Walcheren barst van activiteiten tijdens Koninginnedag1996 Klinkende namen in 'Aan het eind van de Aspergetijd' Vocale acrobatiek van The Nylons Stadsdanszaal kiest op 30 april eigen Koningin 25 APRIL T/M 1 MEI IN MIDDEN ZEELAND Koninginnedag is van oudsher een vrolijke feestdag voor iedereen. Ook dit jaar wordt de verjaardag van de Koningin op heel Walcheren gevierd. Een overzicht van de activiteiten. Kinderspelen Platteland Rad van avontuur Vorig jaar won Frank Houtappels de eerste prijs in het Festival van het Ongespeelde Stuk met zijn komedie 'Aan het eind van de Aspergetijd'. Tijdens de prijsuitreiking was iedereen het er over eens: dit stuk moest snel gespeeld wor den! Vanavond wordt Aan het eind van de Aspergetijd opgevoerd in de Middelburgse Stadsschouwburg, met in de cast klinkende namen als Olga Zuiderhoek, Annet Malherbe en Nettie Blanken. Beestenboel Voor de tweede keer houdt de Middelburgse discotheek De Stadsdanszaal een 'Crowning Folly1 op Koninginnedag. Op deze avond wordt besloten wie zich het komend jaar 'Koningin van de Stadsdanszaal' mag noe men. Het uit Toronto afkomstige a capella kwartet The Nylons (four guys, no band) treedt aan staande zaterdag op in de Middelburgse Stads schouwburg. Dit concert begint om 20 uur. Woensdag 24 april 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 13£ lïï tËï WM lïï ®S* Hï .v.v.ww.w.v.v. In Middelburg worden dit jaar de kinderspelen van 9 tot 12 uur gehouden op het Abdij plein. In Nieuw-Middelburg beginnen om 14 uur kinder spelen. De hele dag is er ring- rijden op de Dam door de ring- rijdersverenigingen Middel burg, Nieuw en Sint Joosland en Kapelle. Op de Markt is er van 10 tot 16 uur een kinder rommelmarkt, die de vrijmarkt van 5 mei vervangt. De rom melmarkt wordt opgeluisterd door verschillende optredens. Wie van wandelen houdt, kan vanaf 13.30 uur terecht bij de kantine van de MTV-sporthal De Zandkuil, van waar een monumentenwandeltocht langs de mooiste plaatsjes in en buiten Middelburg start. FOTO'S: AND A VAN RIET. Tussen 15 en 17 uur is er het traditionele Oranjeconcert op het Abdijplein door Onda Mid delburg en de blaaskapel van de Juliana-korpsen. Om 19 uur begint de ballonoptocht, die in het teken staat van 25 jaar juni orencorps Johan Friso, op de Markt, gevolgd door een muzi kale show van de Juliana-corp- sen. Vanaf 20 uur is er in Het Zuiderbaken in Middelburg- Zuid een Koninginnebal. De inmiddels traditioneel ge worden openluchtfilm, gepre senteerd en verzorgd door Stichting Cinema Middelburg, begint om 22.30 uur. De film die dit jaar vertoond wordt is The Mask van regisseur Chuck Russel. Na de film is er het Oranjebal in café Alassio en een optre- Scène uit Aan het eind van de aspergetijd. FOTO: ANNALEEN LOUWES. den van het Combo Top 100 in café De Mug. Ook in Vlissingen een druk programma, dat om 9.45 uur start met een muzikale rond wandeling door Ons Genoe gen. Op de Vlissingse Nieu- wendijk wordt een vrijmarkt gehouden. Om 11 uur begint de Oranjeloop van de atletiek wedstrijd commissie Basken- burg. Ook de verschillende buurtverenigingen organise ren het een en ander. Buurt huis Aldegonde heeft tussen 11 en 16 uur diverse activitei ten voor de jeugd. Om 20 uur is hier een Oranjebal met medewerking van Element. Wijkvereniging Rosenburg begint om 11.30 uur met het versieren van fietsen en de optocht. Het wordt een bijzondere Koninginnedag voor de gemeenten op het Walcherse platteland. Het is namelijk voor het laatst dat iedere gemeente zijn eigen programma heeft. Volgend jaar immers moet de plattelandsgemeente een feit zijn. De meeste gemeenten begin nen Konininginnedag 1996 met het luiden van de klokken door schoolkinderen. In Gapin- ge zijn er dan vanaf 9 uur kin derspelen op het schoolplein en het voetbalveld. Om 10.30 uur is er een muzikale rond gang door Veere's Genoegen, gevolgd door het oplaten van ballonnen, 's Middags is er een zeskamp op het sportveld. Om 20 uur worden de prijzen uit gereikt en is er een Karaoke- show met Rad van Fortuin in het verenigingsgebouw. Oost-Souburg viert Koningin nedag met een Markt op het Oranjeplein. De opbrengst van deze markt is voor de bestrij ding van de bonte knaagkever, die in de Middelburgse Oost- kerk voor miljoenen schade zorgde. Ook in Oost-Souburg is de kever gesignaleerd in de Hervormde Kerk. De markt begint om 9 uur en duurt tot 16 uur. In Westkapelle is er om 10 uur een rondgang door het dorp door muziekvereniging OKK. Een uur later treedt Mario Magic, een vrolijke jonge goo chelaar, op in de feesttent op het Calandplein. Tevens begint dan de Truusje Trap-race in de Nieuwe Dijkstraat. Van 13 tot 17 uur is er een Oranjemarkt op het Calandplein en om 13.30 uur begint de zeskamp. Om 17 uur begint de playback- show voor de jeugd. Het West- kapelse programma sluit af met een feestavond in de tent op het Calandplein. In Aagtekerke begint om 10 uur een kinderoptocht vanaf De Springplank. Veertig minu ten later zijn er kinderspelen op het Dorpsplein. Om 12.30 uur is er een gezamenlijke lunch, eveneens op het Dorps plein. Daarna zijn er allerlei attracties voor jong en oud. Om 19 uur begint de feest avond in Amicitia, met een playbackshow. Een druk programma is er in Sint Laurens. Om 9 uur een optocht met versierde fietsen, een half uur later een samen zang en om 9.45 uur wordt de De jury van het Festival van het Ongespeelde Stuk schreef over het stuk: „Het getuigt van een grote mate van oorspron kelijkheid. De opbouw, via alledaagse perikelen en schrijnende erva ringen in vaak hilarische dialo gen, naar de dramatische slotscène heeft de jury verrast. Waardering voor de kwaliteit en de directheid van de dialo gen en hun indhoudelijke diep gang". Het bekroonde toneelstuk van Frank Houtappels gaat over de drie zusters Aggie, Kitty en Francien. De eerste twee wonen in een Noord-Limburgs dorpje. Aggie heeft een doch ter, Sophie, waarmee ze een kapsalon drijft. De komst van Francien, de jongste zuster die in Amsterdam woont, ver stoort de vrede. Francien is ongetrouwd, in tegenstelling tot Kitty, die ogenschijnlijk een perfect huwelijk heeft. Aggies huwe lijk loopt op de klippen en haar dochter verlaat het huis omdat ze verliefd is. Zusters, moeders, dochters - familiebanden die niet uit te wissen zijn. Al probeert elk haar eigen weg te gaan, vroeg of laat komen ze elkaar toch weer tegen. En terwijl de laat ste asperges uit de grond wor den gehaald, maakt in het Lim burgse dorpje oud zeer plaats voor nieuwe pijn... De voorstelling in de Stads schouwburg begint om 20 uur. vlag gehesen door het jongste jongetje en meisje van groep 3 van de basisschool. Om 10 uur beginnen de kleuter- en kin derspelen. Om 13.30 uur is er een meerkamp. Ook hier een rad van avontuur, om 19.30 uur gevolgd door een disco voor kinderen tot twaalf jaar. Om 20.30 uur begint de disco voor de jeugd en een Oranje bal met rad van avontuur. In Nieuw en St. Joosland wordt om 9.10 uur een samen zang van vaderlandse liederen gehouden. Daarna begint een rondgang met versierde fiet sen. Kinderspelen zijn er vanaf 10.15 uur. 's Middags, vanaf 13 uur, is er een zeskamp en een kleedjesmarkt op het Kerk plein. Om 19 uur is er een kin derbingo, om 20.30 uur gevolgd door de prijsuitreikin gen en het Oranjebal met rad van avontuur. Grijpskerke begint met een muzikale rondgang. De kinde ren zijn verkleed rond het the ma 'de brandweer'. Om 10 uur beginnen de kinderspelen en om 13 uur de vierkamp. Ook deze spelen staan in het teken van de brandweer. Om 19 uur is er een playbackwedstrijd voor kinderen, twee uur later begint er een feest in de tent. Muzikale medewerking wordt verleend door Rio Grande. In Oostkapelle begint de optocht door het dorp om 9.30 uur. Een uur later beginnen de mini-zeskamp en de kinder spelen. Om 13 uur is er een rondgang met de boerenkapel en de meerkampploegen door het dorp. Om 19.30 uur is er een playbackshow met verlo ting en de band Expose. De Arnemuidse optocht start om 8.55 uur vanaf het Veerse- gat. Om 9.50 uur lost PV De Voorwaarts duiven voor een lokale vitesse-vlucht en begint een ballonnenwedstrijd. Enke le gemeentebestuurders uit Middelburg en Arnemuiden openen om 10.45 uur kano wedstrijden op het Arneka- naal. Verder zijn er wedstrijden skelteren, straattekenen en handboogschieten. Er is een survival-baan en een drie-in één springkussen. De kinder spelen vinden van 13 tot 15.30 uur plaats in de Burg. Hack- straat. Om 17 uur begint de wedstrijd 'sterkste team van Arnemuiden', met de onderde len survival, skelter en vracht- wagentrekken. De feestdag wordt besloten met een gezel lige avond in De Arne. Zoutelande heeft dit jaar een thema aan de koninklijke feest dag opgehangen, namelijk 'beestenboel'. Om 9.30 uur begint er voor leerlingen van de basisschool een levend ganzenbordspel. Om 10.45 uur is er een playbackshow en de Langstraat wordt om 13 uur omgebouwd tot Spelstraat. Om 20.30 uur is er een Oranje bal met medewerking van Stardust. Meliskerke heeft van 9.30 tot 11.15 uur een kinderprogram ma. Om 11.30 uur is er een skelterrace, twee uur later gevolgd door een zeskamp. Om 17 uur is er het touwtrek ken en om 20 uur gaat de zaal van Ons Huis open voor een gezellig samenzijn met muziek en rad van avontuur. In Serooskerke kunnen peuters en kleuters vanaf 9.30 uur spel letjes doen op het springkus sen. Om 13.30 uur is er een rondgang met muziekkorps EMM. Om 14.15 uur start de meerkamp, met een gekke fiet- senspel, een zeephelling en een spetterrace. In Domburg is er om 10.30 uur een familiepuzzeltocht met vragen over Domburg. De start hiervan is bij het Gemeente huis. Om 13 uur begint de optocht met Inter Scaldis Pipes en Drums door het dorp. Vanaf 14 uur zijn alle evenementen op het feestterrein aan de Roosjesweg. Zo is er onder meer: spelenkermis, gekostu meerd voetbal, een kruiwa genrace, een playbackshow, een touwtrekwedstrijd en ten slotte om 20.30 uur een feest in de feesttent met disco, fami lieski's en baksteentillen. In Ritthem tenslotte beginnen de kinderspelen om 9 uur. Om 13.30 uur zijn er volksspelen, om 16 uur gevolgd door oriën- tatierit voor fietsers. Na een concert van Onda zijn er om 19.45 uur touwtrekwedstrij den. Een uur later begint de rondwandeling met lampion optocht. Om 21 uur is er een drive-in show in Ons Dorpsle ven. ledereen die zich royaal uit wil dossen of denkt te weten hoe die koningin er uit zou moeten zien, kan meedoen aan de verkiezing. Deelne mers worden volgens Conny de Lange van De Stadsdans zaal verwelkomd met 'een koninklijk aperitief', waarna zij worden voorgesteld aan de zevenkoppige jury, die twee uur de tijd krijgt om een beslissing te nemen. Vijf 'kroonprinsessen' hebben zich al gemeld. De Koningin van de Stads danszaal wint een zoge naamde 'royalty-pas', waar mee ze een jaar lang gratis toegang heeft tot de Middel burgse discotheek. De avond wordt verder opgeluisterd door optredens van Lode- wijk de XIV en zijn dansers. De Crowning Folly begint om 23 uur. Een concert van The Nylons is iedere keer weer een beleve nis, niet alleen vanwege de fabuleuze stemmen, maar ook The Nylons brengen zowel eigen nummers als roek-klas siekers. Hun optredens worden geken merkt door geraffineerde sa menzang, ongelooflijke stern- techniek en smaak- en effect volle arrangementen. door de choreografie, de vitali teit en de humor waarmee zij hun songs voor het voetlicht brengen. ARNEMUIDEN DONDERDAG 25 APRIL Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuindorp 5, schilderijen, portretten en posters. Geopend na tel. afspraak 0118-603469. Gemeentehuis Arnemuiden, Langstraat 35, Ludmila Kalmaeva, landschappen en portretten. Rabobank, Dokstraat 4, Ludmila Kalmeava, schilderijen. DOMBURG Badhotel, Domburgseweg 1a, Jaap Klein, foto's van Domburg en reisfoto's. Apparthotel Bommeljé, Heren straat 24, Sergei Troubatch, schil derijen en beelden. De Parel, Babelweg 2, Beatrix Meindersma, olieverf, aquarel en tekeningen. Lunch- en Tearoom Labruyère, 't Groentje 1, Corrie Akkermans, olieverf en houtskool. Green White Congres Hotel, Noordweg 43, Hans Heeren, aqua rellen en olieverfschilderijen. Marie Tak van Poortvliet Muse um, Ooststraat 10a, Jan Heyse (1882-1954), 'In schoonheid ver stild' biografische tentoonstelling. GOES Stadskantoor, Oostsingel 2, Van de Berge, schilderijen. Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kun stenaars, diverse werken. Velden, Goes Nieuw West, Afront, Kunsthaus Rhenania en Trechter 5. Lunchcafé Stadhuis, Grote Markt, Eric Lurquin. Galerie Van den Berge, Wijn gaardstraat 3-1, Martin Riebeek, wandobjecten, Robert Wevers (t/m 27 april). Museum voor Zuid- en Noord- Beveland, Singelstraat 13, Koen Mertens, 'Terug in Goes' keramiek en bronsplastieken. Emergis, Oostmolenweg 101, Adriaan Hamelink, foto-expositie. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarel len en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTENDIJKE Galerie llona. Dorpsstraat 23-25, llona Schmit, naïeve schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlasmarkt 7-9, Maurice en Saskia Göth, teke ningen, aquarellen, gouaches en pastels. Galerie Willem Vader, L. Noord straat 56, schilderijen, tel. 0118- 629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66. tel. 0118-616323. staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling van diverse kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Roosevelt Studiecentrum, Abdij, tentoonstelling over het leven en werk van drie Roosevelts: de president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1884-1945) en zijn echtgenote Elenor Roosevelt (1884-1962). Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Margo, grafiek en keramiek. Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Kuiperspoort 22, Judith Vas- quez, geopend van di. t/m za. 13-17 uur (vanaf 27 april). Zeeuwse Bibliotheek, Kou steensedijk 7, Anne Bolle, 'Door het oog van: Anne Bolle', fototen toonstelling. Educatief Centrum Walcheren, Latijnse Schoolstraat 10-12, Alexander Rodin, olieverfschilde rijen 'High tension'. Zorgcentrum Sint Willibrord, Bachtensteene 1, Safian Ashot, Armeense periode (1981-1990), Russische periode (1990-1993), Hollandse periode (vanaf 1993). Middelburgs Koffiehuis, Lange- viel 61, Cicka Dek, schilderijen 'Impressie van de natuur'. Stichting Welzijn Ouderen, Molstraat 13, zesentwintig kunste naars, 'Kunstsalon' 49 werken. Rabobank, Lange Geere 3, Ada de Lange, 'Brieven, geschreven - geweven' (t/m 26 april). Zeeuws Museum, Abdij, Jan Heyse (1882-1954), 'In schoonheid verstild'. Zeeuws Museum, Abdij, ten toonstelling poppenkasten en pop- penkastpoppen, 'In de kast uit de kast'. Zeeuwse Bibliotheek, Kou steensedijk 7, Marja Franchimont, 'De kralen van Marje Franchimont'. Galerie 't Haentje te Paart', Spanjaardstraat 19, Henny Huser; kleurpotlood, Ernest Joachim, objecten. Geopend do., za. en zo. van 14-16.30 uur en na tel. afspraak 613288. Galerie Veurink, Vlissingsestraat 14, Karin van den Driesche. Galerie Het Gouden Briefke, Wijngaardstraat 15, Josche P. Roverts; naïven: olieverf, Rob van den Bor; acryl op doek en kleuret sen. De Vleeshal, Markt, Ann Veroni- Stadsschouwburg, Middel burg; Het Scheldeloodsenkoor, 20 uur. 't Beest, Goes; Theatervoorstel ling 'Tedere roos van mijn gedach ten', 20.30 uur. VRIJDAG 26 APRIL Vestzaktheater, Vlissingen; Theatergroep Aluin, 'Het', 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; uitvoering Concertina, 20 uur. Walk-lnn, Vlissingen; Rock avond met Phanta Garrow, 20.30 uur. Buurthuis De Paraplu, Vlissin gen; Roshni Sangeet Samajd, 20.30 uur. Café De Pompe, Goes; Blues Power, 22 uur. ZATERDAG 27 APRIL Centrum, Middelburg; Junior- drumcorps Johan Friso, 14 uur. Feesttent Speelweitje, Grijps kerke; Surrender, 19 uur. Walk-lnn, Vlissingen; Housepar ty, 20 uur. St. Jacobskerk, Vlissingen; Het Scheldeloodsenkoor, 20 uur. Concert- en Gehoorzaal, Mid delburg; ZWN Mannenkoor, 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; The Nylons, 'In concert', 20 uur. Nederlands Hervormde Kerk, Kapelle; Het Zeeuws Vocaal Ensemble en Kees van Eersel, 20 uur. Prins van Oranje, Goes; Stich ting Dansz, 'Waar ik vandaan kom', 20.15 uur. Kloveniersdoelen, Middelburg; Tango's door: Elisabeth Chojnacka en Per Arne Glorvigen. Rap door: Jan Kuiper en zijn Rapband, 20.30 uur Minitheater, Middelburg; Stich ting Middelburgs Theater, 'Equus' 20.30 uur. 't Beest, Goes; Get Hypnotised. 21 uur. De Piek, Vlissingen; Hilbilly Boogieman, 22 uur. DONDERDAG 25 APRIL Alhambra I Vlissingen, '12 Monkeys' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bro ken Arrow' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Clueless' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Copycat' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Ace Ventura 2' 20 uur. 't Beest Goes, 'Ermo' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'The Usual Suspects' 20 uur. ZONDAG 28 APRIL St. Jacobskerk, Vlissingen; Sea Sunday: Scheldeloodsenkoor, Cape Cod Mostly All Male Chorus en het West Kappelsdameskoor, 10 uur. Prins van Oranje, Goes; Stich ting Dansz, 'Waar ik vandaan kom', 15.30 uur. Schuttershofcafé, Middelburg; Grandpa Nick Sessieband, 17 uur. DINSDAG 30 APRIL Grote Kerk, Goes; Het Zeeuws Mannenkoor, Kees van Eersel en muziekvereniging Euphonia, 19.30 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; The Too Late Night Show: optre dens van zes gezelschappen. Spe cial guest: Denise Jannah Com bo, 20 uur. WOENSDAG 1 MEI VRIJDAG 26 APRIL Ambachtscentrum, Goes; Pop pentheater Sim Bolus, 'Lieve boom', 14.30 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Theater van het Oosten, 'Een maand op het land', 20 uur. ca Janssens, voorstelling van een ronde vorm (vanaf 27 april). NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dage lijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis,' Trechter 5, kunstproject Frame work Invitation. OOSTKAPELLE Studiecentrum Oranjezon, Joh. den Herder, aquarellen en tekenin gen (t/m 30 april). Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, expositie dieren- baby's. OOST-SOUBURG Verzorgingshuis De Zoute Vie ver, Dongestraat 1, Toon Capello, pentekeningen landschappen en dieren. Geopend tijdens kantoor uren. VEERE Grote Kerk, Oudestraat 26, De Zeeuwse Inspan, expositie van Zeeuwse boerenwagens. Grote Kerk, Oudestraat 26, Tjar- ko ten Have, geopend ma. t/m za. 10-17 uur en zo. 13-17 uur. VLISSINGEN Inguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijs- ten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantie land). Arsenaaltheater, Arsenaalplein 7, Edwin Glazer fototentoonstel ling North Sea Jazz Festival 1995. Milieu Educatie Centrum 'De Kloek', Korenbloenlaan 5, ten toonstelling 'Natuurlijk tuinieren'. Theo van Doesburgcentrum, Brouwenaarstraat 2, cursisten beeldhouwen van Wies de Bles, beeldhouwwerken. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WOLPHAARTSDUK Galerie Jan Boer, Aardebolle- weg 5, Jan Boer, olieverven. Galerie De Hoekweide, Naza reth 4, Gust Romijn, 'Van Zeeland tot banaan'. Alhambra I Vlissingen, '12 Monkeys' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Toy 'Story' 19 uur. 'Broken Arrow' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Clueless' 19 uur en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Dunston Checks In' 19 uur. 'Copycat' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Ace Ventura 2' 19 en 21.30 uur. 't Beest Goes, 'Xime' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'The Usual Suspects' 20 uur. 'Neak Sre' 22.30 uur. ZATERDAG 27 APRIL Alhambra I Vlissingen, '12 Monkeys' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, "Toy Story' 14 en 19 uur. 'Broken Arrow' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Clueless' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Dunston Checks In' 14 en 19 uur. 'Copycat' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Ace Ventura 2' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Neak Sre' 20 uur. 'The Usual Suspects' 22.30 uur. ZONDAG 28 APRIL Alahmbra I Vlissingen, '12 Monkeys' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Toy Story' 14 en 19 uur. 'Broken Arrow' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, Clue less' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Dunston Checks In' 14 en 19 uur. 'Copycat' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Ace Ventura 2' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'The Usual Suspects' 20 uur. MAANDAG 29 APRIL Alhambra I Vlissingen, '12 Monkeys' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bro ken Arrow' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Clueless' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Copycat' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Ace Ventura 2' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'A Bout De Souffle' 20 uur. DINSDAG 30 APRIL Alhambra I Vlissingen, '12 Monkeys' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bro ken Arrow' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Clueless' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Copycat' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Ace Ventura 2' 20 uur. 't Beest Goes, 'ET' 16 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Neak Sre' 20 uur. WOENSDAG 1 MEI Alhambra I Vlissingen, '12 Monkeys' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Toy Story' 14 uur. 'Broken Arrow' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Clueless' 14 en 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Dunston Checks In' 14 uur. 'Copycat' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Ace Ventura 2' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'The Usual Suspects' 20 uur. ZATERDAG 27 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Toy Story' (Ned.) 14 uur. Grand Theater Goes, 'Toy Sto ry' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Pocahontas' 14 uur. ZONDAG 28 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Toy Story' (Ned.) 14 uur. Grand Theater Goes, 'Toy Sto ry' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Pocahontas' 14 uur. MAANDAG 29 APRIL Schuttershoftheater Middel burg, 'Pocahontas' 14 uur. DINSDAG 30 APRIL Schuttershoftheater Middel burg, 'Pocahontas' 14 uur. WOENSDAG 1 MEI Alahambra I Vlissingen, 'Toy Story' (Ned.) 14 uur. Grand Theater Goes, 'Toy Sto ry' 14 uur. Schutterhoftheater, Middel burg; 'Pocahontas' 14 uur.

de Vlissinger | 1996 | | pagina 7