VAN DE GEMEENTE MARIEKERKE iiiii GEMEENTE DOMBURG GEMEENTE ARNEMUIDEN i III flit GEMEENTEWESTKAPELLE GEMEENTE VLISSINGEN INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN, DE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN GEMEENTE uiiiftliiiiiéllllllfiiiiflEi MIDDELBURG CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE I VLISSINGEN I WESTKAPELLE I CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN Woensdag 13 maart 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 11 INFORMATIE OVERHEID Aanvragen bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aan- vragen om vergunning op grond van de Woningwet zijn ont vangen: 1. van maatschap Bouman voor de bouw van een loods aan de Pekelingseweg 7 te Aagtekerke; 2. van de heer F.S. Hoogesteger voor de bouw van een woning aan de Noordhoek 4 te Aagtekerke; 3. van bouwbedrijf LM. Schrijver te 's-Gravenpolder voor de bouw van 2 woningen aan de Valkenburgstraat te Meliskerke, kadastraal bekend gemeente Mariekerke, sektie E, nr. 571 ged. Mariekerke, 13 maart 1996 De burgemeester, Mr. B.J. van Putten. De secretaris, C.W. Bierens. JlillimiJl OPENBARE BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van de gemeente Middelburg maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 19 februari 1996 het volgende besluit heeft genomen: Wijziging van de IZA-Nederland regeling; deze wijziging omvat voornamelijk aanpassingen van technische aard. Bovengenoemd besluit ligt ter inzage bij de sectie Voorlichting van de dienst Middelen, Stadhuisstraat 2. ONTWERP-BESTEMMINGS- PLAN NIEUWLAND-KOM Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op grond van het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening het ont- werp-bestemmingsplan Nieuwland-Kom vanaf IS maart 1996 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage ligt bij de sectie Voorlichting, Stadhuisstraat 2, de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 en bij het wijk- ondersteuningspunt Nieuw-en- Sint-Joosland, Veerstraat 2 (dorps huis). Ook bestaat de mogelijk heid dat een exemplaar van het bestemmingsplan voor enkele dagen wordt uitgeleend tegen betaling van een borg van 25,-. Dit bestemmingsplan heeft betrekking op de bebouwde kom van Nieuw-en-Sint-Joosland en een strook woonbebouwing langs de Nieuwlandseweg. Gedurende bovengenoemde ter mijn kan een ieder zijn zienswijze omtrent het ontwerp-bestem- mingsplan schriftelijk en gemoti veerd kenbaar maken bij de gemeenteraad van Middelburg. Het geschrift dient dan te worden gezonden aan de raad van de gemeente Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 27 februari 1996 voor het plaatsen van een dakkapel op het perceel Burgemeester Baaslaan 22; b. op 29 februari 1996 voor het uitbreiden van de woning op het perceel Voorborch 15; c. op 29 februari 1996 voor het bouwen van een veranda op het perceel Amnestylaan 34; d. op 4 maart 1996 voor het uit breiden van de woning op het perceel Noordweg 170; e. op 4 maart 1996 voor het verbouwen/uitbreiden van een woning op het perceel Hofplein 5; f. op 5 maart 1996 voor het verbouwen van de woning op het perceel Michaëlsdreef 9; g. op 5 maart 1996 voor het bouwen van een loods op het perceel Arnesteinweg (naast Focke). BOUWPLAN De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat het college van burgemeester en wethouders voornemens is met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het bestem mingsplan Noordweg voor het uit breiden van de woning op het perceel Noordweg 170. Het bouwplan ligt met ingang van vrijdag 15 maart 1996 geduren de 2 weken voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingse straat 21. Gedurende bovengenoemde ter mijn kan een ieder die bedenkin gen heeft tegen het verlenen van de vrijstelling, deze schriftelijk en gemotiveerd kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Middelburg Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BOUWPLANNEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: a. het bestemmingsplan Magistraatwijk voor het bou wen van een schuurtje op het perceel Schroeweg 10; b. het bestemmingsplan Beschermd Stadsgezicht voor het uitbreiden van een kantoor op het perceel Molenwater 79-81; c. het bestemmingsplan Sint- Laurens voor het bouwen van een duivenhok op het perceel Burgemeester Baaslaan 21; d. het bestemmingsplan Buitengebied voor het verbou wen/uitbreiden van de woning op het perceel Oude Vlissingseweg 64. Tevens maken zij bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 50, lid 5, van de Woningwet vergunning te verle nen. De bouwplannen liggen met ingang van vrijdag 15 maart 1996 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingse straat 21. Gedurende deze termijn kan een ieder, die bedenkingen heeft tegen de uitvoering, zijn bezwa ren schriftelijk en gemotiveerd kenbaar maken aan burgemees ter en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de Gemeente Middelburg in de Faam van vandaag. Wet Geluidhinder Burgemeester en wethouders van Domburg maken bekend dat zij voornemens zijn over te gaan tot indiening van een verzoek om vaststelling van een hogere grens waarde op grond van de Wet Geluidhinder voor het bouwen van een dienstwoning op het per ceel Oude Domburgseweg 26 te Oostkapelle. Als gevolg van het verkeer gaat de geluidsbelasting aan de gevels van de woning de in de Wet Geluidhinder genoemde voor- keurswaarde te boven. Het ontwerp-verzoek en het daarbij behorende akoestisch onderzoek liggen met ingang van heden gedurende twee weken ter inzage bij de afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32 te Domburg. Gedurende deze ter mijn kan een ieder met betrek king tot dit onderwerp schriftelijk zijn/haar zienswijze kenbaar maken bij hun college, Postbus 10, 4357 ZG Domburg. Op maandag 18 maart a.s., om 9.00 uur des morgens, zal in het gemeentehuis aaan de Markt I te Domburg een openbare hoor zitting worden gehouden, waarbij een ieder in de gelegenheid wordt gesteld mondeling zijn/haar ziens wijze over het ontwerp-verzoek kenbaar te maken. Bouwaanvragen Burgemeester en Wethouders van Domburg maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aan vraag om bouwvergunning van: - K. Corré, d.d. I maart, voor het bouwen tuinhuis op het perceel Domburgseweg 54 te Oostkapelle. Verleende bouwvergunningen in de periode van 29 februari tlm 7 maart 1996 - garagebedrijf Koppejan, voor het bouwen van een garagebe drijf op het perceel aan de Domburgseweg 18 te Dom burg. - P. Knippers, voor het bouwen van een zomerwoning op het perceel Kanonweistraat 32 te Domburg Akkoord bevonden meldin gen in de periode van tlm 1996 Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken na het tijd stip waarop u van het besluit kennis heeft kunnen nemen. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van Domburg worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemotiveerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij de heer Maas (afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32), telefonisch bereikbaar onder nummer 0118 582710, toestel 45. Domburg, 13 maart 1996. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op artikel 41 van de Woningwet bekend, dat de volgende aanvraag om een bouwvergunning is binnengeko men voor: Veere - het bouwen van een vrijstaande woning aan het Moucheronhof Wij wijzen u erop, dat tegen deze aanvraag om een bouw vergunning geen bezwaarschrift ingediend kan worden. Een bezwaarschrift kan pas wor den ingediend nadat op de aan vraag is beslist Vrijstelling ex. art 18A Wro. De burgemeester van Arnemuiden brengt ter openbare kennis, dat bij het college van burgemeester en wethouders van die gemeente zijn ingekomen meldingen van respectievelijk: - dhr. J. van Belzen, Schorer straat 3 te Arnemuiden, ten behoeve van de bouw van een duivenhok op het zijerf van het perceel Schorerstraat 3; - dhr. H.H. Vogelaar, Dorpsstraat 21 te Arnemuiden, ten behoeve van de bouw van een tuinhuis op het achtererf van het per ceel Dorpsstraat 21 Beide bouwplannen zijn niet geheel in overeenstemming met de voorschriften behorende bij de respectievelijk ter plaatse vigeren de bestemmingsplannen "Het Poldertje" en "Kleverskerke". Burgemeester en wethouders overwegen echter met de inge diende bouwplannen akkoord te gaan, waartoe artikel 18A van de Wet op de ruimtelijke ordening de mogelijkheid opent Voordat over de bouwplannen een definitieve beslissing wordt genomen, liggen de bouw- en situatietekeningen van de onder havige bouwplannen met ingang van heden gedurende twee weken voor een ieder ter inzage op de secretarie, afd. algemene zaken. Tijdens genoemde termijn heeft een ieder de gelegenheid zijn/haar eventuele bedenkingen tegen de bouwplannen schriftelijk naar voren te brengen bij burge meester en wethouders van Arnemuiden, Postbus I, 4340 AA Arnemuiden. Ook bestaat gedurende genoem de termijn de gelegenheid monde linge zienswijzen in te brengen, waarna op verzoek van belang- hebbende(n) eventueel een hoor zitting belegd zal worden. Bouwaanvraag Ingekomen is een aanvraag om vergunning van: - dhr. PA. Stam tb.v. het uitbrei den van de woning Dorps straat 12. Arnemuiden, 13 maart 1996 Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. H. Visser, burgemeester K. van Poppel, secretaris -J De burgemeester van Westkapelle brengt ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 19a, derde lid van de Wet Ruimtelijke Ordening ter openba re kennis, dat het college van bur gemeester en wethouders ten behoeve van onderstaand plan voornemens is: - ingevolge artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Kom Westkapelle": - voor de aanleg van een par keerplaats aan het Noordkerkepad op een gedeel te van de achterzijde van per ceel Zuidstraat 17 a. Met ingang van 14 maart 1996 ligt dit verzoek gedurende veer tien dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene Zaken van de gemeentesecreta rie. Tegen dit voornemen kan ieder een gedurende voornoemde ter mijn schriftelijk bezwaar maken bij burgemeester en wethouders van Westkapelle, postbus 40, 4360 AA Westkapelle Burgemeester en wethouders van Westkapelle maken bekend dat bij besluit van 5 maart 1996 bouwvergunning is verleend voor de verbouw van het VW-kantoor op het perceel aan de Markt 69a-7l. Westkapelle, 13 maart 1996 De burgemeester van Westkapelle, H.A. van Maldegem. VERORDENING ABW Wij maken bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 29 februari 1996 heeft besloten tot het vaststellen van de Verordening aanvragen Algemene bijstandswet (Abw), de Wet inko mensvoorziening oudere en gedeeltelijk arbeidsongeschikte werkloze werknemers (loaw) en de Wet inkomensvoorziening oudere en gedeeltelijk arbeidson geschikte gewezen zelfstandigen (loaz).De verordening ligt gedu rende kantooruren ter inzage op het stadhuis, stafbureau Bestuur, kamer 118a (eerste verdieping). HOORZITTING COMMISSIE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN De voorzitter van de Commissie bezwaar- en beroepschriften Vlissingen maakt bekend dat op maandag 18 maart 1996 een openbare hoorzitting wordt gehouden in het gemeentehuis te Vlissingen. Behandeld worden de bezwaren van: 19.30 uur: Stichting Adviesgroep P20 tegen de vermindering door de gemeenteraad van een subsi die ten behoeve van het opbouw werk (uitvoering welzijnsprogram- ma 1996). 19.50 uur: de heer J. Wondergem tegen de toestem ming om af te wijken van de ver gunning voor de bouw van 9 garageboxen aan de Buteuxstraat te Oost-Souburg. De bezwaarschriften en alle ver der op deze zaak betrekking hebbende stukken liggen in de periode van 11 tot en met 18 maart 1996 ter inzage in het gemeentehuis, stafbureau Bestuur (kamer 118a - Ie verdieping). U kunt zich met vragen over de procedure wenden tot de secreta ris, de heer F.H. Kuijper, tel. 0118-487438 WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat bij ons-f op grond van artikel 8.40 en 8.41 van de Wet milieubeheer meldingen zijn ingekomen inge volge: Besluit horecabedrijven milieubeheer - van de heer K.P. Cheng i.v.m. het van toepassing worden van genoemd Besluit op een reeds opgericht horecabedrijf, Pres. Rooseveltlaan 651 te Vlissingen; Besluit houtbewerkende bedrijven milieubeheer - van Basco stichting woningbe- 2. K. Walhout voor het uitbreiden van de woning op lokatie Goeman Borgesiusstraat 89 Wij willen positief beslissen op de ingediende aanvragen. Artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (voor de meldingen) maakt dit mogelijk. Voordat het college beslist over de ingediende plannen liggen de bouw- en situatietekeningen, m.i.v. 14 maart 1996 gedurende twee weken (derhalve tot en met 2 7 maart 1996) in het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de 2 e verdieping). In die periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar bedenkingen indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders. Vlissingen 13 maart 1996 Burgemeester en wethouders, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen ook de gemeentelijke infor matiepagina 'In den blauw geruiten kiel' in 'De Vlissinger' van vandaag. heer voor het uitbreiden/wijzi gen van een houtbewerkend bedrijf, Hermesweg 13, Vlissingen; - van de heer D.J. de Roeck i.v.m. het oprichten van een houtbewerkend bedrijf, Engelandweg 9T, Ritthem; Besluit opslag propaan milieubeheer - van Pfauth Vlissingen B.V. i.v.m. het van toepassing worden van bovengenoemd Besluit op een reeds opgerichte inrichting waar propaan wordt bewaard, Engelandweg 9, Ritthem; Besluit detailhandel milieu beheer - van Supermarkt Vader B.V. i.v.m. uitbreiden/wijzigen van een supermarkt, Paauwen- burgweg 63, Vlissingen. Informatie over genoemde mel dingen kunt u verkrijgen bij de sectie Milieu tel. 0118-487434. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen van: 1. A. Grivicic voor het verhogen van een erfafscheiding op lokatie Westerzicht 737; 2. M. van Slooten voor het wij zigen van de voorgevel op lokatie Vlissingsestraat 96; 3. R. Hamers voor het bouwen van een berging op lokatie Stuart Makkersstraat 9; 4. P. de Bie voor het bouwen van een blokhut op lokatie Chopinlaan 31; 5. J. Schaap voor het uitbreiden van een woning op lokatie Noorderbaan 31. Eventuele bezwaarschriften tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN: -VRIJ STELLINGSPROCEDURE Wij maken bekend dat de volgen de bouwplannen zijn ingekomen, welke niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestem mingsplan: meldingen (art 18a WRO): I. LP. Breel voor het uitbreiden van de woning op lokatie Zuiderzeestraat 77 De directeur van de Centrale Dienst Gemeentewerken te Serooskerke maakt, namens de gemeentebesturen van de bij de dienst aangesloten gemeenten, gelet op de betreffende bepalin gen van de Algemene wet bestuursrecht en de Wet milieu beheer, het volgende bekend: GEMEENTE VEERE Burgemeester en wethouders: 1. zijn voornemens een oprich tingsvergunning te verlenen aan P. Aarnoutse voor het akkerbouwbedrijf aan Gapingsedreef 5 te Gapinge; 2. hebben een veranderingsver gunning verleend aan Geertse V.O.F. voor het aannemingsbe drijf aan Dorpsdijk 14 te Vrouwenpolder; 3. hebben een oprichtingsvergun ning verleend aan Just Watch voor de paardenhouderij aan Fort den Haakweg 22a te Vrouwenpolder; 4. hebben een veranderingsVer- gunning verleend aan Camping Oranjezon B.V. voor de cam ping aan Kon. Emmaweg 16a te Vrouwenpolder; 5. hebben een oprichtingsvergun ning verleend aan Maatschap W. en S. de Bruijn voor het loonbedrijf met minicamping aan Zoekweg 7 te Vrouwenpolder; 6. zijn voornemens de op 28 augustus 1979 verleende en op 28 februari 1995 gewijzig de milieuvergunning voor de inrichting voor de opslag van springstoffen aan Kanaalweg Oostzijde te Veere, kadastraal bekend gemeente Veere, sectie F, nr. 2, ten name van ber- gings- en transportbedrijf Van den Akker opnieuw ambtshal ve te wijzigen. INZAGE De stukken met betrekking tot de (ontwerp-)vergunningen liggen vanaf 14 maart voor een ieder ter inzage op elke werkdag: gemeente Veere: Kerkstraat 7 te Veere, tijdens kantooruren en 's avonds na telefonische afspraak (tel 0118-501951). ONTWERP-VERGUNNING De stukken met betrekking tot de ontwerp-vergunning genoemd onder I. liggen tot en met 10 april 1996 voor een ieder ter inzage. Gemotiveerde bedenkingen tegen het ontwerp van de vergunning kunnen tot en met 10 april 1996 schriftelijk bij het college van bur gemeester en wethouders worden ingediend. Degene die schriftelijke bedenkingen indient, kan verzoe ken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Het verzoek dient tegelijkertijd met de schriftelijke bedenkingen te worden gericht aan burge meester en wethouders. Indien daarom wordt verzocht, kan tot en met 10 april 1996 over het ontwerp van de vergun ning van gedachten worden gewisseld tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en overige aanwezigen. VERGUNNING De stukken met betrekking tot de vergunningen genoemd onder 2., 3., 4. en 5. liggen tot en met 24 april 1996 voor een ieder ter inzage. Ingevolge artikel 20.6 Wm staat tot en met 24 april 1996 beroep open bij de Afdeling bestuurs rechtspraak voor: - degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont werp-vergunning; - de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over de ontwerp-vergunning; - degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-vergunning. De vergunningen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toe passing van artikel 8:81 Awb juncto artikel 36 Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van een ver gunning dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopige voor ziening aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage. AMBTSHALVE WIJZIGING De stukken met betrekking tot de wijziging van de vergunning onder 6. liggen tot en met 2 7 maart 1996 voor een ieder ter inzage. De wijziging zal bestaan uit het wijzigen van de toegestane hoe veelheid ontplofbare stoffen van 1.000 kg naar 2.000 kg. Een ieder kan gemotiveerde bedenkingen tegen het ontwerp van de wijziging inbrengen tot en met 2 7 maart 1996 bij het colle ge van burgemeester en wethou ders. Degene die schriftelijke bedenkingen indient, kan verzoe ken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te mgken. Het verzoek dient tegelijkertijd met de schriftelijke bedenkingen te worden gericht aan burge meester en wethouders van Veere. Bij de Centrale Dienst Gemeentewerken zijn aangeslo ten de gemeenten Arnemuiden, Brouwershaven, Domburg, Mariekerke, Noord-Beveland, Valkenisse, Veere en Westkapelle. ID© jftTvMU I ID© WM r

de Vlissinger | 1996 | | pagina 11