Veertiende Straatfestival Vlissingen investeert in aanbod, niet in podia Deze week: ^§1 119 ^1!4 Tijdelijk Zomerorkest Nederland in Zeeland Oostkerk volgend jaar mogelijk gesloten KUNSTEN CULTUUR IN DIVERSE GEDAANTEN ^g?s ^§&189 Jerusalem Symfony Orkest in Concert- en Gehoorzaal 14 JULI T/M 20 JULI IN MIDDEN ZEELAND Vijf Zeeuwse amateur acteurs, aangevuld met een improvisatie cast en drie muzikan ten, openen vrijdag 29 juli het veertiende Straatfestival Vlissin gen met de muziek- theaterproduktie Gekookt ei. Zij bijten de spits af van een paar weken kunst en cultuur in vele ver schijningsvormen in de Vlissingse binnen stad - in theaters en galeries, in een kerk en op straat. Een bescheiden - greep uit het aanbod. Straattheater Odaiko Woensdag 13 juli 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 13 mmmm mmm Klaas Overdam van de Cultu rele Raad Vlissingen is tevre den met het aanbod dit jaar. „We hebben geprobeerd een kwalitatief goed programma samen te stellen en dat is vol gens mij gelukt. We zijn erin geslaagd een aantal bijzonde re acts voor een optreden naar Vlissingen te halen. Er is dit jaar bewust voor gekozen geen groot podium neer te zet ten, zoals vorig jaar voor bij voorbeeld de Walter Trout Band. In plaats van geld te stoppen in grote voorzienin gen wilden we het liever in de programmering investeren. Nu hebben we in plaats van één groot podium optredens op twee locaties tegelijk - het Dijktheater en het Bellamy- park." Verder heeft de organisatie het Straatfestival in een compacte re periode gegoten. Overdam: „Van 29 juli tot en met 7 augustus loopt een continu programma en daarna tot 15 augustus afwisselend in het Dijktheater en het Arsenaal theater. Vorig jaar was het fes tival over een te lange periode gespreid. Dat werkte niet goed en daardoor kreeg het festival minder uitstraling." Het enige onderdeel dat nog tot eind augustus te zien is, is de expo sitie 'Gekookt ei'. Het project Gekookt ei - onder leiding van Henk Geelhoed - omvat een muziektheaterpro- duktie gebaseerd op het stuk Gekookt ei van Paul Haenen, improvisatietheater door Zeeuwse acteurs en actrices voor en tijdens de voorstelling, en verspreid over diverse loca ties een expositie met werk van meer dan 35 kunstenaars. Gekookt ei wordt drie keer opgevoerd in het Arsenaal theater. Donderdag 28 juli is Hexen van Theater Popject Leiden. de try-out, vrijdag de première en zaterdag volgt de laatste voorstelling. De beeldende kunstexpositie wordt 29 juli voorafgaand aan de première van Gekookt ei geopend in het Grand Café Arsenaaltheater. De werken van kunstenaars uit onder meer Zeeland, Amsterdam em Antwerpen zijn te zien in het Arsenaaltheater, galerie Han- nelore Meijaard, de Kleine Galerie en in woningen opge nomen in een kunstroute. Op dit moment vinden nog besprekingen plaats over aan vullende activiteiten waarbij het thema Gekookt ei het uit gangspunt is. Gedacht wordt aan een expositie van boeken over het ei in de bibliotheek in Vlissingen, verhalen over eieren in Zeeuws dialect, levensliederen over het ei en een culinaire benadering van het ei. De tweede dag van het Straat festival, zaterdag 30 juli, is zoals gebruikelijk gereser veerd voor straattheater. Theater Popject uit Leiden komt met twee straattheater- animaties naar Vlissingen: Hexen en Luchtvis. Twee meer dan levensgrote gebochelde figuren bereiden in Hexen hun giftige brouwsels te midden van het publiek in de Vlissing se binnenstad. Luchtvis is een visuele straatanimatie geba seerd op de fantastische wereld van Jeroen Bosch. Pop ject maakt al zeven jaar straat theater en speelde op festivals in binnen- en buitenland. Het integreert theaterdisciplines Wadaiko Ichiro. Foto: Lucienne van der Mijle. Tegen inlevering van uw Gouden Munt één van deze topprodukten voor de 1/2 prijs! CHAMBOURCY CHOCOLADE MOUSSE beker 250 gram 2,39 NEW ENERGY 3-pack 2,29 HUGGIES PULL-UPS LUIERBROEKJES large of medium boy of girl pak 18 of 20 stuks 19.98 MAGERE SPEKLAPJES per kilo 10,90 BABI PAGANG OF AJAM KETJAP BAKX 2 pakken 160 gram 3,78 zoals mime, maskerspel en acteren in poppenspel. Naast Theater Popject zijn onder andere het Vlaamse Spa-man neke, de Engelse Desperate Men en de Franse Cie Contre- Pour verantwoordelijk voor de invulling van de Straattheater dag. Marijke Boon verzorgt een Cursus Vogelkijken voor Beginners. Muziekoptredens tijdens deze editie van het Straatfestival worden onder meer verzorgd door een aantal Zeeuwse bands. De Vlissingse cover band On the Cover treedt zon dag 31 juli als eerste aan in het Dijktheater. Het kwartet dat zich specialiseerde in muziek van de jaren zestig en zeventig brengt repertoire van de Rol ling Stones, the Beatles, David Bowie en Bob Dylan afgewis seld met eigen werk. De vol gende dag is het Dijktheater even voor de Goese band Kam Je Haar. Een opvallend kwartet jongens dat verrassend vol wassen klinkende zelfgeschre ven Engelstalige gitaarrock brengt. De eerste cd Pog in You leverde de vier Goesena- ren een tv-debuut op bij VPRO's Paul Haenen, waar ze live het nummer 'Distance' lie ten horen. Verder krijgen Dezz (covers), Blöf (Nederlandsta lig), Champagne Charlie (Ame rikaanse muziek 1910-1930), The Emmerroyts (hard-blues) en de Molukse rockband Mati- pa de kans zich aan het publiek te presenteren. Iets heel anders is een uitvoe ring van de Japanse slagwerk groep Wadaiko Ichiro. Dinsdag 9 augustus staan de tien musi ci onder leiding van Ichiro Inoue in het Dijktheater. De groep maakt gebruik van ver schillende traditionele slag werkinstrumenten van soms meer dan honderd jaar oud. De Odaiko is de grootste drum: een kolos van vierhonderdvijf tig kilo met een doornee van anderhalve meter. Wadaiko Ichiro legt de nadruk op het wervelende, snelle en open hartige in de muziek. De slag werkgroep wil een nieuwe stap zetten in de benadering van eeuwenoude Japanse slagwerktradities, toegankelij ker maar met eerbied voor het verleden. Tijdens de toernee die de groep in het najaar van 1993 in Nederland maakte, speelde ze voor een laaiend enthousiast publiek. Klassieke muziek wordt deze zomer verzorgd door het Novosibirsk Philharmonic SUPERMARKTEN cr> co IN Noam Buchman. Als onderdeel van een uit gebreide concerttournee door West- en Oost-Europa brengt het Jerusalem Sym fony Orkest woensdag 20 juli een bezoek aan Zee land. Die avond speelt het orkest vanaf 20 uur in de Concert- en Gehoorzaal in Middelburg. Het program ma omvat werken van Men delssohn, Schuman en Mozart. Het Jerusalem Symfony Orkest is in 1936 opgericht door de Radio Omroep van het toenmalige Palestina. Tegen woordig is het orkest direct verbonden aan onder andere de Israel Broadcasting Autho rity en het ministerie voor onderwijs en cultuur. In de loop der jaren hebben diverse vooraanstaande dirigenten lei ding gegeven aan het orkest. Momenteel staat het orkest onder leiding van David Shal- lon. Het Jerusalem Symfony Orkest brengt in Middelburg van Felix Mendelssohn-Bart- holdy de overture 'Meerestille und Glückliche Fahrt', van Robert Schumann de Tweede Symfony en van Wolfgang Amadeus Mozart het Concert in G voor fluit en orkest. Solist in het laatste werk is Noam Buchman, eerste fluitist van het Jerusalem Symfony Orkest. Orchestra en het Moscow Chamber Orchestra onder lei ding van Constantine Orbe- lian. Beide spelen in de Vlis singse St. Jacobskerk, respec tievelijk donderdag 4 en maan dag 15 augustus. Het Novosi birsk Philharmonic Orchestra bestaat sinds 1956 en richt zich vooral op werken van Russi sche en Westeuropese compo nisten uit de twintigste eeuw. Oprichter en dirigent is Arnold Katz. Solo-pianiste is Elena Rozanova (1969). De in de Ver enigde Staten geboren Orbe- lian - met Armeense vader en Russische moeder - is sinds 1991 de eerste niet-Russische muzikaal leider van het Mos cow Chamber Orchestra, dat bestaat sinds 1956. De serie optredens tijdens het Straatfestival 1994 wordt 15 augustus afgesloten door Kneehigh Theatre uit het Engelse Cornwall, in samen werking met de sambaband Inner Sense Percussion Orche stra uit Worcester. Kneehigh Theatre brengt sinds vijftien jaar visueel en fysiek theater waarin dynamische muziek en natuurlijke elementen een gro te rol spelen. De afgelopen jaren zijn ze in Nederland te zien geweest met onder meer Peer Gynt van Ibsen en Wind fall naar een verhaal van Gabriel Garcia Marquez. Ondersteund door de sensuele Latijnsamerikaanse ritmes van Inner Sense Percussion Orche stra brengt de zeventien leden tellende theatergroep de voor stelling Ravenheart, een fanta sievolle bewerking in koorts achtig tempo van de opera Carmen van George Bizet. DONDERDAG 14 JULI Stadhuistoren Veere; Caril lonbespeling Kees van Eersel, 15-16 uur. Grote Kerk Goes; Beiaard concert Jos Vogel, 19.30-20.30 uur. Kloveniersdoelen Middel burg; Geoffrey Douglas Mad ge, 21 uur. VRIJDAG 15 JULI St. Jacobskerk Vlissingen; Gerard Legierse, 12 uur. Grote Kerk Veere; Koninklij ke Militaire Kapel, 20 uur. Oostkerk Middelburg; Orgelconcert Jürg Brugge, 20.30 uur. ZATERDAG 16JÜLT~ Stadhuistoren Veere; Caril lonbespeling Kees van Eersel, 19-20 uur. Nederlands Hervormde Kerk Kapelle; Orgelconcert Henk G. van Putten, 20 uur. Strandpaviljoen Piet Hein Koudekerke; Plus Four, 21 uur. MAANDAG 18 JULI De Parel Domburg; Maj en de Maestro, 19 uur. Gereformeerde Kerk Vrou wenpolder; Orgelconcert Kees en Henny van Eersel, 20 uur. DINSDAG 19 JULI Rooms Katholieke Kerk Goes; Zeeuwse Koorschool, 11 uur. Grote Kerk Goes; Orgelcon cert Kees van Eersel, 12.30-13 uur Grote Kerk Goes; Carillonbe speling Sjoerd Tamminga, 13.30-14.30 uur. Sportveld Hof Domburg; Circus Bongo, 19 uur. Nieuwe Kerk Middelburg; Orgelconcert Jaap Kroonen- burg, 20 uur. WOENSDAG 20 JULI Concertzaal Middelburg; Jerusalem Symphony Orches tra, 20 uur. DOMBURG Het Zomerorkest Nederland. Het Zomerorkest Neder land doet in zijn toernee door Nederland Vlissingen en Kamperland aan. Het Zomerorkest Nederland, kortweg Zon, bestaat uit amateur-muzikanten tus sen 16 en 23 jaar en pro beert tijdens de toernee, tien dagen per jaar, de belangstelling voor de amateur-blaasmuziek te bevorderen. Na de toernee wordt het orkest ontbon den. Zon is opgericht in 1987 door de Stichting Melomaan. De 57 orkestleden, inclusief de twee dirigenten, zijn afkomstig uit heel Nederland en hebben zich voor dit project ingeschreven. Alle deelnemers - amateurs en conservatoriumstudenten beschikken minimaal over een kennis en vaardigheid op het niveau van het C-diploma. Voor Zon is het muziek maken zelf het belangrijkste. Zo dra gen de orkestleden geen uni form en voeren ze geen vlag gen en vaandels mee. In een ontspannen, spontane sfeer worden in tien dagen tijd ver spreid door het land vijftien concerten van twee uur afge werkt. De meeste concerten worden gegeven in de open lucht, op braderiën, op campings, bij jachthavens of in winkelstra ten. In Vlissingen speelt Zon 31 juli om 14 uur in het Dijk theater, diezelfde dag om 20 uur op RCN de Schotsman in Kamperland. Het repertoire is een afspiegeling van een door snee harmonieorkest. Er is geput uit zowel het standaard repertoire als uit minder bekende werken. De muziek stijlen lopen uiteen van barok tot rock. Het repertoire is inge studeerd tijdens drie repetitie- weekeinden en twee dagen voorafgaand aan de tournee. Traditiegetrouw kan het publiek in de maanden juli en augustus de Oostkerk in Middelburg bezoeken op donderdagen van 10.30 tot 15.30 uur. Tijdens de open stelling speelt organist Freek de Keizer op het befaamde De Rijckere- orgel. In de kerk is een ten toonstelling ingericht over de geschiedenis van dat barok-instrument. De kerk voogdij vreest echter dat de openstelling van de Oostkerk volgend jaar niet door kan gaan. Uit een recent onderzoeksrap port blijkt dat de bonte knaag- kever grote schade heeft aan gericht aan de kerk. Volgens de kerkvoogdij van de Oost kerk moet worden besloten tot een omvangrijke restauratie Rabobank. 'Karolingische burchten in Zeeland'. De Poort, Renate Filius; schilderijen en Jaap Donker; keramiek, geopend van 14-21 uur(t/m 16 juli). ELLEWOUTSDIJK Galerie 'EIZS'. werkgroep 'EIZS'. textielvoor werpen. aquarellen, zijdeschilderingen, patch work. cementen tuinschalen en kleding. GOES Luchcafé Stadhuis. Paula Koereweer, diverse technieken, geopend di. t/m za. 9-18 uur. Museum voor Zuid- en Noord-Beveland. Johan Mei se. 'Stilte over Zeeland', overzicht stentoonstelling. ABN-AMRO bank. Singelstraat 3 en Grote Markt 11/13. schilderijen gemaakt door mensen met een verstandelijke handicap (t/m 15 juli). Kassen TV-toren, Wido Blokland, Tom Claas- sen en Raffael Rheinsberg, kunstmanifestatie van de Culturele Raad Goes 'De Kassen' (t/m 16 juli). Wijngaardstraat. First Floor, expositie 'The Corridor' (t/m 16 juli). Molenplein en J.A. van de Goeskade, Fra mework Invitation, stalen constructies (t/m 16 juli). J.A. van de Goeskade/St. Maartensbrug. Trechter 5, 'De Cilinder' (t/m 16 juli). Magnolia, Jan Snoey, foto-exposilie brandbe strijding Galerie van den Berge, voorzaal, Wido Blok land; recente beelden, achterzaal, Thorvaldur Thorsteinsson; schetsen voor the Corridor' (t/m 16 juli). Galerie 'Mi Parti', HU Driessen (textiel), Wout Wessemius (meubels), Joris Baudion (tuinmeu bilair) en Ineke Otte (schaal- en vaasobjecten), 'Zomers buitenleven'. Manhuistuin. Fuchsiashow, 450 verschillende fuchsia's. GRIJPSKERKE 't Zonnehoekje. Kerkstraat 1, Gukyen Adri van Hoegee, Zijde-expositie (kleding, rupsen en his torie), openingstijden di. t/m za. 13-18 uur (t/m 16 juli). HOOGELANDE Consistorie, Loes Bredius, collages, dagelijks geopend van 13-17 uur. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten, geopend ma t/m za. v.a. 10 uur, zo. v.a. 17 uur. KATTEND!JKE Galerie llona, llona Schmit, naïeve schilderijen, U'S Zölner-Krumne, sieraden, geopend za. van 14-17 uur. Galerie Bekenes. Alie Bekenes, diverse tech nieken en onderwerpen. MELISKERKE van de koepel. De eikenhouten draagconstructie is door de kever zo fors aangetast dat een grondige aanpak niet te lang op zich kan laten wachten. Met de restauratie zou een bedrag van enkele miljoenen zijn gemoeid. De kerkvoogdij zal op korte termijn met de diver se betrokken instanties over leg plegen over aanpak, finan ciering en planning van de res tauratie. Bij uitvoering zal gedurende langere tijd de kerk buiten gebruik zijn. Ondanks de sombere berich ten over de staat van de kerk is het mogelijk om zaterdag 27 augustus tussen 10 en 17 uur de Oostkerk tegen betaling te beklimmen onder leiding van deskundige gidsen. De opbrengst is bestemd voor het restauratiefonds. Gemeentehuis, T. Sinke-Prins, aquarellen en olieverfschilderijen. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Maurice Góth en Sórika Góth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pas tels. Achter de Houttuinen 50, Martin Richardson, Hologrammen, geopend ma. t/m za van 10.30- 17.30 uur Galerie Willem Vader, (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geo pend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66. 01180-16323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoonstelling over kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7. Middel burg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Klevers kerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Zeeuws Museum, 'Spiegel van de tijd', over zichtstentoonstelling van de verzamelingen die door het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen in de 225 jaar van zijn bestaan zijn aangelegd. Zeeuwse Bibliotheek, De jaren 30: Tholen in beeld, foto-expositie. Artico Galerie, Vera de Deurwaerdere; portret ten en landschappen. Co van Driel; bronzen en portretten in keramiek en brons, Sia Braakman; keramiek, geopend di. t/m za. 10-16 uur. ABN-AMRO Bank, Markt 7, schilderi/en gemaakt door mensen met een verstandelijke handicap (t/m 15 juli). Vleeshal, Moniek Toebosch, 'Zomeraanbie- ding', geopend di. t/m zo. 13-17 uur. Ramschip 'De Schorpioen', Ria Ruedisueli, beeldengroep 'Opera'. Delta Nutsbedrijven, Joh. den Herder, 'Boten, bakens en buurt'. Roosevelt Study Center, Abdij 9, 'D-Day Remembered: het verhaal in foto's', fototentoon stelling in het kader van de 50ste herdenking van de geallieerde invasie in Normandië. Geopend van ma. t/m vr. 10-12.30 en 13.30-16.30. Zeeuwse Bibliotheek, In het Zeeuwse licht gevangen', fotografie in Middelburg 1842-1870. Zeeuwse Bibliotheek, Marijke van der Windt, schilderijen en acryl op doek. Zeeuwse Bibliotheek. Ludmila Kalmaeva, schilderijen, grafiek en ikonen. Het Middelburgs Koffiehuis, Kiki Laboyne- van der Zeeuw, 'Kiki's Keuze' (t/m 18 juli). Jazz Eetcafé Desafinado, KoorkerCstraat 1. Edwin Glazer, foto-expositie, selectie uit diverse jazz optredens. Rabobank, Lange Geere 3, D. Heygelaar, pastel krijt- en pentekeningen. Galerie 't Haentje te Paart, Jan van Dijk;schil derijen en zeefdrukken. Eduard van Rooy; beeld houwwerken binnen en in de tuin. Openingstij den do., za. en zo. 14-16.30 uur en op afspraak. Galerie Het Gouden Briefke, Marian Kwaai- iaal: olieverfschilderijen, Anette Arzoni; poppen en marionetten en Annemoon Mulder; handbe- drukte stoffen en kimono's. Multi Colour, Jaqueline Glerum, hondekoppen getekend met pastelkrijt en stillevens in aquarel techniek met granietstift. Zeeuwse Centrale Discotheek, Janita de Jong, 'Een Universum'. NEELTJE JANS Delta Expo. wisselexpositie: Cartografie, van en over kaarten. Windenergie, tentoonstelling windenergie, dagelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, tentoonstelling 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. OOSTKAPELLE Green White Hotel, buitenplaats lepenoord, Olga Westrate, keramiek, Ko van Driel, beelden. Zeeuws Biologisch Museum, Natuurmuseum West-Overijssel. 'Wonderlijke Rijk'. Studiecentrum Oranjezon, Schoolstraat 4, Sophie Visser-'Demmink, stillevens en land schappen, geopend na telefonische afspraak 01188-1507. OOST SOUBURG De Zoute Viever, H. Stok, houtschilderingen, P. de Jong, schilderijen. Watertoren, Alexander Rodin; schilderijen/installatie, Valery Marlinchyk, schil derijen/installatie. RITTHEM Fort Rammekens, tentoonstelling in de twee kazematten, geopend di. t/m zo. van 13-17 uur. VEERE Gemeente archief Veere, (Markt 5), Veerse verleden. De gilden, archiefstukken, geopend ma. t/m za. 12-17 uur. Grote Kerk. Jits Bakker, beelden en schilderij en. Museum De Schotse Huizen, Agnes van Gel der, aquarellen, geopend ma. 13-17 uur, di. t/m za. 10-17 uur. Stadhuis, 'Een Nederlandse Amerikaan', leven en werk van Hendrik Willem van Loon. WEMELDINGE DONDERDAG 14 JULI Alhambra I Vlissingen, 'My Father the Hero' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Intersection' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Police Academy" 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Naked Gun 33 1/3' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Naked Gun 33 1/3' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Much Ado about Not hing' 20 uur. VRIJDAG 15 JULI Alhambra I Vlissingen, 'My Father the Hero" 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Intersection' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Police Academy' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Naked Gun 33 1/3' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Naked Gun 33 1/3' 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'The Joy Luck Club' 20 uur. 'The Cook, The Thief...' 22.30 uur. De Schelp Domburg, 'Sleep less in Seatle' 21 uur. ZATERDAG 16 JULI Alhambra I Vlissingen, 'My Father the Hero' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Intersection' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Police Academy' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Naked Gun 33 1/3' 14 en 19 uur. 'Striking Distance' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Naked Gun 33 1/3' 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Mad Dog and Glory' 20 uur. 'The Joy Luck Club' 22.30 uur. ZONDAG 17 JULI Alhambra I Vlissingen, 'My Father the Hero' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Intersection' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Police Academy' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Naked Gun 33 1/3' 14, 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Naked Gun 33 1/3' 14, 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Unforgiven' 20 uur. MAANDAG 18 JULI Alhambra I Vlissingen, 'My Father the Hero' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Intersection' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Police Academy' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Naked Gun 33 1/3' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Naked Gun 33 1/3' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg^ 'Manhattan Murder Mystery' 20 uur. DINSDAG 19 JULI Alhambra I Vlissingen, 'My Father the Hero' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Intersection' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Police Academy' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Naked Gun 33 1/3' 20 uur. Grand Theater Goes, Naked Gun 33 1/3' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Dances with Wolves' 20 uur. WOENSDAG 20 JULI Alhambra I Vlissingen, 'My Father the Hero' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Intersection' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Police Academy' 14 en 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Naked Gun 33 1/3' 14 en 20 uur. Grand Theater Goes, Naked Gun 33 1/3' 14 en 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Unforgiven' 20 uur. VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, geopend zondag, maan dag en donderdag van 14-17.30 uur, dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag van 10-12.30 uur en van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbel deksveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissel- lijsten met toeristische promotie (beeld van Zee land als vakantieland). Stedelijk Museum, Schipperen op de Schelde; 150 jaar Scheldereglement. ABN-AMRO bank. Stadhuisplein 6. schilderijen gemaakt door mensen met een verstandelijke 'handicap (t/m 15 juli). Podium twee x twee kwedraad. Lange Zelke 91. W.G. Stock, 2D 3D Bilder (t/m 15 juli). Milieu-Educatie-Centrum, Korenbloemlaan 5, 'Het Zeeuwse Zeekleilandschap', geopend don derdag. vrijdag en zaterdag van 13.30-16.30 uur. Stedelijk Museum, Middeleeuwse Beelden uit het Utrechts Catharijneconvent'. VRIJDAG 15 JULI Atelier L Rijks, Chozeeweg 27. schilderijen, dagelijks WOLPHAARTSDUK Galerie 'De Hoekweide', Klaas Boonstra. schilderijen in gemengde techniek. De Schelp Domburg, 'Baloe ziet ze vliegen' 19 uur. ZATERDAG 16 JULI Alhambra II Vlissingen, 'De Aristokatten' 14 uur. ZONDAG 17 JULI 'Alhambra II Vlissingen, 'De Aristokatten' 14 uur. WOENSDAG 20 JULI 'Alhambra II Vlissingen, 'De Aristokatten' 14 uur.

de Vlissinger | 1994 | | pagina 13