Komische thriller in De Zwaan Koor van buschauffeurs geeft lenteconcert NIEUWE PRODUCTIE TONEELVERENIGING STEC Van glitter en glamour Harry Sacksioni in Stads schouwburg 18T/M 24 APRIL IN MIDDEN ZEELAND De Oost-Souburgse toneelvereniging STEC speelt aanstaande vrijdag en zaterdag 19 en 20 april in De Zwaan in Oost-Souburg het toneel stuk De Ebbehouten Olifant - Een spel van avon tuur van Christien van Bommel-Kouw en Henk Bakker. De zaal gaat open om 19.30 uur en de voorstelling begint rond 20 uur. Schitterend Verwikkelingen DIRIGENTE RIET WESTERWEELE NEEMT AFSCHEID Het louter uit lijndienstbuschauffeurs bestaan de ZWN Mannenkoor geeft op vrijdag 26 april een lenteconcert in de Concert- en Gehoorzaal in Middelburg. Dit concert is het laatste dat onder leiding staat van dirigente Riet Wester- weele; na zeseneenhalf jaar verlaat zij het koor dat verder alleen uit mannen bestaat. Aan het concert verlenen de Koninklijke Harmonie Ons Genoegen, pianist Rien Balkenende en P. Seves- tre op het Compton theaterorgel hun medewer king. De befaamde Neder landse gitarist Harry Sacksioni geeft woensdag 17 april een concert in de Stads schouwburg in Mid delburg. In zijn thea terprogramma Who's pulling the strings?' wordt Sacksioni bijge staan door een vijf man sterke band met als instrumentarium saxofoon, toetsen, mandoline, accordeon, viool, bas en drums. KINDERBOEKEN Margreet Meul meester Woensdag 17 april 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 13 mmm iedere schijn van plagiaat te voorkomen speelt het zich nu in de tegenwoordige tijd af. STEC zoekt overigens zelf haar eigen toneelstukken uit, daar heb ik in principe niets mee te maken". Dat amateurtoneel geen flau we bedoening hoeft te zijn bewijzen de spelers van STEC eens te meer in deze voorstel ling. De hoofdrollen worden gespeeld door Jan Hendrikse als scheikundeleraar Phil Reewyck, Wout v.d. Wekken als amateur detective, Ad Mijnsbergen als Dick v.d. Wall, de vriend van Phil en Carla v.d. Meule, die de rol van Lily Marshall speelt, het meisje dat het hart van de scheikundele raar steelt. De rol van mevrouw Tasman wordt gespeeld door Bella Mijnsber gen, die van de bemoeizuchti ge hospita werkelijk een schit terende Amsterdamse weet te maken. Vorig jaar speelde STEC een drama. Dit jaar is bewust geko zen voor een wat lichter toneelstuk. „Voortaan doen we niet meer van die moeilijke stukken. Het is voor ons wel leuk om te doen, maar dit is voor het publiek toch leuker", licht Bella Mijnsbergen toe. Kaarten kunnen aan de zaal en in de voorverkoop gekocht worden. De voorverkoop adressen zijn Dick Schinkel Assurantiën in Oost-Souburg, Regentessestraat 20 in Oost- Souburg en IJsselstraat 50 in Middelburg. Scène uit De Ebbehouten Olifant. Links Wout Dekker als. amateurdetective, rechts Jan Hendrikse als Phil Reewyck. „Niet verklappen waar het over gaat, hoor!", klinkt het van alle kanten tijden^één van de laatste repetities voor de uitvoering. Het verhaal van De Ebbehouten Olifant laat zich inderdaad moeilijk omschrij ven zonder gelijk het plot te verraden. Maar, zo wil regis seur Wil Koelewijn wèl prijsge ven: „Het publiek vraagt zich tijdens de voorstelling eigen lijk constant dingen af. Wat doen die Chinezen hier, is die Corry wel te vertrouwen, waar is die olifant en wat heeft die psychometrische privédetecti- ve ermee te maken? Één ding is zeker: de butler heeft het niet gedaan", lacht ze. De Ebbehouten Olifant is het verhaal van Phii Reewyck, een leraar scheikunde die een kamer bewoont bij de bemoei zuchtige hospita mevrouw Tasman, 's Avonds, alleen in zijn kamer, raakt de scheikun deleraar betrokken bij allerlei verwikkelingen die leiden tot een verrassende climax. De regie van de voorstelling is in handen van Wil Koelewijn. Het stuk De Ebbehouten Oli fant is haar zeker niet onbe kend: enkele jaren geleden regisseerde ze het al eens bij de Zeeuwse Komedie. Koele wijn: „Toen speelde het stuk zich af in de jaren dertig. Om Het ZWN Mannenkoor. Het ZWN Mannenkoor is een uniek koor in Nederland; het is namelijk het enige koor dat bestaat uit lijndienstbus chauffeurs. Het koor wordt momenteel gevormd door vijf entwintig mannen waaronder tenor Edo Zijl en bariton Piet Tramper. Onder leiding van dirigente Riet Westerweele oefent het koor wekelijks in de vergader zaal van de stalling Middel burg. Het repertoire van het mannenkoor is zeer divers: van populaire volksmuziek tot lichtklassieke werken en ne gro-spirituals. In het zesjarig bestaan van het koor heeft de zanggroep behalve optredens in Zeeland ondermeer meegedaan aan de zangersdagen in Breda, het internationale zangconcours in Made - waar het koor de eerste prijs in de wacht sleepte - en was het koor te horen op Radio Rijnmond en te zien op het NOS journaal. Ook tijdens de ingebruikname van het nieuwe klokkenspel van de kerk in Arnemuiden gaven de buschauffeurs acte de presence. Op het programma van het concert prijken ondermeer werken de Landerkennung Opus 31 van E. Grieg, het zigeunerkoor uit II Trovatore van G. Verdi, het Zeeuws volkslied, O Isis und Osiris uit die Zauberflöte van W.A. Mozart en tal van andere bekende en minder bekende liederen. De voorverkoop vind plaats in het muziekcentrum in de Lan ge Delft in Middelburg en John's Mannenmode in de Kanaalstraat in Oost-Souburg. De zaal gaat open om 19.30 uur en het concert begint om 20 uur. Gitaarvirtuoos Harry Sack sioni. Harry Sacksioni wordt al jaren gezien als een van Nederlands beste gitaristen. Of het nu de electrische of de akoestische gitaar is, Sacksioni bespeelt zijn instrument met een veel voud aan gevoel en virtuosi teit. In zijn nieuwe theatercon cert worden intieme fluisteren de momenten afgewisseld met stevig kleurrijk electrisch werk. Kaarten voor het concert zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij het theater. In deze aflevering geen vast thema, maar gewoon van alles wat. Boeken, die eerder niet aan de orde kwamen, maar de aandacht zeker ver dienen. Bas van Lier schreef al een aantal boeken in de Non fictie serie van uitgeverij Ploegs- ma. Na Het communicatie- boek, Het politiekboek en nog enkele anderen maakte hij nu samen met filmproducent Gidi van Liempd Het film boek. In dit boek komt van alles ter sprake wat met films en filmen te maken heeft. Van de geschiedenis van de film tot de meest slimme trucjes die tegenwoordig gebruikt worden. Je komt te weten hoe geluiden gemaakt kun nen worden, wat de werk zaamheden van de regisseur zijn; wat er komt kijken bij de kleding van de acteurs, de aankleding van het decor enz. Als je dat dan allemaal gele zen hebt wil je natuurlijk zelf aan de slag. En dat kan ook met behulp van dit boek. Je moet natuurlijk zelf wel wat apparatuur hebben. De mooiste vis van de zee van Marcus Pfister werd enkele jaren geleden voor het eerst uitgebracht. Inmiddels is dit boek al verschenen in diverse uitvoeringen, zoals een reuzenprentenboek en een kartonboekje voor de hele kleintjes. Ook buttons, posters, ansichtkaarten enz. zijn er van de vis te koop. Nu is er een vervolg: De mooiste vis van de zee helpt een ander. Op een dag ver schijnt er een kleine onbeken de vis. Regenboog wil hem opnemen in de groep, maar de anderen verzetten zich daartegen. Omdat Regen boog bang is zijn vrienden kwijt te raken neemt hij het niet op voor de nieuwe vis. Tot er gevaar dreigt....en dan schamen ze zich voor hun gedrag. Illustratie: Gidi van Liempd uit Het Filmboek. Bij dezelfde uitgeverij ver scheen nóg een boek met hetzelfde glinsterfolie, dat het bovenstaande zo bijzonder maakte. De schat in het maanmeer van Kurt Bau- mann en Ivan Gantschev is het verhaal over de maan, die weieens omlaag komt om een bad te nemen in het Maanmeer. Ze schudt zich uit en het goud- en zilverstof stuift in het rond, waardoor er zo maar edelstenen neer val len. Niemand weet waar het Maanmeer ligt, behalve een schaapherder. Na diens dood woont Borka, zijn kleinzoon, alleen met de schapen. Op een dag is er een schaap zoek en daardoor komt Borka op het spoor van het Maanmeer en van het geheim dat het meer in zich draagt. Borka neemt een aantal stenen mee en biedt ze te koop aan in de stad. Dat wordt hem niet in dank afgenomen. De koning laat hem gevangen nemen en vervolgens de weg wijzen naar het meer. Bij het meer aangekomen waarschuwt Borka voor het geheim van het Maanmeer, maar de koning wil niet luisteren Geen gewone ketting van Selma Noort met tekeningen van Annemie Heymans vond ik een indrukwekkend boek. De moeder van Janna ligt in het ziekenhuis. Twee keer per dag gaat papa er op bezoek, maar Janna mag nooit mee. Mama wil niet dat Janna haar ziet in het ziekenhuis, want ze voelt zich verdrietig en lelijk. Op een dag maakt Janna een mooie ketting voor mama. Daar zal ze zeker vrolijk van worden. Janna besluit hem zelf naar mama toe te bren gen. Maar dan breekt de ket ting. Gelukkig heeft meneer Boomsma een oplossing die de ketting heel bijzonder maakt. Verschillende mensen helpen mee hem weer vol te rijgen, en elke kraal heeft een eigen verhaal. Dan brengt ze de ketting bij mama. Die is verrast en blij Janna zo plot seling te zien. Janna geeft haar de ketting. „Het is een verhalenketting", zegt Janna. „Iedere dag moet jij op mij wachten, dan kom ik jou iets nieuws over je mooie ketting vertellen. Als ik alle verhalen van de ketting verteld heb moet jij weer beter zijn". En dan moet Janna naar huis, maar mama zal elke dag op haar wachten. „Weet je", zei april verwaand. „Ik ben toch de mooiste maand". „Ach, wat zou het", zei toen mei. „Je gaat toch ook gewoon voorbij". Dit is een gedichtje uit Mijn jas heeft heel veel knopen van Dinie Akkerman. En dat is weer een deeltje uit de serie Versjes voor beginnende lezers, waarmee uitgeverij Zwijsen het vorige najaar op de markt kwam. De serie bestaat uit zes boekjes van diverse schrijvers en is bestemd voor kinderen van groep 3. Ik beëindig deze 'van alles- en-nog-wat' aflevering met een boek waar de hele klein tjes gefascineerd naar zullen kijken en zelf het verhaal al op heel jonge leeftijd zullen kun nen navertellen. Simpel en toch veelzeggend vond ik De grote rode bus van Judy Hindley met illustraties van William Benedict. Het gege ven is duidelijk: Er zit een gat in de weg en daardoor komt de grote rode bus vast te zit ten. Wat nu? ledereen moet stoppen: de bestelwagen, de auto, de motor en zelfs de wals en het kiepwagentje. Gelukkig komt een trekker te hulp en dan is het probleem gauw opgelost. Een heerlijk boek om samen met de aller kleinsten te lezen en te herle zen. Het filmboek, uitgeverij Ploegsma, Amsterdam, f27,50. ISBN 90-216- 1448-0 De mooiste vis helpt een ander uitg. De Vier Wind streken, f27,50 ISBN 90 5579 102 4 De schat in het maanmeer, uitg. De Vier Windstreken, f27,50, ISBN 90 5579 028 1 Geen gewone ketting, uitg. Leopold, Amsterdam, f22,50, ISBN 90 258 4147 3 Versjes voor beginnende lezers, zes deeltjes, uitg. Zwijsen, Tilburg f 13,50 per deel, div. ISBN nrs. De grote rode bus, uitg. Gottmer.Haarlem, f 19,90, ISBN 90 257 27611 ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuin dorp 5, schilderijen, portretten en posters. Geopend na tel. afspraak 0118-603469. Gemeentehuis Arnemuiden, Langstraat 35, Ludmila Kalmaeva, landschappen en portretten. Rabobank, Dokstraat 4, Ludmila Kalmeava, schilderijen. DOMBURG Badhotel, Domburgseweg 1a, Jaap Klein, foto's van Domburg en reisfoto's. Apparthotel Bommeljé, Heren straat 24, Sergei Troubatch, schil derijen en beelden. De Parel, Babelweg 2, Beatrix Meindersma, olieverf, aquarel en tekeningen. Lunch- en Tearoom Labruyère, 't Groentje 1, Corrie Akkermans, olieverf en houtskool. Green White Congres Hotel, Noordweg 43, Hans Heeren, aqua rellen en olieverfschilderijen. Marie Tak van Poortvliet Muse um, Ooststraat 10a, Jan Heyse (1882-1954), 'In schoonheid ver stild' biografische tentoonstelling. GOES Stadskantoor, Oostsingel 2, Van de Berge, schilderijen. Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kun stenaars, diverse werken. Velden, Goes Nieuw West, Afront, Kunsthaus Rhenania en Trechter 5. Lunchcafé Stadhuis, Grote Markt, Eric Lurquin. Galerie Van den Berge, Wijn gaardstraat 3-1, Martin Riebeek, wandobjecten, Robert Wevers. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland, Singelstraat 13, Koen Mertens, 'Terug in Goes' keramiek en bronsplastieken. Oosterscheldeziekenhuis, 's- Gravenpolderseweg 114, Fons de Brouwer, pastelkrijt. Emergis, Oostmolenweg 101, Adriaan Hamelink, foto-expositie. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarel len en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTENDUKE Galerie llona. Dorpsstraat 23-25, llona Schmit, naïeve schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlasmarkt 7-9, Maurice en Saskia Göth, teke ningen, aquarellen, gouaches en pastels. Galerie Willem Vader, L. Noord straat 56, schilderijen, tel. 0118- 629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 0118-616323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoon stelling van diverse kerken in Mid delburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Margo, grafiek en keramiek. Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Kuiperspoort 22, Denneke Kou ters (t/m 20 april). Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen sedijk 7, Anne Bolle, 'Door het oog van: Anne Bolle', fototentoonstel ling. Educatief Centrum Walcheren, Latijnse Schoolstraat 10-12, Alexander Rodin, olieverfschilderij en 'High tension'. Classical Chambers, Damplein 21, Marlou Pluymaekers, aquarel len en olieverfschilderijen. Ge opend woensdag t/m zondag 12-19 uur. Zorgcentrum Sint Willibrord, Bachtensteene 1, Safian Ashot, Armeense periode (1981-1990), Russische periode (1990-1993), Hol landse periode (vanaf 1993). Middelburgs Koffiehuis, Lange- viel 61, Cicka Dek, schilderijen 'Impressie van de natuur'. Stichting Welzijn Ouderen, Mol straat 13, zesentwintig kunstenaars, 'Kunstsalon' 49 werken. Rabobank, Lange Geere 3, Ada de Lange, 'Brieven, geschreven - geweven'. Zeeuws Museum, Abdij, Jan Hey se (1882-1954), 'In schoonheid ver stild'. Zeeuws Museum, Abdij, tentoon stelling poppenkasten en poppen- kastpoppen, 'In de kast uit de kast' (vanaf 20 april). Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen sedijk 7, Marja Franchimont, 'De kralen van Marje Franchimont'. Galerie 't Haentje te Paart', Spanjaardstraat 19, Henny Huser; kleurpotlood, Ernest Joachim, objecten. Geopend do., za. en zo. van 14-16.30 uur en na tel. afspraak 613288. Galerie Veurink, Vlissingsestraat 14, Karin van den Driesche. Galerie Het Gouden Briefke, Wijngaardstraat 15, Josche P. Roverts: naïven: olieverf, Rob van den Bor; acryl op doek en kleuret sen. NEELTJEJANS DONDERDAG 18 APRIL Arsenaaltheater, Vlissingen; Eliades Ochoa Quarteto Patria, 20 uur. 't Beest, Goes; Bojbriker Klezmo- rim, 21.30 uur. VRIJDAG 19 APRIL Concert- en Gehoorzaal, Mid delburg; Het Ravel Quartet, 20 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Middelburgs Musical- en Operette gezelschap, 'Papillon Pygmalion', 20 uur. De Zwaan, Oost-Souburg; Toneelvereniging Stee, 'De ebben houten olifant', 20 uur. Minitheater, Middelburg; Stich ting Middelburgs Theater, 'Equus', 20.30 uur. De Piek, Vlissingen; Multicultu rele jamsessie, 21 uur. 't Beest, Goes; Hardcore festival: Undeclinable Ambuscade, Vict'em, Prohibition en Whatever, 21 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Cumulus dance party, 22 uur. ZATERDAG 20 APRIL Arsenaaltheater, Vlissingen; Hakim en René Groothof, 'De kapi tein en de kannibaal', 19.30 uur. Concert- en Gehoorzaal, Mid delburg; Camerata Trajectina, 20 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Het Zuidelijke Toneel, 'Caligula', 20 uur. De Zwaan, Oost-Souburg; Toneelvereniging Stee, 'De ebben houten olifant', 20 uur. De Hoogte, Goes; Zeeuws Jeugd orkest, 20 uur. Kloveniersdoelen, Middelburg; This That and the Other, 20.30 uur. Razzmatazz, Oost-Souburg; Els Austmann, kleinkunst, 21 uur Rock Café Gommert, Vlissin gen; Rebound, 22 uur. De Piek, Vlissingen; Calua, 22 uur. ZONDAG 21 APRIL Minitheater, Middelburg; Stich ting Middelburgs Theater, 'Equus', 14.30 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Fra Fra Sound, Caraïbische jazz, 15 uur. The Duke, Middelburg; Tom Acton and his band, 15 uur. Café Schuttershof, Middelburg; Sessieband De Post, 17 uur. DINSDAG 23 APRIL Grote Kerk, Goes; Carilloncon cert Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Bert Visscher, 'Fijne nuances', 20 uur. Concert- en Gehoorzaal, Mid delburg; Jaap van Zweden, Aldert Vermeulen en Rosenberg Trio, 20 uur. WOENSDAG 24 APRIL Ambachtscentrum, Goes; Pop pentheater Sim Bolus, 'Lieve boom', 14.30 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; 'Aan het einde van de aspergetijd', toneelstuk van Frank Houtappels, 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Sandra Reaves-Philips Band, 'The late, great ladies of blues and jazz', 20 uur. Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dagelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechters, kunstproject Framework Invitation. OOSTKAPELLE Studiecentrum Oranjezon, Joh. den Herder, aquarellen en tekenin gen. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, expositie dierenba- by's. OOST-SOUBURG Verzorgingshuis De Zoute Vie ver, Dongestraat 1, Toon Capello, pentekeningen landschappen en dieren. Geopend tijdens kantoor uren. VEERE Grote Kerk, De Zeeuwse Inspan, expositie van Zeeuwse boerenwa gens. VLISSINGEN Inguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Notariskantoor Sauer en Oonk, Badhuisstraat 181, Annemieke v.d. Woestijne, foto-expositie 'kleurrijk Tanzania' (t/m 22 april). Restaurant De Gevangentoren, Boulevard de Ruyter, Rian Krull, tekeningen. De Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Han Ie Roy, acryl- en olieverf schilderijen (t/m 19 april). Arsenaaltheater, Arsenaalplein 7, Edwin Glazer fototentoonstelling North Sea Jazz Festival 1995. Milieu Educatie Centrum 'De Kloek', Korenbloenlaan 5, ten toonstelling 'Natuurlijk tuinieren Theo van Doesburgcentrum, Brouwenaarstraat 2, cursisten beeldhouwen van Wies de Bles, beeldhouwwerken (vanaf 20 april). WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolleweg 5, Jan Boer, olieverven. Galerie De Hoekweide, Nazareth 4, Gust Romijn, 'Van Zeeland tot banaan'. DONDERDAG 18 APRIL Alhambra I Vlissingen, '12 Monkeys' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Broken Arrow' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Mr Hollands Opus' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Toy Story' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Ace Ventura 2' 20 uur. 't Beest Goes, 'Xime' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Zusje' 20 uur. VRIJDAG 19 APRIL Alhambra I Vlissingen, '12 Monkeys' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Broken Arrow' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Clueless' 19 uur en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Toy Story' 19 uur. 'Mr. Hol land's Opus' 21.15 uur. Grand Theater Goes, 'Ace Ventura 2' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Xime' 20 uur. 'Zusje' 22.30 uur. ZATERDAG 20 APRIL Alhambra I Vlissingen, '12 Monkeys' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Broken Arrow' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Clueless' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Toy Story' 14 en 19 uur. 'Mr. Holland's Opus' 21.15 uur. Grand Theater Goes, 'Ace Ventura 2' 19 en 21.30 uur. 't Beest Goes, 'Sopyonje' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Zusje' 20 uur. 'Ermo' 22.30 uur. ZONDAG 21 APRIL Alahmbra I Vlissingen, '12 Monkeys' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Broken Arrow' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, Clueless' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Toy Story' 14 en 19 uur. 'Mr. Holland's Opus' 21.15 uur. Grand Theater Goes, 'Ace Ventura 2' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Zusje' 20 uur. MAANDAG 22 APRIL Alhambra I Vlissingen, '12 Monkeys' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Broken Arrow' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Mr. Hollands Opus' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Toy Story' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Ace Ventura 2' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Vertigo' 20 uur. DINSDAG 23 APRIL Alhambra I Vlissingen, '12 Monkeys' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Broken Arrow' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Mr. Holland's Opus' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Toy Story' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Ace Ventura 2' 20 uur. 't Beest Goes, 'Lola' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, Wereldmuziek: Afri ka 20 uur. WOENSDAG 24 APRIL Alhambra I Vlissingen, '12 Monkeys' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Broken Arrow' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Clueless' 14 uur. 'Mr. Hol land's Opus' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Toy Story' 14 en 20 uur. Grand Theater Goes, 'Ace Ventura 2' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Sopyonje' 20 uur. ZATERDAG 20 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Toy Story' (Ned.) 14 uur. Alhambra II Vlissingen, 'De Boefjes' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Toy Story' 14 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Pocahontas' 14 uur. ZONDAG 21 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Toy Story' (Ned.) 14 uur. Alhambra II Vlissingen, 'De Boefjes' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Toy Story' 14 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Pocahontas' 14 uur. WOENSDAG 24 APRIL Alahambra I Vlissingen, 'Toy Story' (Ned.) 14 uur. Alhambra II Vlissingen, 'De Boefjes' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Toy Story' 14 uur. A

de Vlissinger | 1996 | | pagina 13