Een verleden met toekomst JACHTBEURS Een hond voor dierendag EXPOSITIE EN RONDLEIDING DE MANTELING 30 september t/m 2 oktober ZEELANDHALLEN - GOES 29 SEPTEMBER T/M 5 OKTOBER IN MIDDEN ZEELAND In het Zeeuws Biolo gisch Museum in Oost- kapelle is afgelopen vrijdag de tentoonstel ling 'De Manteling, een verleden met toe komst' geopend. Met deze tentoonstelling wil het museum be zoekers informeren over cultuur- en na tuurhistorische aspec ten van de Manteling van Walcheren en over het ingrijpende her stelplan voor het ge bied waarmee binnen kort wordt begonnen. Aansluitend op de ten toonstelling verzorgt boswachter Bram Va der wandelingen langs de werkzaamheden rond kasteel Westho ve. Hèt ontmoetingspunt voor tal van jacht-, ruiter-, hengel- en handboogsportliefhebbers. Een eve nement, dat naast stands van overkoepelende organisaties een uitgebreid overzicht geeft van alle benodigdheden voor deze sporten met dagelijks demo's en lezingen. Openingstijden: vrijdag 12.00-22.00 uur zaterdag en zondag van 10.00 -18.00 uur Toegang: 10,- p.p.; kind. 6-12 jr. 3,50 Info: 01100-21020 Tel. 01100-21020 KINDERBOEKEN Margreet Meulmeester ALS S>£ mk OPC,ftAT, zoe< ©aw r>€ caootstê Woensdag 28 september 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 23 mmm mmm De Walcherse Manteling is het bos en de binnenduinrand tus sen Domburg en Vrouwenpol der. De Manteling behoort tot de oudste bosgebieden van Zeeland en herbergt bijzonde re natuurwaarden. Veel plan ten en dieren die in andere Zeeuwse bossen ontbreken zijn hier wel te vinden. In de Manteling broeden bijvoor beeld de Groene specht, de gekraagde roodstaart en de roodborsttapuit. In een holle boom is een van de weinige Walcherse kraamkolonies van de watervleermuis te vinden. Daarnaast is de Manteling een van de belangrijkste stinseflo- ra-gebieden van Nederland. Het bijzondere karakter van het natuurgebied wordt versterkt door de ligging aan de binnen duinrand en door de 'zorgza me mensenhand' die eeuwen lang de buitenplaatsen rond Domburg en Oostkapelle heeft gekoesterd. De Manteling kende een bloei periode in de zeventiende en eerste helft van de achttiende eeuw. Door de VOC behoorde Middelburg tot de belangrijk ste steden van het land en rijke kooplieden bouwden hun bui tenhuizen en lusthoven onder meer in de Manteling. Kasteel Westhove zelf is waarschijnlijk gesticht in de dertiende eeuw. Het functioneerde in die tijd als lusthof voor de abten van Midelburg. Na de Reformatie in de zestiende eeuw kwam het in handen van welgestelde Zeeuwse families. Het park rond het kasteel zag er destijds anders uit. Geheel volgens de toen heersende mode had het park veel rechte lanen en was het symmetrisch ingericht. In de negentiende eeuw werd het ingrijpend veranderd in de toen populaire, en nu nog her kenbare, romantische Engelse Landschapsstijl. Dat beteken de onder meer grillig gevorm de vijvers, kronkelige paden, glooiende gazons en donkere bossen. In 1962 en 1971 werden de bossen en de buitenplaatsen verkocht aan Staatsbosbeheer, dat het gebied nu een facelift wil geven. Om de natuur- en cultuurhistorische waarden van het gebied te behouden, maar ook de recreant de mogelijkheid te bieden het bos te bezoeken, heeft Staatsbos beheer een herstelplan laten maken. Verouderde en verval len delen van de Manteling zullen geleidelijk worden ver jongd en opgeknapt. Zo zal onder meer de parkeerplaats schuin voor Westhove worden verplaatst naar de Domburgse weg en zal door kappen van oud bos en het aanplanten van nieuw de Engelse Landschaps stijl worden hersteld. Daar naast wordt de lanen- en wan delpadenstructuur aangepakt om het gebied beter geschikt te maken voor intensief gebruik (jaarlijks bezoeken 1,2 miljoen mensen de Mante ling). Ook de 'natte problemen' in het natuurgebeid zullen wor den aangepakt. Zo worden de bosvijver en de kasteelgracht schoongemaakt, worden nieu we natuurvriendelijke oevers aangelegd en zullen twee te bouwen stuwen en een klein gemaal het weglopen van het water uit de vijver en de gracht moeten tegengaan. Om de landschappelijke structuur niet teveel geweld aan te doen zal het werk worden gespreid over enkele tientallen jaren, waarbij het gebied rond West hove het eerst aan de beurt is. Boswachter Bram Vader ver zorgt in oktober en mogelijk in november rondleidingen langs de werkzaamheden die rond die tijd beginnen. Bram Vader: „Westhove gaat op de schop. Dat is vrij ingrijpend en roept bij veel mensen vragen op. Een bezoek aan de tentoon stelling maakt al veel duidelijk en tijdens de wandeling kan ik extra toelichting geven." De rondleiding is .speciaal gericht op het herstelplan van Staats bosbeheer en de aanpak van oevers en waterpartijen, waar in het Waterschap Walcheren veel werk verricht. De rondlei dingen worden gehouden op zaterdag en zondag om 14 uur en in de herfstvakantie ook op dinsdag en donderdag om 14 uur. Vooraf aanmelden bij het Zeeuws Biologish Museum is gewenst. De omgeving van Kasteel Westhove wordt binnenkort grondig aangepakt. Met o.m.: valkerijdemonstraties vliegvisdemonstraties Jack Russelraces jachthondentrainingdemonstraties Duitse brakkensleepspoordemonstraties Zeeuwse trekpaardendemonstraties handboogschietdemonstraties demonstraties prepareren van dieren wildrestaurant/proeverij jachthoornblaasverenigingen jachtschilderijen stands met artikelen/benodigdheden Het is alweer bijna dieren dag. Haast elke dierenlief hebber koopt iets extra's voor zijn 'vriend'. Maar doe het dit jaar eens anders. Besteed eens aan dacht aan het geliefde huisdier de hond op een 'alternatieve' manier: door middel van een boek. Er is een schat aan prent boeken verschenen, waar in de hond de hoofdrol speelt en het leek me een prima gelegenheid om hieraan ter gelegenheid van de komende dieren dag eens aandacht te besteden. En natuurlijk zal dat lekkere hapje of die andere verwennerij er toch wel komen. Allemaal honden van An drew en Janet McLean beschrijft de vele belevenis sen op één dag van vijf hon den. En daarbij komt van alles aan de orde: neuzen, staarten, spelen, vechten en nog veel meer. Elke twee bladzijden vormen een hoofdstuk apart en er is van alles te zien. Weinig tekst, deels op rijm, maar des te meer te vertellen over wat er allemaal gebeurt. En als het boek uit is, kan je gelijk weer opnieuw beginnen, want er is dan zóveel gebeurd, dat je vast nog wel een heleboel over het hoofd gezien hebt. De vijf totaal verschillende honden Herman, Kees, Johan, Lelie en Jet zijn dan ook echt gaan leven en veel kinderen zullen van dit boek vooral genieten door het vele wat aan de orde komt en heel dicht bij jonge kinderen staat. Van hetzelfde echtpaar als het bovenstaande is het boek He, Kobus. Een heel ander n'e Je eesi c^aotc T>*A«.ACHTfc«. iS ee>4 jÊk.C*A tltiKj. Keuu-p AANJ het eibjp p©o«e. HET c,a ©e hb lfceCHTPOOlt NJAA«. pe KLiM Lft©©€A op €>J vCuK PCO*. het tam T>AA«- STic^T VOGit je boek, al speelt ook hier een hond een belangrijke rol. Kobus is een straathond, zon der baas en vaak zonder eten. Op een dag ontmoet hij op het strand Sonja, die hem haar zak patat voert en mee naar huis neemt. De mensen vinden Sonja maar raar, omdat ze een echte zwerfster is. Maar Kobus vindt Sonja lief en samen kunnen ze het heel goed vinden. Totdat Sonja het te druk heeft met schilderen en vergeet op Kobus te letten. Kobus wil graag spelen en omdat Sonja dat niet wil besluit hij er op uit te gaan, ondanks de ben de straathonden die in de buurt is. Pas 's avonds merkt Sonja dat Kobus verdwenen is. Zij mist hem erg en zoekt overal. En Kobus merkt ook al gauw, dat hij eigenlijk hele maal niet zonder Sonja kan. Ze zoeken elkaar een hele dag en net als ze denken dat het niet meer lukt elkaar te vinden „We willen echt heel graag een hond", zeiden de kinde ren. „Hij zou het huis kunnen bewaken en met ons kunnen spelen". Zo begint het nieuw ste boek van John Burning- ham: Hendriks. Pa en ma zijn er eerst erg op tegen, maar uiteindelijk mag het toch. Maar.... het moet wel een net te hond zijn, eentje met een stamboom. De hond die de kinderen uit gezocht hebben is het tegen deel van wat mocht: een ech te vuilnisbak met de naam Hendriks. En hoewel pa en ma erg boos zijn, blijkt dat de kinderen een heel bijzondere keus hebben gedaan. Hen driks kan niet alleen muziek maken en jongleren, maar doet al gauw het hele huis houden. En als er brand uit breekt is hij het, die de baby redt. Tot hij op een dag verdwenen is. Ze zien hem nooit meer terug.... of toch wel.... die ene keer? Heel veel verschillende hon den zijn te vinden in De Gebe ten Hond van Charles Fuge. Vlo woonde met zijn hele familie op een hond. Op een dag besluit hij een huis voor zichzelf te zoeken. Op zijn tocht naar een geschikt 'huis' komt hij allerlei verschillende honden tegen. Hij probeert steeds hoe het wonen op de verschillende honden bevalt. Maar de rug van Worst, de Basset is te lang; Duco, de Deense dog is veel te hoog; August de Bul dog snurkt te hard en zo is er altijd wat. Zal het dan echt niet lukken een huis te vin den? Ook hier is het weer een gewone straathond die uit komst biedt. Opvallend aan dit boek zijn de bijzondere prenten, waarbij de kenmer ken van de verschillende honden heel goed naar voren komen. Nóg een bijzonder boek is ongetwijfeld Het enige echte hondenhandboek! van Alan Snow. Eigenlijk moet je voor dit boek beschikken over een dosis technische kennis èn flink wat humor. Want alle wetenswaardigheden over de hond worden hier als in een soort autohandboek behandeld. De hond wordt dus gezien als een goed geo liede machine, waarbij de dierenarts bijvoorbeeld een goede monteur is. Verder leer je ook van alles over voedselluchtjes en brandstof, het algemeen onderhoud en de werking van honden. Het klinkt allemaal bizar en dat is het ook wel een beetje, maar een kind dat echt meer van honden wil weten doet op een bijzondere manier een heleboel kennis op. Het laatste boek in deze afle vering is er één dat al jaren uitverkocht was. Dit jaar wordt de vijfenzestigste ver jaardag van Eric Carle gevierd en daarnaast de vijf entwintigste verjaardag van Rupsje Nooitgenoeg. Naast de prachtige verjaardagska lender, die pas verscheen, kwam er ook een herdruk van Het geheim van de acht tekens. En dat doet ongetwij feld velen plezier. Op een avond vindt Tim een geheim zinnige boodschap onder zijn kussen. In het boek volgen we hem om een verrassing te vinden. Maar dan moeten we eerst kruipen en sluipen om het geheim van de acht tekens te ontcijferen. Niet alleen de spanning maakt het boek bij zonder, ook de vorm van de uitgeponste bladzijden. En aan het eind volgt de belo ning....die uitstekend past in deze aflevering op weg naar dierendag. Allemaal honden door Andrew en Janet McLean, uitge verij J.H. Gottmer, Haarlem, f22,90 Hé Kobus door Andrew en Janet McLean, uitgeverij J.H. Gottmer, Haarlem, f22,90 Hendriks door John Burningham, uitgeverij Van Holkema en Warendorf, Houten, f25,- De gebeten hond door Charles Fuge, Zirkoon uitgevers, Amsterdam, f22,50 Het enige echte hondenhandboek door Alan Snow, uitge verij Sjaloom, Amsterdam, f22,50 Verjaardagskalender met Carle-dieren, f24,90 en Het geheim van de acht tekens, f22,90, beide van Eric Carle, uitgeverij J.H. Gottmer, Haarlem. DOMBURG Rabobank, 'Karolingische burchten in Zeeland' DONDERDAG 29 SEPTEMBER DONDERDAG 29 SEPTEMBER GOES Lunchcafé Stadhuis, J. van der Velde, pastels, (t/m 30 sep tember). Vanaf 1 oktober: mevrouw Parmentier, oliever ven. Geopend di. t/m za. 9-18 uur. Galerie 'Mi Parti', Edwig van Cauteren, 'Interior', IKAT-weef- technieken. Berend Peter, meu belobjecten (t/m 2 oktober). Stichting PZZ, Paula van Buuren en Nico van Welzenes, aquarellen. Galerie van den Berge, Rom- bouts 'n Droste, 'Let's meet half way'. De Cilinder, Sint Maartens brug, Rombouts Droste, 'Let's meet half-way'. HOOGELANDE Kapel Hoogelande, Toon Wil- lemsen, expositie, geopend vrij dag van 19.30-21.30 uur, zater dag en zondag van 11-17 uur. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona, llona Schmit, Naïeve schilderijen, U+S Zölner- Krumne, sieraden. Geopend za. van 14-17 uur. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Mauri ce en Saskia Góth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pas tels. Achter de Houttuinen 50, Martin Richardson, hologram men. Geopend ma. t/m za. 10.30-17.30 uur. Galerie Willem Vader, L. Noordstraat 56, schilderijen, tel. 01180-29419, dagelijks ge opend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, 01180-16323, staal- en touwplastieken, ge opend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling over diverse kerken in Middelburg. Roosevelt Study Center, Abdij 9, 'D-Day Remembered: het verhaal in foto's', fototen toonstelling in het kader van de 50ste herdenking van de geal lieerde invasie in Normandië. Geopend ma. t/m vr. 10-12.30 uur en 13.30-16.30 uur. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Weten schappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Zeeuwse Bibliotheek, 'Dor pen op Schouwen-Duiveland', Bruinisse, Sirjansland en Oos- terland. Galerie 'Artico', Maria Heer- kens; gemengde technieken in fascinerende compositie en kleuren, Dick Monshouwer; pas tel-tekeningen, gemengde tech nieken en bijpassende sieraden, geopend di. t/m za. 10-16 uur. Galerie Het Gouden Briefke, Franca Giaquinto; naïven van katten, Odile Kinart; keramiek. Zeeuwse Centrale Disco theek, Janita de Jong, 'Een Universum'. ABN-AMRO Bank. Markt 7, Beatrix Meindersma, kinderen in olieverf, geopend op werkda gen van 9-17 uur. Muziekschool, Kuiperspoort 21 en Kunstuitleen, Kuipers- poort 22, Arty Grimm en Miguel Ybanez, tentoonstelling ter gele genheid van het 25-jarig bestaan van ADZ (t/m 30 sep tember). Delta Nutsbedrijven, Saskia Eggink, grafische technieken. Vleeshal, Eran Schaerf, 'We is o.k. Rabobank, Lange Geere 3, Maria Bemelmans, schilderijen en plastisch ruimtelijke sculptu ren (t/m 29 september). Multi Colour, Cor v.d. Padt, landschappen, stadsgezichten en bloemen uitgevoerd met olieverf, in aquarel of pastelkrijt. Geopend di. t/m za. 10-17 uur. 'Het Steunpunt', wijkcentrum Dauwendaele, Saba Meranish- vihi en David Heijgelaar, 'Twee monumentale steden in pastel'. Geopend ma. t/m vr. 9-12 uur. Zeeuwse Bibliotheek, Aer- nout en Frangoise van Lynden, 'Fragmenten van het Zeeuws verleden'. Galerie 't Haentje te Paart', Spanjaardstraat 19, Wim Zurné, grafiek. Brasserie De Huifkar, Markt 19, André Groenenberg, pente keningen in de nautische sfeer. Stichting Welzijn Ouderen, Molstraat 13, Bea van Leeuwen; modelstudies in krijt en aquarel, Loek den Hollander; beelden en olieverf, Kees Gunter; olieverf. Geopend op werkdagen van 10- 16 uur (vanaf 3 oktober). Stadhuistoren, Veere; Caril lonbespeling Kees van Eersel, 15-16 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; Mug met de Gouden Tand, 'Onder Controle', 20.30 uur. VRIJDAG 30 SEPTEMBER De Stenge, Heinkenszand; Gorefest. Stadsschouwburg, Middel burg; Theaterconcert The Boot leg Beatles, 20.30 uur. ZATERDAG 7 OKTOBER VOF De Schakel. Middel burg; 'Spiegels', 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Theaterconcert The Boot leg Beatles, 20.30 uur. Jongerencentrum Midgard, Middelburg; Dubbelconcert 'NUMB' en 'The Underdogs', 21.30 uur. De Piek, Vlissingen; SRV- mannen, 'A tribute to Stevie Ray Vaughan', 22 uur. ZONDAG 2 OKTOBER Manhuistuin, Goes; Fanfare Euphonia, 12-13 uur. VOF De Schakel, Middel burg; 'Spiegels', 14.30 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Speeltheater Gent, 'Ach ter Glas', 15.30 uur. DINSDAG 4 OKTOBER Grote Kerk, Goes; Carillonbe speling Sjoerd Tamminga, 13.30-14.30 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Het Zuidelijk Toneel, 'Rij- kemanshuis', 19.30 uur. WOENSDAG 5 OKTOBER Ambachtscentrum, Goes; Poppentheater Sim Bolus, 'Wat 'n schat', 14.30 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Comedie 'Later is te laat', 20 uur. Prins van Oranje, Goes; Up with People, 'World in Motion', 20 uur. Delta Expo, tentoonstelling 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij hetTopshuis, Trechter 5, kunstproject Fra mework Invitation. OOSTKAPELLE Green White Hotel, buiten plaats lepenoord, Olga Westra- te, keramiek, Ko van Driel, beel den. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, De Manteling, 'een verleden met toekomst', tentoonstelling. OOST-SOUBURG De Zoute Viever, Etta Risakot- ta-Lawalata, aquarel schilderij en, L. Willboordse, houtsnij werk. Watertoren, Krien Clevis; schil derijen, Wim Caus; keramiek, Gery de Smet; schilderijen, Leo Copers; installatie. RITTHEM Fort Rammekens, tentoonstel ling in de twee kazematten, ge opend di. t/m zo. 13-17 uur (t/m 30 september). VEERE Stadhuis, Alhambra I Vlissingen, 'For rest Gump' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Cle ar and Present Danger' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Speed' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Wolf' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Beverly Hills Cop III' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Temptations of a Monk' 20 uur. VRIJDAG 30 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'For rest Gump' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Cle ar and Present Danger' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'I Love Trouble' 19 uur. 'Speed' 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Wolf 19 en 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'The Flintstones' 19 uur. 'Beverly Hil ls Cop III' 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Temptations of a Monk' 20 uur. 'Un Deux Trois Soleil' 22.30 uur. ZATERDAG 1 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'For rest Gump' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Cle ar and Present Danger' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'I Love Trouble' 14 en 19 uur. 'Speed' 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Wolf 19 en 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'The Flintstones' 19 uur. 'Beverly Hil ls Cop III' 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Temptations of a Monk' 20 uur. 'Un Deux Trois Soleil' 22.30 uur. ZONDAG 2 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'For rest Gump' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Cle ar and Present Danger' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'I Love Trouble' 14 en 19 uur. 'Speed' 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Wolf 19 en 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'The Flintstones' 14 en 19 uur. 'Beverly Hill Cop III' 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Temptations of a Monk' 20 uur. MAANDAG 3 OKTOBER NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dage lijks geopend van 10-17 uur. 'Een Nederlandse Amerikaan', leven en werk van Hendrik Willem van Loon (t/m 30 september). Grote Kerk, Antoine Mes, Zeeuwse Landschappen. VLISSINGEN 3ZZIZ Iguana, Bellamypark 35, leven de reptielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend 14- 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Bres- kens. Op dubbeldekkersveer boot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Stedelijk Museum, 'Middel eeuwse Beelden uit het Utrechts Catharijnconvent'. De Kleine Galerie, Kouden hoek 32, Truus Prins, schilderij en. Geopend vrijdag, zaterdag en zondag van 14-17 uur en op afspraak tel. 01184-16229 (t/m 2 oktober). Galerie Hannelore Meyaard, René Böll, schilderijen in olie verf en tempera, aquarellen en Chinese tekeningen (t/m 2 okto ber). Stedelijk Museum Vlissin gen, Eric Brandts, Gert-jan Evenhuis, Rien Halters, Jan van Leeuwen, Gerhard Lentink en Jan Haas, 'Eigentijds Mensen beeld'. Ziekenhuis Walcheren, expo sitie over epilepsie, 'Impulsen op drift' (vanaf 3 oktober). WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks ge opend. WOLPHAA TSDUK Galerie 'De Hoekweide', Ben jamin Royaards, papier maché objecten, gemengde technie ken, olieverf en klein werk, gra fiek. Antoine Mes, zee-land schappen. Alhambra I Vlissingen, 'For rest Gump' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Cle ar and Present Danger' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Speed' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Wolf 20 uur. Grand Theater Goes, 'Beverly Hills Cop III' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Un Deux Trois Soleil' 20 uur. Zeeuwse Bibliotheek Mid delburg, 'Eiland van vertrou wen' en 'De dijk is dicht' 20 uur. DINSDAG 4 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'For rest Gump' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Cle ar and Present Danger' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Speed' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Wolf' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Beverly Hills Cop III' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, besloten voorstelling 20 uur. WOENSDAG 5 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'For rest Gump' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Cle ar and Present Danger' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'I Love Trouble' 14 uur. 'Speed' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Wolf' 20 uur. Grand Theater Goes, 'The Flintstones' 14 uur. 'Beverly Hil ls Cop III' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Temptations of a Monk' 20 uur. ZATERDAG 7 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'Jung le Jack' 14 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Dui- melijntje' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De Aristokatten' 14 uur. ZONDAG 2 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'Jung le Jack' 14 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Dui- melijntje' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, De Aristokatten' 14 uur. WOENSDAG 5 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'Jung le Jack' 14 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Dui- melijntje' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De Aristokatten' 14 uur.

de Vlissinger | 1994 | | pagina 23