Groot aanbod nieuw theaterseizoen kasten Zomerconcerten van het Zeeuws orkest Ook een muis wil er eens uit BouwCenter DeJagerTolhoek 20T/M 26 JUNI IN MIDDEN ZEELAND OPNIEUW GEZAMENLIJK PROGRAMMA MIDDEN- EN NOORDZEEUWSE THEATERS Vorige week is de programmering van de theaters in Middelburg, Vlissingen, Zierikzee en Goes gepresenteerd. De theaters in de vier ste den hebben, net als vorig jaar, hun programme ring gezamenlijk in de Uitgids '96-'97 uitgege ven. Absolute publiektrekkers zijn de Joop van den Ende musicals The Westside Story en Sin- ging in the Rain (waarbij het op het podium van de schouwburg in Middelburg echt gaat rege nen). Youp-effect Het Zeeuws orkest geeft deze maand een drietal zomerconcerten in Zierikzee, Goes en Veere. Op het programma van de zomerconcerten prijken werken van Alexander Borodin, Serge Rachma- ninov en Robert Schumann. Het concert wordt geleid door Lucas Vis, vaste dirigent van het Noordhollands orkest en de solo wordt gespeeld door pianist Folke Nauta. in onze PPiiiii KINDERBOEKEN Kweekvijver Woensdag 19 juni 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 mmm nu up IM Nadat in 1994 het samenwer- kingsverbond van de theaters 'Uit in Zeeland' ter ziele is gegaan, presenteren de podia hun aanbod gezamenlijk in de Uitgids. „De naam 'Uit in Zee land' leeft nog*steeds onder het publiek maar het bestaat dus al lang niet meer. Het is nu zo dat ieder theater zijn eigen budget heeft en een eigen pro grammering samenstelt. Voor het publiek is er verder niet veel veranderd. Kaarten voor voorstellingen kunnen overal worden besteld. Er kan gewoon telefonisch gereser veerd worden, waarna de kaar ten kunnen worden opge haald", legt de Middelburgse Stadsschouwburg-directeur G. Peijs uit. Het aanbod van het nieuwe seizoen bevat op alle gebieden klinkende namen. Peijs: „We hebben in Middelburg bijvoor beeld een stuk met Johnny Kraaykamp, dat zou best wel eens een van de laatste keren kunnen zijn dat hij in Middel burg te zien is. Die man kan ook niet eeuwig blijven door gaan. Ook het stuk De Stille Kracht naar de roman van Louis Couperus met onder meer Linda van Dyck komt dit jaar naar Middelburg. Zelf ben ik erg blij dat we twee acts hebben die van de raad van cultuur een negatief subsidie advies hebben gehad. Zowel the Stuffed Puppet Theatre als Fred Delfgauw krijgen geen subsidie meer. Persoonlijk vind ik dat een schande, ze bewijzen rijp te zijn voor een groot publiek en worden dan op zo'n manier afgestraft". Pianist Folke Nauta. De concerten worden gehou den in de Nieuwe kerk in Zier ikzee, de Grote kerk in Goes en de Grote kerk in Veere op respectievelijk 20, 21 en 22 juni om 20 uur. Het programma bestaat uit de steppenschets uit Midden-Azië van Borodin, het tweede pianoconcert opus 18 van Rachmaninov en de vierde symfonie opus 120 van Schumann. In Veere wordt daarnaast op 23 juni om 14.30 uur een jeugdconcert gehouden dat het afstudeerproject is van de jonge dirigent Peter Schla- milch en de pianiste Ksenia Kouzmenko. Op het programma van het jeugdconcert staat het tweede pianoconcert van Rachmani nov en de vierde symfonie van Schumann. Kaarten zijn te verkrijgen bij het VVV-kantoor. WUerkeus l nieuwe l showfoow i linlll:.!».:. lllUlI"l-I Stanleyweg 2 Goes (bij de Zeelandhailen) tel. 0113 -24 66 00 Geopend: dinsdag tot en met zaterdag Deuren v Kasten m Keukens Tegels Sanitair Alles voor bouw en interieur Het aantal bezoekers van de De Stille Kracht. Stadsschouwburg in Middel burg is vorig jaar behoorlijk gestegen. Er kwamen het afge lopen seizoen maar liefst meer dan vijfenveertigduizend men sen op de voorstellingen in de schouwburg af. Het jaar daar voor waren dat er nog drieën veertigduizend. Peijs: „Je moet je dan realiseren dat we vorig jaar niet eens grote publiekstrekkers zoals Youp van 't Hek en Freek de Jonge hadden. Als die optreden is dat altijd direct in de bezoekers aantallen terug te vinden. In de theaterwereld heet dat het Youp-effect. leder theater waar Youp komt krijgt problemen. Niet zozeer met Van 't Hek zelf maar wel met zijn publiek. De vraag naar kaarten voor Youp van 't Hek is zo groot dat er altijd veel mensen teleurge steld moeten worden". Dit jaar doet Youp van 't Hek Zeeland wel aan. Allereerst leest hij zich in het Arsenaaltheater in Vlissingen in op 17 en 18 okto ber. Een half jaar later brengt Van 't Hek dezelfde show, maar dan in uitgekristalliseer de vorm, vier keer op de plan ken van de Stadsschouwburg. Ook Freek de Jonge komt naar De Bloeiende Maagden. Er zijn veel boeken rond het thema 'vakantie' geschreven die de moeite waard zijn om eens te bespreken. Ik beperk me tot een korte weergave van een aantal ervan, zodat veel boeken een plaatsje kunnen krijgen. Margreet Meulmeester Allereerst iets voor de jonge kinderen. Van Hanne Türk en Norbert Landa verscheen: Philipp de muis gaat kampe ren. Op een mooie zomerdag gaat Philipp de muis met zijn speelgoedkat Tijger kampe ren. Zijn vrienden Lydia en Lotte durven niet mee. Als het donker wordt kruipen Philipp en Tijger in de slaap zak. Al gauw horen ze allerlei geluiden die vast komen van enge dingen. Zoals wilde die ren of een overstromende beek. Ze kunnen er niet van slapen... Gelukkig gebeurt er dan iets waardoor het toch heel gezellig wordt. Ook De droomreis van neef Karei gaat over muizen. In dit boek van Rick de Haas, Nicol- le van den Hurk en Els Ver- meltfoort is Karei een echte fantast. Hij wil een wereldreis maken, maar komt niet ver der dan de zolder. Daar schrijft hij spannende brie ven over de tocht die hij maakt in een ballon over de oceaan. En hoe hij een geweldige muizenredder is en gehuldigd wordt. En dat terwijl al zijn spullen gewoon thuis zijn gebleven. Na twee brieven merkt hij dat zijn vriendjes hebben ontdekt hoe ze van zijn kleren een prachtige tent kunnen bou wen. En dan is de lol eraf. De lucht in van Ken Wilson- Max is als doe-boek leuk voor kinderen die voor het eerst gaan vliegen. Maar ook anderen zullen er graag mee spelen. Het rode vliegtuig is klaar voor vertrek, maar je moet zelf de laatste controle doen, zoals de kleppen op de vleugels inspecteren en kij ken of er genoeg brandstof is. En dan... De lucht in: je stuurt veilig naar de volgen de plaats en laat het vliegtuig landen. Tenslotte maak je het klaar voor de volgende vlucht. Tenslotte voor de kleintjes een beeldwoordenboek met ruim zeshonderd woorden: Samen met vakantie. Ingrid Godan tekende allerlei voor werpen die te maken hebben met de vakantie. Steeds per twee pagina's één plaat in het midden en zo'n vijftig bij passende illustraties erom heen. Zo zijn er de hoofdstukjes 'op reis', 'in de auto', 'de trein', 'aan zee' en 'kamperen'. Leuk tijdens de reis naar de vakantiebestemming, maar ook om ter plekke alles nog eens in het echt te vergelij ken. Wouter Klootwijk schreef diverse boeken over Adri, Wim en Martje, en niet te ver geten de oom van Adri. In Op reis met de oom van Adri heeft de oom van Adri een bus gekocht. En nu mogen de drie kinderen met de oom van Adri op reis. Helemaal naar het strand, dwars door België. Onderweg beleeft het viertal natuurlijk de nodige avonturen. Ze plukken kisten vol appels en ze helpen de patatkampioen letterlijk uit de brand. Maar daardoor moeten ze wel met de trein terug naar huis. Gewoon een gezellig leesboek vol kleine grote avonturen. Minder gezellig is het voor Coen en Fonske in Ver dwaald van Elisabeth Molle- ma. Coen gaat naar een avonturenkamp op de Velu- we. Op -het station ontmoet hij Fonske, die dezelfde vakantiebestemming heeft. Een vreemde chauffeur brengt de jongens naar het kamp. De reis met de 'taxi' verloopt niet zonder proble men. Het is zelfs de vraag of ze wel in het kamp aan zullen komen, want door een man kement aan de auto krijgen ze te maken met enkele geheimzinnige zaken. Wat is er waar van de moord op de Tannenberg en van de mum mies, die er gevonden zou den zijn? En wat heeft Otilde daarmee te maken? Een spannend boek. Tot slot een boekje voor mid delbare scholieren. Een tien tal bekende schrijvers werkte mee aan Geslaagd! Zo schrijft Jacques Vriens over Pieter, die zijn examen bijna verknalt doordat zijn vriendin plotseling een ander heeft. Mariska Hammerstein beschrijft Nina, die pas in het opstel tijdens het examen leert om te gaan met de gevoelens omtrent het over lijden van haar lievelingsle raar. Een boek dat elke geslaagde middelbare scho lier gewoon verdient. Philipp de muis gaat kam peren, Uitgeverij De Vier Windstreken, Voorscho ten, 21,50 De droomreis van neef Karei, Elzenga, Tilburg, 24,90 De lucht in, Zirkoon, Amsterdam, 25,00 Samen met vakantie, Cas terman, Dronten, 27,75 Op reis met de oom van Adri, Leopold, Amster dam, 24,90 Verdwaald, Van Holkema en Warendorf, Houten, 24,90 Geslaagd!, Van Holkema en Warendorf, 19,90 ARNEMUIDEN de Middelburgse schouwburg. In de Uitgids ontbreken echter de vermeldingen over zijn voorstellingen. „Freek de Jon ge wil niet in de gids vermeld staan om te voorkomen dat zijn publiek alleen bestaat uit abonnementhouders. Hij ziet de zalen liever gevuld met 'zijn' publiek en mensen die al een half jaar van te voren een abonnement hebben geno men horen daar naar zijn smaak niet bij", legt Peijs uit. In Vlissingen staat in het Arse naaltheater, het Vestzaktheater en de Sint Jacobskerk veel cabaret en muziek geprogram meerd. „Door het formaat van de zalen in Vlissingen kom je al gauw tot een zekere afstem ming. De grote producties gaan naar de schouwburg in Middelburg en de kleinere of nog beginnende gezelschap pen gaan naar de kleinere zalen in Vlissingen. In de theaterwereld gelden de klei nere zalen eigenlijk als een soort kweekvijver voor de gro tere podia", vertelt Peijs. In het Vestzaktheater staat veel cabaret op het programma zoals De Bloeiende Maagden van Ingrid Wender, Anemoon Langenhoff en Minou Bosua, die vorig jaar de publieksprijs op het Leids Cabaret Festival wonnen. In het Arsenaaltheater komt ondermeer veel popmuziek van Nederlandse bodem. Naast oude rotten Hans de Booij en en Raymond van het Groenewoud betreden ook nieuwere bands zoals Van Dik Hout en Pater Moeskroen de planken van het Arsenaal theater. Op 8 maart presen teert de Zeeuwse band Blpf zijn tweede cd, die de voorlopi ge titel 'Taxi voor mijn ogen' heeft gekregen. Oude tijden zullen herleven als op 31 janu ari de 'vader' van de Neder landstalige popmuziek Boude- wijn de Groot Vlissingen aan doet. De troubadour heeft kort geleden voor het eerst sinds jaren weer een cd het daglicht doen zien. De abonnementaanvragen voor het nieuwe theatersei zoen kunnen tot 7 juli worden ingeleverd. Aan het eind van augustus gaan alle overgeble ven kaarten in de losse ver koop. Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuin dorp 5, schilderijen, portretten en pos ters. Geopend na tel. afspraak 0118- 603469. Rabobank, Dokstraat 4, Ludmila Kal maeva, schilderijen. Stadhuis, Langstraat 35, Ludmila Kal maeva, schilderijen. DOMBURG Apparthotel Bommeljé, Herenstraat 24, Sergei Troubatch, schilderijen en beelden. Green White Congres Hotel, Noordweg 43, Hans Heeren, aquarel len en olieverfschilderijen. Galerie Het Noorderlicht, Noord straat 13, verkoopexpositie van oude schilderijen uit 1850 tot 1950. Marie Tak van Poortvliet Museum, Ooststraat 10a, Jan Heyse (1882-1954), 'In schoonheid verstild' biografische tentoonstelling. De Parel, Hof Domburg, Catrien van Sparrentak-Geschiere, olieverfschilde- rijen. GOES Galerie De Kade, Kleine Kade 11, In grid van de Linde, beelden en schilde rijen. Kunstuitleen De Bevelanden, Wijn gaardstraat 3, Zeeuwse kunstenaars, diverse werken. Stadskantoor, Oostsingel 2, Galerie atelier 'De Kraai', overzichtstentoon stelling. Velden, Goes Nieuw West, Afront, Kunsthaus Rhenania en Trechter 5. Lunchcafé Stadhuis, Grote Markt, A. Hamelink. Galerie Van den Berge, Wijngaard straat 3-I, Geer Pouls, 'Een sjieke tent'. Tentoonstelling door diverse andere kunstenaars. Oosterscheldeziekenhuis, 's-Gra- venpolderseweg, Paula van Buren en Nico Welzenes, Zeeuwse landschap pen. Grote Kerk, Goes 'En Passant', over zichtsexpositie van diverse kunste naars (t/m 22 juni). GRIJPSKERKE 't Zonnehoekje, Kerkstraat 1, zijde expositie, geopend di. t/m za. 13.30- 17.30 uur. HOOGELANDE Kapel van Hoogelande, Hoogeland- •seweg 3, Jacques Kwekkeboom, schil derijen. Freddie Pattipeilohy, beelden (t/m 22 juni). KAMPERLAND Restaurant Papilion, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona. Dorpsstraat 23-25, Ho- na Schmit, naïeve schilderijen. Geo pend za. van 14-17 uur. KOUDEKERKE De Couburg, Duinstraat 4a, Ken Annan, schilderijen en pentekeningen over de Walcherse kust en de passe rende scheepvaart. MIDDELBURG DONDERDAG 20 JUNI Abdijkerk, Middelburg; Miniconcert Jos Vogel (piano), Rien Wesdorp (tenor) en Nel van de Broeke (sopraan), 15 uur. Rock Café Gommert, Vlissingen; Black Thorn, 22 uur. DONDERDAG 20 JUNI VRIJDAG 21 JUNI Concert- en Gehoorzaal, Middel burg; Uitvoering leerlingen van de Zeeuwse Muziekschool regio Walche ren, 19.30 uur. Grote Kerk, Goes; Het Zeeuws Orkest, 20 uur. Koorkerk, Middelburg; Zeeuws Vocaal Ensemble, 20.15 uur. Café De Concurrent, Vlissingen; In Geval Van Noot, 21 uur. ZATERDAG 22 JUNI Nieuwe Kerk, Middelburg; Koor-en samenzangavond met Canticum, Pro fil, U Zij De Glorie en het Zuidholland- koor, 19.30 uur. Concert- en Gehoorzaal, Middel burg; Uitvoering leerlingen van de Zeeuwse Muziekschool regio Walche ren, 19.30 uur. Ontmoetingskerk, Middelburg; Brassband Onda en de Groningse brassband Heman, 20 uur. Rooms Katholieke Kerk, Vlissin gen; Zeeuws Jeugdorkest, 20 uur. Nederlands Hervormde Kerk, Kapelle; Koorconcert met gregoriaan se gezangen, 20 uur. Koorkerk, Middelburg; Orgelcon cert Leen de Broekert, 20 uur. Grote Kerk, Veere; Het Zeeuws Orkest, 20 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; Cursis ten van de amateurtheaterschool De Ambitie, 'Te laat voor geluk', 20.30 uur. ZONDAG 23 JUNI DINSDAG 25 JUNI WOENSDAG 26 JUNI Galerie 't Zeepaardje, Vlasmarkt 7- 9, Maurice en Saskia Göth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. SagerAI Quatil. Galerie Willem Vader, L Noord straat 56, schilderijen, tel. 0118- 629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 0118-616323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoonstel ling van diverse kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kous- teensedijk 7, Middelburg in vogel vlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Neder- hand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Roosevelt Studiecentrum, Abdij, tentoonstelling over het leven en werk van drie Roosevelts: de president Theodore Roosevelt (1858-1919), pre sident Franklin Delano Roosevelt (1884-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Johan Klein, foto-installatie. Geopend vr. en za. 13-17 uur. Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Kuiperspoort 22, Kees de Valk, 'dilemma' geopend van di. t/m za. 13- 17 uur. Educatief Centrum Walcheren, Latijnse Schoolstraat 10-12, Alexander Rodin, olieverfschilderijen 'High ten sion'. Stichting Welzijn Ouderen, Mol straat 13, Rien Hendriks, overzichtsex positie 1950-1996, diverse technieken. Zeeuws Museum, Abdij, Jan Heyse (1882-1954), 'In schoonheid verstild'. Zeeuws Museum, Abdij, tentoonstel ling poppenkasten en poppenkastpop- pen, 'In de kast uit de kast'. Galerie Het Gouden Briefke, Wijn gaardstraat 15, Carta Baarspul; schil derijen van de zee en tekeningen, Han- nie Boeye; beelden, Digna Blaauw; keramiek, Marinus Klap; kleine brons- jes. Middelburgs Koffiehuis, Langeviele 61, Erlend van der Knaap, 'Desire for nature, desire for the heart". Multi Colour, Torenweg 4a, quiltex positie, samplers, bargello, wit op wit- werk, crazy quilt, Japans quilten en watercolors quilten. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteense- dijk 7, W.D. de Bruine, 'Door het oog van W.D. de Bruine', fototentoonstel ling. Ramschip De Schorpioen, Loskade 1, G. Groenewegen van der Weiden, etsen, aquarellen, penseeltekeningen en olieverfschilderijen. Rabobank, Lange Geere 3, leerlingen van kunstenaar Ronald Mullié, teke ningen en schilderijen. NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, tentoon stelling windenergie. Dagelijks geo pend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Framework Invitation. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum, Duin- vlietweg 6, expositie dierenbaby's. Zeeuws Biologisch Museum, Duin- vlietweg 6, 'De prehistorie van Zee land', expositie gemaakt door het bureau Voorlichting van de Provincie Zeeland. 'Dagvlinders, foto-expositie van de amateurfotograaf H. van Essen. Toeristisch Centrum Oranjezon, Schoolstraat 4, cursisten teken- en schilderweek, stillevens en landschap pen in aquarel. OOST-SOUBURG Verzorgingstehuis de Zoute Vie ver, C.M. van Moorsel-Bronkhorst en Veronica Spoor-van Moorsel, natuur foto-expositie. Watertoren CHK, Ronald Mullié, Roberto Remi en Peter Terhorst, dia loog (Nederland-ltalië). Geopend wo. t/m zo. 12-17 uur (t/m 23 juni). VLISSINGEN Inguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, dage lijks geopend 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeris tische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Brasserie Queen of Holland, Nieuwen- dijk 23-25, Jon Dyorloh, 'Drawings of man at work'. Geopend wo. t/m zo. 12- 22 uur (t/m 23 juni). Stedelijk Museum, Bellamypark, 'Michiel de Ruyter, werkelijkheid en mythe', geopend ma. t/m vr. 10-17 uur, za. en zo. 13-17 uur. Stedelijk Museum, Bellamypark, 'VOC met betrekking tot Oost-lndië- vaarders'. Theo van Doesburgcentrum, Brou- wenaarstraat 2, Carla Schot, schilderij en en tekeningen. Notariskantoor Sauer Oonk, Badhuisstraat 181, Loes Müller-Kou- we, sculpturen en schilderijen. Milieu Educatief Centrum, Koren bloemlaan 5, 'Van zee naar land - Zee land', tentoonstelling waarin de natuur in Zeeland centraal staat. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schil derijen, dagelijks geopend. WOLPHAARTSDUK Galerie Jan Boer, Aardebolleweg 5, Jan Boer, olieverven. Alhambra I Vlissingen, 'Spy Hard' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Pri mal Fear' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Juror' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Sense Sensibility' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Spy Hard' 20 uur. 't Beest Goes, 'Blue in the Face' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Dead Man Walking' 20 uur. VRIJDAG 21 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'Spy Hard' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Pri mal Fear' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Critical Decision' 19 uur. 'The Juror' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The White Squall' 19 uur. 'Sense Sensibility' 21.30 uur. Grand Theater Goes, Spy Hard' 19 en 21.30 uur. 't Beest Goes, 'Blue in the Face' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Dead Man Walking' 20 uur. 'La cérémonie' 22.30 uur. ZATERDAG 22 JUNI Concert- en Gehoorzaal, Middel burg; Brassband Heman, 10 uur. Manhuistuin, Goes; Muziekgezel schap Oefening en Uitspanning, 12-13 uur. Grote Kerk, Veere; afstudeerproject van dirigent Peter Schlamilch en de pianiste Ksenia Kouzmenko en Het Zeeuws Orkest, 14 uur. Rock Café Gommert, Vlissingen; The Pride, 16 uur. Grote Kerk, Goes; Carillonconcert Sjoerd Tamminga, 13.30-14.30 uur. Ambachtscentrum, Goes; Poppen theater Sim Bolus, 'Joris en Reuze- neus', 14 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Jazz- dans-gala-avond, 19 uur. Café Tramzicht, Domburg; PER, 22 uur. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteense- dijk 7, Jan van Leeuwen Stichting van- derbraak, Hollands' Finest (schilderij en). Galerie Veurink, Vlissingsestraat 14, Philip Veurink, schilderijen met als the ma het landschap. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteense- dijk 7, Malgorzata Mackowiak, Kinga Domanska én Halina Samorek, werken van kunstenaars uit de Poolse stad Glogow (vanaf 21 juni). Wandelkerk, expositie 'Het mysterie verbeeld'. Trees Verwittigen, schilde rijen, Angelique Sturm, beelden Alhambra I Vlissingen, 'Spy Hard' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Dunston Checks In' 14 uur. 'Primal Fear' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Critical Decision' 19 uur. 'The Rock' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The White Squall' 14 en 19 uur. 'Sense Sensibility' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Spy Hard' 14, 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'La cérémonie' 20 uur. 'Dead Man Walking' 22.30 uur. ZONDAG 23 JUNI Alahmbra I Vlissingen, 'Spy Hard' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, Pri mal Fear' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Critical Decision" 19 uur. 'The Juror' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The White Squall' 14 en 19 uur. 'Sense Sensibility' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Spy Hard' 14, 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Dead Man Walking' 20 uur. MAANDAG 24 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'Spy Hard' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Pri mal Fear' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Juror' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Sense Sensibility' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Spy Hard' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'The Sound Of Music' 20 uur. DINSDAG 25 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'Spy Hard' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Pri mal Fear' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Juror' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Sense Sensibility' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Spy Hard' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'La cérémonie' 20 uur. WOENSDAG 26 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'Spy Hard' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Dunston Checks In' 14 uur. 'Primal Fear' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Juror' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The White Squall' 14 uur. 'Sense Sensibility' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Spy Hard' 14 en 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Dead Man Walking' 20 uur. ZATERDAG 22 JUNI Alhambra III Vlissingen, 'Toy Story' (Ned.) 14 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'De Boefjes' 14 uur. ZONDAG 23 JUNI Alhambra III Vlissingen, 'Toy Story' (Ned.) 14 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'De Boefjes' 14 uur. WOENSDAG 26 JUNI Alahambra III Vlissingen, 'Toy Story' (Ned.) 14 uur.

de Vlissinger | 1996 | | pagina 7