mosselen veel te langzaam. Het mosselseizoen begon dit jaar daarom drie weken na de gebruikelijke datum (rond 1 juli». Het televisieprogramma Ka raoke op 4 van RTL 4 wordt op donderdag 25 juli opgenomen op de Markt in Goes. De pre sentatie is in handen van Ge rard Joling en naast Zeeuwse amateurzangers verlenen Re né Froger, Saskia Reemer en Renzo hun medewerking aan de opnames. De voorronde voor de Zeeuw se aflevering van Karaoke op 4 werden de afgelopen weken in diverse plaatsen in Zeeland gehouden, maar iedereen kan zich op 25 juli van 12 tot 18 uur nog inschrijven bij de tent op de Markt in Goes. De opnames van het programma gaan om 21.30 van start. Het program ma wordt uitgezonden op vrij dag 23 augustus om 20.30 uur. Zeeland, zoals het er aan het begin van deze eeuw uitzag, herleeft in oude filmbeelden via een eigentijds medium: de videoband. Het Neder lands Filmarchief heeft in haar serie Provincies van Nederland de film Zeeland 1920-1930 uitgebracht. door Ellen Erkens film heen zijn dan ook diver se vormen Het Nederlands Filmarchief streeft ernaar het audiovisu ele filmgoed van Nederland toegankelijk te maken voor een breed publiek. Daartoe wordt er in de filmarchieven, die door het hele land ver spreid zijn, naar interessant oud beeldmateriaal gezocht. De video Zeeland 1920-1930 laat schitterende beelden zien van verschillende plaat sen in het vooroorlogse Zee land. Sommige daarvan zijn gemakkelijk herkenbaar, ter wijl er op andere beelden vrijwel niets van het 'nu' terug te vinden is. Zo wordt ineens weer duidelijk hoe ingrijpend de Vlissingse bou levard veranderd is. De film begint op de Wes- kappelsche Zeedijk. Vervol gens komen Brouwershaven en Zierikzee aan bod. Vanuit Zierikzee vertrekt in die tijd nog een veerboot naar Zuid- Beveland. Uiteraard wordt er uitgebreid stilgestaan bij de visserij, die in Zeeland nog steeds een belangrijke plaats inneemt. Op een vismarkt wordt de vangst verhandeld. Uitvaren de en terugkerende vissers zijn te zien. De garnalen- en kreeftenvangst worden in beeld gebracht, en uiteraard zijn de mosselvissers niet vergeten. Daarnaast zijn er de beelden over landbouw en fruitteelt, waarbij nog veel met paarden en met de hand gewerkt wordt. Klederdracht werd aan het begin van deze eeuw nog als heel vanzelfsprekend be schouwd en door de hele NiMu «M NMUriaad van plaatselij ke klederdracht te bewonde ren. Één van de op de video opgenomen filmpjes laat een aantal in dracht gehulde vrouwen op de Middelburg se Markt zien, die onder lei ding van een echte 'oom agent' stuk voor stuk naar de camera toelopen. Ook leuk in dit verband is het filmpje over een school die uitgaat: tientallen kinderen in kleder dracht stromen naar buiten wanneer de meester de deur opent en daarmee het einde van een schooldag aankon- digd. Twee weken geleden werd er voor het eerst sinds lange tijd weer ring gestoken op het Middelburgse Abdijplein. Voor het eerst sinds lange tijd, want op een filmpje is te zien hoe aan het begin van deze eeuw ringrijders 'kamp ten' op het historische plein. De meeste beelden spreken voor zich en zijn derhalve niet van commentaar voor zien. Sommige filmpjes worden echter ingeleid door een bordje met tekst, zoals gebruikelijk was in de tijd van de stomme film. De videoband geeft een goed overzicht van het leven in Zeeland zo'n driekwart eeuw geleden. De video duurt bijna een uur en is verkrijgbaar bij de erkende boekhandel. DONDERDAG 25 JULI Koorkerk, Middelburg; Mini- concert, 15 uur. Stadhuis, Veere; Beiaardbe speling Kees van Eersel, 15-16 uur. Grote Kerk, Goes; Beiaardcon cert John Courter, 19.30 uur. Grote Markt, Goes; Gerard Joling met Karaoke op 4, de artiesten zijn René Froger, Sand ra Reemer en Renzo, 21.30 uur. Sporthal recreatiecentrum Fix, Biggekerke; Normaal, 21.30 uur. Markt, Veere; Try-out 'Tumult in Veere', toneelspel in de open lucht met honderd spelers, 22 uur. VRIJDAG 26 JULI St. Jacobskerk, Vlissingen; Orgelconcert Elly Kleij, 12 uur. Nieuwendijk, Vlissingen; Volksdansgroep Wallarca, 16.30 uur. Centrum Colijnsplaats, Pee- Rock festival met King for a Day, In Geval Van Noot, Les Chouchouz, Fragment, Grandpa Nick's Session Band, Rieneke Wieman en Honey I'm Home, 19 uur. Nieuwendijk, Vlissingen; Harry Slinger, 20 uur. Nieuwe Kerk, Middelburg; Orgelconcert Klaas Jan Mulder, 20 uur. Stadsdanszaal, Middelburg; Raï-Party, 20 uur. Nieuwendijk, Vlissingen; Call Me All, 21 uur. Café de Concurrent, Vlissin gen; Sessieband, 22 uur. Markt, Veere; 'Tumult in Vee re', toneelspel in de openlucht met honderd spelers, 22 uur. ZATERDAG 27 JULI Stadhuis, Veere; Beiaardbe speling Arie Abbenes, 19-20 uur. Nieuwendijk, Vlissingen; Dezz, 19.30 uur. Grote Kerk, Goes; Orgelcon cert Kees van Eersel, 20 uur. Discotheek Mystique, Vliss ingen; Eva, Miss Monica en een Body paint act, 22 uur. Markt, Veere; Tumult in Vee re', toneelspel in de openlucht met honderd spelers, 22 uur. ZONDAG 28 JULI Nieuwendijk, Vlissingen; Jazz-Dixieland-Band, 14.30 uur. Nieuwendijk, Vlissingen; Flat Out, 19.30 uur. DINSDAG 30 JULI Rooms Katholieke Kerk, Goes; Zeeuwse Koorschool, 11 uur. Grote Kerk, Goes; Orgelbespe ling Kees van Eersel, 12.30-13 uur. Grote Kerk, Goes; Carilloncon cert Sjoerd Tamminga, 13.30- 14.30 uur. Jongerencentrum Midgard, Middelburg; Jamsessie, 20 uur. Grote Kerk, Veere; Studenten orkest Melomaan, 20 uur. WOENSDAG 31 JULI Manhuistuin, Goes; Manhuis-' tuinconcert door het Seniorenor kest, 14.30 uur. Dorpskerk, Oostkapelle; Kwartet Quin Tarre (zang) en Jos Vogel (piano), 20 uur. Café Tramzicht, Domburg; PER, 22 uur. ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuindorp 5, schilderijen, portret ten en posters. Geopend na tel. afspraak 0118-603469. Rabobank, Dokstraat 4, Ludmila Kalmaeva, schilderijen (t/m 26 juli). Stadhuis, Langstraat 35, Ludmi la Kalmaeva, schilderijen. DISHOEK Emmauskerk, Houtenhandlaan 6, leerlingen schildersgroep van het ACV uit Vlissingen, olieverf schilderijen, aquarellen en teke ningen. Dagelijks geopend van 13.30-16.30 uur. DOMBURG Galerie Het Noorderlicht, Noordstraat 13, verkoopexpositie van oude schilderijen uit 1850 tot 1950. Marie Tak van Poortvliet Museum, Ooststraat 10a, Jan Heyse (1882-1954), 'In schoon heid verstild' biografische ten toonstelling. GOES Galerie Elf, Kleine Kade 11, Ing- rid van de Linde, beelden en schil derijen. Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kun stenaars, diverse werken. Stadskantoor, Oostsingel 2, Galerie-atelier 'De Kraai', over zichtstentoonstelling. Lunchcafé Stadhuis, Grote Markt, Dave Kleijn, abstract air- brushwerk. Oosterscheldeziekenhuis, 's- Gravenpolderseweg, Angela Gabriëlse, kleurmomenten. Grote Kerk, Zomertentoonstel- ling; Vinh Phuong, Roberto Rug- giu. Juut Sadee, Peter Terhorst en Jeroen Veenstra, 'Beeld en plaats' (t/m 28 juli). Emergis, Oostmolenweg 101, Diana Capello-Stevens, schilderij en. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland, Singelstraat 13, expo sitie van werken uit eigen bezit. GRIJPSKERKE 't Zonnehoekje, Kerkstraat 1, zij de-expositie, geopend di. t/m za. 13.30-17.30 uur. HOOGELANDE Consistorie naast de kapel. Roosje Meulendijks (4 jaar), teke ningen en schilderijen tonen de creatieve ontwikkelingen gedu rende de eerste vier jaar van een mensenleven (vanaf 29 juli). KAMPERLAND Restaurant Papilion, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarel len en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DIJ KE Galerie llona. Dorpsstraat 23-25, llona Schmit, naive schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. MELISKERKE Gemeentehuis, Dorpsstraat 3, Jeanette Sala-de Feijter, schilde rijen van verschillende technie ken. MIDDELBURG (vanaf 22 juli). Zeeuwse Bibliotheek, Kous- teensedijk 7, Malgorzata Macko- wiak, Kinga Domanska en Halina Samorek, werken van kunste naars uit de Poolse stad Glogow. Wandelkerk, onder de toren van de Abdij, René van den Berg en Didi Koppe, foto's van Jeruzalem als stad, waar Joden, Christenen en Moslims hun wortels hebben. Synagoge, Herenstraat, Liesbeth Rijpma, foto's van de gerestau reerde Joodse Wijk in de Oude Stad van Jeruzalem. Adviesburo Adviesburo, Mol straat 23, Goof Remijn; tekenin gen, Leo van Kampen; installatie en Hein Verwer; ruimtelijk werk en tekeningen. De Vleeshal, Markt, Jens Haa ning, 'Middelburg summer 1996'. Galerie 't Haentje te Paart, Spanjaardstraat 19, Mariëlle Braanker; glasobjecten, let van Pelt; beelden in de tuin. Rabobank, Lange Geere 3, Cor van der Poel, pentekeningen en aquarellen van Zeeland. ABN-AMRO bank. Markt 7, Kar in Starmans. Galerie Het Gouden Briefke, Wijngaardstraat 15, Valerie Lot- tier; olieverfschilderijen, Jan Kla ver; bronzen en stenen sculptu ren. COC-Café, Lange Noordstraat, Edwoud Broeksma, foto's uit de series 'Man met, man zonder' en 'Manvrouw'. NEELTJE JANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dage lijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, Wafer', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Framew ork Invitation. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, 'Dagvlinders, foto-expositie van de amateurfo tograaf H. van Essen. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, Tonnie Outer- mans; 'Bomen in het landschap'. Staatsbosbeheer; 'Dood hout leeft'. Toeristisch Centrum Oranje zon, Schoolstraat 4, cursisten teken- en schilderweek, stillevens en landschappen in aquarel. OOST-SOUBURG Watertoren CHK, Daniël Dewa- ele; beelden, Toshihiro Komatsu; sculptuur, Jan Merx; installatie, William Verstraeten; 'Primeur sels' Fréllgen;sculpturen en Mar tin McNamara; sculptuur. De Zoute Viever, Dongestraat 1, L. Willeboordse; vlinders en hout snijwerk, J. Overdulve; oude en nieuwe drinkglazen. RITTHEM Fort Rammekens, 'Kreken op Walcheren', expositie van flora en fauna rond de vier kreken. ST. LAURENS Singelweg 11, André Kappert, schilderijen en collages (t/m 27 juli). VEERE Galerie 't Zeepaardje, Vlas- markt 7-9, Maurice en Saskia Göth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Galerie Willem Vader, L. Noordstraat 56, schilderijen, tel. 0118-629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 0118-616323, staal- en touwplastieken, geo pend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling van diverse kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Roosevelt Studiecentrum, Abdij, tentoonstelling over het leven en werk van drie Roos- evelts: de president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1884- 1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, René van Schagen, sculpturen en werktekeningen. Geopend vr. en za. 13-17 uur. Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Stichting Welzijn Ouderen, Molstraat 13, Rien Hendriks, over zichtsexpositie 1950-1996, diverse technieken (t/m 26 juli). Zeeuws Museum, Abdij, Jan Heyse 1882-1954'In schoon heid verstild'. Zeeuws Museum, Abdij, ten toonstelling poppenkasten en poppenkastpoppen, 'In de kast uit de kast'. Zeeuws Museum, Abdij, Gust Romijn, schilderijen reisprojecten en luchtreflecties. Geopend ma. t/m za. 10-17 uur. Zo. 12-17 uur. Multi Colour, Torenweg 4a, quiltexpositie, samplers, bargello, wit op witwerk, crazy quilt, Japans quilten en watercolors quilten. Ramschip De Schorpioen, Los- kade 1, Bob de Bruycker, acryls, gouches, olieverf, scrimshaw gavuur op been en potvistanden of scheepjes in de fles. Zeeuwse Bibliotheek, Kous teensedijk 7, Jan Verschoore, Artistamps 'Traject 1995-2054' Schotse Huizen, expositie afsluiting Veerse Gat (t/m 27 juli). Schotse Huizen, Vaarzon Morel, Van Dijk, Koets, Ina Rahusen en Dirk van Gelder, expositie Veerse schilders (t/m 28 juli). Oranjeplein, zandsculpturen, wapens van de kernen van Veere uitgevoerd in zand. Grote Kerk, Historische maquet te van Veere uit 1813. Grote Kerk, Gust Dierikx, schil derijen. VLISSINGEN DONDERDAG 25 JULI Inguana, Bellamypark 35, leven de reptielen, amfibieën en insek- ten, Zo., ma. en do. 14-17.30 uur. Di., wo., vr. en za. 10-12.30 uur en 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Bres- kens. Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissel- lijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantie land). Stedelijk Museum, Bellamy park, 'Michiel de Ruyter, werke lijkheid en mythe', geopend ma. t/m vr. 10-17 uur, za. en zo. 13-17 uur. Stedelijk Museum, Bellamy park, 'VOC met betrekking tot Oost-lndiëvaarders Notariskantoor Sauer Oonk, Badhuisstraat 181, Loes Müller-Kouwe, sculpturen en schilderijen. Gemeentearchief, Hellebardier- straat 2, tentoonstelling 'Sanering in Vlissingen', kaart- en fotomate riaal. Depedance Watertoren, Coos- je Buskenstraat 200, Menno de Nooijer; sculptuur, Reynier de Munck; schilderijen, Johnny Bee- rens; schilderijen. Gilles van Spar- rentak; 'Twirl' schilderijen, Geor ge Schade; sculptuur en tekenin gen en Kees Brandenburg; instal latie depedance II - Blue Prints. Galerie Hannelore Meyaard, Hendrikstraat 8, Herman Brood, Corneille, Hans Verhagen, Olga Westrate en Paul Kortekaas, schil derijen, foto's, sculpturen en beel den. Grand Hotel Arion, Boulevard Bankert 266-268, Jan de Quelery, maritieme schilderijen. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolle- weg 5, Jan Boer, olieverven. Alhambra I Vlissingen, 'Mis sion Impossible' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Rock' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'It Takes Two' 19 uur. 'Spy Hard' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Flipper' 19 uur. 'Rumble in the Bronx' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Mission Impossible' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Trois Couleurs: Rouge' 20.30 uur. VRIJDAG 26 JULI Alhambra I Vlissingen, 'Mis sion Impossible' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Rock' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'It Takes Two' 19 uur. 'Spy Hard' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Flipper' 19 uur. 'Rumble in the Bronx' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Mission Impossible' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Rosine' 19.30 uur. 'A Bronx Tale' 22 uur. ZATERDAG 27 JULI Alhambra I Vlissingen, 'Mis sion Impossible' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Down Periscope' 14 uur. 'The Rock' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'It Takes Two' 14 en 19 uur. 'Spy Hard' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Flipper' 14 en 19 uur. 'Rumble in the Bronx' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Mission Impossible' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Krava (De Koe)' 19.30 uur. 'A Bronx Tale' 22 uur. ZONDAG 28 JULI Alahmbra I Vlissingen, 'Mis sion Impossible' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Down Periscope' 14 uur. 'The Rock' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'It Takes Two' 14 en 19 uur. 'Spy Hard' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Flipper' 14 en 19 uur. 'Rumble in the Bronx' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Mission Impossible' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Trois Couleurs: Rouge' 20.30 uur. MAANDAG 29 JULI Alhambra I Vlissingen, 'Mis sion Impossible' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Rock' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'It Takes Two' 19 uur. 'Spy Hard' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Flipper' 19 uur. 'Rumble in the Bronx' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Mission Impossible' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Dood in Venetië' 20.30 uur. DINSDAG 30 JULI Alhambra I Vlissingen, 'Mis sion Impossible' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Rock' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'It Takes Two' 19 uur. 'Spy Hard' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Flipper' 19 uur. 'Rumble in the Bronx' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Mission Impossible' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'El Callejon de los Mila- gros' 20.30 uur. WOENSDAG 31JUU Alhambra I Vlissingen, 'Mis sion Impossible' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Down Periscope' 14 uur. 'The Rock' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'It Takes Two" 14 en 19 uur. 'Spy Hard' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Flipper' 14 en 19 uur. 'Rumble in the Bronx' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Mission Impossible' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Flirt' 20.30 uur. ZATERDAG 27 JULI Alhambra I Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. Grand Theater Goes, 'A Goofy Movie' 14 uur. ZONDAG 28 JULI Alhambra I Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. Grand Theater Goes, 'A Goofy Movie' 14 uur. WOENSDAG 31 JULI Alhambra I Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. Grand Theater Goes, 'A Goofy Movie' 14 uur.

de Vlissinger | 1996 | | pagina 11