Deze week: ^o?9 P ^6?5 fS?49?° nog 2 weken IR m Huisarts, fysiotherapeute en logopediste in Meliskerke samen onder één dak sas UJ Sport Beurs Allerlei Bijeenkomsten SNEL GEBOEKT DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG MAANDAG DINSDAG WOENSDAG Onderwijs/Cursus Gevonden ^124 SUPERMARKTEN Waterstanden 06-9771 Weerbericht 06-9775 Woensdag 14 september 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 11 Kerstkaarten - Jeugdleden van sportverenigingen gaan weer deur-aan-deur voor de 'kerstkaartenactie'. Dat gebeurt tussen nu en de tweede helft van oktober. De actie is een ini tiatief van Sport Support in Alk maar. Sportclubs kunnen er hun kas mee spekken. Sportcafé - Ons Dorpshuis in Kruiningen heet dinsdag 20 sep tember Sportcafé. Op initiatief van de Zeeuwse Sportraad wordt er vanaf 20 uur van alles besproken over sportstimulering en opleidingen. Korfbal: De beide Souburgse korfbalverenigingen Animo en Zuidwester hebben voor woens dag 28 september een school- korfbaltoernooi georganiseerd voor kinderen tussen vijf en acht jaar. Voorafgaand worden er op de vrijdagen 16 en 23 september trainingen gegeven. 25 km van Middelburg - Wedstrijd- en prestatielopers starten zaterdag 17 september in de '25 kilometer van Middel burg'. Gestart wordt om 14 uur op de atletiekbaan aan de Na dorstlaan. Sportinstituut - Sportinstituut Smid opent zaterdag 17 septem ber de deuren van zijn sport school om het publiek kennis te laten maken met de sporten die er aangeboden worden. Er zullen ook demonstraties worden ver zorgd. Het publiek kan komen kennis maken tussen 11 en 14 uur. Box-bed-buggy - Peuter speelzaal 't Speeltreintje in Oost- kapelle houdt zaterdag 24 sep tember een kleding- en speel goedbeurs in het Hervormd Gemeentecentrum van 10 tot 11.30 uur. Tevens is er een box- bed-buggy-beurs. Voor kinderen is er een grabbelton. Ruilbeurs - In het Dorpshuis in 's Heer Hendrikskinderen wordt zaterdag 17 september de Zeeuwse Treinmodelruilbeurs gehouden. Tussen 10 en 15.30 uur kunnen bezoekers hun spoorhobby uitbreiden. Een test tafel is aanwezig. Overigens ver huist deze beurs in de toekomst naat Kapelle waar een grotere zaal kan worden betrokken. Vluchtelingenzorg - De col lecte voor de ZOA-vluchtelingen- zorg die van 22 tot en met 27 augustus in Vlissingen is gehou den heeft F 7122,98 opgebracht. Het geld gaat naar Ruandese vluchtelingen. Postzegels - Donderdag 15 september houdt de internatio nale vereniging Philatelica haar maandelijkse bijeenkomst in Bachten Komme in Vlissingen. Er is onder meer een dialezing onder de titel 'de opkomst van het Derde Rijk', aanvang 20 uur. Kiwanis - Zaterdag 17 septem ber is een belangrijke datum voor de Kiwanis club Middel- burg-Walcheren. Dan namelijk wordt deze organisatie toegela ten tot Kiwanis International Europe. Deze organisatie houdt humanitaire acties. De Middel burgse kinderboerderij klepper hoeve krijgt zaterdag een che que aangeboden. Kynologen - De Kynologen- club Zeeland houdt zaterdag 17 september een Hondenzes kamp. Dat gebeurt op het terrein van KC Zeeland in Wilhelmina- dorp tussen 10 en 16 uur. Noord-lerland - Joke van der Heide, onder meer leidster van een jongerenkamp in Noord-ler land spreekt woensdag 21 sep tember in de Middelburgse Getuigeniskerk. Ook wordt er een videofilm over haar kamp vertoond. De bijeenkomst staat in het kader van de Vredesweek (18 tot en met 25 september) en begint om 19.30 uur. Samen-alleen - De Zeeuwse afdeling van de Vereniging Vakantie Partners houdt zater dag 17 september in Ontmoe tingscentrum Dauwendaele een kennismakingsbijeenkomst. De vereniging brengt vakantiepart ners bij elkaar. De kennismaking met de vereniging begint om 14 uur. Volkscultuur - De sectie nederland van de Internationale organisatie van Volksculturen houdt haar halfjaarlijkse bijeen komst in Goes. Volksdansvereni ging Vodago ontvangt de gasten in De Betho. Zowel nationale als internationale zaken komen aan de orde. Sportzaal Van Duyvenvoor- de Oost-Souburg, peuter- gym, 9.30 u. De Schelp Domburg, wekelijks schmin ken, 14 u. De Parel Dom burg, bowlingtoernooi, van af 12 jaar, inschrijven voor 18 uur, aanvang 20 u. De Vier Elementen Middelburg, begin yogalessen, inlichtin gen en opgave 01182-3204, 10.30 u. In- en Uitloophuis Vlissingen, Bloemenlaan, voorlichtingsmorgen woningbouwvereniging Basco, aanvang 9.30 u. Vlissingen, zijkapel van de Onze Lieve Vrouwekerk, gebedsmiddag, drs. L. v.d. Bol uit Rijswijk, 15 u. Hof Domburg, kleurwed- strijd, 10 u. Middelburg, 'Vier Elementen', cursus van tien vrijdagen over spiritu aliteit en mystiek door drs. A. Hegie, inlichtingen 01180- 33491 De Parel Domburg, spetter middag, spelletjes onder begeleiding. Heinkens- zand. Van der Biltplein, rom melmarkt S.V. Orion, vanaf 9 u. Middelburg, Grote Markt, 10-jarig jubileum Kin dertelefoon Zeeland, mmv popgroep Kamjehaar, 16 u. Stadhuis Brouwershaven, Klagende Maagden, Jacob Cats op muziek en wande ling door de geboorteplaats van Jacob Cats, van 13.30 tot 16.30 u. Gereformeerde Kerk Grijps- kerke, jeugddienst met ds. P. den Braanker en interkerke lijk koor Sameach, 19 u. Hof Domburg, tennistoer nooi mixed dubbel vanaf 15 jaar, inschrijven in De Schelp, 10 u. De Schelp Domburg, zeerovermiddag, 14 u. Hotel Arneville, Mid delburg, wat vindt de FNV van paars?, aanvang 20 u. Biggekerke, poppenatelier Jose, cursus poppen en beren maken, inlichtingen 01185-3049 Middelburg, Ontmoetingscentrum Dau wendaele, kookclub voor kinderen van 9 t/m 12 jaar, 19 tot 20.30 u. Grijpskerke, cursus 'Duik eens in de krui den', inlichtingen 01189- 1948 Stadhuis Middelburg, ontvangst van Friendship Force Atlanta door burge meester Chr.G.J. Rutten, 11 u. Middelburg, wijkge- bouw Zuiderbaken, fotoclub van SKW de Hayman, 19.30 tot 21.30 u. Sporthal De Belt Oost-Sou burg, Sport en Spel 55+, 11 u. Neeltje Jans, excursie Natuurmonumenten en Zeeuws Landschap, vertrek vanaf bovenste parkeer plaats Delta Expo, 10 u. Kuurcentrum De Parel Dom burg, rondleiding, verzame len bij receptie, 11.30 u. In- en Uitloophuis Vlissingen, Bloemenlaan, ontspan ningsochtend, vanaf 9.30 u. Zeeuwse Bilbliotheek, Middelburg, praatmorgen over problemen bij hartziek ten, aanvang 10.15 u. Zeeuwse Bilbiotheek, Mid delburg, 'osteopathie en hoofdpijn' door F.P. Zwee- dijk en A. van Reymersdal, 19 u. Vlissingen, contact dag BLHP, thema oudedags voorzieningen, voorafge gaan door excursie naar de PZC, aanvang 14 u. bij het PZC-gebouw Middelburg, Ontmoetingscentrum Dau wendaele, volksdansen voor kinderen van 8 t/m 12 jaar, 16 tot 17 u. Neeltje Jans, excursie Natuurmonumenten en Zeeuws Landschap, vertrek vanaf bovenste parkeer plaats Delta Expo, 14 u. De Schelp Domburg, Indianen- ochtend, 10 u. Hof Dom burg, wekelijks squashtoer nooi, inschrijven voor dins dag 20 u., aanvang 10.30 u. De Parel Domburg, spetter middag, spelletjes onder begeleiding. Sportveld Hof Domburg, volleybaltoer nooi, inschrijven voor 17 u., aanvang 19 u. Middelburg, La Leche League, Veerse- weg 153, informatieavond over borstvoeding, aanmel den 01189-3156, 20 u.Zeeuws Biologisch Muse um, Oostkapelle, beesten boelmiddag met als thema paddestoelen voor kinderen van 6 t/m 12 jaar, van 14 tot 16 u. Middelburg, Zuider baken, instuif voor kinderen van 4 t/m 8 jaar, 14. tot 15.15 u. Middelburg, Zuiderba ken, club voor kinderen van 9 t/m 12 jaar, 19 tot 20.30 u. Middelburg, Ontmoetings centrum Dauwendaele, instuif voor kinderen van 4 t/m 8 jaar, 14 tot 15.15 u. COC - Wellicht hoeft het COC- café in Middelburg niet dicht voor een paar maanden. Door de publicaties rond de tijdelijke slui ting heeft zich weer een aantal vrijwilligers voor de bardienst gemeld. De nieuwe medewer kers worden woensdag 14 sep tember bekeken. Als alles oké is bevonden, kan de bar weer op 1 oktober worden geopend. Reünie HEAO - De HEAO in Vlissingen viert 16 september haar derde lustrum met een seminar en een reünie. Het seminar heeft als thema 'ISO- 9000...een start, geen finish' en begint om 13.30 uur in het Vlis- singse hotel Arion. 's Avonds is er een feest in de kantine van de Hogeschool Zeeland. Informatie 01184-30594. Zeeuwse Volksuniversiteit - Volgende week beginnen de cursussen van de Zeeuwse Volksuniversiteit in Middelburg. Er kan nog worden ingeschreven diverse cursussen. Inlichtingen 01180-34800. Kalligrafie - Het Goese kalli- grafeerbedrijf Van Gestel begint 20 september een cursus kalli grafie voor gevorderden en op 22 september voor beginners. Informatie en aanmelding 01100-27714. Mytylschool - Mytylschool de Sprienke is deze zomer van Oostkapelle naar Goes verhuist. Omdat bij de bouw en inrichting enkele tegenslagen zijn geweest wordt de officiële opening van het gebouw uitgesteld tot 3 februari. grijze herenfiets; diverse kleuren kinderfiets; portemonnee met inhoud; front van autoradiocas setterecorder; diverse sleutels; plastic potje met diverse sleu tels; bordeaux-rode schoudertas. Middelburg - Op 1 september 1994 werd door Maxis Middel burg de navolgende gevonden voorwerpen bij de politie Middel burg ingeleverd: zwarte (kin- der)bodywarmer, diverse zonne brillen; kinderondergoed (in ver pakking); speelgoed pistool (in verpakking); wit/oranje speel goedkonijntje 'Nijntje'; geel speelgoedlammetje; speelgoed schoolbord|e met krijtjes (in ver pakking); Gillette II scheermes jes (in verpakking); rode pennen etui (in verpakking); bruine etui met goudkleurige leesbril; diver se sleutels; groenen sleuteletui met Duitse munten; rode porte monnee; zwarte schoenveter (in verpakking); blauwe babyfop speen aan houten kralenketting; zwarte zaklantaarn, blikje leder crème; fotorol 36 opname; hou tenbroche met zilverkleurige bovenzijde; rode geldkoker met inhoud; Zeeuwse babbelaars (in verpakking); boekenbon; beige linnentas; beige linnentas met wissellijst, kaarten en een schrift; blauwe sjaal; groene sjaal; blauwe sjaal/halsdoek met beertjes; blauwe kinderpet; blau we mini luchtpomp; één paar bruine leren damesschoenen; wenskaarten (in verpakking); bruine damesslip; rode paraplu; goud(kleurige) halsketting plus hanger; zwarte portemonnee; Labello. Vlissingen - In de periode van 11 augustus tot 31 augustus is aan het buro van politie te Vlis singen het volgende aangege ven als gevonden voorwerp: diverse tassen met inhoud; auto radio; diverse bankpasjes; diver se (zonne)bnllen; diverse sleu tels; diverse fietsen; twee horlo ges. gietijzeren afbeelding; spij- kerjack; gebloemd |ack; mapje met tabak; kentekenplaat; twee personenauto's; diverse porte monnees; persoonlijke papieren; teddybeer; knuffelkomjn; Bar biepop. één sportschoen (Nike); draagbare radio-cassetterecor der Bij het dierenasiel te Vlissin gen is in deze periode één hond aangegeven Huisarts A. Stutterheim in zijn nieuwe spreekkamer. Middelburg - In de periode van 27 augustus t/m 2 september 1994 zijn de navolgende voor werpen aangegeven bij de politie Middelburg. Ze worden maxi maal drie maanden bewaard, beige speelgoedbeer; zilveren schakelarmband; gouden scha kelarmband; antracietgrijze voor- zetglazen; bankbiljet; zilveren ketting; zwart met rood gestreepte ijsmuts; meisjeshor loge met wit bandje; zwart leren jack; contactlenzen in doosje; Meliskerke is een waar medisch centrum rijker. Huis arts A. Stutterheim verruilde zijn praktijk in de Siverstraat voor een moderne nieuwe praktijk aan de Rapenburg- weg. Het nieuwe pand is zo groot dat ook de praktijken van fysiotherapeute C. Stemp- her-Roumen en part-time logopediste M. van der Meijden er gevestigd zijn. Zeventien jaar geleden vestig de Stutterheim zijn praktijk in de Meliskerkse Beukeman- straat. Omdat zijn praktijk uit zijn jasje groeide bouwde hij in 1981 een nieuwe praktijk in de Siverstraat. Stutterheim: „Dat pand is nu ook te klein gewor den. Ik heb nu zo'n vijftienhon derd patiënten en in de zomer maanden verdubbeld dat aan tal nog omdat er veel toeristen zijn. Mijn werkgebied beslaat naast Meliskerke het hele plat telandsgebied van midden- Walcheren". In de oude prak tijk van de huisarts is nu de landinrichtingsdienst die zich bezighoud met de ruilverkave ling getrokken. De nieuwe praktijk op het bedrijventerrein aan de rand van Meliskerke bestaat uit een spreekkamer, onderzoekkamer, een combi natie van kantoor en apotheek en een magazijn. Naast de praktijk wordt nu nog een nieuwe woning voor Stutter heim gebouwd. „Alles is vol gens de huidige eisen gebouwd. Omdat het een pand met een medische taak is zijn er nogal wat extra voorzienin gen nodig met betrekking tot vluchtwegen en rolstoel-toe gankelijkheid. Ook de elektrici teitsvoorziening voor de medi sche apparatuur is extra bevei ligd", vertelt Stutterheim. De ruime ontvangsthal en wachtkamer gebruikt Stutter heim samen met de fysiothe rapeute en logopediste die in hetzelfde pand huizen. Sinds september 1989 heeft fysiothe rapeute C. Stemper-Roumen haar praktijk in Meliskerke. Toevallig ook in de Siverstraat waar zij de buurvrouw van Stutterheim was. Omdat ook zij met ruimtegebrek te kam pen had is bij de bouw van de nieuwe huisartsenpraktijk een ruimte voor haar gereser veerd. Stempher-Roumen: „Dit is echt ideaal. Ik heb nu genoeg ruimte en we sparen allebei een boel ruimte uit doordat we de ontvangst en wachtkamer delen". De patiën ten van de fysiotherapeute komen overigens niet alleen van het platteland. Ook uit Middelburg en Vlissingen komen mensen voor behande ling naar haar toe. In oktober komt er ook nog een part-time logopediste in het medisch centrum van Meliskerke. Tegen inlevering van uw Gouden Munt één van deze topprodukten voor de 1/2 prijs! D.E. GRAND CAFÉ Cappuccino, Amaretto, Vienna of Irish Coffee per doosje 3,29 EUROMA KRUIDENMIX ROERBAKGROENTEN Chinees, Italiaans, Thais of Mexicaans 1,49 KATJA DROP diverse smaken per zakje 1,79 GEISHA HARICOTS VERTS ^.£A-V blik a 425 gram 2,49 O'LACY'S FIJNWASMIDDEL pak a 1 kilo 6,45 OPLAADBARE SNOERLOZE SCHROEVENDRAAIER per stuk 39,90 ZAKLANTAARN 30 cm lang, met 4 staafbatterijen per 3tuk 9,95 VIDEOBAND diverse titels per stuk 13,90 TRISTAR WATERKOKER 2 liter, 2200 Watt per stuk 98,00 rw**1 Medelingen voor deze rubriek melden voor vrij dag 17 uur, liefst schriftelijk. Postbus 5017, 4330 KA Middelburg. AAGTEKERKE Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: G.A. den Braanker, 19 uur: A.C. Verweij. ARNEMUIDEN Hervormde Gemeente. Zo. 9.30 en 15 uur: M. Goudriaan. Gereformeerde Kerk. Zo. 9.30 en 14.30 uur: N.J. Dekker. Volle Evangelie-gemeente 'Immanuel', Westdijk- straat 5-7, samenkomst Do. 20 uur. Zo. 10 uur. BIGGEKERKE Hervormde Kerk. Kerkplein 1. Za. 19.30 uur: inter kerkelijke herdenkingsdienst. Zo. 10.15 uur: Ds. van Tuyll. DOMBURG Hervormde Kerk. Markt 8. Zo. 10 uur: M. van der Poll, 19 uur: A. Spaans. Rooms Katholieke Kerk H. Willibrordus. zaterdag 19 uur en zondag 10 uur. GAPINGE Gereformeerde Kerk. Dorpsstraat 7. Zo. 10 uur: J. Pannekoek, gez. dienst in de Herv. Kerk, 19 uur: N.J. Dekker. Hervormde Gemeente. Dorpsstraat 25, Zo. 10 uur: J. Pannekoek. GRIJPSKERKE Gereformeerde Kerk. Jacob Catsstraat 7. Zo. 10 uur: B. Ridder, 19 uur: P.A. den Braanker. Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: A.E. de Bruijn, 19 uur: P. den Braanker, gez. dienst in de Geref. Kerk. HOOGELANDE Christengemeenschap. Kapel van St. Maarten. Zo.: geen dienst. KLEVERSKERKE Hervormde Gemeente. Dorpsstraat 25. Zo. 9.30 uur: P.C. Schoonenboom. KOUDEKERKE Gereformeerde Kerk. Tramstraat 31Zo. 9.30 uur: L.P. Westhoff. Ned. Hervormde Kerk. Dorpsplein 1Zo. 9.30 uur: B. de Haan. MELISKERKE Gereformeerde Gemeente Valkenburgstraat 25. iedere zondag om 9.30 uur en 14.30 uur. Gereformeerde Kerk. Zo. 10 en 15.30 uur: R.G. van der Zwan. Hervormde Kerk Zo. 9 uur: Ds. Baart. MIDDELBURG Baha'i Gemeenschap Walcheren. Informatie avonden op do. 20 uur, t.h.v. fam. Niesing, Her- berdsland 11 Baptisten Gemeente. Kapel Herengracht 74. Zo. 10 uur: J. Boekhout. Centrum Middelburg. Segeersstraatkerk, Zo.: geen opgave ontvangen. Evangelische Baptisten Gemeente. Damplein 12. Zo. 10 uur: Br. Lok. Christelijke Gereformeerde Kerk. Zo. 9.30 en 16.30 uur: J.G. Schenau. Doopsgezinde Gemeente. Doopsgezinde Kerk, Lange Noordstraat 62. Zo. 11 uur: C. Rezelman, gez. dienst kleine kerken. Gereformeerde Gemeente in Nederland. Wester- kerk, Armeniaans Schuitvlot 22. Alle zondagen leesdiensten 9.30 uur, 14 en 18.30 uur. Gereformeerde Kerk. Getuigeniskerk. Adr. Lau- werijszstraat 6, Zo. 9.30 uur: O. Elseman en J.S. Koops. Hofpleinkerk, Zo. 9.30 uur: W.A. v.d. Berg. De Hoeksteen. Roozenburglaan 22, Zo. 9.30 uur: P. Paulus, J. Crans en B.J.W. Schelhaas. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). Klein Vlaande ren 75, Zo. 9.30 uur: dienst, 16.30 uur: A. de Snoo. Pinkstergemeente Middelburg. Zo. 11.30 uur Evangelisatiedienst, De Vergulde Baars, Baarsjes- straat 43, Wo. bijbelstudie, Dam 6, 19.30 uur. Hervormde Gemeente. S.O.W. Nieuwe Kerk, Groenmarkt. Zo. 9.30 uur: C. Brakema en G.J. Smit. Koorkerk. Koorkerkhof, Zo. 11 uur: dienst in de Doopgezinde Kerk. Ontmoetingskerk, Ooster- scheldestraat, Zo.: zie Getuigeniskerk. Engelse Kerk. Simpelhuisstraat, Zo.: geen dienst. Thomas kapel, Zo.: zie De Hoeksteen. Oostkerk. Oost kerkhof, Zo. 9.30 uur: A.C. Verweij, 15 uur: afslui ting startzondag. Wijkgemeente Geref.Bond. (in de Nieuwe Kerk) Zo. 11 en 18.30 uur: L. Wüllsch- leger. Kerkgenootschap der Zevende-dags Adventisten. Lange Noordstraat 62, Za.: 10 uur: Bijbelstudie', 11 uur: Eredienst, M.K. Peroti. Leger des Heils. Hoogstraat 20. Zo. 10 en 19 uur: R. Pippel. Lutherse Kerk. Zuidsingel 70. Zo. 10 uur: T.K. van Dam. Nederlands Gereformeerde Kerk, Gebouw Engel se Kerk. Simpelhuisstraat 10. Zo. 9.30 en 17 uur: J. Horsman. Vereniging van Vrijzinnig Hervormden en Remon stranten. Koorkerk, Zo. 11 uur: dienst in Doopge zinde Kerk. Rooms-Katholieke Kerk. Petrus en Pauluskerk, Lombardstraat 1, elke tweede en vierde zaterdag van de maand om 17 uur. Zo. 10 uur. De Hoek steen, Roozenburglaan 22, Zo. 11.30 uur. Waalse Kerk (Eglise Wallonne). Lange Noord straat 62. Zo.: geen dienst. Evangeliegemeente "De Wijngaard". Klarenbeek LTS. Zo.: geen opgave ontvangen. Rafaël gemeenschap Eleos Walcheren, Olmen laan 8, Zo.: geen opgave ontvangen. Jehovah's Getuigen Gemeente Middeiburg-Rey- ershove, Dauwedaelselaan 35, Zo. van 10-12 uur, Do. van 19.30-21.30 uur. Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Cen trum, Dauwedaelselaan 35, Zo. van 16-18 uur, Di. van 19.30-21.30 uur. NIEUW EN ST. JOOSLAND Hervormde Gemeente. Zo. 10.30 uur: R. Louws. OOSTKAPELLE Gereformeerde Kerk. Zionskerk, Duinweg 36A. Zo. 10 en 19 uur: P.H. Zaadstra. Hervormde Gemeente. Waterstraat 4, Zo. 10 uur: A.C. den Hollander. Gereformeerde Gemeente. Saronkerk. Zo. 9.30 en 15 uur: geen opgave ontvangen. RITTHEM Hervormde Gemeente. Zo. 9 uur: P. Barmentlo. SEROOSKERKE Gereformeerde Kerk. Zo. 10 uur: G. Warner, 19 uur: G. Warner, gez. dienst in de Herv. Kerk. Hervormde Gemeente. Noordweg 3. Zo. 10 uur: S. Spanjer, 19 uur: G. Warner. ST.LAURENS Hervormde Gemeente. Hervormde Kerk, Van Cit- tersstraat 69. Zo. 10 uur: P.J. van Esveld. Gereformeerde Kerk. Noordweg 372. Zo. 10 en 19 uur: J. Westerneng. OOST-SOUBURG Kanaalstraatkerk, Zo. 9.30 uur: D. Hiensch. Oranjepleinkerk, Zo. 9.30 uur: A.A. Bosma, 19 uur: P. de Rooij. Bejaardentehuis 'De Zoute Viever', Dongestraat 1, elke 1e en 3e zaterdag om 9 uur. Zo. 19 uur: J.M. Schot. Martinuskerk. Kerklaan 19. Zo. 10 uur. Volle Evangeliegemeente Sion. Ritthemsestraat 43 (gebouw De Blazer), Zo. 10 uur: lofprijzings- dienst. VEERE Gereformeerde kerk. Zo. 9.30 uur: J. Lukasse, gez. dienst in de Herv. Kerk. Hervormde Kerk. Zo. 9.30 uur: J. Lukasse. VLISSINGEN Anglicaanse Kerk, The Missions to Seamen. Scheldepoort. Zo. 10.30 uur: Holy Communion, 19.30 uur: Evening Prayer. Bethel-Pinksterkerk. Vrijdomweg 1Zo. 11.30 uur, Wo. 19.30 uur en Vr. 19.30 uur. Christelijke Gereformeerde Kerk. Kasteelstraat 109. Zo. 9.30 en 16.30 uur: J. van der Wal. Doopsgezinde Gemeente. Vrijdomweg 1. Zo. 9.30 uur: dienst in de Johanneskerk. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). De Lannoy- straat 2, Zo. 9.30 en 16.30 uur: H. Mostert. Hersteld Apostolische Zendinggemeente. Wal- straat 23. Zo. 10 en 17 uur. Nieuw Apostolische Kerk. Westerbaan 20, West- Souburg. Zo. 9.30 en 17 uur, Wo. 20 uur. Hervormde Gemeente en Gereformeerde Kerk. St. Jacobskerk, Oude Markt, Zo.: geen dienst. Petruskerk, P. Krugerstraat 17, Zo.: geen dienst. Johanneskerk, Bonedijkestraat 165, Zo. 9.30 uur: Oecumenische dienst. Open Hof. Alexander Gogelweg 57, Zo. 9.30 uur: C.A. Schoorel. De Schaapskooi. Papegaaienburg, Zo. 9.30 uur: A.V. de Nooij. Ziekenhuis Walcheren Koudekerkseweg 88, Zo. 10 uur: N.H.J.E. Boomer. Ter Reede, Zo. 19 uur: A. Spaans-Moolenaar. Jehova's Getuigen gemeente 'Centrum Vlissin gen'. Van Dishoeckstraat 534. Do. van 19 tot 20.45 uur. Zo. van 10 tot 12 uur. Jehova's Getuigen gemeente 'Souburg Vlissin gen'. Van Dishoeckstraat 534, Zo. van 15.30 tot 17.30 uur. Di. van 19 tot 20.45 uur. Jehova's Getuigen Vlissingen Bossenburgh. Za. van 17.30 tot 19.30 uur. Wo. van 19 tot 20.45 uur. De Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen. Badhuisstraat 161. iedere Zo. 10 uur. Kerkgenootschap der Zevende-dags Adventisten. Bonedijkestraat 163, Za.: 9.30 uur: Eredienst, 10.30 uur: Bijbelstudie, M.K. Peroti. Gereformeerde Gemeente. Marnixplein 41. Zo. 9.30 en 16 uur: leesdienst. Leger des Heils. Dr. Stavermanstraat 39. Zo. 10 en 19 uur: C. Bijl. Pinkstergemeente Vlissingen e.o., Vrijdomweg 1, Zo. 15 uur: H. Zegwaard. Christelijk Centrum Zeeland. Open Hof, Alexander Gogelweg 57. Zo. 14.30 uur. Volle Evangelie Gemeente Beréa. Gebouw Beréa, Westerbaan 16. Zo. 10 uur. Volle Evangeliegemeente 'Filadelfia'. Vrouwen straat 5. Zo. 10 uur: samenkomst. Het Apostolische Genootschap. Singel 190-194. Zo. 9.30 uur, Wo. 20 uur. Evangelie Gemeente 'De Blinkende Morgenster'. Dr.Stavermanstraat 61. Zo. diensten om 10 en 17 uur. Rooms Katholieke Kerk Der Boede. Babbelaar, elke 2e, 4e en 5e zaterdag v.d. maand om 10.30 uur. Zo. 10.30 uur: J. van Leerdam. Lieve Vrouwe Kerk, Singel (nabij stadhuis). Za. 19 uur. Zo. 9.30 uur. Wo. 9 uur. Ter Reede. Koudekerkseweg 81Za. 17 uur Open Hof (Paauwenburg). A. Gogelweg 59. Zo. 11.15 uur. Di. 9 uur. VROUWENPOLDER Hervormde Gemeente. Zo. 11 uur: J. Lukasse. WESTKAPELLE Hervormde Gemeente. Markt 67. Zo. 9.30 uur: Spaans, 19 uur: Van der Poll. ZOUTE LANDE Hervormde Gemeente. Hervormde Kerk, Willi- brordusplein 2. Zo. 9.30 uur: P.G. Vellekoop. Do. 15 september t/m wo. 21 september HUISARTSEN Middelburg: zaterdag tot 24 uur: R.R. Lankhorst, Seisweg 29. tel. 39933. zondag tot 24 uur: J.L.F. Wortelboer, Korendijk 36. tel. 39933. Visites aan vragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur. (zon der afspraak). Vlissingen: zaterdag tot 24 uur: P. Crama, Hoge- weg 107, tel. 13459. zondag tot 24 uur: A. van der Griek, Badhuisstraat 46, tel. 12950. Visites aan vragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur. (zon der afspraak). Souburg, Nieuw- en St. Joosland, Arnemui- den. Gezondheidscentrum Middelburg- Zuidfpraktijken van P. Kodde, J.C. Ponten, J. Visser): zaterdag tot 24 uur: C. Wattel, Amstelstraat 55, Oost-Souburg, tel. 01184-61630. zondag tot 24 uur: P. Kodde, Oude Vlissingseweg 13, Middel burg, tel. 01180-15810. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30 tot 13 uur en van 17.30 tot 18 uur. Grijpskerke, Gapinge, Oostkapelle, Seroosker- ke. Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: zater dag en zondag: R.A.D. van Tol, Markt 12, Veere, tel. 01181-1271. Aagtekerke, Biggekerke, Domburg, Koudeker- ke, Meliskerke, Westkapelle en Zoutelande: van vrijdag 18 uur t/m zondag 24 uur: W. Spek- horst, J.W. Schuurmanstraat 6, Domburg, tel. 01188-1271. West- en Midden-Walcheren: zaterdag en zon dag: A Stutterheim, Sivertstraat 40, Meliskerke. tel. 01186-1760. TANDARTSEN Spreekuur voor spoedgevallen van 11 tot 12 uur: zaterdag en zondag: P. Bruijnzeel, Londense- kaai 35. Middelburg, tel. 01180-25963 APOTHEKEN Middelburg: van vrijdag tot vrijdag daaropvolgend (geopend van 8.30 -17.30 uur): Apotheek Welsin- ge. J. W. Thibautstraat 45, tel. 23298. Vlissingen: van vrijdag tot de vrijdag daaropvol gend (geopend van 8.30 - 17.30 uur): Apotheek De Singel, Singel 9. tel. 12730. VERLOSKUNDIGEN Vlissingen en Oost-Souburg: van vrijdag 9 uur tot maandag 9 uur: H. Hament, tel. 79678. Middelburg: van zaterdag 9 uur tot maandag 9 uur: M. de Jonge, tel. 16761. DIERENARTSEN Kleine huisdieren: (gezelschapsdieren) zaterdag en zondag: Brink, Meanderlaan 326, Middelburg, tel. 01180-11011 Dierenartsenpraktijk Middelburg: (grote huis dieren) tel. 01180-33803. Visites aanvragen van 8- 9 uur. Dierenartsenpraktijk Oostkapelle: Oude Dom- burgseweg 33A, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. Dierenartsenpraktijk Meliskerke: (kleine huis dieren): Kelderweg 1, tel. 01189-2838. OVERIGE DIENSTEN Vogelopvang Midden-Zeeland, gehele week end 01180-28288 Bureau Vertrouwensarts Kindermishandeling, 01180-28800. Kinder en jeugdtelefoon Zeeland, elke dag bereikbaar van 14-20 uur, 06-0432 (gratis). Patiëntenplatform Zeeland: 01100-49389. Stichting Bejaarden- (en gehandicapten) Alarm Zeeland. 01188-3404. Stichting "Blijf van m'n Lijf Zeeland": 01184- 14645 (dag en nacht). Bureau Sociaal Raadslieden en Algemeen Maatschappelijk Werk, Thuiszorg Walcheren. Middelburg, 01180-84000, Vlissingen, 01184- 86400, Stichting Slachtofferhulp Zeeland. 01180- 36108 Stichting SOS Telefonische Hulpdienst Zee land. 01180-15551. Vereniging tegen seksuele kindermishande ling binnen het gezin. Telefonisch spreekuur: van 8.30-9 uur. 01180-13362. Provinciale Vereniging Het Zeeuwse Kruis. 01100-49200 Zeeuws Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs (ZCAD), 01180-37320 en 01184-13240. Meldpunt Kindermishandeling, Raad voor de Kinderbescherming. 01180-35015. Thuiszorg Walcheren, afdeling Kruiswerk, alarmnummer 01184-11877. Thuiszorg Walcheren, afdeling Gezinsverzor ging. alarmnummer 01184-14444 (pieper 168). Politie-assistentie Walcheren. Noodhulp 06-11 overige assistentie aanvragen 01180-33333.

de Vlissinger | 1994 | | pagina 11