Op de grens van kunst en weten @®Msa Stuffed Babies on Wheels in De Piek Veere's Genoegen speelt snertconcert Uitzichtloos met zelden een lichtpuntje Bebop jazz avond in Arsenaal theater 18 JANUARI T/M 24 JANUARI IN MIDDEN ZEELAND ZVU EN SCHUTTERSHOF SLAAN HANDEN INÉÉN VOOR FILMCOLLEGES De Zeeuwse Volksuniversiteit houdt samen met de stichting Cinema Middelburg vanaf 30 janu ari de filmcolleges Bevlogen Beelden. Deze cur sus bestaat uit vijf colleges die wekelijks wor den gegeven in het Filmtheater Schuttershof. Hutspot Plank De Gentse funkmetaljazzrocklatinrap-formatie Stuffed Babies on Wheels treedt aanstaande zaterdag op in het Vlissingse poppodium De Piek. Het concert begint om 22 uur. KINDERBOEKEN Margreet Meulmeester De Amerikaanse jazz zangeres Deborah Brown treedt aan staande zaterdag op in het Vlissingse Arse naaltheater. Het con cert begint om 20 uur. Woensdag 17 januari 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 9 iu ig? HÏ Ut IM1® Hï De colleges gaan over het schemergebied tussen kunst en wetenschap. Waar kennis ophoudt, bloeit de kunst. Wat vertelt kunst over het leven en welke middelen heeft een kun stenaar tot zijn beschikking? De-twintigste eeuw heeft met de komst van de film de relatie tussen kunst en weten nieuwe vorm gegeven. Niet altijd is deze relatie zonder problemen: wat niet wetenschappelijk ver antwoord is, wordt al gauw naar het domein van de kunst verwezen. En wat niet geïnspi reerd is vormgegeven behoort 'hoogstens' tot de orde van de wetenschap. De filmkunst heeft de tegenstelling tussen kunst en wetenschap welis waar niet opgeheven, maar hij heeft wel tot een andere inschatting van de verhouding geleid. Tijdens ieder college wordt één film vertoond. Op 30 janu ari is dat de Russische film De man met de camera van Ver- tov. Het college heeft als the ma 'technische kunst'. De man met de camera lijkt op het eer ste gezicht een doelloze huts pot van optische trucjes, maar ze verlangt een nieuwe hou ding van de toeschouwer. Door Vertovs werkwijze moet de aandacht namelijk ver schuiven van wat er te zien is naar hoe dit gepresenteerd wordt. De film is een zwijgen de zwart-wit film, die speciaal voor de gelegenheid onder steund wordt door live muziek. Saxofonist Moreno Beverini improviseert tijdens de vertoning op beelden uit de film. Na de film volgt - als extraatje - de one-reeler Work van Charles Chaplin. De tweede lezing heeft als the ma 'bewegende werkelijkheid' meegekregen. Gekozen is voor de Nederlandse documentai re-film Moeder Dao, de schild padgelijkende (van Vincent van Monnikendam). Het histo rische filmmateriaal in deze film is afstandelijk opgeno men. De cameraman bewoog zich weinig naar de mensen toe, waardoor de films zelden enig gevoel of compassie tonen voor de mensen die werden gefilmd. Maar juist door de letterlijke registratie van gebeurtenissen filmden de Muziekvereniging Veere's Genoegen houdt op zaterdag 20 januari een 'snertconcert'. Het concert begint om 15.30 uur in verenigingsgebouw Het Akkoord aan de Oudestraat in Veere. Het publiek krijgt in de pauze een kop erwtensoep aangeboden. Op het programma staan verschillende populaire werken, zoals muziek uit de film Lion King, maar ook klassieke stukken. Ook de walsen van Johann Strauss ontbreken niet. cameramannen de feitelijke machtsverhoudingen. Het thema van de derde lezing - die gehouden wordt op 13 februari - is 'ontsnappende beelden'. Het college behan delt de vraag wat het nu eigen lijk is wat speelfilmmakers in hun beelden proberen te vat ten. De Engelse film The Draughtman's Contract (van Peter Greenaway) gaat over een befaamd tekenaar, Neville, die aan het eind van de zeven tiende eeuw een contract tekent waarin hij zich verplicht twaalf tekeningen te maken van een Engels landhuis in ruil voor geld, onderdak en de sek suele gunsten van de vrouw des huizes. De camera komt in deze film nauwelijks van zijn plaats. In 'aangeraakt door de goden', lezing nummer vier, wordt de film Blind Chance vertoond. Deze Poolse film moest vijf jaar op de plank blijven vanwe ge de staat van beleg die net na afronding van de film werd afgekondigd. Daarmee is hij een goed voorbeeld van de ongewisse politieke en maat schappelijke ontwikkelingen die in de 'jonge' Poolse cinema een belangrijke achtergrond vormen. De laatste lezing kreeg als titel 'onzeker weten' mee. De Zwit serse/Duitse film Ludwig 1881 van de gebroeders Dubini wordt dan gedraaid. Deze film gaat over de excentrieke ko ning Ludwig de Tweede van Beieren, die samen met de acteur Joseph Kainz op reis gaat. Ludwig wil de tekst van Schillers toneelstuk Wilhelm Teil voorgedragen krijgen tegen de achtergrond van his torische lokaties. Paradoxaal genoeg laat hij de natuurlijke lokaties ter plekke veraderen om ze een theatrale sfeer te geven. Alle colleges beginnen om 19.30 uur. Na een korte pauze begint de film dan rond 20.45 uur. Stuffed Babies on Wheels. De zanger van Stuffed Babies on Wheels is een science fic- tion-fanaat. Hij wist de rest van de groep aan te steken, met als gevolg dat de band alle sf- beurzen afliep om obscure Palingroken - In Kerkwerve vinden op zaterdag 25 mei de Zeeuwse palingrookkampioen- schappen plaats. De deelnemers krijgen ieder zes gemerkte verse palingen, die ter plekke met eigen materiaal gerookt moeten worden. Drie van de zes palin gen worden vervolgens gekeurd door de jury. Aanmelding en informatie: 0111 - 417 539 (A. Kesteloo). filmpjes op de kop te kunnen tikken. Deze worden tijdens een optreden afgedraaid en de beelden zijn geïntegreerd in de show van de zes heren. Ook in hun teksten stopt de band veel zaken die met de ruimte te maken hebben, en de namaak NASA-uniformen die tijdens een optreden gedragen worden komen niet uit de lucht vallen. De band wist de afgelo pen jaren een waarlijke live reputatie op te bouwen. Qua muziek speelt Stuffed Babies on Wheels nu eens onversneden hip hop, dan weer brute jazz. Ze brengen eigenzinnige dansmuziek. Hun eerste cd All phasers on freak fusion is inmiddels opgevolgd door Booster Ignition. Geen vrolijke boeken deze aflevering. Want zowel sla vernij als het leven op straat kun je beslist vrolijk niet noe men. Allereerst twee boeken die ons plaatsen in de tijd van de plantages in Midden-Ameri- ka. De mensen die er werken zijn niet meer dan minder waardige slaven in handen van de blanke eigenaars en hun dito personeel. In beide boeken hebben de eigenaar een zoon met een heel ande re kijk op de behandeling van het personeel. In Gedwongen verzet van Gijs Wanders is het Thomas, wiens vader in het bezit is van een koffieplantage waar heel veel Indianen in dienst zijn. Eigenlijk is zijn vader niet de slechtste, maar hij neemt het altijd op voor zijn opzichters. En die hebben geen enkel respect voor de mensen die voor hen moeten werken. Vooral Navarro is wreed en hard. Thomas is er getuige van hoe de opzichter reageert op de door hemzelf veroor zaakte dood van een kind. Als Thomas dan ook nog ziet hoe Navarro een Indianenvrouw bruut probeert te verkrach ten, treedt hij op. De gevol gen zijn fataal en Thomas vlucht weg als hij hoort welke straf zijn vader als vergelding bedacht heeft. Hij komt terecht bij een groep India nen en raakt zo betrokken bij hun strijd voor een rechtvaar dig bestaan. Steeds meer wordt duidelijk hoe de India nen langzaam maar zeker ook hun laatste rechten kwijt raken. Als Leon Ortiz, hun lei der die elk geweld afwijst, wordt vermoord is dat het begin van een opstand van de groep waar Thomas voor koos. En Thomas weet dat hij de juiste keuze maakte. Het geluid van de drums van Frank Herzen speelt zich af op Jamaica in 1706. Piers woont met zijn familie op een suiker rietplantage waarvan zijn vader eigenaar is. Zij hebben behalve een aantal slaven ook de opzichter Baruch de Zweep in dienst. Baruch is een wrede sadist die eigenlijk niets liever doet dan de sla ven afranselen. Piers zit graag bij de slaven en luistert dan naar hun verhalen. Voor al de verhalen van Loemoem- ba over het verre Afrika inte resseren hem. Loemoemba is vast van plan eens naar Afri ka terug te keren. Op een dag ziet Piers dat Baruch een slaaf met een zweep mishandelt. Loemoemba, die daar ook getuige van is, aarzelt niet en behandelt Baruch met diens eigen zweep. Loemoemba moet vluchten maar Piers wil hem niet missen en gaat er achter aan. Als Piers vast raakt in het moeras wordt hij door Loemoemba gered en samen gaan ze verder op zoek naar de Blauwe Bergen. Dat is een stad waarin alle slaven vrij kunnen leven. Het wordt een moeilijke tocht, vooral door de ontmoeting met een aantal ex-slaven, die zich in het bos gevestigd heb ben. Inmiddels is de vader van Piers op zoek naar zijn zoon en ook hij komt in groot gevaar. Het lukt Loemoemba niet de ex-slaven ervan te overtuigen dat dit goede blanken zijn. Maar hij is slim en weet wat hem te doen staat. Voor het volgende boek blij ven we in Amerika maar dalen wel af naar het zuiden. Want in het Braziliaanse Sal vador de Bahia proberen de broertjes Washington en Mico samen met Marcos en Sandra te overleven door te bedelen of wat klusjes op te knappen in Een vlieg op de muur van Dirk Bracke. Tegen zijn wil wordt Marcos betrok ken bij het vervoer van drugs. Al na het bezorgen van het eerste pakje komt hij met de politie in aanraking, maar van het voornemen er mee te stoppen kan niets komen, omdat hij in handen is van een paar harde criminelen. Door een toeval komt Was hington erachter dat de poli tie van plan is om tegen een flink bedrag Marcos te doden, zoals dat eerder met een andere leider van een groepje straatkinderen is gebeurd. Als een speelbal lijken ze heen en weer gegooid te wor den tussen politie, andere jongeren op straat, crimine len en 'keurige' burgers. Een straatkind is in de ogen van deze laatsten immers niet meer dan een vlieg op de muur. Als hij stoort mep je hem dood. Het leven is hard en ook Was hington wordt het slachtoffer van mensen die geen straat kinderen in het centrum dul den. En juist als het voor de overgeblevenen beter lijkt te gaan duikt daar weer die ene agent op. Maar die is tenmin ste te vertrouwenof toch niet? Ook in Brazilië, maar dan in Rio de Janeiro speelt Engelen van het asfalt van Ineke Holt- wijk. Alex is door allerlei omstandigheden thuis ge dwongen op straat verder te leven. Aanvankelijk lukt het aardig om aan de kost te komen, vooral dankzij zijn vriend Robson. Samen heb ben ze best wel plezier en Robson heeft voldoende con tacten om wat werk en eten te vinden. Maar als Robson geadopteerd wordt, wordt het voor Alex steeds moeilij ker zich staande te houden. Soms denkt hij het beter te krijgen, zoals wanneer hij die aardige man ontmoet die aanbiedt bij hem te komen wonen. Maar Alex weet niet hoe gauw hij er weg moet komen als hij de ontdekt wat de man van hem wil. Langza merhand zakt Alex steeds verder weg en moet hij meer en meer doen om te kunnen overleven. Hij schaamt zich er in het begin voor, maar alles went. Ook in dit boek blijkt hoe corrupt de politie kan zijn. Die treedt hardvochtig op tegen de straatkinderen en heeft er geen problemen mee medeplichtig aan moord te zijn. Alex sluit zich aan bij het groepje Engelen van het asfalt en samen proberen ze er wat van te maken. Maar het wordt slechter en slechter en als hun leider Roy een plan bedenkt om weg te trek ken moet er nog één keer een groje slag geslagen wor denmet fatale afloop. Illustratie van roei Ottow uit Het geluid van de drums. Gedwongen verzet door Gijs Wanders, uitgeverij Lemniscaat, Rotterdam, f24,50 Het geluid van de drums door Frank Herzen, uitg. Elzenga, Tilburg, f26,90 Een vlieg op de muur door Dirck Bracke, uitg. Davids- fonds/lnfodok, Leuven, f27,50 Engelen van het asfalt door Ineke Holtwijk, uitg. Lem niscaat, f25,00. Per boek gaat f2,50 naar projekten voor straatkinderen in Bra zilië. Deborah Brown woont al sinds 1988 in Nederland en is werk zaam als hoofdvakdocente zang aan het Hilversum Con servatorium. Ze beschikt over een fenomenale zangtechniek en een timing en dictie die vol gens kenners weinigen gege ven is. Regelmatig wordt Brown ver geleken met grootheden als Sarah Vaughan en Ella Fitzge rald. Samen met het bekende trio Rein de Graaff (in de klas sieke bezetting van piano, con trabas en drums) brengt Debo rah Brown een programma dat zich voornamelijk concentreert op de bekende stukken uit de periode van de bebop. Daar naast zingt zij ook een ever greens. ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuindorp 5, schilderijen, por tretten en posters. Geopend na tel. afspraak 01182-3469. DOMBURG Badpaviljoen, Badhuisweg 1, Dertien Duitse en Zwitserse kunstenaars, tentoonstelling 'Mogelijkheden van het Hotel'. GOES Galerie Mi Parti, 't Plein 30 's-Heer Henkdrikskinderen, 'Candelight', interieur-ontwer pen door diverse kunstenaars. Stadskantoor, Oostsingel 2, leden van de stichting Goese Kunstmarkt, diverse werken. Oosterscheldeziekenhuis, 's-Gravenpolderseweg 114, diverse kunstenaars, 'Honderd gulden expositie'. Kunstuitleen De Bevelan- den. Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kunstenaars, diverse werken. Revalidatiecentrum Linden- hof, 's-Gravenpolderseweg 114a, Johan Hietbrink, schilde rijen. Velden, Goes Nieuw West, Afront, Kunsthaus Rhenania en Trechter 5. De Prins van Oranje, Nieuw- straat 14, Ria Ruedisueli, bron zen beelden van opera's. Lunchcafé Stadhuis, Grote Markt, Lydia Klap-Steendijk, schilderijen. Bibliotheek, Oostwal 34, 'Boek en vorm/vorm en boek', wintertentoonstelling van kun stenaarsboeken. Ter Valcke, Valckeslotlaan 200, Safian Ashot, schilderijen. Gezondheidscentrum De Pijlers, Van Dusseldorpstraat 1-11, Judy van Dokkum, schil derijen. Galerie Van den Berge, Wijn gaardstraat 3-I, werken van Wydo Blokland. Loek Groot- jans, Noor de Rooy, Yvon Tros- sèl, Bernard Heesen; selectie (vanaf 21 januari). KAMPERLAND Restaurant Papillon, Veer- weg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geo pend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona. Dorpsstraat 23- 25, llona Schmit, naïeve schil derijen. Geopend za. van 14-17 uur. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaaidje, Vlas- markt 7-9, Maurice en Saskia Góth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Eleanor Winters, Kalligrafie en Quilt col lage. Galerie Willem Vader, L. Noordstraat 56, schilderijen, tel. 0118-629419, dagelijks geo pend. Atelier Anneke Ruimscho- tel. Groot Mede 66, tel. 0118- 616323, staal- en touwplastie- ken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling van diverse kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Weten schappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Koren dijk 46, Jaap Heuvingh, beel den. Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Hans Overvliet, fotowerk en gebruiksaardewerk uit verre landen. Stichting Welzijn Ouderen, Molstraat 13, Beatrix Meinders- ma, olieverf. David Heijgelaar, gemengde technieken. Geo pend op werkdagen van 10-16 uur. Zeeuws Museum, Abdij, Boe zem, Willem Buys, Piet Diele- man, Bert Frijns, Jan van Leeu wen, Bob Pingen en Leen Quist, 'Blauw rood wit', een keuze uit de collectie hedendaagse kunst door Gert de Kok. Gemeente Middelburg, Stad huisstraat 2, 'Geld uit de belt', selectie bodemvondsten van het archeologisch onderzoek op het terrein aan de Kousteen sedijk. Rabobank, Lange Geere 3, len Wattman, acrylschilderijen. Galerie 't Haentje te Paart, Spanjaardstraat 19, Corri Blaas; houtdrukken en etsen, Cobi Boone, beelden. Kuiperspoort 22, Jeltje Rats- ma, 'Het overgegroeide pad' installatie van teruggeschon ken BKR-werken. ABN-AMRO Bank, Markt 7, G.H.J. Kuipers, aquarellen. Zeeuwse Bibliotheek, Kou steensedijk 7, C. Heijkoop, 'Door het oog van: C. Heijkoop', fototentoonstelling. Galerie Veurink, Vlissingse- straat 14, Leontien Hooij; interi eur, Hanter Keurs; stilleven, Philip Veurink; werk op papier. NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, ten- DONDERDAG 18 JANUARI Vestzaktheater, Vlissingen; Nelleke Burg, 'Solo', 20 uur. VRIJDAG 19 JANUARI Vestzaktheater, Vlissingen; 'Lulu, vrouw zonder vijgeblad', 20 uur. Concert- en Gehoorzaal, Middelburg; Nederlandse Studenten Orkest, 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Zenga, 'Musica Anima lis', 20 uur. 't Beest, Goes; Cas Enklaar en Ingeborg Smits, 'Bas en Elze dansen', 20.30 uur. ZATERDAG 20 JANUARI Verenigingsgebouw Het Akkoord, Veere; 'Snertcon cert' Veere's Genoegen, 15.30 uur. Arsenaaltheater, Vlissin gen; Deborah Brown Trio Rein de Graaff, 20 uur. Walk-lnn, Vlissingen; Bub- bling/rap-night, 20 uur. Kloveniersdoelen, Middel burg; De Volharding en Podi um Trio, 20.30 uur. 't Beest, Goes; Njava, 21.30 uur. De Piek, Vlissingen; Stuffed Babies on Wheels, 22 uur. Brogum, Zierikzee; Burma Shave, voorprogramma: Dyzack, 22 uur. ZONDAG 21 JANUARI Muziekschool, Goes; Koffie concert Saxofoonensemble Jean Pennings, 12 uur. The Duke, Middelburg; My Granny's From Cork, 15 uur. DINSDAG 23 JANUARI Grote Kerk, Goes; Carillonbe speling door Sjoerd Tammin- ga, 13.30-14.30 uur. Arsenaaltheater, Vlissin gen; Women Go Wild: Cristina Niklison, 20 uur. WOENSDAG 24 JANUARI Ambachtscentrum, Goes; Poppentheater Sim Bolus, 'Lie ve boom', 14.30 uur. Arsenaaltheater, Vlissin gen; Women Go Wild: Liz Aggiss, 20 uur. Concert- en Gehoorzaal, Middelburg; Valerius Ensem ble met Ronald Brautigam (piano), 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Musical 'Sikulu, the jour ney', 20 uur. toonstelling windenergie. Dagelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, Wafer', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Tops- huis, Trechter 5, kunstproject Framework Invitation. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Muse um, Duinvlietweg 6, expositie 'Wildlife Photograper of the Year', fototentoonstelling. Strandpaviljoen Neptunus, strandovergang Oranjezon, Wim Oranje, foto-expositie 'Natuur in Zeeland'. Studiecentrum Oranjezon, Schoolstraat 4, Joh. den Her der, diverse technieken. OOST-SOUBURG Verzorgingshuis De Zoute Viever, Dongestraat 1, Vera Niederer, aquarellen. Geopend tijdens kantooruren. Watertoren CHK, 'De selektie I' een serie tentoonstellingen over de kunstproduktie in Zee land. VLISSINGEN Inguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend zo., ma. en do. 14-17.30 uur. Di., wo., vr. en za. 10-12.30 uur en 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Bres- kens. Op dubbeldekkersveer boot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). De Kleine Galerie, Kouden hoek 32, Susan Lampers, aqua rellen en tekeningen. Geopend ma. t/m vr. 14-17 uur. Notariskantoor Sauer en Oonk, Badhuisstraat 181, Annemieke v.d. Woestijne, foto-expositie 'kleurrijk Tanza nia'. Theo van Doesburgcen trum, Brouwenaarstraat 2, Alexander Rodin, schilderijen. Showroom Ahrend Kantoor inrichting, Pres. Rooseveld- laan 737, Kees Roovers en Eddy Quite, geopend tijdens kantoor uren (t/m 21 januari). Bellamy 19, Bob Pingen, Mixed Media. Arsenaal, Arsenaalplein 7, Joke Nederhand-Wijnbergen, schilderijen van jazzmusici, clowns en vrouwenfiguren. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geo pend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolle- weg 5, Jan Boer, olieverven. DONDERDAG^18 JANUARI Alhambra I Vlissingen, 'Dan gerous Minds' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Film pje' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, '007 Goldeneye' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Bridges of Madison County' 20 uur. Grand Theater Goes, '007 Gol deneye' 20 uur. 't Beest Goes, 'Carrington' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Seven' 20 uur. VRIJDAG 19 JANUARI Alhambra I Vlissingen, 'Dan gerous Minds' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Film pje' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, '007 Goldeneye' 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Bridges of Madison County' 21.30 uur. Grand Theater Goes, '007 Gol deneye' 19 en 21.45 uur. 't Beest Goes, 'Carrington' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Seven' 20 uur. 'Chung King Express' 22.30 uur. ZATERDAG 20 JANUARI Alhambra I Vlissingen, 'Dan gerous Minds' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Film pje' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, '007 Goldeneye' 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Bridges of Madison County' 21.30 uur. Grand Theater Goes, '007 Gol deneye' 19 en 21.45 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Chung King Express' 20 uur. 'Seven' 22.30 uur. ZONDAG 21 JANUARI Alahmbra I Vlissingen, 'Dan gerous Minds'19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Film pje' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, '007 Goldeneye' 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Bridges of Madison County' 21.30 uur. Grand Theater Goes, '007 Gol deneye' 19 en 21.45 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Seven' 20 uur. MAANDAG 22 JANUARI Alhambra I Vlissingen, 'Dan gerous Minds' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Film pje' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, '007 Goldeneye' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Bridges of Madison County' 20 uur. Grand Theater Goes, '007 Gol deneye' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Roma, Citta Aperta' 20 uur. DINSDAG 23 JANUARI Alhambra I Vlissingen, 'Dan gerous Minds' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Film pje' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, '007 Goldeneye' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Bridges of Madison County' 20 uur. Grand Theater Goes, '007 Gol deneye' 20 uur. 't Beest Goes, 'Jules et Jim' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Chung King Express' 20 uur. WOENSDAG 24 JANUARI Alhambra I Vlissingen, 'Dan gerous Minds' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Film pje' 14 en 20 uur. Alhambra III Vlissingen, '007 Goldeneye' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Bridges of Madison County' 20 uur. Grand Theater Goes, '007 Gol deneye' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Seven' 20 uur. VRIJDAG 19 JANUARI Alhambra IV 'Babe' 19 uur. Vlissingen, ZATERDAG 20 JANUARI Alhambra I Vlissingen, 'De indiaan in de kast' 14 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Pocahontas' (Ned.) 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Babe' 14 en 19 uur. Grand Theater Goes, 'Poca hontas' 14 uur. ZONDAG 21 JANUARI Alhambra I Vlissingen, 'De indiaan in de kast' 14 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Pocahontas' (Ned.) 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Babe' 14 en 19 uur. Grand Theater Goes, 'Poca hontas' 14 uur. WOENSDAG 24 JANUARI Alhambra I Vlissingen, 'De indiaan in de kast' 14 uur. Alhambra III Vlissingen, i 'Pocahontas' (Ned.) 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Babe' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Poca hontas' 14 uur.

de Vlissinger | 1996 | | pagina 11