VAN DE GEMEENTEVALKENISSE GEMEENTE VEERE Él GEMEENTEVLISSINGEN GEMEENTE ARNEMUIDEN VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN, DE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN, HET WATERSCHAP WALCHEREN EN HET WEGSCHAP WALCHEREN HET VLAGGEN TIJDENS DE HERDENKING BEVRIJDING WALCHEREN GEMEENTE MIDDELBURG Woensdag 26 oktober 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER INFORMATIE 19 OVERHEID TERINZAGELEGGING AANVRAGEN EN ONT- WERP-BESCHIKKINGEN Burgemeester en wethouders van Valkenisse, gelet op de desbe treffende bepalingen van de Algemene Wet Bestuursrecht en de Wet Milieubeheer, maken bekend, dat bij hen een aanvraag is ingediend in het kader van de: Wet Milieubeheer: door Camping Duinzicht (de heer F. Kluijfhout), voor een nieuwe de gehele inrichting omvattende ver gunning voor het in werking heb ben van een campingbedrijf met kampwinkel op het perceel Strandweg 7 te Koudekerke, kadastraal bekend gemeente Valkenisse sectie K, nr. 868, I629, I610, I733 en I8I8; door V.o.f. J. en R. Melis (Camping De Meerpaal), voor een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning voor het in werking hebben van een cam pingbedrijf met gasflessenopslag en horecagedeelte op het perceel Duinweg 133 te Zoutelande, kadastraal bekend gemeente sec tie E, nr. 099, G. nr. 730, 731, 405 en 440; door de heer A.LP.M. van Lieshout, voor het uitbreiden en wijzigen van een rijstal met vakantiecentrum voor groepsac- commodatie op het perceel Wielemakersbaan 6 te Koude kerke kadastraal bekend gemeente Valkenisse, sectie K. nr. I628; door mevrouw K.W.F. Wouters-Kleinepier (Camping Weltevreden), voor een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning voor het in werking hebben van een campingbedrijf op het perceel Westkapelseweg ongenummerd, sectie E, nr I0I3. Lozingsverordening Riolering: door Camping Duinzicht B.V. (de heer F. Kluijfhout) voor een ver gunning tot het lozen van afval water op de gemeentelijke riole ring vanuit de inrichting Camping Duinzicht, Strandweg 7 te Koudekerke, kadastraal bekend gemeente Valkenisse sectie K nr. 868, I629, I670, I733, I8I8. De aanvragen en de ontwerp beschikkingen, die gericht zijn op vergunningverlening onder voor schriften, en andere relevante stukken liggen ter inzage vanaf vrijdag 28 oktober I994 elke werkdag tijdens kantooruren en op maandagavond van 19.00 uur tot 22.00 uur (na afspraak) op de afdeling algemene zaken ter gemeentesecretarie, Dorpsplein 28 te Koudekerke. De terinzagelegging duurt tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikkingen op de aanvragen. Desgevraagd wordt er een mondelinge toelichting gege ven op de voornoemde stukken. In de periode van 28 oktober 1994 tot en met 25 november 1994 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de aanvragen en de ontwerp-beschikkingen schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend. Indien daarom wordt verzocht kan gedu rende de inzagetermijn over de ontwerpen van de vergunningen van gedachten worden gewisseld tussen het college, de aanvrager en de overige aanwezigen en kunnen mondelinge bedenkingen worden ingebracht, in welk geval de aanvrager eveneens in de gelegenheid wordt gesteld daarbij aanwezig te zijn. De burgemeesters van de gemeenten op Walcheren maken bekend dat op zaterdag 5 november a.s. in het kader van '50 jaar bevrijding van Walcheren' een aantal herdenkingsactiviteiten zal plaatsvinden. In verband daarmee verzoeken zij inwoners en organisaties op die dag van hun huizen/kantoren e.d. de nationa le vlag om 08.30 uur halfstok te hangen en die vlag voor de momenten van de kransleggingen na afloop van de plechtigheden in top te hijsen op de volgende tijdstippen: - Arnemuiden 09.20 uur - Domburg 08.55 uur - Mariekerke 16.00 uur - Middelburg 16.00 uur - Valkenisse 16.00 uur - Veere 16.00 uur - Vlissingen 16.00 uur - Westkapelle 11.10 uur De vlag dient uiterlijk om 17.15 uur te worden ingehaald. De persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt Het verzoek daartoe moet tegelijkertijd met de beden kingen worden ingediend. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de aanvragen en de ontwerp-beschikkingen kunnen later beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijker wijs niet in staat is geweest (tij dig) bedenkingen in te dienen danwel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Koudekerke, 26 oktober 1994 Burgemeester en wethouders van Valkenisse, de secretaris, de burgemeester, D.J. Holtkamp A.C. de Bruijn BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn ingekomen van: - dhr. J.P. van de Graaf te Koudekerke voor het bouwen van een berging op het perceel Majoorwerf 5 te Zoutelande; - dhr. J.J. Gideonse te Koude kerke voor het plaatsen van een tuinkasje op het perceel Dishoekseweg 21 te Koude kerke. BOUWVERGUNNINGEN Door burgemeester en wethou ders van Valkenisse zijn de vol gende bouwvergunningen ver leend aan: - dhr. J.H. Warmelink te Zoutelande voor het vergroten van een berging gelegen op het perceel D. Koddelaan 34 te Zoutelande; - dhr. A.F. Schouwenaar te Koudekerke voor het bouwen van een veranda op het perceel Biggekerksestraat 41 te Koudekerke; - dhr. J. Wezenbeek te Roosendaal voor het vergroten van het zomerhuis Vebenabos 76 te Koudekerke; - dhr. J. Goedhart te Middelburg voor het bouwen van een ber ging op het perceel Verl. Dishoekseweg 8 te Koude kerke; - dhr. P. Meijs en mevr. M. Reijnen te Koudekerke voor het veranderen van een school tot woning op het perceel Middel burgsestraat 43 te Koudekerke; - dhr. A. Catsburg te Oostburg voor het geheel vernieuwen van een zomerhuis op het perceel Dishoek 6c te Koudekerke; - Fa. Gebr. Schrejenberg te Biggekerke voor het vergroten van de woning Bosweg 26 te Zoutelande; - Bouwbedrijf Kambier B.V. te Koudekerke voor het bouwen van een toilet/douchegelegen heid ten behoeve van de op het perceel Galgeweg 4 te Koudekerke aanwezige mini- camping; - Architectenbureau Gillissen te Middelburg voor het bouwen van een bijkeuken op het per ceel Krommenhoeke 4 te Biggekerke; - dhr. P. de Visser te Koudekerke voor het vergroten van een landbouwschuur gelegen op het perceel Breeweg 14 te Koude kerke; - Bouwbedrijf Flipse B.V. te Koudekerke voor het geheel vernieuwen van een woning op het perceel Biggekerksestraat 39 te Koudekerke. Inspraak bestemmingsplan Buitengebied, Ie herziening. Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend, dat ingaan de dinsdag 18 oktober 1994 gedurende vier weken (tot en met maandag 14 november 1994) voor een ieder ter gemeente secretarie, Kerkstraat 7 te Veere ter inzage ligt het voorontwerp van de I e herziening van het bestemmingsplan Buitengebied. In deze herziening zijn in acht genomen de beslissingen van Gedeputeerde Staten van Zeeland en de Kroon inzake de (gedeeltelijke) goedkeuring van het bestemmingsplan Buitengebied, vastgesteld door de gemeenteraad op 30 augustus 1989. Herzien zijn onder andere de bestemmingen, gegeven aan: - de agrarische gebieden ten zui den van Gapinge en ten westen van Serooskerke; - gebiedsdelen in de monding van de Oosterschelde (Neeltje Jans); - het perceel Kraaienestweg I, een perceeltje aan de Bieweg, de Uitspanning Oranjezon, en een perceel ten zuiden van de Vroondijk. Voorts zijn de bij het bestem mingsplan behorende voorschrif ten herzien o.a. met betrekking tot de bestemming agrarische doeleinden, het bouwen binnen geluidzones langs wegen en de maximale oppervlakte van bijge bouwen bij burgerwoningen. Voorts zijn de lijst van burger- en zomerwoningen in het buitenge bied en enkele bestemmingen aangepast aan recente ontwikke lingen. Gedurende voornoemde termijn kunnen belanghebbenden hun zienswijze met betrekking tot het voorontwerp-bestemmingsplan schriftelijk aan burgemeester en wethouders van Veere, postbus 5, 4350 AA Veere mededelen. Op donderdagmiddag 3 novem ber 1994, van 14.00 tot 16.00 uur, zal ter gemeentesecretarie, Kerkstraat 7 te Veere zitting wor den gehouden om ingezetenen en in de gemeente een belang heb bende natuurlijke en rechtsperso nen in staat te stellen hun ziens wijze of wensen omtrent het hier voor vermelde voorontwerp mon deling kenbaar te maken en daarover met een lid van hun col lege van gedachten te wisselen. Burgemeester en wethouders van Mariekerke maken bekend, dat vanaf 21 oktober tot en met 31 oktober a.s. op de gemeentese cretarie, Dorpsstraat 3 te Meliskerke, voor een ieder ter inzage ligt, het ontwerp-gemeentelijk programma specifiek Welzijn 1995. Dit programma omvat een over zicht van instellingen en aktivitei- ten, voorzover deze te rangschik ken zijn onder de bij de subsidie verordening aangewezen terrei nen, welke zij in 1995 voor een subsidie in aanmerking wensen te laten komen. Alvorens het programma ter vast stelling aan de gemeenteraad zal worden aangeboden, worden de betrokken instellingen en de bevolking in de gelegenheid gesteld hun mening hieromtrent kenbaar te maken. Schriftelijke bezwaren/opmerkin gen kunnen tot en met I novem ber a.s. bij hun college worden ingediend. Mondelinge reacties kunnen wor den ingebracht op dinsdag I november a.s. om 19.30 uur tij dens een inspraakbijeenkomst in het gemeentehuis. Indien een instelling/persoon van deze moge lijkheid gebruik wenst te maken, wordt verzocht dit kenbaar te maken voor I november a.s. aan de afdeling welzijn ter gemeente secretarie, telefoon 01186-2010. Mariekerke, 21 oktober 1994 Burgemeester en wethouders van Mariekerke, mr. B.J. van Putten, burgemeester, C.W. Bierens, secretaris. MONUMENTENWET Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat met ingang van heden het besluit van de staatssecretaris van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen d.d. 11 oktober 1994 tot aanwijzing van de vesti- gingwerken als beschermd monu ment voor een ieder ter inzage ligt bij de sectie Juridische Zaken van de Dienst Stadsontwikkeling Vlissingsestraat 21. De aanwijzing tot monument van de historische verdedigingswerken als geheel betreft een aanvulling op de reeds bestaande monu mentenbescherming van het over grote deel van de vesting (bolwer ken). Op grond van artikel 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht kan degene wiens belang rechtstreeks bij dit besluit is betrokken, binnen zes weken na de dag waarop het besluit is bekendgemaakt tegen dit besluit een bezwaarschrift indienen. Het bezwaarschrift dient gericht te zijn aan de Centrale Directie Wetgeving en Juridische Zaken, Postbus 5406, 2280 HK Rijswijk. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 13 oktober 1994 voor het uitbreiden van de woning op het perceel Oude Dijk 29 te Nieuw- en Sint Joosland; b. op 17 oktober 1994 voor het verbouwen van een winkel tot woning op het perceel Damplein 34. Verleende sloopvergunning in de periode van 13 tlm 19 oktober 1994: Bravenboer Scheers voor het slopen van 56 appartementen aan de Duinweg 82 te Oostkapelle (C.N.V.<omplex). Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouw/sloopvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken na het tijd stip waarop u van het besluit kennis heeft kunnen nemen. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van Domburg worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemotiveerd. U kunt hierover mondelinge informatie krijgen bij de heer C. Maas (sektor Ontwikkeling Schuitvlotstraat 32 te Domburg), telefonisch bereik baar onder nummer 01188- 2710, toestel 45. Bouwaanvragen Burgemeester en wethouders maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnen gekomen de volgende aanvraag om bouwvergunning: Evangelische Familienferienheim, voor het bouwen van een fietsenberging aan de Badhuisweg 22 te Domburg, op 13 oktober 1994. Artikel 19 Wet op de Ruimtelijke Ordening Burgemeester en wethouders van Domburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de ver zoeken om bouwvergunning inge volge de Woningwet van: 1. Firma de Visser, voor het bou wen van een overkapping ter plaatse van de laad- en los plaats aan de Dorpsstraat 50 te Oostkapelle, perceel ka dastraal bekend gemeente Domburg, sektie H, nrs. 196 en 311 ged; 2. P. Schieck, voor het bouwen van een garage op het perceel aan de Kanonweistraat I te Domburg, kadastraal bekend gemeente Domburg, sektie F, nr.819. Het bouwplan nr. I is in strijd met het geldende bestemmings plan "Kom Oostkapelle" doch in overeenstemming met de in voor bereiding zijnde herziening van dit bestemmingsplan. Het bouwplan nr. 2 is in strijd met het geldende bestemmings plan "Kom Domburg" doch in overeenstemming met de in voor bereiding zijnde herziening van dit bestemmingsplan. Burgemeester en wethouders zijn voornemens door toepassing van de artikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en 50, lid 6 van de Woningwet de bouw vergunningen te verlenen nadat er burengehoor heeft plaatsgehad en van het college van Gedeputerde Staten van Zeeland de verklaringen van geen bezwaar zijn ontvangen. In verband hiermee liggen bedoel de bouwplannen tot en met 9 november 1994 ter gemeentese cretarie, afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32 te Domburg op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur voor een ieder ter inzage. Gedurende bovengenoemde ter mijn kan een ieder tegen ons voornemen schriftelijke bedenkin gen inbrengen bij ons college. Domburg, 26 oktober 1994 VERKEERSBESLUITEN Burgemeester en wethouders hebben besloten: het bestaande voetpad tussen Hof van Sint Jan en Hoogstraat/Nieuwe Haven uit te breiden tot voor Hof van Sint Jan huisnummer 5 en 6, inclusief de aangrenzende paden en weerszijden van het plantsoen en het weggedeelte langs de zij kant van Hof van Sint Jan huisnummer 10 aan te wijzen als 'voetpad'. Dit verkeersbesluit ligt van 2 7 oktober tot I december 1994 ter inzage bij de sectie Juridische Zaken van de Dienst S tads ontwikkeling, Vlissings estraat 21 te Middelburg. Tegen dit besluit kan iedere belanghebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot I december 1994 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedag tekend en gemotiveerd bezwaar schrift Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van arti kel 8:81 van voornoemde wet de President van de Arrondissementsrechtbank ver zoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. Dit verzoek moet gericht worden aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, sector bestuurs recht Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. Zie ook de informatiepagina van de Gemeente Middelburg in de Faam van vandaag. Uitnodiging bijwonen her denkingsplechtigheid Op zaterdag 5 november 1994 wordt op verschillende plaatsen herdacht dat het eiland Walcheren 50 jaar geleden werd bevrijd. Burgemeester en wethou ders van Arnemuiden nodigen u uit om aanwezig te zijn bij de herdenking die zal plaatsvinden bij de monumenten op de Sloedam nabij Arnemuiden. Het programma ziet er als volgt uit 9.00 uur Opstellen van de ere wacht 9.15 uur Aanvang plechtigheid *Toespraak door bur gemeester drs. H. Visser *Signaal "Geeft Acht"; Eén minuut stilte; Lament *Kransleggingen 9.35 uur Bijdrage door zangver eniging "De Lofstem" uit Arnemuiden 9.40 uur *Dankwoord door bur gemeester drs. H. Visser *Volkslied "Het Wilhelmus" (Ie en 6e couplet) 9.45 uur Einde plechtigheid. U wordt verzocht omstreeks 8.45 uur aanwezig te zijn. Verkeersmaatregel i.v.m. herdenking In verband met het voorgaande wordt mede namens Gedeputeerde Staten van Zeeland bekend gemaakt dat het gedeelte van de provinciale weg N665 tussen km 46,00 (aansluiting Noord Kraaijertsedijk) en km 49,97 (aansluiting Binnen dijk) op zaterdag 5 november 1994 van 8.00 uur tot 10.30 uur zal worden afgesloten voor het doorgaande verkeer in beide rich tingen, behalve voor fiet sers. Het verkeer zal worden omgeleid via een met borden aangegeven route. Bouwaanvraag Ingekomen is een aanvraag om bouwvergunning van dhr. H. Grootjans tb.v. de bouw van een woning met garage aan de Klaverakker 7. Toepassing art 19Wro De burgemeester van Arnemuiden brengt ter openbare kennis dat bij het college van bur gemeester en wethouders van die gemeente is ingekomen een ver zoek van de heer K. Zwerus, Kalootstraac 7 te Borssele om vergunning voor het vergroten van de woning Molenweg 57 te Arnemuiden. Het bouwplan waarvoor de gevraagde vergunning moet die nen is in strijd met het ter plaatse vigerende bestemmingsplan "Dorp 1986, I e partiële herzie ning". De aanvraag voldoet wel aan de in voorbereiding zijnde herziening van genoemd bestem mingsplan. Op grond hiervan overwegen burgemeester en wet houders de vergunning te verle nen, waartoe de artikelen 19 van de Wet op de ruimtelijke orde ning en 50, lid 6, van de Woningwet de mogelijkheid ope nen. Voordat over het verlenen van de bouwvergunning een beslissing zal worden genomen, ligt de bouw- en situatietekening met ingang van heden gedurende 2 weken voor een ieder ter inza ge op het gemeentehuis, afd. alg. zaken. Gedurende bovengenoemde ter mijn heeft een ieder de gelegen heid zijn/haar eventuele beden kingen tegen het bouwplan schrif telijk naar voren te brengen bij burgemeester en wethouders van Arnemuiden, Postbus I, 4340 AA Arnemuiden. Ook bestaat gedu rende genoemde termijn de gele genheid mondelinge zienswijzen in te brengen, waarna op verzoek van belanghebben- de(n) eventueel een hoorzitting belegd zal worden. Arnemuiden, 26 oktober 1994. De burgemeester van Arnemuiden, drs. H. Visser VOORBEREIDINGSBESLUIT iDe burgemeester van Vlissingen imaakt ingevolge artikel 22 van ■de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Vlissingen in zijn vergadering van 2 7 oktober 1994 heeft verklaard dat een herziening van het volgende bestemmingsplannen wordt voor bereid voor de navolgende gebie den: 1. voorbereidingsbesluit Scheldestraat - gedeelte Kasteelstraat 147; 2. voorbereidingsbesluit Buitengebied; 3. voorbereidingsbesluit Landelijke Bebouwingsconcentraties gedeeltelijk. De besluiten met de daarbij behorende tekeningen liggen met ingang van 3 november 1994 voor een ieder ter inzage in het stadhuis bij de sector Stadsontwikkeling (2e verdieping in de hal). De besluiten treden in werking op de dag na deze publi catie. ONTWERP-BESTEMMINGS- PLAN BASKENSBURG I, Ie HERZIENING Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken ingevolge artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening het volgende bekend: Met ingang van donderdag 2 7 oktober 1994 ligt in het stadhuis, sector Stadsontwikkeling (in de hal op de 2 e verdieping), tijdens kantooruren gedurende vier weken (dus tot en met woensdag 23 november 1994) voor een ieder ter inzage het ontwerp van het bestemmingsplan Baskensburg I, Ie herziening. Deze herziening betreft a. Wijziging van de bestemming van een warenhuis aan de Hermesweg/Mercuriusweg, zodanig dat een gedeelte de bestemming warenhuis non food verliest en dat het reeds als woninginrichting in gebruik zijnde gedeelte, evenals de rest van het warenhuis, de bestemming woninginrichting krijgt b. Uitbreiding van een woningin richting aan de Hermeswegl President Rooseveltlaan met een naastliggend pand aan de President Rooseveltlaan/Mercuriusweg, dat tot voor kort in gebruik was als garagebedrijf en dat nu ook de bestemming woninginrichting krijgt Gedurende de termijn van terin zagelegging kan een ieder schrif telijk zijn of haar zienswijze omtrent dit ontwerp kenbaar maken bij de gemeenteraad. GOEDKEURING BESTEM MINGSPLANS 14 Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken ingevolge artikel 28 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat gedeputeer de staten van Zeeland op 13 september 1994 het door de gemeenteraad van Vlissingen in zijn vergadering van 24 maart 1994 vastgestelde bestemmings plan Secundaire weg Vlissingen- Koudekerke (S 14) hebben goed gekeurd. Het besluit van gedeputeerde sta ten en het bestemmingsplan lig gen met ingang van maandag 31 oktober 1994 in het stadhuis, sector Stadsontwikkeling (in de hal op de tweede verdiepingtij dens kantooruren gedurende zes weken (dus tot en met maandag 12 december 1994) voor een ieder ter inzage. Het bestemmingsplan heeft betrekking op het planologisch inpassen van het tracé van genoemde toekomstige (provincia le) weg, voor zover gelegen op het grondgebied van de gemeente Vlissingen, en wel ten noorden van en aansluitend op de Bossenburghweg. Degene die zich tijdig op grond van artikel 2 7 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening met beden kingen tot gedeputeerde staten heeft gewend, alsmede een belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest zich overeenkomstig dit artikel tot gedeputeerde staten te wenden, kan gedurende de ter mijn van terinzagelegging tegen het besluit van gedeputeerde sta ten beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019 EA 's-Gravenhage. Het besluit van gedeputeerde sta ten tot goedkeuring treedt daags na afloop van de beroepstermijn in werking, tenzij degene die een beroepschrift heeft ingediend, bin nen de beroepstermijn tevens een verzoek om voorlopige voorzie ning heeft ingediend bij de voor zitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State. In dat geval treedt het besluit van gedeputeerde staten niet in werking voordat op dat verzoek is beslist RAADSVERGADERING De gemeenteraad vergadert don derdag 2 7 oktober 1994 om 19.30 uur in het stadhuis. De agenda en de voorstellen liggen vanaf enkele dagen tevoren ter inzage in de informatiehoeken in het stadhuis, de bibliotheken van Vlissingen en Oost-Souburg en in de wijkcentra 'Open Hof en 'Het Bolwerk'. De vergadering is open baar. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende aanvra gen om bouwvergunning zijn inge komen van: - J.W. Zondervan voor het uit breiden van de woning en het verhogen van de garage op lokatie Giesenburg 17 - Reggestaete XXVII b.v. voor het plaatsen van een stalen trap tegen de zijgevel (Baljuwstraat) van het Arse naaltheater op lokatie Arsenaalplein I - A.C. de Munck voor het uit breiden van de woning op lokatie Boulevard Bankert 98 - P. Kuijper voor het wijzigen van de zijgevel van de woning op lokatie Badhuisstraat 193 - C.J. Kwist voor het bouwen van een balkon aan de achterzijde van de woning Kasteelstraat 108 - Woningbouwver Basco voor het bouwen van 9 woningen op lokatie Kasteelstraat 147 e.o. WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging melding veran dering inrichting op grond van artikel 8.19 van de Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat is ingekomen van Hogeschool Zeeland een melding tot uitbrei ding/ wijziging van de inrichting (school voor Hoger Beroeps Onderwijs en kantoren) gelegen aan de Edisonweg 4 te Vlissingen voor welke inrichting reeds eerder vergunning is verleend. De uitbrei ding/wijziging van de inrichting heeft betrekking op uitbreiding van het schoolgebouw en het kantoorgebouw. Aangenomen mag worden dat deze uitbreiding/wijziging geen, dan wel uitsluitend gunstige gevol gen heeft voor de milieubelasting buiten de inrichting. De melding en alle relevante stukken liggen vanaf 2 7 oktober 1994 gedurende 4 weken ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (2e verdieping van het stadhuis). Op aanvraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien worden. Telefoon 01184-87204. Desgevraagd wordt er door de sectie Milieu tijdens kantooruren een mondelinge toelichting gege ven op de voornoemde stukken. Vlissingen, 26 oktober 1994 Burgemeester en wethouders van Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen ook de gemeentelijke infor matiepagina 'In den blauw geruiten kiel' in de Vlissinger van vandaag. INFORMATIE OVERHEID ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE I VLISSINGEN IWESTKAPELLE I WATERSCHAP WALCHEREN I WEGSCHAP WALCHEREN - CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN

de Vlissinger | 1994 | | pagina 19