Als er aanpassingen in de woning nodig zijn.. Geloof Bijeenkomst Ouderen Beurs SNEL GEBOEKT DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG MAANDAG DINSDAG WOENSDAG Gevonden Sport Allerlei Jeugd Wet Voorzieningen Gehandicapten Waterstanden 06-9771 Weerbericht 06-9775 Woensdag 3 april 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 13 Dansavond - Buurtvereniging 'van Duijvenvoorde' houdt op zaterdag 13 april een dansavond in gebouw De Schuur aan de Middelburgsestraat in Oost-Sou burg. De levende muziek die wordt verzorgd door L P band begint om 20 uur te spelen. Politiek café - De Middelburg se afdelingen van de PvdA, het CDA, de VVD en D'66 houden op woensdag 10 april om 20 uur een politiek café in the Duke aan de Vlasmarkt in Middelburg. Aan de hand van het thema 'Wie bestuurt er wie?' vindt allereerst een gesprek plaats met gedepu teerde de heer J.G. van Zwieten. Daarna kan er ondermeer gedis- cusieerd worden over onderwer pen zoals het stationsgebied, parkeerbeleid, de markt, gemeenteraad, economie en stadswijken. Vrouwenraad - Het Platform Zeeuwse Vrouwenraad organi seert in samenwerking met het Emancipatiebureau Zeeland op 16 april een studiedag met als titel 'Vrouwen, milieu en mobili teit'. De studiedag wordt om 10.45 uur geopend door mw. R.J. v. Leeuwen-Lindenburg waarna een korte introductie op het thema volgt. Om 11.10 uur spreekt mw. J. Drooglever-For- tuyn van de universiteit van Amsterdam over de paradox van de mobiliteit. Na de lunch wor den er ondermeer discussies in vier verschillende werkgroepen gehouden. De studiedag duurt van 10.45 tot 15.30 uur en wordt gehouden in de stadsschouw burg in Middelburg. Paasappèl - De commissie zin gen in Middelburg organiseert op maandag 8 april om tien uur samen met de evangelisatie commissie van de christelijk gereformeerde kerk een paasap pèl in de Nieuwe Kerk. Mede werking wordt ondermeer ver leend door ds. L. Wüllschleger, het interkerkelijk koor Glorify en brassband Onda. Roeien - Roeivereniging Scaldis uit Goes en de Middelburgse roeivereniging Honte geven voor het tweede jaar een kennings- makingscursus Fifty-Fit roeien voor ouderen. Op 2 april is de kennismakings- en introductie avond in het clubgebouw van de Honte aan de Havendijk in Mid delburg. De eerste roei-instructie vindt plaats op 4 april van 9 tot 11 uur. Klachtencommissie - De heer R.C. van den Bosch, direc teur van de cluster Verpleeghuis- en Ouderenzorg Walcheren - VOZW- heeft op 27 maart een nieuwe klachtencommissie geïn stalleerd. Deze commissie is werkzaam voor de hele zorgclus- ter die bestaat uit de verpleeg huizen Der Boede in Koudeker- ke, De Herengracht in Middel burg en het verzorgingscentrum Ter Mantelinge in Domburg. De commissie bestaat uit mevrouw L.D. Willeboordse-Wiegel, de heer mr. A.J. Sauer en de heer J.P. Onderdijk. Dagelijks: rondleidingen in het Stadhuis van Middel burg, van 10-17 u. en zon dags van 12-17 u. Dage lijks: beklimming van de Lange Jan Middelburg. De Blazer Oost-Souburg, volks dansen voor 50+, 10.45 u. Sportzaal van Duyvenvoor- de Oost-Souburg, peuter- gym, 9.30 u. De Parel Dom burg, bowlingtoernooi, 20 u., inschrijven voor 18 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, klaverjassen, 19.30 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, club voor alleenstaanden, 19.30 u. Ontmoetingscen trum Dauwendale Middel burg, Aktiviteitencentrum Middelburg, diverse activi teiten, voor info 0118- 611580. Zeelandhallen Goes, Expo Flora, bloemen en plantententoonstelling met huishoudbeurs, 14-22 u. Verenigingsgebouw West- kapelle Herrijst Westkapelle, informatiemiddag voor ouderen, 14 u. St. Josef- school Vlissingen, buurtco- mité Tuinstad-Oost, openba re vergadering, 20 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, klaverjassen, 13.30 u. De Parel Dom burg, kinderbowlingtoer- nooi, 19 u. inschrijven voor 16 u. Zeelandhallen Goes, Expo Flora, bloemen- en plantententoonstelling met huishoudbeurs, 14-22 u. Aldegonde Vlissingen, praat- en dansavond voor 25 plussers, 20.30 u. Café De Goede Verwachting Lewe- dorp, avondruilbeurs, 19.15 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, contactmiddag voor jong en oud, 15 u. De Parel Domburg, spettermid dag, spelltjes onder begelei ding, 14 u. De Schelp Dom burg, T-shirt schilderen, 10 u. De Parel Domburg, pan nenkoekenfestijn, 16.30 u. opgeven voor 12 u. Theater De Parel Domburg, karaoke, 20.30 u. Zeeland hallen Goes, Expo Flora, bloemen- en plantenten toonstelling met huishoud beurs, 10-18 u. Zeeuws Biologisch Museum Oostka- pelle, excursie Stinzenplan- ten, 14 u. Hotel Vredebest Wemeldinge, Nederlandse Kring van Fuchsiavrienden, ruilbeurs, 14.30 u. Sport veld Nieuwdorp, G-voetbal- wedstrijd, Dauwendaele G - AZVV G, 13.30 u. Fort Elle- woutsdijk, Natuurmonu menten, vogelexcursie, 10 u., aanmelden op werkda gen van 19-21 u. tel. 0113- 655983. Walk-lnn Vlissin gen, disco, 20 u. De Schelp Domburg, kinder bingo, 14 u. Restaurant De Parelvisser Domburg, Paas- brunch 12 u. Restaurant De Parelvisser Domburg, paas- buffet, 18 u. De Strandjut ter Domburg, bingo, 20 u. Zeelandhallen Goes, Expo Flora, bloemen- en planten tentoonstelling met huis houdbeurs, 10-18 u. COC- café Middelburg, stijldansen op Hollandse muziek, 21 u. Bord parkeerterrein Delta Expo aan de Oosterschelde- zijde. Natuurmonumenten en Het Zeeuwse Landschap, excursie, 14 u. Sporthal Baskenburg Vlis singen, sporten met longen- fyseem, Astma of Bronchi- tus, 15.15 u. Ontmoetings centrum Dauwendaele Mid delburg, Aktiviteitencentrum Middelburg, diverse activi teiten, voor info 0118- 611580. De Schelp Dom burg, paaseierenzoektocht, 11.30 u. Restaurant De Parelvisser Domburg, paas- buffet, 18 u. De Parel Dom burg, lampionnenoptocht 22 u., opgeven voor 18 u. Zee landhallen Goes, Expo Flora, bloemen- en plantenten toonstelling met huishoud beurs, 10-18 u. De Stenge Heinkenszand, autopuzzelrit, 13 u. VVV Domburg, cultu rele stadswandeling, 13.30 u. Kinderboerderij De Klep perhoeve Middelburg, paas eieren zoeken, 10 u. Cam pus De Ruyter Vlissingen, Stichting Majoraat, paas- buffet en bingo, 11 u. Hof Domburg, rondleiding kuurafdeling, 11.30 u. De Schelp Domburg, saunamid dag, 12-17 u., damessauna- avond, 18 u. De Parel Dom burg, aquafitness, 9 u., inschrijven voor maandag 16 u. Wijkcentrum Schel debuurt Vlissingen, koersbal 13.30 u. Ontmoetingscen trum Dauwendaele Middel burg, Aktiviteitencentrum Middelburg, diverse activi teiten, voor info 0118- 611580. Nieuw Sanden- burgh Veere, Rode Kruis, verkoop handgemaakte arti kelen, 14 u. Dorpshuis De Arne Arnemuiden, Zanglust, dialezing over het houden en kweken van wildzang, 19.30 u. Dienstencentrum Ouderen Westkapelle, wekelijkse soos 55-plussers, 19 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, kinderclub 4 tot 9 jaar, 14 u. De Parel Dom burg, spettermiddag, spelle tjes onder begeleiding, 15.30 u. De Parel Domburg, squashtoernooi, 12 u., inschrijven voor dinsdag 20 u. Ontmoetingscentrum Dauwendaele Middelburg, Aktiviteitencentrum Middel burg, bijeenkomst met the ma onderwerpen op sociaal maatschappelijk vlak, 13.30 u. Terrein Prelaat Westka pelle, meisjes schoolvoetbal dorpen op Walcheren, 13 u. Toeristisch Centrum Oran jezon Oostkapelle, cursus 'Wij koken Thais', 17.30 u., aanmelden tel. 581507. Rozenkruis - Wat is het Rozen kruis? Wat stellen de symbolen cirkel, vierkant en driehoek voor? Wat is de betekenis van het pen tagram? Brengt het Rozenkruis een nieuwe leer? Wie op dit soort vragen een antwoord wil hebben, kan geheel vrijblijvend de thema-avond bijwonen die voor belangstellenden op 9 april wordt gehouden in de Zeeuwse Bibliotheek. Een teamlid houdt een inleiding over het onderwerp Symbolen van het Rozenkruis. Vervolgens zullen meerdere teamleden zo goed mogelijk ant woord proberen te geven op vra gen over dit onderwerp of over de Universele Leer van het Rozenkruis in het algemeen. De thema-avond wordt gehouden om 20 uur in zaal 2 van de Zeeuwse Bibliotheek. Informa tie: 0164-672 220. Kleding - Peuterspeelzaal 't Speeltreintje in Oostkapelle houdt op vrijdag 12 april een voorjaarskleding-, speelgoed- en bed-box-buggybeurs in het Her vormd Gemeentecentrum aan de Oostkapelse Dorpsstraat. Er wordt ook positiekleding ver kocht en voor de kinderen zijn spelletjes aanwezig. Deze beurs begint om 15 uur. Betonschaar - In de periode van 16 tot en met 22 maart zijn de volgende voorwerpen afge geven op het politiebureau in Middelburg: een parelarmband met zilveren slotje, een rode betonschaar, een zilveren ket ting met inscriptie, een zwarte kat, zwarte dameshandschoe nen, ene rode portemonnee met inhoud en diverse sleutels. Ver loren voorwerpen kunnen tijdens kantooruren worden afgehaald op het politiebureau in Middel burg. De voorwerpen worden maximaal drie maanden bewaard. Lapjespoes - In de periode van 23 tot en met 28 maart zijn op het politiebureau in Middelburg de volgende voorwerpen afge geven: armband met bedeltjes, diverse fietsen, een bril, diverse sleutels en sleutelbossen, groe ne veldfles met draagriem, twee cassettebandjes met laadin- structie, een dameshorloge, lap jespoes en een mouwophouder. Gereedschapskoffer - In de periode van 11 tot en met 22 maart zijn op het politiebureau in Vlissingen de volgende voorwer pen afgegeven: een zwarte fiets computer, een bruine portemon nee met inhoud, een paar zwarte schoenen maat 41, een zilver kleurige leesbril in zwart hoesje, een zilverkleurige bril in groen hoesje, een zwart fototoestel, een grijze slijptol, een blauwe gereedschapskoffer met inhoud, een swatch-horloge, een bruine hond (kruising), een zwarte por temonnee, een lidmaatschaps kaart van de WAA, een zwarte suède rechterhandschoen, een paarse rechterhandschoen, een paar gebreide bruine kinderwan ten, een paar zwarte leren hand schoenen (maat 7), diverse fiet sen, diverse sleutels, een zilve ren ring (model: dolfijn) een een beige speelgoed-nijlpaardje. Ver loren voorwerpen kunnen tijdens kantooruren worden afgehaald op het politiebureau in Vlissin gen. De voorwerpen worden maximaal drie maanden be waard. Buurtcafé - Elke donderdag wordt er in de Walk Inn aan de Minister Lelylaan in Vlissingen vanaf 21 uur een buurtcafé gehouden. Onder genot van een drankje kan er worden deelgeno men aan allerlei spelletjes zoals sjoelen, darten, triavant en kaart spelen. Iedere vrijdag vanaf 20 uur wordt er een hardrockavond gehouden. De d.j.'s van de Walk Inn draaien alles van sympho- nisch tot trashmetal. Prestatieloop - Buurtvereni ging 'van Duijvenvoorde' houdt in samenwerking met Atletica op tweede paasdag 8 april een pres tatieloop. Deze inmiddels tradi tionele loop vindt plaats op de buitenwegen van Oost-Souburg. De te lopen afstanden zijn tweeëneenhalve, vijf, tien en vijftien kilometer. Vanaf 9.30 uur is de inschrijving in buurthuis 'De Schuur' aan de Middelburg sestraat in Oost-Souburg, De loop begint om 10.30 uur. Beestenboelmiddag - Op woensdag 17 april organiseert het Zeeuws Biologisch Museum in Oostkapelle een Beestenboel middag. De opzet van deze mid dagen zal er, vergeleken met vorig jaar, iets anders uit gaan zien. Afwisselend zullen er per maand een rugzaktocht naar het bos of het strand, of een thema middag plaatsvinden. Het pro gramma bestaat dan deels uit een binnenprogramma. Het zelf ontdekken en bezig zijn in de natuur staat voorop. Het thema van 17 april is 'Jong leven'. De beestenboelmiddag wordt gehouden van 14 tot 16 uur. Brom- en snorfietsen - In de maand april worden er door de Regiopolitie Zeeland in samen werking met het Regionaal Orgaan voor de Verkeersveilig heid Zeeland (ROVZ) op diverse plaatsen voorlichtingsbijeenkom sten gehouden voor brom- en snorfietsen. Op deze bijeenkom sten kan men het voertuig geheel vrijblijvend laten controle ren op het afgegeven vermogen, geluidproductie en technische staat. De bijeenkomsten worden in Vlissingen gehouden op 13 april van 13 tot 16 uur en in Mid delburg op 6 april van 13 tot 16 uur. Asielen - De asielen in Goes, Middelburg en Vlissingen heb ben ieder drieduizend gulden ontvangen van de dierenbe scherming. Het geld is bijeen gebracht door leden van de die renbescherming die in het lande lijk verenigingsblad Dier werden opgeroepen het asielwerk te steunen. Dat hier massaal gehoor a'an is gegeven blijkt uit de totaal-opbrengst van meer dan vier ton. Lange Jan - Op 9 april gaan de Delta Nutsbedrijven in de Lange Jan nieuwe stroomvoorzienin gen aanleggen. Op deze dag zal er geen electriciteitsvoorziening zijn in de toren. Dat betekent dat het uurwerk en het carrilon niet zullen werken. Ook zijn er die dag geen beklimmingen van de Lange Jan mogelijk en kan de ontvangst van Radio Maximaal gestoord worden. Wijkcentrum - Het Juliana Welzijnfonds heeft aan de stich ting Wijkcentrum Paauwenburg in Vlissingen een bijdrage van achttienduizend gulden toege kend. Dit bedrag is bedoeld om de entree en voorkant van het wijkcentrum aan te passen. Het Juliana Welzijn Fonds helpt ver enigingen, stichtingen en groe pen hun plannen en projecten uit te voeren. De activiteiten moe ten liggen op het gebied van maatschappelijk welzijn. Voor beelden zijn: vrijwillge hulpdien sten, jeugd- en ouderenzorg, dak- en thuislozenzorg, buurt- en dorpshuizen, projecten van/voor minderheden, buurtbeheerpro- jecten en organisaties van/voor vrouwen. Op de afdelingen Wel zijn van gemeenten en in veel bibiotheken ligt de gratis folder 'Een beroep doen op het Juliana Welzijn Fonds'. Hierin staan con crete voorbeelden over welke organisaties welke zaken kun nen aanvragen. Het fonds stelt jaarlijks twintig miljoen gulden beschikbaar. Dit geld is onder meer afkomstig uit de BankGiro- loterij, de Lotto/Toto en de Kra sloterij. Collecte - De internationale hulporganisatie ZOA-Vluchtelin- genzorg houdt in de week van 9 tot 13 april een huis-aan-huis-col- lecte. Het motto van de inzame ling is 'help vluchtelingen terug keren naar (t)huis'. Het gaat om hulp aan vluchtelingen in Afrika en Azië die of in vluchtelingen kampen moeten leven of die net zijn teruggekeerd in hun geboor testreek. Voor deze collecte zoekt de werkgroep nog collec tanten, die een uurtje willen lopen voor hulp aan vluchtelin gen. Informatie of aanmelding: 0118^592 655 (L. Louws). Fietskilometers - Als tegen hanger van de Airmiles krijgt de consument vanaf 2 april bji de zelfstandige drogisterijen de fietskilometer spaarzegels cadeau. Tegen inlevering van tien volle spaarkaarten kan de klant helemaal gratis een nieuwe fiets aanschaffen bij een van de honderd rijwielwinkels van Hal fords. Tegen inlevering van een enkele spaarkaart ontvangt de klant een tegoedbon van vijfen twintig gulden. De actie fietskilo meters duurt tenminste twee jaar om zoveel mogelijk mensen in de gelegenheid te stellen een gratis fiets bij elkaar te sparen. Kindermusical - Kindermusi calvereniging 't Zand voert vrij dag 12 en 19 april de musical Esmeraldo het zigeunermeisje op in wijkgebouw de Vergulde Baars in de Baarsjesstraat in Middelburg. De voorstelling begint om 19.30 uur. Huis-aan-huiscollecte - De werkgroep Middelburg van de ZOA organiseert in de week van 9 tot 13 april een huis-aan-huis- collecte voor het project Help vluchtelingen terugkeren naar (t)huis. Bijna hondertachtig col lectanten gaan in Middelburg de straat op om voor dit project te collecteren. De christelijke orga nisatie ZOA-vluchtelingenzorg zet zich al meer dan twintig jaar in voor internationale vluchtelin genhulp. Franse markt - Op vrijdag 5 april staat de Vlissingse week markt in het teken van Frankrijk. Op de markt staat een grote feesttent waar de bezoekers kof fie, chocolademelk en Franse wijn aangeboden wordt. Verder staat er in de tent een stand met Franse vleeswaren en een stand met Franse kaas in al zijn soorten en samenstellingen geserveerd op origineel Frans stokbrood. De hele dag worden op de week markt bonnen uitgereikt die zijn gekoppeld aan een loterij met een scala van prijzen. De prijsuit reiking vind plaats om 16 uur. OIAATSCHAPPEUJKE ff) ZORG Z WALCHEREN Voor informatie, bel (0118) 684000 maandag t/m vrijdag 4 van 8.30 tot 9.30 uur en van 1 3.30 tot 14.30 uur. Mededelingen voor deze rubriek melden voor vrijdag 17 uur, liefst schriftelijk, Postbus 5017, 4330 KA Middelburg Do. 4 april t/m wo. 10 april. AAGTEKERKE Hervormde Gemeente. Do. 19 uur: A.E. de Bruijn. Vr. 19 uur: A.E. de Bruijn. ARNEMUIDEN Hervormde Gemeente. Vr. 19.30 uur: C. Oor schot. Zo. 9.30 uur: P.B. Verspuij, 14.30 uur: C. Oorschot. Ma. 9.30 en 15 uur: J.P.J. Voets. Gereformeerde Kerk. Vr. 19 uur: J. Bakker. Zo. 9.30 uur: J. Bakker, 14.30 uur: J.S. Koops. Volle Evangeliegemeente 'Immanuel'. Westdijk- straat 5-7, samenkomst do. 20 uur, zo. 10 uur. BIGGEKERKE Hervormde Kerk. Kerkplein 1. Vr. 20 uur: L.C. Manuputty. Za. 19 uur: L.C. Manuputty en R.G. van derZwan. Zo. 10.15 uur: Binnenmarsch. DOMBURG Hervormde Kerk. Markt 8. Do. 19 uur: M. van der Poll. Vr. 19 uur: P. Joosse. Zo. 10 uur: M. van der Poll, 19 uur: A.E. de Bruijn. Rooms Katholieke Kerk H. Willibrordus. Zaterdag 19 uur. GAPINGE Gereformeerde Kerk. Dorpsstraat 7. Geen opgave ontvangen. Hervormde Kerk. Geen opgave ontvangen. GRIJPSKERKE Gereformeerde Kerk. Jacob Catsstraat 7. Vr. 19 uur: P.A. den Braanker. Zo. 9 en 10.30 uur: B. Rid der. Hervormde Gemeente. Vr. 19 uur: P.A. den Braanker (in de Geref. kerk). Zo. 9 en 10.30 uur: B. Ridder (in de Geref. kerk). HOOGELANDE Christengemeenschap. Kapel van St. Maarten. Ma. 10 uur: paasdienst. KLEVERSKERKE Hervormde Gemeente. Dorpsstraat 25. Do. 19.30 uur: P.C. Schoonenboom. Vr. 19.30 uur: P.C. Schoonenboom. Zo. 9.30 uur: P.C. Schoonen boom. KOUDEKERKE Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). Klein Vlaande ren 75. Vr. 19.30 uur: H.W. Ophoff. Zo. 9.30 en 16.30 uur: H.W. Ophoff. Ned. Gereformeerde Kerk (gebouw Engelse Kerk) Geen opgave ontvangen. Pinkstergemeente Middelburg. Zo. 11.30 uur: Evangelisatiedienst, De Vergulde Baars, Baarsjes straat 43. Wo. 19.30 uur: Bijbelstudie, Dam 6. Kerkgenootschap der Zevendedags Adventisten. Lange Noordstraat 62. Za. 10 uur: bijbelstudie, 11 uur: eredienst. Leger des Heils. Hoogstraat 20. Vr. 10 uur: dienst in Goes, 19 uur: P.O's. Zo. 10 uur: C. Bijl, 19 uur: welkomsdienst in de Hoeksteen. Evangelisch Lutherse Gemeente. Lutherse Kerk. Zuidsingel 70. Do. 19 uur: in de Nieuwe Kerk. Vr. 19 uur: in Hofpleinkerk. Za. 21 uur: T.K. van Dam. Zo. 10 uur: T.K. van Dam. Vereniging van Vrijzinnige Hervormden en Remonstranten. Koorkerk. Do. 19 uur: K. Hen- drikse. Vr. 19 uur. D. Jobse-Spierings. Zo. 10 uur: K. Hendrikse. Rooms-Katholieke Kerk. Petrus en Paul us kerk. Lombardstraat 1. Zo. 10 uur. De Hoeksteen. Zo. 11.30 uur. Huize St. Willibrord: eerste zaterdag van de maand 17 uur: protestantse dienst, twee de, derde, vierde en vijfde zaterdag van de maand 17 uur. Waalse Kerk (Eglise Wallonne) Lange Noord straat 62. Zo. 16.30 uur: J. Chardard. Evangeliegemeente 'De Wijngaard'. Klarenbeek LTS. Zo. 9.30 uur. Rafaël gemeenschap Eleos Walcheren. Olmen laan 8. Zo. 9.30 uur: dienst. Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Rey- ershove. Dauwendaelselaan 35. Zo. 16 uur. Do. 19.30 uur. Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Cen trum. Dauwendaelselaan 35. Zo. 10 uur. Di. 19.30 uur. Volle Evangeliegemeente Sion. Thomaskapel, Vrijlandstraat 68. Zo. 10 uur. NIEUW EN ST. JOOSLAND Hervormde Gemeente. Vr. 19 uur: P. Barmentlo. Zo. 9.30 uur: P. Barmentlo. OOSTKAPELLE Gereforméerde Kerk. Zionskerk, Duinweg 36A. Geen opgave ontvangen. Hervormde Gemeente. Vr. 19 uur: A.C. den Hol lander. Zo. 10 uur: A.C. den Hollander, 19 uur: zangdienst. Gereformeerde Gemeente. Saronkerk. Vr. 19.30 uur: H. Paul. Zo. 9.30 en 15 uur: H. Paul. Ma. 9.30 uur: H. Paul. Gereformeerde Kerk. Tramstraat 31. Do. 19.30 uur: B. de Haan. Vr. 19.30 uur: B. de Haan. Za. 22.30 uur: B. de Haan. Zo. 9 uur: J. van Veen, 10.30 uur: B. de Haan (beide diensten in de Herv. kerk). Hervormde Kerk. Dorpsplein 1. Do. 19.30 uur: B. de Haan (in de Geref. kerk). Vr. 19.30 uur: B. de Haan (in de Geref. kerk). Za. 22.30 uur: B. de Haan (in de Geref. kerk). Zo. 9 uur: J. van Veen, 10.30 uur: B. de Haan. RITTHEM Hervormde Gemeente. Vr. 19 uur: dienst in Nieuw en St. Joosland. Zo. 11 uur: P. Barmentlo. SEROOSKERKE MELISKERKE Gereformeerde Kerk. Do. 19 uur: G. Warner. Vr. 19 uur: G. Warner. Zo. 9 uur: A. Bruin (in de Herv. kerk), 10.30 uur: A. Bruin. Hervormde Gemeente. Noordweg 3. Vr. 19 uur: A. Bruin. Zo. 9 uur: A. Bruin, 10.30 uur: A. Bruin (in de Geref. kerk). Gereformeerde Gemeente. Valkenburgstraat 25. Elke zondag om 9.30 en 14.30 uur. Gereformeerde Kerk. Vr. 19.30 uur: R.G. van der Zwan. Zo. 10 uur: R.G. van der Zwan. Hervormde Kerk. Vr. 19 uur: L.C. Manuputty. Zo. 10 uur: R.G. van der Zwan (in de Geref. kerk). ST. LAURENS Hervormde Gemeente. Van Cittersstraat 69. Do. 19.30 uur: S. Spanjer. Vr. 19.30 uur: S. Spanjer. Za. 21.30 uur: S. Spanjer. Zo. 10 uur: S. Spanjer. Gereformeerde Kerk. Noordweg 372. Vr. 19 uur: P.H. Zaadstra. Zo. 9.45 en 19 uur: P.H. Zaadstra. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). De Lannoy- straat 2. Vr. 19.30 uur: H. Mostert. Zo. 9.30 en 16.30 uur: G. Blijdorp. Hersteld Apostolische Zendinggemeente. Wal- straat 23. Zo. 10 en 17 uur. Nieuw Apostolische Kerk. Westerbaan 20, West- Souburg. Zo. 9.30 en 17 uur. Wo. 20 uur. Hervormde Gemeente en Gereformeerde Kerk. St. Jacobskerk, Oude Markt. Do. 19.30 uur: J.W. Glashouwer. Vr. 19.30 uur: J.D. de Boer. Za. 19.30 uur: A.G. Baas. Zo. 10 uur: A.G. Baas, J.D. de Boer en J.W. Glashouwer. Open Hof. Alexander Gogel- weg 57. Do. 20.30 uur: oecumenische dienst. Vr. 19.30 uur: oecumenische dienst. Zo. 9.30 uur: G. Kalksma. De Schaapskooi. Papegaaienburg. Do. 19 uur: A.V. de Nooij. Vr. 19 uur: A.V. de Nooij. Za. 22 uur: A.V. de Nooij. Zo. 9.30 uur: A.V. de Nooij. Ter Reede. Vr. 19 uur: P.J. van Hecke en J.W. Glashouwer. Zo. 19 uur: J.W. Glashouwer. Ziekenhuis Walcheren. Koudekerkseweg 88. Zo. 10 uur: C. van Rosmalen en N.H.J.E. Boomer. Jehovah's Getuigen Centrum. Van Dishoeckstraat 534. Do. 19 uur. Zo. 10 uur. Jehovah's Getuigen Souburg. Van Dishoeckstraat 534. Di. 19 uur. Zo. 15.30 uur. Jehovah's Getuigen Bossenburgh. Van Dishoeck straat 534. Di. 19 uur. Zo. 10 uur. Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laat ste Dagen. Badhuisstraat 161. Iedere zondag 10 uur. Gereformeerde Gemeente. Marnixplein 41. Vr. 19.30 uur: R. Kattenberg. Zo. 9.30 en 16 uur: R. Kattenberg. Ma. 9.30 uur: R. Kattenberg. Leger des Heils. Dr. Stavermanstraat 39. Vr. 19 uur: C. Bijl. Zo. 10 uur: C. Bijl. Pinkstergemeente Vlissingen e.o. Vrijdomweg 1. Zo. 15 uur: E.J. Hubregtse. Christelijk Centrum Zeeland. Faradayweg 1. Zo. 10.30 uur: samenkomst. Volle Evangelie Gemeente Beréa. Westerbaan 16. Zo. 10 uur: samenkomst. Volle Evangeliegemeente 'Filadelfia'. Vrouwen straat 5. Zo. 10 uur: samenkomst. Het Apostolisch Genootschap. Singel 190-194. Zo. 9.30 uur. Wo. 20 uur. Evangelie Gemeente 'De Blinkende Morgenster'. Dr. Stavermanstraat 61. Zo. 10 en 17 uur. Rooms-Katholieke Kerk Der Boede. Babbelaar, elke tweede, vierde en vijfde zaterdag van de maand 10.30 uur. Geen opgave ontvangen. Lieve Vrouwe Kerk. Singel. Za. 19 uur. Zo. 9.30 uur. Ter Reede. Za. 17 uur. Open Hof. Zo. 11.15 uur. VROUWENPOLDER Hervormde Gemeente. Do. 19.30 uur: G. Penne- kamp. Vr. 19.30 uur: Gl Pennekamp. Za. 19.30 uur: G. Pennekamp. Zo. 5.30 uur: G. Pennekamp. Gereformeerde Kerk. Fort de Haakweg 14. Do. 19.30 uur: G. Pennekamp (in de Herv. kerk). Vr. 19.30 uur: G. Pennekamp (in de Herv..kerk). Za. 19.30 uur: G. Pennekamp (in de Herv. kerk). Zo. 5.30 uur: G. Pennekamp (in de Herv. kerk), 10 uur: G. Pennekamp. WESTKAPELLE Hervormde Gemeente. Markt 67. Vr. 19 uur: Spaans. Zo. 9.30 uur: Spaans, 17 uur: Sjollema (SOW-dienst in 'Bethel'). ZOUTELANDE Hervormde Gemeente. Willibrordusplein 2. Do. 19 uur: P. Boekesteijn. Vr. 19.30 uur: P. Boekes- teijn. Joosland. tel. 601340. Maandag tot 24 uur: H. Meijer, Kanaalstraat 70, Oost-Souburg, tel. 461212. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30 tot 13 uur en van 17.30 tot 18 uur. Grijpskerke, Gapinge, Oostkapelle, Seroosker- ke. Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: Zater dag, zondag en maandag: G. Rullens, Dorpsstraat 2, Oostkapelle, tel. 581276. Aagtekerke, Biggekerke, Domburg, Koudeker- ke, Meliskerke, Westkapelle en Zoutelande: van vrijdag 18 uur t/m zondag 12 uur: W. Spek- horst, J.W. Schuurmanstraat 6, Domburg, tel. 581271. van zondag 12 uur t/m maandag 24 uur: F. van Eede, De Casembrootstraat 24, Westka pelle. tel. 571234. West- en Midden-Walcheren: zaterdag, zondag en maandag: A. Stutterheim, Rapenburg 4, Melis kerke, tel. 561760. TANDARTSEN Spreekuur voor spoedgevallen van 11 tot 12 uur: Vrijdag en zaterdag: W.J. de Haes, Duinen burg 9, Domburg, tel. 582304. Zondag en maan dag: W. v.d. Heijden, Noordstraat 12, Westkapel le, tel. 572182. Patiënten tandartspraktijk P. Malland, Tobago- laan 6, Vlissingen: Zaterdag en zondag voor spoedgevallen tel. 478290. APOTHEKEN Middelburg: van vrijdag tot vrijdag daaropvolgend (geopend van 8.30 - 17.30 uur): Apotheek Welsin- ge, J. W. Thibautstraat 45, tel. 623298. Vlissingen: van vrijdag tot de vrijdag daaropvol gend (geopend van 8.30 - 17.30 uur): Apotheek De Singel, Singel 9, tel. 412730. VERLOSKUNDIGEN Vlissingen en Oost-Souburg: van vrijdag 9 uur tot maandag 9 uur: H. Hament, tel. 471140. Middelburg: van donderdag 20 uur tot zondag 20 uur: M. de Jonge, tel. 616761. DIERENARTSEN MIDDELBURG OOST-SOUBURG Baha'i Gemeenschap Walcheren. Informatie avond do. 20 uur, t.h.v. fam. Niesing, Herberds- land 11 Baptistengemeente. Kapel Herengracht 74. Geen opgave ontvangen. Gereformeerde Gemeente Centrum Middelburg. Segeersstraatkerk. Geen opgave ontvangen. Christelijke Gereformeerde Kerk. Zo. 9.30 en 16.30 uur. Doopsgezinde Gemeente. Lange Noordstraat 62. Vr. 19.30 uur: C.G. Rezelman. Zo. 10 uur: dienst in Goes. Gereformeerde Gemeente in Nederland. Wester- kerk, Armeniaans Schuitvlot 22. Alle zondagen leesdiensten 9.30, 14 en 18.30 uur. Gereformeerde Kerk. Hofpleinkerk. Geen opgave ontvangen. De Hoeksteen. Roozenburglaan 22. Geen opgave ontvangen. Getuigeniskerk, Geen opgave ontvangen. Hervormde Gemeente. Nieu we Kerk Groenmarkt, Geen opgave ontvangen. Engelse Kerk. Simpelhuisstraat. Geen opgave ontvangen. Wijkgemeente Geref. Bond (in de Ontmoetingskerk). Geen opgave ontvangen. Oostkerk (in Concert- en Gehoorzaal) Geen opga ve ontvangen. Koorkerk. Do. 19 uur: K. Hendrikse. Vr. 19 uur: D. Jobse-Spierings. Zo. 10 uur: K. Hendrikse. Kanaalstraatkerk. Zo. 9.30 uur: L.A. Woltering. Oranjepleinkerk. Do. 19.15 uur: L.A. Woltering. Vr. 19.15 uur: H. van Schaik. Za. 22 uur: L.A. Wolte ring. Zo. 9.30 uur: H. van Schaik. Bejaardentehuis 'De Zoute Viever'. Dongestraat 1Elke eerste en derde zaterdag van de maand 9 uur. Zo. 19 uur: J. van Leerdam. Martinuskerk. Kerklaan 19. Zo. 10 uur. Pinkstergemeenschap 'Shalom', Van Doornlaan 40 West-Souburg. Zo. 14.30 uur. Kerkgenootschap der Zevendedags Adventisten. Hervormde Kerk Oranjeplein. Za. 9.30 uur: ere dienst, 10.30 uur: bijbelstudie. Do. 4 april t/m wo. 10 april HUISARTSEN VEERE Hervormde Kerk. Do. 19 uur: J. Lukasse. Vr. 19 uur: J. Lukasse. Za. 21.30 uur: J. Lukasse. Zo. 10 uur: J. Lukasse. VLISSINGEN Anglicaanse Kerk. The Missions to Seamen. Scheldepoort. Zo. 10.30 uur: Holy Communion. Bethel-Pinksterkerk. Vrijdomweg 1Zo. 11.30 uur. Wo. 19.30 uur. Vr. 19.30 uur. Christelijke .Gereformeerde Kerk. Kasteelstraat 109. Zo. 9.3Ó en 16.30 uur. Doopgezinde Gemeente. Vrijdomweg 1. Vr. 17 uur: C.G. Rezelman. Zo. 10 uur: dienst in Goes. Middelburg: Zaterdag tot 24 uur: A.P. Bruijnzeel, Herengracht 68, tel. 639933. Zondag tot 24 uur: F.J. Heere, J.H. Huyssenstraat 15, tel. 639933. Maandag tot 24 uur: A.P. Bruijnzeel, Herengracht 68, tel. 639933. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur (zonder afspraak). Vlissingen: Zaterdag tot 24 uur: E. Kant, Sabalaan 3, tel. 471017. Zondag tot 24 uur: F.G. Snijder, Burg. van Woelderenlaan 12, tel. 413933. Maan dag tot 24 uur: AAM. Termeer en F. van den Berg, Rosenburglaan 1, tel. 465253. Visites aan vragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur (zon der afspraak). Souburg, Nieuw- en St. Joosland, Arnemui den, Gezondheidscentrum Middelburg-Zuid (praktijken van P. Kodde, J.C. Ponten, J. Vis ser): Zaterdag tot 24 uur: J. Visser, Wachttoren 19, Middelburg, tel. 627664. Zondag tot 24 uur: J.C. Ponten, Oude Rijksweg 6, Nieuw- en St. Kleine huisdieren: (gezelschapsdieren): Zater dag, zondag en maandag: Th. Driehuis, Gebrandy- straat 151, Vlissingen, tel. 466548. Spreekuren zonder afspraak: 11-12 uur en 17-18 uur. Dierenartsenpraktijk Middelburg: (grote huis dieren) tel. 633803. Visites aanvragen van 8-9 uur. Dierenartsenpraktijk Oostkapelle: Oude Dom- burgseweg 33A, Oostkapelle, tel. 581443. Behan deling kleine huisdieren op afspraak. Dierenartsenpraktijk Meliskerke: (kleine huis dieren): Kelderweg 1tel. 592838. Dierenarts A. Meijns, Oostkapelse'weg 12, Grijpskerke, tel. 593060. Zaterdag en zondag: geen dienst. OVERIGE DIENSTEN Klassiek Homeopaten, van vrijdagavond t/m zon dag: A van Schaik, tel. 478969. Vogelopvang Midden-Zeeland, gehele week end 628288. Bureau Vertrouwensarts Kindermishandeling, 628800. Kinder- en jeugdtelefoon Zeeland, elke dag bereikbaar van 14-20 uur, 06-0432 (gratis). Patiëntenplatform Zeeland: 0113-249389. Stichting Bejaarden- (en gehandicapten-) Alarm Zeeland. 551215. Telehulp. alarmeringssysteem voor zelfstandig wonende ouderen en gehandicapten, Vlissingen, 448448. Stichting 'Blijf van m'n lijf Zeeland': 469869 (dag en nacht). Bureau Sociaal Raadslieden en Algemeen Maatschappelijk Werk, Thuiszorg Walcheren. Middelburg, 684000, Vlissingen, 448844. Stichting Slachtofferhulp Zeeland. 636108. Stichting SOS Telefonische Hulpdienst Zee land. 615551. Vereniging tegen seksuele kindermishande ling binnen het gezin, telefonisch spreekuur: van 8.30-9 uur, 613362. Provinciale Vereniging Het Zeeuwse Kruis. 0113-249200. Zeeuws Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs (ZCAD), 637320 en 413240. Meldpunt Kindermishandeling, Raad voor de Kinderbescherming. 673333. Thuiszorg Walcheren, afdeling Kruiswerk, alarmnummer 411877. Thuiszorg Walcheren, afdeling Gezinsverzor ging. alarmnummer 413880. Politie-assistentie Walcheren. Noodhulp 06-11 overige assistentie aanvragen 633333.

de Vlissinger | 1996 | | pagina 13