BouwCenter DeJager-ïolhoek BouwCenter OeJagerlolhoek Als een rolstoel noodzakelijk is... Allerlei SNEL GEBOEKT DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG MAANDAG DINSDAG WOENSDAG i Gemeenteraad Cursus Bijeenkomst Ouderen Wet Voorzieningen Gehandicapten Waterstanden 06-9771 Weerbericht 06-9775 Woensdag 26 juni 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 23 Strandpaviljoens - Alle strandpaviljoens in de gemeente Valkenisse zijn de laatste maan den aangesloten op de drukriole- ring. Voor het in opdracht van de strandpaviljoens uitgevoerde project is door de gemeente een investeringssubsidie verleend. Op donderdag 27 juni om 10.30 uur wordt de aansluiting op de drukriolering officieel in gebruik genomen in strandpaviljoen Kaapduin in Koudekerke. Bibliotheek - Met ingang van 1 juli veranderen de tarieven van de Zeeuwse Bibliotheek in Mid delburg. Een jaarabbonement kost voortaan veertig in plaats van dertig gulden en de boeken mogen zonder verdere kosten nog maar drie weken worden geleend. Daarna wordt vijftig cent per boek per week in reke ning gebracht. Kleurwedstrijd - Een tweetal schoolklassen beleven eind juni een gratis uitstapje naar de Roompot omdat een van hun klasgenoten de prijs won in de kleurwedstrijd die de Vlinder werkgroep Midden-Zeeland in het kader van de Zeeland Natuur- maand heeft georganiseerd. De winnaars zijn de zevenjarige Bart Roose van de Sint Bavoschool uit Oostburg en de twaalfjarige Teun van Dijk van de Juliana van Stolbergschool uit Kapelle. APV-kantoren - De bouw- en houtbond FNV opent op 2 juli in de Zeeuwse arbeidsbureaus APV-kantoren. In de kantoren houdt de administrateur plaatse lijk vertegenwoordiger -APV- spreekuur. De officiële opening vindt plaats om 15 uur in het arbeidsbureau in Terneuzen. Treinverkeer - Door werk zaamheden aan de spoorbaan tussen Bergen op Zoom en Goes is er op zondag 30 juni geen treinverkeer mogelijk op dit tra ject. Er rijden vervangende bus sen maar reizigers moeten reke ning houden met ongeveer een half uur vertraging. Blue Spirit - In de eerste voor ronde van de Drum Corps Hol land kampioenschappen heeft Blue Spirit Drum and Bugle Corps uit Middelburg vorige week zaterdag in Lelystad de eerste prijs in de A-class gewon- Dagelijks: rondleiding stad huis Middelburg, 10-17 u., 's zondags 12-17 u. Dagelijks: beklimming van de Lange Jan Middelburg. De Parel Domburg, bowlingtoernooi, 20 u., inschrijven voor 18 u. De Parel Domburg, fitness, 13.30 u., aanmelden voor 12 u. Wijkcentrum Schelde- buurt Vlissingen, klaverjas sen, 19.30 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, club voor alleenstaanden, 19.30 u. Ontmoetingscen trum Dauwendale Middel burg, Aktiviteitencentrum Middelburg, diverse activi teiten, voor info 0118- 611580. Vakantiepark Bos en Duin Oostkapelle, mid dagwandeling naar water wingebied Oranjezon, 14 u. Grand-Hotel Arion Vlissin gen, zomeravondbridge, 18.30 u. Peuterspeelzaal De Paddestoel Oost-Souburg, feestdag voor de peuters in verband met het 25-jarig bestaan, 10-12.30 u. Gemeentehuis Westkapelle, openbare vergadering van de gemeenteraad, 20 u. Stadhuis Veere, openbare vergadering van de gemeen teraad, 18.30 u. Arnelaan 57 Middelburg, Vluchtelin genwerk Middelburg, fiets- knutselmiddag, 14 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, klaverjassen, 13.30 u. De Parel Dom burg, filmavond: 'Baby's day out' 19 u., 'Interview with a vampire' 21 u. Wijkcen trum Scheldebuurt Vlissin gen, bingo, 20 u. Nieuw- Sandenburgh Veere, reünie voor alle (oud)medewerkers, 17 u. Gereformeerde Kerk (vrijgemaakt) Middelburg, sing-in, 19.30 u. Kantine VC Vlissingen, bingo, 20 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, contactmiddag voor jong en oud, 15 u. De Parel Domburg, spettermid dag, spelletjes onder bege leiding, 14 u. Octopusclub Domburg, stoel schilderen (zelf meenemen), 10 u. De Parel Domburg, discoswim- ming, 19 u. Café de Strand jutter Domburg, bingo, 20 u. Café de Koophandel Krab- bendijke, wandeltocht, 13 u., inschrijven vanaf 12.15 u. Wijkcentrum De Zwaan Oost-Souburg, dansavond en instuif, 20 u. COC-café Goudwaard Middelburg, verkiezing van de mooiste travestiet, 22 u. Manege de Eendracht Vrouwenpolder, Zeeuwse dag van het paard, 9 u. Oranjeplein Veere, toernooi straatvolleybal, 10 u. Buitensteiger Veere, gekostumeerde sloepen race, 14 u. De Parel Domburg, aquafit- ness, 9 u., inschrijven voor zaterdag 16 u. De Octopus club Domburg, t-shirt schil deren, 10 u. De Octopus club Domburg, tekenfilmfes tival, 14 u. De Parel Dom burg, kinderbowlingtoer- nooi, 16.30 u., inschrijven voor 12 u. Bord Natuurmo numenten en Het Zeeuwse Landschap, zuidwesthoek van de hoger gelegen vlakte tussen de parkeerplaats van Delta expo en de Ooster- schelde, excursie, 14 u. Pompstation Oranjezon Oostkapelle, libellen-excur sie, 14 u. SGB gebouw Goes, rit Stoomtrein Goes- Borsele door de zak van Zuid-Beveland, 'Onder stoom de natuur in', 14 u. Sporthal Baskenburg Vlis singen, sporten met longen- fyseem, Astma of Bronchi- tus, 15.15 u. Ontmoetings centrum Dauwendaele Mid delburg, Aktiviteitencentrum Middelburg, diverse activi teiten, voor info 0118- 611580. Grand-Hotel Arion Vlissingen, zomeravond- bridge, 18.30 u. De Parel Domburg, aquafit- ness, 9 u., inschrijven voor maandag 16 u. De Parel Domburg, bewegen voor ouderen, 10.15 u., inschrij ven voor maandag 16 u. De Parel Domburg, fitness 11 u., inschrijven voor maandag 16 u. Wijkcen trum Scheldebuurt Vlissin gen, koersbal 13.30 u. Zui derbaken Middelburg, hob by- en ontmoetingsmiddag, 13.15 u. Ontmoetingscen trum Dauwendaele Middel burg, Aktiviteitencentrum Middelburg, diverse activi teiten, voor info 0118- 611580. Bord Natuurmo numenten en Het Zeeuwse Landschap, zuidwesthoek van de hoger gelegen vlakte tussen de parkeerplaats van Delta Expo en de Ooster- schelde, excursie, 10 u. Heer Hendrikshuis 's-Heer Hendrikskinderen, vereni ging Ypsilon, bijeenkomst, 19.30 u. Koopmanshaven Vlissingen, rondvaart door de monding van de Wester- schelde, 14 u. Koopmansha ven Vlissingen, maritieme wandeling langs de zeekant an Vlissingen onder leiding van een gids, 14 u. Dienstencentrum Ouderen Westkapelle, wekelijkse soos 55-plussers, 19 u. Dorpsplein Koudekerke, zomermarkt, 13 u. Wijkcen trum Scheldebuurt Vlissin gen, kinderclub 4 tot 9 jaar, 14 u. De Parel Domburg, bingo 20.30 u. Ontmoe tingscentrum Dauwendaele Middelburg, Aktiviteitencen trum Middelburg, bijeen komst met thema onderwer pen op sociaal- maatschap pelijk vlak, 13.30 u. Bord Natuurmonumenten en Het Zeeuwse Landschap, zuid westhoek van de hoger gele gen vlakte tussen de par keerplaats van Delta Expo en de Oosterschelde, excursie, 14 u. Welzijnscentrum A. Coortelaan Vlissingen, wan delsportvereniging Willen is Kunnen, wandelmorgen voor 50+, 9 u. Stanleyweg 2 Goes (bij de Zeelandhallen) tel. 0113 -24 66 00 Geopend: dinsdag tot en met zaterdag Deuren Kasten ss Keukens Tegels m Sanitair IK Alles voor bouw en interieur nen. Het puntenaantal van 52,8 was voldoende om de concur rentie op ruime afstand te hou den. Walcheren - De dertiende nieuwsbrief van de gemeenten Domburg, Mariekerke, Valkenis se, Veere en Westkapelle is ver schenen. De nieuwsbrief maakt onder andere melding dat de ver kiezingen voor de nieuwe gemeente Veere is vastgesteld op 13 november en dat er negentien raadsleden gekozen moeten worden. Bijstandswet - De cliënten raad van de gemeentelijke socia le dienst in Vlissingen is op zoek naar mensen die het laatste jaar problemen hebben ondervonden met de sociale dienst in Vlissin gen. De cliëntenraad heeft iede re dinsdag van 13.30 tot 16 uur spreekuur in het buurthuis Schel debuurt in de Verkuyl Quakelaar- straat. Politiebureaus - In de politie bureaus van Vlissingen en Mid delburg zijn verbeteringen aan gebracht aan de wachtruimtes om het publiek beter van dienst te kunnen zijn. In de wachtruim tes zijn een leeshoek en een speelhoek gecreëerd. Daarnaast is er een koffieautomaat geplaatst om de wachttijd te ver aangenamen. Ook de aangifteka mers hebben een opknapbeurt gehad. Watersportenquête - De Pro vinciale VW Zeeland heeft vorig jaar een watersportenquête uit gevoerd. De jaarlijkse enquête werd in 1995 voor het eerst in samenwerking met de Provincia le VW Zuid-Holland en het Bra bants Bureau voor Toerisme gehouden. Uit het onderzoek blijkt dat er in 1995 in vergelijking tot het voorgaande jaar een toe name van het aantal sluispassa- ges in het Deltagebied is geweest met 4,4%. Verder blijkt dat het 73% van de schepen in Zeeland vaart onder Nederland se vlag. De tweede plaats is Bel gië met 16% en op drie staat Duitsland met 7%. Gokverslaving - Het eerste jaarverslag van de Stichting de Drempel is verschenen. De Drempel is in januari 1995 opge richt als laagdrempelige opvang voor gokverslaafden. In 1995 zochten dertig gokkers hulp bij de stichting. De stichting heeft in de Dirk Dronkersstraat in Vlissin gen een tweekamer woning waar gokverslaafden of familiele den van gokkers zonder verwij zing binnen kunnen lopen voor adviezen. Olifanten - Verzamelaars van miniatuur-olifantjes hebben zich verenigd in de Vrienden van de Olifant. De vereniging is ener zijds voor verzamelaars van oli fantjes en anderzijds een organi satie die zich inzet voor de bescherming van olifanten in het wild. Inlichtingen en/of aanmel ding, tel. 0118-581239. Kunsteducatie - De Zeeuwe raad voor volksgezondheid, maatschappelijke ontwikkeling en cultuur -VMC- heeft een gids uitgegeven waarin het aanbod aan kunsteducatie voor basis- en speciaalonderwijs voor het nieu we schooljaar bekend wordt gemaakt. De cursussen waaruit de scholen kunnen kiezen bestrijken beeldende kunst, dans, drama, literaire kunst en muziek. Juliana - Het Middelburgse Juliana drum and bugle corps neemt deze zomer deel aan een internationale wedstrijd in Enge land. Als enige Nederlandse deelnemer is het orkest van 4 tot en met 7 juli te gast bij een Engelse band in Keynsham. Naast de wedstrijd ligt de nadruk op sociale contacten tussen Nederlanders en Engelsen. Bibliobussen - Tijdens de schoolvakanties van 8 juli tot en met 16 augustus gelden voor de bibliobussen afwijkende statij- den. Alle standplaatsen worden bezocht tussen 8.45 en 13 uur. Buiten de vakantie geld een hit- teregeling. Als het weerbericht voor die dag een temperatuur van 28 graden Celcius of hoger voorspeld, dan komen de stand plaatsen na 13 uur te vervallen. Middelburg - De gemeente raad van Middelburg vergadert op 1 juli om 19.30 uur in het stad huis. Onderwerpen die op de agenda staan zijn onder andere de vorming van een stadsge westelijke brandweer, een voor stel tot het wijzigen van de begroting voor 1996 en het ver lenen van een subsidie aan de kinderboerderij in Middelburg. SGP - De Staatkundig Gerefor meerde Partij -SGP- heeft haar kandidatenlijst voor de gemeen teraadsverkiezingen in Middel burg samengesteld. De lijst bestaat uit eenentwintig kandita- ten waarvan er veertien in Mid delburg wonen en zeven in Arne- muiden. De lijst wordt aange voerd door L.A. Kodde, A, van der Toorn en C. Marijs. Ambon - De begeleidingscom missie Vlissingen-Ambon pre senteert donderdag om 21 uur het rapport Pela towards Progress. Het rapport is het resultaat van de studiereis die de commissie in maart maakte naar zusterstad Ambon. De commis sie bekeek ondermeer de moge lijkheden tot samenwerking op het gebied van visserij, haven ontwikkeling en beheer, afval verwijdering, gezondheidszorg en brandbestrijding. De inhoud van het rapport wordt pas na de presentatie openbaar. Mariekerke - De raadsleden van de gemeente Mariekerke gaan op 2 juli om 19.30 uur in vergadering in het gemeente huis. Er wordt ondermeer gesproken over de aanschaf van meubilair voor de Jonkheer Wil lem Versluijsschool en de Boaz- school, het realiseren van een nieuw sportterrein aan de Pre- laatweg en een nieuwe woonge meenschap voor de Stichting Arduin aan de Geschiereweg in Aagtekerke. Vlissingen - In Vlissingen ver gadert de gemeenteraad op don derdag 27 juni om 19.30 uur. Behandelt worden ondermeer de benoeming van leden van de commissie sociaal cultureel werk Vlissingen, de vervanging van de looppaden op het strand en een meerjarenprogramma van de restauratie van monu menten. Zeekraal - In het kader van de Zeeland Natuurmaand geeft de Stichting Educatief Toerisme Zeeland Oranjezon op 29 juni een kooksessie koken met groenten uit Zeeland. Op het menu staan een salade van zee boontjes met parmaham, gepo cheerde zalm met zeekraal en lamsbout met lamsoren. De zee groenten worden bereid door Corné Rasenberg, de chef de cuisine van het Golden Tulip Badhotel in Domburg. De kook sessie begint om 10 uur in het Toeristisch Centrum Oranjezon in Oostkapelle. Activiteitencentrum - Het Activiteiten Centrum Middelburg -ACM- sluit donderdag 27 juni om 16 uur het seizoen af met voorstellingen van de volksdans en toneelgroep. Het centrum is daarna gesloten tot donderdag 27 augustus. Dansavond - In wijkcentrum de Zwaan aan de Kromwegesin- gel in Oost-Souburg wordt op zaterdag 29 juni een dansavond gehouden. De zaal gaat open om 19.30 uur en organisatie is in handen van de algemene dans- sport vereniging Zeeland. VVV - Het VW Vlissingen en de Stichting Vlissingen Promotie houden op 1 juli om 20 uur in de vergaderzaal van Thermen Skan- dia Sauna hun voorjaarsvergade ring. Op de agenda staan onder andere de stand van zaken rond het verzelfstandigingsproces van het VW Vlissingen en diverse bestuursmutaties. VOC - De Stichting Welzijn Ouderen is in samenwerking met de Zeeuwse Volksuniversi teit begonnen met een serie middagbijeenkomsten onder de naam VOC-zomeractiviteiten. Op vrijdag 28 juni om 14 uur wordt er in het gebouw van het Middel burgs Instituut voor Kunstzinnige Vorming in de Kuiperspoort een middag gehouden met als onder werp 'textiel uit Nederlands- Indië'. Molukse wijk - De Activitei- tengroep Middelburg biedt van 26 tot en met 29 juni een geva rieerd programma in het voorma lig Moluks kerkgebouw in de Stromenwijk. Het vijfendertigja rig bestaan van de Molukse wijk staat centraal tijdens deze zomervierdaagse. Op het pro gramma staan ondermeer een spelmiddag, bingo-avond, een sleep-inn, een zevenkamp en een volleybaltoernooi. Tuinen - De Stichting Educatief Toerisme Zeeland Oranjezon Stanleyweg 2 Goes (bij de Zeelandhallen) tel 0113 -24 66 00 Geopend: dinsdag tot en met zaterdag Deuren Kasten Keukens Tegels Sanitair Alles voor bouw en interieur organiseert op 29 juni een Zeeuwse tuinenreis. Per bus worden verschillende tuinen in Schouwen-Duiveland en Tholen bezocht. De bus vertrekt vanaf de Loskade in Middelburg. Inlich tingen en/of aanmelding, tel. 0118-581507. Natuurmaand - De eerste Zeeland Natuurmaand wordt op zaterdag 29 juni afgesloten met een feestelijke bijeenkomst bij het Zeeuws Biologisch Museum in Oostkapelle. In een afwisse lend programma met muziek, ontspanning en informatie ont moeten personen en instanties die meewerkten aan de Zeeland Natuurmaand elkaar. Tevens geeft gedeputeerde J.G. van Zwieten het startsein voor de Zomerbus. Artemis - Het bureau voor vrouwenhulpverlening Artemis houdt op 3 en 10 juli informatie middagen over het werkgele genheidsplan 'op sporen'. Het project begeleidt vrouwen naar een plaats op de arbeidsmarkt. De (her)intredende vrouwen worden niet direct aan een baan geholpen maar begeleid om er een te vinden. De informatiemid dagen worden gehouden van 14 tot 16 uur in het gebouw aan de Koudekerkseweg 133. Er is kin deropvang aanwezig. Goudend - In de vergaderzaal van woningbouwvereniging Mid delburg is op 17 juni de eerste huurovereenkomst getekend voor het appartementencomplex voor vijfenvijftigplussers Goud end in Dauwendaele. Het com plex telt dertig woningen ver deeld over zes woonlagen. Ter Reede - In de tuin van zorg centrum Ter Reede wordt op 25, 26 en 27 juni een groots zomer feest voor de bewoners georga niseerd. Op dinsdag treedt het trio Die Jodelbruder op met hun programma Urlaub in Kufstein. Op woensdag wordt van 14 tot 18 uur een familiedag gehouden met accordeonmuziek van de Bintjes. Het feest wordt donder dag afgesloten met een muzika le show van het duo Joop en Marijke. mAATSCHAPPEUJKE ZORG WALCHEREN lv Voor informatie, bel (0118) 684000 maandag t/m vrijdag k van 8.30 tot 9.30 uur en van 13.30 tot 14.30 uur. Mededelingen voor deze rubriek melden voor vrijdag 17 uur, liefst schriftelijk, Postbus 5017, 4330 KA Middelburg Do. 27 juni t/m wo. 3 juli. AAGTEKERKE Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: A.E. de Bruijn, 19 uur: T.M. Pennekamp. ARNEMUIDEN Hervormde Gemeente. Zo. 9.30 uur: J.P.J. Voets, 15 uur: T. van Bruggen. Gereformeerde Kerk. Zo. 9.30 uur: P. Joosse, 19 uur: A.A. Kamermans. Volle Evangeliegemeente 'Immanuel'. Westdijk- straat 5-7, samenkomst do. 20 uur, zo. 10 uur. BIGGEKERKE Hervormde Kerk. Kerkplein 1. Zo.: geen opgave ontvangen. DOMBURG Hervormde Kerk. Markt 8. Zo. 10 uur: P. Noor- dam, 19 uur: zangdienst. Rooms Katholieke Kerk H. Willibrordus. Zaterdag 19 uur. GAPINGE Gereformeerde Kerk. Dorpsstraat 7. Zo. 10 uur: A. Verduin. Hervormde Kerk. Zo. 10 uur: A. Verduin (in de Geref. kerk). GRIJPSKERKE Gereformeerde Kerk. Jacob Catsstraat 7. Zo. 10 uur: C. Brakema, 19 uur: J.S. Koops (in de Herv. kerk). Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: P.A. den Braanker, 19 uur: J.S. Koops. ren 75. Zo. 9.30"en 16.30 uur: C.J. de Ruyter, Ned. Gereformeerde Kerk (gebouw Engelse Kerk) Zo. 9.30 uur: H. Schuurman. Pinkstergemeente Middelburg. Zo. 11.30 uur: Evangelisatiedienst, De Vergulde Baars, Baarsjes straat 43. Wo. 19.30 uur: Bijbelstudie, Dam 6. Kerkgenootschap der Zevendedags Adventisten. Lange Noordstraat 62. Za. 10 uur: bijbelstudie, 11 uur: eredienst. J. Verdouw. Leger des Heils. Hoogstraat 20. Zo. 10 uur: C. Ste ging. Evangelisch Lutherse Gemeente. Lutherse Kerk. Zuidsingel 70. Zo. 10 uur: C. Kleij. Vereniging van Vrijzinnige Hervormden en Remonstranten. Koorkerk. Zo. 10 uur: J. van Aller. Rooms-Katholieke Kerk. Petrus en Pauluskerk. Lombardstraat 1. Zo. 10 uur. De Hoeksteen. Zo. 11.30 uur. Huize St. Willibrord: eerste zaterdag van de maand 17 uur: protestantsedienst, twee de, derde, vierde en vijfde zaterdag van de maand 17 uur. Waalse Kerk (Eglise Wallonne). Lange Noord straat 62. Zo. 10.45 uur: J. Chardard. Evangeliegemeente 'De Wijngaard'. Klarenbeek LTS. Zo. 9.30 uur. Rafaël gemeenschap Eleos Walcheren. Olmen laan 8. Zo. 9 uur: doopdienst. Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Rey- ershove. Dauwendaelselaan 35. Zo. 16 uur. Do. 19.30 uur. Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Cen trum. Dauwendaelselaan 35. Zo. 10 uur. Di. 19.30 uur. Volle Evangeliegemeente Sion. Thomaskapel, Vrijlandstraat 68. Zo. 10 uur. NIEUW EN STJOOSLAND Hervormde Gemeente. mentlo. Zo. 10.30 uur: P. Bar- OOSTKAPELLE HOOGELANDE Christengemeenschap. Kapel van St. Maarten. Zo. 10 uur: dienst. KLEVERSKERKE Hervormde Gemeente. Dorpsstraat 25. Zo. 9.30 uur: M.C. Baart. KOUDEKERKE Gereformeerde Kerk. Tramstraat 31Zo. 9.30 uur: P.L. de Schipper. Hervormde Kerk. Dorpsplein 1Zo. 9.30 uur: B. de Haan. MELISKERKE Gereformeerde Gemeente. Valkenburgstraat 25. Elke zondag om 9.30 en 14.30 uur. Gereformeerde Kerk. Zo. 10 en 19 uur: R.G. van der Zwan. Hervormde Kerk. Zo:, geen opgave ontvangen. MIDDELBURG Baha'i Gemeenschap Walcheren. Informatie avond do. 20 uur, t.h.v. fam. Niesing, Herberds- land 11. Baptistengemeente. Kapel Herengracht 74. Zo. 10 uur: L. Fabriek. Gereformeerde Gemeente Centrum Middelburg. Segeersstraatkerk. Zo. 9.30 en 18.30 uur: J.J. Tanis, 14 uur: leesdienst. Christelijke Gereformeerde Kerk. Zo. 9.30 en 16.30 uur. Doopsgezinde Gemeente. Lange Noordstraat 62. Zo.: geen dienst. Gereformeerde Gemeente in Nederland. Wester- kerk, Armeniaans Schuitvlot 22. Alle zondagen leesdiensten 9.30, 14 en 18.30 uur. Gereformeerde Kerk. Hofpleinkerk. Zo. 9.30 uur: geen opgave ontvangen. De Hoeksteen. Roozen- burglaan 22. Zo. 9.30 uur: geen opgave ontvan gen. Hervormde Gemeente. Nieuwe Kerk Groen markt, Zo. 10 uur: geen opgave ontvangen. Ont- moetingskerk. Zo. 9.30 uur: geen opgave ontvan gen. Engelse Kerk. Simpelhuisstraat. Zo. 19 uur: geen opgave ontvangen. Wijkgemeente Geref. Bond (in de Ontmoetingskerk). Zo. 11 en 18.30 uur: geen opgave ontvangen. Oostkerk (in Con cert- en Gehoorzaal) Zo. 10 uur: geen opgave ont vangen. Koorkerk. Zo. 10 uur: J. van Aller. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). Klein Vlaande- Gereformeerde Kerk. Zionskerk, Duinweg 36A. Zo. 10 uur: J.H Kip, 19 uur: zangdienst (in de Herv. kerk). Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: A.C. den Hol lander, 19 uur: zangdienst. Gereformeerde Gemeente. Saronkerk. Zo. 9.30 en 15 uur: H. Paul. RITTHEM Hervormde Gemeente. Zo. 9 uur: P. Barmentlo. SEROOSKERKE Gereformeerde Kerk. Zo. 10 uur: A.O. Poppe. Hervormde Gemeente. Noordweg 3. Zo. 10 uur: J.W. Glashouwer. straat 23. Zo. 10 en 17 uur. Nieuw Apostolische Kerk. Westerbaan 20, West- Souburg. Zo. 9.30 en 17 uur. Wo. 20 uur. Hervormde Gemeente en Gereformeerde Kerk. St. Jacobskerk. Oude Markt. Zo. 9.30 uur: J.D. de Boer. Open Hof. Alexander Gogelweg 57. Zo. 9.30 uur: G. Polderman. De Schaapskooi. Pape gaaienburg. Zo. 9.30 uur: A.V. de Nooij. Ter Ree de. Zo. 19 uur: J.W. Glashouwer. Ziekenhuis Walcheren. Koudekerkseweg 88. Zo. 10 uur: C. van Rosmalen. Jehovah's Getuigen Centrum. Van Dishoeckstraat 534. Do. 19 uur. Zo. 10 uur. Jehovah's Getuigen Souburg. Van Dishoeckstraat 534. Di. 19 uur. Zo. 15.30 uur. Jehovah's Getuigen Bossenburgh. Van Dishoeck straat 534. Di. 19 uur. Zo. 10 uur. Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laat ste Dagen. Badhuisstraat 161. Iedere zondag 10 uur. Gereformeerde Gemeente. Marnixplein 41. Zo. 9.30 en 16 uur: R. Kattenberg. Leger des Heils. Dr. Stavermanstraat 39. Zo. 10 uur: P. Bakker. Pinkstergemeente Vlissingen e.o. Vrijdom weg 1 Zo. 15 uur:'S. Kaljouw. Christelijk Centrum Zeeland. Faradayweg 1. Zo. 10.30 uur: samenkomst. Volle Evangelie Gemeente Beréa. Westerbaan 16. Zo. 10 uur: samenkomst. Volle Evangeliegemeente 'Filadelfia'. Vrouwen straat 5. Zo. 10 uur: samenkomst. Het Apostolisch Genootschap. Singel 190-194. Zo. 9.30 uur. Wo. 20 uur. Evangelie Gemeente 'De Blinkende Morgenster'. Dr. Stavermanstraat 61Zo. 10 en 17 uur. Rooms-Katholieke Kerk Der Boede. Babbelaar, elke tweede, vierde en vijfde zaterdag van de maand 10.30 uur. Eerste en derde zaterdag 9 uur. Lieve Vrouwe Kerk. Singel. Za. 19 uur. Zo. 9.30 uur. Ter Reede. Za. 17 uur. Open Hof. Zo. 11.15 uur. VROUWENPOLDER Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: G. Pennekamp (in de Geref. kerk). Gereformeerde Kerk. Fort de Haakweg 14. Zo. 10 uur: G. Pennekamp, 19 uur: A.E. de Bruijn. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). Zo. 9.30 uur: G.F. Overweg, 14.30 uur: A.J. Minnema. WESTKAPELLE Hervormde Gemeente. Markt 67. Zo. 9.30 uur: Van Winterswijk, 19 uur: afscheid zondagsschool. ZOUTELANDE ST. LAURENS Hervormde Gemeente. Van Cittersstraat 69. Zo. 10 uur: S. Spanjer. Gereformeerde Kerk. Noordweg 372. Zo. 10 uur: Van de Beukei, 19 uur: J.H. Kip. OOST-SOUBURG Kanaalstraatkerk. Zo. 9.30 uur: L.A. Woltering. Oranjepleinkerk. Zo. 9.30 uur: L.C. Ladenberg- Dey, 19 uur: zangdienst. Bejaardentehuis 'De Zoute Viever'. Dongestraat 1Elke eerste en derde zaterdag van de maand 9 uur. Zo. 19 uur: Kattenberg. Martinuskerk. Kerklaan 19. Zo. 10 uur. Pinkstergemeenschap 'Shalom', Van Doornlaan 40 West-Souburg. Zo. 14.30 uur. Kerkgenootschap der Zevendedags Adventisten. Hervormde Kerk Oranjeplein. Za. 9.30 uur ere dienst, 10.30 uur: bijbelstudie. J. Verdouw. VEERE Hervormde Kerk. Zo. 9.30 uur: J. Lukasse (in de Geref. kerk). VLISSINGEN Anglicaanse Kerk, The Missions to Seamen. Scheldepoort. Zo. 10.30 uur: Morning Prayer. Bethel-Pinksterkerk. Vrijdomweg 1Zo. 11.30 uur. Wo. 19.30 uur. Vr. 19.30 uur. Christelijke Gereformeerde Kerk. Kasteelstraat 109. Zo. 9.30 en 16.30 uur. Doopgezinde Gemeente. Vrijdomweg 1Zo. 9.30 uur: P. Laarse. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). De Lannoy- straat 2. Zo. 9.30 en 16.30 uur: H. Mostert. Hersteld Apostolische Zendinggemeente. Wal- Hervormde Gemeente. 9.30 uur: P. Lans (HA). Willibrordusplein 2. Zo. Do. 27 juni t/m wo. 3 juli HUISARTSEN Middelburg: Zaterdag tot 24 uur: R.R. Lankhorst, Seisweg 29, tel. 639933. Zondag tot 24 uur: S.A. van den Haak, Rouaansekaai 47, tel. 639933. Visi tes aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor drin gende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur (zonder afspraak). Vlissingen: Zaterdag tot 24 uur: A.A.M. Termeer en F. van den Berg, Rosenburglaan 1, tel. 465253. Zondag tot 24 uur: R.M. Thiadens, Zuiderbaan 23, tel. 464633. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur (zonder afspraak). Souburg, Nieuw- en St. Joosland, Arnemui- den. Gezondheidscentrum Middelburg-Zuid (praktijken van P. Kodde, J.C. Ponten, J. Vis ser): Zaterdag tot 24 uur: J.C. Ponten, Oude Rijks weg 6, Nieuw- en St. Joosland, tel. 601340. Zon dag tot 24 uur: J. Visser, Wachttoren 19, Middel burg, tel. 627664. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30 tot 13 uur en van 17.30 tot 18 uur. Grijpskerke, Gapinge, Oostkapelle, Seroosker- ke. Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: Zater dag en zondag: G. Rullens, Dorpsstraat 2, Oostka pelle, tel. 581276. Aagtekerke, Domburg en Westkapelle: van vrij dag 18 uur t/m zondag 24 uur: F. van Eede, De Casembrootstraat 24, Westkapelle, tel. 571234. Biggekerke, Koudekerke, Meliskerke en Zoute- lande: van vrijdag 18 uur t/m zondag 24 uur: A.A. van der Male, Duinstraat 59, Zoutelande, tel. 561282. West- en Midden-Walcheren: zaterdag en zon dag: A. Stutterheim, Rapenburg 4, Meliskerke, tel. 561760. TANDARTSEN Spreekuur voor spoedgevallen van 11 tot 12 uur: Zaterdag en zondag: A.A. Paul, Doornenburg 31, Vlissingen, tel. 478811. Patiënten tandartspraktijk P. Mali and, Tobago- laan 6, Vlissingen: Zaterdag en zondag voor spoedgevallen tel. 478290. APOTHEKEN Middelburg: van vrijdag tot vrijdag daaropvolgend (geopend van 8.30 -17.30 uur): Apotheek Welsin- ge, J. W. Thibautstraat 45, tel. 623298. Vlissingen: van vrijdag tot de vrijdag daaropvol gend (geopend van 8.30 - 17.30 uur): Apotheek Van de Sande, Badhuisstraat 30-34, tel. 412066. VERLOSKUNDIGEN Vlissingen en Oost-Souburg: van vrijdag 9 uur tot maandag 9 uur: H. Klompe, tel. 471140. Middelburg: van donderdag 20 uur tot zondag 20 uur: M. de Jonge, tel. 616761. DIERENARTSEN Kleine huisdieren: (gezelschapsdieren): Zaterdag en zondag: E. v.d. Akker, Kanaalstraat 3, Oost- Souburg, tel. 460860. Spreekuren zonder afspraak: 11 -12 uur en 17-18 uur. Dierenartsenpraktijk Middelburg: (grote huis dieren) tel. 633803. Visites aanvragen van 8-9 uur. Dierenartsenpraktijk Oostkapelle: Oude Dom- burgseweg 33A, Oostkapelle, tel. 581443. Behan deling kleine huisdieren op afspraak. Dierenartsenpraktijk Meliskerke: (kleine huis dieren): Kelderweg 1, tel. 592838. Dierenarts A. Meijns, Oostkapelseweg 12, Grijpskerke, tel. 593060. Zaterdag en zondag: geen dienst. OVERIGE DIENSTEN Klassiek Homeopaten, van vrijdagavond t/m zon dag: L.H. Moseman, tel. 0113-649663. Vogelopvang Midden-Zeeland, gehele week end 628288 Bureau Vertrouwensarts Kindermishandeling, 628800. Kinder- en jeugdtelefoon Zeeland, elke dag bereikbaar van 14-20 uur, 06-0432 (gratis). Patiëntenplatform Zeeland: 0113-249389. Stichting Bejaarden- (en gehandicapten-) Alarm Zeeland. 551215. Telehulp. alarmeringssysteem voor zelfstandig wonende ouderen en gehandicapten, Vlissingen, 448448. Wet Voorzieningen Gehandicapten, 684000. Stichting 'Blijf van m'n lijf Zeeland": 469869 (dag en nacht). Bureau Sociaal Raadslieden en Algemeen Maatschappelijk Werk, Thuiszorg Walcheren. Middelburg, 684000, Vlissingen, 448844. Stichting Slachtofferhulp Zeeland. 636108. Stichting SOS Telefonische Hulpdienst Zee land. 615551. Vereniging tegen seksuele kindermishande ling binnen het gezin, telefonisch spreekuur: van 8.30-9 uur, 613362. Provinciale Vereniging Het Zeeuwse Kruis. 0113-249200. Zeeuws Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs (ZCAD), 637320 en 413240. Meldpunt Kindermishandeling, Raad voor de Kinderbescherming. 673333. Thuiszorg Walcheren, afdeling Kruiswerk, alarmnummer 411877. Thuiszorg Walcheren, afdeling Gezinsverzor ging. alarmnummer 413880. Politie-assistentie Walcheren. Noodhulp 06-11 overige assistentie aanvragen 633333.

de Vlissinger | 1996 | | pagina 23