'Mooi en lelijk bestaan niet' Karolingische burg op Monumentendag geopend Piek begint met Hendrix-tribute Kinderkunstuitleen verzorgt literaire schilderwedstrijd Ml KV WIL EIGEN EXPRESSIE IN JEUGDATELIERS 1 T/M 7 SEPTEMBER IN MIDDEN ZEELAND Drie docenten van het Middelburgs Instituut voor Kunstzinnige Vor ming (MIKV) verzor gen tijdens het komen de cursusseizoen een jeugdatelier in een nieuwe opzet. Kinde ren vanaf 6 jaar kun nen zich inschrijven voor een cursus alge meen beeldende vor ming. leder vanuit hun eigen specialiteit wil len Nico van den Boe zem, Johan Adriaanse en Yolanda Roosen de jongste cursisten van het MIKV een 'all- round'-kennismaking geven met diverse manieren om je cre atief te uiten. „Het is meer dan de kinderen bezighouden." Woensdag 31 augustus 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 11 Hï Anneke van Dijk, waarnemend directeur van het MIKV: „Het idee is afkomstig van Nico. Het MIKV biedt al jaren jeugdate liers aan waarin de kinderen een jaar lang les krijgen in de specialiteit van de docent. Maar door meer afwisseling te brengen en de stof anders aan te bieden, kun je de aandacht van de kinderen beter vasthou den. De langer lopende cur sussen voor oudere kinderen, die hun keuze voor een bepaal de techniek al hebben gemaakt, blijven bestaan. Het nieuwe jeugdatelier is speciaal bedoeld voor de kleinere kin deren, die misschien nog niet weten wat ze het liefst willen doen of voor wie het nog te vroeg is om zich op één tech niek vast te leggen." Nico van den Boezem, docent ruimtelijk vormgeven: „Die jeugdateliers worden al gege ven zolang als het MIKV bestaat. Er treedt een zekere verzadiging op. Ik zou graag meer gericht willen lesgeven, maar dat kan alleen als het niet Nico van den BoezemYolanda Roosen, Jaap Clement en Anneke van Dijk. te lang duurt: kinderen hebben maar een korte spannings boog. Door drie disciplines aan te bieden over een korte periode, steeds een blok van twee maanden, kun je meer eisen stellen aan een kind. Het is een afzienbare periode. Als ze het niet leuk vinden is er de troost: over twee weken krijg je wat anders." Yolanda Roosen, docente keramiek, boetseren en glazuren, heeft een positievere benadering. „Door drie verschillende din gen aan te bieden binnen de cursus behouden de kinderen het enthousiasme van het nieuwe: dat heb je nu drie keer." Bij het samenstellen van het programma voor het nieuwe jeugdatelier hebben de docen ten de hulp ingeroepen van Jaap Clement van de Stichting VMC. Clement is consulent kunstzinnige vorming voor het basisonderwijs en heeft dus ervaring met de doelgroep. Bovendien is hij op de hoogte van het kunstonderwijs op de scholen. De nieuwe ateliers moeten immers 'iets extra's bieden, via een andere ingang'. De cursisten van de jeugdate liers worden ingedeeld in drie leeftijdsgroepen. Op die manier kan de presentatie van de stof worden aangepast bij de belevingswereld van de kin deren en kunnen veel gerichte- re opdrachten worden gege ven. Volgens Clement is een ander voordeel van het opde len in drie leeftijdsgroepen dat in de vorming een bepaalde opbouw kan worden gemaakt. Kinderen die alle drie de leef tijdsgroepen doorlopen, kun nen dan via een ingebouwd programma ergens naar toe werken. Door variatie in de onderwerpen te brengen, wor den de kinderen volgens Cle ment geprikkeld om te blijven terugkomen. Volgens Van den Boezem is de bedoeling van de cursus dat de kinderen 'inzicht krijgen in de dingen om zich heen'. „Door te praten over kunst en andere uitingen ontdekken ze de achterliggende ideeën van de kunstenaar. Ze leren de bij behorende terminologie. Klei en is wat ze op school doen, boetseren doe je op het insti tuut." Roosen: „Dat is het ver schil met knutselen in het buurthuis. Het is meer dan de kinderen een middag bezig houden, er zit een visie ach ter." Van den Boezem: „Het is een leerproces, geen entertain ment. Daar bestaan vaak mis verstanden over. Het aardige van kunst en cultuur is juist dat het niet leeftijdgebonden is. Maar je moet eerst weten wat een vorm is om een tekening te kunnen 'lezen' en je moet eerst leren hoe je met het materiaal moet omgaan, voor dat je je erin kan uiten. Op school leert een kind ook eerst schrijven voordat het leert lezen." Van Dijk vult aan: „Doel is om het referentieka der van de kinderen breder te maken. Je weet zoveel als je herkent." Clement: „Het is een misverstand te denken dat kin deren beeldende kunst niet zouden kunnen begrijpen. Er zijn toch ook kinderen die Mozart spelen?" Roosen: „Naast leren hoe iets in elkaar zit, moeten kinderen ook opnieuw leren hoe ze zich kunnen uiten. Kinderen wor den tegenwoordig afgeremd om zich te uiten doordat ze voorbewerkte opdrachten krij gen - trek de lijntjes en kleur de plaatjes. Zo'n mooie tekening als ze dan krijgen, kunnen ze zelf nooit maken. En als ze dan een eigen invulling geven, krij gen ze te horen: maar Jantje, een dak is toch niet geel?" Van den Boezem: „Dat geconditio neerde, dat proberen we te doorbreken." Het gevolg van een opdracht aan een klasje is dan dat de docent twaalf ver schillende werkstukken terug krijgt. Van Dijk: „Het is belang rijk dat je geen ijkpunt hebt: de eigen expressie van het kind, de eigen manier waarop een kind het thema heeft verwerkt, staat voorop. Mooi en lelijk bestaan niet. En door in de groep de werkstukken te bespreken, leren de kinderen elkaar en eikaars werk waarde ren. Met de motivatie erbij is een werkstuk nooit gek." Roosen: „Het proces is soms belangrijker dan het resul taat." Het MIKV houdt donderdag 1 september van 18.30 tot 21 uur en zaterdag 3 september van 10 tot 13 uur open dagen. Dan zijn docenten aanwezig die informatie geven over alle cur sussen die het MIKV dit jaar aanbiedt. De Kinderkunstuitleen in Mid delburg, onderdeel van de Stichting Kunstuitleen Zee land, bestaat dit najaar twee jaar. Om de kinderkunstuit leen extra onder de aandacht te brengen organiseren de Stichting Kunstuitleen Zee land, boekhandel Fanoy en de Zeeuwse Bibliotheek een Kin derkunstuitleen-schilderwed strijd. Middelburgers tussen 10 en 12 jaar worden uitgeno digd om de nacht te schilde ren. Van de deelnemers aan de wedstrijd wordt verwacht dat ze een groot schilderij maken over het thema van de Kinder boekenweek - de Nacht, Spo ken en Griezels - en het een originele titel geven. De vijftig mooiste schilderijen worden geëxposeerd in de Kunstuit leen in Middelburg, de Zeeuw se Bibliotheek, de etalage van Fanoy en alle andere winkel etalages in de Nieuwe Burg. De schilderijen worden beoor deeld door kinderboeken schrijver en illustrator Wim Hofman, de landelijke Griffel en Penselenjuryleden Anne de Jager en Jan Smeekens, Marion Mutsaers namens de jeugdafdeling van de Zeeuwse Bibliotheek en Sylvia de Rid der namens de Stichting Kun stuitleen. De wedstrijd draagt een crea tief en literair karakter. De eer ste prijswinnaar krijgt een eigenhandig geschreven en getekend griezelverhaal van Wim Hofman. Verder zijn er verfdozen en spannende boe ken te winnen. Vanaf 3 sep tember liggen de deelname formulieren klaar bij de Kun stuitleen, de Zeeuwse Biblio theek en boekhandel Fanoy. Inleveren kan op dezelfde loca ties tot 23 september. Vlissingen en Middelburg doen dit jaar voor de zesde keer gezamenlijk mee aan de Open Monumentendag, die zaterdag 10 september voor de achtste keer wordt gehou den. Zo'n dertig monumenten verspreid over beide gemeen ten openen die dag tussen 10 en 17 uur hun deuren. De gerestaureerde Karolingische Burg in Oost-Souburg wordt die dag officieel geopend door gedeputeerde G. de Kok. De Open Monumentendag wordt jaarlijks georganiseerd door de Stichting Open Monu mentendag, met medewerking van instellingen als de ANWB, het ministerie van cultuur en üde Vereniging van Nederland- <5se gemeenten. Doel van de dag is iedereen één dag in het jaar de gelegenheid te geven gratis kennis te maken met het culturele erfgoed van Neder land. De opengestelde gebouwen zijn te herkennen aan de gele Open Monumentenvlag. Soms is in de gebouwen iets extra's georganiseerd, zoals een ten toonstelling of een lezing. Tus sen het Vlissingse Bellamy- park en de Markt in Middel burg rijdt een speciale muse umbus, zodat alle monumen ten in stijl kunnen worden bezocht. Rond elf uur zal gedeputeerde G. de Kok in Oost-Souburg de gerestaureerde Karolingische Burg openen. Dit jaar zijn tij dens de restauratie de aarden ringwal gecompleteerd, de westelijke toegangspoort ge bouwd, de overige poorten zichtbaar gemaakt en de kruis- paden over het terrein aange legd. De Vereniging Vrienden van de Karolingische Burg ver zorgt rond de opening een aantal feestelijke activiteiten. In het Gemeentearchief is bovendien een door de provin cie vervaardige expositie over de Zeeuwse burgen te zien. De Karolingische Burg is tevens het begingpunt van een 25 kilometer lange fietstocht langs het vestingverleden van Vlissingen. Fort Rammekens, Fort de Ruyter, de havens met restanten van Nederlandse en Duitse verdedigingswerken uit de Tweede Wereldoorlog en en Oranjedijk worden aange daan. Via de boulevards met de Gevangentoren - die tijdens de Monumentendag kan wor den beklommen - voert de rou te tot bij Dishoek en vervol gens langs de Duitse verdedi gingswerken ten noorden van Vlissingen terug naar het ver trekpunt. In Middelburg kan tijdens de Open Monumentendag onder meer een kijkje worden geno men in de synagoge, die momenteel wordt gerestau reerd. De synagoge - een van de oudste in Nederland - werd in 1705 door de koopman Ben jamin Levi gebouwd in de tuin achter zijn huis. De ingang bevindt zich in de Herenstraat. Bij de bevrijding van Middel burg in 1944 werd de synago ge door een granaatinslag ver woest. De Stichting Synagoge Mid delburg is sinds enige tijd bezig met de restauratie van de synagoge, die naar ver wachting eind dit jaar weer in gebruik zal worden genomen. Jongerencentrum De Piek in Vlissingen begint het nieuwe seizoen zaterdag 3 september met een 'tribute to Jimi Hen- drix'. De Engelse band The Hamsters verzorgt een optre den. Het concert begint om 22 uur. Het nieuwe Piek-seizoen han teert de formule 'voor elk wat wils'. Er zijn weer jamsessies, optredens van bands uit ver schillende muzikale stromin gen en enkele theatervoorstel lingen. Dat laatste noemt de Piek 'een nieuwe uitdaging'. Trio de Janeiro bijt 16 septem ber het spits af, gevolgd door Wakzines (11 november) en Spanjer en Chabot (27 januari). Enkele muziekoptredens die vastliggen zijn onder meer Kaah (Afrikaanse muziek, 24 The Hamsters. september), SRV mannen (Ste- vie Ray Vaughan-covers, 1 oktober) en Noordkaap (Belgi sche Nederlandstalige rock, 12 november). Net als voorgaande jaren zal de Piek, vanwege de aanhou dende vraag, ook dit jaar weer een aantal 'tributes' houden. De Engelse band The Ham sters brengt op de eerste 'tri bute' uitvoeringen van Hen- drix-nummers. De band was twee jaar geleden hoofdact op de Jimi Hendrix-avonden die in Paradiso Amsterdam, het Noorderlicht in Tilburg en Tivoli in Utrecht werden gehouden. De driemansband The Ham sters bracht tot nu toe drie cd's uit: Electric Hamsterland (1990), een live-cd en The Hamsters. DOMBURG Rabobank, 'Karolingische burchten in Zeeland' GOES Lunchcafé Stadhuis, J. van der Velde, pastels. Geopend di. t/m za. 9-18 uur. Museum voor Zuid- en Noord Beveland, Johan Melse, 'Stilte over Zeeland', overzichtsten toonstelling. Galerie 'Mi Parti', Edwig van Cauteren, 'Interior', IKAT-weef- technieken, Berend Peter, meu belobjecten. Oosterscheldeziekenhuis, Recente Nederlandse Grafiek, etsen, zeefdrukken, steendruk ken maar ook minder bekende technieken van ruim twintig zeer bekende kunstenaars. Stichting PZZ, Paula van Buur- en en Nico van Welzenes, aqua rellen. KAMPERLAND Restaurant Papilion, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona, llona Schmit, Naïeve schilderijen, L/+S Zölner- Krumne, sieraden. Geopend za. van 14-17 uur. Galerie Bekenes, Alie Beke- nes, eigen werk. MELISKERKE Gemeentehuis, T. Sinke-Prins, aquarellen en olieverfschilderij en (t/m 2 september). MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Mauri ce en Saskia Góth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Achter de Houttuinen 50, Martin Richardson, hologram men. Geopend ma. t/m za. 10.30- 17.30 uur. Galerie Willem Vader, L. Noordstraat 56, schilderijen, tel. 01180-29419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, 01180-16323, staal- en touwplastieken, ge opend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling over diverse kerken in Middelburg. Roosevelt Study Center, Abdij 9, 'D-Day Remembered: het verhaal in foto's', fototen toonstelling in het kader van de 50ste herdenking van de geal lieerde invasie in Normandië. Geopend ma. t/m vr. 10-12.30 uur en 13.30-16.30 uur. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Weten schappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Zeeuwse Bibliotheek, 'Dor pen op Schouwen-Duiveland', Bruinisse, Sirjansland en Ooster- land. Galerie 'Artico', Vera de Deur- waerdere; portretten en land schappen, Co van Driel; bronzen en portretten in keramiek en brons, Sia Braakman; keramiek. Geopend di. t/m za. 10-16 uur. Ramschip 'De Schorpioen', Ria Ruedisueli, beeldengroep 'Opera'. Zeeuwse Bibliotheek, Leo Frenks, 'Keramiek uit drie ovens', raku-, elektrische- en houtovens. Galerie Het Gouden Briefke, Franca Giaquinto; naïeven van katten, Odile Kinart; keramiek. Zeeuwse Centrale Disco theek, Janita de Jong, 'Een Uni versum'. ABN-AMRO Bank, Markt 7, D. Heijgelaar, pastelkrijttekenin gen, geopend op werkdagen van 9-17 uur (t/m 2 september). Balans, Roger Raveel, De Cilin der (t/m 4 september). Middelburgs Koffiehuis, Joost Heeren, gouaches, cibach- romes, gewassen inkt- en met aquarel ingekleurde tekeningen, pentekeningen en papierknip sels. Galerie 't Haentje te Paart, Patries Wichers, 'Facades'. Ge opend do, za. en zo. van 14-16.30 uur. Muziekschool, Kuiperspoort 21 en Kunstuitleen, Kuipers poort 22, Arty Grimm en Miguel Ybanez, tentoonstelling ter gele genheid van het 25-jarig bestaan van ADZ. NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dage lijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, tentoonstelling 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. OOSTKAPELLE Green White Hotel, buiten plaats lepenoord, Olga Westrate, keramiek, Ko van Driel, beelden. Zeeuws Biologisch Museum, Natuurmuseum West-Overijssel, 'Wonderlijk Rijk' (t/m 5 septem ber). DONDERDAG 1 SEPTEMBER Stadhuistoren, Veere; Caril lonbespeling Kees van Eersel, 15-16 uur. VRIJDAG 2 SEPTEMBER Alassio, Middelburg; Orig. Zealand Streetparade Jazz Band, 21 uur. Bar American, Middelburg; Blueprint, 21 uur. Bommel, Middelburg; verras singsband, 21 uur. Desafinado, Middelburg; Peter Hertmans Quartet, 21 uur. The Duke Middelburg; Bowe- aver, 21 uur. Café Entree, Middelburg; Emmerroyts, 21 uur. De Herberg, Middelburg; What, 21 uur. 't Hoekje, Middlburg; The Arrows, 21 uur. De Lachende Vis, Middel burg; Muddy Balls, 21 uur. Miller Time, Middelburg; Back to Basic, 21 uur. De Mug, Middelburg; Cham pagne Charlie, 21 uur. De Postkoets, Middelburg; Hollywood, 21 uur. Rock Desert, Middelburg; Butcher for President, 21 uur. Theatercafé Schuttershof, Middelburg; Planet Groove, 21 uur. Seventy-Seven en Tympaan, Middelburg; Los Buccaneros, 21 uur. Café Plexat, Middelburg; Swindle, 22 uur. ZATERDAG 3 SEPTEMBER Kloverniersdoelen, Middel burg; Klezmokum 'Mondriaan en de Jazz', 21 uur. Strandpaviljoen Piet Hein, Koudekerke; The Corner Cats, 21 uur. De Piek, Vlissingen; The Ham sters 'A tribute to Jimi Hendrix', 22 uur. ZONDAG 4 SEPTEMBER Manhuistuin, Goes; Fanfare 'Onda', 12-13 uur. DINSDAG 6 SEPTEMBER Grote Kerk, Goes; Carillonbe speling Sjoerd Tamminga, 13.30-14.30 uur. OOST-SOUBURG De Zoute Viever, Etta Risakot- ta-Lawalata, aquarel schilderij en, L. Willboordse, houtsnijwerk. Watertoren, Alexander Rodin; schilderijen/installatie, Valery Martinchyk; schilderijen/installa tie (t/m 4 september). Bibliotheek, Stad der Smarten, een reis door een hedendaagse Inferno (t/m 5 september). RITTHEM Fort Rammekens. tentoonstel ling in de twee kazematten, ge opend di. t/m zo. 13-17 uur. VEERE Stadhuis, 'Een Nederlandse Amerikaan', leven en werk van Hendrik Willem van Loon. Grote Kerk, Modern Yunnan Art, moderne kunst uit China, Renee Mink, beeldhouwwerken (t/m 4 september). VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, leven de reptielen, amfibieën en insek- ten, geopend zondag, maandag en donderdag van 14-17.30 uur, dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag van 10-12.30 uur en 14- 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Bres- kens. Op dubbeldekkersveer boot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Stedelijk Museum, 'Middel eeuwse Beelden uit het Utrechts Catharijnconvent'. Kunstuitleen openbare bi bliotheek Vlissingen, W.G. Stock, virtuelle Bilder. De Kleine Galerie, Kouden hoek 32, Truus Prins, schilderij en. Geopend vrijdag, zaterdag en zondag van 14-17 uur en op afspraak tel. 01184-16229 (vanaf 4 september). Galerie Hannelore Meyaard, René Boll, schilderijen in olieverf en tempera, aquarellen en Chi nese tekeningen (vanaf 4 sep tember). Stedelijk Museum Vlissin gen, Eric Brandts, Gert-jan Even hu is, Rien Halters, Jan van Leeuwen, Gerhard Lentink en Jan Haas, 'Eigentijds Mensen beeld' (vanaf 2 september). WEMEL DINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks ge opend. WOLPHAATSDIJK Galerie 'De Hoekweide', Ben jamin Royaards, papier Maché objecten, gemengde technieken, olieverf en klein werk, grafiek (vanaf 4 september). DONDERDAG 7 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Speed' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Beverly Hills Cop III' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Four Weddings and a Funeral' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Cowboy Way' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Speed' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Hudsucker Proxy' 20 uur. VRIJDAG 2 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Speed' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Flintstones' 19 uur. 'Eieverly Hills Cop III'21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, "Four Weddings and a Funeral' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Cowboy Way' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Speed' 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Hudsucker Proxy' 20 uur. 'Kosh Ba Kosh' 22.30 uur. ZATERDAG 3 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Speed' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Flintstones' 14 en 19 uur. 'Beverly Hills Cop III' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Blank Check' 14 uur. 'Four Weddings and a Funeral' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Cowboy Way" 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Speed' 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Hudsucker Proxy' 20 uur. 'Kosh Ba Kosh' 22.30 uur. ZONDAG 4 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Speed' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Flintstones' 14 en 19 uur. 'Beverly Hills Cop III' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Blank Check' 14 uur. 'Four Weddings and a Funeral' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Cowboy Way' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Speed' 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Hudsucker Proxy' 20 uur. MAANDAG 5 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Speed' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Beverly Hills Cop III' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, "Four Weddings and a Funeral' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Cowboy Way' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Speed' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Kosh Ba Kosh' 20 uur. DINSDAG 6 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Speed' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Beverly Hills Cop III' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Four Weddings and a Funeral' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Cowboy Way' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Speed' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Kosh Ba Kosh' 20 uur. WOENSDAG 7 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Speed' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Flintstones' 14 uur. 'Beverly Hills Cop III' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Blank Check' 14 uur. 'Four Weddings and a Funeral' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Cowboy Way' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Speed' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Hudsucker Proxy' 20 uur. ZATERDAG 3 SEPTEMBER Alhambra IV Vlissingen, 'De Aristokatten' 14 uur. ZONDAG 4 SEPTEMBER Alhambra IV Vlissingen, De Aristokatten' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Dui- melijntje' 14 uur. WOENSDAG 7 SEPTEMBER Alhambra IV Vlissingen, De Aristokatten' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Dui- melijntje" 14 uur.

de Vlissinger | 1994 | | pagina 11