VAN DE INFORMATIE VAN DE OVERHEID L DE FAAM DE VLISSINGER wMLU GE GEMEENTE VLISSINGEN GEMEENTEVALKENISSE GEMEENTE WESTKAPELLE GEMEENTE ARNEMUIDEN GEMEENTE DOMBURG WATERSCHAPWALCHEREN GEMEENTEVEERE liii INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN, DE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN, HET WATERSCHAP WALCHEREN EN HET WEGSCHAP WALCHEREN CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN GEMEENTE MIDDELBURG Woensdag 21 december 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 27 INFORMATIE OVERHEID BOUWPLANNEN - VRIJ- STELLINGSPROCEDURE Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat het volgende bouwplan is ingekomen, welke in overeenstemming is met de voorschriften van het toekom stige bestemmingsplan Beschermd Stadsgezicht. Voor het gebied Beschermd Stadsgezicht geldt een voorbereidingsbesluit bouwaanvraag: (Art.50, lid 5 Woningwet) - Dhr. JA. de Keuning voor de verbouw van de panden Wolstraat 18 tot en met 26. Burgemeester en wethouders overwegen positief te beslissen op de ingediende bouwaanvraag, waartoe artikel 50, lid 5, van de Woningwet (voor de bouwaanvra- gen) de mogelijkheid opent. Alvorens een beslissing te nemen op het ingediende plan liggen de bouw- en situatietekeningen, ingaande 22 december 1994 gedurende 2 weken (derhalve tot en met 4 januari 1995 voor een ieder op het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de 2e verdieping). Gedurende bovengenoemde ter mijn wordt een ieder in de gele genheid gesteld schriftelijk zijn/haar eventuele bedenkingen hiertegen in te dienen bij het col lege van burgemeester en wet houders, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende aanvragen om bouw vergunning zijn ingekomen van: - E. Heijnsdijk voor het verbou wen van de woning op lokatie Ma rnix plein 6; - Duivensportvereniging "de Posthoorn" voor het bouwen van een clublokaal op lokatie Baskensburgplein 2 B; - PF. Willeboordse voor het bou wen van een dakkapel op de woning op lokatie Noorderbaan 62: - Hoechst Holland N.V. voor het uitbreiden van een kantoorge bouw op lokatie Europaweg Zuid 4; - J. de Bruijne voor het dichtma ken van het balkon van de woning op lokatie Bosjeslaan 2; - F.L.M. Gereats voor het uitbrei den van de woning op lokatie Vredehoflaan 3; - J. Boogaard voor het verbouwen van het magazijn op lokatie Gildeweg 25; - A.C.Joziasse voor het bouwen van een loods op lokatie Ritthemsestraat I06. ONHERROEPELIJKE GOED KEURING BESTEMMINGS PLAN S 14 Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de goedkeu ring van het bestemmingsplan Secundaire weg Vlissingen- Koudekerke (S 14) onherroepelijk is geworden. Het bestemmingsplan heeft betrekking op het planologisch inpassen van het tracé van genoemde toekomstige (provincia le) weg, voor zover gelegen op het grondgebied van de gemeente Vlissingen, en wel ten noorden van en aansluitend op de Bossenburghweg. Het bestemmingsplan ligt in het stadhuis, sektor stadsontwikkeling (in de hal op de tweede verdie ping), tijdens kantooruren voor een ieder ter inzage. WEGENLEGGER Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend, dat vanaf heden voor een ieder ter inzage ligt, de op 28 november 1994 door gedeputeerde staten van Zeeland vastgestelde wegen legger voor de gemeente Vlissingen. De wegenlegger kan gedurende kantooruren worden ingezien in het stadhuis van Vlissingen. Stadhuisplein 2, op de betreffende tafel bij de sector Stadsontwikkeling. Belanghebbenden kunnen tegen de vaststelling van de wegenlegger binnen 6 weken na heden een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 165, 4330 AD Middelburg. Vlissingen, 21 december 1994 Burgemeester en wethouders van Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen ook de gemeentelijke informa tiepagina 'In den blauw geruiten kiel' in de Vlissinger van vandaag. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn ingekomen van: - Stok Stok b.v. te Hendrik Ido Ambacht voor het veran deren van het pand Langen- dam 33 te Zoutelande ten behoeve van het vestigen van een supermarkt: - Bouwbedrijf Kambier B.V. te Koudekerke voor het vernieu wen van een schapenstal gelegen op het perceel Duinstraat 18 te Koudekerke. BOUWVERGUNNING Door burgemeester en wethou ders van Valkenisse is de volgende bouwvergunning verleend aan: - mevr. W.M. de Zeeuw te Kapelle voor het vergroten van een verkooplokaal met toilet gebouw gelegen op het per ceel Duinweg 48 b te Zoutelande. VRIJSTELLING BOUWPLAN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvraag om een bouw vergunning is ingediend door: - Bouwbedrijf Kambiêr B.V. te Koudekerke voor het bouwen van een woning op het per met het teniet gaan van bedoeld monument. Het besluit van de staatssecreta ris wordt door burgemeester en wethouders met ingang van 23 december 1994 gedurende 2 weken ter inzage gelegd ter gemeentesecretarie (afdeling alge mene zaken) te Koudekerke. Koudekerke, 21 december 1994. WET MILIEUBEHEER TERINZAGELEGGING AAN VRAAG EN ONTWERP-BESCHIKKING Burgemeester en wethouders van Valkenisse, gelet op de desbe treffende bepalingen van de Algemene Wet Bestuursrecht en de Wet Milieubeheer, maken bekend, dat bij hen een aanvraag is ingediend in het kader van de Wet Milieubeheer door: de heer P Francke voor het oprich ten en in werking hebben van een inrichting ten behoeve van het fok ken, mesten, houden, verhandelen van dieren alsmede het telen, behandelen, verhandelen en opslaan van landbouwprodukten op het adres Langendam 13 te Zoutelande, plaatselijk bekend gemeente Valkenisse sectie D. nr. 744. De aanvraag en de ontwerp-beschikking die gericht is op weigering van de vergunning en andere relevante stukken liggen ter inzage vanaf vrijdag 23 december 1994 elke werkdag tij dens kantooruren en op maan dagavond van 19.00 uur tot 22.00 uur (na afspraak) op de afdeling algemene zaken ter gemeentesecretarie, Dorpsplein 28 te Koudekerke. De terinzagelegging duurt tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aan vraag. Desgevraagd wordt er een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. In de periode van 23 december 1994 tot en met 20 januari 1995 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-beschikking schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend. Indien daarom wordt verzocht kan gedu rende de inzagetermijn over het ontwerp van de vergunning van gedachten worden gewisseld tus sen het college, de aanvrager en de overige aanwezigen en kunnen mondelinge bedenkingen worden ingebracht, in welk geval de aan vrager eveneens in de gelegenheid wordt gesteld daarbij aanwezig te zijn. De persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet tegelijkertijd met de beden kingen worden ingediend. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking kunnen later beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te dienen danwel de besluitvor ming straks afwijkt van het voor nemen. Koudekerke, 21 december 1994 POLITIETOEZICHT BIJ EVE NEMENTEN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat ver zoeken voor het mogen houden van een evenement waarbij poli tietoezicht nodig dan wel gewenst is, minimaal drie maanden van tevoren bij hun ingediend moeten worden. Dit in verband met de beoordeling van het te houden evenement op algemene veiligheid en verkeers veiligheid en het aanmelden van het evenement bij de regiopolitie Zeeland, district Walcheren. Koudekerke, 21 december 1994. Burgemeester en wethouders van Westkapelle maken bekend dat er een aanvraag om bouwvergun ning is ingekomen van A. de Witte voor het oprichten van een loods aan de Achillesweg op 8 decem ber 1994. Westkapelle, 21 december 1994. ceel Majoorwerf 44 te Zoutelande. Het ingediende bouwplan voldo niet geheel aan het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Hun college overweegt echter om met gebruikmaking van de in het bestemmingsplan aangegeven vrij stellingsmogelijkheid medewerking te verlenen aan het ingediende bouwplan. Alvorens hiertoe over te gaan bestaat er voor een ieder de gele genheid om met betrekking tot het ingediende bouwplan hun zienswijze schriftelijk naar voren te brengen. Daartoe ligt het bouwplan met ingang van 23 december 1994 gedurende 4 weken ter inzage ter gemeentese cretarie (afdeling algemene zaken) te Koudekerke. Koudekerke, 21 december 1994. MONUMENTENREGISTER De burgemeester van Valkenisse maakt bekend dat de staatssecre taris van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen bij besluit van 18 november 1994 heeft besloten de losse schuur gelegen op het per ceel Dishoekseweg 30 te Koudekerke af te voeren van het register van beschermde monu menten, één en ander in verband Premiebeleid Burgemeester en wethouders van Arnemuiden maken bekend dat zij in hun vergadering van 29 november 1994 een nota premie beleid hebben vastgesteld. Op basis van dit premiebeleid kunnen uitkeringsgerechtigden, onder bepaalde voorwaarden, in aanmerking komen voor een pre mie indien zij arbeid gaan verrich ten met een inkomen boven de voor hen geldende uitkeringsnorm. Deze premie zal worden uitbe taald in 2 termijnen: een eerste termijn van 500,- en een twee de termijn van f 1.000,-. Het premiebeleid treedt in werking op I januari 1995. OPHALEN HUISVUIL In verband met de a.s. Kerstdagen zullen de routes voor het ophalen van het huisvuil en grof vuil wor den gewijzigd. De route voor duobakken van maandag 26 december 1994 zal in Vrouwenpolder inclu sief buitengebied worden gereden op vrijdag 23 december a.s. De route voor duobakken van maandag 26 december 1994 zal in Domburg en Oost- kapelle worden gereden op dinsdag 27 december a.s. De route voor grof vuil van maandag 26 december 1994 zal in de gemeente Veere worden gereden op woens dag 28 december a.s. Met ingang van I januari 1995 zal de route voor de inzameling van duobakken in de gemeente Mariekerke enigszins gewijzigd worden. In de kern Aagtekerke inclusief buitengebied wordt voortaan op de vrijdag ingeza meld. Indien u nog vragen heeft, kunt u op werkdagen tussen 08.00 en 12.00 uur contact opnemen met de afval-informatielijn, telefoon: 01189-3009. Bij voorbaat dank voor uw mede werking. De directeur van de Centrale Dienst Gemeentewerken. De nota premiebeleid ligt met ingang van heden voor een ieder- ter inzage op de secretarie, afde ling sociale zaken. Bouwaanvraag Ingekomen is een aanvraag om bouwvergunning van de heer J. De Ridder t.b.v. het vernieuwen van een berging op het perceel Klaproosstraat 14. Arnemuiden, 21 december 1994 Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, K van Poppel drs. H. Visser Artikel 18a Wet op de Ruimtelijke Ordening. Burgemeester en wethouders van Domburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de mel dingen ingevolge de Woningwet van: 1de heer D. Weirich voor het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel gelegen aan Dunopark 7 te Oostkapelle, kadastraal bekend, gemeente Domburg, sektie K hr. 790. 2. de heer A.G.J. v.d. Velde, voor het bouwen van een berging op het perceel Asterlaan 5 te Oostkapelle, kadastraal bekend gemeente Domburg sektie K nr. 1427. Bouwplan I is in strijd met het geldende bestemmingsplan "Burgvliet". Bouwplan 2 is in strijd met het geldende bestemmingsplan "Duinweg". De overschrijdingen zijn van dien aard dat toepassing gegeven kan worden aan artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Op grond van dit artikel kunnen burgemeester en wethouders vrij stelling verlenen van de voorschrif ten van het geldende bestem mingsplan. Zij achten vrijstelling voor boven genoemde bouwplannen aan vaardbaar en zijn voornemens de gevraagde vrijstelling te verlenen. In verband hiermee liggen bedoel de bouwplannen tot en met 4 januari 1995 ter gemeentesecre tarie, afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32 te Domburg op werkdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur voor een ieder ter inza ge. Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder hiertegen schriftelijke bedenkingen inbren gen bij ons college. Bouwaanvragen. Burgemeester en Wethouders van Domburg maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 41 vcfn de Woningwet bekend dat zijn binnengekomen de aan vragen om bouwvergunning van: - de heer J.J.Janse, voor het bou wen van een zomerwoning op het perceel aan de Trommelweg 6a te Domburg: de heerA.P. Rotte, voor het bouwen van een sanitaire unit op het perceel aan de Dunoweg 5 te Oostkapelle. Verleende bouwvergunningen in de periode van 8 t/m 14 december 1994. - de heer PC. Louws, voor het bouwen van een sanitaire unit op het perceel aan de Westhovenseweg 4 te Oostkapelle. Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken na het tijd stip waarop u van het besluit ken nis heeft kunnen nemen. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij De dijkgraaf van het waterschap Walcheren maakt bekend dat een OPENBARE VERGADERING van de Algemene Vergadering van het waterschap zal worden gehouden op VRIJDAG 23 DECEMBER 1994 om 10.00 uur in de Stadsschouwburg, Molenwater 99 te Middelburg. Op de agenda staan ondermeer de volgende onderwerpen: - voorstel inzake kustbeleidsplan; - voorstel inzake herstel van de Rammekenskreekj - voorstel inzake wijziging van de Heffingsverordening verontreini ging oppervlaktewateren 1986: - voorstel inzake wijziging van de OmslagkJassenverordening waterschap Walcheren 1994: - voorstel naar aanleiding van een notitie van de Zeeuwse waterschapsbond betreffende kwijtschelding: - evaluatierapport waterschaps verkiezingen 2 maart 1994: - voorstel inzake een boek over de geschiedenis van de pol der/het waterschap Walcheren. Middelburg, 20 december 1994. Jhr.mr. KF.H. Schorer, dijkgraaf burgemeester en wethouders van Domburg worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemotiveerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij de heer Maas (afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32), telefonisch bereikbaar onder nummer 01188-2710. toestel 45. 2e wijziging bouwverordening. Burgemeester en wethouders van Domburg maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 13 december 1994 heeft besloten de bouwverordening van de gemeente Domburg te wijzi gen. De wijzigingen betreffen. - een nadere uitwerking van het verbod tot bouwen op veront reinigde grond - het parkeerbeleid: - herstel van enkele onvolkomen heden en een reeks kleinere herzieningen van de brandvei ligheidsvoorschriften; - het toevoegen van recente jurisprudentie; - wijzigingen als gevolg van de inwerkingtreding van de Algemene Wet Bestuursrecht; - wijzigingen en uitbreidingen als gevolg van de inwerkingtreding van het Asbestverwijderings- besluit. Het raadsbesluit ligt vanaf heden gedurende drie maanden voor een ieder ter inzage op de afdeling Ontwikkeling Schuitvlotstraat 32 te Domburg. Tegen betaling van kosten kan een afschrift daarvan worden verkregen. De verordening tot wijziging van de bouwverordening treedt in wer king op de achtste dag na die waarop zij is afgekondigd. Vaststelling bodembeleid. Burgemeester en wethouders van Domburg maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 13 december 1994 heeft vastgesteld de nota "Bodembeleid van de gemeente Domburg". Het beleid met betrekking tot ver ontreinigde grond is onder meer geformuleerd ten behoeve van de uitvoering van de bouwverordening (bouwen op verontreinigde grond) en betreft voorts de volgende beleidsvelden: - grondtransacties; - ontwikkeling bestemmingsplan nen; - uitvoering van bodemonder- zoeks- en scneringsvoorschrif- ten ingevolge de Wet milieube heer; - grondafvoer bij civiele projek- ten; - bodemsanering bij dorpsver- nieuwingsaktiviteiten. De nota "Bodembeleid van de gemeente Domburg" ligt vanaf heden gedurende drie maanden voor een ieder ter inzage op de afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32 te Domburg. Tegen betaling van kosten kan een afschrift daarvan worden verkre gen. Domburg, 21 december 1994. VERORDENINGEN Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat onder staande belastingverordeningen koninklijke goedkeuring hebben verkregen en inwerking treden met ingang van de achtste dag na deze publikatie: - Verordening op de heffing en invordering van toeristenbelas ting dd. 28 september 1994, goedgekeurd dd. 9 november 1994, No. 94.008924; - Verordening op de heffing en invordering van watertoeristen belasting dd. 28 september 1994, goedgekeurd dd. 9 november 1994, No. 94.008924; - Verordening op de heffing en invordering van hondenbelas ting dd. 28 september 1994, goedgekeurd dd. 18 november 1994, No. 94.009214; - Verordening op de heffing en invordering van onroerende- zaakbelastingen dd. 28 sep tember 1994, goedgekeurd dd. 18 november 1994, No. 94.009214; - Verordening op de heffing en invordering van forensenbelas ting dd. 28 november 1994, goedgekeurd dd. 18 november 1994, No. 94.009214. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op artikel 41 van de Woningwet bekend, dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn binnengeko men voor Serooskerke - het vergroten van de woning Plantlustweg 4, Vrouwenpolder - het bouwen van een agrarische bedrijfswoning en -loods aan de Vroondijk Wij wijzen u erop, dat tegen deze aanvragen om een bouwvergun ning geen bezwaarschrift kan wor den ingediend. BOUWPLAN De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat het college van burgemeester en wethouders voornemens is met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan Beschermd Stadsgezicht voor het bouwen van een fietsenberging en tuinmuur op het perceel Maisbaai 6. Het bouwplan ligt met ingang van vrijdag 23 december 1994 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de sectie Juridische Zaken van de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Gedurende bovengenoemde ter mijn kan een ieder die bedenkin gen heeft tegen het verlenen van de vrijstelling, deze schriftelijk en gemotiveerd kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. INSPRAAK WEGENSTRUC TUURPLAN Het rapport "Mobiliteit in bewe ging". ook wel bekend als het "mobiliteitsplan", wordt in vier deelplannen uitgewerkt. Deel 3 omvat het Wegenstructuurplan "Gestructureerd op weg". Dit plan is thans in ontwerp gereed en zal, alvorens behandeling door de gemeenteraad kan plaatsvinden, ter inzage worden gelegd. Tijdens de inspraaktermijn van 23 december 1994 tot 20 januari 1995 kan een ieder zijn of haar zienswijze op het plan bekend maken op hiertoe vervaardigde formulieren bij de Dienst Stadsontwikkeling Vlissingsestraat 21. Er is tevens een samenvatting van het plan beschikbaar. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 7 december 1994 voor het verbouwen van een bedrijfs pand op het perceel Grenadierweg 17; b. op 8 december 1994 voor het bouwen van een tuinkas op een perceel aan de Oosterse Lageweg (nummer 58); c. op 9 december 1994 voor het verbouwen van de woning op het perceel Kasteelstraat 2; d. op 9 december 1994 voor het uitbreiden van de woning op het perceel Arie van Driellaan 4; e. op 12 december 1994 voor het uitbreiden van de woning op het perceel Kleine Werfstraat 11; f. op 12 december 1994 voor het plaatsen van een dakkapel op het perceel Schweitzerstraat 4; g. op 12 december 1994 voor het uitbreiden van de woning op het perceel Banckertstraat 13; h. op 12 december 1994 voor het verbouwen van een kan toorpand op het perceel Koorkerkhof 10; i. op 12 december 1994 voor het bouwen van een accom- modatieloods op het perceel Derdeweg 2 te Nieuw- en Sint- Joosland. LOZINGSVERORDENING RIOLERING 1994 Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij besluit van de raad van die gemeente van 21 november 1994 is vastgesteld de "Lozingsverordening holering 1994" onder gelijktijdige intrek king van de "Lozingsverordening riolering 1983". De nieuwe lozingsverordening treedt in wer king op I januan 1995. De verordening ligt voor een ieder ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de Dienst Stadsontwikkeling Vlissingsestraat 21 BEKENDMAKING De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat aan de hierna genoemde horecabedrijven voor de nacht van 24 op 25 december 1994 tot 04.00 uur een ont heffing van het sluitingsuur, is ver leend, op grond van de Algemene Plaatselijke Verordening. De Herberg Pottenmarkt 2-2a Alassio Zusterstraat 20 Desafmado Koorkerkstraat I Midgard Kuiperspoort 12 Miller Time Vlasmarkt 16-18 American Bar Plein 1940 nr. 7 Roode Leeuw Veerweg 25 Electro Markt 79 Tympaan Markt 83 Bommel Markt 85 Martino's snackbar Pottenmarkt 4-6 Wijkgebouw Eigenhaardstraat 2 Taverne Carrousel Vlasmarkt 39 De Zwarte Ruiter Dam 33 Pascha Hoogstraat 29 Café Entree Damplein 50 Café De Nieuwe Hoop Veerstroat 6 Dorpshuis Nieuwland Veerstraat 2 Café Kanaalzicht Stationsstraat 32 The Duke Vlasmarkt 37 Rockdesert Damplein 20-24 Schuttershof Schuttershofstraat I Café Plexat Reigerstraat 7 Café Solo Damplein 46-48 Café Seventy Seven Markt 77 ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE I VLISSINGEN I WESTKAPELLE I WATERSCHAP WALCHEREN I WEGSCHAP WALCHEREN - CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN

de Vlissinger | 1994 | | pagina 27