VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTENDE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN GEMEENTE VALKENISSE GEMEENTEVALKENISSE GEMEENTE MARIEKERKE GEMEENTE WESTKAPELLE i4 GEMEENTE VLISSINGEN GEMEENTE VEERE GEMEENTE ARNEMUIDEN GEMEENTE MIDDELBURG ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE I VLISSINGEN I WESTKAPELLE I CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN 12 DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 6 maart 1996 INFORMATIE OVERHEID BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op artikel 41 van de Woningwet bekend, dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn binnengeko men voor: Veere - het veranderen van een ber ging tb.v. een buffet Kaai 2 Serooskerke - het bouwen van een vrijstaan de woning aan de Gargonstraat Wij wijzen u erop, dat tegen deze aanvragen om een bouwver gunning geen bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist VRIJSTELLING BESTEM MINGSPLAN De burgemeester van Veere maakt bekend, dat burgemeester en wethouders voornemens zijn om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruim telijke Ordening vrijstelling te ver lenen van het bestemmingsplan "Buitengebied" teneinde het bou wen van een serre aan de woning Eendekotsweg I a te Gapinge mogelijk maken. Genoemd plan ligt gedurende twee weken na de datum van deze publicatie voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie. Kerkstraat 7 te Veere. Gedurende deze termijn kan een ieder desgewenst schriftelijk bedenkingen tegen het bouwplan indienen bij burgemeester en wet houders van Veere, Postbus 5 te 4350 AA Veere. MONUMENTENWET De burgemeester van Veere maakt bekend, dat burgemeester en wethouders van Veere een aanvraag om een vergunning heb ben ingediend en ontvangen voor het intern veranderen van een berging ten behoeve van een buffet Kaai 2 te Veere (Campveerse Toren). Voornoemd plan ligt gedurende twee weken na de datum van deze publicatie voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, Kerkstraat 7 te Veere. Gedurende deze termijn kan een ieder zijn/haar zienswijzen over dit plan naar voren brengen bij burgemeester en wethouders, Postbus 5 te 4350 AA Veere. BESTEMMINGSPLAN RECREATIE- EN ZOMER- HUIZENTERREIN KUSTLICHT II (ZOUTELANDE-) Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat tegen het - dhr. F. van Exter te Den Haag voor het uitbreiden van het zomerhuis Vebenabos 68 te Koudekerke; - dhr. J. van Gooi te Etten-Leur voor het verbouwen van het zomerhuis Galgewei I te Koudekerke; - dhr. CP.J.M. Moerkens te Roosendaal voor het uitbreiden BESTEMMINGSPLAN RECREATIE- EN ZOMER- HUIZENTERREIN KUSTLICHT II (ZOUTELANDE-) Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat tegen het besluit van gedeputeerde staten van Zeeland tot goedkeuring van het bestem mingsplan "Recrea tie- en Zomerhuizenterrein Kust licht II" geen beroep is ingesteld bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. Genoemd bestemmingsplan is hiermee onherroepelijk geworden. Het bestemmingsplan ligt ter gemeentesecretarie, afdeling alge mene zaken, Dorpsplein 28 te Koudekerke ter inzage. Koudekerke, 6 maart 1996 BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn ingekomen van: - dhr. F. van Exter te Den Haag voor het uitbreiden van het zomerhuis Vebenabos 68 te Koudekerke; - dhr. J. van Gooi te Etten-Leur voor het verbouwen van het zomerhuis Galgewei I te Koudekerke; - dhr. C.P.J.M. Moerkens te Roosendaal voor het uitbreiden van het zomerhuis Galgewei 22 te Koudekerke; - Bouwbedrijf Flipse B.V. te Koudekerke voor het bouwen van woningen op de percelen Dommelrode I t/m 11 te Koudekerke. BOUWVERGUNNINGEN Door burgemeester en wethou ders van Valkenisse zijn de vol gende bouwvergunningen ver leend aan: - dhr. A.G. de Klerk te Zoutelande voor het bouwen van een garage op het perceel Duinweg 36 te Zoutelande; - dhr. N.FL Zwaan te Biggekerke voor het geheel vernieuwen van de op het perceel Klaassesweg 2 te Biggekerke aanwezige schuur. Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Mariekerke maakt bekend dat bij besluit van het college van gede puteerde staten van Zeeland nummer 96251 van 6 februari 1996 goedkeuring is verkregen van de Derde Verordening tot wij ziging van de Legesverordening Mariekerke I994. Deze verordening treedt in wer king op 14 maart 1996. Zij kan worden ingezien c.q. is tegen betaling verkrijgbaar op het gemeentehuis, Dorpsstraat 3 te Meliskerke, op werkdagen tussen 09.00 en 12.00 uur. Mariekerke, 6 maart 1996. Het college van burgemeester en wethouders voornoemd, De secretaris, C.W. Bierens De burgemeester, Mr. B.J. van Putten. Voorbereidingsbesluit De burgemeester van Arnemuiden maakt, ingevolge het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat de gemeenteraad bij zijn besluit van 26 februari 1996 heeft verklaard dat een wijziging van het bestemmingsplan "Dorp 1986", Ie partiële herziening, wordt voorbereid voor het op de bij het besluit behorende tekening gearceerd aangegeven gedeelte. Het betreft de wijziging van de bestemming van de percelen Noordstraat 19, 21 en 23 van "Eengezinshuizen in gesloten bebouwing, met bijbehorende erven -EG-" in "Gemengde bebou wing, al dan niet met bijbehoren de erven -GB-". Het voorbereidingsbesluit, dat heden in werking treedt, de teke ning en overige bescheiden liggen met ingang van heden voor een ieder ter inzage op de secretarie, afd. alg. zaken. Vrijstelling ex. artikel 19 Wet op de ruimtelijke ordening Wijziging bestemming percelen Noordstraat 19, 21 en 23. De burgemeester van Arnemuiden brengt ter openbare kennis dat bij het college van bur gemeester en wethouders van die gemeente is ingekomen een ver zoek van mevrouw LA. Simons- Corstanje, Roompot 5 te Arnemuiden, om het perceel Noordstraat 23 in gebruik te mogen nemen als hoedenspeci- aalzaak. Dit gebruik is in strijd met het ter plaatse van kracht zijnde bestem mingsplan "Dorp 1986", Ie par tiële herziening. Het plan voldoet wel aan de in voorbereiding zijn de herziening van genoemd bestemmingsplan, ten behoeve waarvan de raad der gemeente Arnemuiden op 26 februari 1996 een voorbereidingsbesluit heeft genomen. Ter voorkoming van versnippering van verschillende bestemmingen besloot de raad het voorberei dingsbesluit ook van toepassing te verklaren op de percelen Noordstraat 19 en 21. In dit kader dient de bestemming van het perceel Noordstraat 23, als mede die van de percelen Noordstraat 19 en 21 gewijzigd te worden van "Eengezins woningen in gesloten bebouwing, met bijbehorende erven -EG-" in "Gemengde bebouwing, al dan niet met bijbehorende erven -GB-". Op grond hiervan overwegen bur- Bouwaanvragen. Burgemeester en Wethouders van Domburg maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aan vraag om bouwvergunning van: - de Maatschap Provoost-van Huffel, d.d. 22 februari, voor het bouwen van een dienstwo ning op het perceel aan de Brouwerijweg te Domburg; - F. Maljers, d.d. 26 februari, voor het verbouwen van de woning op het perceel Singel 26 te Domburg; - A. Yssel de Schepper-Fontein, d.d. 28 februari, voor het plaatsen van een zadeldak op de woning op het perceel aan de Jhr. de Casembrootplein 13 te Domburg. Verleende bouwvergunningen in de periode van 21 t/m 28 februari 1996. - M. Simons, voor het plaatsen van een tuinhuis op het per ceel Magnolialaan 4 te Oostkapelle; - W. Hendriks, voor het bouwen van een garage apparte ment op het perceel J. Tooropstraat 2 te Domburg; - Camping "Ons Buiten", voor het uitbreiden van het zwem bad op het perceel Aagtekerkseweg 2a te Oostkapelle. Akkoord bevonden meldin gen in de periode van 21 t/m 28 februari 1996. - D. Wiltenburg, voor het plaat sen van een dakkapel op de woning op het perceel Margrietenlaan 11 te Oostkapelle - A. Maranus, voor het plaatsen van een tuinhuisje op het per ceel J.W. Schuurmansstraat 123 te Domburg. Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken na het tijdstip waarop u van het besluit kennis heeft kun nen nemen. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van Domburg wor den ingediend en voorts worden ondertekend en gemotiveerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij de heer Maas (afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32), telefonisch bereikbaar onder nummer 0118 582710, toestel 45. Domburg, 6 maart 1996. gemeester en wethouders vrijstel ling te verver/enen, waartoe arti kel 19 van de Wet op de ruimte lijke ordening de mogelijkheid opent Voordat over het verlenen van vrijstelling een beslissing zal worden genomen, ligt het verzoek van mevrouw Simons met ingang van heden gedurende twee weken voor een ieder ter inzage op het gemeentehuis, afd. alge mene zaken. Gedurende boven genoemde termijn heeft een ieder de gelegenheid zijn/haar eventu ele bedenkingen tegen het ver zoek en de voorgenomen bestem mingsplanwijziging schriftelijk naar voren te brengen bij burge meester en wethouders van Arnemuiden, Postbus I, 4340 AA Arnemuiden. Ook bestaat gedurende genoem de termijn de gelegenheid monde linge zienswijzen in te brengen, waarna op verzoek van belang- hebbende(n) eventueel een hoor zitting belegd zal worden. Arnemuiden, 6 maart 1996 De burgemeester voornoemd, drs. H. Visser. Goedkeuring belastingveror dening Burgemeester en wethouders van Arnemuiden maken bekend dat aan de 12e wijzigingsverordening toeristenbelasting goedkeuring is verleend. De verordening is in werking getreden op I januari 1996. Bouwaanvragen Ingekomen zijn aanvragen om bouwvergunning van: - M. Marijs, tb.v. de bouw van een garage/berging op het per ceel Deurloo 12; - A. Schroevers, tb.v. de bouw van een ga ra ge/berging op het perceel Deurloo 10; - PA. Bezemer, tb.v. de bouw van een garage/berging op het perceel Deurloo 14; - F.P.J.M. v.d. Berk, tb.v. de bouw van een erfafscheiding op het perceel Korenbloemlaan 42; - H.P. Meijer, tb.v. de bouw van een berging op het perceel Oranjeplaat 13; - M. van Waarde, tb.v. de uit breiding van het pand Tuindorp 14 en de bouw van een garage. Arnemuiden, 6 maart 1996. Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. H. Visser, burgemeester, K. van Poppel, secretaris. Burgemeester en wethouders van Westkapelle maken bekend dat er een aanvraag om bouwvergun ning is ingediend op: - 28 februari 1996 voor de ver bouw van een bijgebouw op het perceel gelegen aan de Prelaatweg 10; -29 februari 1996 voor de bouw van een garage op het perceel aan de Rookstraat 10; -29 februari 1996 voor de bouw van een terras bij strandpaviljoen 'Kalimaros' bij de Zuiderstranden. Westkapelle, 6 maart 1996 iiiliiiiiylillmiiiiiikièiiiiiélllllliiiliilt. WET MILIEUBEHEER Ter inzagelegging ontwerp beschikking Aanvraag en ontwerpbe schikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergun ning in het kader van de Wet milieubeheer is ingediend door Seeds Point Holding B.V. te Middelburg voor het veranderen vanwege uitbreidingen van een centraal schoningsbedrijf van gra nen, zaden en peulvruchten. De inrichting is gelegen aan de Siloweg 2 te Middelburg, kadas traal bekend gemeente Middelburg sectie M, nr. 422. Inzage De aanvraag, de ontwerp-beschik- king, die gericht is op vergunning verlening onder voorwaarden en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (tel. 0118-675241). Desgevraagd wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Bedenkingen In de periode van 7 maart tot 4 april 1996 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp beschikking schriftelijk door een ieder bij het college worden inge diend. Indien behoefte bestaat aan een gedachtenwisseling over de ontwerb-beschikking kan daar om telefonisch worden verzocht Tijdens deze bijeenkomst, waarbij de aanvrager in de gelegenheid wordt gesteld aanwezig te zijn, kunnen mondeling bedenkingen worden ingediend. De persoonlij ke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend wor den, indien daarom wordt ver zocht, niet bekend gemaakt Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp beschikking kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkin gen in te brengen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. WET MILIEUBEHEER Ter inzagelegging beschikkin gen Beschikkingen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben verleend aan: 1. N.V. Delta Nutsbedrijven te Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een warmtekrachtinstallatie op het perceel gelegen aan de Koudekerkseweg 145 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie S, nr. 2300; 2. N.V. Delta Nutsbedrijven te Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een warmtekrachtinstallatie op het perceel gelegen aan het Noordbolwerk, nabij perceel 35 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie L nr. 4168; 3. Piek transport reparatie B.V. te Vlissingen voor het oprich ten en in werking hebben van een transport- en reparatiebe drijf (inclusief overslag van goederen) gelegen aan de Elektraweg 3 te Middelburg kadastraal bekend gemeente Middelburg sectie M, nr. 352; 4. PA.C. Europe B.V. te Middelburg voor het verande ren vanwege uitbreidingen van een fabriek voor pijpleidingen en apparaten. De inrichting is gelegen aan de Grenadierweg 3a-5 te Middelburg kadas traal bekend gemeente Middelburg sectie M, nr. 469. De aanvraag betreft een revi sievergunning. Inzage De beschikkingen en alle relevan te stukken liggen tot 4 april 1996 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd (0118-675241 Desgewenst wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Beroep Van 7 maart tot 18 april 1996 kan beroep worden ingesteld door degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit, de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit, alsmede belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens op grond van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voor ziening. Beroepschriften moeten worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voor ziening moet worden gericht aan de voorzitter van deze afdeling. Informatie Nadere informatie over de beroepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. WET MILIEUBEHEER Kennisgeving meldingen arti kel 8.41 Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de mel dingen ingevolge de Wet milieu beheer van: 1. A.G. van Weerdhuizen te Middelburg voor de inrichting op het perceel gelegen aan de Industrieweg 8 te Middelburg; 2. Konmar B.V. te Den Haag voor de inrichting op het per ceel gelegen aan de Pottenbakkerssingel 2 te Middelburg (tijdelijke winkel). Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde alge mene maatregelen van bestuur ex. artikel 8.40 Wet milieubeheer van toepassing. MARKTVERORDENING Burgemeester en wethouders maken bekend dat de verorde ning tot wijziging van de Marktverordening Middelburg met ingang van heden voor een ieder ter inzage ligt gedurende een maand. De verordening ligt ter inzage bij de dienst Stadsbeheer, afdeling Ondersteuning, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat met ingang van heden de gewij zigde branchelijst voor de waren markt in werking is getreden. De branchelijst voor de zaterdag- markt is ongewijzigd vastgesteld. Beide branchelijsten liggen voor een ieder ter inzage vanaf heden gedurende een maand bij de Afdeling Ondersteuning van de dienst Stadsbeheer. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 21 februari 1996 voor het verbouwen van de woning op het perceel Oude Vlissingseweg 64; b. op 26 februari 1996 voor het plaatsen van een dakkapel op het perceel Zeeburgstraat 25,. te Nieuw-en-Sint-Joosland; c. op 26 februari 1996 voor het bouwen van een veranda op het perceel Oude Vlissingseweg 53. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de Gemeente Middelburg in de Faam van vandaag. Wij maken bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 29 februari 1996 heeft besloten tot het vaststellen van de derde wijziging van de: 1. Collectieve Arbeidsvoorwaardenregeling (CAR) voor de sector gemeen ten en de 2. Algemene Rechtspositieregeling (ARR) voor de gemeente Vlissingen. De verordeningen liggen geduren de kantooruren ter inzage op het stadhuis, stafbureau bedrijfsvoe ring, kamer 123 (eerste verdie- ping). BOUWAANVRAGEN. (bekendmaking ingevolge art 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen van: 1. J. de Bart voor het bouwen van een berging op lokatie Lambrechtsenstraat 68; 2. AA. de Dreu voor het slopen van een binnenmuur op loka tie Coosje Buskenstraat 47A; 3. F. Dieleman voor het bouwen van een garage op lokatie Grote Abeele 38; 4. W.H. Schuring voor het bou wen van een erker op lokatie Gerbrandystraat 170; 5. J.J.L Risseeuw voor het bou wen van een betonnen mestopslagbak op lokatie Bosweg 8; 6. C.J. Verkaart voor het bouwen van een berging op lokatie Dongestraat 67; 7. J. Bolier voor het bouwen van een garage op lokatie Vlissingsestraat 166; 8. I.J. Tange voor het aanbrangen van een luifel op lokatie Marnixplein 19; 9. H. van As voor het uitbreiden van de woning op lokatie Chopinlaan 17. Eventuele bezwaarschriften tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN: -VRIJ STELLINGSPROCEDURE Wij maken bekend dat de volgen de bouwplannen zijn ingekomen, welke niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestem mingsplan: bouwaanvragen (art 19 WRO en/of art 50, lid 5, Woningwet): 1. W.H. Schuuring voor het bou wen van een erker op de loka tie Gerbrandystraat I 70; 2. P. Gruber voor het bouwen van een bijkeuken op de loka tie Wagnerlaan 27. Wij willen positief beslissen op de ingediende aanvragen. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 5 van de Woningwet maken dit mogelijk. Voordat het college beslist over de ingediende plannen liggen de bouw- en situatietekeningen, m.i.v. 7 maart 1996 gedurende twee weken (derhalve tot en met 20 maart 1996) in het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de 2e verdieping). In die periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar bedenkingen indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders. UITBREIDING BOUW MARKT GAMMA GOVERT FLINCKLAAN Esselink onroerend goed b.v. heeft een verzoek ingediend voor het uitbreiden van haar Gamma bouwmarkt, Govert Flincklaan 7. De bouwaanvraag is in strijd met het geldende bestemmingsplan Baskensburg II. Op de plaats waar de uitbreiding zal plaatsvin den, geldt de bestemming uit te werken gebied, waarbij is bepaal de dat de uitwerking moet zijn gericht op gebruik tb.v. woon- doeleinden, openbare en bijzon dere doeleinden en/of kantoren. Wij willen in principe medewer king verlenen aan het bouwplan. Daartoe overwegen wij de gemeenteraad, op grond van arti kel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, voor te stel len een voorbereidingsbesluit vast te stellen. Op basis van dit besluit is het mogelijk, na een verkregen verklaring van geen bezwaar van gedeputeerde staten van Zeeland, vrijstelling te verlenen van het gel dende bestemmingsplan ten behoeve van het ingediende bouwplan. Voordat wij de gemeenteraad een voorstel doen, stellen wij belang hebbenden in de gelegenheid schriftelijk hun zienswijze naar voren te brengen gedurende de hierna genoemde termijn. Het bouwplan en het ontwerp-raads- besluit liggen met ingang van donderdag 7 maart 1996 in het stadhuis, sektor stadsontwikkeling (in de hal op de tweede verdie ping), tijdens kantooruren gedu rende vier weken (dus tot en met woensdag 3 april 1996) ter inza ge- KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat een aan vraag om een kapvergunning (ingevolge art 4.5.2. van de Algemene Plaatselijk Verordening Vlissingen) is ontvangen van: - dhr. M.H.A.M. Oonk, Bakkersdorplaan I, Vlissingen, voor het verwijderen van een Zomereik in de achtertuin van de woning. Het college is voornemens deze vergunning te verlenen. Nadere informatie over de kapaanvraag kunt u verkrijgen bij de sector Beheer/sectie Beplantingen, Vredehoflaan 50, telefoon 48 73 72. Vlissingen 6 maart 1996 Burgemeester en wethouders, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen ook de gemeentelijke infor matiepagina 'In den blauw geruiten kiel' in 'De Vlissinger' van vandaag.

de Vlissinger | 1996 | | pagina 12