'Vrijheid vraagt om onderhoud' Blues Power in De Piek BEVRIJDINGSFESTIVAL IN VLISSINGEN Oude tragedie als modern muziektheater V Extra recital Wibi Soerjadi Woensdag 27 maart 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 28 MAART T/M 3 APRIL IN MIDDEN ZEELAND Na 'Koekoeksnest' (Kesey), 'Kees de jongen' (Thijsen), 'Gijsbrecht' (Vondel) en Tranen die de wereld niet ziet' (Tsjechov) regisseert Magrith Vrenegoor dit seizoen de muziek theaterproductie Labdakos, een bewerking van de Oedipus-trilogie van Sophocles. Lab dakos wordt gespeeld door Theatergroep Meiden Mannen. Stilstaan bij vrede èn genieten van muziek. Dat is de dubbele doelstelling van het bevrijdings festival dat ook dit jaar op 5 mei in Vlissingen wordt gehouden. Het thema van het bevrij- dingsfestval 1996 is 'Vrijheid vraagt onderhoud'. Alsnog concert Mathilde Santing Vrije pers Vlissingen In De Piek in Vlissingen treedt op zaterdag 30 maart de blues(rock)-formatie Blues Power op. Dit concert begint om 22 uur. DONDERDAG 28 MAART Sint Jacobskerk, Vlissingen; Het Zeeuws Orkest, 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Mathilde Santing, 20 uur. DONDERDAG 28 MAART VRIJDAG 29 MAART Verenigingsgebouw Westkapelle Herrijst, Westkapelle; Uitvoering Westkappels dameskoor, 19.30 uur. De Arne, Arnemuiden; Muziekver eniging Arne's Genoegen, 19.45 uur. Prins van Oranje, Goes; Grant Forsyth, 'In concert', 20 uur. 't Beest, Goes; Joaquim Sabaté, 'We spirits of the air', 20.30 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Labdakos, 20.30 uur. Grote Kerk, Goes; Het Zeeuws Orkest, 20 uur. Soos Trinnety, Kapelle; Swindle, 22 uur. ZATERDAG 30 MAART Verenigingsgebouw Westkapelle Herrijst, Westkapelle; Uitvoering Westkappels dameskoor, 19.30 uur. Prins van Oranje, Goes; Velvets Schwarzes Theater, 'Rusalka, de klei ne zeemeermin', 19.30 uur. Ons Dorpsleven, Ritthem; Brass band 'Onda', 19.30 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Théatre la Carte met Job Schuring en Duette Siglette, 20 uur. Nieuwe Kerk, Middelburg; Jubi leum-improvisatieconcert Sander van Marion, 20 uur. Midgard, Middelburg; Freaky Spring Beats, swingavond, 20 uur. Concert- en Gehoorzaal, Middel burg; Het Zeeuws Orkest, 20 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; De Zeeuwse Komedie, 'De koning en de rest', 20.30 uur. Minitheater, Middelburg; Stichting Middelburgs Theater, 'Equus', 20.30 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Big Daddy's Jazz Band, 21 uur. 't Beest, Goes; Generation X-Treme Tour met Threnody, Creepmine en Ministry of Terror, 21 uur. De Piek, Vlissingen; Bluespower, 22 uur. ZONDAG 31 MAART Rooms Katholieke Kerk, Hein- kenszand; Musica Cordis, 15 uur. The Duke, Middelburg; Op Session, 15 uur. Concert- en Gehoorzaal, Middel burg; Wibi Soerjadi, 15.30 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Stichting Dansz, 'Waar ik vandaan kom...', 15.30 uur. Schuttershofcafé, Middelburg; Brits Pieces, 17 uur. DINSDAG 2 APRIL Grote Kerk, Goes; Carillonconcert Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. Rooms Katholieke Kerk, Goes; Zeeland Chorale en koor Zeeuwse Koorschool, 20 uur. WOENSDAG 3 APRIL Ambachtscentrum, Goes; Poppen theater Sim Bolus, 'Lieve boom', 14.30 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Jules Deelder, 'Deelder leeft', 20 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Framework Invitation. OOSTKAPELLE Studiecentrum Oranjezon, Joh. den Herder, aquarellen en tekeningen. Zeeuws Biologisch Museum, Duin- vlietweg 6, expositie dierenbaby's. OOST-SOUBURG Verzorgingshuis De Zoute Viever, Dongestraat 1, Toon Capello, penteke ningen landschappen en dieren. Ge opend tijdens kantooruren. Watertoren CHK, 'De selektie III'een serie tentoonstellingen over de kunst- produktie in Zeeland. Eric Roest;schil derijen, Guido Eckhardt; schilderijen/sculptuur, Peer van Meer; tekeningen, Frits van Til; schilderijen, Marinus van Dijke; 'reisbureau'. Watertoren CHK, Galerie In Situ. VEERE Grote Kerk, De Zeeuwse Inspan, expositie van Zeeuwse boerenwagens (vanaf 30 maart). VLISSINGEN Inguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toe ristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Notariskantoor Sauer en Oonk, Badhuisstraat 181, Annemieke v.d. Woestijne, foto-expositie 'kleurrijk Tanzania'. Arsenaal Theater Café, Arsenaal plein 7, Saaidi Al Rahal, tweedimen sionale kunstwerken (t/m 1 april). Brasserie D'Ambrozijn, Oude Markt 22-24, Han Ie Roy (t/m 30 maart). Café Soif, Bellamypark 14, Han Ie Roy. De Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Han Ie Roy, acryl- en olieverfschilderij en. Galerie Hannelore Meyaard, Hen drikstraat 8, diverse kunstenaars. Bellamy 19, 'De selectie III', een serie tentoonstellingen over de kunst pro- duktie in Zeeland,Paul de Nooyer natuur en cultuur. Wies de Bles was sen beelden. Arsenaaltheater, Arsenaalplein 1, Edwin Glazer fototentoonstelling North Sea Jazz Festival 1995. Christian Coiffure, Oude Markt 15, Han Ie Roy, acryl- en olieverfschilderij en. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolleweg 5, Jan Boer, olieverven. Alhambra I Vlissingen, 'Money Train' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Get Shorty' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Sudden Death' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Casino' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Juman- ji' 20 uur. 't Beest Goes, 'The incredibly true adventure of two girls in love' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Dolores Claiborne' 20 uur. VRIJDAG 29 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Money Train' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'De Jurk' 19 uur. 'Get Shorty" 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Sudden Death' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Casino' 20.15 uur. Grand Theater Goes, 'Juman- ji' 19 en 21.30 uur. 't Beest Goes, 'The incredibly true adventure of two girls in love' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Dolores Claiborne' 20 uur. 'Underground' 22.30 uur. ZATERDAG 30 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Money Train' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'De Jurk' 19 uur. 'Get Shorty' 14 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Ace Ventura 2' 14 uur. 'Sudden Death' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Casino' 20.15 uur. Grand Theater Goes, 'Juman- ji' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Underground' 20 uur. 'Dolores Claiborne' 22.30 uur. ZONDAG 31 MAART Alahmbra I Vlissingen, 'Money Train' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'De Jurk' 19 uur. 'Get Shorty' 14 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Ace Ventura 2' 14 uur. 'Sudden Death' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Casino' 20.15 uur. Grand Theater Goes, 'Juman- ji' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Dolores Claiborne' 20 uur. MAANDAG 7 APRIL Alhambra II Vlissingen, 'Get Shorty' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Sudden Death' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Money Train' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Juman- ji' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Als de kraanvogels over vliegen' 20 uur. DINSDAG 2 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Money Train' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Get Shorty' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Sudden Death' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Casino' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Juman- ji' 20 uur. 't Beest Goes, 'Taxi Driver' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Underground' 20 uur. WOENSDAG 3 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Money Train' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Get Shorty' 14 en 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Ace Ventura 2' 14 uur. 'Sudden Death' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Casino' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Juman- ji' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Dolores Claiborne' 20 uur. ZATERDAG 30 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Pocahontas' (Ned.) 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De Boefjes' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Babe' 14 uur. ZONDAG 31 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Pocahontas' (Ned.) 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De Boefjes' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Babe' 14 uur. WOENSDAG 3 APRIL Alahambra I Vlissingen, 'Pocahontas' (Ned.) 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De Boefjes' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Babe' 14 uur. ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuin dorp 5, schilderijen, portretten en pos ters. Geopend na tel. afspraak 0118- 603469. DOMBURG Badhotel, Domburgseweg 1a, Joh. den Herder, aquarellen en tekeningen' (t/m 31 maart). Jaap Klein, foto's van Domburg en reisfoto's (vanaf 1 april). Apparthotel Bommeljé, Heren straat 24, Sergei Troubatch, schilderij en en beelden. De Parel, Babelweg 2, Beatrix Mein- dersma, olieverf, aquarel en tekenin gen. Lunch- en Tearoom Labruyère, 't Groentje 1, Corrie Akkermans, olieverf en houtskool. Green White Congres Hotel, Noordweg 43, Hans Heeren, aquarel- I len en olieverfschilderijen (vanaf 1 april). Toen de jonge pianovirtuoos Wibi Soerjadi op 12 januari optrad in de Middelburgse Stadsschouwburg kon het publiek genieten van een ouderwetse recital. Omdat ook de artiest genoot van dat optreden heeft hij op zondag 31 maart een extra middag concert ingelast in de even eens Middelburgse Concert zaal. Dit concert, dat door de orga nisatie een 'romantisch lente- concert' genoemd wordt, maakt deel uit van een korte promotie-tournee voor zijn nieuwe cd. Hij zal werken spe len van Beethoven (Mond- schein-sonate), Mendelssohn- Bartoldy (Drei Lieder ohne Wörte), Chopin (Ballade nr.4 opus 52, Berceuse opus 57 en Polonaise opus 53). Na de pau ze volgen composities van Rachmaninov (Twee prelu des), Ravel (Pavane pour une infante defunte) en Liszt (Valse oubliée nr.1, Liebestraum nr.3 en de wals uit Faust). Soerjadi begint om 15.30 uur te spelen. GOES Stadskantoor, Oostsingel 2, Alie Bekenes, Sien Minderhoud, Marianne Graupner en Frans Haak, 'Kattendijke presenteert zich' (t/m 1 april). Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kunste naars, diverse werken. Revalidatiecentrum Lindenhof, 's- Gravenpolderseweg 114a, Johan Hiet- brink, schilderijen (t/m 31 maart). Velden, Goes Nieuw West, Afront, Kunsthaus Rhenania en Trechter 5. Lunchcafé Stadhuis, Grote Markt, G. van Doorn, aquarellen (t/m 31 maart). Eric Lurquin (vanaf 1 april) Galerie Van den Berge, Wijngaard straat 3-I, Martin Riebeek, wandobjec- ten, Robert Wevers (vanaf 31 maart). Museum voor Zuid- en Noord- Beveland, Singelstraat 13, Koen Mer- tens, 'Terug in Goes' keramiek en bronsplastieken. Emergis/Centrum voor Geestelij ke Gezondheidszorg, Oostmolen weg 101, Ronald Debbaut, expressio nistische werken uit de periode 1991- 1995 (t/m 31 maart). Openbare Bibliotheek, Oostwal 34, Vlaamse academie voor mineralogie, expositie mineralen en kristallen (t/m 30 maart). Oosterscheldeziekenhuis, 's-Gra- venpolderseweg 114, Fons de Brou wer, pastelkrijt. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTENDIJKE Galerie llona. Dorpsstraat 23-25, llo- na Schmit, naïeve schilderijen. Ge opend za. van 14-17 uur. Galerie Bekenes, Dorpsstraat 8, Ashot Safian, kunst van alle tijden in diverse stijlen en technieken. Aanstaande vrijdag brengt de Theatergroep Man nen Meiden in de Middelburgse Stadsschouwburg een bewerking van de Oedipus-trilogie. Het verhaal gaat over de lot gevallen van Oedipus, de man die zonder het te weten zijn vader vermoordt en met zijn moeder trouwt en daar een aantal kinderen mee krijgt. Oedipus vecht de bit tere strijd om de waarheid tot het einde door, al wacht hem daar slechts lijden en ondergang. Antigone, zijn dochter, is het symbool van verzet. Twee mensen die al zoekend naar de waarheid hun eigen ondergang bewerkstellingen maar dat liever doen dan in een leu gen te leven. Labdokos is een beeldende, buitengewoon muzikale productie. Een fascinerende, geladen voorstelling over de strijd van een mens tegen het lot, gespeeld door tien acteurs en actrices en een strijkkwartet. De speciaal voor deze voorstelling gecomponeerde muziek van Boudewijn Tarenskeen vormt een wezenlijk onder deel van Labdakos. Daar naast maken ook de musici een wezenlijk onderdeel van de handeling. Aanstaande vrijdag treedt de Theatergroep Meiden Mannen op in de Middel burgse Stadsschouwburg op. Deze voorstelling begint om 20.30 uur. MIDDELBURG NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, tentoon stelling windenergie. Dagelijks ge opend van 10-17 uur. Naast informatie over vrede worden de jongeren in Vlissin gen getracteerd op muzikale optredens van Marco Borsato, 2 Brothers on the 4th Floor, Fish, The Average White Band en Angelique Kidjo. Het bevrijdingsfestival werd vijf jaar geleden door het Nationaal Comité 4 en 5 mei bedacht om ook jongeren te Afgelopen zaterdag stond in het Arsenaaltheater in Vlissin gen een optreden van Mathil de Santing gepland. In ver band met de geboorte van een kind van één van de muzikan ten kon dit optreden niet plaatsvinden. Aanstaande donderdag, 28 maart, gaat dit concert alsnog door. Wie al in het bezit was van een kaartje van vorige week zater dag kan dat alsnog gebruiken voor dit concert. Mensen die al een kaartje hadden maar niet kunnen op de nieuwe datum kunnen contact opnemen met de abonnementenadministra tie van Uit in Vlissingen (0118- 625 156). Vanaf woensdag 27 maart is nog een beperkt aan tal kaarten te verkrijgen bij de VVV/ANWB Vlissingen. betrekken bij de 5 mei-viering. Na jaren van groei en ontwik keling vormen de gezamenlij ke bevrijdingsfestivals nu het grootste muziekproject van Nederland. Ook dit jaar wor den weer meer dan een half miljoen bezoekers verwacht op de festivals die worden gehouden in Groningen, Leeuwarden, Assen, Zwolle, Almere, Wageningen, Utrecht, Amsterdam, Haarlem, Rotter dam, Vlissingen, 's-Hertogen- bosch en Maastricht. De bevrijdingsfestivals steu nen een speciale actie die gevoerd wordt door Radio 3, Press Now en Pax Christi. Met de actie "Free Press Now: geen vrede zonder vrije pers in voormalig Joegoslavië' wordt steun gegeven aan vrije en onafhankelijke radio's, kranten en tijdschriften in Kroatië, Bos nië en Servië. In de dertien steden (in iedere provincie en in de hoofdstad één) staan podia opgesteld die soms een gedeelte van het muzikale programma 'delen'. Zo brengt Marco Borsato naast Vlissingen ook een bezoek aan Leeuwarden, Utrecht en 's- Hertogenbosch. De zanger die speciaal voor de 5 mei-viering zijn nummer 'Vrij zijn' her- schreef, wordt per helicopter van optreden naar optreden vervoerd. In Vlissingen staat naast Mar co Borsato ook een optreden gepland van 2 Brothers on the 4th Floor, de band die weken lang op nummer twee in de Top 40 en Mega Top 50 stond met het nummer Never Alone en die momenteel de hitlijsten verovert met de song Fairyta les. Verder optredens van Fish (ex- Marillion), The Commitments, Angelique Kidjo en The Avera ge White Band. Deze laatste band, afkomstig uit Schotland, speelt een mengeling van rhythm 'n blues en soul en genoot de meeste bekendheid aan het eind van de jaren zeventig, toen hun single Piek up the Pieces uitkwam. In 1982 ging The Average White Band uit elkaar om korte tijd later in een iets gewijzigde bezetting opnieuw een band te vormen. De huidige bezetting van The Average White Band bestaat uit Alan Gorrie (bas, gitaar en zang), Roger Ball (sax en key board), Onnie Maclntyre (gitaar en zang), Peter Abbot (drums) en Eliot Lewis (key boards, bas, zang). Het Vlissingse bevrijdingsfesti val begint op vrijdag 5 mei om 13.30 uur op het Bellamypark. Galerie 't Zeepaardje, Vlasmarkt 7- 9, Maurice en Saskia Göth, tekenin gen, aquarellen, gouaches en pastels. Thijs Schaapman, aquarellen. Galerie Willem Vader, L. Noord straat 56, schilderijen, tel. 0118- 629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 0118-616323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoon stelling van diverse kerken in Middel burg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kou- steensedijk 7, Middelburg in vogel vlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Neder- hand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Margo, grafiek en keramiek (vanaf 30 maart). Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Kuiperspoort 22, Denneke Kouters (vanaf 30 maart). ABN-AMRO Bank, Markt 7, Sam de Visser, olieverg en acrylverf op karton. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteense- dijk 7, Anne Bolle, 'Door het oog van: Anne Bolle', fototentoonstelling. Educatief Centrum Walcheren, Latijnse Schoolstraat 10-12, Alexan der Rodin, olieverfschilderijen 'High tension'. Galerie Het Gouden Briefke, Wijn gaardstraat 15, Frits Hardon; glas in lood ramen met tulpen en narcissen, Anneke Leijdekker;aquarellen van tul pen, Marjo v.d. Steen; tekeningen, Adrie van Riessen; aquarellen van bloemen, Marijke Klijnsma; aquarel len en olieverf. Classical Chambers, Damplein 21, Marlou Pluymaekers, aquarellen en olieverfschilderijen. Geopend woens dag t/m zondag 12-19 uur. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteense- dijk 7, Frits van Til, Potato Fields (and on both sides the sea). Galerie 't Haentje te Paart, Span jaardstraat 19, Jan van Dijk, schilderij en, werken op papier, beelden (binnen en buiten). Geopend do., za. en zo. 14- 16.30 uur en op telefonische afspraak 613288. De Vleeshal, Markt, ManfreDu Schu, 'an den rand des hirns stossen'. Galerie Veurink, Vlissingsestraat 14, Philip Veurink, interieurs/acryl op papier. zorgcentrum Sint Willibrord, Bachtensteene 1, Safian Ashot, Arm eense periode (1981-1990), Russische periode (1990-1993), Hollandse perio de (vanaf 1993). Middelburgs Koffiehuis, Langeviel 61, Cicka Dek, schilderijen 'Impressie van de natuur'. Blues Power werd in 1986 opgericht door gitarist Will Sophie. Hierin werkte hij ondermeer samen met de uit de USA afkomstige soulzanger Terry Man, Hammond organist Cor Willemse (ex Fatal Flo wers) en rockveteraan Michel van Dijk. Daarnaast boekte Sophie naamsbekendheid als finalist in de roemruchte Amsterdamse 'gitaar battle' en door zijn sessiewerk voor The Prodigal Sons (cd: Wine of life) en zijn samenwerking met Fre- derique Spigt (ex I've got the bullits) en Ruud Engelbert (ex Herman Brood_ in 'a Girl cal led Johnny'. Sinds begin 1992 bestaat de line-up van Blues Power naast Sophie zelf uit zanger Hans Sligter; bassist/bluesharpist Frankie 'boy' Schaafsma. Fran- kie werkte mee aan de cd opnamen van de Engelse band Magna Carta. Daarnaast speelt Schaafsma mee in diverse films en TV-series als acteur. Drummer Jeroen Molenaar, speelde samen met onder andere Herman Brood en met fusionband Fruitcake. Ook deed Molenaar regelmatig TV- werk, waarbij hij wereldbe- faamde artiesten begeleidde (Viola Wills, The Tramps, Trini Lopez) bovendien maakte hij deel uit van Gert Bergs talk showband. Ondanks de vrij verschillende muzikale achtergronden van deze mannen werkt de geza menlijke liefde voor de blues als een sterke bindende faktor. De hechtheid en de energie van de nieuwe Blues Power leiden dan ook, naast succes volle concerten in binnen- en buitenland, tot studiosessies voor de lang verwachte twee de cd van de groep. (New Hat, Same Jacket). Het muzikale concept van Blues Power is dus enigzins gewijzigd. Aanvankelijk lag het accent vooral op de heden daagse Texasblues met invloe den van Stevie Ray Vaughan, The Fabulous Thunderbirds en ZZ Top. Sedert 1995 laat de band een geheel nieuw en fris geluid horen. Daarin valt op dat de Southern-rock, Mem- phis-funk en Soul ingrediënten sterk aan terrein hebben gewonnen, zonder overigens de traditionele elementen te hebben uitgebannen. Blues Power, aanstaande zaterdag in De Piek.

de Vlissinger | 1996 | | pagina 9