B.B. King treedt op in Vlissingen Voorstelling overbrugt joodse generatiekloof Vriendschap dankzij een blaadje sla Akoestische rock in De Piek 22 FEBRUARI T/M 28 FEBRUARI IN MIDDEN ZEELAND ZEVENTIG JAAR EN STILL GOING STRONG1 Onlangs vierde B.B. King zijn alweer zeventigste verjaardag. Nog steeds weet hij van geen op houden en reist hij onvermoeibaar de wereld rond. Vandaar dat we de onbetwiste 'King of the Blues' binnenkort ook weer in Nederland kun nen begroeten. Ditmaal voor drie concerten, te weten in Utrecht (Muziekcentrum Vredenburg: 13 maart), Groningen (Evenementenhal: 15 maart) en Vlissingen (Sporthal Baskensburg: 16 maart). Alle keren wordt de Amerikaanse zan ger/gitarist bijgestaan door zijn onvolprezen B.B. King Blues Band. Legende Grenzen Gevoel Ruim vijftig jaar na de tweede wereldoorlog hebben veel joodse ouders, kinderen en klein kinderen nog steeds moeite om met elkaar over hun herinneringen te praten. Daarom heeft het Joods Maatschappelijk Werk een forumtheater voorstelling ontwikkeld die probeert de genera ties met elkaar in gesprek te brengen. Het resul taat, de voorstelling De Première, is op zondag 25 febrari te zien in de synagoge in de Middel burgse Herenstraat. De akoestische rockformatie The Old Firm treedt zaterdag 24 februari op in De Piek in Vlis singen. Het optreden begint om 21 uur. KINDERBOEKEN Margreet Meul meester l Woensdag 21 februari 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 9 iïï Uï ®Ef M lïï In 1947 liftte Riley B. King met slechts zijn gitaar en 2,50 op zak vanuit Indianola, Missis sippi naar Memphis om er als jonge straatmuzikant zijn geluk te beproeven. Nu, bijna vijftig jaar later, keert hij terug naar Memphis om er als gevierde bluesster zijn geboortedag te herdenken te midden van vrienden, collega's en fans. B.B. King deed dat natuurlijk met een live-optreden, want in feite is dat hetgeen hij sinds het begin van de vijftiger jaren vrijwel onafgebroken heeft gedaan. Hij kan dan ook met recht dè ambassadeur van de blues worden genoemd. Die dag. 27 oktober vorig jaar (overigens een maand na zijn daadwerkelijke verjaardag), was er eerst een optreden gepland in het Orpheum Theatre, waaraan tal van pro minente muzikanten hun medewerking verleenden, zo als Willie Nelson, Guns 'n Roses-gitarist Slash, Buddy Guy, Bobby Bland, Jeff Healey en voormalig Doobie Brothers- zanger Michael McDonald. Daarna gaf de blueslegende nog een concert met zijn band in de 'B.B. King's Blues Club'. Dit restaurant is gelegen aan Beale Street in Memphis, nota bene op een steenworp afstand van de plek waar B.B. King ooit op straat stond te spelen. Niet onvermeld mag blijven dat de hoofdrolspeler deze dag per telegram gefelici teerd werd door president Bill Clinton en dat er verder nog felicitaties op video waren van onder anderen Keith Richards, James Brown en Bonnie Raitt. Door de jaren heen is B.B. King er ondanks zijn drukbezette concertagenda in geslaagd zo'n zestig albums af te leve ren. Opvallend groot is boven dien het aantal commercieel succesvolle nummers dat hij als bluesperformer op zijn naam heeft geschreven. Voor beelden hiervan zijn de 'mil- lionsellers' 'The Thrill Is Gone' en 'Everyday I Have The Blues' en verder onder meer 'Sweet Little Angel', 'Rock Me Baby', You Upset Me Baby' en 'Why I Sing The Blues'. B.B. King spreekt met zijn bluesmuziek, kortom, een opmerkelijk breed publiek aan. Een verklaring hiervoor is dat hij niet nalaat de grenzen van de traditionele blues te over schrijden. Zo zijn in zijn reper toire duidelijke invloeden uit rock, soul, funk en jazz hoor baar. Bovendien is de Amerikaanse zwaargewicht er - met dank aan een slim management - meerdere keren in geslaagd een zogeheten 'cross-over' te maken waardoor een 'nieuwe markt' werd aangeboord. Vers in het geheugen ligt natuurlijk nog zijn vruchtbare samen werking met mega-act U2, die in de hitsingle 'When Love Comes To Town' resulteerde en het bluesfenomeen vele, met name jeugdige fans heeft opgeleverd. Een soortgelijke 'truc' werd zo'n twintig jaar eerder ook al toegepast toen B.B. King tijdens een tournee in de Verenigde Staten het voorprogramma verzorgde voor The Rolling Stones. De "King of the Blues' geldt als de meest invloedrijke naoor logse vertolker van het blues genre. Vele gitaristen, waaron der klinkende namen als Eric Clapton, Jimi Hendrix, Stevie Ray Vaughan, Jeff Beck en Albert Collins, hebben te ken nen gegeven dat hun stijl in meer of mindere mate op de B.B. King-leest is (of in sommi ge gevallen was) geschoeid. De 'oude meester' zelf werd in het bijzonder geïnspireerd door T-Bone Walker. „Hij was met zijn uitvoering van 'Stor my Monday" de eerste elektri sche gitarist die ik op plaat hoorde. Het was het mooiste geluid dat ik ooit in mijn leven heb gehoord. Het gevoel dat T- Bone Walker toen bij me losmaakte, deed me besluiten ook de blues te gaan spelen". B.B. King. The Old Firm werd opgericht in 1995 en ontleend haar naam aan een voetbalwedstrijd: de Glasgow Rangers tegen Glas gow Celtic. De band bestaat dan ook uit twee Schotten en een Nederlander. The Old Firm bestaat uit Ray mond 'the James Boy' James (gitaar en zang), Christopher 'Buzz' Donaldson (gitaar en zang) en Peter 'the Big Yin' van Liere (snaredrum, bekken, klompen, lepels en zang). De Première is een toneelstuk in een toneelstuk. Een groep toneelspelers probeert een theaterstuk te maken over generatieconflicten. De hoofd rolspelers zijn twee tegenpo len. Ze willen worden ge hoord, maar slagen er niet in elkaar te bereiken. De anderen ontwijken het tweetal en pro beren de brug naar elkaar in beeld te brengen. Ernst en vro lijke onschuld wisselen elkaar af. Vooroordelen en respect strijden met elkaar. De Première is geen gewoon toneelstuk, het is forum theater. Dit wil zeggen dat het publiek mee kan spelen. Het stuk wordt eigenlijk twee keer gespeeld. De tweede keer kan iedereen de rol van de hoofd rolspelers overnemen en met de spelers het stuk een andere wending geven. De voorstelling in de Middel burgse synagoge begint om 14.30 uur. In veel boeken komen we die ren tegen die eenzaam zijn of bang. Kinderen herkennen zich er soms in en zullen met behulp van deze boeken mer ken dat er soms iets aan te doen is. Allereerst Gogol en Anna van Edgar Breuss, met tekeningen van Marta Koci. Het is stil in het vossehol. Anna ziet dat vader en moeder weg zijn. Ze besluit om niet bang te wor den. Als Anna het bos in loopt hoort ze jagers en daarom moet ze vlug naar huis. Een grote hond komt achter haar aan. Het is Gogol, een jacht hond. Maar hij houdt niet van jagen en is zelf heel bang. Hij blijft bij Anna in het hol. Als het buiten koud is en alle eikeltjes en torretjes op zijn moeten ze toch iets te eten halen. Ondanks de grote bloedhond weet Gogol bij de slager een grote zak worst te bemachtigen. Genoeg om de hele winter mee door te komen. Vader en moeder vos komen niet meer terug, maar samen met Gogol redt Anna het wel. Een prentenboek met prachtige waterverftekenin gen. Nog een prentenboek over een dier dat bang is. In Nee ik ben niet bang nee nee van Libuse en Josef Palecek is de kleine Tijger een echte angst haas. De andere tijgers lachen hem uit en zijn moeder is vaak ongerust over hem. De grote tijgers willen hem een lesje leren en nemen al zijn strepen af. Hij besluit dapper te worden en trekt de wijde wereld in. Maar ook dat loopt op niets uit en hij gaat terug naar huis. Daar vindt hij zijn moeder in bed. Zij is ziek en heeft een dokter nodig. Maar het wordt al nacht en het onweert. Wat nu? Met veel moed begint tijger aan een lange weg vol gevaren. En toont daarmee, dat hij in nood heel dapper kan zijn. Het is al weer een jaar gele den dat in ons land diverse rivieren buiten hun oevers traden. Max Velthuijs maakte over dit gegeven een boek in de onvolprezen 'kikker'-serie: Kikker is een held. Het regende al dagen lang en eerst vond Kikker het wel gezellig, maar langzamer hand ging hij zich steeds meer zorgen maken. Hoe zou het met zijn vrienden zijn? En hij gaat op pad. Bij Eend staat ook al water in het huisje en samen gaan ze naar Varkentje. Die hangt uit het raam en roept al van verre dat al zijn spullen nat zijn. Het huis van Haas ligt als een eilandje midden in het water. Binnen is het droog. Ze blij ven bij Haas logeren maar op een dag is al het eten op. Wat nu? Dan blijkt hoe dapper Kikker is. Hij haalt hulp ondanks de gevaarlijke stroming. Een zwif-zwaf kwamen we in deze rubriek nooit tegen. Mischa de Vreede schreef een boek over dit dier, dat lijkt op geen enkel ander met een staart van gekleurde veren en kleine vleugeltjes midden op zijn rug: „Al zeg ik het zelf", zei de Zwif-Zwaf. De Zwif- Zwaf is altijd vriendelijk en koopt elke dag bij de bakker twee taartjes voor bij de thee. Eén voor zichzelf en één voor de visite....die nooit komt. Eindelijk krijgt hij bezoek van Siertje Raf, maar dat duurt maar een paar dagen. Waarom lachen ze hem toch altijd uit? Hij ontdekt het als hij een keer in de vijver kijkt en zichzelf ziet. Geen wonder. Een brief per flessenpost Illustraties uit „Al zeg ik het zelf", zei de Zwif- Zwaf, door Mies van Hout. bezorgt hem pen vriend Z wo ff el. Na een lange briefwisseling komt Zwoffel hem bezoeken. Zou hij nu ook zijn nieuwe vriend weer kwijtraken? Nog een eenzaam dier: Donta het eenza me olifantje. Dit verhaal van Marja van der Hei den gaat over Donta, die zich vaak alleen voelt. Alleen aan tafel, alleen met de zelfgebakken taart. Alleen in bed. Hoe zou dat toch komen? Ze denkt het te weten als ze in de spiegel kijkt. Ze is te dik. Daarom bedenkt ze een plan. Nooit meer te veel eten en alleen nog maar sla, sla en nog eens sla op tafel. Ze wordt dunner en dunner. De winkelier snapt niet waarom ze nooit meer in de winkel komt en gaat eens kijken. De dokter wordt erbij geroe pen en alle andere olifanten bedenken een plan. Dan blijkt waarom Donta nooit iemand om mee te spelen vond. Ze vergat het gewoon te vragen. Een bijzonder prentenboekje met plaatjes op pasfotofor maat op een gekleurde ach tergrond. Ondanks het kleine formaat valt er veel te zien. In Een winter met piraten is Captain Cook een kater met een poot van walvisbot die met zijn vriend de Admiraal neerstrijkt in een kustplaats waar het in de zomer heel druk is, maar waar 's winters niets te beleven valt. Dankzij deze twee vreemde gasten in het hotel van haar vader wordt het voor Julia een bij zondere winter. Hoewel de gasten met niemand iets te maken willen hebben weet Julia contact met hen te krij gen en komt ze erachter waar om ze hier zijn gekomen en wat ze van plan zijn. Ze staan vaak op de punt van het schiereiland uit te kijken over het water en wachten op iets dat maar niet komt. Uiteinde lijk komt er een halve land kaart letterlijk boven water en die moet de oplossing geven. Gogol en Anna door Edgar Breuss en Marta Koci, uitgeverij De Vier Windstreken, Voorscho ten, f 24,90 Nee ik ben niet bang door Libuse en Josef Palecek, uitgeverij De Vier Winds treken, f 24,90 Kikker is een held door Max Velthuijs, uitgeverij Leopold, Amsterdam, f 22,50 „Al zeg ik het zelf", zei de Zwif-Zwaf door Mischa de Vreede, uitgeverij Hol land, Haarlem, f 19,90 Donta het eenzame olifan tje door Marja van der Heiden, uitgeverij Sja- loom, Amsterdam, f 22,50 Een winter met piraten door Walter Wippersberg, uitgeverij C. de Vries- Brouwers, Rotterdam, f 24,90 ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuindorp 5, schilderijen, portret ten en posters. Geopend na tel. afspraak 0118-603469. DONDERDAG 22 FEBRUARI DOMBURG Badpaviljoen', Badhuisweg 1, Dertien Duitse en Zwitserse kun stenaars, tentoonstelling 'Moge lijkheden van het Hotel'. GOES KAMPERLAND Bachten Reede, Vlissingen; Stichting Majoraat, 'De goeie ouwe tijd', 19.30 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Robert Long, 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Finalisten Kleinkunst Festival, 20 uur. Stadskantoor, Oostsingel 2, Alie Bekenes, Sien Minderhoud, Marianne Graupner en Frans Haak, 'Kattendijke presenteert zich'. Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kun stenaars, diverse werken. Revalidatiecentrum Linden- hof, 's-Gravenpolderseweg 114a, Johan Hietbrink, schilderijen. Velden, Goes Nieuw West, Afront, Kunsthaus Rhenania en Trechter 5. Prins van Oranje, Nieuwstraat 14, Ria Ruedisueli, bronzen beel den van opera's. Lunchcafé Stadhuis, Grote Markt, mevrouw De Koning, schil derijen. Ter Valcke, Valckeslotlaan 200, Safian Ashot, schilderijen. Gezondheidscentrum De Pij lers, Van Dusseldorpstraat 1-11, Judy van Dokkum, schilderijen. Galerie Van den Berge, Wijn gaardstraat 3-I, Noor de Rooy, 'Colourd by name', Ben Sleeu- wenhoek, gouaches (vanaf 25 februari). Museum voor Zuid- en Noord- Beveland, Singelstraat 13, Koen Mertens, 'Terug in Goes' keramiek en bronsplastieken. Emergis/Centrum voor Geeste lijke Gezondheidszorg, Oost molenweg 101, Ronald Debbaut, expressionistische werken uit de periode 1991-1995. Restaurant Papilion, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarel len en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KA TTENDUKE Galerie Nona, Dorpsstraat 23-25, llona Schmit, naïeve schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlas- markt 7-9, Maurice en Saskia Göth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Thijs Schaapman, aquarellen. Galerie Willem Vader, L. Noord straat 56, schilderijen, tel. 0118- 629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 0118-616323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling van diverse kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Hans Overvliet, fotowerk en gebruiksaardewerk uit verre lan den. Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Stichting Welzijn Ouderen, Molstraat 13, Corry en Jan Bosch, Koen Hermsen, Armand Gimbrè- re, Beppy van den Broek en Mari na Timmers-Verhoeven, olieverf, pastel, gemengde technieken en waterverf. Geopend op werkda gen van 10-16 uur. Zeeuws Museum, Abdij, Boe zem, Willem Buys, Piet Dieleman, Bert Frijns, Jan van Leeuwen, Bob Pingen en Leen Quist, 'Blauw rood wit', een keuze uit de collectie hedendaagse kunst door Gert de Kok. Galerie 't Haentje te Paart, Spanjaardstraat 19, Corri Blaas; houtdrukken en etsen, Cobi Boone, beelden. Kuiperspoort 22, Jeltje Ratsma, 'Het overgegroeide pad' installatie van teruggeschonken BKR-werken (t/m 24 februari). ABN-AMRO Bank, Markt 7, G.H.J. Kuipers, aquarellen. Zeeuwse Bibliotheek, Kous teensedijk 7, C. Heijkoop, 'Door het oog van: C. Heijkoop', fototen toonstelling. Middelburgs Koffiehuis, Lan- geviele 61, Ad van Noord, olieverf en aquarel 'Zicht op Zeeland en de eigen tijd'. Vleeshal, Markt, Honoré d'O, 'E eindigen met iets dappers a'. Geo pend di. t/m zo. 13-17 uur (t/m 26 februari). Galerie Veurink, Vlissingse- straat 14, Roeli Stijk, schilderijen en beelden (t/m 24 februari). Educatief Centrum Walcheren, Latijnse Schoolstraat 10-12, Alex ander Rodin, olieverfschilderijen 'High tension'. Zeeuwse Bibliotheek, Kous teensedijk 7, Internationale School van het Gouden Rozenkruis, 'Gno sis is tijdloos en altijd actueel'. Rabobank, Lange Geere 3, cur sisten van het MIKV, keramische werkvormen. Galerie Het Gouden Briefke, Wijngaardstraat 15, Ria Vegter; keramiek, Nol Zoutman; naïeven, DONDERDAG 22 FEBRUARI VRIJDAG 23 FEBRUARI Vestzaktheater, Vlissingen; Caroline Mout Bodil de la Parra, Orgeade overzee', 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Stef Bos, 'Schaduw in de nacht', 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Shaanxi, Chinees folklore- spektakel, 20 uur. Prins van Oranje, Goes; Hans Visser Friends, 'One night hot music II', 20 uur. 't Beest, Goes; Het Kaaitheater, 'In de eenzaamheid van de katoen- velden', 20.30 uur. De Piek, Vlissingen; Jamsessie, I 21 uur. Café Gommert, Vlissingen; South-West Blues Band, 22 uur. ZATERDAG 24 FEBRUARI Goese Lyceum; Big Band work shop: schoolband van het Goese Lyceum, Big Band van de Zeeuw se Muziekschool, Big Band Woer den, Project 1 Big Band en The American School of The Hague Jazzensemble, 12 uur. Verenigingsgebouw Couburg, Koudekerke; Papillon, 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Theater la Carte: Duette Siglette en trio Het Herenleven, 20 uur. Kloveniersdoelen, Middel burg; Ensemble Novocento en stemkunstenaar Jaap Blok, 20.30 j uur. Midgard, Middelburg; Four AD j en Phanta Garrow, 21 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Zeeuwse Jazzdag, 21 uur. De Piek, Vlissingen; The Old Firm, 21 uur. Razzmatazz, Oost-Souburg; Duo Yvert en Mayoud, 21 uur. ZONDAG 25 FEBRUARI Synagoge, Middelburg; Negen joodse amateurspelers, 'De pre mière', 14.30 uur. Schuttershof-café, Middel burg; Grandpa Nick Sessieband met gastzanger Pasqual Jacobse, 17 uur. DINSDAG 21 FEBRUARI Grote Kerk, Goes; Carillonbe speling door Sjoerd Tamminga, 13.30-14.30 uur. Concert- en Gehoorzaal, Mid delburg; Hogeschool-zangkunst Het Nederlands Kamerkoor, 20 uur. WOENSDAG 28 FEBRUARI Ambachtscentrum, Goes; Pop pentheater Sim Bolus, 'Lieve boom', 14.30 uur. Henk Hester; Etsen, Ans Verha gen; olieverfschilderijen, At ie Dau- tretsch; beschilderde kubussen en bronsjes. NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dage lijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, Wafer', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Framew ork Invitation. Bezoekerscentrum De Greve- lingen, expositie konijnen en hazen, foto-materiaal, opgezette dieren, skeletten, schedels en spo ren (vanaf 24 februari). OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, expositie 'Wildlife Photograper of the Year', fototen toonstelling (t/m 25 februari). OOST-SOUBURG Verzorgingshuis De Zoute Vie ver, Dongestraat 1, Vera Niederer, aquarellen. Geopend tijdens kan tooruren. Watertoren CHK, 'De selektie II' een serie tentoonstellingen over de kunstproduktie in Zeeland. Bert Frijns; glas skulpturen, Wim Hof man; schilderijen/mixed media. Watertoren CHK, Galerie In Situ. VLISSINGEN Inguana, Bellamypark 35, leven de reptielen, amfibieën en insek- ten, dagelijks geopend 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijs- ten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantie land). Notariskantoor Sauer en Oonk, Badhuisstraat 181, Anne- mieke v.d. Woestijne, foto-exposi tie 'kleurrijk Tanzania'. Zorgcentrum Scheldehof, Stadhuisplein 22, An Heeren; olie verfschilderijen, Leo Speckens, schilderijen in verschillende tech nieken. Café Soif, Bellamypark, vier Brusselaars, 'Zicht op Vlissingen'. Arsenaal Theater Café, Arse naalplein 7, Saaidi Al Rahal, twee dimensionale kunstwerken (vanaf 23 februari). Theo van Doesburgcentrum, Bert Dorrestijn, schilderijen, recent werk. Alhambra I Vlissingen, 'Ace Ventura 2' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Dangerous Minds' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Heat' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Showgirls' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Seven' 20 uur. 't Beest Goes, 'Seven' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'El Patrullero' 20 uur. VRIJDAG 23 FEBRUARI Alhambra I Vlissingen, 'Ace Ventura 2' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Dangerous Minds' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Heat' 20.15 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Fair Game' 19 uur. 'Showgirls' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Seven' 21.30 uur. 't Beest Goes, 'Seven' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'The Postman' 20 uur. 'El Patrullero' 22.30 uur. ZATERDAG T4 FEBRUARI Alhambra I Vlissingen, 'Ace Ventura 2' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Dangerous Minds' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Heat' 20.15 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Fair Game' 19 uur. 'Showgirls' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Seven' 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Clean, Shaven' 20 uur. 'The Postman' 22.30 uur. ZONDAG 25 FEBRUARI Alahmbra I Vlissingen, 'Ace Ventura 2' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Dangerous Minds' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Heat' 20.15 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Fair Game' 19 uur. 'Showgirls' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Seven' 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'The Postman' 20 uur. MAANDAG 26 FEBRUARI Alhambra I Vlissingen, 'Ace Ventura 2' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Dangerous Minds' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Heat' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Showgirls' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Seven' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Rashomon' 20 uur. DINSDAG 27 FEBRUARI Alhambra I Vlissingen, 'Ace Ventura 2' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Dangerous Minds' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Heat' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Showgirls' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Seven' 20 uur. 't Beest Goes, '2001: A Space Odiddy' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Filmcollege: 'Ludwig 1881' 19.30 uur. WOENSDAG 28 FEBRUARI Alhambra I Vlissingen, 'Ace Ventura 2' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Dangerous Minds' 14 en 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Heat' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Showgirls' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Seven' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Wereldmuziek: Bra zil' 20 uur. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolle- weg 5, Jan Boer, olieverven. VRIJDAG 23 FEBRUARI Grand Theater Goes, 'Babe' 19 uur. ZA TER DA G 24 FEBRUARI Alhambra III Vlissingen, 'De Boefjes' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pocahontas' (Ned.) 14 uur. Grand Theater Goes, 'Babe' 14 en 19 uur. ZONDAG25FEBRUARI Alhambra III Vlissingen, 'De Boefjes' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pocahontas' (Ned.) 14 uur. Grand Theater Goes, 'Babe' 14 en 19 uur. WOENSDAG 28 FEBRUARI Alahambra III Vlissingen, 'De Boefjes' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Pocahontas' (Ned.) 14 uur. Grand Theater Goes, 'Babe' 14 uur. i

de Vlissinger | 1996 | | pagina 9