VAN DE GEMEENTE VEERE GEMEENTE VLISSINGEN GEMEENTE WESTKAPELLE GEMEENTEVALKENISSE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN, DE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN, HET WATERSCHAP WALCHEREN EN HET WEGSCHAP WALCHEREN GEMEENTE MIDDELBURG lüiilhi CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN Woensdag 29 november 1995 DE FAAM - DE VLISSINGER 21 INFORMATIE OVERHEID UlllIHlJl WET MILIEUBEHEER Ter inzagelegging beschik king Beschikking burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij in het kader van de Wet milieubeheer een vergunning onder beperkingen hebben ver leend aan De Vitrite Fabriek te Middelburg voor het veranderen van een inrichting bestemd voor het vervaardigen van lampvoeten en kleine metaalwaren, op het perceel gelegen aan de EJektraweg I te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg sectie M, nr. 482. Inzage De beschikking en alle relevante stukken liggen vanaf heden tot 27 december 1995 elke werkdag tijdens kantooruren en op donder dagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afde ling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (0118-675241). Desgewenst wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Er wordt op gewezen dat de beschikking is gewijzigd ten opzichte van het eerder ter inza ge gelegde ontwerp van de beschikking. Beroep Van 30 november 1995 tot 11 januari 1996 kan beroep worden ingesteld door degene die beden kingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit, de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit, degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aange bracht alsmede belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkin gen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens op grond van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Beroepschriften moeten worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voor ziening moet worden gericht aan de voorzitter van deze afdeling. Informatie Nadere informatie over de beroepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. VERORDENINGEN ALGE MENE BIJSTANDSWET In zijn vergadering van 11 sep tember 1995 heeft de gemeente raad van Middelburg vastgesteld: - de Toeslagenverordening Algemene bijstandswet Deze verordening bepaalt voor welke categorieën bijstandsge rechtigden de (nieuwe) landelij ke bijstandsnormen worden verhoogd of verlaagd. - de Verordening premiebeleid; Deze verordening bepaalt welke categorieën bijstandsge rechtigden in aanmerking kun nen komen voor toekenning van een premie bij: a. het aanvaarden van arbeid met een inkomen boven de geldende bijstandsnorm (uitstroompremie); b. het aanvaarden van deel tijdwerk (premie deeltijd werk); c het verrichten van vrijwilli gerswerk (activiteitenpre mie). Beide verordeningen treden in werking per I januari 1996, de ingangsdatum van de (nieuwe) Algemene bijstandswet BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 20 november 1995 voor het uitbreiden van de hoofdin gang van het Zorgcentrum Sint Willibrord op het perceel Bachten steene I; b. op 20 november 1995 voor het plaatsen van een prefab kantoorunit op het perceel Oude Veerseweg 23; c. op 20 november 1995 voor het uitbreiden van de winkel ruimte op het perceel Lange Delft 22; c. op 21 november 1995 voor het bouwen van een veranda op het perceel Amnestylaan 73; d. op 21 november 1995 voor het bouwen van een carport op het perceel Arnelaan 4. BOUWPLAN De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat het college van burgemeester en wethouders voornemens is met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het bestem mingsplan Klarenbeek HA voor het bouwen van een tuinhuisje op het perceel Jan van Hoofkwartier 82. Het bouwplan ligt met ingang van vrijdag I december 1995 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Gedurende bovengenoemde ter mijn kan een ieder die bedenkin gen heeft tegen het verlenen van de vrijstelling, deze schriftelijk en gemotiveerd kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. RICHTLIJNEN VOOR REKLAMES Voor het aanbrengen van rekla- mes, aankondigingen, opschriften en afbeeldingen is een vergunning vereist van burgemeester en wet houders op grond van hoofdstuk 8 van de Algemene Plaatselijke Verordening (artikel 228). Bij reklames aan monumenten panden kan er ingevolge art 40 van de Woningwet een bouwver gunning vereist zijn. Reklames worden beoordeeld door de welstandscommissie enlof de monumentencommissie, waar bij de volgende uitgangspunten gelden: de uitvoering van reklames dient te voldoen aan redelijke eisen van welstand, zowel Lo.v. het betrok ken gebouw als de omgeving daarvan. In dit kader komen de navolgende aspecten aan de orde: - uitvoering reklame (vorm, kleur, grootte); - reklame in verhouding met: a. de gevelindeling (architecto nische aspecten) b. eventuele andere reklames aan de gevel c. plaats aan de gevel d. het straatbeeld; - overige, uit welstandsoogpunt, relevante aspecten. Sinds 1991 hanteert de gemeen te Middelburg vastgestelde richtlij nen voor reklames voor het gebied waarop de aanwijzing tot Beschermd Stadsgezicht van toe passing is. Door de welstandscommissie enlof de monumentencommissie worden bij beoordeling van rekla- me-aanvragen deze richtlijnen gehanteerd. Wegens veranderingen en verou dering zijn de richtlijnen in over leg met de winkeliersverenigingen Vereniging Ondernemers Middelburg en MKB-Nederland herzien. Per I december 1995 worden de onderstaande richtlijnen gehan teerd: a. reklames dienen evenwijdig aan de gevel te worden aange bracht e.e.a. met dien ver stande dat de reklames niet hoger mogen worden aange bracht dan 0.20 meter onder de benedenkant van de raam- dorpels van de eerste verdie ping (boven een voetpad dient een minimum vrije hoogte van 2.20 meter aangehouden te worden). Indien de ruimtelijke omgeving van het betrokken pand voldoende groot is en incidenteel op andere niet sto rende lokaties, zijn horizontale reklameopschriften op hoger gelegen gevelvlakken toege staan; b. reklames tegen de gevel zijn uitsluitend toegestaan in zgn. losse letters. Uitzondering hier op kan worden gemaakt indien het gevelbeeld niet wordt verstoord; c. dubbelzijdige uitsteekbakjesluitsteekborden mogen maximaal 0.95 meter uit de gevel steken; d. intermitterende reklames, rote rende reklames en reklames in de vorm van lichtreflexborden zijn niet toegestaan. Deze richtlijnen, alsmede een aanvraagformulier voor een rekla- me-aanvraag zijn te verkrijgen aan de balie van de sectie Bouwen en Wonen, Vlissingsestraat 21. Met vragen naar aanleiding van dit artikel kunt u terecht bij mevrouw I. Bostelaar (0118- 675283). Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de Gemeente Middelburg in de Faam van vandaag. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op artikel 41 van de Woningwet bekend, dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn binnengeko men voor: Veere - het verbouwen van het pand Markt 36 tot huisartsenprak tijk Vrouwenpolder - het veranderen van het dak van de zomerwoning Schorrestraat 6 Wij wijzen u erop, dat tegen deze aanvragen om een bouwver gunning geen bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist INSPRAAK BESTEMMINGS PLAN "NEELTJE JANS '94". Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend, dat ingaan de donderdag 30 november 1995 gedurende vier weken (tot en met woensdag 2 7 december 1995) voor een ieder ter gemeente-secretarie. Kerkstraat 7 te Veere, ter inzage zal liggen het voorontwerp van het bestem mingsplan "Neeltje Jans '94". In dit plan worden ten behoeve van een goede ruimtelijke orde ning bestemmingen gelegd op het eiland Neeltje Jans (inclusief de bijbehorende havens en v.m. bouwdokken) en, in verband met de bestemmingen, voorschriften gegeven omtrent het gebruik van de in het plan begrepen gronden en de zich daarop bevindende opstallen. Gedurende voornoemde termijn kunnen ingezetenen en in de gemeente een belang hebbende natuurlijke en rechtspersonen hun zienswijzen met betrekking tot dit voorontwerp-bestemmingsplan schriftelijk aan burgemeester en wethouders van Veere, postbus 5, 4350 AA Veere mededelen. Op maandag 11 december 1995, van 13.30 tot 15.00 uur, zal ter gemeente-secretarie, Kerkstraat 7 te Veere zitting worden gehouden om ingezetenen en in de gemeente een belang hebbende natuurlijke en rechtspersonen in staat te stellen hun zienswijzen of wensen omtrent het hiervoor ver melde voorontwerp mondeling kenbaar te maken en daarover met een lid van hun college van gedachten te wisselen. BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat de volgende bouwplannen zijn inge komen, welke niet in overeen stemming zijn met de voorschrif ten van het ter plaatse geldende bestemmingsplan: Bouwaanvragen: (art 19 WROI 50, lid 5 Woningwet) I. Sorteerbedrijf Vlissingen voor de bouw van een kantoor, magazijn en werkplaats op de lokatie Westerhavenweg; Burgemeester en wethouders overwegen positief te beslissen op de ingediende aanvragen, waar toe artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening enlof artikel 50, lid 5 van de Woningwet de mogelijkheid opent Meldingen: (art 18a WRO) 1. KPN Vastgoed BV voor de bouw van een kabelverdeelsta tion op de lokatie Gasthuisstraat 2. KPN Vastgoed BV voor de bouw van een kabelverdeelsta tion op de lokatie Stavermanstraat; 3. KPN Vastgoed BV voor de bouw van een kabelverdelsta- tion op de lokatie Boterbloemlaan - Irislaan. Burgemeester en wethouders overwegen positief te beslissen op de ingediende meldingen, waartoe artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening de mogelijk heid opent Alvorens een beslissing te nemen op de ingediende plannen liggen de bouw- en situatietekeningen, ingaande 30 november 1995 gedurende 2 weken (derhalve tot en met 13 december 1995 voor een ieder op het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de 2e verdieping). Gedurende bovengenoemde ter mijn wordt een ieder in de gele genheid gesteld schriftelijk zijn/haar eventuele bedenkingen hiertegen in te dienen bij het col lege van burgemeester en wet houders, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende aanvra gen om bouwvergunning zijn inge komen van: - M.P. Vasseur voor het bouwen van 2 dakkapellen op lokatie Doornenburg 17; - R. Kok voor het bouwen van een dakkapel op lokatie Noorderbaan 19; - Delta Afvalwater BV i.o. voor het bouwen van 3 rioolputten op lokaties Denemarkenweg, Engelandweg en Europaweg- Zuid; - Zehamy bv. voor het plaatsen van een scheidingswand tussen de lokaties Nieuwendijk 42 en 52; - Ai. Hulshof voor het bouwen van een serre op lokatie Kromwegesingel 91. Eventuele bezwaarschriften tegen deze bouwaanvragen op grond van artikel 41 kunnen pas wor den ingediend nadat op de aan vragen is beslist WET MILIEUBEHEER besluit intrekken vergunning besluit ambtshalve wijzigen vergunningvoorschriften Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend, dat zij, op verzoek van Zefriba B.V., de vergunning op grond van de Wet milieubeheer voor de inrichting voor opslag verkoop en distributie van consumptie-ijs en diepvries- goederen op het perceel Kenau Hasselaarstraat 557 te Vlissingen hebben ingetrokken. Voorts maken zij bekend dat zij de vergunningvoorschriften, beho rend bij de milieuvergunning voor de zelfbedieningswasserette op het perceel Hobeinstraat 60 te Vlissingen ambtshalve hebben gewijzigd (volledig vervangen), omdat de oude voorschriften gezien leeftijd, inhoud en redactie niet meer toereikend zijn. De besluiten en alle relevante stukken liggen van 30 november tot en met 10 januari 1996 ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (2e verdieping van het stadhuis). Op aanvraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien worden, telefoon 0118-487204. Desgewenst wordt er door de sec tie Milieu een mondelinge toelich- ting gegeven op de voornoemde stukken. In bovengenoemde periode kan tegen voornoemde besluiten beroep worden ingesteld bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, door belang hebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerpbesluit De besluiten worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan. Het ver zoek tot het treffen van een voor lopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Als beroep wordt ingesteld moet griffierecht worden betaald. Informatie hier over kunt u verkrijgen bij de Raad van State. (tel. 070-3624871). Burgemeester en wethouders maken bekend dat er een aan vraag om een kapvergunning (ingevolge art 4.5.2. van de Algemene Plaatselijk Verordening Vlissingen) is ontvangen van; - dhr. Ai. Braak, Bachlaan 6 te Vlissingen voor het verwijderen van een Grauwe Abeel in de voortuin van de woning. Het college is voornemens deze vergunning te verlenen. Nadere informatie over de kapaanvraag kunt u verkrijgen bij de sector Beheer/sectie Beplantingen, Vredehoflaan 50, telefoon 487372. RAADSVERGADERING De gemeenteraad vergadert don derdag 30 november 1995 om 19.30 uur in het stadhuis. De agenda en de voorstellen liggen ter inzage in de informatiehoeken in het stadhuis, de bibliotheken van Vlissingen en Oost-Souburg en in de wijkcentra 'Open Hof en het 'Bolwerk'. De vergadering is openbaar. 29 november Burgermeester en Wethouders van Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen ook de gemeentelijke infor matiepagina 'In den blauw geruiten kiel' in 'De Vlissinger' van vandaag. De directeur van de Centrale Dienst Gemeentewerken te Serooskerke maakt, namens de gemeentebesturen van de bij de dienst aangesloten gemeenten, gelet op de betreffende bepalin gen van de Algemene wet bestuursrecht en de Wet milieu beheer, het volgende bekend: GEMEENTE VEERE Burgemeester en wethouders: 1. hebben, onder het stellen van voorwaarden ter bescherming van het milieu, een oprichtings vergunning verleend aan Aannemersbedrijf Jac. Ton ten behoeve van het aannemers bedrijf voor het aanleggen van bestratingen en rioleringen aan Vlasstraat 6 te Serooskerke; 2. hebben, onder het stellen van voorwaarden ter bescherming van het milieu, een verande ringsvergunning verleend aan J.C. Mol ten behoeve van het kraanverhuurbedrijf alsmede aannemersbedrijf tevens ver kooppunt van bestratingsmate riaal aan Wilgenhoekweg 38 te Serooskerke; 3. zijn voornemens om, onder het stellen van voorwaarden ter bescherming van het milieu, een veranderingsvergunning te verlenen aan Delta Expo b.v. voor de bezoekersattractie aan de Dijkgraaf A.M. Gelukweg te Neeltje Jans, kadastraal bekend gemeente Veere, sectie V, nr. 7. GEMEENTE WESTKAPELLE Burgemeester en wethouders: 4. zijn voornemens een nieuwe, de gehele inrichting omvatten de, veranderingsvergunning te verlenen aan Hotel Zuiderduin, met betrekking tot een hotel restaurant aan De Bucksweg 2 te Westkapelle; 5. hebben een nieuwe, de gehele inrichting omvattende, veran deringsvergunning verleend aan de heer W. Huibregtse, Koestraat 51 te Westkapelle, met betrekking tot een land bouw-, loonbedrijf en herstelin richting voor landbouwvoertui gen aan de Oude Zandweg 9, 18 en 20 te Westkapelle. De gevraagde vergunning zal worden c.q. is verleend onder het stellen van voorwaarden ter bescherming van het milieu. INZAGE De stukken met betrekking tot de (ontwerp-)vergunningen liggen vanaf 30 november 1995 voor een ieder ter inzage op elke werkdag: gemeente Veere: Kerkstraat 7 te Veere, tijdens kantooruren en 's avonds na telefonische afspraak (tel 0118 50 19 51); gemeente Westkapelle: Markt 95 te Westkapelle, tijdens werkuren, alsmede 's avonds na telefonische afspraak (tel. 0118 57 20 55). ONTWERP-VERGUN- NINGEN De stukken met betrekking tot de ontwerp-vergunning genoemd onder 3. (gemeente Veere) liggen Burgemeester en wethouders van Westkapelle maken bekend dat er bij besluit van 21 november 1995 bouwvergunning is verleend voor: - het vernieuwen en vergroten van een koel- en bergruimte op het perceel aan de Kloosterstraat 10; - het gedeeltelijk vernieuwen van een voor- en achtergevel van het pand op het perceel aan de Noordstraat 42a - het bouwen van een schuur op het perceel aan de Koestraat 41. Westkapelle, 29 november 1995 Burgemeester en Wethouders van Westkapell tot en met 2 7 december 1995 voor een ieder ter inzage. De stukken met betrekking tot de ontwerp-vergunning genoemd onder 4. (gemeente Westkapelle) liggen tot en met 2 januari 1996 voor een ieder ter inzage. Gemotiveerde bedenkingen tegen het ontwerp van de vergunning kunnen gedurende de inzageter mijn schriftelijk bij het college van burgemeester en wethouders wor den ingediend. Degene die schriftelijke bedenkin gen indient, kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Het verzoek dient tegelijkertijd met de schrifte lijke bedenkingen te worden gericht aan burgemeester en wet houders. Indien daarom wordt verzocht, kan gedurende de inzagetermijn over het ontwerp van de vergun ning van gedachten worden gewisseld tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en overige aanwezigen. VERGUNNINGEN De stukken met betrekking tot de vergunningen genoemd onder 2. en 5 liggen tot en met 10 januari 1996 voor een ieder ter inzage. Ingevolge artikel 20.6 Wm staat tot en met 10 januari 1996 beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak voor: - degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont werp-vergunning; - de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over de ontwerp-vergunning; - degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergun ning ten opzichte van het ont werp daarvan zijn aange bracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-vergunning. De vergunningen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toe passing van artikel 8:81 Awb juncto artikel 36 Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de ver gunning dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopige voor ziening aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage. Bij de Centrale Dienst Gemeentewerken zijn aangeslo ten de gemeenten Arnemuiden, Brouwershaven, Domburg, Mariekerke, Noord-Beveland, Valkenisse, Veere en Westkapelle. Vaststelling Reglement van Orde. Burgemeester en wethouders van Domburg maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 14 november 1995 besloten heeft tot vaststelling van een nieuw "Reglement van Orde" voor zijn vergadering en andere werk zaamheden. Het raadsbesluit ligt vanaf heden gedurende drie maanden voor een ieder ter inzage op de gemeentesecretarie, Markt I te Domburg. Dit reglement treedt in werking op de achtste dag na die waarop zij is afgekondigd. Bouwaanvragen. Burgemeester en Wethouders van Domburg maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aan vraag om bouwvergunning van: - M.C. Joziasse, d.d. 15 novem ber, voor het bouwen van een garage/bijkeuken op het per ceel Torenstraat 18a te Oostkapelle. Verleende bouwvergunningen in de periode van 16 tlm 23 november 1995. - Bouwbedrijf Jobse, voor het bouwen van 2 halfvrijstaande woningen op de percelen Groene Specht 2 en 4 te Oostkapelle. - J. de Visser, voor het geheel vernieuwen van de woning op het perceel Krommerweg 7 te Domburg. Akkoord bevonden meldin gen in de periode van 16 tlm 22 november 1995. - T. Bons, voor het plaatsen van een tuinhuis op het perceel Poosterstraat 35 te Oostkapelle. Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken na het tijd stip waarop u van het besluit kennis heeft kunnen nemen. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van Domburg worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemotiveerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij de heer Maas (afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32), telefonisch bereikbaar onder nummer 01188 2710, toestel 45. Domburg, 29 november 1995. WET MILIEUBEHEER TERINZAGELEGGING BESCHIKKING VERLENING NIEUWE VERGUNNING TUINCENTRUM MOES BOSCH B.V. TE KOUDE- KERKE (INTRATUIN) Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend, dat zij: een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van de Wet Milieubeheer hebben verleend aan: Tuincentrum Moesbosch B.V., voor het veranderen en in wer king hebben van een tuincentrum annex kwekerij, voor de inrichting gelegen aan de Galgeweg 5 te Koudekerke (Tuincentrum Intro- tuin) kadastraal bekend gemeen te Valkenisse sectie K. nr. 1269, 1711, 1742, 1826, 1827, 1836, 1854 en 1855 D 0002. De vergunning is verleend onder het stellen van voorschriften ter bescherming van het milieu en is niet gewijzigd ten opzichte van het ontwerp. Inzage en beroep De beschikking alsmede andere relevante stukken liggen ter inza ge vanaf vrijdag I december 1995 elke werkdag tijdens kan tooruren en op maandagavond van 19.00 uur tot 22.00 uur (na afspraak) op de afdeling algeme ne zaken ter gemeentesecretarie, Dorpsplein 28 te Koudekerke. Tegen de verleende vergunningen staat ingevolge artikel 20.6 Wet Milieubeheer tot en met 12 janu ari 1996 beroep open bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: - degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont- werpvergunning; - de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over de ontwerp-vergunning; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpvergunning. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor het einde van die ter mijn beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 8:81 Algemene wet bestuursrecht junc to artikel 36 Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van een ver gunning dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepsschrift dient te wor den gezonden aan de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of voorlopige voorzie- ning aan de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Koudekerke, 29 november 1995 BOUWAANVRAAG Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvraag om een bouw vergunning is ingediend door: - fam. Marges te Eindhoven voor het vergroten van het zomerhuis Vebenabos 24 te Koudekerke. BOUWVERGUNNINGEN Door burgemeester en wethou ders van Valkenisse zijn de vol gende bouwvergunningen ver leend aan: - dhr. K. Dekker te Koudekerke voor het verbouwen van de woning Koudekerkseweg 37 te Biggekerke; - dhr. J.P. Eversdijk te Oosterhout voor het bouwen van een zomerhuis op het per ceel Galgewei 29 te Koudekerke; - dhr. A.W. Roose te Zoutelande voor het vergroten van het pand Langendam 43 te Zoutelande ten behoeve van het vestigen van een kantoor; - dhr. C Leijnse te Zoutelande voor het veranderen van het pand Langstraat 15 ten behoeve van het vestigen van een bruin café annex auberge. ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE I VLISSINGEN I WESTKAPELLE I WATERSCHAP WALCHEREN I WEGSCHAP WALCHEREN - CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN

de Vlissinger | 1995 | | pagina 21