Brood in de Piek Brede Walcherse deelname aan ZCA-Eenakterfestival Stee speelt voorjaarsstuk onder nieuwe regisseur Nieuw theater voor Kris Kras Litouwse zanggroep zingt op Walcheren Gratis rondleiding door Zeeuws Museum Tentoonstelling Hofman in Kinderkunstuitleen Uitvoering werk van Zeeuwse componisten 20 APRIL T/M 26 APRIL IN MIDDEN ZEELAND Woensdag 19 april 1995 DE FAAM - DE VLISSINGER 11 HU IM Hï M De Souburgse toneelvereni ging STEC speelt 21 en 22 april het toneelspel 'Waarom zweeg je zo lang'. De uitvoe ring staat dit keer voor het eerst onder regie van Wil Koe- lewijn. De Souburgse toneelvereni ging heeft de samenwerking met Burt van de Waals opge zegd - 'het liep niet meer lek ker' - en ging op zoek naar een nieuwe regisseur. Het Zeeuws Centrum voor Amateurtheater Herman Brood treedt samen met zijn 'Wild Romance' op 23 april op in De Piek in Vlissingen. De zaal aan de Helle- bardierstraat gaat om 75 uur open. Het Zeeuws Vocaal Ensemble heeft het ensemble Muzika uit Litouwen uitgenodigd om mee te werken aan een aantal concerten in Nederland. Het ensemble Muzika bestaat uit tien leden die allen zijn afge studeerd aan de Muziek Aca demie. Ze treden op in origi neel folkloristisch kostuum. De koren verzorgen zondag 23 april om 12 uur een middag concert in de Grote Kerk in Veere. Het Zeeuwse Vocaal Ensemble geeft op Walcheren één con cert met het Litouwse ensem ble. Beide zanggroepen treden afzonderlijk op. Elk concert wordt afgesloten met vier dub- belkorige werken van H.L. Hassler, H. Schütz en J.M. Bach, die beide koren geza menlijk uitvoeren. Het ZVE voert werken uit van onder anderen Sweelinck en Men delssohn. Muzika zingt werken van J.S. Bach en W.A. Mozart en het 'Hallelujah' uit 'Messiah' van G.F. Handel. Verder zingt Muzi ka werken van Litouwse com ponisten, zoals C. Sasnauskas. Zijn lied 'Maria' is een reactie op de jarenlange Russische overheersing in de Baltische republiek. Een'aantal Litouwse instrumentalisten spelen als intermezzo het adagio uit het klarinetconcert KV 622 van W.A. Mozart en een nocturne (ZCA) had op het moment geen vrije regisseurs in de aanbieding. „De meesten zijn nu bezig met hun eindproduk- ties ter afronding van hun opleiding," zegt Bella Mijns- bergen van Stee. Via actrice Tilly Meijeren kwam ze bij Wil Koelewijn terecht. „Ik dacht, misschien weet Wil wel iemand, maar ze wilde zelf." Wil Koelewijn regisseert ook anderen - onder meer Toneel groep Ad Hoe - maar heeft toe gezegd in elk geval ook het najaarsstuk van Stee te regis seren. Het stuk dat Stee in april speelt is, zoals gebruikelijk in het voorjaar, een drama. Wil Koe lewijn wil niet te veel kwijt over de inhoud van het toneel spel. „Het is door de leden van Stee uitgekozen. Daar heb ik helemaal niets mee te maken gehad. Maar ik wil er niet teveel over zeggen, ik wil de plot niet ver raden. Laat ik zeggen dat het gaat over mensen op zoek naar het waarom, het gaat over onbegrip en onwetend heid, de vragen des levens zo je wilt." 'Waarom zweeg je zo lang' is geschreven door H. Turnhout en Bert Peets en is - gezien het oorspronkelijke taalgebruik - al een flink aantal jaren oud. „Maar met een actueel gegeven." „We hebben tijdens de lange leesrepetities dan ook het een en ander veranderd en wegge streept," zegt de regisseuse. „Anders werd het te zwaar. Zo heb ik ook geregisseerd: niet te heavy, een beetje lucht erin. Het stuk zelf is al zo zwaar, dat moet je niet overdramatise- ren." De spelers van Stee zijn enthousiast over de manier waarop Koelewijn hen aan pakt. Bella Mijnsbergen: „Er is ruimte voor een eigen inbreng, er wordt heel veel gepraat. En gelachen." Ook Koelewijn roemt de goede sfeer ,in de toneelgroep, „ledereen wil kei hard werken en is heel gemoti veerd." Beide opvoeringen in De Zwaan beginnen om 20 uur. Elementair spel, volkstoneel, absurdisme, een thriller en een middeleeuws wagenspel. Met dat brede toneelpallet presenteren zes toneelgroe pen uit de regio Walcheren zich op het Eenakterfestival van het Zeeuwse Centrum voor Amateurtoneel (ZCA), dat 21, 22 en 23 april wordt gehouden in de Concertzaal in Zierikzee. In totaal doen zestien groepen aan het festival mee. Behalve uit diverse plaatsen op Wal cheren zijn de deelnemende verenigingen afkomstig uit onder meer Oosterland, Bres- kens, 's Heer Hendrikskinde1- ren, Goes, Zierikzee en Helle- voetsluis. Het festival gaat vrij dagavond 21 april van start met een officieel welkomst woord van Reina de Groot, voorzitter van het ZCA. De Walcherse groepen treden aan verdeeld over het weekeinde. Vrijdagavond bijt De Zeeuwse Komedie om 21.45 uur het spits af met 'Maony's jongen huilt niet', een stuk ernstig ele mentair toneel van Tennessee Williams onder regie van Johan Bodrij. Zaterdag om 15.30 uur is het de beurt aan de Stichting Middelburgs Theater met de eenakter 'Noc turne' van Herman Heijer- mans, een stukje volkstoneel geregisseerd door Josien de Graaf, 's Avonds om 20 uur komt Toneelvereniging Voor heen de B uit Middelburg op de planken met een van de nieuwste eenakters van Harold Pinter: 'De nieuwe wereldorde' onder regie van Conny Ligt- hart-Schenk. Later op de avond om 21.45 uur zijn de ogen gericht op de gelegen heidsformatie Toneelgroep Tussendoor, gevormd door Reina de Groot en Ed van Reij- mersdal van de Zeeuwse Komedie. Zij spelen de eenakter 'Sche mer en Kopzorg' van Ad de Bont, artistiek leider van de jeugdtheatergroep Weder zijds. De regie van Schemer en Kopzorg is in handen van Josien de Graaf. Zondagmiddag opent het festi val met een eigen produktie van de toneelgroep Keazle uit Oost-Souburg. Regisseur Dick Zwitser sr. maakte met zijn groep het thrillerachtige ver haal rond een coma-patiënt, onder de titel 'Coma'. Bijna tra ditiegetrouw is de afsluiter van het festival voor de Toneel groep Ad Hoc, met het middel eeuwse wagenspel 'De klucht van Meester Koenraad Bier buik' van Jan de Grieck onder de regie van Wil Koelewijn. Alle deelnemende groepen ontvangen enige tijd na het Eenakterfestival van een des kundige jury een rapportage over hun optreden. De jury bestaat dit jaar uit de drama docenten Katinka van den Dool en Jos van Amsterdam, beiden uit Middelburg, Chris "Tangelder, functionaris van Podium 't Beest in Goes, en door Andries Meijsen, audiovi sueel vormgever uit Zonne- maire. De optredens beginnen vrijdag om 20 uur, zaterdag middag om 14 uur, zaterdag avond om 20 uur en zondag middag om 14.30 uur. Wout van de Wekken en Riëtte van de Wekken als Hans Sluizer en Oma Sluizer. FOTO ANDA VAN RIET Het Zeeuws Museum in Mid delburg is tijdens het Muse umweekend op 22 en 23 april, gratis toegankelijk voor bezoekers. De vier museum- gidsen verzorgen die dagen regelmatig rondleidingen langs de diverse bezienswaar digheden van het museum. Zaterdag is het Zeeuwse Museum open vanaf 10 uur, zondag vanaf 13.30 uur. Dit jaar heeft het Zeeuws Museum een bijzondere schil derijen-rondleiding georgani seerd. De rondleiding begint bij de tentoonstelling met stil levens en landschappen van de Middelburgse schilder Piet Rijken. Daarna worden de zalen bezocht met de werken van Domburgse schilders aan het begin van deze eeuw. Met een sprong in de tijd gaat de rondleiding naar de zeventien de eeuwse zaal met aandacht voor de schilders Francois Pyckhals, Adriaen Coorte, Adriaen van de Venne en Fer dinand Bol. Het werk van de schilders die Om de Kinderkunstuitleen in zijn nieuwe onderkomen in Vlissingen extra onder de aan dacht te brengen is Wim Hof man uitgenodigd zijn werk te exposeren. De Kinderkunstuit leen verhuisde met de Kunst uitleen Vlissingen naar het Theo van Doesburgcentrum. Wim Hofman schrijft, tekent en schildert voor kinderen. Met veel schilderijen en tekeningen worden zijn verhalen in kinder boeken geïllustreerd. De origi nele schilderijen zijn in het echt vaak anders, omdat dan de ware grootte en de 'huid' van het schilderij zichtbaar zijn. In zijn tentoonstelling in de Kinderkunstuitleen laat Wim Hofman veel schilderijen en tekeningen zien waarop een voertuig staat. Ook heeft hij voor de expositie een gedicht geschreven over Suusje Pietz, die met haar zelfbouwde vlieg machine op reis gaat. In het Theo van Doesburgcen trum huizen ook drie kinder clubs. De kinderen kregen een teken- of schilderopdracht naar aanleiding van het gedicht van Suusje Pietz. Gecombineerd met de ten toonstelling van Wim Hofman vindt ook de presentatie plaats van tekeningen en schilderijen die de kinderen hebben gemaakt. Wim Hofman bespreekt woensdag 24 mei om 15 uur samen met de kin deren de beide tentoonstellin gen. De expositie van Wim Hofman is van 2 mei tot en met 16 juni te zien in de kinderkunstuitleen in Vlissingen. Norbert Bartelsman en Maaike Boekholt. Norbert Bartelsman en Maaike Boekholt brengen zaterdag 22 april werken ten gehore van onder anderen de Zeeuwse componisten Jean Snep en Pieter Bustijn. Het concert op clavecimbel en gamba, dat wordt georgani seerd door de Werkgroep Muziek van het Zeeuwsch Genootschap der Weten schappen, vindt plaats in de Engelse Kerk in Middelburg en begint om 20 uur. Van de Middelburgse compo nist Pieter Bustijn (1649-1729) wordt de Suite nr.lX voor cla vecimbel ten gehore gebracht. Van de in Zierikzee geboren Jean Snep (eind 17e eeuw- begin 18e eeuw) wordt de Sonata ottava voor gamba met basso continuo uitgevoerd. Naast de Zeeuwse componis ten staan verder werken van onder anderen Bach, Marais en Couperin op het program ma. Norbert Bartelsman en Maaike Boekholt traden vorig jaar op in het ensemble La Gamme Marésienne in Midelburg. Bar telsman studeerde orgel bij Bram Beekman en clavecimbel bij Cynthia Wilson aan het Bra bants Conservatorium. Maaike Boekholt studeerde gamba bij Freek Borstlap (Bra bants Conservatorium) en Anneke Pols (Utrechts Conser vatorium). Beide musici treden regelmatig op in binnen- en buitenland. rond de eeuwwisseling in Domburg werkten en woon den is van internationale allu re. Het Zeeuws Museum en het Marie Tak van Poortvliet Museum Domburg hebben in het Mondriaanjaar 1994 een grote bekendheid gekregen. Het Zeeuws Museum verwierf in korte tijd nieuwe werken van Domburgse schilders en eveneens enkele langdurige bruiklenen zoals het schilderij 'Les Arbres' van Lodewijk Schelfhout. Met steun van de Vereniging Rembrandt en de provincie Zeeland verwierf het museum vorig jaar de 'Boom' die Piet Mondriaan schilderde rond 1908. De rondleiding door het Zeeuws Museum sluit af met een bezoekje aan de zestiende eeuwse wandtapijten. De rondleidingen op zaterdag beginnen om 11 uur en vinden vervolgens elk heel uur plaats tot 16 uur. Zondag begint de eerste rondleiding om 14 uur. Het museum sluit beide dagen om 17 uur. Poppentheater Kris Kras heeft een eigen theater op camping Oranjezon in Vrouwenpolder. Het theater is gisteren feeste lijk geopend met een voorstel ling van Jan Klaassen. Het nieuwe theater, dat de naam Sprookjeshof heeft mee gekregen, is een initiatief van Ria Kellner en Benk Janssen. Met hun poppentheater Kris Kras geven ze voorstellingen door het hele land met een mobiele kast en een rijdend theater in een Engelse dubbel dekker. Elk jaar maken ze in de maanden juli en augustus een DOMBURG Aparthotel Bommeljé, Janna Maria de Feijter, verschillende technieken. Lunch- en Tearoom Labrye- re. Jan W. Simons, aquarellen. Marie Tak Van Poortvliet Museum, Domburgse Grafiek tentoonstelling. GOES Galerie van de Berge, Bruik lenen van het M.I.T., Thorvaldur Thorsteinsson. Stadskantoor, W. Wisse, Kleur in Beweging, werken van Goese kunstschilder. Museum voor Zuid- en Noord-Beveland, Kees de Back, schilderijen. Stichting Psychiatrische Zorgvoorzieningen, Tonnie Outermans, Foto-expositie 'Schoonheid der natuur'. Lunchcafé, Mevrouw Wander- gem, pastel- en olieverf schilde rijen. Medisch Centrum De Pijlers, Safian Ashot. KAMPERLAND Restaurant Papilion, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona, llona Schmit, naïeve schilderijen, U+S Zölner- Krumne, sieraden. Geopend za. van 14-17 uur. MIDDELBURG NEELTJEJANS zomertoer door de provincie Zeeland. Poppentheater Kris Kras voert oud-Hollandse pop penspelen, sprookjesvoorstel lingen en goochelshows op. Een paar jaar geleden begon nen Janssen en Kellner een vast theatertje in een tent op Camping Oranjezon. Door het groeiend aantal bezoekers moesten de initiatiefnemers omzien naar een groter onder komen. Na een aantal maan den van verbouwen en inrich ten is theater Sprookjeshof nu gebruiksklaar. Het nieuwe theater biedt plaats aan tachtig tot negentig personen. Galerie 't Zeepaardje, Mauri ce en Saskia Góth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pas tels. Galerie Willem Vader, schil derijen, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimscho- tel, tel. 01180-16323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling van diverse kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Weten schappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Zeeuwse Bibliotheek, Dor pen op Schouwen-Duiveland, Haamstede, Renesse, Burg en Westenschouwen. Galerie Het Gouden Briefke, Cor Wiersma, olieverfschilderij en, Jan Klaver, bronzen sculptu ren. Brasserie Bleue, Thea van Soelen, olieverf, acryl en aqua rel. Maandag en dinsdag geslo ten. Stichting Welzijn Ouderen, Jo de Herder, aquarellen en acryl, L. Vlieger, pastel. Zeeuwse Bibliotheek, Islam in Nederland. Zeeuwse Bibliotheek, 'De koningin weer thuis', Reis door Zeeland in maart 1945 Foto expositie, tot 29 april. Concert- en Gehoorzaal Mid delburg, selectie van werk van de Amateur Beeldende Kunste naars Zeeland. Zeeuws Museum, 4 x Kunst ambachten van West-Vlaande- ren, t/m 7 mei. De Vleeshal, Suchuan Kino- shita. Boekhandel van Benthem Jutting Middelburg, Aquarel len en crayon-tekeningen. Atelier Praha, Katarina Kis- soczy, Tsjechische kunst. Kuiperspoort, Franceska Vonck Objecten en Installaties. Ramschip Schorpioen, Foto expositie, sleep- en duwvaart op de binnenwateren. Rabobank, Lambert de Reuver en Andre Groenenberg, kera miek, pentekeningen en acryl. Café 't Schuttershof, Jan Zembsch, schilderijen. Galerie Spitsbergen, Jaap Heuvingh, beelden. Galerie 't Haentje te Paart, Margreet IJkel, schilderijen, Cymasch, beelden, geopend do., za. en zo. van 14 tot 16.30 u. OOSTKAPELLE OOST-SOUBURG Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling. Dagelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, Water, expositie Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij hetTopshuis, Trechter 5, kunstproject Fra mework Invitation. Green White Hotel, Buiten plaats lepenoord, Piet van 't Hageland, schilderijen, Ko van Driel, tuinsculpturen, Elienne Veldkamp-Knook, beelden. Zeeuws Biologisch Museum, O. Ribbens, 'De vier jaargetij den', foto-expositie. Verzorgingshuis De Zoute Viever, L. de Vlieger;schilderij en, landschappen en stadsge zichten, E. van der Molen; Modelbouw oude ambacht wagentjes. Geopend tijdens kantooruren. OUDDORP Bezoekerscentrum, Jan Schoenmaker, Amerikaanse natuurlandschappen. DONDERDAG 20 APRIL Kloveniersdoelen Middel burg, St. Nieuwe Muziek, J.S. Bach Salon, Geoffrey Douglas Madge, 20.30 uur. Stadsschouwburg Middel burg, Bert Visscher, Fijne Nuances, 20 uur. Arsenaaltheater Vlissingen, Comedie Explosion, 20.30 uur. 't Beest Goes, Dubbelconcert Dutronc en Perverts, 22 uur. VRIJDAG 21 APRIL 't Beest Goes, Bob de Moor, Les Legendes Flamandes, 20.30 uur. De Piek Vlissingen, Blue Gui tars, 22 uur. Arsenaaltheater, Frank Boe- ijen, 20.30 uur. Stadsschouwburg Middel burg, Het Velvets Schwarzers, De Kleine Prins, 19.30 uur. Zuiderbaken, Middelburg Muziek Korps, Familie/propa- ganda-avond, 19 uur. Kloveniersdoelen Middel burg, J.S. Bach Salon, Bram Beekman, 20.30 uur. Cosmo Vlissingen, Gordon, 22 uur. Concert en Gehoorzaal Mid delburg, Jelani Eddington, compton-theaterorgel, 20 uur. ZATERDAG 22 APRIL Arsenaaltheater Vlissingen, Armando Cherry Duyns, Een ongeriefelijk tweetal, 20.30 uur. Kloveniersdoelen Middel burg, J.S. Bach Salon, Brisk 20.30 uur. Stadsschouwburg Middel burg, Shooting Party, 20 uur. De Geveltjes 's-Heerenhoek, Henk Wijngaard, 21 uur. Geerteskerk Kloetinge, Zeeuws Vocaal Ensemble en het Litouwse ensemble Muzika, 20 uur. Engelse Kerk Middelburg, Zeeuws Genootschap, Concert Norbert Bartelsman en Maaike Boekholt, 20 uur. Koorkerk Middelburg, Con cert Jacques de Graaf en Leen de Broekert, 20 uur. Razzmatazz Oost-Souburg, Pyramido, 21 uur. t'Beest Goes, Kong, 22 uur. Zuiderbaken Middelburg, j Pappilon, Kokosnoten, 14 uur. Zeelandhallen Goes, De Dijk, 20.15 uur. ZONDAG 23 APRIL Grote Kerk Veere, St. Delta Cultureel, Zeeuws Vocaal Ensemble en het Litouwse ensemble Muzika, 12 uur. DINSDAG 25 APRIL Frapo Vlissingen, Jamsessie. Stadsschouwburg Middel burg, De man van La Mancha, 20 uur. De Herberg Middelburg, Kwarre, 21.30 uur WOENSDAG 26 APRIL Stadsschouwburg Middel burg, Little Voice, 20 uur. VLISSINGEN Reptielenzoo Iguana, leven de reptielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend 14- 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Bres- kens, Ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristi sche promotie (beeld van Zee land als vakantieland). Restaurant De Gevangento ren, Carla Offerman, aquarel, pastel, acryl en olieverf. Stedelijk Museum, Dave Meyer, schilderijen, t/m 7 mei. Café Soif Vlissingen, werk van beeldend kunstenares J. Sondervan. Bibliotheek Vlissingen, ten toonstelling tuinen, planten, bloemen en bloemschikken. De Kleine Galerie, werk van Karin Starmans. Notaris A.J. Sauer, Het verle den van de notaris. ING Bank, Lidia Koper, kunst expositie. Arion Hotel Vlissingen, The- rese Steinmetz, schilderijen. Galerie Hannelore Meyaard, Regi van Driel, acryl en olieverf schilderijen, abstracte land schappen, geopend vrijdag t/m zondag van 14 tot 17 uur. Gemeentearchief, Flessen post, de Vlissingse postgeschie denis. Ziekenhuis Walcheren, Ener gietentoonstelling. Watertoren, Bernard Leen- ders, beelden/tekeningen, Bob Pingen, video-installatie, Wil lem Speekenbrink, neon-instal- latie. VEERE Grote Kerk, 'De eerste de bes te', foto-expositie. Manege De Eendracht, Albert Meijers, tekeningen. De Schotse Huizen, Wim Hof man, schilderijen, WEMELDINGE Atelier L. Rijks, schilderijen, dagelijks geopend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, olieverven. Galerie 'De Hoekweide', Lut- gart Verdonck, Geopend do. vr. za. en zo. van 13-17 uur en na tel. afspraak 01198-1152. DONDERDAG 20 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Out break' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Star- gate' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Nell' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Legends of the Fall' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Dumb and Dumber' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'What's eating Gilbert Gra pe' 20 uur. VRIJDAG 21 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Out break' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Star- gate' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Drop Zone' 19 uur, 'Nell' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, '101 Dalmatiërs' 19 uur, 'Legends of the Fall' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Dumb and Dumber' 19 en 21.30 uur. 't Beest Goes, 'Death and the Maiden' 20.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'What's eating Gilbert Gra pe' 20 uur, 'Chinatown' 22.30 uur. Kloveniersdoelen Middel burg, 'Avetik' 21.30 uur.- ZATERDAG 22 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Out break' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Star- gate' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Drop Zone' 19 uur, 'Nell' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, '101 Dalmatiërs' 19 uur, 'Legends of the Fall' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Dumb and Dumber' 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'What's eating Gilbert Gra pe' 20 uur, 'Chinatown' 22.30 uur. Kloveniersdoelen Middel burg, 'Senso' 21.30 uur. ZONDAG 23 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Out break' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Star- gate' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Drop Zone' 19 uur, 'Nell' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, '101 Dalmatiërs' 19 uur, 'Legends of the Fall' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Dumb and Dumber' 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'What's eating Gilbert Gra pe' 20 uur. MAANDAG 24 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Out break' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Star- gate' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Nell' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Legends of the Fall' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Dumb and Dumber' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Chinatown' 20 uur. DINSDAG 25 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Out break' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Star- gate' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Nell* 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Legends of the Fall' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Dumb and Dumber' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Chinatown' 20 uur. WOENSDAG 26 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Out break' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Star- gate' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Nell' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Legends of the Fall' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Dumb and Dumber* 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Chinatown' 20 uur. ZATERDAG 22 APRIL Alhambra I Vlissingen, '101 Dalmatiërs' 14 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Star- gate' 14 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Drop Zone' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Dumb and Dumber' 14 uur. ZONDAG 23 APRIL Alhambra I Vlissingen, '101 Dalmatiërs' 14 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Star- gate' 14 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Drop Zone' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Dumb and Dumber' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Leeuwe koning' 14 uur. WOENSDAG 26 APRIL Alhambra I Vlissingen, '101 Dalmatiërs' 14 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Star- gate' 14 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Drop Zone" 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Dumb and Dumber' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Leeuwe koning' 14 uur.

de Vlissinger | 1995 | | pagina 11