Paasshow Walcherse merkendealers het neusje van de zalm onder de occasions Wie op zoek is naar een gebruikte auto en de stempel service en kwaliteit een vanzelfspre kende zaak vindt, doet er goed aan te wachten tot de Paasmaandag. Op die dag pakt het Auto Dealer Council (ADC) Walcheren flink uit tijdens de Paasshow op het Miroterrein. Tussen de 450 en 500 gebruikte auto's worden dan aangeboden. En die occassions, zo weet ADC-voor zitter Hans Dijkwel vrijwel zeker, kunnen elke kritische toets doorstaan. De Paasshow wordt dit jaar voor de vijfde keer gehouden. Om dat lustrum een feestelijk tintje te geven krijgt iedereen die tijdens de Paasshow zijn of haar handtekening zet onder het koop contract voor een gebruikte auto een verzorgde reis naar Antwerpen met overnachting aan geboden, dat alles voor twee personen. Op Walcheren is de Paasshow inmiddels een begrip geworden. Veel apsirant-kopers van een occassion wachten tot die dag. ,,Dat komt", stelt voorzitter Dijkwel vast,omdat we ontzettend ons best doen om alleen maar het allerbeste neer te zetten. Overigens wil dat niet zeggen dat we alleen maar dure auto's in de paasaanbieding hebben. Ook oudere wagens staan er voor een prikje te koop. Je zou kunnen zeggen: we verkopen er van oud en goed tot bijna nieuw". Hij voegt er nog aan toe dat er auto's in nagenoeg elke prijsklasse worden aangeboden. Het Auto Dealer Council Walcheren bestaat al meer dan vijf jaar. Doel van de club is om met de bundeling van merkendealers nog sterker op de automarkt te staan. Zeker als het om gebruikte auto's gaat is samenwerking onontbeerlijk. Auto's die de laatste jaren van de fabrieksband rolden, zijn immers voorzien van allerlei merktypische snufjes waar op een spe ciale manier mee moet worden omgegaan. Dankzij de bundeling van de merkendealeré is wel haast een vriendenkring ontstaan. En dat komt weer ten goede aan de consument. Hans Dijkwel (Renault-dealer) legt uit hoe dat voordeel voor de consument tot stand komt. ,,Stel ik verkoop een Opel als occassion. Uiteraard biedt ik een optimale service. Op gegeven moment komt de klant terug met een storinkje. Als we het zelf niet snel genoeg kunnen vin den, bellen we gewoon onze collega-dealer hier op Walcheren. Vaak kunnen ze al via de tele foon uitleggen hoe we de storing kunnen oplossen. Dat scheelt tijd en we leveren tegelijkertijd kwaliteit. Andersom gebeurt hetzelfde. Als een van de collega's een storing bij een Renault niet snel genoeg vindt, belt hij ons". Kortom: de dealers staan tijdens de Paasshow op scherp met het neusje van de zalm. En over zalm gresproken, de catering van Hotel Arneville staat borg voor een natje en een droogje dat ook al kwaliteit biedt. En wie zijn of haar net gekochte auto wil verzekeren, kan daarvoor even eens terecht op het Miroterrein. ilë uüi F jr Miro-terrein ADC-voorzitter Hans Dijkwel rnachting voor 2 personen in Antwerpen

de Vlissinger | 1996 | | pagina 15