VAN DE GEMEENTE VLISSINGEN INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN, DE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN INFORMATIE VAN DE OVERHEID GEMEENTE MIDDELBURG CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE I VLISSINGEN I WESTKAPELLE I CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN 16 DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 3 april 1996 INFORMATIE OVERHE D Wijziging verordening heffing en invordering onroerende- zaakbelastingen Burgemeester en wethouders van Domburg maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 13 februari I996 heeft vast gesteld een wijziging van de ver ordening op de heffing en invor dering van onroerende-zaakbelas- tingen. Voornoemde verordening is op 18 maart 1996 goedgekeurd door de Staatssecretaris van Binnenlandse Zaken. De genoemde verordening treedt in werking op 12 april 1996 en ligt vanaf heden voor een ieder ter inzage op de gemeentesecre tarie, sector Middelen, Markt I te Domburg. Bouwaanvragen Burgemeester en Wethouders van Domburg maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aan vraag om bouwvergunning van: - Bouwbedrijf Jobse zn. b.v., d.d. 22 maart, voor het bou wen van twee woningen onder één kap op het perceel Groene Specht 25 en 21 te Oostkapelle; - J.M. Clarijs, d.d. 26 maart, voor het bouwen van een berging op het perceel Brouwerijstraat 15 te Oostkapelle. - L de Hertog, d.d. 26 maart, voor het bouwen van een kas sahokje op het trampoline<en- trum aan de Badstraat te Domburg; - A. van Os, d.d 2 7 maart, voor het bouwen van een tuinhuisje op het perceel Orionstraat 15 te Oostkapelle; - B. Hoencamp, d.d. 21 maart, voor het uitbreiden van de woning op het perceel Beukenlaan 29 te Oostkapelle. Verleende bouwvergunningen in de periode van 22 tlm 28 maart 1996 - J. van Zetten, voor het bouwen van een woning tuinhuis op het perceel Blauwe Reiger 8 te Oostkapelle - A. de Visser, voor het bouwen van een loods op het perceel Oude Domburgseweg 59 te Domburg Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken na het tijd stip waarop u van het besluit kennis heeft kunnen nemen. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van Domburg worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemotiveerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij de heer Maas (afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32), telefonisch bereikbaar onder nummer 0118 582710, toestel 45. Domburg 3 april 1996. WET MILIEUBEHEER Kennisgeving meldingen arti kel 8.41 Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de mel dingen ingevolge de Wet milieu beheer van: 1. Pizzalijn v.o.f. te Goes voor de inrichting op het perceel gele gen aan de Zusterstraat 39 te Middelburg; 2. Holographies Technology te Middelburg voor de inrichting op het perceel gelegen aan de Oostperkweg 43 te Middelburg 3. De heer MA. Boegheim te Middelburg voor de inrichting op het perceel gelegen aan de Lange Noordstraat 52 te Middelburg. Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde alge mene maatregelen van bestuur ex. artikel 8.40 Wet milieubeheer van toepassing. WIJZIGING BESLUIT DELE GATIE, MANDAAT, VERTE GENWOORDIGING EN ONDERTEKENING 1992 Op 26 maart 1996 hebben bur gemeester en wethouders en de burgemeester, ieder voorzover hun bevoegdheid aangaat, wijzi ging aangebracht in het overzicht deeluitmakende van het Besluit delegatie, mandaat, vertegen woordiging en ondertekening 1992. Deze wijziging treedt in werking op 4 april 1996. Het besluit ligt voor een ieder ter inzage bij de sectie Voorlichting waar tegen betaling ook een kopie verkrijgbaar is. De wijziging heeft betrekking op bevoegdheden die zijn toegekend aan gemeentelijke medewerkers. Het betreft onder andere de ver strekking van gegevens uit de Gemeentelijke Basisadministratie persoonsgegevens, het nemen van tijdelijke verkeersmaatregelen en verlenen van parkeerontheffmgen, uitvoering van voorschriften op het gebied van bouwen en ruim telijke ordening toepassing van de Marktverordening, en toeken ning en afrekening van (welzijns)subsidies. OPHOKPERIODE POSTDUIVEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat het verboden is in de periode van dinsdag 9 april tot en met vrijdag 24 mei 1996 van 10.00 tot 17.00 uur één of meer duiven te laten uitvliegen of enige handeling te verrichten, waardoor één of meer duiven kunnen uitvliegen. Het verbod geldt niet op zaterda gen, zondagen en feestdagen en geldt niet voor jonge duiven. ONTWERP- BESTEMMINGSPLAN NIEUWLAND-KOM In verband met een te late publi- katie in de Staatscourant dient het ontwerp-bestemmingsplan Nieuwland-Kom opnieuw ter visie te worden gelegd. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op grond van het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening het ont werp-bestemmingsplan Nieuwland-Kom vanaf 5 april 1996 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage ligt bij de sectie Voorlichting Stadhuisstraat 2, de dienst Stadsontwikkeling Vlissingsestraat 21 en bij het wijk- ondersteuningspunt Nieuw-en- Sint-Joosland, Veerstraat 2 (dorps huis). Ook bestaat de mogelijk heid dat een exemplaar van het bestemmingsplan voor enkele dagen wordt uitgeleend tegen betaling van een borg van 25,-. Dit bestemmingsplan heeft betrekking op de bebouwde kom van Nieuw-en-Sint-Joosland en een strook woonbebouwing langs de Nieuwlandseweg. Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder zijn zienswijze omtrent het ontwerp-bestemmingsplan schrif telijk en gemotiveerd kenbaar maken bij de gemeenteraad van Middelburg. Het geschrift dient dan te worden gezonden aan de raad van de gemeente Middelburg Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 20 maart 1996 voor het vernieuwen van de berging op het perceel Noordweg 516; b. op 20 maart 1996 voor het bouwen van een schuur op het perceel Oosterscheldestraat 165; c. op 20 maart 1996 voor het bouwen van een loods op een perceel Arnesteinweg (naast Twice); d. op 22 maart 1996 voor het bouwen van een warmte krachtkoppeling-installatie op een perceel aan het Noordbolwerk; e. op 22 maart 1996 voor het verbouwen van een winkelpui op het perceel Lange Delft 52; f. op 26 maart 1996 voor het verbouwen van de woning op het perceel Nieuwlandse weg 17; g. op 26 maart 1996 voor het bouwen van een schuurtje op het perceel Schroeweg 10; h. op 26 maart 1996 voor het bouwen van een kantoor op het perceel Kleverskerkseweg 73. VERKEERSMAATREGELEN Burgemeester en wethouders hebben besloten: 1. in verband met voltooiing van de reconstructie Westelijke Kaaienroute: a. eenrichtingsverkeer in te stellen in de Hoogstraat, Nieuwe Haven, Turfkaai, Hoogstraat (tot aan de Koningsbrug), in de richting van de Koningsbrugvan het eenrichtingsverkeer zijn uitgezonderd (brom)fietsers, en bussen die de lijndien sten verzorgen van het stads- en streekvervoer; b. een busstrook aan te leg gen op de Koningsbrug en de Houtkaai (tot aan de Herenstraat); c. fietsstroken aan te leggen aan beide zijden van de Hoogstraat en Houtkaai, en naast de busstrook op de Koningsbrug; d. de volgende voetgangers oversteekplaatsen te verleg gen: Houtkaai/Segeersstraat naar Londensekaail Segeersstraat; Turfkaai naar Nieuwe Haven, tegenover de Sint Jansbrug; 2. in verband met werkzaamhe den aan de riolering op het Molenwater, het Noordbolwerk en de Zuidsingel, tijdelijk af te sluiten voor alle bestuurders met uit zondering van bestemmings verkeer en (brom)fietsers: a. het gedeelte van het Molenwater tussen de aan sluitingen met de Nieuwe Oostersestraat en de Noordpoortstraat, en de aansluitende zijstraten, gedurende de periode van 18 maart tot I juni 1996; b. het gedeelte van de Zuidsingel tussen de aan sluitingen met de Bree en het Molenwater, en de aan sluitende straten of straat gedeelten, gedurende de periode van I mei tot 12 juli 1996. De volledige verkeersbesluiten lig gen van 4 april tot en met 15 mei 1996 ter inzage op Vlissingsestraat 21 te Middelburg bij de info-balie van de dienst Stadsontwikkeling. Bezwaar Tegen deze besluiten kan iedere belanghebbende ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag van bekendmaking van deze besluiten bij ons bezwaar maken door het indie nen van een bezwaarschrift Het bezwaarschrift dient onderte kend te zijn en tenminste het vol gende te bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; d. de gronden van het bezwaar. Indien u bij ons een bezwaar schrift hebt ingediend, kunt u tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuurs recht de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg verzoeken een voorlo pige voorziening te treffen, indien u van mening bent dat de onver wijlde spoed, gelet op de betrok ken belangen, dat vereist Indien u gebruik maakt van de mogelijkheid tot het verzoeken van een voorlopige voorziening dient u uw verzoek te richten aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffie recht geheven; dit bedraagt 200,- voor natuurlijke personen en 400,- voor andere dan natuurlijke personen. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de Gemeente Middelburg in de Faam van vandaag. De directeur van de Centrale Dienst Gemeentewerken te Serooskerke maakt, namens de gemeentebesturen van de bij de dienst aangesloten gemeenten, gelet op de betreffende bepalin gen van de Algemene wet bestuursrecht en de Wet milieu beheer, het volgende bekend: GEMEENTE MARIEKERKE Burgemeester en wethouders van Mariekerke: 1. hebben een oprichtingsvergun ning verleend aan de heer P. de Meester met betrekking tot de inrichting aan Poppendamseweg 3 te Grijpskerke, ten behoeve van een imkerijbedrijf met bezoe kerscentrum, winkel, horeca- hoek, kaarsenmakerij en droogbloemenatelier, genaamd "Imkerijbedrijf Poppendomme"; 2. hebben een oprichtingsvergun ning verleend aan de gemeen te Mariekerke, met betrekking tot de inrichting aan Agathastraat I te Aagtekerke, ten behoeve van een vereni gingsgebouw, genaamd "Amicitia"; 3. zijn voornemens een nieuwe, de gehele inrichting omvatten de, veranderingsvergunning te verlenen aan de heer D. Maris, ten behoeve van een landbouwbedrijf inclusief paar- denhouderij, aan Poppendamseweg 5 te Grijpskerke; 4. zijn voornemens een nieuwe, de gehele inrichting omvatten de, veranderingsvergunning aan mevrouw E.A. Lantsheer, ten behoeve van een agrarisch bedrijf inclusief stalling van paarden aan Zuiverseweg I te Aagtekerke. De vergunningen zijn verleend dan wel zullen worden verleend onder het stellen van voorwaar den ter bescherming van het milieu. INZAGE De stukken met betrekking tot de (ontwerp-)vergunningen liggen vanaf 4 april 1996 ter gemeente secretarie, Dorpsstraat 3 te Melis kerke, voor een ieder ter inzage op elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en iedere woensdagavond van 17.00 tot 20.00 uur na telefonische afspraak (tel. 0118-56 20 10, toestel 211). ONTWERP- VERGUNNINGEN De stukken met betrekking tot de onder 3. en 4. genoemde ont- werp-vergunningen liggen voor een ieder ter inzage tot en met I mei 1996. Gemotiveerde bedenkingen tegen het ontwerp van de vergunning kunnen tot en met I mei 1996 schriftelijk bij het college van bur gemeester en wethouders worden ingediend. Degene die schriftelijke bedenkin gen indient, kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Het verzoek dient tegelijkertijd met de schrif telijke bedenkingen te worden gericht aan burgemeester en wet houders van Mariekerke. Indien daarom wordt verzocht, kan tot en met I mei 1996 over het ontwerp van de vergunning van gedachten worden gewisseld tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en overige aanwezigen. VERGUNNINGEN De stukken met betrekking tot de onder I. en 2. genoemde ver gunningen liggen voor een ieder ter inzage tot en met 15 mei 1996. Ingevolge artikel 20.6 Wm staat tot en met 15 mei 1996 beroep open bij de Afdeling bestuurs rechtspraak voor: - degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont- werp-vergunning; - de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over de ontwerp-vergunning; - degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-vergunning. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toe passing van artikel 8:81 Awb juncto artikel 36 Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de vergunning dan wel tot het treffen van een voorlopige voor ziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopige voor ziening aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage. MELDINGEN Bij het college van burgemeester en wethouders van Mariekerke zijn de volgende meldingen inge volge Wet milieubeheer-AMvB's ingediend: AMvB-akkerbouwbedrijven dhr.J. Boogaard, Koudekerkseweg 29, Biggekerke m.b.L Blauwpoortseweg 2, Meliskerke; dhr. K. Brouwer, Herenweg I /Prelaatweg 84, Aagtekerke; dhr. P. Dieleman, Hondegemsweg 31, Grijpskerke; dhr. A. Provoost, Jan Geertsesweg 2, Meliskerke; mts. Francke, Kaasboerweg 3, Meliskerke; dhr. H. Peper, Kloosterweg 5, Aagtekerke; dhr. J. de Visser, Krommeweg 3, Aagtekerke; dhr. P. Wisse, Kruisweg 3, Meliskerke; dhr. J. de Korte, Kruisweg 5, Meliskerke; dhr. P.L Marinussen, Middelburgseweg 10, Grijpskerke; mts. A.C. van Dam J. v.d. Graaf, Pekelingseweg 6, Aagtekerke; dhr. J. Wisse, Poppendamseweg 18, Meliskerke; dhr. C. de Visser, Poppendamseweg 22, Meliskerke; dhr. K. Geschiere, Ravesteinweg 2, Grijpskerke; dhr. H. Hugense, Molenpad 2, Aagtekerke, m.b.t Schoolstraat 2, Aagtekerke; dhr. L Melse, Torenstraat 24, Meliskerke; dhr. I. Wisse, Valkenburgstraat 15, Meliskerke; dhr. K. Dingemanse, Zwagermanweg 2, Grijpskerke. AMvB-melkrundveehouderijen dhr. S.P. de Pagter, Hogelandseweg 7, Grijpskerke; maatschap De Looff, Dishoek 3 te Koudekerke m.b.L Loodholseweg te Grijpskerke. AMvB-opslag goederen gemeente Mariekerke, Dorpsstraat 3, Meliskerke, m.b.L Rapenburgweg 14, Meliskerke. AMvB-opslag propaan dhr. H.P. Roskam, Kelderweg I, Meliskerke; aannemingsbedrijf Beking Zuidweg 4, Aagtekerke. Besluit Opslaan in Ondergrondse Tanks dhr. H.P. Roskam, Kelderweg I, Meliskerke. De ingediende meldingen liggen vanaf 4 april 1996 ter gemeente secretarie, Dorpsstraat 3 te Meliskerke, voor een ieder ter inzage op elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en iedere woensdagavond van 17.00 tot 20.00 uur na telefonische afspraak (tel. 0118-56 20 10, toestel 211). OPHALEN HUISVUIL/GROFVUIL In verband met de a.s. Paasdagen zullen de routes voor het ophalen van het huisvuil en grof vuil wor den gewijzigd. De route voor het ledigen van de duobakken in Domburg en Oostkapelle, inclusief buitengebied zal i.p.v. maan dag 8 april op dinsdag 9 april a.s. worden gereden. De route voor het ledigen van de duobakken in Vrouwenpolder, inclusief buitengebied zal i.p.v. maan dag 8 april op woensdag 10 april a.s. worden gereden. De route voor het ophalen van het grof vuil in de gemeente Mariekerke zal i.p.v. maan dag 8 april op donderdag 11 april a.s. worden gereden. Voor eventuele vragen kunt u, op werkdagen tussen 8.00 uur en 12.00 uur, contact opnemen met de afval-informatielijn. Telefoonnummer: 0118-593009. Bij de Centrale Dienst Gemeentewerken zijn aangeslo ten de gemeenten Arnemuiden, Brouwershaven, Domburg Mariekerke, Noord-Beveland, Valkenisse, Veere en Westkapelle. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op artikel 41 van de Woningwet bekend, dat de volgende aanvraag om een bouwvergunning is binnengeko men voor: Veere - het wijzigen van een loods Zanddijkseweg 8b Wij wijzen u erop, dat tegen deze aanvraag om een bouwver gunning geen bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslisL VOORBEREIDINGSBESLUIT Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 20 maart 1996 heeft ver klaard, dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor een gedeel te van het perceel Kon. Emmaweg 16a te Vrouwenpolder, kadastraal bekend gemeente Veere, sectie N nr. 1982. Genoemd besluit, dat op 20 maart 1996 in werking is getre den, ligt voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, Kerkstraat 7 te Veere. VRIJSTELLING BESTEMMINGSPLAN Tevens maakt de burgemeester van Veere bekend dat burge meester en wethouders voorne mens zijn met gebruikmaking van de artikelen 19 en 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 5 van de Woningwet vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan Oranjezon teneinde de bouw van een nieuwe dienstwoning (vervan ging van een bestaande) mogelijk te maken op het adres Kon. Emmaweg 16a te Vrouwenpolder (camping Oranjezon). AANVRAAG BOUWVERGUNNING Burgemeester en wethouders van Westkapelle maken bekend dat op 25 maart 1996 een aanvraag om bouwvergunning is ingediend voor - de bouw van een huis met garage op het perceel aan de Eva Besnyöstraat 6; - de bouw van een serre op het perceel aan de Molenweg 14. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN Voorts maken zij bekend dat bij besluit van 26 maart 1996 bouw vergunning is verleend voor de het uitbreiden van de brood-, en banketbakkerij van Sighem op het perceel gelegen aan de Noordstraat 20. Westkapelle, 3 april 1996 Burgemeester en Wethouders van Westkapelle Genoemd plan ligt gedurende twee weken na de datum van deze publicatie voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, Kerkstraat 7 te Veere. Gedurende deze termijn kan een ieder des gewenst schriftelijk bedenkingen tegen het verlenen van vrijstelling kenbaar maken aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 5 te 4350 AA Veere. ONTWERP- GEDOOGBESLUIT Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op het bepaalde in artikel 3:12 van de Algemene wet bestuursrecht bekend, dat vanaf heden gedu rende vier weken voor een ieder een ontwerp-besluit ter inzage ligt op afdeling Vrom ter gemeentese cretarie, Kerkstraat 7 te Veere, inzake het gedogen van het gebruik van de garage aan de Kapellestraat 17 te Veere voor de restauratie, het houden van expo sities en de verkoop van antieke meubelen. Gedurende de termijn van terin- zagelegging kan een ieder zijn of haar zienswijze over het ontwerfo- besluit schriftelijk of mondeling kenbaar maken aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 5, 4350 AA te Veere. OPENLUCHTRECREATIE Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat de raad der gemeente Veere in zijn open bare vergadering van 20 maart 1996 de notitie Wet op de open luchtrecreatie heeft vastgesteld. In deze notitie staat verwoord op welke wijze besluitvorming inzake de openluchtrecreatie in Veere plaatsvindL De notitie ligt voor belangstellenden tijdens de ope ningstijden van de secretarie op de afdeling Algemene Zaken ter inzage. De notitie kan ook telefo nisch worden opgevraagd bij de heer v.d. Broeke (tsL 28). BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge arL 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen van: 1 Stedelijk Museum voor het ver bouwen van kazematten op lokatie Rammekensweg 12; 2 A.J.A. Hamers voor het plaat sen van een unit op lokatie Stationsplein 5; 3 A. van Limbergen voor het wij zigen van de bestemming van de aanbouw op lokatie Dongestraat 61; 4 Uitvaartverzorgingsonderne ming De Voorzorg - Sinke voor het plaatsen van een erfaf- scheiding op lokatie Industrieweg 20; 5 D. Tange voor het bouwen van een erker op lokatie De Deckerestraat 8; 6 D.J. van Hekken voor het maken van een balkon op lokatie Ritthemsestraat 123; 7 KPN Vastgoed B.V. voor het uitbreiden van een PTT Telecom eind centrale op loka tie Hendrikstraat 51; 8 H.J. Tammes voor het bouwen van een garage op lokatie Strandweg 4. Eventuele bezwaarschriften tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslisL N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN: -VRIJ STELLINGSPROCEDURE Wij maken bekend dat het vol gende bouwplan is ingekomen, welke niet in overeenstemming is met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmings plan: meldingen (an. 18a WRO): I KPN Vastgoed voor het bou wen van een kabelverdeelsta tion op lokatie Doornluststraat 22 T. Wij willen positief beslissen op de ingediende aanvraag. Artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (voor de meldingen) maakt dit mogelijk. Voordat het college beslist over het ingediende plan ligt de bouw en situatietekening, m.i.v. 4 april 1996 gedurende twee weken (derhalve tot en met 17 april 1996) in het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de 2e verdieping). In die periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar bedenkingen indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders. VOORBEREIDINGSBESLUIT Wij maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 28 maart 1995 heeft verklaard dat wordt voorbereid: - een herziening van het bestem mingsplan Eiland, gedeelte Stationsplein. Het voorbereidingsbesluit met bij behorende tekening waarop het gebied is aangegeven waarvoor het besluit geldt, ligt met ingang van 4 april 1996 tijdens kantoor uren voor een ieder ter inzage in het stadhuis, sector stadsontwik keling (in de hal op de tweede verdieping). Het besluit treedt in werking op 4 april 1996. WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging beschikkingen Wij maken bekend, dat wij ver gunningen op grond van de Wet milieubeheer hebben verleend aan: 1. Woningstichting Walcheren voor een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergun ning actualiseringsvergunning 8.4 Wm) voor een wooncorpo- ratie (kantoor/werkplaats) op het perceel Burchtstraat 48, Oost-Souburg; 2. RZB Zeeland B.V. voor het uit breiden van de inrichting voor straal- en verfwerkzaamheden met een kantoor, was/kleed ruimte, opslag en onderhoud - op het terrein van de Koninklijke Schelde Groep B.V. - op het perceel Ritthemsestraat 502 te Ritthem (Vlissingen-Oost). Aan de vergunningen zijn voor schriften verbonden ter bescher ming van het milieu. Aan de ver gunning onder Iis ten opzichte van de ontwerp-vergunning een wijziging aangebrachL Voorschrift 1.7 is toegevoegd. De beschikkingen en alle relevan te stukken liggen van 4 april 1996 tot en met 15 mei 1996 ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (2e verdieping van het stadhuis). Op aanvraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien worden, telefoon 0118-487204. Desgewenst wordt er door de sec tie Milieu een mondelinge toelich ting gegeven op de voornoemde stukken. In bovengenoemde periode kan tegen voornoemde vergunningen beroep worden ingesteld bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, door: degenen die bedenkingen inge bracht hebben tegen de ont werpbeschikking; degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. Als beroep wordt ingesteld moet griffierecht worden betaald. Informatie hierover kunt u verkrij gen bij de Raad van State. (tel. 070-3624871). Vlissingen 3 april 1996 Burgemeester en wethouders, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen ook de gemeentelijke infor matiepagina 'In den blauw geruiten kiel' in 'De Vlissinger' van vandaag.

de Vlissinger | 1996 | | pagina 16