Varende milieu-expositie te zien op de Broeiboot Split in Vestzak Mathilde Santing in het Arsenaal Blues op het strand Muziektheater tegen vreemdelingenhaat BEELD VAN VLISSINGEN TIJDENS OORLOG 27 OKTOBER T/M 2 NOVEMBER IN MIDDEN ZEELAND In het Stedelijk Mu seum in Vlissingen is vanaf morgen tot en met 13 februari de ten toonstelling 'Het leven ging door' te zien. De expositie geeft een beeld van het leven van de burgers tijdens de Tweede Wereldoor log en de periode die daarop volgde. Cen traal in de expositie staat niet de strijd, de bevrijding of de bezet ting, maar het leven van de burgers in de oorlogsjaren en de periode vlak erna. De expositie maakt een aantal van hun verha len zichtbaar en schetst een beeld van de gevolgen van de bezetting op het onderwijs, het stads beeld, evacuaties, bombardementen, dis tributie en tot slot de bevrijding en inunda tie. Woensdag 26 oktober 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 9 mmm Het leven ging door Als over de Tweede Wereld oorlog wordt gesproken wordt de aandacht meestal gericht op oorlogshandelingen of de bevrijding. In tegenstelling tot veel andere delen van Neder land was Walcheren, en Vlis singen in het bijzonder, al snel een 'Sperrgebiet', een oorlogs gebied. Vooral door de aanwe zigheid van de scheepswerf De Schelde, de havens en een vliegveld was Vlissingen van groot strategisch belang. Wal cheren en vooral Vlissingen werd omgebouwd tot een ves ting. De stad werd meer dan andere steden gedurende de hele oorlogsperiode gebom bardeerd. Voor de mensen die in Vlissin gen leefden betekende dit dat er piotsteling vliegtuigen over konden vliegen die bommen lieten vallen. Door de bombar dementen zijn veel burger slachtoffers gevallen. Op 24 april 1942 bijvoorbeeld kwam een bommenregen op de stad terecht. Spuiboezem, Badhuis straat, Bouwen Ewoutstraat, Walstraat en Aagje Deken straat werden het meest getroffen. Het luchtalarm werd gegeven toen de bommen al waren gevallen. Er vielen 33 doden en 42 zwaar gewonden en daarnaast was de materiële schade groot. Het luchtalarm in Vlissingen ging zo vaak af, dat veel men sen niet eens meer reageer den, maar gewoon bleven doorwerken. In augustus 1942 werd dan ook besloten dat iedereen die niet voor zijn werk in Vlissingen hoefde te blijven moest eva cueren. Veel mensen vertrok ken naar een dorp ergens op Walcheren of op de Bevelan- den. De controle of iemand wel of niet voor werk in Vlis singen moest zijn was echter niet erg streng, zodat veel mensen vrij snel naar Vlissin gen terugkeerden. Toch bleef het inwonersaantal van Vlis singen dalen: van 23 duizend in 1940 naar een kleine drie duizend inwoners in de novemberdagen van 1944. De stad werd langzaam volge bouwd met bunkers. Steeds grotere delen Vlissingen waren verboden gebied. Tank muren liepen dwars door de stad en op het strand versche nen 'Rommelasperges'. De Vlissingse boulevards werden omgebouwd tot een zware verdedigingswal. In grote delen van de stad waren per manent Duitse soldaten aan wezig. Het stadsbeeld veranderde totaal. De bewoners werden constant gewezen op het feit dat Vlissingen bezet was. Westerschelde Al in 1940 hadden bezoekers toestemming nodig om op Walcheren te komen. Het rei zen werd bemoeilijkt. De trein en de tram werden vaak beschoten - regelmatig moes ten passagiers uit de tram springen om dekking te zoe ken. De scholen werden in gebruik genomen voor andere doelen of werden wegens het gevaar van bombardementen gesloten. Voor middelbaar onderwijs moesten de scholie ren voortaan naar Middelburg en de lagere scholen verhuis den naar een boerderij buiten de stad of naar de huiskamers van de onderwijzers. Op 3 en 4 november 1944 werd Vlissingen als onderdeel van de slag om de Schelde bevrijd. Het vrij maken van de vaarrou te naar Antwerpen was van cruciaal belang voor de voort gang van de strijd tegen de Duitse bezetters. De haven van Antwerpen viel op 4 septem ber 1944 nagenoeg zonder schade in handen van de geal lieerden. Bijna alle havens aan de Noordzeekust en het Kanal waren door de vertrekkende Duitsers grondig vernield en nagenoeg onbruikbaar. De geallieerden moesten nog steeds gebruik maken van de tijdelijke havens, aangelegd in Normandië na D-Day. De haven van Antwerpen kreeg daardoor een doorslaggeven de rol voor de aanvoer van materiaal en troepen. De monding van de Schelde was nog in handen van de Duitse troepen. Rond de Wes terscheid e ontwikkelde zich daarom een verbeten strijd die de oevers van de Westerschel de veranderde in een slagveld. In deze strijd werd menige plaats in Zeeuwsch Vlaande ren nagenoeg met de grond gelijk gemaakt. Walcheren werd onder water gezet. Van Westkapelle bleef alleen de vuurtoren staan en van Vlissin gen was na de strijd slechts één huis onbeschadigd. Vlis singen was bevrijd, maar de strijd tegen het water duurde tot maart 1946. Pas toen kon het normale leven op Walche ren en in Vlissingen zich enigs zins normaliseren. De expositie in het Stedelijk Museum in mede een onder deel van een project voor de bovenbouw van het basison derwijs en de onderbouw van het middelbaar onderwijs. Het project is een samenwerking tussen het Gemeentearchief en het Stedelijk Museum van de gemeente Vlissingen. Wet houder C. de Keijer van Onder wijs opent de tentoonstelling donderdag om 14 uur. Paul Geremia. Onder de titel 'Blues On The Beach' organiseert de stich ting Mister Charlies Blues samen met strandpaviljoen Piet Hein twee country blues concerten. Vrijdag 28 oktober bijt Paul Geremia uit de Ver enigde Staten om 20.30 uur de spits af. Catfish Keith treedt 27 november om 20 uur op. Beide concerten vinden plaats in het Strandpaviljoen Piet Hein in Koudekerke. Champagne Charly verzorgt bij beide optredens het voorprogram ma. Paul Geremia is het prototype van een 'musician's musician'. Bluesmensen als John Ham mond, Steve James en Roy Book Binder geven hoog op van de kwaliteiten van deze muzikant. Omdat Geremia zelf nooit de commercie heeft gezocht is hij bij het grote publiek nauwelijks bekend. Toch brengt hij al bijna dertig jaar zijn ongeëvenaarde coun- tryblues-muziek. Hij bespeelt zowel de zessnarige als de twaalfsnarige gitaar. Daar naast bespeelt hij de blues- harp. Zijn repertoire bevat veel obscuur blueswerk uit de jaren twintig en dertig. Daarnaast speelt hij veel eigen composi ties. Inmiddels heeft Geremia zes platen en cd's uitgebracht. Het optreden in Piet Hein is het enige dat Paul Geremia tijdens zijn Europese toernee in Nederland geeft. Ensemble Contraint en Theater Kontra-Punkt uit Düs- seldorf brengen woensdag 2 november hun produktie 'Das Schwein mit der Geige' in het Arsenaaltheater in Vlissingen. De muziektheaterproduktie neemt stelling tegen de opko mende vreemdelingenhaat. De voorstelling begint om 20.30 uur. Volgende maand is het vijftig jaar geleden dat in Zeeland een einde kwam aan de Twee de Wereldoorlog. De vraag is of er inmiddels veel is veran derd. Rechts-extremisme en vreemdelingenhaat lijken 'nor maal' of op zijn minst geaccep teerd te worden. Ensemble Contraint en Theater Kontra- Punkt nemen met 'Das Schwein mit der Geige' stel ling tegen deze ontwikkeling. Vier acteurs en acht musici brengen een Duitstalige be werking van 'Through Roses' van Marc Neikrug, die het werk in 1980 componeerde voor de Hebreeuwse Vereniging in New York. Een vrouw vertelt de geschie denis van een joodse violist in een Nazi-concentratiekamp. Zijn lotgenoten worden ver gast, terwijl hij - 'het zwijn met de viool' - door de bewakers omwille van zijn 'amuse mentswaarde' wordt ge spaard. Voor de ogen van de vertelster ontvouwt zich, als een visioen van haar eigen toekomst, de gruwelijke ont luistering van een machteloos individu. 'Das Schwein mit der Geige' belooft een actueel en indringend stuk muziektheater te worden dat vanuit het heden het verleden becom mentarieert, maar ook omge keerd. Meer vaart met minder ener gie. Dat is de titel van de varende milieutentoonstelling van de Vereniging Milieude fensie die vrijdag 4 en zater dag 5 november ligt afge meerd aan de Loskade in Mid delburg. Zondag 6 november ligt de Broeiboot in de Koopmansha ven in Vlissingen. De Broeiboot maakt een tour nee langs ruim dertig van 127 Nederlandse Klimaatverbon- dengemeenten. Deze hebben zich bij het Kli- maatverbond aangesloten en zullen zich extra inspannen voor energiebesparing. Ze hebben beloofd voor het jaar 2010 hun uitstoot van het broeikasgas kooldioxide (C02) ten opzichte van 1990 te halve ren. De Broeiboot brengt een ten toonstelling en diverse activi teiten op en naast de boot. De thema's van de tentoonstelling en de activiteiten zijn onder meer energiebesparing, broei kas-effect, de verdeling van energie in de wereld, duur zaam bouwen, duurzaam woon-werkverkeer en zuivere koffie. De activiteiten omvatten onder meer lezingen, workshops, een Broeibraderie (een markt met kraampjes, ingericht door MICMEC Walcheren), verkoop bij opbod van vijf ligfietsen en enkele muziekoptredens. Gedurende de drie dagen organiseeert het stadsgewest Vlissingen/Middelburg samen met de Delta Nutsbedrijven een prijsvraag. Wethouder L. Poppe-de Looff van Vlissingen verricht vrijdag 4 november om 10 uur de opening van de tentoonstelling op de Broei boot, die dan ligt afgemeerd aan de Loskade in Middelburg. De Zeeuwse amateurtheater groep Split uit Goes speelt vrijdag 28 en zaterdag 29 okto ber in het Vestzaktheater in Vlissingen. Split brengt dit sei zoen 'Een Zwarte Pool' van Karst Woudstra. Split manifesteert zich al een aantal jaren op eigenzinnige wijze en houdt niet alleen van uitdaging maar ook van afwis seling. Dat bleek onder meer uit voorgaande produkties als 'Tropenjaren' van Adriaan van Dis, 'Abel' van Alex van War merdam en 'Boeren Sterven' van Franz Xaver Kroetz. Voor deze laatste produktie ontving de groep in 1990 de Culturele Prijs van de gemeente Goes. Dit seizoen speelt Split 'Een Zwarte Pool'. Karst Woudstra schreef het stuk in opdracht van Het Nationale Toneel en zag het in 1992 bekroond met de Albert van Dalsumprijs. Plaats van handeling is de Amsterdamse grachtengordel. Het lief en vooral het leed van enkele dertigers, van oudsher vrienden, wordt in de loop van een avond en een nacht uitge sproken. Vijf personages bren gen daarbij vooral het onzeg bare onder woorden: de zaken die men wel weet, wel beleeft, maar zo moeilijk kan benoe men. Door de openbaarmaking van de geheimen uit het gezamen lijke verleden blijkt de vriend schap niets anders te zijn dan een web van leugens en bedrog. Alleen al door zijn aanwezigheid speelt de jonge Pool Zygmynt - die als huis knecht aan de kost komt - bij de langzame onttakeling een belangrijke rol. 'Een Zwarte Pool' toont mensen in een wereld van nu. De individuele problematiek van de vijf perso nages laat tussen de bedrijven door het een en ander zien van de huidige tijdsgeest. Beide voorstellingen beginnen om 20.30 uur. Mathilde Santing. Foto: Sanne Peper. Mathilde Santing geeft vrijdag 28 oktober een concert in het Arsenaaltheater in Vlissingen. Het concert begint om 20.30 uur. Santing treedt op met haar vernieuwde begelei dingsband The Whole Band en brengt een nieuw, afwisselend repertoire. Het concert in het Arsenaal theater is onderdeel van de 'Under A Blue Roof'-tournee, waarvan Santing het eerste deel in het voorjaar na 44 uit verkochte optredens afsloot. De zomerstop is gebruikt om een studioversie van deze optredens op te nemen. De twaalf uitverkoren stukken die het album rijk is, vormen de huiskamerversie voor de lief hebbers die de show hebben moeten missen of die Santings interpretaties van bekende en minder bekende nummers nog eens willen beleven. De zangeres met de sterke stem zit momenteel midden in haar 'gitaarperiode', die werd onderbroken voor het met een Edison bekroonde pianopro ject 'Mathilde Santing sings Randy Newman". Nu pakt ze de draad weer op die begon met 'Carried Away', de pop- georiënteerde cd en toernee van 1991. Het nieuwe album 'Under A Blue Roof' is volgens platenmaatschappij Sony Music een waardige opvolger geworden, waarop haar zwerf katjes, zoals Mathilde Santing de 'gevonden' liedjes noemt, een sfeervol onderkomen vin den. Santings band wisselde van naam - heet nu The Whole Band- en werd van vers bloed voorzien. De veranderingen in de band zeggen ook iets over de muzikale richting die de zangeres is ingeslagen. 'Under A Blue Roof' wordt gespeeld door een veelzijdige groep die zowel recht-toe-recht-aan pop kan laten horen als - aange vuld met accordeon en cello - soul en kamermuziek. DOMBURG Marie Tak van Poortvliet Museum, 'Domburg, juli-augus- tus 1912', tentoonstelling schilde rijen. GOES Lunchcafé Stadhuis, mevrouw Parmentier, olieverven, (t/m 31 oktober), vanaf 1 november: Ruud Tetteroo, diverse technieken. Ge opend di. t/m za. 9-18 uur. Stichting PZZ, Marianne de Glopper, aquarellen en tekenin gen (t/m 31 oktober). Galerie van den Berge, Marcel van Eeden, tekeningen. Marcel Zalme, preview, Anish Kapoor, Bernard Heesen en Yvon Trossèl, glaswerk. Galerie 'Mi Parti', 'Dressing Domastic Dreams', expositie over verlichting en woningstoffering door diverse kunstenaars. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland, Charles Breyer, 'Meneer, dat mag u niet fotografe ren', foto's uit de Tweede Wereld oorlog. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en por tretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona, llona Schmit, Naïeve schilderijen, U+S Zölner- Krumne, sieraden. Geopend za. van 14-17 uur. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Maurice en Saskia Góth, tekeningen, aqua rellen, gouaches en pastels. Achter de Houttuinen 50, Mar tin Richardson, hologrammen. Geopend ma. t/m za. 10.30-17.30 uur. Galerie Willem Vader, L. Noord straat 56, schilderijen, tel. 01180- 29419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, 01180-16323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling over diverse kerken in Middelburg. Roosevelt Study Center, Abdij 9, 'D-Day Remembered: het ver haal in foto's', fototentoonstelling in het kader van de 50ste herden king van de geallieerde invasie in Normandië. Geopend ma. t/m vr. 10-12.30 uur en 13.30-16.30 uur (t/m 31 oktober). Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Zeeuwse Bibliotheek, 'Dorpen op Schouwen-Duiveland', Ouwer- kerk en Nieuwerkerk. Galerie 'Artico', Maria Heer- kens; gemengde technieken in fascinerende compositie en kleu ren, Dick Monshouwer; pastel tekeningen, gemengde technie ken en bijpassende sieraden, ge opend di. t/m za. 10-16 uur (t/m 28 oktober). Galerie Het Gouden Briefke, Christa Geluk; keramiek, Carien Bedeaux; beschilderde katoenen stoffen, Wim Jonker; bronzen beelden, Franka Giaquinto, naïe- ven van katten. Zeeuwse Centrale Discotheek, Jamta de Jong, 'Een Universum' (t/m 31 oktober). Delta Nutsbedrijven, Saskia Eggink, grafische technieken (t/m 31 oktober). Galerie 't Haentje te Paart', Spanjaardstraat 19, Ineke v.d. Berg-Stoffels, schilderijen, Hans v.d. Berg, beeldhouwwerken. Brasserie De Huifkar, Markt 19, André Groenenberg, pentekenin gen in de nautische sfeer. Stichting Welzijn Ouderen, Molstraat 13, Bea van Leeuwen; modelstudies in krijt en aquarel, Loek den Hollander; beelden en olieverf. Kees Gunter; olieverf. Geopend op werkdagen van 10-16 uur. Weefaterlier 'De Schietspoel', Langeviele 47, Dora Prins, textiel- objecten, aquarellen, patchwork, beschilderde zijde, hoeden, kle ding en cementen tuinpotten en1- schalen. Geopend di., do. en za. van 13.30-17 uur. Gemeente-archief, Stadhuis straat 2, Tweede Wereldoorlog: verwoesting, wederopbouw en bevrijding van Middelburg, foto tentoonstelling. Het Middelburgs Koffiehuis, Roel Coppejans, inkt, podlood, pastel afgewerkt met olieverf of gouches op papier (t/m 29 okto ber). Kuiperspoort 22, Guido Vlottes, Paul Fleming, Maarten Verhaak, Ellert Haitjema, Patrick Merckaert en Larry Clark, geopend wo. t/m za. 13-17 uur. Zeeuwse Bibliotheek, 'Het water en wij', tentoonstelling. Zeeuwse Bibliotheek, Abdijcol lectief, beeldententoonstelling. De Vleeshal, Andrea Robbins en Max Becher, fotografie. Geopend di. t/m zo. 13-17 uur (vanaf 28 oktober). Multi Colour, Rein Hagenaars, abstract en figuratief werk in gemengde technieken. Geopend di. t/m za. 10-17 uur. Brasserie Bleue, Damplein, Thea van Soelen, olieverf, acryl en aquarel. Delta College, 'Passie na arbeid', geopend di. 19-21 uur en wo. t/m vr. 15-17 uur. NEEL TJE JANS Delta Expo, Windenergie, ten- DONDERDAG 27 OKTOBER Abdij Toren, Middelburg; bei aard bespeling Sjoerd Tamminga, 19 uur. Provinciehuis, Middelburg; Leo Cuypers, 19.30 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Staatsopera van Tatarstan, 'Rigoletto', 20 uur. Kloveniersdoelen, Middel burg; Willem Breuker en Adhoc Ensemble, 22.30 uur. VRIJDAG 28 OKTOBER Prins van Oranje, Goes; Goese Operette Vereniging, 'Zwei Herzen im Dreiviertelakt', 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; De Hollandse Comedie, 'Valstrik voor een man alleen', 20 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; Theater Split, 'Een Zwarte Pool', 20.30 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Mathilde Saning, 20.30 uur. Kloveniersdoelen, Middel burg; ICP Orkest, 20.30 uur. Jongerencentrum Midgard, Middelburg; Theateroptreden Jan de Ridder, 22 uur. 't Beest, Goes; Ross Curry, 22 uur. ZATERDAG 29 OKTOBER Prins van Oranje, Goes; Goese Operette Vereniging, 'Zwei Herzen im Drieviertelakt', 20 uur. Zeelandhallen, Goes; The Sce ne, 20 uur. Grote Kerk, Goes; bevrijdings concert met Chr. Oratoriumver eniging, Zeeuwse Koorschool, Zeeuws Vocaal Ensemble en Big Band van de Zeeuwse Muziek school, 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Guido Belcanto Orkest, 'Zeerover zonder boot', 20.30 uur. Kloveniersdoelen, Middel burg; Robert Ashley, 20.30 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; Theater Split, 'Een Zwarte Pool', 20.30 uur. Middelburgs Minitheater, Mid delburg; Middelburgs Theater, 'Los zand', 20.30 uur. Café 't Schuttershof, Middel burg; Groovemania, 22 uur. De Piek, Vlissingen; Kaah, Somalisch/Afrikaanse muziek, 22 uur. ZONDAG 30 OKTOBER Middelburgs Minitheater, Mid delburg; Middelburgs Theater, 'Los zand', 14.30 uur. Kloveniersdoelen, Middel burg; Geoffrey Douglas Madge, 16 uur. 't Schuttershofcafé, Middel burg; Grandpa Nick Sessieband, 'Bee Gees', 17 uur. DINSDAG 1 NOVEMBER Grote Kerk, Goes; Carillonbe speling Sjoerd Tamminga, 13.30- 14.30 uur. WOENSDAG 2 NOVEMBER Stadsschouwburg, Middel burg; Erik van Muiswinkel en Margöt Ros, 'De Heldenlul', 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Ensemble Contraint en Theater Kontra-Punkt, 'Das Schwein mit der Geige', 20.30 uur. toonstelling windenergie. Dage lijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, tentoonstelling 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Frame work Invitation. OOSTKAPELLE Green White Hotel, buitenplaats lepe noord, Olga Westrate, kera miek, Ko van Driel, beelden. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, De Manteling, 'een verleden met toekomst', ten toonstelling. OOST-SOUBURG Watertoren, Krien Clevis; schil derijen, Wim Caus; keramiek, Gery de Smet; schilderijen, Leo Copers; installatie. VEERE Grote Kerk, Antoine Mes, Zeeuwse Landschappen (t/m 30 oktober). VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Bres- kens. Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissel- lijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantie land). Stedelijk Museum Vlissingen, Wim de Maat, schilderijen. 'Het leven ging door', een beeld van het leven in Vlissingen tijdens de Tweede Wereldoorlog. De Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Angelique van der Lugt, foto grafie, geopend vr. t/m zo. 14-17 uur. Scheldehof, Etta Risakotta- Lawalata, aquarel schilderijen. Stadhuishal, Stedenband Vlis- singen-Taganrog, expositie. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WESTKAPELLE DONDERDAG 27 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'True Lies' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Specialist' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Mask' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Forrest Gump' 20 uur. Grand Theater Goes, 'True Lies' 20 uur. 't Beest Goes, 'Lifetimes' 20.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Four Weddings and a Funeral" 20 uur. VRIJDAG 28 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'True Lies' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Specialist' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Mask' 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Baby's Day Out' 19 uur. 'For rest Gump' 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'True Lies' 19 en 21.45 uur. 't Beest Goes, 'Lifetimes' 20.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Four Weddings and a Funeral' 20 uur. 'Vaarwel Gan zen' 22.30 uur. ZATERDAG 29 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'True Lies' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Specialist' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Mask' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Baby's Day Out' 14 en 19 uur. 'Forrest Gump' 21.45 uur. Grand Theater Goes, True Lies' 19 en 21.45 uur. 't Beest Goes, 'Lifetimes' 20.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Four Weddings and a Funeral' 20 uur. 'Vaarwel Gan zen' 22.30 uur. ZONDAG 30 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'True Lies' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Specialist' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Mask' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Baby's Day Out' 14 en 19 uur. 'Forrest Gump' 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'True Lies' 19 en 21.45 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Four Weddings and a Funeral' 20 uur. MAANDAG 31 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'True Lies' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Specialist' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Mask' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Forrest Gump' 20 uur. Grand Theater Goes, 'True Lies' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Vaarwel Ganzen' 20 uur. DINSDAG 1 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'True Lies' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Specialist' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Mask' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Forrest Gump' 20 uur. Grand Theater Goes, 'True Lies' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, Filmcollege 20 uur. WOENSDAG 2 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'True Lies' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Specialist' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Mask' 14 en 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Baby's Day Out' 14 uur. 'For rest Gump' 20 uur. Grand Theater Goes, 'True Lies' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Four Weddings and c Funeral' 20 uur. Rabobank, 'Tweede Wereldoor log, Westkapelle 1944' (vanaf 1 november). WOLPHAATSDIJK Galerie 'De Hoekweide', Cas per van Leeuwen, tekeningen en schilderijen, Frans van Straaten, bronzen. ZATERDAG 29 OKTOBER Alhambra II Vlissingen 'Duimelijntje' 14 uur. ZONDAG 30 OKTOBER Alhambra I Vlissingen 'Jungle Jack' 14 uur. Alhambra II Vlissingen 'Duimelijntje' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Aris tokatten' 14 uur. WOENSDAG 2 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen 'Jungle Jack' 14 uur. Alhambra II Vlissingen 'Duimelijntje' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Aris tokatten' 14 uur.

de Vlissinger | 1994 | | pagina 9