Uit? Adverteren? Bel 0118-484316 Landlust FESTIVAL] de Golfbaan Hobbyshop voor particuliere markt Tekenwedstrijd over natuur Ambachtelijke lijsten bij Indigo Multi Media Shop verhuisd Stunten met auto's n pittig feestje bouw je op de Golfbaan! Indeifiufv café restaurant grill Kamperduin maandmenu juli 1996 35,- Britannia - Watertoren restaurant partycentrum "IEDERE ZONDAG TWEEMAAL BRUNCH" De NSG heeft ook iets tegen tiK- tak- tik- tak- tik- tak- hakken. gratis informatie. MAAK EEN LUCHTIGRITJE MIDDELBURG-VEEREV.V. ^■kacaiiier-nwv "De Meerkoet" 32,50 In de Scheldestraat in Vlissingen is de hobbyshop van Depa geopend. De speciaal zaak op het gebied van professioneel gereed schap en machines heeft daarmee ook een zaak voor de particu liere markt. Voorheen STEUN DE STICHTING DUINBEHOUD Alle Zeeuwse kinderen worden door Jan en Ellen Midavaine uit Burgh-Haamstede in de ge legenheid gesteld om een tekening met als onderwerp natuur te maken. Een selectie van de tekeningen wordt gebruikt als illustraties voor twee nieuwe boekjes over de natuur op Schou wen. De winkel voor schildersbenodigdheden Indigo in de Lange Noordstraat in Middelburg is uitge breid met een lijstenmakerij. In de werkplaats die achter de winkel is gevestigd maakt eige naar Joost Roest zelf op ambachtelijke wijze lijsten voor schilderijen, aquarellen en foto's. verkocht Depa hoofd zakelijk aan professio nele bedrijven en was er weinig tijd over voor de 'gewone' doe- het-zelver. De 'Les Aranis-Klaas Big Foot-Show' doet op 30 juli Goes aan. Vanaf 20.30 uur zijn de giganten te bewonderen op het Molenplein. De Multi Media Shop in Middelburg is verhuisd naar de Sint Janstraat. In het nieuwe pand wor den naast c.d.'s ook video's en cd-rom schijfjes verhuurd. De Multi Media Shop was voorheen de Zeeuwse Centrale Discotheek maar is in mei van eigenaar en naam veranderd. De Multi Media Shop is zeven dagen per week geopend. DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 24 juli 1996 miMM mmm PATRiJZENLAAN 1 - KAMPERUND - TEL. 0113-371455 FAX 0113-371481 hotel-restaurant-catering Boulevard Evertsen 244 Vlissinqen, 0118 413255 Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp Tel. 0113-612589 van 12.00-14.00 uur en van 18.00-20.00 uur Uitsluitend op reservering Gemarineerde zalmfilet met dille Gebakken forel met tomaat, olijven en kappertjes óf Gevulde varkenshaas met champignons en roomsaus Cassata speGiaal Koffie/thee Kom ook eens langs voor een heerlijk kopje koffie, en geniet van de doorlopende expositie van Nelly den Engelsman-Korsuize Nina is één van de vele vluchtelingetjes uit het voormalige Joego slavië die voorlopig in Nederland zijn opgevangen. Nina en haar - vaak ouderloos geworden - lotgenootjes hebben dringend hulp nodig. Dat is een van de redenen waarom de geza menlijke hulporganisaties geld bijeen trachten te brengen via een speciaal gironummer: 777. Het Nationaal Fonds Kinderhulp beveelt deze inzamelingsactie van harte bij u aan en doet een beroep op iedereen die zich het lot van kinderen als Nina aantrekt. Want zonder hulp redden ze het niet. ALS ER NIEMAND ANDERS/|S Nationaal Fonds Kinderhulp. Brinkpoortstraat 32. 7411 HS Deventer. Tel.: 05700-11899 NSG °osttxis 381. 2600 AJ Delft. Tel 015 wervelende muziek en dans fantastisch buffet reserveer nu!! De Nederlandse Stichting Geluidhinder heeft iets tegen lawaai: j TEL. 0118 418653 Burg. v. Woelderenlaan 5 - Vlissingen Bij slecht weer orginele engelse dubbeldekker! Toeristische uitleg tijdens de rit. Vertrek Middelburg: di. t/m za. 10.00 - 12.00 - 14.00 - 16.00 uur. Opstappen: Loskade (Boot Dijkhuizen) - Rondvaartboot Middelburg en Miniatuur Walcheren. Vertrek Veere: di. t/m za. 11.00 - 13.00 - 15.00 - 17.00 uur. -wMMÉik. Opstappen Oranjeplein info: 0118-615015 Restaurant, Paviljoen Direct aan het water gelegen Keuken open van 10.00 - 22.00 uur MAANDMENU JULI Meloencocktail of Zalmcocktail Kruidenbouillon met flensjes of Tomatensoep Victoriabaars met dillesous of Kipfilet met zingarasaus Vanillebavarois met aardbeiensaus of Bananenijs met caramelsaus Schelphoekwea 3 tsdiiK Wolphaartsdijt Tel. 0113-581795 Felix Verschuure van Depa hobbyshop. zoals spijkers, moertjes en boutjes. Dekkers: „Andere zaken hebben een breed assor timent terwijl wij een diep assortiment hebben. We rich ten ons allereerst op de zaken waar wij verstand van hebben en dat is goed gereedschap. Omdat we ook een wijkfunctie hebben verkopen we ook klein montagemateriaal. Echte bouwmaterialen hebben we niet". Een sterke troef van de hob byshop is volgens Dekkers de In totaal kunnen zestien teke ningen worden geplaatst in deel zes en zeven van de serie Boomwandelingen van Wes- terschouwen. De tekeningen die door kinderen gemaakt zijn kunnen worden ingeleverd bij het trampolinecentrum Wes- terschouwen en moeten ge- Bel vandaag nog 071-131800/140548 voor meer informatie know-how die in de zaak aan wezig is. „We hebben verstand van wat we verkopen. De zaak wordt gevoerd door Felix Ver schuure die jaren ervaring heeft in deze branche. Ik denk dat het voor onze klanten fijn is om te weten dat ze door een kundig iemand worden gead viseerd". De lijstenmakerij is ingericht in een ruimte achter de winkel die voorheen als magazijn werd gebruikt. „Er was onder mijn klanten veel vraag naar een goede lijstenmakerij. Ik denk dat het meer is dan alleen een lijstje rond een schilderij maken. De kleur en het soort lijst moet precies zijn afge stemd op het werk waar het omheen moet", vertelt Roest. De lijsten die door Roest kun nen worden geleverd zijn van aluminium of hout. Daarnaast heeft Indigo ook een ruime voorraad wissellijsten in huis. Roest: „Op bestelling kan ik ook van die grote, rijk versier de barokke lijsten leveren. De reacties van mijn klanten zijn tot nu toe zeer positief. Ik krijg niet alleen positieve berichten over de uitbreiding van mijn zaak maar ook over het werk dat ik al heb afgeleverd". Een andere leuke bijkomstigheid vindt eigenaar Joost Roest dat hij veel verschillende werken te zien krijgt. „Niet alleen schil derijen die door mijn klanten zelf gemaakt zijn maar ook din- gen die je niet zomaar ver- van Corneille. Dat is natuurlijk wacht. Zo kwam er laatst wel erg leuk als je dat soort iemand met een oude zeefdruk dingen mag inlijsten". Depa is in 1984 begonnen in de Scheldestraat maar ver huisde eind vorig jaar naar de Industrieweg. Naast het oude pand van Depa in de Vlissing- se binnenstad is nu de hobby shop gevestigd. „Omdat we ons altijd op de professionele markt hebben gericht moesten we doe-het-zelvers vaak door sturen naar collega's. Omdat we wel hebben gemerkt dat er wel degelijk een markt is voor goede hobby-machines zijn we nu de hobbyshop begon nen", vertelt eigenaar J.M.A. Dekkers. Het assortiment van Depa hob byshop bestaat naast gereed schap uit montagematerialen maakt zijn met een zwarte fijn schrijver op A4-papier. Joost Roest in zijn lijstenmakerij. De Master of Disaster. Behalve de kolossale trucks met enorme wielen en reus- met een gewicht van veertien achtige motoren zijn ook ver- duizend kilo. Het voertuig schillende stuntkampioenen in heeft zowel voor als achter verschillende disciplines te gestuurde assen en is uitge- bewonderen. Hoogtepunt rust met een Oldsmobilemotor vormt de Master of Disaster, van twaalfhonderd paarde- Een vier meter breed monster krachten. Het aanbod van de Multi Media Shop is uitgebreid met video's en cd-rom's. Het groot ste deel van de winkel wordt echter in beslag genomen door een collectie van zo'n twaalfduizend c.d.'s van vrij wel alle genres. „Naast pop muziek hebben we ook klassie ke muziek, volksmuziek en Nederlandstalige muziek. Dat aanbod blijft nog steeds groei en. Iedere week wordt de col lectie aangevuld met onder meer de titels die in de moord lijst van muziekblad Oor voot komen", vertelt bedrijfsleider Aad van der Stokken. Ook het aanbod aan cd-rom's wordt constant op peil gehou den. Van der Stokken: „Er zijn nu al zo'n driehonderddertig titels voorhanden. Het meren deel daarvan zijn schijfjes met spelletjes, die zijn het meest populair onder onze klanten. Ik ga zelf regelmatig naar Enge land om nieuwe cd-rom's te kopen, want daar zijn veel meer titels voorhanden". Bedrijfsleider Aad van der Stokken.

de Vlissinger | 1996 | | pagina 10