Jan van Leeuwen Stichting verzorgt exposities in Zeeuwse Bibliotheek The Emmerroyts in de Piek Kerst....'t is maar hoe je het viert 22 DECEMBER T/M 28 DECEMBER IN MIDDEN ZEELAND Emmerroyts en Paralysis in Bar American Zo vlak voor kerst ontkom je er natuur lijk niet aan om ook in deze rubriek wat extra aandacht te vra gen voor boeken, die met deze feestdagen alles te maken heb ben. En er verschenen er genoeg om een hele pagina te vullen. Een selectie dus maar weer. KINDERBOEKEN Margreet Meulmeester Woensdag 21 december 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 11 mmm Meer reliëf brengen in het ten- toonstelingsbeleid van de Zeeuwse Bibliotheek in Mid delburg. Dat is een van de doe len die de onlangs opgerichte Jan van Leeuwen Stichting zichzelf heeft gesteld. De stichting gaat zo'n vijf keer per jaar beeldende kunst-exposi ties met een Zeeuwse invals hoek verzorgen in de exposi tieruimte op de begane grond van de bibliotheek. De Jan van Leeuwenstichting ziet zichzelf als een voortzet ting van het drie jaar geleden opgeheven Zeeuws Kunste naarscentrum. Het bestuur van de stichting bestaat uit Henk Koch (voorzitter), Clazien Min- derhoud (secretaris/penning meester en verbonden aan de Zeeuwse Bibliotheek), Ineke Sinke (Stichting Kunstuitleen) en Marlies Jongejans (Zeeuw se Bibliotheek). De naam van de stichting is een hommage aan de laatste voorzitter van het kunstenaarscentrum, de twee jaar geleden overleden Jan van Leeuwen, die als beel dend kunstenaar, docent en organisator volgens Henk Koch veel voor het kunstleven in Zeeland heeft betekend. De Jan van Leeuwen Stichting zal in de Zeeuwse Bibliotheek werk tonen van beeldende kunstenaars die in Zeeland wonen en werken, maar ook van kunstenaars van elders die zich door Zeeland laten inspi reren. Zo staat er in mei werk opgesteld van Frans van Bom mel uit Amsterdam, die jaar lijks in Cadzand vertoeft. Een van de voorwaarden waaraan een kunstenaar moet voldoen is dat hij niet regelmatig elders werk tentoon stelt. De stichting wil vooral ruimte geven aan jonge onbekende kunstenaars, die nog niet veel mogelijkheid hebben gehad te exposeren, en aan oudere kunstenaars die een tijdje uit beeld zijn geweest. Uitgangspunt is de kwaliteit van het werk, stelt Koch. „Het gaat om beeldende kunst, niet om iets wat er op lijkt. En dat kan van amateurs of van professionele kunste naars komen, al denk ik dat je bij een professionele kunste naar meer kans hebt op kwali tatief goed werk." De stichting stelt zich ook open voor het presenteren van werk dat in het kader van een reis beurs, stipendium of dergelij ke is gemaakt. De exposities zullen zo'n zes weken in de bibliotheek te zien zijn. Koch denkt dat de stichting goed naast andere expositieruimtes Bar American in Middelburg heeft voor komende week twee optredens op het pro gramma staan. Tweede Kerst dag treden The Emmerroyts op en dinsdag 27 december staat Paralysis op het podium. Tweede Kerstdag vanaf 15.30 uur staan The Emmerroyts in Bar American voor hun inmid dels traditionele winterblues- concert. De Walcherse vijf mansformatie heeft een goede haam opgebouwd als live act, deels door hun eigen avond vullend programma maar ook door vele voorprogramma's in Zeeland. The Emmerroyts vul den met hun hard-blues onder meer voorprogramma's van Normaal, Golden Earring en Canned Heat. Paralysis' eerste cd 'Arctic Sleep' bestaat vooral uit trash én speedmetal. De opvolger 'Visions' laat ook wat power- metal en zelfs een ballad horen. In het kader van de tweede cd-tour komt de band naar Middelburg. Dinsdag 27 december zijn ze vanaf 21 uur te horen in Bar American. The Emmerroyts. Foto: Wil Borstlap. The Emmerroyts treden vrij dag 23 december op in de Piek in Vlissingen. Het concert begint na afloop van de eerste ledenvergadering van de Ver eniging Vrienden van de Piek, zo rond 21 uur. Na de actie 'De Piek moet blij ven' is door een aantal men sen de Vereniging Vrienden van de Piek opgericht, ter ondersteuning van de Piek. De bedoeling van de eerste leden vergadering, vrijdag 23 december, is om een bestuur te vormen uit het ledenbe stand. Na de vergadering zal de Walcherse bluesrockforma tie The Emmerroyts optreden. The Emmerroyts presenteer den eerder dit jaar de eerste cd Emmerroyts Blues. Mede door de cd groeit de landelijke belangstelling voor de band. De formatie begon een aantal jaren geleden als Emmerroyts Bluesband, maar veranderde zijn naam nadat zanger John Valkier de band verliet. De zang is overgenomen door de gitaristen René Koole en Kees Moerland. De ritmesectie bestaat uit drummer Peter van Liere en bassist Gommert Koole, terwijl Wesley Koole mondharmonica speelt. In deze vijfmansbezet ting is de cd opgenomen. Peter Vink (voormalig Q65 en The Bokx) deed de produktie. De cd bevat zowel eigen nummers als covers van onder meer ZZ Top en Dr. Feelgood. kan bestaan, omdat ze zich richt op een specifieke groep kunstenaars. „Net als de Vleeshal en de Kunstuitleen hebben wij een eigen pro gramma. Er is nog geen ten toonstellingsruimte die zich bezighoudt met deze kunste naars." De Jan van Leeuwen Stichting en de Zeeuwse Bibliotheek zul len nauw samenwerken. De stichting zal gebruik maken van de faciliteiten van de bibliotheek. Mede met het oog op de activiteiten van de stich ting wordt de expositieruimte in de bibliotheek opnieuw ingericht. Ook zal de biblio theek het drukwerk van de stichting voor haar rekening nemen. De Jan van Leeuwen Stichting ontving alleen een startsubidsie van het Anjer fonds. Voor bijzondere dingen kan eventueel een incidentele subsidie worden aangevraagd. Maar de stichting verwacht niet veel kosten te maken: grandioze openingen worden niet gehouden en ook de kun stenaars zelf kosten geen geld. Ineke Sinke: „We bieden de kunstenaars expositieruimte met een goede standaard en verkoopmogelijkheden, waar bij wij - in tegenstelling tot galeries bijvoorbeeld - geen percentage van de opbrengst vragen. Ik denk dat we de kun stenaars een dienst verlenen." De eerste expositie van de nieuwe stichting wordt 27 januari geopend en toont olie verf op papier van Henny Schrijver, de weduwe van Jan van Leeuwen. Naast de Jan van Leeuwen-activiteiten zal de ruimte gebruikt blijven wor den voor tentoonstellingen van de Zeeuwse Bibliotheek. Die zullen echter geen beel dende kunst laten zien, maar onderwerpen gerelateerd aan boeken en de eigen collectie, zoals de jaarlijkse tentoonstel ling 'Drukwerk in de marge' en tentoonstellingen naar aanlei ding van de Zeeuwse Kater nen. Natuurlijk verschenen er kerstboeken over beren. Zoals Teddy's kerstmis, een 'pop up'-boek van Pete Bow man. Toen ik het boek de eer ste keer in handen kreeg, dacht ik een nieuwe versie van Janet en Allan Ahlbergs 'De puike pakketpost' te heb ben, die ik al enkele jaren met veel succes voor lees. Ook in Teddy's kerstmis staan brie ven centraal. Teddy heeft veel mooie kaarten voor al zijn vrienden gemaakt en brengt die rond. Maar er is niemand thuis. Moet hij nu helemaal alleen kerstmis vie ren? Teleurgesteld komt hij thuis. Maar net als hij bij de open haard zit, wordt er op de deur geklopt. Kerstmis in het buitenbos van Margaret Carter en Richard Fowler is een klein boekje dat vertelt over de voorbereidingen die de berenfamilie treft voor een geslaagd kerstfeest. Er wor den allerlei lekkernijen gemaakt en een mooie boom in het bos uitgezocht. De ver sieringen worden in de boom gehangen en dan komen de andere dieren uit het bos kerstliederen zingen. De vol gende dag is het kerstmis en komen opa en oma. Ze maken met zijn allen een prachtige sneeuwpop. Een echte witte kerst dus. Een knus boekje voor onder de boom. In steeds meer boeken zie we de kerstman verschijnen. Ook in de volgende boeken heeft hij een belangrijke plaats als brenger van vele geschenken. In Het kerstca deau van John Burningham komt de kerstman uitgeput thuis, nadat alle cadeautjes rondgebracht zijn. Als hij dan eindelijk zijn bed in wil stap pen doet hij een vervelende ontdekking: het cadeautje van Daantje Haselbusch zit nog in de zak. En als er iemand een cadeau verdient, is het Daantje. De kerstman besluit het cadeau nog weg te brengen, al wordt het een lange reis. Gelukkig komt hij een vliegenier tegen. Die helpt hem een eind verder, totdat het te hard sneeuwt en het vliegtuig niet verder kan. Maar ook dan staat er weer hulp klaar en wordt hij per jeep verder gebracht, tot het te glad wordt. Steeds als de kerstman niet verder kan komt er hulp opduiken en zo lukt het om Daantje zijn cadeautje te bezorgen. Morgen is het kerstmis is een prentenboek op rijm van Clai re Masurel en Marie H. Hen ry. In dit boek zien we Lizet met haar moeder een kerst boom kopen, die vervolgens samen met papa wordt ver sierd. Alle knuffels willen hel pen, maar daarvoor zijn ze veel te onhandig. Ze kunnen wel helpen met versieringen maken en taartjes bakken. Dan is het tijd om naar bed te gaan. Terwijl Lizet slaapt gaan de knuffels naar bene den en zien een heleboel vreemde dingen. Wie vliegt daar in het donker? En wat gebeurt er in de schoor steen? De volgende dag lig gen er cadeautjes in de kamer. Voor Lizet én voor de knuffels. Jammer van dit mooie boek vind ik dat er zó veel nadruk wordt gelegd op de kerstcadeautjes. Het derde boek, waarin de kerstman nadrukkelijk aan wezig is, is Olivier alleen thuis van Christine Harris en Catherine Walters. Olivier is een hondje, dat altijd mee uit mag. Maar op kerstavond moet hij thuisblijven, omdat de familie oma in het zieken huis gaat bezoeken en daar mogen hondjes niet komen. Het is stil en donker in huis. Dan hoort Olivier opeens een hard gebonk. Hij verzamelt al zijn moed en gaat kijken. Wat is dat voor raar bobbelig beest op bed? Vast een mon ster. Steeds hoort hij het monster op een andere plaats. En dan in de huiska mer ziet hij het helemaal geen monster, maar een vriendelijke oude man, die pakjes geeft. Na al die toch wat zoetsappi ge verhaaltjes over op iets heel anders. Het Griezelge nootschap onder leiding van Paul van Loon bracht speci aal voor de feestdagen Grie- zellige feestdagen uit. Een boek over al die griezelige dingen die gebeuren in de donkerste dagen van het jaar. Geen boek dus voor kinderen die gauw bang zijn of snel nachtmerries hebben. Want nachtmerries levert het genootschap er gratis bij. Zoals bij het verhaal van Jochem Droog, die wraak neemt op zijn aartsvijand Bruno én op zijn vader. Of Daan, die samen met een ai lang vermist meisje op geheimzinnige wijze ver dwijnt in de kerstnacht. En tenslotte over Myrthe, die zoveel op Barbie wil lijken, dat een schoonheidsspecia list haar wensen te letterlijk neemt. Van Selma Noort verschenen al twee boeken over Raven en zijn familie, die wonen op een verder onbewoond Wad deneiland. In 1993 kreeg 'Eilandheimwee' een zilveren griffel. Dit jaar verscheen 'Eilandkind' en voor de kerst dagen is Sterreneiland een goede aanvulling. Het is de eerste dag van de kerstva kantie en de familie heeft het druk met de voorbereidingen voor de viering van kerst met de gasten die in het enige vakantiehuisje komen loge ren. Maar het weer wordt steeds slechter en het lijkt onmogelijk het eiland nog te bereiken. Dan ontdekt Raven iets vreemds. In het vakantie huisje brandt licht. Hij gaat op onderzoek uit. Hij hoort stemmen en geschuifel. Die ven? Dan heeft hij een geheim. Niemand mag weten, dat het huisje bewoond is. In het vorig jaar verschenen boek 'Gevaarlijk geheim' van Olga Krijt ging de Praagse Anka op bezoek bij haar fami lie in Nederland. In Doorgeef- geschenk, dat nu verscheen, brengt de Nederlandse fami lie in de kerstvakantie een bezoek aan Praag. Anka trekt veel op met haar neef Jan en laat hem de stad zien. Maar de lezer leert ook veel over de kerstgebruiken in dit land. Over de koekjes die worden gebakken en over de kerst karper die, totdat hij gevild wordt, verblijft in het bad. Maar ook over familiever houdingen en over het door geefgeschenk dat je zelf heel mooi vindt en daarom door geeft aan iemand die je graag mag. Anka geeft er twee weg. Het lijken nutteloze cadeau tjes maar ze hebben zeker een functie. Tenslotte een uitgave die kan dienen voor het hele gezin; De bijbel voor jongeren met als ondertitel: Verhalen en feiten in woord en beeld. Een prachtig boek, waarin niet alleen de boeiendste bijbel verhalen zijn weergegeven, maar waarin deze verhalen bovendien zijn geplaatst in hun context, vergezeld van foto's van mensen, dieren en landschappen die daarbij horen. Heel informatief. Zo vind je bijvoorbeeld een beschrijving van de attribu ten van de herders en tim mergereedschap uit de tijd van Jezus' geboorte. Maar ook de uitdrukking 'een ongelovige Thomas' wordt verklaard. Echt een boek voor alle gezindten, omdat het een aantal facetten uit onze cul tuur duidelijk maakt. Teddy's kerstmis van Pete Bowman, uitgeverij Cla- vis, Hasselt, f24,90. Kerstmis in het buitenbos door Margaret Carter en Richard Fowler, De Eek hoorn, Apeldoorn, f7,75. Het kerstcadeau door John Burningham en Morgen is het kerstmis van Claire Masurel Marie H. Henry, beide uit gave van Holkema en Warendorf, Houten, f25,-. Olivier alleen thuis door Christine Harris en Cathe rine Walters, uitgeverij C. de Vries-Brouwers, Rot terdam, f24,50. Griezellige feestdagen door het Griezelgenoot schap, Elzenga, Tilburg, f23,90. Sterreneiland door Selma Noort, Uitgeverij Leopold, Amsterdam, f12,50. Doorgeefgeschenk door Olga Krijt, uitgeverij Leo pold, Amsterdam, f27,50. De bijbel voor jongeren door Selina Hastings, Gottmer, Haarlem, f49,90. DOMBURG Marie Tak van Poortvliet Museum, 'Domburg, juli- augustus 1912', tentoonstelling schilderijen. Geopend ma. 13.30- 17 uur, di. t/m vr. 10-17 uur, za. en zo. 12-17 uur. Rabobank, Edgar Hüls, Hout sculpturen. GOES Lunchcafé Stadhuis, Jannie de Witte-de Regt, diverse tech nieken. Geopend di. t/m za. 9-18 uur. Galerie van den Berge, Marcel Zalme, panorama's. Marcel van Eede, tekeningen. Peter Schout- sen, 'twee vitrines' (t/m 24 december). Galerie 'Mi Parti', 'Dressing Domestic Dreams', expositie over verlichting en woningstof fering door diverse kunstenaars. Museum voor Zuid- en Noord-Beveland, Charles Brey- er, 'Meneer, dat mag u niet foto graferen', foto's uit de Tweede Wereldoorlog. Bibliotheek, Johan Deumens, 'Reizen met kunstenaars', kunst boeken. Centrum De Pijlers, Jacky Hoogerheide, schilderijen. Stadskantoor, Leden Stichting Goese Kunstmarkt, expositie. Oosterscheldeziekenhuis, Zeeuwse kunstenaars, 'Honderd Gulden Expositie'. Prins van Oranje, Safian Ashot, schilderijen. REC, Zusterstraat 11, Jenny Flik- weert; aquarellen. Berry van der Haar; foto's. PZZ, Teunn Nijkamp, schilderij en. GRIJPSKERKE Imkerij Poppendamme, 'Water over Walcheren', ten toonstelling, geopend di. t/m vr. 12-17 uur, za. 10-17 uur (t/m 24 december). KAMPERLAND Restaurant Papilion, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTENDIJKE Galerie llona, llona Schmit, Naïeve schilderijen, U+S Zölner- Krumne, sieraden. Geopend za. van 14-17 uur. MIDDEL BURG Galerie 't Zeepaardje, Mauri ce en Saskia Góth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Achter de Houttuinen 50, Martin Richardson, hologram men. Geopend ma. t/m za. 10.30- 17.30 uur. Galerie Willem Vader, L. Noordstraat 56, schilderijen, tel. 01180-29419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, 01180-16323, staal- en touwplastieken, ge opend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling over diverse kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Weten schappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Zeeuwse Bibliotheek, 'Dor pen op Schouwen-Duiveland', Dreischor, Noordgouwe, Zonne- maire en Schuddebeurs. Galerie Het Gouden Briefke, Liesbeth te Velde; beschilderde kleding en kleurige papiermaché ballen, Kitty Jansen; olieverf schilderijen, Wim Jonker; sculp turen. Galerie 't Haentje te Paart', Spanjaardstraat 19, Hanny Poel- meyer-van Geldere; keramiek, Leo Poelmeyer; gouches en gra fiek. Brasserie De Huifkar, Markt 19, André Groenenberg, pente keningen in de nautische sfeer. Weefatelier 'De Schietspoel', Langeviele 47, Dora Prins, tex- tielobjecten, aquarellen, patch work, beschilderde zijde, hoe den, kleding en cementen tuin- potten en -schalen. Geopend di., do. en za. van 13.30-17 uur. Kuiperspoort 22, Kees Bran denburg, 'Distance/Exit', foto's, gomdrukken, cyanotypieën, echografieën, geopend wo. t/m za. 13-17 uur. Brasserie Bleue, Damplein, Thea van Soelen, olieverf, acryl en aquarel. Zeeuws Museum, 'Mondriaan en Toorop temidden van hun tijdgenoten in Domburg'. Ge opend ma. 13.30-17 uur, di. t/m vr. 10-17 uur, za. en zo. 12-17 uur. Delta Nutsbedrijven, Cor van der Poel, abstracte werken in acrylverf. Middelburgs Koffiehuis, D. Heijgelaar, pentekeningen, ge opend ma t/m za. 10-18 uur, zo. 12-18 uur. Zeeuwse Centrale Disco theek, Henry A. Klabbers, krijt, gouache, tekeningen. Zeeuwse Bibliotheek, Curiosa tussen 1860 en 1940, 'T is dat ze er een boek over hebben'. Stichting Welzijn Ouderen, Molstraat 13, Willem Braggaar; olieverf, Aja Snelleman; aquarel len. Rabobank, Lange Geere 3, Nel ly den Engelsman-Korsuize, aquarellen, pastels en gemeng de techniek schilderijen. Concertzaal, Addie Nieuwen- kamp-Midavaine, aquarellen, DONDERDAG 22 DECEMBER Vrije School Zeeland, Mid delburg; Oberuferer Paradijs- en Kerstspel, 20 uur. 't Beest, Goes; Herman Ver- beeck en Helmert Woudenberg, 'Kwast en Mes', 20.30 uur. VRIJDAG 23 DECEMBER Concert- en Gehoorzaal, Mid delburg; kerstconcert Stichting Kamermuziek Zeeland, 20 uur. Kloveniersdoelen, Middel burg; Liedrecital Priscilla van der Feen en Mark van der Feen, 20 uur. Rooms Katholieke Kerk, Vlis singen; De Vlissingse Oratori umvereniging, 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Alex d'Electrique, 'Cutup- Uppercut', 20.30 uur. De Piek, Vlissingen; The Emmerroyts, 21 uur. ZATERDAG 24 DECEMBER Café 't Schuttershof, Middel burg; Planet Groove, 21.30 uur. Café Alassio, Middelburg; The Burgundy Street Jazzmen, 22 uur. Midgard, Middelburg; Hans Dulfer en zijn band, 23 uur. MAANDAG 26 DECEMBER Bar American, Middelburg; The Emmerroyts, 15.30 uur. Rooms Katholieke Kerk, Goes; Zeeuwse Koorschool, 15.30 uur. Kloveniersdoelen, Middel burg; Marianne Boer, 16 uur. Nieuwe Kerk, Middelburg; Martin Mans en Noortje van Middelkoop, 20.15 uur. DINSDAG 27 DECEMBER Grote Kerk, Goes; Carillonbe speling Sjoerd Tamminga, 13.30-14.30 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Theatergroep Opus One, 'Alleen op de wereld', 19.30 uur. Bar American, Middelburg; Paralysis, 21 uur. DONDERDAG 22 DECEMBER portretten en textielschilderijen. Galerie Artico, Noordweg 5, Elsa Zorkow, schilderijen, ge opend do. t/m za. 9-17 uur. Multi Colour, Torenweg 4a, Lenie Pieper, origami en calligra- fie, geopend di. t/m za. 10-17 uur. ABN-AMRO Bank, Markt 7, Jopie Steijn, aquarellen. Zeeuwse Bibliotheek, Johan de Koning en Don Monfils, 'Andersons Slides'. Vleeshal, Zeeuws Kunstkring, kerstexpositie (vanaf 24 decem ber). NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dage lijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, tentoonstelling 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Fra mework Invitation. OOSTKAPELLE Green White Hotel, buiten plaats lepenoord, Olga Westrate, keramiek, Ko van Driel, beelden. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, De Manteling, 'een verleden met toekomst', tentoonstelling. Zeeuws Biologisch Museum, natuurkunsttentoonstelling, olie verf, aquarel, gouache, pastel, oostindische inkt, batik en kera miek. RGZ, lokatie Zonneveld, Tru- di Suringa, schilderijen. OOST-SOUBURG Watertoren, Toon Truyens; schilderijen, Fredy Wolf-Wub- ben; sculptuur, Karolien Helweg en Marian Smit; installatie. Verzorgingshuis De Zoute Viever, Dongestraat 1, Ida Hoogesteger-Veldhuis; schilde rijen, Miranda Barten; Trollen, geopend tijdens kantooruren. VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, leven de reptielen, am fibieën en insek- ten, dagelijks geopend 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Bres- kens. Op dubbeldekkersveer boot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Stedelijk Museum Vlissin gen, 'Het leven ging door', een beeld van het leven in Vlissingen tijdens de Tweede Wereldoor log. Aanvulling: een avonds- maalbeker, -schaal en stola tebruikt door The King's Own cottish Borderers. Grand Hotel Arion, Boulevard Bankert 266, Joke Nederhand- Wijnbergen, aquarel, oliepastel, crayon, potlood. Restaurant De Gevangento ren, Boulevard De Ruyter 1a, Willemien van Nassau; oliever ven, Ineke Holtkamp; aquarellen. Bellamy 19, Paul Bartels, ge opend ma. t/m vr. 10-17 uur, za. en zo. 13-17 uur. WE MELD! N GE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geo pend. WESTKAPELLE Dorpshuis 'Westkapelle Her rijst', 'Fotografen ontmoeten Mondriaan', fototentoonstelling. Alhambra I Vlissingen, 'The Lion King' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Inter view with the Vampire' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Time Cop' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Juni or' 20 uur. Grand Theater Goes, 'De Leeuwekoning' 20 uur. 't Beest Goes, 'Wildgroei' 20.30 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'In the Name of the Father' 20 uur.. VRIJDAG 23 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Lion King' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Inter view with the Vampire' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Mira cle on 34th Street' 19 uur. 'Time Cop' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Juni or' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'De Leeuwekoning' 19 uur. 'The Spe cialist' 21.30 uur. 't Beest Goes, 'The Age of Inno cence' 20.30 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'In the Name of the Father' 20 uur. 'Wildgroei' 22.30 uur. ZATERDAG 24 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Lion King" 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Inter view with the Vampire' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Mira cle on 34th Street' 14 en 19 uur. 'Time Cop' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Juni or' 14, 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'De Leeuwekoning' 14 en 19 uur. 'The Specialist' 21.30 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'Age of Innocence' 20 uur. ZONDAG 25 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Lion King' 14, en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Inter view with the Vampire' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Mira cle on 34th Street' 14 uur. 'Time Cop' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Juni or' 14 en 20 uur. Grand Theater Goes, 'De Leeuwekoning' 14 en 20 uur. MAANDAG 26 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Lion King' 14, 16.15, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Inter view with the Vampire' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Mira cle on 34th Street' 14 en 19 uur. 'Time Cop' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Juni or' 14, 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'De Leeuwekoning' 14 en 19 uur. 'The Specialist' 21.30 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'Jungle Boek' 14 uur. 'Short Cuts' 20 uur. DINSDAG 27 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Lion King' 14, 19 en 21.30 uur. 'OSO Filmnacht' 23 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Inter view with the Vampire' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Mira cle on 34th Street' 14 en 19 uur. 'Time Cop' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Juni or' 14 en 19 uur. 'Pulp Fiction' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'De Leeuwekoning' 14 en 19 uur. 'The Specialist' 21.30 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'Short Cuts' 20 uur. WOENSDAG 28 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Lion King' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Inter view with the Vampire' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Mira cle on 34th Street' 14 en 19 uur. 'Time Cop' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Juni or' 14 en 19 uur. 'Pulp Fiction' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'De Leeuwekoning' 14 en 19 uur. 'The Specialist' 21.30 uur. 't Beest Goes, 'Naked' 20.30 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'Short Cuts' 20 uur. VRIJDAG 23 DECEMBER Alhambra II Vlissingen, 'De Leeuwekoning' 19 uur. ZATERDAG 24 DECEMBER Alhambra II Vlissingen, 'De Leeuwekoning' 14 en 19 uur. ZONDAG 25 DECEMBER Alhambra II Vlissingen, 'De Leeuwekoning' 14 uur. MAANDAG 26 DECEMBER Alhambra II Vlissingen, 'De Leeuwekoning' 14, 16.15 en 19 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'Jungle Boek' 14 uur. DINSDAG 27 DECEMBER Alhambra II Vlissingen, 'De Leeuwekoning' 14 en 19 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'Merlijn de Tovenaar' 14 uur. WOENSDAG 28 DECEMBER Alhambra II Vlissingen, 'De Leeuwekoning' 14 en 19 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'Robin Hood' 14 uur. j

de Vlissinger | 1994 | | pagina 11