Herbert Curiël centraal in Zeeuwse Filmdagen lilktiüj Piek in pubsfeer Hoofdstad Operette in Middelburg Marionetten en Mozart in Vlissings matinee COMBINATIE OUDE EN NIEUWE BEELDEN Sursus Corda verzorgt jubileumuitvoering 29 FEBRUARI T/M 6 MAART IN MIDDEN ZEELAND Vanaf donderdag 29 februari tot en met zondag 3 maart worden in het Middelburgse Schutters hoftheater en in het Oostburgse Ledeltheater de Zeeuwse Filmdagen gehouden. Net als vorig jaar staat 's middags de vertoning van histo risch Zeeuws filmmateriaal op het programma. De avonden zijn gevuld met een programma rond de filmmaker Herbert Curiël. Officieus Voor jong en oud. Zo wordt de voorstelling van het Amsterdams Marionetten Theater Komedie van Hout aangekondigd. Het gezelschap speelt zon dag 3 maart vanaf 15 uur De Impressario op muziek van Mozart in het Arsenaaltheater in Vlissingen. GEHOORD Marcel de Dreu Dit theaterseizoen viert de Hoofdstad Operette, het enige professionele operettegezelschap in Nederland, haar vijftigjarig jubileum. Om dit feestelijke feit extra luister bij te zetten, koos het gezelschap voor de uitvoering van een ech te Weense klassieker vol zwierige muziek: Graf- in Mariza, van Emmerich Kalman. Op dinsdag 5 en woensdag 6 maart doet het gezelschap de Stadsschouwburg in Middelburg aan. j 'Pocahontas' (Ned.) 14 uur. Grand Theater Goes, 'Babe' 14 en 19 uur. Woensdag 28 februari 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 M iëF ®Sï M M M M te lïï Het historisch materiaal dat vertoond wordt bestaat uit beelden die opgenomen zijn in de jaren vijftig. „Vorig jaar hadden we als thema de jaren dertig", vertelt Willem Nijssen, directeur van de stichting Cinema Middelburg. „Het lag dus eigenlijk voor de hand om nu de jaren veertig te nemen, maar omdat je dan eigenlijk alleen maar beelden krijgt over de oorlog en om dat te omzei len hebben we besloten maar door te gaan met de jaren vijf tig". Het zijn met name beelden die door amateur-filmers zijn gemaakt, meldt Nijssen. „Er zitten er wel bij die in opdracht, dus semi-professio- neel gemaakt zijn, maar het gros is afkomstig van ama teurs. Zo is er een 'in- opdracht'-film over de Lange en de Korte Delft in die tijd. De winkeliersvereniging gaf opdracht om die film te maken. Sommige gebouwen herken je wel, zoals de boven kant van de gevel van het pand waar nu V&D is gevestigd. Maar de rest is toch heel tijds gebonden". Verder is er een film over de Vlissingse Boulevard, waar het begin van de storm die tot de watersnoodramp zou leiden is opgenomen. „Ook de eerste dijkdoorbraak is opgenomen in het programma", licht Nijs sen toe. Het historisch programma draait op vrijdag 1 maart om 15 uur, op zaterdag 2 maart om 11, 14 en 19 uur en op zon dag 3 maart om 14 uur in het Middelburgse Schuttershof theater. Maar de Zeeuwse Filmdagen bestaan niet alleen uit het ver tonen van historisch materiaal. Nijssen: „Voor het avondge deelte hebben we gekozen voor een programma rond de filmmaker Herbert Curiël". Officieel worden de Zeeuwse Filmdagen op vrijdag geopend in Oostburg, maar Middelburg heeft de 'officieuze' opening op donderdag. Dan wordt de laatste film van de in Krabben- dijke geboren Curiël vertoond: Krima-Kerime, Arke Noachs. „Die film werd in het filmfesti val in Rotterdam niet echt geweldig ontvangen", vertelt Nijssen. „Daarom is de film nooit uitgekomen in Neder land. Hij gaat hier op donder dag in avant-première, in Oostburg op vrijdag". Aanslui tend op de film is er een talk show met Curiël. Na deze talk show is er een optreden van de Vlissingse band Table-4- two, die vorig jaar in de finale van de Zeeuwse Belofte stond. Op vrijdag 1 maart wordt om 20 uur Het Jaar van de Kreeft gedraaid, om 22.30 uur gevolgd door Cha-Cha, de film rond Herman Brood en Nina Hagen. Rituelen, die volgens Nijssen de bekendste film van Curiël is, staat geprogram meerd op zaterdag om 21 uur. Herbert Curiël. De Amsterdammers brengen als enige in Nederland klassiek Europees marionettenspel. Onbekende juweeltjes die in een groot operatheater niet tot hun recht komen worden door dit ensemble op een verras sende wijze tot leven gebracht. De voorstelling in Vlissingen is deel van een reeks familie matinees op zondagmiddag. Plaats van handeling voor De Impressario is een theater in Salzburg ten tijde van Mozart. De impressario wordt gekweld door zorgen. Zijn theater loopt slecht, de kas is leeg en slui ting dreigt. Een bankier biedt uitkomst, maar dan moet zijn verloofde als prima donna kunnen optre den. De impressario zelf ziet echter veel meer in een debuut van een zangeresje uit het koor. De confrontatie tussen beide zangeressen is heftig, maar na tussenkomst van een vriend kan het theaterseizoen toch nog beginnen. De Middelburgse zang vereniging Sursum Corda viert zaterdag 2 maart het veertigja rig bestaan met een jubileum zangavond in de Nieuwe Kerk in Middelburg. Het concert begint om 19.30 uur. Dominee J.J. Tanis, predikant van de gereformeerde ge meente in Middelburg, opent het concert. Het koor staat zaterdagavond onder leiding van Henk Weekhout. Er wor den psalmen en geestelijke lie deren ten gehore gebracht. Medewerkenden zijn: de gemengde zangvereniging Vox Jubilans uit Waddinxveen onder leiding van Pieter Stolk, de organisten Jan Bakker en Jan Mulder en de solisten Nel- leke de Kok (sopraan), Janus Mondeel (bariton), Simon Christiaansen (dwarsfluit) en Martin Robinson (fagot). Sur sum Corda had bij de oprich ting in 1956 ongeveer negentig leden. Het huidige koor heeft hetzelfde aantal leden, van wie er zeven al vanaf het prille begin bij waren. In het begin zijn twee Ip's en enkele casset tebandjes gemaakt. Recent werkte het koor mee aan drie cd's. jjfr Vox Jubilans uit Waddinxveen met dirigent Pieter Stolk is gast tijdens het jubileumconcert. FOTO CO JAN VAN TOOR Een optreden bijwonen van The Old Firm is een afdoen de middel om de somber heid van deze wintermaan den te doorbreken. De Schots/Zeeuwse band staat met hun typische folkrock garant voor een avond- lang(!) prima entertainment. Zoals afgelopen zaterdag in De Piek, waar ondanks de aanvankelijk wat lage opkomst, een gezellige Brit se pubsfeer ontstond. Tekenend voor The Old Firm is hun doelbewuste keuze om niet op het podium in de zaal, maar in een hoekje in de bar het repertoire af te werken. Dit heeft ongetwij feld te maken met hun ach tergrond als straatmuzikant. En echt veel ruimte neemt het instrumentarium niet in. Enige tijd geleden zochten de twee zanger/gitaristen van de band, Raymond 'the James Boy' James en Chris topher 'Buzz' Donaldson hun toevlucht tot Nederland. De Schotse, uit Glasgow afkom stige muzikanten waren het regime van Major meer dan zat. Afgelopen zomer kwa men zij tijdens hun tocht langs Walcherse kroegen en terrassen in kontakt met Emmeroyt-drummer Peter 'the big Yin' van Liere. En hij heeft er geen probleem mee om zijn drumstokken zo af en toe in te ruilen tegen een paar oerhollandse klompen (de bas-drums!), brushes en een stel degelijke eetlepels om de traditionele Schots- Ierse folksound te onder steunen. De band werd al snel 'The Old Firm' gedoopt, ontleend aan de oudste voetbalwedstrijd ter wereld: Glasgow Rangers tegen Glasgow Celtic. Hoe zat dat ook alweer? Oh ja, rock'n roll, bier en ...voetbal! Het repertoire is intussen uit gegroeid tot meer dan hon derd nummers, hoofdzake lijk covers. Variërend van de Dubliners tot de Stones en van Nirvana tot de Beatles. Maar ook minder bekende songs, van bijvoorbeeld Hawkwind of Waterboys worden niet geschuwd. Alle liedjes worden van alle over bodige franje ontdaan, zodat alleen pure melodieën over blijven. Een concert van The Old Firm is als een reis door de popgeschiedenis, de band fungeert als een soort live jukebox. U roept en wij spelen! TOF is door de optredens van de afgelopen maanden, ondergetekende was ook getuige tijdens het optreden in de Middelburgse 'blues- inn', uitgegroeid tot een hecht gezelschap. Dit word bevestigd op de onlangs in eigen beheer opgenomen 'unplugged and dangerous'- demo, geproduceerd door de talentvolle mixer Nor man. Bijna een uur akoestisch materiaal waarbij je onbe wust mee gaat lopen zingen. Pilsje erbij, wat wil je nog meer? Goals misschien? De vraag blijft of TOF überhaupt wel een doel heeft. Door het beperkte concept van hun muziek, ongetwijfeld terug te leiden tot het Schotse voetbal en het tekort aan eigen songmateriaal zie ik de band voorlopig nog niet op de gerenomeerde poppodia verschijnen. En dat is mis schien wel helemaal niet de bedoeling. Het beste komen ze tot hun recht in de intieme sfeer van de kroeg. Tussen de barkrukken en het voet balspel. Dan is TOF gewoon een toffe band. Het verhaal van Grafin Mariza speelt zich af op het Hongaar se landgoed van gravin Mari za. Zij werd in Wenen zo belaagd door aanbidders dat ze een verloofde verzon en zogenaamd naar huis moest terugkeren om die 'verloving' te vieren. De nietbestaande verloofde krijgt de naam Baron Zsupan, de naam van de var kensfokker uit 'Der Zigeuner baron'. Maar er bestaat werke lijk een baron met die naam. Sterker nog: hij verschijnt op het verlovingsfeest van Mari za. De solisten in Grafin Mariza zijn Germaine Compier, Evely- ne Overtoom, Thea van der Putten en Arnold Bezuyen. De muzikale leiding is in handen van Walter Althammer. Grafin Mariza is een .zoge naamde Hongaarse operette en bevat bekende nummers als Ach ich war einst ein feie- ner Csardaskavalier, Komm mit nach Varadin en Braunes Madel von der Pusta. De voor stellingen in de Middelburgse Stadsschouwburg beginnen om 20 uur. De Hoofdstad Operette. FOTO: PETER KORNISS. ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuindorp 5, schilderijen, portretten en posters. Geopend na tel. afspraak 0118-603469. DOMBURG Badhotel, Domburgseweg 1a, Joh. den Herder, aquarellen en tekeningen'. Apparthotel Bommeljé, Heren straat 24, Sergei Troubatch, schil derijen en beelden (vanaf 1 maart). De Parel, Babelweg 2, Beatrix Meindersma, olieverf, aquarel en tekeningen. Lunch- en Tearoom Labruyère, 't Groentje 1, Thea van Soelen, olieverfschilderijen (t/m 4 maart). Corrie Akkermans, olieverf en houtskool (vanaf 4 maart). GOES 1 Stadskantoor, Oostsingel 2, Alie Bekenes, Sien Minderhoud, Marianne Graupner en Frans Haak, 'Kattendijke presenteert zich'. Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kun stenaars, diverse werken. Revalidatiecentrum Lindenhof, 's-Gravenpolderseweg 114a, Johan Hietbrink, schilderijen. Velden, Goes Nieuw West, Afront, Kunsthaus Rhenania en Trechter 5. Lunchcafé Stadhuis, Grote Markt, G. van Doorn, aquarellen. Galerie Van den Berge, Wijn gaardstraat 3-I, Noor de Rooy, 'Colourd by name', Ben Sleeuwen- hoek, gouaches. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland, Singelstraat 13, Koen Mertens, 'Terug in Goes' keramiek en bronsplastieken. Emergis/Centrum voor Geeste lijke Gezondheidszorg, Oostmo lenweg 101, Ronald Debbaut, expressionistische werken uit de periode 1991-1995. Openbare Bibliotheek, Oostwal 34, Vlaamse academie voor mine ralogie, expositie fossielen. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarel len en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTENDIJKE Galerie llona. Dorpsstraat 23-25, llona Schmit, naïve schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. Galerie Bekenes, Dorpsstraat 8, Ashot Safian, kunst van alle tijden in diverse stijlen en technieken (vanaf 2 maart). MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlasmarkt 7-9, Maurice en Saskia Göth, teke ningen, aquarellen, gouaches en pastels. Thijs Schaapman, aquarel len. Galerie Willem Vader, L. Noord straat 56, schilderijen, tel. 0118- 629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 0118-616323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoon stelling van diverse kerken in Mid delburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Hans Overvliet, fotowerk en gebruiksaardewerk uit verre lan den. Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Stichting Welzijn Ouderen, Molstraat 13, Corry en Jan Bosch, Koen Hermsen, Armand Gimbrère, Beppy van den Broek en Marina Timmers-Verhoeven, olieverf, pas tel, gemengde technieken en waterverf. Geopend op werkdagen van 10-16 uur. Zeeuws Museum, Abdij, Boezem, Willem Buys, Piet Dieleman, Bert Frijns, Jan van Leeuwen, Bob Pin gen en Leen Quist, 'Blauw rood wit', een keuze uit de collectie hedendaagse kunst door Gert de Kok. Kuiperspoort 22, Wouter van Loon en Claus van Hoften, 'Rand verschijnselen' installatie (vanaf 2 maart). ABN-AMRO Bank, Markt 7, G.H.J. Kuipers, aquarellen (t/m 1 maart). Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen sedijk 7, C. Heijkoop, 'Door het oog van: C. Heijkoop', fototentoonstel ling. Middelburgs Koffiehuis, Lange- viele 61, Ad van Noord, olieverf en aquarel 'Zicht op Zeeland en de eigen tijd'. Educatief Centrum Walcheren, Latijnse Schoolstraat 10-12, Alexa nder Rodin, olieverfschilderijen 'High tension'. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen sedijk 7, Internationale School van het Gouden Rozenkruis, 'Gnosis is tijdloos en altijd actueel' (t/m 29 februari). Rabobank, Lange Geere 3, cursis ten van het MIKV, Keramische werkvormen (t/m 29 februari). Galerie Het Gouden Briefke, Wijngaardstraat 15, Ria Vegter; keramiek. Nol Zoutman; naïeven, Henk Hester; Etsen, Ans Verhagen; olieverfschilderijen, Atie Dau- tretsch; beschilderde kubussen en bronsjes. Classical Chambers, Damplein 21, Marlou Pluymaekers, aquarel len en olieverfschilderijen. Ge opend woensdag t/m zondag 12-19 uur (vanaf 29 februari). Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen sedijk 7, Frits van Til, Potato Fields (and on both sides the sea) vanaf 1 maart. donderdag 29 februari Arsenaaltheater, Vlissingen; Peter Hens en Rudy Minnaert, 'De frivole framboos' 20 uur. 't Beest, Goes; Danstheater van Truus Bronkhorst en Marien Jon- gewaard, 'Goodbye body', 20.30 uur. Vrijdag 1 maart Arsenaaltheater, Vlissingen; Jaap Mulder, 'Mijn!', 20 uur. Zeelandhallen, Goes; Tropical dansavond met Trafassi, 21 uur. ZATERDAG 2 MAART Speeltuinvereniging de Oude Stad, Vlissingen; Kindershow Joke en clown Miko, 14.30 uur. Nieuwe Kerk, Middelburg; Jubi leumuitvoering zangvereniging Sursum Corda, 19.30 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Het Scapino Ballet, 'Rameau' en 'Dangerous Choir', 20 uur. Prins van Oranje, Goes; Platogo, 'Het regende die dag', 20 uur. Kloveniersdoelen, Middelburg; Baby Lotion, 20.30 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; De Zeeuwse Komedie, 'De koning en de rest', 20.30 uur. 't Beest, Goes; Doo Rag en Elec tric Hannes, 21 uur. De Piek, Vlissingen; Allez Mama (Cajun Zydeco), 22 uur. zondag 3 maart Koffiehuis, Middelburg; koffie concert: Emile Mathlener, Arllette de Munck en Jolien Sanderse, 14.30 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Familiematinee: Het Amsterdams Marionettentheater, 'De Impresa rio', 15 uur. De Prins van Oranje, Goes; Jeugdtheater Het Appeltje, 'Olleke en Bolleke op het schatteneiland, 15 uur. Café 't Schuttershof, Middel burg; Two Guitars Rhyme Rhythm, 17 uur. dinsdag 5 maart Grote Kerk, Goes; Carillonbespe ling door Sjoerd Tamminga, 13.30- 14.30 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; De Hoofdstad Operette, 'Grafin Mariza', 20 uur. Prins van Oranje, Goes; Het Theater van de Lach, 'Jubileumho tel', 20 uur. woensdag 6 maart 't Beest, Goes; 't Hondje van de Ruyter, 'In de weg, uit de weg' 14 uur. Ambachtscentrum, Goes; Pop pentheater Sim Bolus, 'Lieve boom', 14.30 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; De Hoofdstad Operette, 'Grafin Mariza', 20 uur. NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dagelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Frame work Invitation. Bezoekerscentrum De Greve- lingen, expositie konijnen en hazen, foto-materiaal, opgezette dieren, skeletten, schedels en spo ren. oostkapelle Studiecentrum Oranjezon, Joh. den Herder, aquarellen en tekenin gen OOST-SOUBURG Verzorgingshuis De Zoute Vie ver, Dongestraat 1, Vera Niederer, aquarellen. Geopend tijdens kan tooruren. Watertoren CHK, 'De selektie II' een serie tentoonstellingen over de kunstproduktie in Zeeland. Bert Frijns; glas skulpturen, Wim Hof man; schilderijen/mixed media (t/m 3 maart). Watertoren CHK, Galerie In Situ. Openbare Bibliotheek, Kanaal straat, Tentoonstelling kinderteke ningen (vanaf 4 maart). Vlissingen Inguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijs- ten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantie land). Notariskantoor Sauer en Oonk, Badhuisstraat 181, Annemieke v.d. Woestijne, foto-expositie 'kleurrijk Tanzania' (t/m 4 maart). Zorgcentrum Scheldehof, Stad huisplein 22, An Heeren; olieverf schilderijen, Leo Speckens, schil derijen in verschillende technieken. Arsenaal Theater Café, Arse naalplein 7, Saaidi Al Rahal, twee dimensionale kunstwerken. Theo van Doesburgcentrum, Bert Dorrestijn, schilderijen, recent werk. Brasserie D'Ambrozijn, Oude Markt 22-24, Han Ie Roy (vanaf 4 maart). Café Soif, Bellamypark 14, Han Ie Roy (vanaf 3 maart). De Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Han Ie Roy, acryl- en olieverf schilderijen (vanaf 3 maart). Galerie Hannelore Meyaard, Hendrikstraat 8, diverse kunste- naars. Openbare Bibliotheek, Fototen toonstelling Carribean (vanaf 5 i maart). Openbare Bibliotheek, tentoon stelling 'Groeten van de Wadden' (vanaf 1 maart). WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolleweg 5, Jan Boer, olieverven. DONDERDAG 29 FEBRUARI Alhambra I Vlissingen, 'Jumanji' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Ace Ventura 2' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Heat' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Dan gerous Minds' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Sudden Death' 20 uur. 't Beest Goes, 'Das Verspre- chen' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Kirma-Kerime, Arke Noachs' 20 uur. 'Talkshow met Herbert Curiël' 22 uur. VRIJDAG 1 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Jumanji' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Ace Ventura 2' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Heat' 20.15 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Dan gerous Minds' 19 uur. "Show girls' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Sudden Death' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Jaar van de Kreeft' 20 uur. 'Cha Cha' 22.30 uur. ZATERDAG 2 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Jumanji' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Ace Ventura 2' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Heat' 20.15 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Dan gerous Minds' 19 uur. 'Show girls' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Sudden Death" 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Rituelen' 21 uur. ZONDAG 3 MAART Alahmbra I Vlissingen, 'Jumanji' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Ace Ventura 2' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Heat' 20.15 uur. Alhambra IV Vlissingen, "Dan gerous Minds' 19 uur. 'Show girls' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Sudden Death' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'La Haine' 20 uur. MAANDAG 4 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Jumanji' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Ace Ventura 2' 14 en 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Heat' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Dan gerous Minds' 20 uur. Grand Theater Goes, "Sudden Death' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Tokyo Story' 20 uur. DINSDAG 5 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Jumanji' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Ace Ventura 2' 14 en 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Heat' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Dan gerous Minds' 20 uur. Grand Theater Goes, "Sudden Death' 20 uur. 't Beest Goes, 'Teorema' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'La Haine' 20 uur. WOENSDAG 6 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Jumanji' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Ace Ventura 2' 14 en 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Heat' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Dan gerous Minds' 20 uur. Grand Theater Goes, "Sudden Death' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'La Haine' 20 uur. VRIJDAG 7 MAART Grand Theater Goes, 'Babe' 19 uur. ZATERDAG 2 MAART Alhambra III Vlissingen, 'De Boefjes' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, ZONDAG 3 MAART Alhambra III Vlissingen, 'De Boefjes' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pocahontas' (Ned.) 14 uur. Grand Theater Goes, 'Babe' 14 en 19 uur. MAANDAG 4 MAART Alhambra III Vlissingen, 'De Boefjes' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pocahontas' (Ned.) 14 uur. DINSDAG 5 MAART Alhambra III Vlissingen, 'De Boefjes' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pocahontas' (Ned.) 14 uur. WOENSDAG 6 MAART Alahambra III Vlissingen, 'De Boefjes' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pocahontas' (Ned.) 14 uur. Grand Theater Goes, 'Babe' 14 uur. Beeld uit Cha-Cha, met Herman Brood en Nina Hagen

de Vlissinger | 1996 | | pagina 7