Bibliotheek probeert nieuwe manier van presenteren uit Samen aan het woord EXPOSITIE 'TERUGBLIK OP VLISSINGEN' Ierse folk in The Duke 24 NOVEMBER T/M 30 NOVEMBER IN MIDDEN ZEELAND In de kelder van de Openbare Bibliotheek in Vlissingen is tot en met 10 december de tentoonstelling Terug blik op Vlissingen' te zien. In de ruimte waar tot voor kort de Kunst uitleen was gehuis vest, liggen uitgestald op tafels en in kasten tussen de 250 en 300 boeken over de Twee de Wereldoorlog. Ter illustratie en als 'lok kertje' zijn de wanden van de kelder versierd met twintig panelen met foto's uit het archief van de firma Dert in Vlissingen. Deze manier van boe ken presenteren is een experiment dat navol ging verdient, vindt or ganisator Peter Stok. We gaan weer begin nen aan de 'donkere dagen'. Tijd dus om gezellig samen een boek te bekijken. En als ouders willen we dan natuurlijk het liefst dat ons kind er nog iets van opsteekt ook. Dat kan met een groot deel van de hier volgende boeken, die bijna allemaal be stemd zijn voor jonge kinderen. KINDERBOEKEN Woensdag 23 november 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 9 Eigenlijk was Peter Stok het al een tijd van plan: boeken die aspecten van hetzelfde onder werp behandelen bij elkaar leggen op een manier die de bibliotheekbezoeker stimuleert de boeken ter hand te nemen en in te kijken. Vijftig jaar bevrijding van Walcheren vond Stok een prima aanlei ding om het experiment te beginnen. „Veel boeken die hetzelfde onderwerp behande len staan vaak verspreid over de hele bibliotheek, omdat ze in verschillende genres zijn geschreven of bijvoorbeeld tot J.M. Dert en Peter Stok in de kelder van de Bibliotheek Vlissingen. de jeugdboeken worden gere kend. Het onderwerp koop vaardij in de Tweede Wereld oorlog is voor veel mensen een onvindbaar deeltje geschiedenis omdat het bij de afdeling scheepvaart staat," zegt Stok. Stok heeft vijfhonderd infor matieve boeken - en andere informatiedragers zoals video banden en dia's - uit de collec tie van de Vlissingse Biblio theek verzameld die allen over een stukje Tweede Wereldoor log gaan. Een kleine driehon derd liggen uitgestald op tafels. Naast boeken als De langste dag van C. Ryan en Het Achterhuis van Anne Frank, liggen werken als Zeeland 1940-1945, maar ook 'Neona zi's in de Bondsrepubliek'. „Dat boek staat normaal bij de afdeling Duitsland, maar past natuurlijk prima in deze pre sentatie," vindt Stok. Boeken die worden uitgeleend - wat nadrukkelijk de bedoeling is, gezien de bordjes boven de tafels die daartoe uitnodigen - worden vervangen door 'ver se' voorraad. Tussen de ruim opgezette tafels zijn stoelen neergezet, zodat bezoekers de boeken op hun gemakje kun nen inkijken. Om de nieuwe manier van boeken presenteren voor een groot publiek zichtbaar te maken is als 'lokkertje' een deel van het foto-archief van de firma Dert in de ruimte ten toongesteld. Enkele exempla ren, zoals de foto's van de brand in de St. Jacobskerk in 1911, bestempelt de eigenaar als 'uniek'. J.M. Dert: „Het zijn foto's van drie generaties Dert - en hun medewerkers natuur lijk - uit de periode van 1911 tot 1945, hoewel er ook wat han gen van de watersnood in '53 en uit de jaren zestig. Enkele jaren geleden vierde de firma Dert zijn honderdjarig bestaan en voor die gelegenheid heb ben we de foto's uitgezocht, opnieuw afgedrukt en geëxpo seerd boven onze zaak. Toen Peter Stok met het idee kwam ze hier op te hangen, leek ons dat een zinvolle bestemming. Ze komen hier goed tot hun recht." Hoewel het experiment op het moment van dit gesprek nog maar net is begonnen, durft Peter Stok al van een 'voor zichtig succes' te spreken. „Hoewel de kelder toch uit de normale 'loop' van de biblio theek ligt, heb ik al geregeld mensen naar beneden zien gaan. Dit is een testcase. Als deze manier van presenteren aanslaat zullen we het in de toekomst vaker zo doen. We hebben de ruimte. Misschien dat we in de toekomst meer marktgericht gaan presenteren en de mensen die zich met het onderwerp bezig houden gericht benaderen." De Irish folkmusic group Cora cle treedt vrijdag 25 november op in The Duke in Middelburg. Het optreden begint om 21 uur. Coracle speelt traditionele liedjes die in heel Ierland pop ulair zijn. Een aantal van die nummers werden bekend gemaakt door artiesten als The Dubliners, The Furey Brothers en Christy Moore. Coracle heeft, sinds de oprichting van de band in 1991, ook in Neder- j land een grote schare liefheb bers verzameld en is inmiddels een van de meest gevraagde bands in het Nederlandse folk- circuit. Begin dit jaar is violist Steve Bradshaw uit de band gestapt, maar onlangs heeft Ger Cloosterman zijn plaats ingenomen om het viertal compleet te maken. Vorig jaar maakte Coracle de eerste cd 'Far from the glens', waarop ook twee eigen nummers staan: het titelstuk en Old Brown Eyes. Margreet Meul meester Peuters zullen veel leren uit Mijn eerste Prisma woorden boek van Betty Root en Geoff Dann. Op elke pagina staan twee afbeeldingen. Leuk om samen naar te kijken en over te praten. De tekeningen zijn eenvoudig en herkenbaar en de begeleidende volwassene kan zelf bepalen, of hij meer met dit boek wil dan alleen maar kijken. Hoewel kijken natuurlijk ook gewoon leuk én leerzaam is. Mijn eerste woordjesboek van Angela Wilkes is bestemd voor oudere kleuters en kin deren van de onderbouw van de basisschool. Ruim duizend woorden zien we in de omge ving waarin ze thuishoren. En natuurlijk allemaal voorzien van een passende foto. We vinden het park, de tuin, de badkamer en nog veel meer thema's uit de directe omge ving. Bij het onderwerp tijd zien we bijvoorbeeld afbeel dingen van ontbijt, bedtijd en speeltijd, maar ook tekenin gen van dag en nacht en een opsomming van de dagen van de week. Bij 'spelen' zien we kinderen die huppelen, gooien, vangen en bouwen. Jonge kinderen zullen in dit boek steeds nieuwe dingen ontdekken op de duidelijke afbeeldingen. Woorden en begrippen ook in de serie 'Zo te zien', eveneens van de hand van Angela Wil kes. De aflevering Woordjes is eenvoudiger als het hierbo ven beschreven boek, maar geeft meer informatie als het eerste (Prisma) boek. Laten we het dus op de doelgroep 'jonge kleuters' houden. Op elke twee bladzijden vinden we een aantal illustraties/ Illustratie van Philip Hopman uit Liedjes met een hoepeltje erom. foto's over een bepaald on derwerp uit de directe leef omgeving van het kind. Steeds staat het woord erbij, zodat ook het iets oudere broertje of zusje kan laten zien, hoe goed hij kan lezen. Ook in deze serie verschenen de delen Begrippen, waarin we vooral kleuren, maten, vormen en tegenstellingen tegen komen, en Cijfers, waarin naast tellen aandacht wordt besteed aan meer, min der en evenveel. De hele serie kenmerkt zich door de duide lijke platen en heldere kleu ren. Op het moment dat de kinde ren meer willen weten dan alleen het bij de plaat vermel de woordje, kunnen ze over gaan op Mijn eerste encyclo pedie van Carol Watson. Hier is niet alleen een situatie weergegeven, maar daarbij is gelijk de nodige informatie over de betreffende onderde len vermeld. Zo vinden we bij het onderwerp 'Boodschap pen doen' een stukje over betalen, over de schoenwin kel, de boekhandel, het bood schappenlijstje enzovoorts. Kinderen die wat verder wil len kijken vinden er onder werpen als 'In de woestijn', of 'Verkeer te water'. Kinderen vanaf een jaar of zeven zullen veel plezier aan dit boek bele ven, vooral dankzij de combi natie van duidelijke foto's en eenvoudige tekst. Een kusje in een doos van Lidy Peters en Marijke Brug- mans is een alfabetboek met nonsensversjes van A tot Z. Op elke bladzijde een letter van het alfabet, die vergezeld gaat van een nonsensversje met bijpassende absurde tekening. Een voorbeeld van de letter N. Op de illustratie zien we een papieren bootje varend in een zee vol verras singen. Een haai is net bezig het bootje stuk te zagen. Het versje luidt: Nietes en Nooit/ zaten in een boot/ We zinken, zei Nietes/ nietes, zei Nooit. Ook Pret van A tot Z van Lisa Bruce en Debi Gliori is een alfabetboek. Maar wel heel anders dan het vorige. Hier zien we op elke bladzijde een afbeelding en daarnaast met (bijna) elke letter van het alfa bet minstens één woord. Op de eerste bladzijde zijn dat allemaal kindernamen, ver volgens voorwerpen in huis, dieren etcetera. Op elke blad zijde wordt uitgegaan van Peter, die samen met het lezende kind alles kan benoe men. Verrassend vond ik de uitga ve Liedjes met een hoepeltje erom, samengesteld door Joke Linders en Toin Duijx. Meer dan tweehonderd lied jes die gezongen worden in de kinderdagverblijven, peu terspeelzalen en onderbouw van de basisscholen vinden we hier terug. Natuurlijk al die bekende liedjes als 'Berend Botje' en 'Jan Huigen in de ton', maar ook 'Piet de Smeerpoets' en 'Op een klein stationnetje' vinden we hier. Verder die voor ons onbeken de liedjes waar kinderen mee thuiskomen van speelzaal of school. Wij hebben ze nooit geleerd. Zo vond ik bijvoor beeld bij de Herfst: Twee druppeltjes regenwater,/ regen op de ruiten./ Je gaat nu snel naar buiten.... En ook: Hoor de wind eens waaien: hoei hoei hoei! Zie de bomen zwaaien: oei oei oei! De liedjes zijn verzameld op de betreffende locaties door een groep studenten. Het resultaat is een prachtige bundel op onderwerp gesor teerde en van vele illustraties voorziene liedjes. Voor die mooie illustraties zetten veer tien min of meer bekende illu stratoren hun beste beentje voor. Alleen vond ik het erg jammer dat er geen muziek bij de liedjes aanwezig is. Gelukkig wordt ook daar wat aan gedaan en verschijnt in het volgende voorjaar een cassette met vijf CD's, waarop alle in de bundel aanwezige liedjes te horen zijn. Ik kijk er nu al naar uit. Eigenlijk is dit een van de handboeken voor alle ouders van jonge kinde ren. Twaalfduizend jaar geleden konden onze voorouders tus sen Engeland en het vaste land op en neer lopen zonder natte voeten te krijgen. In de negentiende eeuw zagen tien tallen plannen het licht om Engeland te verbinden met het vasteland. En in de twin tigste eeuw lukte dat. Over deze geschiedenis én over de bouw van de tunnel gaat het boek De Kanaaltunnel van Francis Kochert. Wat er alle maal aan vooraf ging en hoe de tunnel uiteindelijk tot stand kwam kunnen kinderen te weten komen dankzij dit van vele foto's voorziene informatieve boek. Tenslotte alvast een voorbe reiding op de kerstdagen. Want de volgende aflevering zal te laat komen om nog iets met Mijn kerst knutsel boek te kunnen doen. Dit boek van Anna Murray en Lynda Watts bevat tips voor het maken van versieringen, lekkernijen en allerlei andere zaken, die met kerst te maken hebben. Ook voorbereidende zaken als het maken van kaarten en een adventskalender komen aan de orde. Op elke twee bladzij den staat een idee, voorzien van duidelijke tekeningen. En aan het einde vinden we dan nog de benodigde patronen. Op tijd aan de gang dus. Mijn eerste Prisma woor denboek door Betty Root en Geoff Dann, Uitgeverij Het Spectrum Utrecht, f19,90. Mijn eerste woordjesboek door Angela Wilkes, Uit geverij Standaard Ant werpen, f27,50. Voor Nederland: M&P Weert. Serie 'Zo te zien' door Angela Wilkes, delen: Woordjes, Begrippen, Cij fers. Uitgeverij Zirkoon Amsterdam, 122,50 per stuk. Mijn eerste encyclopedie door Carol Watson, Uit geverij Standaard Ant werpen, f32,50. Voor Nederland M&P Weert. Een kusje in een doos door Lidy Peters en Marij ke Brugmans, Uitgeverij Gottmer Haarlem, f22,90. Pret van A tot Z van Lisa Bruce en Debi Gliori, Uit geverij Bakermat Meche- len/EF en EF boeken Beusichem, f24,50. Liedjes met een hoepeltje erom door Joke Linders en Toin Duijx, Uitgeverij Unieboek Houten, f39,90. De Kanaaltunnel door Francis Kochert, Uitge verij Casterman Dronten, f20,50. Mijn kerst kuntselboek door Anna Murray en Lynda Watts, Uitgeverij M&P Weert, f 19,90. DOMBURG Marie Tak van Poortvliet Museum, 'Domburg, juli-augus- tus 1912', tentoonstelling schilde rijen. Geopend ma. 13.30-17 uur, di. t/m vr. 10-17 uur, za. en zo. 12- 17 uur. GOES Lunchcafó Stadhuis, Ruud Tet- teroo, diverse technieken. Ge opend di. t/m za. 9-18 uur. Galerie van den Berge, Marcel Zalme, panorama's. Marcel van Eede, tekeningen, Peter Schout- sen, 'twee vitrines' (vanaf 27 november). Galerie 'Mi Parti', 'Dressing Domestic Dreams', expositie over verlichting en woningstoffering door diverse kunstenaars. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland, Charles Breyer, 'Meneer, dat mag u niet fotografe ren', foto's uit de Tweede Wereld oorlog. Stichting PZZ, Kees Wisse, aquarellen, olieverfschilderijen en beelden. Bibliotheek, COS, 'Zeeuwen kie ken 't Zuiden' (t/m 27 november). Centrum De Pijlers, Jacky Hoogerheide, schilderijen. Bibliotheek, Johan Deumens, 'Reizen' kunstboeken. Stadskantoor, Leden Stichting Goese Kunstmarkt, expositie. Oosterscheldeziekenhuis, Zeeuwse kunstenaars, 'Honderd Gulden Expositie'. KAMPERLAND Restaurant Papilion, Lydia Klop- Steendijk, aquarellen en portret ten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona, llona Schmit, Naïe ve schilderijen, U+S Zölner-Krum- ne, sieraden. Geopend za. van 14- 17 uur. Galerie Bekenes, Jannie de Wit- te-de Regt, olieverven en aquarel len. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Maurice en Saskia Góth, tekeningen, aqua rellen, gouaches en pastels. Achter de Houttuinen 50, Mar tin Richardson, hologrammen. Geopend ma. t/m za. 10.30-17.30 uur. Galerie Willem Vader, L. Noord straat 56, schilderijen, tel. 01180- 29419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, 01180-16323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling over diverse kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Zeeuwse Bibliotheek, 'Dorpen op Schouwen-Duiveland', Drei- schor, Noordgouwe, Zonnemaire en Schuddebeurs. Galerie Het Gouden Briefke, Liesbeth te Velde; beschilderde kleding en kleurige papiermaché ballen, Kitty Jansen; olieverfschil derijen, Wim Jonker; sculpturen. Galerie 't Haentje te Paart', Spanjaardstraat 19, Hanny Poel- meyer-van Geldere; keramiek, Leo Poelmeyer; gouches en grafiek (vanaf 26 november). Brasserie De Huifkar, Markt 19, André Groenenberg, pentekenin gen in de nautische sfeer. Stichting Welzijn Ouderen, Molstraat 13, Bea van Leeuwen; modelstudies in krijt en aquarel, Loek den Hollander; beelden en olieverf. Kees Gunter; olieverf. Geopend op werkdagen van 10-16 uur. Weefatelier 'De Schietspoel', Langeviele 47, Dora Prins, textiel- objecten, aquarellen, patchwork, beschilderde zijde, hoeden, kle ding en cementen tuinpotten en - schalen. Geopend di., do. en za. van 13.30-17 uur. Gemeente-archief, Stadhuis straat 2, Tweede Wereldoorlog: verwoesting, wederopbouw en bevrijding van Middelburg, foto tentoonstelling. Kuiperspoort 22, Guido Vlottes, Paul Fleming, Maarten Verhaak, Ellert Haitjema, Patrick Merckaert en Larry Clark, geopend wo. t/m za. 13-17 uur (t/m 26 november). Zeeuwse Bibliotheek, Abdijcol lectief, beeldententoonstelling (t/m 26 november). De Vleeshal, Andrea Robbins en Max Becher, fotografie. Geopend di. t/m zo. 13-17 uur (t/m 27 november). Brasserie Bleue, Damplein, Thea van Soelen, olieverf, acryl en aquarel. Delta College, 'Passie na arbeid', geopend di. 19-21 uur en wo. t/m vr. 15-17 uur. Rabobank, Lange Geere 3, Janita de Jong, tekeningen. ABN-AMRO Bank, Markt 7, cur sisten van het Middelburgs Insti tuut voor Kunstzinnige Vorming. Zeeuws Museum, 'Mondriaan en Toorop temidden van hun tijdge noten in Domburg'. Geopend ma. 13.30-17 uur, di. t/m vr. 10-17 uur, za. en zo. 12-17 uur. Delta Nutsbedrijven, Cor van der Poel, abstracte werken in acryl verf. Middelburgs Koffiehuis, D. Heijgelaar, pentekeningen, ge opend ma t/m za. 10-18 uur, zo. 12- 18 uur. Zeeuwse Centrale Discotheek, Henry A. Klabbers, krijt, gouache, tekeningen. DONDERDAG 24 NOVEMBER Stadsschouwburg, Middel burg; Youp van 't Hek, 'Spelen met je leven', 20 uur. Kloveniersdoelen, Middelburg; Danel Quartet, 20.30 uur. VRIJDAG 25 NOVEMBER Stadsschouwburg, Middel burg; Youp van 't Hek, 'Spelen met je leven', 20 uur. Burgerzaal Stadhuis, Middel burg; Musica Petropolitana, 20 uur. Concert- en Gehoorzaal, Mid delburg; Symfonie-orkest van de Concervatoria Antwerpen, Maast richt en Tilburg, 20.15 uur. De Stenge, Heinkenszand; Rob de Nijs, 20.30 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; Tim van der Sluijs, 'Rood Licht', 20.30 uur. Kloveniersdoelen, Middelburg; Meridian Arts Quintet, 20.30 uur. The Duke, Middelburg; Irish folkmusic group Coracle, 21 uur. Danstheater Cosmo, Vlissin gen; Dezz, 21 uur. De Piek, Vlissingen; Cassette presentatie Gringo, voorprogram ma: The Paintball Maniacs, 22 uur. ZATERDAG 26 NOVEMBER Ambachtscentrum, Goes; Pop pentheater Sim Bolus, 'Wat 'n schat', 14.30 uur. Prins van Oranje, Goes; Stich ting Dansz, 'Na de Tijd', 20 uur. St. Jacobskerk, Vlissingen; Koninklijke Zangvereniging Mas- treechter Staar, 20 uur. Nieuwe Kerk, Middelburg; Orgelconcert Margreeth C. de Jong, 20 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; Toneelvereniging Heer Hendrik, 'De Koningin' en Toneelvereniging 't Zand, 'April Dawn', 20.30 uur. Middelburgs Minitheater; Mid delburgs Theater, 'Los zand', 20.30 uur. Kloveniersdoelen, Middelburg; Gerard Bouwhuis, 20.30 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; De Internationale Nieuwe Scène, 'Mistero Buffo', 20.30 uur. De Piek, Vlissingen; Acid-Jazz- Dance formatie SO Jazz, 22 uur. ZONDAG 27 NOVEMBER Prins van Oranje, Goes; Stich ting Dansz, 'Na de Tijd', 14.30 uur. Schuttershof-café, Middel burg; Grandpa Nick Sessieband en blueszanger Peter Kempe, 17 uur. Strandpaviljoen Piet Hein, Koudekerke; Catfish Keith, 20 uur. DINSDAG 29 NOVEMBER Grote Kerk, Goes; Carillonbe speling Sjoerd Tamminga, 13.30- 14.30 uur. Zeeuwse Bibliotheek, Ente Breed, foto-tentoonstelling 'Nieuw Zicht op Zeeland. NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dage lijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, tentoonstelling 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Frame work Invitation. OOSTKAPELLE Green White Hotel, buitenplaats lepenoord, Olga Westrate: kera miek, Ko van Driel, beelden. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, De Manteling, 'een verleden met toekomst', tentoon stelling. Zeeuws Biologisch Museum, natuurkunsttentoonstelling (vanal 26 november). OOST-SOUBURG Bibliotheek, Inkt, tentoonstelling van gedichten 'Zicht op gedicht' (t/m 28 novemer). Bibliotheek, 'Zeeuwen kieken 't Zuiden', fototentoonstelling (vanaf 29 november). Watertoren, Toon Truyens; schil derijen, Fredy Wolf-Wubben; sculptuur, Karolien Helweg en Marian Smit; installatie. VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijs- ten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantie land). Stedelijk Museum Vlissingen, Wim de Maat, schilderijen. 'Het leven ging door', een beeld van het leven in Vlissingen tijdens de Tweede Wereldoorlog. Aanvul ling: een avondsmaalbeker, - schaal en stola gebruikt door The King Own Scottish Borderers. Openbare Bibliotheek, 'Terug blik Vlissingen in oorlogstijd', foto's en boeken over de Tweede Wereldoorlog. Café Soif, Bellamypark 14, Doornèd, 'Be happy and colourful". Grand Hotel Arion, Boulevard Bankert 266, Joke Nederhand- Wijnbergen, aquarel, oliepastel, crayon, potlood. Restaurant De Gevangentoren, Boulevard De Ruyter 1a, Willemien van Nassau; olieverven, Ineke Holtkamp; aquarellen. Galerie Hannelore Meyaard, David Goldblad, olieverfschilderij en. ING bank, Aagje Dekenstraat, Géza Kovécs; linosneden en schil deringen, Jan Smith; foto's uit Roemenië. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. DONDERDAG 24 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Lion King' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Specialist' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'When a Man loves a Woman' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Blown Away' 20 uur. Grand Theater Goes, 'De Leeuwekoning' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Fresa Y Chocolate' 20 uur. VRIJDAG 25 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Lion King' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Specialist' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'When a Man loves a Woman' 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Mask' 19 uur. 'Blown Away' 21.45 uur. Grand Theater Goes, De Leeuwekoning' 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Fresa Y Chocolate' 20 uur. 'Last Tango in Paris' 22.30 uur. ZATERDAG 26 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Lion King' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Baby's Day Out' 14 uur. 'The Specialist' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'When a Man loves a Woman' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Mask' 14 en 19 uur. "Blown Away' 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'De Leeuwekoning' 14, 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Fresa Y Chocolate' 20 uur. 'Last Tango in Paris' 22.30 uur. ZONDAG 27 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Lion King' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Baby's Day Out' 14 uur. 'The Specialist' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'When a Man loves a Woman' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Mask' 14 en 19 uur. 'Blown Away' 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'De Leeuwekoning' 14, 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Fresa Y Chocolate' 20 uur. MAANDAG 28 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Lion King' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Specialist' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'When a Man loves a Woman' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Blown Away' 20 uur. Grand Theater Goes, 'De Leeuwekoning' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Last Tango in Paris' 20 uur. DINSDAG 29 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Lion King" 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Specialist' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'When a Man loves a Woman' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Blown Away' 20 uur. Grand Theater Goes, 'De Leeuwekoning' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Last Tango in Paris' 20 uur. WOENSDAG 30 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Lion King' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Baby's Day Out' 14 uur. 'The Specialist' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'When a Man loves a Woman' 14 en 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Mask' 14 uur. 'Blown Away' 20 uur. Grand Theater Goes, 'De Leeuwekoning' 14 en 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Fresa Y Chocolate' 20 uur. ZATERDAG 26 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'De Leeuwekoning' 14 en 16 uur. ZONDAG 27 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'De Leeuwekoning' 14 en 16 uur. WOENSDAG 30 NOVEMBËR~ Alhambra I Vlissingen, 'De Leeuwekoning' 14 uur. t

de Vlissinger | 1994 | | pagina 9