Wilde zijderups spint zich in Bassie en Adriaan naar Walcheren Twee zangeressen voor Cartouche ZELDZAME OVERLEVENDEN VAN BEELDENSTORM Wi Expositie Karolingische burchten in Domburg Bonecrushin' afsluiter concertseizoen Midgard 30 JUNI T/M 6 JULI IN MIDDEN ZEELAND Geldgebrek Woensdag 29 juni 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER mmm m ik m Middeleeuwse beelden in Stedelijk Museum De Vlissingse cultuurwethouder L. Poppe-de Looff heeft zaterdag in het Stedelijk Museum Vlissingen de expositie 'Middeleeuwse Beelden uit het Utrechts Catharijneconvent' geopend. De expositie toont tot 9 oktober een selectie van 26 beelden uit het Utrechtse Rijksmuseum, dat de belangrijkste collectie middeleeuwse beeldhouwkunst van Nederland beheert. i Een wilde zijderups op een bedje van walnootbladeren. De zijde-expositie in de voormalige kleuterschool 't Zonnehoekje in Grijps- kerke is in de laatste we ken waarin zij te zien is, extra lang open. De ten toonstelling, die een groot aantal aspecten van de zij deteelt belicht - onder meer de pogingen die daar toe op Walcheren zijn ondernomen - is tot 16 juli te bezichtigen van dinsdag tot en met zaterdag van 13 tot 18 uur. Bijzonder is dat op dit mo ment, naast de 'tamme' zijde rupsen, een aantal wilde zijde rupsen zich inspint. Volgens Guky van Hoegee, samen met haar man Adri verantwoorde lijk voor samenstelling van de r 4 ihidwpLcu Simfa expositie, is het uniek om het proces van wilde zijderups tot zijdevlinder in Zeeland te kun nen volgen. Dit biologische fenomeen is vooral aan het Verre Oosten voorbehouden. In de breed opgezette exposi tie in de voormalige kleuter school komen het biologische, historische en het gebruiksas pect van zijde aan de orde. Sinds de opening op 14 mei heeft de tentoonstellig zo'n zevenhonderd bezoekers ge trokken, onder wie een hoogle raar uit India die zelf een zijde teeltproject in zijn land bege leidt. Dinsdag 5 juli besteedt het televisieprogramma Van Gewest tot Gewest aandacht aan de zijde-expositie in Grijpskerke. De wilde zijdevlinder Dictioploca Simla uit Bangladesh. Links een vrouwelijk exemplaar, rechts een mannetje. In de Rabobank in Dom burg wordt vrijdag 1 juli de expositie 'Karolingische burchten in Zeeland' ge opend. De tentoonstelling is gemaakt in opdracht van de provincie Zeeland en is een vervolg op het vorig jaar november verschenen boekje 'Karolingische burchten in Zeeland, geplaatst in de Zeeuwse geschiedenis'. De tentoonstelling in Domburg is gestalte gegeven door het Provinciaal depot voor bodem vondsten in Middelburg- en Bureau voorlichting van de provincie Zeeland. Volgens provincievoorlichter R.J. Swiers is het de bedoeling dat elk jaar een boekje verschijnt over een specifiek aspect van de cultuurhistorie van Zee land, zoals historicus M.P. de Bruin en regionaal archeoloog R.M. van Heeringen schreven over de Karolingische burch ten. De serie moet wetenschappe lijk onderbouwd zijn, geba seerd op de laatste inzichten en geschreven voor een groot publiek. De schrijvers moeten dicht bij het onderwerp staan en worden ondersteund door Bureau voorlichting van de provincie. In de loop der jaren onstaat zo een behoorlijk over zicht van de Zeeuwse cultuur historie, meent de provincie. Voorzover mogelijk en van toepassing komt er elk jaar ook een tentoonstelling over het onderwerp voorafgegaan door een boekje uit de serie. Dit jaar is dat een boekje over de ker ken in Zeeland. Het idee voor de serie uitgaven en tentoonstellingen over Zeeuwse cultuurhistorie past in het beleid van de provincie Zeeland in het kader van rec reatie en toerisme. Zoals be schreven in het provinciaal beleidsplan 'Recreatie en toe risme in evenwicht' (1992) worden activiteiten beloond die zich afspelen op het terrein van de cultuurhistorie en waarvan het toeristisch belang is aangetoond. Volgens de provincie is het de bedoeling dat de tentoonstel ling uiteindelijk ergens in de provincie een permanente plaats krijgt en voor het publiek zichtbaar blijft. Ook voor de nog op stapel staande exposities worden permanen te onderkomens gezocht. De expositie geeft een indruk van de beelden die aan het eind van de middeleeuwen in de Noordelijke Nederlanden in kerken, kloosters en woonhui zen stonden. Het zijn met groot vakmanschap gemaakte beel den: beeldhouwwerk dat een onderdeel vormde van de ach terwand van een altaar, losse beelden uit een kerk of kloos ter en beeldjes en kleine reliëf- jes die bij de mensen thuis stonden. Een voorbeeld van een los beeld uit een kerk is het beeld van de heilige Rochus, afgebeeld als pelgrim met een pestbuil op zijn been. Elk beeld in de expositie 'Middeleeuwse beelden uit het Utrechts Catha rijneconvent' in het Stedelijk Museum Vlissingen is voor zien van achtergrondinforma tie over de afgebeelde gebeur tenis of heilige. Tot de opstand tegen Spanje stond in Zeeland een groot aantal katholieke kerken en kloosters. Vooral bij de bedij king en inpoldering, de wor ding van Zeeland, speelden kloosters een belangrijke rol. Ook cultureel was hun invloed groot. De abdijen en kloosters waren centra van wetenschap en cultuur en waren net als de kerken versierd met beelden. Na de beeldenstorm van 1566 en vooral na de opstand tegen Spanje in 1572 is nagenoeg al het beeldhouwwerk verdwe nen. Middeleeuwse religieuze beelden zijn dan ook zeldzaam. De beelden die bewaard zijn gebleven dateren van om streeks 1470 of later. Uit vroe ger tijden is vrijwel alleen wat steensculptuur bewaard ge bleven, dat nagelvast gebon den aan kerkelijke bouwwer ken de beeldenstorm en de calvinistische zuiveringen heb ben overleefd. De tentoongestelde beelden kunnen in twee categorieën worden verdeeld: beeldhouw werk dat onderdeel vormde van de achterwand van een altaar en losse beelden. De beeldengroepjes hebben door gaans scenes uit het leven van Christus of van zijn heiligen tot onderwerp. De losse beelden stonden oorspronkelijk in een nis of tegen een pilaar of muur van een kerk en dienden om de gelovigen tot vroomheid op te roepen. Bijna alle beelden waren oor spronkelijk zorgvuldig beschil derd en vaak gedeeltelijk ver guld, zoals aan sommige beel den op de expositie nog te zien is. Aangezien dit beschilderen vaak kostbaarder was dan het snijden van de beelden zelf, stonden beelden wegens geld gebrek soms tijden ongeschil- derd in kerken of kloosters. Een beeldhouwer die daar rekening mee hield was Arnt van Zwolle. Zijn St. Augusti- nus, te zien op de tentoonstel ling, is ook zonder kleuren 'leesbaar': details als iris en pupil zijn in het hout gesne den. De beelden op de tentoonstel ling zijn afkomstig uit Utrecht en andere Hollandse steden en uit het gebied langs de 'Neder- rijn'. Utrecht was in de middel eeuwen een centrum van ker kelijke kunst en vooral de bouw van de grote Domkerk moet veel kunstenaars hebben aangetrokken. Slechts een klein deel van het toen gepro duceerde werk is bewaard gebleven. Meer is terug te vin den in het Nederrijn-gebied, dat deels in Nederland en deels in Duitsland ligt. Hier heeft geen beeldenstorm plaatsgevonden en nog steeds kunnen in Kalkar en Xanten kerken worden bewonderd die hun laatmiddeleeuwse aankle ding hebben behouden. St. Anna-te-Drieën uit 1500. Foto: Rijksmuseum Het Catharijneconvent. DONDERDAG 30 JUNI Stadhuistoren Veere; Caril lonbespeling Bas de Vroome, 15-16 uur. Lange Jan Wandelkerk Mid delburg; Brass Kwintet Onda, 15.30-16 uur. Grote Kerk Veere; 'Salmi a quattro chori', 20 uur. Catharinakerk Zoutelande; Strijkkwartet 'Het Nehalennia Kwartet', 20 uur. Manhuistuin Goes; Barber- shopkoren 'The Goose City Singers' en 'The Gaggling Ganders Gang', 20 uur. VRIJDAG 1 JULI Sint Jacobskerk Vlissin gen; Orgelconcert door Elly Kleij-Kleinveld, 12 uur. Grote Kerk Veere; Muziek vereniging 'Veere's Genoe gen', 20 uur. Lutherse Kerk Middelburg; Orgelconcert door Marcel Ver heggen, 20.30 uur. Jongerencentrum Midgard Middelburg; Bonecrushin', 22 uur. Danstheater Cosmo Vlis singen; TheTrammps, 23 uur. ZATERDAG 2 JULI Stadhuistoren Veere; Caril lonbespeling Kees van Eersel, 19-20 uur. Grote Kerk Goes; Orgelcon cert door Dick Sanderman, 20 uur. Hervormde Kerk Kapelle; Andre Heuvelman en Martin Mans, 20 uur. Strandpaviljoen Piet Hein Koudekerke; Jazzcollection, 21 uur. ZONDAG 3 JULI Manhuistuin Goes; Brass band 'Excelsior', 12-13 uur. DINSDAG 5 JULI Rooms Katholieke Kerk Goes; Zeeuwse Koorschool, 11 uur. Grote Kerk Goes; Orgelcon cert door Kees van Eersel, 12.30-13 uur. Grote Kerk Goes; Carillonbe- speling Sjoerd Tamminga, 13.30-14.30 uur. Nieuwe Kerk Middelburg; Orgelconcert door Charles de Wolff, 20 uur. De Lachspektakelshow van Bassie en Adriaan komt in de zomervakantie naar Zee land. Dinsdag 19 juli zijn de twee te zien in sportzaal De Halve Maan in Oostka- pelle, zondag 31 juli staan ze in de sporthal De Kruit- molen in Middelburg. De voorstellingen beginnen om 14 uur. In de twee uur durende show brengen Bassie en Adriaan onder meer een aantal van de bekroonde liedjes van hun cd's ten gehore. Daarnaast verzor gen de clown en de acrobaat een aantal komische sketches. De broers Bassie en Adriaan zitten al 37 jaar in het vak. Achttien jaar lang traden zij als The Crocksons op in bijna alle landen ter wereld. Naast hun optredens in theaters en het circus en een groot aantal cd's en langspeelplaten zijn Bassie en Adriaan ook verantwoorde lijk voor diverse radio- en tv- programma's en een grote hoeveelheid Bassie en Adri- aan-produkten zoals strip- en kleurboeken, dekbedden, pet jes en een 06-nummer. De Zeeuwse top-40 band Cartouche speelt vrijdag 8 juli in Dansteater Cosmo in Vlissingen voor de gelegen heid met twee zangeres sen. Naast invalzangeres Claudia staat ook zangeres Mary weer op het podium. Cartouche is eind vorig jaar samengesteld uit leden van, diverse top 40- en amuse mentsbands, zoals Break Out, Dezz en G-string. Het eerste optreden, eind januari in Cos mo, trok ruim duizend bezoe- Open jongerencentrum Midgard in Middelburg sluit vrijdag 1 juli het con certseizoen af met een optreden van Bonecrushin'. De band, waarvan de leden afkomstig zijn uit Rotter dam en Amsterdam, brengt op rap gebaseerde dansmu ziek. Na - volgens Midgard - 'ver pletterende optredens' op Noorderslag'94 in Groningen en in Ancienne Belgique in Brussel behoort de band tot een van de grote beloftes, onder de vooruitstrevende Nederlandse popbands. Bone crushin', opgericht in oktober 1991, brengt een breed muzi- domburg Rabobank. 'Karolingische burchten in Zee land' (vanaf 1 juli). gapinge Nederlands Hervormde Kerk, werk van amateur-kunstenaars, cursusjaar 1993-1994 (t/m 2 juli). DONDERDAG 30 JUNI kers. Op medisch advies mocht zangeres Mary in febru ari voor onbepaalde tijd niet zingen. Claudia, de vrouw van de solo-gitarist, nam daarop tijdelijk haar plaats in. Om te vieren dat Mary's stem banden weer tot rust gekomen zijn en om Claudia nog even in het zonnetje te zetten, staat Cartouche 8 juli weer in Cos mo. Tussen 22 en 24 uur is er gelegenheid tot stijldansen en later op de avond speelt de band een aantal swingende dans-classics. kaal spectrum ten gehore: van dope, funky hiphop tot ruige noise-rock. Met draaitafels, gitaren, samplers, drums, key boards en percussie wordt de basis gelegd voor een dam pende live-act, aangevoerd door twee rappers, vermeldt de biografie van de band. Han delsmerk van Bonecrushin' is het met de hele band gekleed gaan in gele regenpakken. In januari dit jaar verscheen de eerste single van de band: 'Come home'. De tweede 'Go Dutch' verscheen in april, korte tijd later gevolgd door het album 'Due to Circumstances'. Bonecrushin'. goes Luchcafé Stadhuis. Paula Koereweer, diver se technieken, geopend di. t/m za. 9-18 uur (vanaf 1 juli). Museum voor Zuid- en Noord-Beveland. Johan Melse, 'Stilte over Zeeland', overzichts tentoonstelling. ABN-AMRO bank. Singelstraat 3 en Grote Markt 11/13, schilderijen gemaakt door men sen met een verstandelijke handicap. Kasten TV-toren. Wido Blokland, Tom Claassen en Raffael Rheinsberg, kunstmani festatie van de Culturele Raad Goes 'De Kas sen'. Wijngaardstraat. First Floor, expositie 'The Corridor'. Molenplein en J.A. van de Goeskade, Fra mework Invitation, stalen constructies. J.A. van de Goeskade/St. Maartensbrug, Trechter 5, 'De Cilinder'. Magnolia, Jan Snoey, foto-expositie brand bestrijding Galerie van den Berge, voorzaal, Wido Blok land; recente beelden, achterzaal, Thorvaldur Thorsteinsson; schetsen voor 'The Corridor" Galerie 'Mi Parti', Hil Driessen textielI, Wout Wessemius (meubels), Joris Baudion (tuinmeubilair) en Ineke Otte (schaal- en vaas objecten), 'Zomers buitenleven'. GRIJPSKERKE 't Zonnehoekje, Kerkstraat 1, Guky en Adri van Hoegee, Zijde-expositie Ikleding, rupsen en historie), openingstijden di. t/m za. 13-18 uur. kamperland Restaurant Papilion, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten, geopend ma t/m za. v.a. 10 uur, zo. v.a. 17 uur. kattendijke Galerie llona, llona Schmit, naïeve schilderij en, UtS Zölner-Krumne, sieraden, geopend za. van 14-17 uur. Galerie Bekenes, Alie Bekenes. diverse tech nieken en onderwerpen. meliskerke Gemeentehuis, T. Sinke-Prins. aquarellen en olieverfschilderijen (vanaf 4 juli). middelburg Galerie 't Zeepaardje, Maurice Góth en Sérika Góth, tekeningen, aquarellen, gou aches en pastels. Achter de Houttuinen 50, Martin Richard son, Hologrammen, geopend ma. t/m za van 10.30-17.30 uur Galerie Willem Vader, (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geo pend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66. 01180-16323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoonstelling over kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middel burg in vogelvlucht Meubeltoonzaal Jan Alink. Nieuwe Klever- skerkseweg 17. Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Het Gouden Briefke, Margreet Jongh Visscher-De Boer; olieverfschilderijen. Lore Venolir; aquarellen op zijde (t/m 30 juni). Zeeuws Museum, 'Spiegel van de tijd', over zichtstentoonstelling van de verzamelingen die door het Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen in de 225 jaar van zijn bestaan zijn aangelegd. Zeeuwse Bibliotheek. 'Dorpen op Zuid- Beveland', Krabbendijke, Waarde, Rilland- Bath en Oostdijk. Artico Galerie, Vera de Deurwaerdere; por tretten en landschappen, Co van Driel; bron zen en portretten in keramiek en brons. Sia Braakman; keramiek, geopend di. t/m za. 10-16 uur. ABN-AMRO Bank, Markt 7, schilderijen gemaakt door mensen met een verstandelijke handicap. Vleeshal, Moniek Toebosch, 'Zomeraanbie- ding', geopend di. t/m zo. 13-17 uur (vanaf 3 juli). Ramschip 'De Schorpioen', Ria Ruedisueli, beeldengroep 'Opera'. FNV-kantoor, Dam 2, Janita de Jong, 'Het Universum', kleurpotlood (t/m 1 juli). Delta Nutsbedrijven. Jac Smolders, zeef drukken (t/m 30 juni). Kuiperspoort 22. Leo van Kampen, fotogra fie, openingstijden di. t/m za. 13-17 uur (t/m 2 juli). Roosevelt Study Center, Abdij 9. 'D-Day Remembered: het verhaal in foto's', fototen toonstelling in het kader van de 50ste herden king van de geallieerde invasie in Normandië. geopend van ma. t/m vr. 10-12.30 en 13.30- 16.30. Concertzaal, Hans Notenboom, aquarellen (t/m 30 juni). Zeeuwse Bibliotheek. 'In het Zeeuwse licht gevangen', fotografie in Middelburg 1842- 1870. Zeeuwse Bibliotheek, Marijke van der Windt, schilderijen en acryl op doek. Zeeuwse Bibliotheek. Ludmila Kalmaeva. schilderijen, grafiek en ikonen. Zeeuwse Bibliotheek, Centrum Vakoplei ding en Zeeuws Netwerk Vrouwen en Meisjes in Techniek, vrouwen in technische opleidin gen en beroepen. Het Middelburgs Koffiehuis, Kiki Laboyrie- van der Zeeuw, 'Kiki's Keuze'. Jazz Eetcafé Desafinado, Koorkerkstraat 1, selectie uit diverse jazz optredens, foto-expo sitie (vanaf 1 juli). NEELTJEJANS Delta Expo. wisselexpositie: Cartografie, van en over kaarten. Windenergie, tentoonstelling windenergie, dagelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, tentoonstelling 'Water', exposi tie over Integraal Water Beheer. OOSTKAPELLE Green White Hotel, buitenplaats lepenoord, Olga Westrate, keramiek. Ko van Driel. beel den. Zeeuws Biologisch Museum, Natuurmuse um West-Overijssel, 'Wonderlijke Rijk'. Studiecentrum Oranjezon, Schoolstraat 4, Sophie Visser-'Demmink, stillevens en land schappen, geopend na telefonische afspraak 01188-1507. OOST-SOUBURG Bibliotheek. C. Goudappel, modelschepen (t/m 5 juli). De Zoute Viever. H. Stok, houtschilderingen. P. de Jong, schilderijen. VEERE Gemeente archief Veere, (Markt 5), Veerse verleden. De gilden, archiefstukken, geopend ma. t/m za. 12-17 uur. Grote Kerk, Jits Bakker, beelden en schilde rijen. Museum De Schotse Huizen, Agnes van Gelder, aquarellen, geopend ma. 13-17 uur, di. t/m za. 10-17 uur. Stadhuis. 'Een Nederlandse Amerikaan', leven en werk van Hendrik Willem van Loon. VLISSINGEN Iguana. Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, geopend zondag, maandag en donderdag van 14-17.30 uur, dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag van 10-12.30 uur en van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbel deksveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wis- sellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Stedelijk Museum. Schipperen op de Schel de; 150 jaar Scheldereglement. ABN-AMRO bank. Stadhuisplein 6, schilde rijen gemaakt door mensen met een verstan delijke handicap. Podium twee x twee kwadraad. Lange Zel- ke 91, W.G. Stock. 2D 3D Bilder. Milieu-Educatie-Centrum, Korenbloemlaan 5, 'Het Zeeuwse Zeekleilandschap', geopend donderdag, vrijdag en zaterdag van 13.30- 16.30 uur. Galerie Hannelore Meyaard, Hendrikstraat 8, Frank C. Hauser en Walter Weidner, schilde rijen (t/m 2 juli). Bibliotheek, tentoonstelling Sail '94 (t/m 5 juli). Stedelijk Museum, 'Middeleeuwse Beelden uit het Utrechts Catharijneconvent'. Alhambra I Vlissingen, 'Police Academy' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Naked Gun 33 1/3' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Intersection' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Les Visiteurs' 20 uur. Grand Theater Goes, Naked Gun 33 1/3' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Salt on our Skin' 20 uur. VRIJDAG 7 JULI Alhambra I Vlissingen, 'Police Academy' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Naked Gun 33 1/3' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Intersection' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Les Visiteurs' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Naked Gun 33 1/3' 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'The Snapper' 20 uur. 'Down by Law' 22.30 uur. ZATERDAG 2 JULI Alhambra I Vlissingen, 'Police Academy' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Naked Gun 33 1/3' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Intersection' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Ace Ventura' 14 uur. 'Les Visi teurs' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Naked Gun 33 1/3' 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Enchanted April' 20 uur. 'Ju Dou' 22.30 uur. ZONDAG 3 JULI Alhambra I Vlissingen, 'Police Academy' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Naked Gun 33 1/3' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Intersection' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Ace Ventura' 14 uur. 'Les Visi teurs' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Naked Gun 33 1/3' 14, 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'La Double Vie de Véro- nique' 20 uur. MAANDAG 4 JULI Alhambra I Vlissingen, 'Police Academy' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Naked Gun 33 1/3' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Intersection' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Les Visiteurs' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Naked Gun 33 1/3' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Salt on our Skin' 20 uur. DINSDAG 5 JULI Alhambra I Vlissingen, 'Police Academy' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Naked Gun 33 1/3' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Intersection' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Les Visiteurs' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Naked Gun 33 1/3' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'The Snapper' 20 uur. WOENSDA G 6 JULI Alhambra I Vlissingen, 'Police Academy' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Naked Gun 33 1/3' 14 en 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Intersection' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Ace Ventura' 14 uur. 'Les Visi teurs' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Naked Gun 33 1/3' 14 en 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'The Firm' 20 uur. ZATERDAG 2 JULI Alhambra III Vlissingen, 'De Aristokatten' 14 uur. ZONDAG 3 JULI Alhambra III Vlissingen, 'De Aristokatten' 14 uur. WOENSDAG 6 JULI Alhambra III Vlissingen, 'De Aristokatten' 14 uur. WEMELDINGE Atelier L. Rijks. Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks

de Vlissinger | 1994 | | pagina 7