Zeeuws Orkest met gastdirigent en verhalenverteller Edwin Rutten Eerbetoon aan Paul Rodgers 2* pl /ff'A Kindersongfestival- finale in Arsenaal Vrienden van Zeeuws Museum verzorgen Mondriaanlezing Wetenschap en Techniek in Zeeuwse Bibliotheek Het Icarus Ensemble in Kloveniers doelen 6 OKTOBER T/M 12 OKTOBER IN MIDDEN ZEELAND Met Edwin Rutten als verteller en de jonge Belgische componist en gastdirigent Dirk Brossé speelt het Zeeuw Orkest onder meer Young Persons Guide to the Orchestra van Benjamin Britten. Tijdens dit slotconcert op zaterdag 15 okto ber van Zeeland Cul- tuurmaand in de Grote Kerk in Veere (aanvang 20 uur) worden ook Entr'acte van Eric Satie en Le Soledad de Ame rica Latina van de diri gent gespeeld. Bij het nummer van Satie krijgt de aanhoorder een film van René Clair te zien. Edwin Rutten kruipt in de huid van verteller tijdens het werk van Britten. Ome Willem Woensdag 5 oktober 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 mmmmm mmm Diezelfde dag is 's middags vanaf half vier speelt het orkest voor de jeugd met het zelfde werk van Britten en van W.F. Bon wordt Erika's won derbaarlijke reis ten gehore gebracht. Overigens is met dit slotcon cert de koek van het Zeeuws Orkest nog niet op. Koud na de opvoering in Veere komt het orkest naar het Vlissingse Scheldekwartier (dinsdag 18 oktober) en de Middelburgse Concertzaal (maaandag 22 oktober) met de werken van Britten en Brossé. In Memo- riam Benjamin Britten van Een groot aantal instellingen is present tijdens de Weten schapsdag 9 oktober in de Zeeuwse Bibliotheek. Dat gebeurt in het kader van de Wetenschap en techniek Week 1994. Naast het centrale thema 'kleur' krijgt de ontwikke ling op het gebied van moderne elektronische media aan dacht. Het programma begint om 13 uur met een CD-i en CD-rom demonstratie. Die wordt om 16 uur herhaald. Vervolgens is er een film. Dr. J.J.M. Leinders van de faculteit natuurwe tenschappen van de open Universiteit beschuwt het onder werp kleur. Tussen 13 en 17 uur staat de toekomstbus voor de deur van de bibliotheek en voor kinderen van acht tot veertien jaar is een pretlab ingericht. Om 14.30 en om 16 uur verzorgt Rianne Francke een korte inleiding over kleuranaly se. op basis van de analyse worden mensen ingedeeld in types. 'Kleur van de middeleeuwen' is overigens een boek je dat dit jaar ter gelegenheid van de Wetenschap Tech niek Week verschijnt. Wie na die zondag nog niet genoeg van kleur aan de weet is gekomen kan dinsdag 11 oktober weer terecht in de Zeeuw se Bibliotheek, Dan houdt Evert van Uitert vanaf 20 uur een lezing over 'Kleur in het werk van Van Gogh'. i Paul Rodgers. Foto: Karin van Kessel. Jongerencentrum De Piek in Vlissingen houdt zaterdag 8 oktober in de serie 'A tribute to een avond ter ere van Paul Rodgers. Het eerbetoon begint om 22 uur. Een avond eerder, vrijdag 7 oktober, is er vanaf 21 uur weer gelegenheid tot jammen in De Piek. Paul Rodgers, zanger van The Free en Bad Company, is vol gens De Piek een van de beste rockzangers ter wereld. Bands als Black Crowes, Pearl Jam en Soundgarden schromen niet om Rodgers als idool te noe men. Daarom verdient hij vol gens De Piek een eerbetoon. The Free kreeg bekendheid met nummers als All Right Now, Mr. Big en Wishing Well, nummers die nog regelmatig door vele bands worden gespeeld. Na The Free for meerde Paul Rodgers Bad Company, dat jarenlang popu lair was door nummers als Can't Get Enough, Good Lovin Gone Bad en Run With The Pack. Na het uiteenvallen van Bad Company nam Rodgers twee cd's op met Led Zeppe lin's Jimmy Page. Twee jaar geleden liet Rodgers opnieuw van zich horen door een eerbetoon aan zijn idool Muddy Waters op te nemen. Ter promotie van de uitgeko men cd tourt hij momenteel door Amerika en Europa met in de band onder anderen gita rist Neal Schon van Journey. De 'tribute' aan Paul Rodgers is een initiatief van Peter Kem- pe, drummer en zanger van The Juke Joints, en Jeroen Polderman, drummer van Wolfclan Sister. Deze twee muzikanten, aangevuld met Marijn en Michiel Slager, zul len zaterdag 8 oktober het eer betoon muzikaal vormgeven. Arvo Part is het derde nummer dat in Middelburg en Vlissin gen wordt uitgevoerd. Beide concerten beginnen om 20 uur. Net als 's middags en 's avonds in Veere is Edwin Rut ten de verteller in het werk van Britten. Edwin Rutten heeft vooral naam gemaakt met het televi sieprogramma De film van Ome Willem. Daarnaast is hij Het Icarus Ensemble geeft zaterdag 15 oktober een con cert in de Kloveniersdoelen in Middelburg. Het concert is georganiseerd door de werk groep Muziek van het Konink lijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen. Het Icarus Ensemble is opge richt in 1991 door vijf jonge professionele musici. Het bestaat uit Hilde de Wolf (fluit), Annelies van der Vegt (viool), Ariane James (viloloncello), Regina Albanez (fluit, theorbe) en Petra Veenswijk (clavecim- bel). Het ensemble treedt op in binnen- en buitenland. In Nederland gaf het Icarus Ensemble tal van concerten voor het Netwerk Oude Muziek. In 1993 won het het Internationale Van Wassenaar Concours in Amsterdam. In de Kloveniersdoelen speelt het Icarus Ensemble vanaf 20.30 uur werken uit de barok van onder anderen Johann Sebastian Bach, Henry Purcell, George Philip Telemann en Willen de Fesch. Het bijzonde re daarbij is dat de muziek wordt uitgevoerd op histori sche instrumenten. evenwel ook een gewaardeerd jazzmuzikant en acteur. Rutten debuteerde op zestienjarige leeftijd met het Metropool Orkest onder leiding van Dolf van der Linden. Dat gebeurde na zijn eerste plaatje. Er volg den nog talrijke opnames en vaak werd zijn naam genoemd in de top tien. Vervolgens ont wikkelde hij zich als een gewaardeerd kenner in de jazz muziek. Edwin Rutten presen teerde onder meer jazzpro gramma's op de Nederlandse radio en televisie. Zijn veelzijdigheid kwam aan het licht toen hij voor de Nederlandse Onderwijstelevi sie een programma voor kleu ters over incest maakte. En voor het Wereld Natuurfonds bezocht hij Tanzania voor een reportage met twee kinderen over schildpadden. Edwin Rut ten schrijft en vertelt verder verhalen bij klassieke muziek voor en met Nederlandse sym fonie-orkesten. Zo schreef hij bij muziek van Mozart het ver haal 'Je zal maar een wonder kind zijn'. Regelmatig vertelt hij ook verhalen bij het bestaande repertoire zoals Peter en de Wolf, Babar en De Nachtegaal. Voorts heeft hij verhalen geschreven bij ballet muziek. Bij de AVRO-radio heeft hij meer dan 250 verha len geschreven en verteld bij klassieke muziek. Overigens wordt er in de hal van van het stadhuis in Veere zaterdag 15 oktober een voor dracht gehouden over de geschiedenis van de stomme film. Professor dr. Brederoo geeft vanaf 16 uur die toelich ting. Brederoo is hoofddocent moderne kunst en nieuwe media aan het Kunsthistorisch Instituut van de Rijksuniversi teit van Leiden en buitenge woon hoogleraar filmgeschie denis aan de universiteit van Amsterdam. Henk Westbroek presenteert zondag 9 oktober in het Arse naaltheater in Vlissingen de landelijke finale van het VARA Kindersongfestival. Een des kundige jury onder leiding van Jan Rietman beoordeelt de kinderen op zangprestatie, presentatie en tekstvastheid. Kinderen, geboren tussen 1981 en 1985, hebben in een eerder stadium laten horen hoe goed zij liedjes uit het 'Kin deren voor Kinderen'-repertoi- re kunnen vertolken. De pro vinciale winnaars zijn straks te horen in Vlissingen. In de jury zitten, naast Jan Rietman, de koorrepetitor Majel Lusten- houwer en 'Kinderen voor Kin- deren'-zangeres Dagmar. De winnaar of winnares van de landelijke finale mag 'live' optreden in het Radio 3-pro- gramma 'Der aan Henk'. De deelnemers worden bege leid door een orkestband. Een van de zangeressen laat zich bovendien bijstaan door een achtergrondkoortje. De finale begint om 16 uur. Omdat maar een beperkt aantal kaarten beschikbaar is, is het ook mogelijk de generale repetitie bij te wonen. Die begint om 14 uur. De opname die de VARA van de landelijke finale maakt wordt 12 november uitgezon den op Nederland 3. Het Kin dersongfestival wordt voor de derde keer georganiseerd door de VARA-vereniging en staat los van het televisieprogram ma 'Kinderen voor Kinderen'. De landelijke finale van het Kindersongfestival wordt gehouden in het Arsenaal. De Stichting Vrienden van het Zeeuws Museum in Middel burg verzorgt donderdag 6 oktober een lezing in de film zaal van de provincie Zeeland in de Abdij in Middelburg. Hesther van den Donk, conser vator van het Zeeuws Muse um, spreekt om 20 uur over de tentoonstelling 'Mondriaan en Toorop temidden van hun tijd genoten in Domburg', die momenteel in het Zeeuws Museum is te zien. Haar lezing wordt geïllustreerd met dia's. De Stichting Vrienden van het Zeeuws Museum is in februari van dit jaar opgericht met het doel een grotere betrokken heid bij het museum tot stand te brengen en daar waar mogelijk het museum te ondersteunen. De tentoonstel ling 'Mondriaan en Toorop temidden van hun tijdgenoten' is tot en met 15 januari te bezichtigen in het Zeeuws Museum. Het is een van de twee tentoonstellingen die in Zeeland zijn georganiseerd in het kader van het Mondriaan- jaar 1994. Het bloeiende kunstleven in Domburg aan het begin van deze eeuw is het thema van de tentoonstelling. Deze is samengesteld met werk van dertien kunstenaars, onder wie Piet Mondriaan, Jan Toorop, Jacoba van Heemskerck en Lodewijk Schelfhout. Al deze kunstenaars, met uitzondering van Jan Sluijters en Leo Gestel die ook op de expositie verte genwoordigd zijn, hebben kort na de eeuwwisseling op Wal cheren gewoond of gewerkt. Sluijters en Gestel hebben bin nen het luminisme in Neder land een belangrijke rol gespeeld die niet los kan wor den gezien van Toorop en Mondriaan. Diverse motieven uit het Wal- chers landschap, met het spe ciale Zeeuwse licht, werden het onderwerp van vele kunst werken. Hesther van den Donk heeft de schilderijen en teke ningen van de diverse kunste naars geselecteerd en gerang schikt rondom de thema's landschappen en stadsgezich ten, figuurstukken, bomen, zee- en duingezichten, torens en molens. Hierdoor ontstaat een boeiend beeld van de wederzijdse invloeden die de kunstenaars in Domburg op elkaar hebben uitgeoefend. Voorafgaand aan de lezing van Van den Donk houdt drs. G. Heerebout, voorzitter van de Vereniging Zeeuwse Musea, een korte inleiding over de betekenis van een vrienden kring voor een museum. DOMBURG Marie Tak van Poortvliet Museum, 'Domburg, juli- augustus 1912', tentoonstelling schilderijen. GOES Lunchcafó Stadhuis, mevrouw Parmentier, oliever ven. Geopend di. t/m za. 9-18 uur. Stichting PZZ, Paula van Buuren en Nico van Welzenes, aquarellen. Galerie van den Berge, Rom- bouts 'n Droste, 'Let's meet half way' (t/m 8 oktober). De Cilinder, Sint Maartens brug, Rombouts Droste, 'Let's meet half-way' (t/m 8 oktober). Oosterschelde College, Frans van der Hagen, eigen werk. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DIJ KE Galerie llona, llona Schmit, Naïeve schilderijen, U+S Zölner- Krumne, sieraden. Geopend za. van 14-17 uur. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Mauri ce en Saskia Góth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pas tels. Achter de Houttuinen 50, Martin Richardson, hologram men. Geopend ma. t/m za. 10.30-17.30 uur. Galerie Willem Vader, L. Noordstraat 56, schilderijen, tel. 01180-29419, dagelijks ge opend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, 01180-16323, staal- en touwplastieken, ge opend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling over diverse kerken in Middelburg. Roosevelt Study Center, Abdij 9, 'D-Day Remembered: het verhaal in foto's', fototen toonstelling in het kader van de 50ste herdenking van de geal lieerde invasie in Normandië. Geopend ma. t/m vr. 10-12.30 uur en 13.30-16.30 uur. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Weten schappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Zeeuwse Bibliotheek, 'Dor pen op Schouwen-Duiveland', Bruinisse, Sirjansland en Oos- terland (t/m 7 oktober). Galerie 'Artico', Maria Heer- kens; gemengde technieken in fascinerende compositie en kleuren, Dick Monshouwer; pas tel-tekeningen, gemengde tech nieken en bijpassende sieraden, geopend di. t/m za. 10-16 uur. Galerie Het Gouden Briefke, Franca Giaquinto; naïeven van katten, Odile Kinart; keramiek. Zeeuwse Centrale Disco theek, Janita de Jong, 'Een Universum'. ABN-AMRO Bank, Markt 7, Beatrix Meindersma, kinderen in olieverf, geopend op werkda gen van 9-17 uur. Delta Nutsbedrijven, Saskia Eggink, grafische technieken. Vleeshal, Eran Schaerf, 'We is o.k. Multi Colour, Cor v.d. Padt, landschappen, stadsgezichten en bloemen uitgevoerd met olieverf, in aquarel of pastelkrijt. Geopend di. t/m za. 10-17 uur. (t/m 9 oktober). 'Het Steunpunt', wijkcentrum Dauwendaele, Saba Meranish- vihi en David Heijgelaar, 'Twee monumentale steden in pastel'. Geopend ma. t/m vr. 9-12 uur. Zeeuwse Bibliotheek, Aer- nout en Frangoise van Lynden, 'Fragmenten van het Zeeuws verleden'. Galerie 't Haentje te Paart', Spanjaardstraat 19, Wim Zurné, grafiek. Brasserie De Huifkar, Markt 19, André Groenenberg, pente keningen in de nautische sfeer. Stichting Welzijn Ouderen, Molstraat 13, Bea van Leeuwen; modelstudies in krijt en aquarel, Loek den Hollander; beelden en olieverf, Kees Gunter; olieverf. Geopend op werkdagen van 10- 16 uur. Weefaterlier 'De Schiet spoel', Langeviele 47, Dora Prins, textielobjecten, aquarel len, patchwork, beschilderde zij de, hoeden, kleding en cemen ten tuinpotten en -schalen. Ge opend di., do. en za. van 13.30- 17 uur. Gemeente-archief, Stadhuis straat 2, Tweede Wereldoorlog: verwoesting, wederopbouw en bevrijding van Middelburg, fototentoonstelling. NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dage lijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, tentoonstelling 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij hetTopshuis, Trechter 5, kunstproject Fra mework Invitation. DONDERDAG 6 OKTOBER Stadsschouwburg, Middel burg; Caribbean Carnival, 20 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; Compagnie De Koe, 'Monoloog Geterroriseerd', 20.30 uur. Café De Pompe, Goes; R.L. Burnside trio, 21.30 uur. VRIJDAG 7 OKTOBER Stadsschouwburg, Middelburg; Caribbean Carnival, 20 uur. De Halve Maan, Oostkapelle; Toneelvereniging Walichrum, 'De grote dag van Olivier W. Pankey', 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Toneelgroep Ivonne Lex, 'Anti gone', 20.30 uur. Jongerencentrum Midgard, Middelburg; Rap-jamsessie, 21 uur. De Piek, Vlissingen; Jamses sie, 21 uur. ZATERDAG 8 OKTOBER 'Het Dijkje', Heinkenszand; Scoutrock 1994, Screaming Meaning, Swindle, Los Bucane- ros en 20 Brothers House, 17.30 uur. De Zwaan, Oost-Souburg; Vlijt en Volharing en Damesbar- bershopkwartet 'Quadrophe- nia', 19.30 uur. Nederlands Hervormde Kerk, Kapelle; Koor- en orgel concert, 20 uur. Muziekschool, Goes; Luna Strijkkwartet, 20 uur. Couburg, Koudekerke; Jazz concert New Orleans Red Beans, 20.30 uur. De Piek, Vlissingen; Free and Bad Company, 'A tribute to Paul Rodgers', 22 uur. ZONDAG 9 OKTOBER Bethelkerk, Goes; Jongeren koor 'Sameach', 18.30 uur. MAANDAG 10 OKTOBER Beatrixschool, Goes; Poppen theater 'Leliu', 13.30 uur. DINSDAG 11 OKTOBER Goese Lyceum; Poppen theater 'Leliu', 10 uur. Grote Kerk, Goes; Carillonbe speling Sjoerd Tamminga, 13.30-14.30 uur. Grote Markt, Goes; Kinder- dramagroep 'Drevinukas', 13.30 uur. PZZ, Goes; Dameskoor 'Volun- ge', 14 uur. Randhof, Goes; Kinderdrama- groep 'Drevinukas', 20 uur. WOENSDAG 12 OKTOBER Goese Lyceum; Poppen theater 'Leliu', 10 uur. Ter Valcke, Goes; Dameskoor 'Volunge', 14 uur. Ambachtscentrum, Goes; Poppentheater Sim Bolus, 'Wat 'n schat', 14.30 uur. Waterschap, Goes; Dames koor 'Volunge', 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Jan Akkerman Band, 'Songs my father taught me', 20 uur. DONDERDAG 6 OKTOBER OOSTKAPELLE OOST-SOUBURG VEERE Alhambra I Vlissingen, 'Forrest Gump" 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Wolf' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Clear and Present Danger' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Client' 20 uur. Grand Theater Goes, 'I Love Trou ble" 20 uur. Zeeuwse Bibliotheek, 'Eiland van vertrouwen' en 'De dijk is dicht', 20 uur. VRIJDAG 7 OKTOBER Green White Hotel, buiten plaats lepenoord, Olga Westra- te, keramiek, Ko van Driel, beel den. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, De Manteling, 'een verleden met toekomst', tentoonstelling. Alhambra I Vlissingen, 'Forrest Gump' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Wolf' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Clear and Present Danger' 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Client' 19 en 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'The Flint- stones' 19 uur. 'I Love Trouble' 21.30 uur. Kloveniersdoelen Middelburg, Intervals in M' 15, 20 en 23 uur. Schuttershof Middelburg, 'The Innocent' 20 uur. Stadsdanszaal Middelburg, 'And the Band played on' 20 uur. Schuttershof Middelburg, 'The Crow' 22.30 uur. Zeeuwse Bibliotheek, 'Eiland van vertrouwen' en 'De dijk is dicht', 20 uur. ZATERDAG 8 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'Forrest Gump' 14, 18 en 21 uur. 'True Lies' 24 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Wolf' 18 en 21 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Clear and Present Danger' 14, 18 en 21 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Client' 18 en 21 uur. Grand Theater Goes, 'The Flint- stones' 19 uur. 'I Love Trouble' 21.30 uur. Schuttershof Middelburg, 'Rapa Nui' 14 uur. 'De Vlinder tilt de Kat op' 20 uur. 'Mina Tannenbaum' 22.30 uur. Stadsdanszaal Middelburg, 'The Mask' 20 uur. Kloveniersdoelen Middelburg. Intervals in M.' 14,16, 20 en 23 uur. ZONDAG 9 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'Forrest Gump' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Wolf' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Clear and Present Danger' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Client' 19 en 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'The Flint- stones' 19 uur. 'I Love Trouble' 21.30 uur. Schuttershof Middelburg, 'Jong Talent' 14 uur. 'Tim Burton's The Nightmare Before Christmas' 20 uur. 'Whispering Pages' 22.30 uur. Stadsdanszaal Middelburg, 'Film about Glenn Gould' 20 uur. 'Les Patriotes' 22.30 uur. Kloveniersdoelen Middelburg, 'Intervals in M.' 12, 14, 17 en 20.30 uur. MAANDAG 10 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'Forrest Gump' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Wolf' 20 uur. Alhambra |H Vlissingen, 'Clear and Present Danger' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Client' 20 uur. Grand Theater Goes, 'I Love Trou ble' 20 uur. Schuttershof Middelburg, 'De Lachende Koe' 20 uur. 'Mama' 22.30 uur. Stadsdanszaal Middelburg, 'Leon' 20 uur. 'Le Zèbre' 22.30 uur. DINSDAG! 1 OKTOBER De Zoute Viever, Etta Risakot- ta-Lawalata, aquarel schilderij en, L. Willboordse, houtsnij werk. Watertoren, Krien Clevis; schil derijen, Wim Caus; keramiek, Gery de Smet; schilderijen, Leo Copers; installatie. Grote Kerk, Antoine Mes, Zeeuwse Landschappen. VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, leven de reptielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend 14- 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Bres- kens. Op dubbeldekkersveer boot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Stedelijk Museum, 'Middel eeuwse Beelden uit het Utrechts Catharijnconvent' (t/m 9 okto ber). Stedelijk Museum Vlissin gen, Eric Brandts, Gert-jan Evenhuis, Rien Halters, Jan van Leeuwen, Gerhard Lentink en Jan Haas, 'Eigentijds Mensen beeld'. Ziekenhuis Walcheren, expo sitie over epilepsie, 'Impulsen op drift'. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks ge opend. WOLPHAATSDIJK Galerie 'De Hoekweide', Ben jamin Royaards, papier maché objecten, gemengde technie ken, olieverf en klein werk, gra fiek (t/m 8 oktober). Antoine Mes, zee-landschappen. Alhambra I Vlissingen, 'Forrest Gump' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Wolf' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Clear and Present Danger' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Client' 20 uur. Grand Theater Goes, 'I Love Trou ble' 20 uur. Schuttershof Middelburg, drie documentairefilms van John Fern- hout 16, 20 en 22.30 uur. Stadsdanszaal Middelburg, 'Blown Away' 20 uur. 'Widow's Peak' 22.30 uur. WOENSDAG 12 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'Forrest Gump' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Wolf' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Clear and Present Danger" 14 en 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Client' 20 uur. Grand Theater Goes, 'I Love Trou ble' 20 uur. Schuttershof Middelburg, Cuba- films 14, 16, 20 en 22.30 uur. Stadsdanszaal Middelburg, 'The Woodenman's Bride' 20 uur. 'Toxic Affair' 22.30 uur. VRIJDAG 7 OKTOBER De Schelp Domburg, filmmiddag, 14 uur. ZATERDAG 8 OKTOBER Alhambra II Vlissingen, 'Duime- lijntje' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Jungle Jack' 14 uur. ZONDAG 9 OKTOBER Alhambra II Vlissingen, 'Duime- lijntje' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Jungle Jack' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Aristokat- ten' 14 uur. WOENSDAG 120KTOBER Alhambra II Vlissingen, 'Duime- lijntje' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Jungle Jack' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Aristokat- ten' 14 uur.

de Vlissinger | 1994 | | pagina 7