Zeeuws orkest speelt Mahler Smartlappenfestival Kapelle St. John's College Choir Weet jij veel?! Trio Bier: the fine art of drinking NEDERLANDSTALIG KWARTET IN DE PIEK 21 MAART T/M 27 MAART Aanstaande zaterdag treedt in De Piek het Nederlandstalige Trio Bier op. Dit concert begint om 22 uur. Een dag eerder, op 22 maart, is er een jamsessie in het Vlissingse podium. Onder leiding van dirigent Wolfgang Seeliger brengt het Zeeuws Orkest op een viertal avon den in maart de Kindertotenlieder en Symfonie no. 1 van Gustav Mahler ten gehore. Soliste is Sylvia Schlüter (alt). KINDERBOEKEN Margreet Meulmeester c) Ijs IN MIDDEN ZEELAND Woensdag 20 maart 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 11 Trio Bier begon anderhalf jaar geleden op straat als trio, doorleefde het oevre van de Zangeres zonder Naam en leefde van de pet. Het drietal danste op het biljart en zong over de fles en eigenzinnige prostituees. Tegenwoordig bezoekt het Trio Bier naast per- soneelsavonden en trouwpar tijen ook grotere zalen als De Soliste Sylvia Schlüter. Melkweg. De nummers van Astrid Nijgh, Ben Cramer en Jacques Herb zitten nog steeds in het reper toire van de band, dat inmid dels voor de helft bestaat uit eigen nummers. Deze klinken als walsjes, polka's, onverval ste smartlappen, blues, tex- mex. Ze gaan allemaal over Het Leven: een echtelijke ruzie, een tragisch ongeval, de oprukkende haargrens, the fine art of drinking of exotische liefde. Sterkste troef ofwel de rode draad van het drietal is de combinatie van minimale in strumentatie en maximale uit straling. Trio Bier speelt met een kloppend rock 'n roll-hart. In juni vorig jaar werd er een percussionist aangetrokken die het geheel muzikaal strak ker moet laten klinken. De band bestaat uit Rob Ero (percussie), Rini Dobbelaar (accordeon). Jan Eilander (zang) en Roelf ter Veld (gitaar). Het optreden in De Piek begint om 22 uur. Trio Bier. Het Zeeuws orkest speelt op 26 maart in de Grote Kerk in Ter- neuzen, op 28 maart in de Sint Jacobskerk in Vlissingen, op 29 maart in de Grote Kerk in Goes en op 30 maart in de Concertzaal in Middelburg. Sylvia Schlüter is een veelzij dig en internationaal bekend soliste. Zij trad op met vele toporkesten zoals het concert gebouworkest en het Rotter- damsch philarmonisch orkest. Voor de pauze worden de Kin dertotenlieder die door Mahler zijn getoonzet op een selectie van gedichten van Friedrich Rückert uitgevoerd. Na de pau ze staat de eerste symfonie, de zogenaamde Titan, op het pro gramma. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de VVV-bespreekbureau's. In De Vroone in Kapelle wordt aanstaande zaterdag voor de vijf de keer het Levenslied- en Smartlappenfestival gehouden. Vijf tien solisten en groepen uit Zeeland en Brabant brengen zowel zelfgemaakte als tijdens de workshops onstane nummers. Liefhebbers van het oude luis terlied komen flink aan hun trekken, want op het program ma staan liederen als Het fiere schooiershart, De vlieger en Aan het strand stil en verlaten. Een deskundige jury beoor deelt de presentaties en ook het publiek kan aan het eind van de avond een stem uit brengen. De artiesten worden aangekondigd door Anke Tani- hatu. De muzikale ondersteu ning is in handen van accor deonist Marten de Haan en drummer Rinus Scheele. Het festival in De Vroone begint om 19.30 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar bij boekhan del Lectori, het gemeentehuis en aan de zaal. In de Vlissingse Sint Jacobskerk wordt op zaterdag 23 maart een concert gegeven door het befaamde St. John's College Choir uit Cambridge. Het programma bestaat uit kerkelijke muziek uit alle tijden met het accent op Engelse koormuziek, zowel a capella als met orgelbegeleiding. Het St.John's College Choir heeft op vrijwel alle delen van de wereld gezongen en tiental len cd's uitgebracht. De opbrengst van het concert komt ten goede van het restau ratie- en herinrichtingsfonds van de Sint Jacobskerk. Kaar ten zijn verkrijgbaar bij het ker kelijk bureau van de Sint Jacobskerk en de VVV-kanto- ren in Vlissingen, Middelburg en Goes. Met grote regelmaat ver schijnen ze: Boeken, die kinderen kennis laten maken met begrippen uit de directe omgeving. Ik zocht er een paar uit voor jonge kinderen. Voor de oudere kinderen vetvolg ik met een paar boeken waaruit ze ook van alles kunnen leren, maar dan in de vorm van een quiz. Allereerst het Prisma Plaatjes woordenboek voor peuters en kleuters van Debbie MacKin non en Geoff Dann. Het boek is verdeeld in een aantal onderwerpen: Kleuren, cij fers, vormen, tegenstellingen en geluiden. Net zoals in het al eerder verschenen Mijn eerste Prisma woordenboek ook hier weer duidelijke foto's in frisse en felle kleuren. Het te behandelen begrip komt steeds op diverse manieren aan de orde. Zo zien we van elke kleur naast verf met een penseel nog drie plaatjes in deze kleur. Ook bij de getallen behalve het cijfer een aantal voorwerpen. Bij de acht bij voorbeeld acht steentjes, acht lepels en acht schelpen. En verder: Een dunne naast een dikke streep en een dun naast een dik boek. Kortom een boek dat meer biedt dan alleen maar wat plaatjes. De kleintjes zullen er graag in kij ken, steeds weer. Dat geldt trouwens vast ook voor Kijk mijn wereld, een beeldwoordenboek met ruim achthonderd woorden van Ingrid Godon. Kinderen die iets ouder zijn dan de 'lezers' van het vorige boek zullen hier veel plezier aan kunnen beleven. Het boek behandelt elf thema's uit de wereld van het kind. Steeds wordt per thema een tweetal bladzijden naast elkaar gebruikt. Thema's zijn onder andere: Het speelgoed, de winkel, de tuin en huisdieren. 62 Waar verlangde Sjakie het aller-allermeeste naar? a) Ecu nieuwe iels b) Chocolade Rondom dit thema vinden we een groot aantal voorwerpen die hiermee te maken heb ben. In het boek staan ook een aantal suggesties voor men sen die meer willen dan alleen het bekijken van de plaatjes. Zo kan het kind spe lenderwijs heel wat leren van de wereld om hem heen. En als we het dan over leren hebben: Kinderen hebben al jong belangstelling voor cij fers en letters. En de boeken Mijn eerste alfabet van Marie- Agnes Gaudray en Thierry Courtin en Mijn eerste cijfers van Francoise Audry-lljic en Thierry Courtin kunnen tege moet komen aan die belang stelling. De boeken hebben een groot formaat en steeds maar één forse afbeelding op een blad. Bij het alfabet komen we naast elkaar de hoofdletter en de kleine letter tegen, verpakt in een leuke illustratie en voorzien van een bijpassende tekst. In het eerste gedeelte van Mijn eerste cijfers vinden we het cijfer op de ene pagina en ernaast een passende afbeel ding. Dat gaat zo van nul tot tien. Dan worden de diverse hoe veelheden nog eens op een andere manier aangeboden, zodat er lekker geteld kan worden: Drie beren met drie kommen en drie borden... Een mandje, waar telkens één appel uitvalt enz. De passende rijmpjes die onder aan elke bladzijde staan zorgen ervoor dat de getallen nog beter herkend worden. Q+Quizmasters is een reeks met verschillende onderwer pen. Elk boek bestaat eigenlijk uit twee boekjes in één. In het linkerboekje vind je steeds enkele vragen. Vervolgens kun je in het rechterboekje de antwoorden vinden. Als het antwoord goed is, is de afbeelding compleet. Ernaast lees je dan nog de nodige wetenswaardigheden over het betreffende onderwerp. 34 Wat vond Sjakie in tie sneeuw? a) Een Gouden Toegangskaart b) Ten chocoladereep c) Ten tientje Tekeningen van Quentin Blake uit het Roald Dahl Quiz boek. Erg informatief en leuk om alleen of met een ander te spelen. Er zijn al Q+Quizmas- ters over de aarde, de ruimte, het oerwoud en de zee. En nu we toch aan het quizzen zijn, goed nieuws voor alle fans van Roald Dahl. Onlangs verscheen Het Roald Dahl Quizboek van Richard Maher en Sylvia Bond. Van zes geliefde boeken vind je een groot aantal vragen en ant woorden. Leuk om te ontdek ken hoeveel jij of je vriendje al weet. En ben je een echte fan, lees dan ook Roald Dahl, een biografie van Chris Powling. Een boeiend verhaal over de schrijver van zo veel geliefde boeken. Wie eens geen zin heeft om te lezen, maar liever naar de verhalen luistert kan natuurlijk ook een cassette- boek 'lezen'. Van de boeken van Roald Dahl verschenen er al heel veel op casette. Het laatste, Sjakie en de grote gla zen lift is heerlijk om naar te luisteren, niet in de laatste plaats dankzij de hoorspelver sie met goede stemmen en bijpassende geluidseffecten. Prisma plaatjeswoorden boek voor peuters en kleu ters, uitgeverij Het Spec trum, Utrecht, 19,90. Kijk,mijn wereld, uitgeverij Casterman, Dronten, 27,75. Mijn eerste alfabet en Mijn eerste cijfers, uitgeverij Lannoo, 23,50. Quizmasters, 4 titels, uitge verij Lannoo, 17,50 per deel. Het Roald Dahl Quizboek en Roald Dahl, een biogra fie, beiden uitgeverij De Fontein, Baarn, 9,95 Sjakie en de (grote glazen lift, cassette 1 en 2. Uitge verij I.C. Heemstede, per stuk 12,95. ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuin dorp 5, schilderijen, portretten en posters. Geopend na tel. afspraak 0118-603469. DOMBURG Badhotel, Domburgseweg 1a, Joh. den Herder, aquarellen en tekenin gen'. Apparthotel Bommeljé, Heren straat 24, Sergei Troubatch, schilde rijen en beelden (vanaf 1 maart). De Parel. Babelweg 2, Beatrix Meindersma, olieverf, aquarel en tekeningen. Lunch- en Tearoom Labruyère, 't Groentje 1, Corrie Akkermans, olie verf en houtskool. GOES Stadskantoor, Oostsingel 2, Alie Bekenes, Sien Minderhoud, Marian ne Graupner en Frans Haak, 'Katten- dijke presenteert zich'. Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kunste naars, diverse werken. Revalidatiecentrum Lindenhof, 's-Gravenpolderseweg 114a, Johan Hietbrink, schilderijen. Velden, Goes Nieuw West, Afront, Kunsthaus Rhenania en Trechter 5. Lunchcafó Stadhuis, Grote Markt, G. van Doorn, aquarellen. Galerie Van den Berge, Wijn gaardstraat 3-I, Noor de Rooy, 'Colourd by name', Ben Sleeuwen- hoek, gouaches (t/m 23 maart). Museum voor Zuid- en Noord- Beveland, Singelstraat 13, Koen Mertens, 'Terug in Goes' keramiek en bronsplastieken. Emergis/Centrum voor Geeste lijke Gezondheidszorg, Oostmo lenweg 101, Ronald Debbaut, expressionistische werken uit de periode 1991-1995. Openbare Bibliotheek, Oostwal 34, Vlaamse academie voor minera logie, expositie mineralen en kristal len. Oosterscheldeziekenhuis, 's- Gravenpolderseweg 114, Fons de Brouwer, pastelkrijt. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona. Dorpsstraat 23-25, llona Schmit, naïeve schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. Galerie Bekenes, Dorpsstraat 8, Ashot Safian, kunst van alle tijden in diverse stijlen en technieken. MIDDELBURG DONDERDAG 21 MAART Stadsschouwburg, Middelburg; Het Theater van de Lach, 'Juoi- leumhotel', 20 uur. VRIJDAG 22 MAART Galerie 't Zeepaardje, Vlasmarkt 7-9, Maurice en Saskia Göth, teke ningen, aquarellen, gouaches en pastels. Thijs Schaapman, aquarel len. Galerie Willem Vader, L. Noord straat 56, schilderijen, tel. 0118- 629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 0118-616323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoon stelling van diverse kerken in Mid delburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieu we Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Hans Overvliet, fotowerk en gebruiksaardewerk uit verre landen. Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Stichting Welzijn Ouderen, Mol straat 13, Corry en Jan Bosch, Koen Hermsen, Armand Gimbrère, Beppy van den Broek en Marina Timmers- Verhoeven, olieverf, pastel, gemengde technieken en waterverf. Geopend op werkdagen van 10-16 uur. Kuiperspoort 22, Wouter van Loon en Claus van Hoften, 'Rand verschijnselen' installatie (t/m 23 maart). ABN-AMRO Bank, Markt 7, Sam de Visser, olieverg en acrylverf op karton. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen sedijk 7, Anne Bolle, 'Door het oog van: Anne Bolle', fototentoonstel ling. Educatief Centrum Walcheren, Latijnse Schoolstraat 10-12, Alexan der Rodin, olieverfschilderijen 'High tension'. Galerie Het Gouden Briefke, Wijngaardstraat 15, Frits Hardon; glas in lood ramen met tulpen en narcissen, Anneke Leijdekker; aqua rellen van tulpen, Marjo v.d. Steen; tekeningen, Adrie van Riessen; aquarellen van bloemen. Marijke Klijnsma; aquarellen en olieverf. Classical Chambers, Damplein 21, Marlou Pluymaekers, aquarellen en olieverfschilderijen. Geopend woensdag t/m zondag 12-19 uur. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen sedijk 7, Frits van Til, Potato Fields (and on both sides the sea). Galerie't Haentje te Paart, Span jaardstraat 19, Jan van Dijk, schilde rijen, werken op papier, beelden (binnen en buiten). Geopend do., za. en zo. 14-16.30 uur en op telefoni sche afspraak 613288. De Vleeshal, Markt, ManfreDu Schu, 'an den rand des hirns stos- sen'. Rabobank, Lange Geere 3, Rinus Grootjans, olieverf, acryl en aqua rel. Galerie Veurink, Vlissingsestraat 14, Philip Veurink, interieurs/acryl op papier. zorgcentrum Sint Willibrord, Bachtensteene 1, Safian Ashot, Armeense periode (1981-1990), Russische periode (1990-1993), Hol landse periode (vanaf 1993). NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, tentoon- Vestzaktheater, Vlissingen; Stichting Music-Hall, 'Barbaarse dans', 20 uur. Concert- en Gehoorzaal, Mid delburg; Zeeuws Jeugdorkest en het Kuiperspoortorkest, 20 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Basterd, 'Complex', 20.30 uur. 't Beest, Goes; De Parade, twee luik rond Harold Pinter en Joe Orton, 20.30 uur. De Piek, Vlissingen; Jamsessie, 21 uur. Walk-lnn, Vlissingen; Outlined en Piss-Off, 21.30 uur. ZATERDAG 23 MAART Stichting Welzijn Ouderen, Mid delburg; De Kameleon, 'O, die mannen', 14 uur. De Vroone, Kapelle; Levenslied en smartlappenfestival, 19.30 uur. Prins van Oranje, Goes; Toneel vereniging Kunstvrienden, 20 uur. Kleine zaal Concertzaal, Mid delburg; Leo Kottke, 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Mathilde Santing The Whole Band, 'Choosy Beggar', 20 uur. Het Akkoord, Veere; Solisten- en ensembleconcours Veere's Genoe gen, 20 uur. Sint Jacobskerk, Vlissingen; St. John's College Choir, 20.15 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; Motus Papaya, 'Zand', 20.30 uur. 't Beest, Goes; Dirk Roothooft, 'De wijze van zaal zeven (man op fiets)', 20.30 uur. Razzmatazz, Oost-Souburg; Zustar, Roemeense volksmuziek, Jiddische liederen en klezmer, 21 uur. De Piek, Vlissingen; Trio Bier, 22 uur. DINSDAG 26 MAART Grote Kerk, Goes; Carilloncon cert Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Het Groot Niet Te Vermijden, 'Back in town', 20 uur. WOENSDAG 27 MAART Ambachtscentrum, Goes; Pop pentheater Sim Bolus, 'Lieve boom', 14.30 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Het Groot Niet Te Vermijden, 'Back in town', 20 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Dubbelcabaret: Mare Scheepmaker en De Bloeiende Maagden, 20.30 uur. stelling windenergie. Dagelijks geo pend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Framework Invitation. Bezoekerscentrum De Grevelin- gen, expositie konijnen en hazen, foto-materiaal, opgezette dieren, skeletten, schedels en sporen. OOSTKAPELLE Studiecentrum Oranjezon. Joh. den Herder, aquarellen en tekenin gen. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, expositie dierenba- by's. OOST-SOUBURG Verzorgingshuis De Zoute Vie ver, Dongestraat 1, Toon Capello, pentekeningen landschappen en dieren. Geopend tijdens kantoor uren. Watertoren CHK, 'De selektie III' een serie tentoonstellingen over de kunstproduktie in Zeeland. Eric Roest; schilderijen, Guido Eckhardt; schilderijen/sculptuur, Peer van Meer; tekeningen. Frits van Til; schilderijen, Marinus van Dijke; 'reisbureau'. Watertoren CHK, Galerie In Situ. Openbare Bibliotheek, Kanaal straat, Tentoonstelling kinderteke ningen (t/m 24 maart). VLISSINGEN Inguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Notariskantoor Sauer en Oonk, Badhuisstraat 181, Annemieke v.d. Woestijne, foto-expositie 'kleurrijk Tanzania'. Arsenaal Theater Café, Arsenaal plein 7, Saaidi Al Rahal, tweedimen sionale kunstwerken. Theo van Doesburgcentrum, Bert Dorrestijn, schilderijen, recent werk. Brasserie D'Ambrozijn, Oude Markt 22-24, Han Ie Roy. Café Soif, Bellamypark 14, Han Ie Roy. De Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Han Ie Roy, acryl- en olieverf schilderijen. Galerie Hannelore Meyaard, Hendrikstraat 8, diverse kunste naars. Openbare Bibliotheek, Fototen toonstelling Carribean (t/m 26 maart). Bellamy 19, 'De selectie III', een serie tentoonstellingen over de kunst produktie in Zeeland,Paul de Nooyer natuur en cultuur. Wies de Bles wassen beelden. Arsenaaltheater, Arsenaalplein 7, Edwin Glazer fototentoonstelling North Sea Jazz Festival 1995. ABN-AMRO Bank, Stadhuisplein 8, 'Het is feest in mijn pen', exposi tie van de beste en winnende inzen dingen van de poëziewedstrijd van de Werelddag voor Kinderen en Poezie (t/m 22 maart). WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolleweg 5, Jan Boer, olieverven. DONDERDAG 21 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Get Shorty' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Money Train' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Casino' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De Jurk' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Heat' 20 uur. 't Beest Goes, 'Desperado' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Kids' 20 uur. VRIJDAG 22 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Get Shorty' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Money Train' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Casino' 20.15 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De Jurk' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Heat' 20 uur. 't Beest Goes, 'Desperado' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Kids' 20 uur. 'Mykosch' 22.30 uur. ZATERDAG 23 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Get Shorty' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Jumanji' 14 uur. 'Money Train' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Ace Ventura 2' 14 uur. 'Casino' 20.15 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De Jurk' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Heat' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Mykosch' 20 uur. 'Kids' 22.30 uur. ZONDAG 24 MAART Alahmbra I Vlissingen, 'Get Shorty' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Jumanji' 14 uur. 'Money Train' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Ace Ventura 2' 14 uur. 'Casino' 20.15 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De Jurk' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Heat' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Kids' 20 uur. MAANDAG 25 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Get Shorty' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Money Train' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Casino' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De Jurk' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Heat' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Wilde Aardbeien' 20 uur. DINSDAG 26 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Get Shorty' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Money Train' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Casino' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De Jurk' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Heat' 20 uur. 't Beest Goes, 'Turks Fruit' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, wereldmuziek 5, 20 uur. WOENSDAG 27 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Get Shorty' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Jumanji' 14 uur. 'Money Train' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Ace Ventura 2' 14 uur. 'Casino' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De Jurk' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Heat' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Kids' 20 uur. ZATERDAG 23 MAART Alhambra I Vlissingen, 'De Boefjes' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pocahontas' (Ned.) 14 uur. Grand Theater Goes, 'Babe' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Lang leve de koningin' 14 uur. ZONDAG 24 MAART Alhambra I Vlissingen, 'De Boefjes' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pocahontas' (Ned.) 14 uur. Grand Theater Goes, 'Babe' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Lang leve de koningin' 14 uur. WOENSDAG 27 MAART Alahambra I Vlissingen, 'De Boefjes' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pocahontas' (Ned.) 14 uur. Grand Theater Goes, 'Babe' 14 uur.

de Vlissinger | 1996 | | pagina 11