■BouwCenterJeJagerTolhoek Als verhuizing medisch noodzakelijk is Natuur Sport Geloof SNEL GEBOEKT DONDERDAG ZONDAG MAANDAG VRIJDAG ZATERDAG DINSDAG WOENSDAG Gevonden Ouderen Jeugd Rommelen Cursus Bijeenkomst Allerlei 06-35 012 023 Wet Voorzieningen Gehandicapten 1 Waterstanden 06-9771 Weerbericht 06-9775 Woensdag 19 juni 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 15 Wandel- en fietstocht - Sportvereniging Borssele organi seert op zaterdag 22 juni een wandel- en fietstocht over 5, 10, 15 of 25 kilometer. De start van de tocht is bij het Troyehonk aan de Troyeweg in Borssele. De wandeltochten van 15 en 25 kilo meter starten vanaf 11 uur en die van 5 en 10 kilometer vanaf 13 uur. Alle fietstochten starten vanaf 11 uur. Mars - Bij 't Praetuus aan de Frans Naereboutstraat in Veere- Zanddijk start op 22 juni om 9 uur de zesde 'mars rond het Veerse Meer' over een afstand van zestig kilometer. Deelname is mogelijk voor wandelaars van zestien jaar en ouder. Inschrij ving. tel. 0118-628602. Beach sport - De Zeeuwse Sportraad presenteerd zaterdag 29 juni de promotie-krant 'Beach Sport Zeeland'. De presentatie van de krant vindt plaats in Vrou wenpolder waar vanaf 16 uur de finales van de Nederlandse kam pioenschappen beachhandbal worden gehouden. Oud-katholieken - De oud- katholieke gemeenschap in Zee land houdt op zaterdag 22 juni een kerkdienst in de kapel naast de Maria Magdalenakerk aan de Singelstraat in Goes. De dienst waarin pastoor L.E. Wijker uit Amersfoort voorgaat, begint om 10.30 uur. Dagelijks: rondleiding stad huis Middelburg, 10-17 u.( 's zondags 12-17 u. Dagelijks: beklimming van de Lange Jan Middelburg. Sportzaal van Duyvenvoorde Oost- Souburg, peutergym, 9.30 u. De Blazer Oost-Souburg, volksdansen voor 50+, 10.45 u. De Parel Domburg, bow- lingtoernooi, 20 u., inschrij ven voor 18 u. De Parel Domburg, fitness, 13.30 u., aanmelden voor 12 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, klaverjassen, 19.30 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, club voor alleenstaanden, 19.30 u. Ontmoetingscen trum Dauwendale Middel burg, Aktiviteitencentrum Middelburg, diverse activi teiten, voor info 0118- 611580. Vakantiepark Bos en Duin Oostkapelle, mid dagwandeling naar water wingebied Oranjezon, 14 u. Buurthuis Het Woltershuis Vlissingen, intercultureel kookcafé, 19 u. Arnelaan 57 Middelburg, SKW Wijkge richt en het Vluchtelingen werk Middelburg, fiets-knut- selmiddag, 14 u. Speel tuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, bingo, 20 u. Grote Kerk Goes, lezing door Ruud Vos, 'Komt u om te kijken of om te zien', 19.30 u. Grand-Hotel Arion Vlis singen, zomeravondbridge, 18.30 u. 12.15-14 u. De Parel Domburg, aquafit- ness, 9 u. Octopusclub Domburg, T-shirt schilderen, 10 u. Octopusclub Dom burg, tekenfilmfestival, 14 u. De Parel Domburg, kinder- bowlingtoernooi, 16.30 u., aanmelden voor 12 u. Gebouw SGB Goes, rit stoomtrein Goes-Borsele met fietstocht door de zak van Zuid-Beveland 'Onder stoom de natuur in', 14 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, klaverjassen, 13.30 u. Stichting Welzijn Ouderen Middelburg, lezing over de VOC, thema: spece rijen, 14 u. Sporthal Bas- kenburg Vlissingen, intercul tureel zaalvoetbaltoernooi, 18 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, contactmiddag voor jong en oud, 15 u. De Parel Domburg, spettermid dag, spelletjes onder bege leiding, 14 u. Octopusclub Domburg, stoel schilderen (zelf meenemen), 10 u. De Parel Domburg, dansavond, 20.30 u. Schoolplein Ravensteinschool Vlissin gen, interculturele dag, 12.30 u. Atletiekbaan Vlis singen, kennismakingsdag rolskiën/langlaufen, 13.30 u. Hoofdstraat Domburg, bezichtigen Oldtimers, 15-16 u. Strand aan de Veerse- dam bij Vrouwenpolder, Lava, traditionele kampvuur, 21.30 u. Sportterrein Zou- telande, Voetbalvereniging De Meeuwen, rommelmarkt, 9.30 u. Speeltuinterrein Zuidbeekseweg Vlissingen, Korfbalvereniging Seolto, rommelmarkt, 10 u. Lam- merenburg Vlissingen, zomerfeest met ringrijden en rommelmarkt, 8.30 u. Arsenaal Vlissingen, start Oldtimersrit, 9 u. Karolin- genburch Oost-Souburg, dansavond, 20.30 u. Multi Colour Middelburg, zomer- kunstmarkt, 10 u. De Golf slag Domburg, fancy fair, 10 u. Zeeuws Biologisch Museum Oostkapelle, Jac.P.Thijsse-wandeling, 10.30 u. Oranjedijk Vlissin gen, bezichtigen Oldtimers, Sporthal Baskenburg Vlis singen, sporten met longen- fyseem, Astma of Bronchi- tus, 15.15 u. Ontmoetings centrum Dauwendaele Mid delburg, Aktiviteitencentrum Middelburg, diverse activi teiten, voor info 0118- 611580. Bachtenpoorte Oost-Souburg, puzzeltheek voor het lenen van (leg)puz- zels, 14-15 u. Gemeente huis Arnemuiden, openbare vergadering van de gemeen teraad, 19.30 u. Wijkcen trum De Zwaan Oost-Sou burg, bingo, 19.30 u. Vrije School Zeeland Middelburg, informatie-avond over de Vrije Peuterspeelgroep, 20 u. Grand-Hotel Arion Vlissin gen, zomeravondbridge, 18.30 u. De Parel Domburg, aquafit- ness, 10 u, inschrijven voor dinsdag 16 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, koersbal 13.30 u. Zuiderba ken Middelburg, hobby- en ontmoetingsmiddag, 13.15 u. Ontmoetingscentrum Dauwendaele Middelburg, Aktiviteitencentrum Middel burg, diverse activiteiten, voor info 0118-611580. Bord Natuurmonumenten en Het Zeeuwse Landschap, zuidwesthoek van de hoger gelegen vlakte tussen de parkeerplaats van Delta Expo en de Oosterschelde, excursie, 10 u. Toeristisch Centrum Oranjezon Oostka pelle, diapresentatie en bezoek aan de landgoederen Duinvliet, Hoogduin en Molenwijk, 13.30 u. Buurt huis Aldegonde Vlissingen, prijsklaverjassen, 20 u. Dienstencentrum Ouderen Westkapelle, wekelijkse soos 55-plussers, 19 u. Dorpsplein Koudekerke, zomermarkt, 13 u. Wijkcen trum Scheldebuurt Vlissin gen, kinderclub 4 tot 9 jaar, 14 u. De Parel Domburg, squashtoernooi, 12 u., inschrijven voor dinsdag 20 u. De Parel Domburg, spet termiddag, spelletjes onder begeleiding, 14 u. Ontmoe tingscentrum Dauwendaele Middelburg, Aktiviteitencen trum Middelburg, bijeen komst met thema onderwer pen op sociaal- maatschap pelijk vlak, 13.30 u. Par keerterrein Kon. Emmaweg Vouwenpolder, avondwan deling naar waterwingebied Oranjezon, 19 u. Bord Natuurmonumenten en Het Zeeuwse Landschap, zuid westhoek van de hoger gele gen vlakte tussen de par keerplaats van Delta Expo en de Oosterschelde, excursie, 14 u. Zeeuws Biologisch Museum Oostkapelle, rond leiding 'Kijk op de heem- tuin', 14 u. Stanleyweg 2 Goes (bij de Zeelandhallen) lel. 0113 -24 66 00 Geopend: dinsdag tot en met zaterdag i Deuren Kasten Keukens Tegels K Sanitair M Alles voor bouw en interieur Zepeduinen - De Vereniging Natuurmonumenten houdt op 19 juni een excursie naar Slot Haamstede, het slotbos en de Zepeduinen. Tijdens de excursie komen de historie van het slot en de natuur er om heen aan bod. De excursie vertrekt om 13.30 uur bij de toegangspoort van het slot. Bloemendijken - De afdeling Walcheren van de Koninklijke Nederlandse Natuurhistorische Vereniging organiseert op 22 juni een bloemendijkenexcursie in Zuid-Beveland. De rondleiding vertrekt bij de schaapskooi in Nisse. Deelnemers kunnen zich om 13.30 uur verzamelen op de parkeerplaats aan de kanaalzijde bij het NS-station in Middelburg. Heemtuin - Onder leiding van de heemtuinbeheerder kunnen bezoekers van het Zeeuws Bio logisch Museum in Oostkapelle op 26 juni de heemtuin 'Hortus Zelandiae' bekijken. Op deskun dige wijze wordt er uitleg gege ven bij de diverse thematuinen zoals de vlindertuin, duintuin, watertuin en moerastuin gege ven. De rondleiding door de tuin begint om 14 uur. ken in de administratieve sector begint er op het Oosterschelde College in Goes een oriëntatie cursus. De cursus die een jaar duurt begint na de zomervakan tie en omvat drie dagdelen. Het lesprogramma bestaat uit de vakken Nederlands, Engels, informatica, rekenen, bedrijfsad ministratie, studie- en sociale vaardigheden. Kookcursus - De Stichting Welzijn Ouderen Platteland Wal cheren organiseert een acht les sen durende cursus koken voor mannen van vijfenvijfig jaar en ouder. De cursus die is bedoeld voor beginners en mannen die al wat ervaring met koken hebben en wordt gegeven in het gebouw van de Stichting Educa tief Toerisme in Oostkapelle. De cursus begint op 8 oktober. Inlichtingen en/of aanmelding, tel. 0118-583687. Schaapskooi - Op zaterdag 22 juni wordt er in het kerkgebouw ae Schaapkooi bij het winkelcen trum Papegaaienburg in Vlissin gen een bazar-rommelmarkt gehouden. De opbrengst van de rommelmarkt die wordt gehou den van 10 tot 16 uur is bestemd voor de kerk. Sint Laurens - Korfbalvereni ging Ondo en zangvereniging de Lofstem uit Sint Laurens houden op zaterdag 22 juni vanaf 9 uur hun twee-jaarlijkse rommelmarkt op sportpark De Brigge aan de Leliëndaalseweg in Sint Laurens. De avond daarvoor worden vanaf 18.30 uur spullen voor de rom melmarkt opgehaald in Sint Lau rens en omgeving. Administratie - Speciaal voor volwassenen die zonder diplo ma's een opleiding of werk zoe- Kindersongfestival - Op het podium op het Arsenaalplein in Vlissingen wordt woensdag 3 juli de Zeeuwse finale van het Vara Kindersongfestival gehouden. Kinderen die geboren zijn tussen 1983 en 1987 zijn tijdens audi ties in de gelegenheid gesteld te laten horen hoe goed zij liedjes uit het 'kinderen voor kinderen'- repertoire kunnen vertolken. De vijftien beste deelnemers uit Zeeland strijden in Vlissingen om de eerste plaats. De winnaar mag dan naar de landelijke finale. Bibliobussen - De bibliobus sen van Walcheren, Noord- en Zuid-Beveland en Zeeuws-Vlaan- deren organiseren van 17 juni tot 1 september een leesprogram ma voor de jeugdige lezers van de bibliobussen. Het thema van het leesprogramma is 'pak je koffer'. Iedere deelnemer ont vangt een kaart met stroken. Voor elk gelezen boek mag een strook ingeleverd worden. In ruil voor de strook krijgt de deelne mer een sticker op zijn kaart. Een volle kaart geeft recht op een oorkonde en een klein cadeautje, kinderen die een reisverslag of een mooie tekening over een gelezen boek inleveren maken kans op een boekenbon. Papegaai - Bij de politie in Mid delburg zijn in de periode van 30 mei tot en met 6 juni de volgen de gevonden voorwerpen aange geven. Een zilveren leesbril, diverse sleutels en sleutelbos sen, diverse fietsen, fietscompu ter, bodywarmer, diverse bank biljetten, dameshorloge, twee gouden damesringen, twee jas sen, een papegaai, rijbewijs op naam van Verhulst en een CSW- tas met sportspullen. Hoedenplank - In de periode van 1 tot en met 6 juni zijn bij de politie de volgende gevonden voorwerpen aangegeven. Twee gouden schakelarmbanden, twee horloges, Nederlands rijbe wijs, zwarte leren jas, hoeden plank van een Peugeot, Mazda wieldop, diverse fietsen, zwarte herenportemonnee met inhoud, groen/bruin gevlochten kinder sandaal en diverse sleutels en sleutelbossen. Miss Goudwaard - In het COC-café in de Lange Noord straat in Middelburg wordt op zaterdag 29 juni van 22 tot 2 uur de Miss Goudwaard verkiezing gehouden. Om 1.30 uur wordt bekend gemaakt wie de mooiste travestiet van het jaar is. Nieuw-Sandenburgh Omdat het verzorgingstehuis Nieuw-Sandenburgh in Veere dit jaar vijfentwintig jaar bestaat wordt er in het tehuis op vrijdag 28 juni van 17 tot 21 uur een reünie gehouden voor alle (oud)medewerkers. Zomerfeest - In zorgcentrum Sint Willibrord aan de Bachten- steene in Middelburg wordt op 22 juni het jaarlijkse zomerfeest gehouden. Naast een rommel markt en boekenmarkt zijn oude ambachten zoals kantklossen en het bewerken van koper te bewonderen. Het feest begint om 9 uur en duurt tot 16 uur. De Paddestoel - Peuterspeel zaal de Paddestoel in Oost Sou burg bestaat dit jaar vijfentwintig jaar. Om dit jubileum te vieren zijn er op 26 en 27 juni allerhande festiviteiten voor de peuters. Het feest heeft als thema 'kabouter feest' en er komt ondermeer een poppentheater. Jac.P. Thijsse - Het Zeeuws Biologisch Museum in Oostka pelle organiseert op zaterdag 22 juni een Jac.P. Thijsse-wande- ling. Onder leiding van een gids wordt een wandeling gemaakt welke aan het eind van de vorige eeuw is beschreven in het boek je 'In de duinen' van E. Heimans en Jac.P. Thijsse. De wandeling begint om 10.30 uur en duurt tot 12 uur. Inlichtingen en/of aan melding, tel. 0118-582620. Bloemschikken - Op Groen College Goes wordt woensdag 19 juni de eindpre sentatie bloemschikken geëxpo seerd. De tweedejaars leerlin gen van de opleiding beginnend beroepsbeoefenaar bloemschik ken presenteren hun eindexa menwerkstukken. De leerlingen van het eerste jaar versieren de entree met bloemen en etaleren het thema zomergevoel. De expositie is geopend van 19 tot 21.30 uur. Campingweekend - Leden van de Belgische corvette, camaro en firebird club komt in het weekend van 22 en 23 juni bij elkaar op camping de Witte Raaf in Arnemuiden. Zondag 23 juni maken de auto's een rondrit over Walcheren met een stop op de Markt in Middelburg, het Huys ter Schelde in Koudekerke en een rondje over de Boulevard in Vlissingen. Biologische boeren - Biologi sche boeren openen hun bedrijf voor bezoekers tijdens de lande lijke open dag die wordt gehou den op 23 juni. Bezoekers wor den in de gelegenheid gesteld om bij honderdvijfenveertig boe ren in Nederland te kijken hoe op biologisch verantwoorde wijze gewassen worden geteeld en vee wordt gehouden. Veerse Meer dag - De Onder nemersvereniging van Kamper land organiseert op 2 augustus de Veerse Meer dag. Om 18.30 uur is er een rondvaart over het Veerse Meer voor mensen van vijftig jaar en ouder. In Kamper land wordt ondermeer een kareoke gehouden, een show van showband Blue Spirit, live muziek van Music 4 en om 23.30 uur is er een groot vuurwerk. Anjercollecte - Van 16 tot 22 juni houden het Prins Bernhard Fonds en de Anjerfondsen voor de vijftigste keer hun jaarlijkse collecte. De opbrengst is bestemd voor het behoud van natuur en cultuur in Nederland, in de afgelopen jaren hebben de fondsen zo'n honderdduizend projecten kunnen steunen op het gebied van beeldende kunst, wetenschap, letteren, theater, muziek, culturele vorming, monumentenzorg en natuurbe houd. Treinverkeer - Door werk zaamheden aan de wissels bij Rilland-Bath is er op zaterdag 15 en zondag 16 juni geen treinver keer mogelijk tussen Bergen op Zoom en Kruiningen-Yerseke. Om reizigers toch te kunnen ver voeren worden er bussen inge zet. de treinreizigers zijn wel der tig minuten langer onderweg. Veere - De commissie openba re werken van de gemeente Veere vergadert op 17 juni om 14 uur in het gemeentehuis. Onderwerpen die op de agenda staan zijn ondermeer de vervan ging van de vloeren van de gym zaal en het opknappen van het verenigingsgebouw in Seroos- kerke. De commissie algemeen bestuurlijke zaken en financiën vergadert diezelfde dag om 16 uur over de herindeling en een voorstel tot het wijzigen van de begroting van 1996. Veteranen - Op 18 oktober houdt de landelijke stichting voor veteranen die in Engeland en Schotland zijn opgeleid en of daar verbleven tussen 1940 en 1946 een reünie, ledereen waar van de naam bekend is krijgt vanzelf een uitnodiging voor de reünie. Anderen kunnen zich aanmelden bij de stichting, tel. 0187-651447. Zangvierdaagse - De Evange lische Omroep doet in het kader van de zomeravondzangvier- daagse op donderdag 27 juni de Nieuwe Kerk in Middelburg aan. In de kerk worden radio-opna mes gemaakt van het christelijke gemengd Drechtstedenkoor "Praise Him' uit Dordrecht en het christelijk mannenkoor Slie- drecht. Het programma begint om 20 uur, belangstellenden die nen in verband met de opnamen uiterlijk om 19.45 uur aanwezig te zijn. Uittreding - Het gemeentebe stuur van Vlissingen biedt op 27 juni van 15.30 tot 17.30 uur loco secretaris P.J. Leendertse een afscheidsreceptie aan. Leendert se was tot februari hoofd van de sectie financiële zaken en maakt nu gebruik van de mogelijkheid tot vervroegde uittreding. Vragen over Drugs? Bel voor informatie en advies De Drugs informatielijn Ook voor gratis folders Voor informatie, bel (0118) 684000 mAATscHAPPEiuKE tfj maandag t/m vrijdag *org van 8.30 tot 9.30 uur en Walcheren van 13.30 tot 14.30 uur. Mededelingen voor deze rubriek melden voor vrijdag 17 uur, liefst schriftelijk, Postbus 5017, 4330 KA Middelburg Do. 20 juni t/m wo. 26 juni. AAGTEKERKE Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: J. Pannekoek, 19 uur: J.Th.W. Quak. ARNEMUIDEN Hervormde Gemeente. Zo. 9.30 en 15 uur: J.P.J. Voets. Gereformeerde Kerk. Zo. 9.30 en 19 uur: G.J. Mink. Volle Evangeliegemeente 'Immanuel'. Westdijk- straat 5-7, samenkomst do. 20 uur, zo. 10 uur. BIGGEKERKE Hervormde Kerk. Kerkplein 1. Zo.: geen opgave ontvangen. DOMBURG Hervormde Kerk. Markt 8. Zo. 10 uur: C.A. Wes terveen, 19 uur: R.J. Blokland. Hoorns Katholieke Kerk H. Willibrordus. Zaterdag 19 uur. GAPINGE Gereformeerde Kerk. Dorpsstraat 7. Zo. 10 uur: A.J. Bijl. Hervormde Kerk. Zo. 10 uur: A.J. Bijl (in de Geref. kerk). Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). Klein Vlaande ren 75. Zo. 9.30 en 16.30 uur: C. Bijl. Ned. Gereformeerde Kerk (gebouw Engelse Kerk) Zo. 9.30 uur: W. Borgdorff. Pinkstergemeente Middelburg. Zo. 11.30 uur: Evangelisatiedienst, De Vergulde Baars, Baarsjes straat 43. Wo. 19.30 uur: Bijbelstudie, Dam 6. Kerkgenootschap der Zevendedags Adventisten. Lange Noordstraat 62. Za. 10 uur: bijbelstudie, 11 uur: eredienst. J. Engelgeer. Leger des Heiis. Hoogstraat 20. Zo. 9.30 uur: bid stond, 10 uur: C. Steging. Evangelisch Lutherse Gemeente. Lutherse Kerk. Zuidsingel 70. Zo. 10 uur: O. Elseman. Vereniging van Vrijzinnige Hervormden en Remonstranten. Koorkerk. Zo. 10 uur: K. Hendrik- se. Rooms-Katholieke Kerk. Petrus en Pauluskerk. Lombardstraat 1Zo. 10 uur. De Hoeksteen. Zo. 11.30 uur. Huize St. Willibrord: eerste zaterdag van de maand 17 uur: protestantsedienst, twee de, derde, vierde en vijfde zaterdag van de maand 17 uur. Waalse Kerk (Eglise Wallonne). Lange Noord straat 62. Zo.: geen dienst. Evangeliegemeente 'De Wijngaard'. Klarenbeek LTS. Zo. 9.30 uur. Rafaël gemeenschap Eleos Walcheren. Olmen laan 8. Zo. 9 uur: doopdienst. Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Rey- ershove. Dauwendaelselaan 35. Zo. 16 uur. Do. 19.30 uur. Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Cen trum. Dauwendaelselaan 35. Zo. 10 uur. Di. 19.30 uur. Volle Evangeliegemeente Sion. Thomaskapel, Vrijlandstraat 68. Zo. 10 uur. GRIJPSKERKE NIEUW EN ST. JOOSLAND Gereformeerde Kerk. Jacob Catsstraat 7. Zo. 10 uur: M. Lorier, 19 uur: P.A. den Braanker. Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: P.A. den Braanker, 19 uur: P.A. den Braanker (in de Geref. kerk). Hervormde mentlo. Gemeente. Zo. 10.30 uur: P. Bar- OOSTKAPELLE HOOGELANDE Christengemeenschap. Zo.: geen dienst. Kapel van St. Maarten. KLEVERSKERKE Gereformeerde Kerk. Zionskerk, Duinweg 36A. Zo. 10 uur: J.D. Sinte, 19 uur: P.H. Zaadstra. Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: A.C. den Hol lander. Gereformeerde Gemeente. Saronkerk. Zo. 9.30 en 15 uur: leesdienst. Hersteld Apostolische Zendinggemeente. Wal- straat 23. Zo. 10 en 17 uur. Nieuw Apostolische Kerk. Westerbaan 20, West- Souburg. Zo. 9.30 en 17 uur. Wo. 20 uur. Hervormde Gemeente en Gereformeerde Kerk. St. Jacobskerk. Oude Markt. Zo. 9.30 uur: J.W. Glashouwer. Open Hof. Alexander Gogelweg 57. Zo. 9.30 uur: D. van Boven, 17 uur: vesperdienst. De Schaapskooi. Papegaaienburg. Zo. 9.30 uur: A.V. de Nooij. Ter Reede. Zo. 19 uur: J. Engelgeer. Ziekenhuis Walcheren. Koudekerkseweg 88. Zo. 10 uur: O. Elseman. Jehovah's Getuigen Centrum. Van Dishoeckstraat 534. Do. 19 uur. Zo. 10 uur. Jehovah's Getuigen Souburg. Van Dishoeckstraat 534. Di. 19 uur. Zo. 15.30 uur. Jehovah's Getuigen Bossenburgh. Van Dishoeck straat 534. Di. 19 uur. Zo. 10 uur. Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laat ste Dagen. Badhuisstraat 161. Iedere zondag 10 uur. Gereformeerde Gemeente. Marnixplein 41. Zo. 9.30 en 16 uur: leesdienst. Leger des Heils. Dr. Stavermanstraat 39. Zo. 10 uur: P. Bakker. Pinkstergemeente Vlissingen e.o. Vrijdomweg 1 Zo. 15 uur: A. Scheermeijer. Christelijk Centrum Zeeland. Faradayweg 1. Zo. 10.30 uur: samenkomst. Volle Evangelie Gemeente Beréa Westerbaan 16. Zo. 10 uur: samenkomst. Volle Evangeliegemeente 'Filadelfia'. Vrouwen straat 5. Zo. 10 uur: samenkomst. Het Apostolisch Genootschap. Singel 190-194. Zo. 9.30 uur. Wo. 20 uur. Evangelie Gemeente 'De Blinkende Morgenster'. Dr. Stavermanstraat 61. Zo. 10 en 17 uur. Rooms-Katholieke Kerk Der Boede. Babbelaar, elke tweede, vierde en vijfde zaterdag van de maand 10.30 uur. Eerste en derde zaterdag 9 uur. Lieve Vrouwe Kerk. Singel. Za. 19 uur. Zo. 9.30 uur. Ter Reede. Za. 17 uur. Open Hof. Zo. 11.15 uur. Aagtekerke, Biggekerke, Domburg, Koudeker ke, Meliskerke, Westkapelle en Zoutelande: van vrijdag 18 uur t/m zondag 24 uur: P.K. Noor- lander, Middelburgsestraat 94, Koudekerke, tel. 551231. West- en Midden-Walcheren: zaterdag en zon dag: A. Stutterheim, Rapenburg 4, Meliskerke, tel. 561760. TANDARTSEN Spreekuur voor spoedgevallen van 11 tot 12 uur: Zaterdag en zondag: A.P. de Looff, Badhuis straat 140, Vlissingen, tel. 413881. Patiënten tandartspraktijk P. Mal land, Tobago- laan 6, Vlissingen: Zaterdag en zondag vooi spoedgevallen tel. 478290. APOTHEKEN Middelburg: van vrijdag tot vrijdag daaropvolgend (geopend van 8.30 - 17.30 uur): Apotheek Stro- menwijk 't Zand, Maasstraat 58. tel. 635565. Vlissingen: van vrijdag tot de vrijdag daaropvol gend (geopend van 8.30 - 17.30 uur): Apotheek Souburg, C. van Perestraat 1, tel. 461593. VERLOSKUNDIGEN Vlissingen en Oost-Souburg: van vrijdag 9 uur tot maandag 9 uur: S. v.d. Kaaden, tel. 471140. Middelburg: van donderdag 20 uur tot zondag 20 uur: K. Boot, tel. 639865. DIERENARTSEN VROUWENPOLDER Hervormde Gemeente. Dorpsstraat 25. Zo. 9.30 uur: C.J. Kleij. KOUDEKERKE Gereformeerde Kerk. Tramstraat 31. Zo. 9 en 10.30 uur: B. de Haan. Hervormde Kerk. Dorpsplein 1Zo. 9 en 10.30 uur: B. de Haan (SOW-diensten in de Geref. kerk). MELISKERKE RITTHEM Hervormde Gemeente. Zo. 9 uur: P. Barmentlo. SEROOSKERKE Gereformeerde Kerk. Zo. 10 uur: L.Th. Witkamp, 19 uur: J.H. de Koe (in de Herv. kerk). Hervormde Gemeente. Noordweg 3. Zo. 10 uur: A. Bruin. 19 uur: J.H. de Koe. Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: G. Pennekamp (in de Geref. kerk). Gereformeerde Kerk. Fort de Haakweg 14. Zo. 10 en 19 uur: G. Pennekamp. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). Zo. 9.30 en 14.30 uur: G.F. Overweg. WESTKAPELLE Hervormde Gemeente. Markt 67. Zo. 9.30 uur: Klijnsma, 19 uur: Bruin. ZOUTELANDE ST. LAURENS Gereformeerde Gemeente. Valkenburgstraat 25. Elke zondag om 9.30 en 14.30 uur. Gereformeerde Kerk. Zo. 10 uur: Lans. Hervormde Kerk. Zo.: geen opgave ontvangen. MIDDELBURG Baha'i Gemeenschap Walcheren. Informatie avond do. 20 uur, t.h.v. fam. Niesing, Herberds- land 11. Baptistengemeente. Kapel Herengracht 74. Zo. 10 uur: R. Baveco. Gereformeerde Gemeente Centrum Middelburg. Segeersstraatkerk. Zo. 9.30 en 18.30 uur: J.J. Tanis, 14 uur: leesdienst. Christelijke Gereformeerde Kerk. Zo. 9.30 en 16.30 uur. Doopsgezinde Gemeente. Lange Noordstraat 62. Zo. 10 uur: M. Postma. Gereformeerde Gemeente in Nederland. Wester- kerk, Armeniaans Schuitvlot 22. Alle zondagen leesdiensten 9.30,14 en 18.30 uur. Gereformeerde Kerk. Hofpleinkerk. Zo. 9.30 uur: geen opgave ontvangen. De Hoeksteen. Roozen- burglaan 22. Zo. 9.30 uur: geen opgave ontvan gen. Hervormde Gemeente. Nieuwe Kerk Groen markt, Zo. 10 uur: geen opgave ontvangen. Ont- moetingskerk. Zo. 9.30 uur: geen opgave ontvan gen. Engelse Kerk. Simpelhuisstraat. Zo. 19 uur: geen opgave ontvangen. Wijkgemeente Geref. Bond (in de Ontmoetingskerk). Zo. 11 en 18.30 uur: geen opgave ontvangen. Oostkerk (in Con cert- en Gehoorzaal) Zo. 10 uur: geen opgave ont vangen. Koorkerk. Zo. 10 uur: K. Hendrikse. Hervormde Gemeente. Van Cittersstraat 69. Zo. 10 uur: D.E. Hiensch. Gereformeerde Kerk. Noordweg 372. Zo. 10 uur: P.H. Zaadstra, 19 uur: C. Brakema. Hervormde Gemeente. Willibrordusplein 2. Zo. 9.30 uur: Manuputty. OOST-SOUBURG Kanaalstraatkerk. Zo. 9.30 uur: L.A. Woltering. Oranjepleinkerk. Zo. 9.30 uur: B.A. Nieuwenhui- sen, 19 uur: W.T. Pieterse. Bejaardentehuis 'De Zoute Viever'. Dongestraat 1Elke eerste en derde zaterdag van de maand 9 uur. Zo. 19 uur: R.E.R. van Buiren. Martinuskerk. Kerklaan 19. Zo. 10 uur. Pinkstergemeenschap 'Shalom', Van Doornlaan 40 West-Souburg. Zo. 14.30 uur. Kerkgenootschap der Zevendedags Adventisten. Hervormde Kerk Oranjeplein. Za. 9.30 uur ere dienst, 10.30 uur: bijbelstudie. P. Sol. Do. 20 juni t/m wo. 26 juni VEERE Hervormde Kerk. Zo. 9.30 uur: J. Lukasse. VLISSINGEN Anglicaanse Kerk, The Missions to Seamen. Scheldepoort. Zo. 10.30 uur: Holy Communion. Bethel-Pinksterkerk. Vrijdomweg 1Zo. 11.30 uur. Wo. 19.30 uur. Vr. 19.30 uur. Christelijke Gereformeerde Kerk. Kasteelstraat 109. Zo. 9.30 en 16.30 uur. Doopgezinde Gemeente. Vrijdomweg 1. Zo.: geen dienst. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). De Lannoy- straat 2. Zo. 9.30 en 16.30 uur: A.P. van Dijk. HUISARTSEN Middelburg: Zaterdag tot 24 uur: C.J.E.M. Albers, Bellinkplein 3, tel. 639933. Zondag tot 24 uur: J.L.F. Wortelboer, Korendijk 36. tel. 639933. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur (zonder afspraak). Vlissingen: Zaterdag tot 24 uur: F. Legemate, Troelstraweg 411, tel. 468021. Zondag tot 24 uur: J.M.G. Roebroecken en E.R. an Russen Groen, Singel 11, tel. 412225. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur (zonder afspraak). Souburg, Nieuw- en St. Joosland, Arnemui den, Gezondheidscentrum Middelburg-Zuid (praktijken van P. Kodde, J.C. Ponten, J. Vis ser): Zaterdag tot 24 uur: N. Kapteijn, Lekstraat 6, Oost-Souburg, tel. 461630. Zondag tot 24 uur: J.F.M. Bergen, Kanaalstraat 89, Oost-Souburg, tel. 461500. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30 tot 13 uur en van 17.30 tot 18 uur. Grijpskerke, Gapinge, Oostkapelle, Seroosker- ke. Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: Zater dag en zondag: R. van Tol. Markt 12, Veere, tel. 501271. Kleine huisdieren: (gezelschapsdieren): Zaterdag en zondag: A.L. Hoogveld en R.B.M. Meesters, Korte Noordstraat 61, Middelburg, tel. 637077. Spreekuren zonder afspraak: 11-12 uur en 17-18 uur. Dierenartsenpraktijk Middelburg: (grote huis dieren) tel. 633803. Visites aanvragen van 8-9 uur. Dierenartsenpraktijk Oostkapelle: Oude Dom- burgseweg 33A, Oostkapelle, tel. 581443. Behan deling kleine huisdieren op afspraak. Dierenartsenpraktijk Meliskerke: (kleine huis dieren): Kelderweg 1, tel. 592838. Dierenarts A. Meijns, Oostkapelseweg 12, Grijpskerke, tel. 593060. Zaterdag en zondag: dienst. OVERIGE DIENSTEN Klassiek Homeopaten, van vrijdagavond t/m zon dag: J. van Dam. tel. 583607. Vogelopvang Midden-Zeeland, gehele week end 628288 Bureau Vertrouwensarts Kindermishandeling, 628800. Kinder- en jeugdtelefoon Zeeland, elke dag bereikbaar van 14-20 uur, 06-0432 (gratis). Patiëntenplatform Zeeland: 0113-249389. Stichting Bejaarden- (en gehandicapten-) Alarm Zeeland. 551215. Teiehulp. alarmeringssysteem voor zelfstandig wonende ouderen en gehandicapten, Vlissingen, 448448. Wet Voorzieningen Gehandicapten, 684000. Stichting 'Blijf van m'n lijf Zeeland': 469869 (dag en nacht). Bureau Sociaal Raadslieden en Algemeen Maatschappelijk Werk, Thuiszorg Walcheren. Middelburg, 684000, Vlissingen, 448844. Stichting Slachtofferhulp Zeeland. 636108 Stichting SOS Telefonische Hulpdienst Zee land. 615551. Vereniging tegen seksuele kindermishande ling binnen het gezin, telefonisch spreekuur: van 8.30-9 uur, 613362. Provinciale Vereniging Het Zeeuwse Kruis. 0113-249200. Zeeuws Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs (ZCAD), 637320 en 413240. Meldpunt Kindermishandeling, Raad voor de Kinderbescherming. 673333. Thuiszorg Walcheren, afdeling Kruiswerk, alarmnummer 411877. Thuiszorg Walcheren, afdeling Gezinsverzor ging. alarmnummer 413880. Politie-assistentie Walcheren. Noodhulp 06-11 overige assistentie aanvragen 633333.

de Vlissinger | 1996 | | pagina 15