VAN DE lik GEMEENTE DOMBURG GEMEENTE VEERE GEMEENTE VLISSINGEN INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN, DE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN Woensdag 10 juli 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 19 in1 GEMEENTE MIDDELBURG ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE I VLISSINGEN I WESTKAPELLE I CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN INFORMATIE OVERHEID WET MILIEUBEHEER Kennisgeving MELDINGEN artikel 8.41 Wet milieube heer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de mel dingen ingevolge de Wet milieu beheer van: 1 Avena te Middelburg voor de inrichting op het perceel gele gen aan de Kuipersweg 13 te Middelburg; 2 Care Schadeservice Middelburg te Middelburg voor de inrichting op het perceel gelegen aan de KJeverskerkseweg 3-5 te Middelburg. Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde alge mene maatregelen van bestuur ex. artikel 8.40 Wet milieubeheer van toepassing. WET MILIEUBEHEER Kennisgeving beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij zijn overgegaan tot wijziging van de milieuvergunning die is ver leend aan P.J. Rooze te Middelburg voor de inrichting op het perceel gelegen aan de Leliëndaalseweg 5 te Middelburg Wijziging vergunning De wijziging houdt in dat de voor schriften, die aan de betreffende vergunning zijn verbonden, in het belang van de bescherming van het milieu zijn aangepast De grondslag voor het wijzigen van de verleende vergunning wordt gevormd door de noodzaak om de naar de huidige inzichten mini maal vereiste voorzieningen en zonodig verdergaande voorschrif ten in het belang van de bescher ming van het milieu aan een milieuvergunning te verbinden. Inzage De beschikking en alle relevante stukken liggen tot 8 augustus 1996 elke werkdag tijdens kan tooruren en op donderdagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (0118-675241). Beroep Van 11 juli tot 22 augustus 1996 kan beroep worden ingesteld door degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerpbe sluit, adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerpbesluit, degenen die bedenkingen hebben tegen wijzi gingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ont werp zijn aangebracht, alsmede belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerpbe sluit De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens op grond van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Beroepschriften moeten worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van deze afde ling. Informatie Nadere informatie over de beroepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 14 juni 1996 voor het uit breiden van de fietsenwerk- plaats op het perceel Zusterplein 8; b. op 18 juni 1996 voor het bou wen van een woning en galerij op een perceel aan de Langeweg te Nieuw- en Sint Joosland; c op 19 juni 1996 voor het uit breiden van de "Cypressenhof' met 2 lokalen op het perceel Rentmeesterlaan 243; d. op 19 juni 1996 voor het ver bouwen van een dakopbouw op het perceel Noordweg 355; e. op 20 juni 1996 voor het ver bouwen en uitbreiden van de gymzaal en facilitaire ruimten op het perceel Koudekerkseweg 145; f. op 24 juni 1996 voor het ver bouwen van de berging en het maken van een kelder op het perceel Frans Duwaerstraat 4; g. op 25 juni 1996 voor het ver bouwen van de woning op het perceel Sloehavenstraat I te Nieuw- en Sint Joosland; h. op 25 juni 1996 voor het bou wen van een garage op het perceel Schoutstraat 2; i. op 25 juni 1996 voor het bou wen van een berging op het perceel Nieuwe Vlissingseweg 300; j. op 25 juni 1996 voor het uit breiden van de woning op het perceel Frans Duwaerstraat 3; k. op 26 juni 1996 voor het plaatsen van een dakkapel en het bouwen van een berging op het perceel Bleek 11; I. op 27 juni 1996 voor het uit breiden van de woning op het perceel KJarebeeklaan 9; m.op 27 juni 1996 voor het inrichten van een kantoorruim te en het aanbrengen van een deurkozijn met glasdeur op het perceel Stationsstraat 17; n. op 28 juni 1996 voor het uit breiden van de woning op het perceel Prinses Beatrixstraat 24; o. op 28 juni 1996 voor het ver bouwen van een Telecom-eind- centrale op het perceel Oude Rijksweg 34; p. op 28 juni 1996 voor het bou wen van een garage/berging op het perceel Berkenlaan 25; q. op 28 juni 1996 voor het uit breiden van de bovenwoning op het perceel Oude Koudekerkseweg 51; r. op I juli 1996 voor het bou wen van IO woningen in Prooyens- park; s. op 2 juli 1996 voor het ver bouwen van de woning op het perceel Veersesingel 280; L op 2 juli 1996 voor het ver bouwen van de woning op het perceel Schuitvlotstraat I O-12; u. op 2 juli 1996 voor het plaat sen van een dakkapel op het perceel Stadsschuur 6; v. op 2 juli 1996 voor het plaat sen van een dakkapel op het perceel Nieuwe Vlissingseweg 656; w. op 2 juli 1996 voor het uitbrei den van een dakkapel op het perceel Schoutstraat 46; x. op 3 juli 1996 voor het ver bouwen van de woning op het perceel Generaal Eisenhowerlaan 33. MONUMENTEN VERGUNNING Van 12 juli 1996 tot en met 25 juli 1996 ligt op de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: a. het plaatsen van een dakkapel op het perceel Stadsschuur 6; b. het renoveren van een woning op het perceel Schuitvlotstraat 10-12. Gedurende bovengenoemde perio de kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. VOORBEREIDINGS- BESLUITEN De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat de gemeente raad in zijn vergadering van I juli 1996 op grond van artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, heeft verklaard dat voor: a. het perceel Nieuwe Kerkgang I tot en met 21 (hofje Onder den Toren), alsmede voor het pleintje tussen de Nieuwe Kerkgang en de Koorkerkstraat, zoals is aange geven op de bij dit besluit behorende tekening nummer S 240-35 d.d. I juli 1996, een herziening van het bestem mingsplan Hofplein-Lange Delft wordt voorbereid; b. de percelen aan de Noordweg 208 en 210, zoals dat is aan gegeven op de bij dit besluit behorende tekening nummer S 253-9, d.d. 23 mei 1996, een herziening van het bestem mingsplan Noordweg wordt voorbereid; c voor het perceel aan de Noordweg 467, zoals dat is aangegeven op de bij dit besluit behorende tekening nummer S 150-61 d.d. 22 mei 1966, een herziening van het bestemmingsplan Sint Laurens wordt voorbereid; d. het perceel aan de Noordweg 470, zoals dat is aangegeven op de bij dit besluit behorende tekening nummer S 150-63 d.d. 23 mei 1996, een herzie ning van het bestemmingsplan Sint Laurens wordt voorbereid; e. het perceel aan de Rijnstraat, zoals dat is aangegeven op de bij dit besluit behorende teke ning nummer S 112-20 d.d. 9 mei 1996, een herziening van het bestemmingsplan Stromenwijk wordt voorbereid; f. het perceel aan de IJsselstraat, zoals dat is aangegeven op de bij dit besluit behorende teke ning nummer S 112-21 d.d. 13 mei 1996, een herziening van het bestemmingsplan s Stromenwijk wordt voorbereid; g. het perceel aan de Stadshouderslaan I, zoals dat is aangegeven op de bij dit besluit behorende tekening nummer S 229-09 d.d. 23 mei 1996, een herziening van het bestemmingsplan Prinsenhove wordt voorbereid; h. het perceel aan de Segeerstraat 11 tot en met 19, zoals dat is aangegeven op de bij dit besluit behorende teke ning S 138-151 d.d. 23 mei 1996, een herziening van het bestemmingsplan Beschermd Stadsgezicht wordt voorbereid; i. het perceel aan de Laan der Verenigde Naties, zoals dat is aangegeven op de bij dit besluit behorende tekening nummer S 152-9 d.d. 5 juni 1996, een herziening van de bestemmingsplannen Griffioen II, Breeweg III B en 't land dorp worden voorbereid; j. het perceel aan de Vlasmarkt 11, zoals dat is aangegeven op de bij dit besluit behorende tekening nummer S 138-50 d.d. 24 mei 1996, een herzie ning van het bestemmingsplan Beschermd Stadsgezicht wordt voorbereid; k. het perceel aan de Herenstraat 25, zoals dat is aangegeven op de bij dit besluit behorende tekening nummer S 138-149 d.d. 23 mei 1996, een herziening van het bestemmingsplan Beschermd Stadsgezicht wordt voorbereid; I. het perceel Schroeweg 4, zoals dat is aangegeven op de bij dit besluit behorende tekening nummer S 156-78 d.d. 23 mei 1996, een herziening van het bestemmingsplan Magistraatwijk wordt voorbe reid; m. het perceel Eduard Vetermanstraat, zoals dat is aangegeven op de bij dit besluit behorende tekening nummer S 204-7 d.d. 27 maart 1996, een herziening van het bestemmingsplan Klarenbeek III wordt voorbe reid. De besluiten treden in werking op 12 juli 1996 en liggen met het bijbehorende pré-advies en teke ningen voor een ieder bij de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21, ter inzage. WET GELUIDHINDER NOORDWEG Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij voornemens zijn over te gaan tot indiening van een verzoek om vaststelling van een hogere grens waarde op grond van de Wet Geluidhinder voor het bouwen van een woning aan de Noordweg 467. Als gevolg van het verkeer gaat de geluidsbelasting aan de gevels van het pand de in de Wet Geluidhinder genoemde voor- keurswaarde te boven. Het ontwerpverzoek, en het daar bij behorende akoestisch onder zoekligt met ingang van vrijdag 12 juli 1996 gedurende twee weken ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Gedurende deze termijn kan een ieder met betrekking tot dit onderwerp schriftelijk zijn/haar zienswijze kenbaar maken. Op dinsdag 23 juli 1996 om 16.00 uur zal in het gemeente kantoor aan de Vlissingsestraat een openbare hoorzitting worden gehouden, waarbij een ieder in de gelegenheid wordt gesteld monde ling zijn/haar zienswijze over het ontwerp-verzoek kenbaar te maken. Om organisatorische rede nen worden diegenen, die deze openbare zitting werisen bij te wonen, verzocht zich daarvoor uiterlijk maandag 22 juli 1996 aan te melden (0118-675236 of 675243). BOUWPLANNEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: a. het bestemmingsplan Noordweg voor het bouwen van een garage/berging op de percelen Noordweg 208 en Noordweg 210; b. het bestemmingsplan Sint Laurens voor het uitbreiden van de showroom, de werk plaats en een kiosk met boven woning op het perceel Noordweg 467; c de bestemmingsplannen Sint Laurens en Buitengebied voor het bouwen van een schuur op het perceel Noordweg 470; d. het bestemmingsplan Stromenwijk voor het bouwen van een Moluks woonzorgcen trum op een perceel aan de Rijnstraat e. het bestemmingsplan Stromenwijk voor het bouwen van 4 woningen en I garage op een perceel aan de IJsselstraat; f. het bestemmingsplan Prinsenhove voor het aanbou wen van een garage aan een hoekwoning op het perceel Stadhouderslaan I; g. het bestemmingsplan Magistraatwijk voor het ver bouwen van de woning op het perceel Schroeweg 4. Tevens maken zij bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 50, lid 5, van de Woningwet vergunning te verle nen. De bouwplannen liggen met ingang van vrijdag 12 juli 1996 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingse straat 21. Gedurende deze termijn kan een ieder, die bedenkingen heeft tegen de uitvoering, zijn bezwaren schriftelijk en gemotiveerd ken baar maken aan burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. VERKEERSMAATREGEL Voorpublicatie verkeersmaat regel Op basis van afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht maken burgemeester en wethou ders bekend dat zij het voorne men hebben om: - de Wiardi Beckmanlaan af te sluiten voor het doorgaande autoverkeer door het plaatsen van palen in het wegdek ter hoogte van het perceel Wiardi Beckmanlaan 2. Bewoners van het wooncomplex aan de Gerbrandylaan moeten voor het bezoeken van activiteiten in het zorgcentrum aan de Noordsingel de Wiardi Beckmanlaan oversteken. Probleem hierbij is het autover keer met bestemming Klarenbeek, dat regelmatig met grote snelheid via de Noordsingel de bocht om komt Dit levert gevaarlijke situ aties op voor deze, vaak zeer slecht ter been zijnde, bewoners. Het doel van de voorgenomen verkeersmaatregel is deze over stekende voetgangers te bescher men. Het doorgaande autoverkeer met bestemming het zuidwestelijke deel van de wijk Klarenbeek dient gebruik te maken van de wijkont- sluitingsroute Noordsingel- Noordweg-Gerbrandylaan. Het ontwerp-besluit en de bijbe horende situatietekening liggen van 11 juli tot en met 7 augustus 1996 ter inzage bij de info-balie van de dienst Stadsontwikkeling aan de Vlissingsestraat 21. Gedurende deze periode kunnen belanghebbenden hun zienswijze kenbaar maken, bij voorkeur door middel van de speciale formulie ren die bij de dienst verkrijgbaar zijn. Tevens kunnen afschriften van het ontwerp-besluit verkregen worden tegen een geringe vergoe ding. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de Gemeente Middelburg In de Faam van vandaag. Bouwaanvragen. Burgemeester en Wethouders van Domburg maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aanvra gen om bouwvergunning van: de heer L de Hertog, d.d. I juli 1996 voor het bouwen van een kassahokje tb.v. het tram polinecentrum aan de Badstraat te Domburg; - de heer en mevrouw Simons, d.d. 3 juli 1996 voor het bou wen van een woning op het perceel Singel 20 te Domburg; - de heer J. Rotte, d.d. 3 juli 1996 voor het bouwen van een schuur op het perceel Brouwerijstraat 26 te Oostkapelle; - de heer A.J. Rotte, d.d. 3 juli 1996 voor het bouwen van een hobbyruimte op het per ceel Torenstraat 12 te Oostkapelle. Artikel 19 Wet op de Ruimtelijke Ordening. Burgemeester en wethouders van Domburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de ver zoeken om vergunning ingevolge de Woningwet van: 1. S. Duvekot, voor het geheel vernieuwen van de woning Oude Domburgseweg 6 te Oostkapelle, kadastraal bekend gemeente Domburg, sektie H, nr. 722; 2. J.W. de Voogd, voor het ver groten van het hotel op het perceel Duinbeekseweg 24 te Oostkapelle, kadastraal bekend gemeente Domburg, sektie K, nrs. 147 en 1623; Beide bouwplannen zijn in strijd met het geldende bestemmings plan "Buitengebied" doch in over eenstemming met de in voorbe reiding zijnde herziening van dit plan. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens door toepassing van de artikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en 50 lid 6 van de Woningwet, de vergun ningen te verlenen nadat er burengehoor heeft plaatsgehad en van het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland de verklaringen van geen bezwaar zijn ontvangen. In verband hiermee liggen boven genoemde plannen tot en met 24 juli 1996 ter gemeentesecretarie, dependance Schuitvlotstraat 32 te Domburg op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur voor een ieder ter inzage. Gedurende bovengenoemde ter mijn kan een ieder tegen genoemde bouwplannen schrifte lijke bedenkingen inbrengen bij ons college, Postbus I O, 435 7 ZG Domburg. Wet geluidhinder. Burgemeester en wethouders van Domburg maken bekend dat zij voornemens zijn over te gaan tot indiening van een verzoek om vaststelling van een hogere grens waarde op grond van de Wet Geluidhinder voor het geheel ver nieuwen van de woning op het perceel Oude Domburgseweg 6 te Oostkapelle. Als gevolg van het verkeer gaat de geluidsbelasting aan de gevels van de woning de in de Wet Geluidhinder genoemde voor- keurswaarde te boven. Het ontwerp-verzoek en het daarbij behorende akoestisch onderzoek liggen met ingang van heden gedurende twee weken ter inzage bij de afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32 te Domburg. Gedurende deze ter mijn kan een ieder met betrek king tot dit onderwerp schriftelijk zijn/haar zienswijze kenbaar maken bij hun college, Postbus 10, 4357 ZG Domburg. Op maandag 15 juli a.s., om 9.00 uur des morgens, zal in het gemeentehuis aan de Markt I te Domburg een openbare hoorzit ting worden gehouden, waarbij een ieder in de gelegenheid wordt gesteld mondeling zijn/haar ziens wijze over het ontwerp-verzoek kenbaar te maken. Domburg, 10 juli 1996. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Veere mtiken, gelet op artikel 41 van de Woningwet bekend, dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn binnengeko men voor: Serooskerke - het bouwen van twee hobby ruimten Kasteelstraat 7 Veere - het bouwen van een drijvende steiger, jachthaven Oostwatering Polredijk 13 Wij wijzen u erop, dat tegen deze aanvragen om een bouwver gunning geen bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist VOORBEREIDINGS- BESLUITEN Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 2 7 juni 1996 heeft verklaard dat bestemmingsplannen worden voorbereid voor: a. de percelen kadastraal bekend gemeente Veere, sectie L nrs. 665 en 716 (gedeeltelijk), plaatselijk bekend omgeving Fort den Haakweg 12 te Vrouwenpolder; b. het perceel Dorpsdijk 26 te Vrouwenpolder, kadastraal bekend gemeente Veere, sectie L nr.563; c een gedeelte van het perceel Vroondijk 9 te Vrouwenpolder (camping De Zandput), kada straal bekend gemeente Veere, sectie N nr. 1189 (ged.); d. de percelen kadastraal bekend gemeente Veere, sectie N nrs. 1351, 1205, 1206 en een gedeelte van 1349, plaatselijk bekend Fort den Haakweg (aansluitend aan Breezand II). Genoemde besluiten die op I juli 1996 in werking zijn getreden lig gen met bijbehorende tekeningen voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, Kerkstraat 7 te Veere. VRIJSTELLINGEN BESTEM MINGSPLAN I. De burgemeester van Veere maakt bekend, dat burge meester en wethouders voor nemens zijn om met toepas sing van artikel 8, lid 4 vrij stelling te verlenen van het bestemmingsplan "Buitengebied" teneinde het bouwen van een agrarische bedrijfswoning aan de Kon. Emmaweg 2 te Vrouwenpolder mogelijk maken. Genoemd plan ligt gedurende vier weken na de datum van deze publicatie voor een ieder ter inzage ter gemeen tesecretarie, Kerkstraat 7 te Veere. Gedurende deze termijn kan een ieder desgewenst (schrif telijk) zienswijzen ten aan zien van dit voornemen indie nen bij burgemeester en wet houders van Veere, Postbus 5 te 4350 AA Veere. 2a. De burgemeester van Veere maakt bekend, dat burge meester en wethouders voor nemens zijn om met toepas sing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verle nen van het bestemmings plan Camping Olmenveld teneinde het bouwen van een garage/berging op het per ceel Gapingseweg 3 te Serooskerke mogelijk te maken. 2b. De burgemeester van Veere maakt bekend, dat burge meester en wethouders voor nemens zijn met gebruikma king van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 5 van de Woningwet vrijstelling te verlenen van het bestem mingsplan De Zandput, ten einde de bouw van een eer ste verdiepingslaag mogelijk te maken op het hoofdge bouw van camping De Zandput, Vroondijk 9 te Vrouwenpolder. 2c De burgemeester van Veere maakt bekend, dat burge meester en wethouders voor nemens zijn met gebruikma king van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 5 van de Woningwet vrijstelling te verlenen van het bestem mingsplan Buitengebied ten einde de bouw van verblijfs- accomodatie (hotel Prinsenhof) aan de Fort den Haakweg mogelijk te maken. De plannen genoemd onder 2a. en 2b. liggen gedurende twee, het plan genoemd onder 2c drie weken na de datum van deze publicatie voor een ieder ter inza ge ter gemeentesecretarie, Kerkstraat 7 te Veere. Gedurende deze termijn kan een ieder desgewenst (schriftelijk) bedenkingen tegen het verlenen van vrijstelling indienen bij burge meester en wethouders van Veere, Postbus 5 te 4350 AA Veere. Openingstijden secretarie: op werkdagen 08.15-12.00 uur; 's middags op afspraak. BOUWAANVRAGEN. (bekendmaking ingevolge art 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen van: 1. Stichting Streekziekenhuis Walcheren voor het plaatsen van een zuurstoftank op loca tie Koudekerkseweg 88 2. A.J.M. Aerts voor het verbou wen van een carport tot ber ging op locatie Westerzicht 548 3. L Matteman voor het bouwen van een bijkeuken en verbou wen van de^ woning op locatie Abraham Kuyperstraat 17 4. M. Witlox voor het vergroten van een deuropening in de gevel op locatie Oude Industrieweg 13 5. G.J.T. Hettinga voor het uit breiden van de woning op locatie Talmalaan 14 6. NS Stations voor het bouwen van een rijwielstalling op loca tie Stationsplein 3 Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een postieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN: VRIJSTEL LINGSPROCEDURE Wij maken bekend dat de vol gende bouwplannen zijn ingeko men, welke niet in overeenstem ming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan: bouwaanvragen (art 19 WRO en/of art 50, lid 5, Woningwet): 1. Provincie Zeeland voor bouw bedieningsgebouw op lokatie Stationsplein nabij de kleine sluis; 2. Exploitatie Maatschappij Souburg b.v. voor bouw 15 en 17 garageboxen bij resp. de flats Wilgenstraat/Beukenstraat en Berkenstraat Wij willen positief beslissen op de ingediende aanvragen. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 5 van de Woningwet maken dit mogelijk. Voordat het college beslist over de ingediende plannen liggen de bouw- en situatietekeningen ingaande 11 juli 1996 gedurende twee weken (derhalve tot en met 24 juli 1996) in het stadhuis ter inzage bij de sector stadsontwik keling, sectie bouwen en wonen (in de hal op de 2e verdieping). In die periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar bedenkingen indienen bij het college van bur gemeester en wethouders. VOORBEREIDINGSBESLUIT Wij maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 2 7 juni 1996 heeft verklaard dat wordt voorbereid (een herziening van): - het bestemmingsplan Beschermd Stadsgezicht I; - het bestemmingsplan Schoonenburg, ged. torenflats; - het bestemmingsplan Baskensburg II, ged. Govert FlincklaanlBossenburghweg. De voorbereidingsbesluiten met bijbehorende tekening, waarop het gebied staat aangegeven waarvoor het besluit geldt, liggen met ingang van 11 juli 1996 tij dens kantooruren voor een ieder ter inzage in het stadhuis, sector stadsontwikkeling (hal, 2e verdie ping)- De besluiten treden in werking op II juli 1996. DRANK- EN HORECAWET Kennisgeving ter inzage leg ging Wij zijn voornemens vergunning ingevolge de Drank- en Horecawet te verlenen aan: - Vereniging Culturele Belangen 'Lammerenburg' voor het wijk centrum op het perceel Zuidbeekseweg 4b te Vlissingen. Op grond van artikel 3a van de Drank- en Horecawet worden aan deze vergunning voorschrif ten verbonden. Het ontwerp van het besluit ligt vanaf 11 juli tot en met 7 augus tus 1996 in het stadhuis (2e ver dieping) tijdens kantooruren voor belanghebbenden ter inzage. Gedurende deze periode kunnen zij hun zienswijze over aanvraag of ontwerp schriftelijk of monde ling naar voren brengen. Wij maken bekend dat er twee aanvragen om een kapvergunning (ingevolge art 4.5.2. van de Algemene Plaatselijk Verordening Vlissingen) zijn ontvangen van - dhr. H.J. Hubregtse, Merkenburg 11, Vlissingen, voor het verwijderen van een Treurwilg in de achter tuin van de woning. - N.V. Haven van Vlissingen, Stadhuisplein 2, Vlissingen voor het verwijderen van een Populier aan de Prins Hendrikweg IO te Vlissingen Het college is van plan de ver gunning aan dhr H.J. Hubregtse te verlenen. Voor de vergunning aan N.V. Haven van Vlissingen is het college van plan deze niet te verlenen. Nadere informatie over de kapaanvraag kunt u verkrijgen bij de sector Beheer/sectie Beplantingen, Vredehoflaan 50, telefoon 87372. HOORZITTING COMMIS SIE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN De Commissie bezwaar- en beroepschriften Vlissingen maakt bekend dat op maandag 15 juli 1996 om 19. 30 uur een openbare hoorzitting wordt gehouden in het stadhuis te Vlissingen. Behandeld wordt het bezwaar van: - dhr. H.C.D. Glerum tegen het verlenen van exploitatievergun ning ten behoeve van een horecabedrijf met terras op het Bellamypark 34 door de burgemeester van Vlissingen Het bezwaarschrift en alle verder op deze zaak betrekking hebben de stukken liggen van 11 tlm 15 juli 1996 ter inzage in het gemeentehuis, stafbureau Bestuur, kameer 118a, Ie ver dieping. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de waar nemend secretaris, dhr. M.J. Matthijsse, telefoon 487205 Vlissingen, 10 juli 1996 Burgemeester en wethouders, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen ook de gemeentelijke infor matiepagina 'In den Blauw Geruiten Kiel' in 'De Vlissinger' van vandaag en teletekstpagina 810 e.v. van Maximaal TV.

de Vlissinger | 1996 | | pagina 19