Dansweekeinde voor amateurs in Middelburgse schouwburg Rock en jazz in de Piek Een goed rapport? Vakantiegeld? Een boek! Comité bevrijding Middelburg zoekt AFWISSELEND JAZZ, MODERN EN TAP 23 JUNI T/M 29 JUNI IN MIDDEN ZEELAND Balletschool Jazz Dans Joke Louwerse uit Middelburg verzorgt 25 en 26 juni voor de zevende keer een dansweekeinde voor amateurdans in de Stadsschouwburg in Middelburg, 's Middags vanaf 14 uur verto nen de kinderen hun kunsten, de volwasse nen betreden 's avonds om acht uur het podium. Op z'n kop KINDERBOEKEN Woensdag 22 juni 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 11 mmm mmm DONDERDAG 23 JUNI Stadhuistoren Veere; carillonbe speling Kees van Eersel, 15-16 uur. Catharinakerk Zoutelande; zangvereniging 'De Lofstem', 20 uur. GAPINGE VRIJDAG 24 JUNI De Balletschool Joke Louwer se houdt een keer in de twee jaar een dansweekeinde, waar in de leerlingen zich in een per formance als 'bijna semi-pro- fessionele' dansers aan het publiek kunnen laten zien. De school belooft het publiek een afwisselend programma te bieden met de disciplines jazz- dans, moderne dans, free-style en tapdans. Voor de voorstel ling van de volwassen dansers heeft de school gewerkt met gastchoreograaf Jorge Vaz quez. Vazquez, afkomstig uit New York, maakte 'Jazz', vol gens Joke Louwerse een cho reografie vol vuur en gewaag de effecten. Zijn leermeester Fred Benjamin, ook werkzaam in New York en regelmatig gastdocent aan de school van Louwerse, maakte de chore ografie 'Duet', die wordt gedanst door Jorge Vazquez en Jolanda Louwerse. De kindershow 'Go grazy' heeft de ondertitel 'Je hele wereld op z'n kop' meegekre gen. In de middagvoorstelling dansen in totaal tweehonderd vijftig kinderen mee. Voor het eerst hebben de kinderen van de balletschool zelf meege werkt aan de ontwikkeling van de kindervoorstelling. Ze heb ben ideeën aangedragen voor de drie delen van het verhaal dat wordt uitgebeeld. Het eer ste deel gaat over dansen bij de lieveheersbeestjes en de vlinders. Tussen de vlinders lopen echter ook kinderen met jampotten met gaatjes in het deksel. Deel twee gaat over kinderen ZONDAG 26 JUNI Dansers van de Balletschool Joke Louwerse in repetitie Timevan choreograaf Jorge Vazquez. die niet zo goed in slaap kun nen raken. Ze dansen en sprin gen over de bedden en krijgen clowns op bezoek in de slaap kamer. Het derde deel gaat over wat grotere kinderen in Het Comité 50 jaar bevrij ding Middelburg organi seert de tentoonstelling 'De bevrijding van Middel burg 6 november 1944', die een tijdvak van een half jaar voor de bevrijding tot een half jaar daarna zal beslaan. De tentoonstelling zal van 24 oktober tot en met 6 november te zien zijn in de Wandelkerk in Mid delburg en zal zich vooral richten op oud-Middelbur gers en schoolklassen. Het comité is op zoek naar par ticulieren die beschikken over materialen die voor de tentoonstelling zouden zijn. geschikt Het Comité 50 jaar bevrijding Middelburg heeft tot de expo sitie besloten na toezegging van de medewerking van sup poosten en een tentoonstel lingsruimte. De tentoonstel ling zal worden samengesteld uit pamfletten, foto- en folder materiaal, bewegende beelden en zaken als uniformen zoals ze in die tijd werden gedragen. Het comité wil het tentoonstel lingsmateriaal zoveel mogelijk uit privé-collecties betrekken en zoekt daarom mensen die beschikken over uniek materi aal dat nog niet eerder is geëx poseerd. Wie denkt dergelijk materiaal in bezit te hebben, kan contact opnemen met de Koninklijke Vereniging 'Uit het Volk - Voor het Volk' in Middelburg of met de uitvoerende van de exposi tie via telefoonnummer 01180- 35992. Het Comité 50 jaar bevrijding Middelburg krijgt verder de beschikking over adressen van deelnemers aan de PZC-prijsvraag voor het inzenden van oorlogservarin gen. allerlei verschillende situaties: op straat slenterend of compu terspelletjes spelend. Dit deel belooft volgens Joke Louwer se een wervelende show vol spanning en sensatie te wor den. Volgens Joke Louwerse staan voor het slotnummer This FOTO ANDA VAN RIET de kinderen bijna als echte artiesten op het podium. Ver der dansen grote kinderen soms een rol in een fantasie stuk van de kleuters, zodat er bij de kinderen onderling respect en samenwerking groeit, aldus Louwerse. DINSDAG 28 JUNI Chicas del Rock treedt vrij dag 24 juni op in de Piek in Vlissingen. Een dag later staan de Middelburgse Feenbrothers op het podi um. De aanvang van beide concerten is 22 uur. Chicas del Rock is een initiatief van Bobbie Rossini en Gwen Eckhaus. Rossini was jaren lang bassiste bij Claw Boys Claw en Eckhaus was actrice. De twee zochten drie muzikan ten erbij en de band was rond. Dankzij een paar radio- en tv- optredens mochten de bandle den eeh cd opnemen: 'Never- neverland', geproduceerd door Henk Jonkers. Chicas del Rock stond vervolgens in voor programma's van 7 year bitch, Raggende Manne, Hallo Ven- ray, The Scene en Golden Ear ring. Chicas del Rock brengt rock. Iets meer jazz-gericht dan het publiek van de Piek gewend is, wordt het concertseizoen in het jongerencentrum dit jaar afgesloten met een optreden van de Middelburgse Feen brothers. De vier muzikale broers maken een mengeling van jazz, rock, reggae en easy listening. Ze speelden al met veel succes op (bij voorbeeld) het North Sea Jazzfestival en Deze aflevering bestaat met recht uit 'van alles wat'. Van voetbal tot kleur en van spanning tot humor. Allereerst een boek, dat een onderwerp aanroert dat dagelijks in het nieuws is: voetbal. Margreet Meulmeester Goal! van Lasse Anrell (tekst) en Mati Lepp (illustraties) gaat over Jonas. Jonas is dol op voetbal. Hij voetbalt al met zijn vader vanaf het moment dat hij kon lopen. Maar nu mag hij echt naar een club. De trainer, Bliksem, heeft gelijk een bijnaam voor hem: Spriet. Hij moet maar veel spaghetti eten, dan zal hij wel wat flinker worden, want zolang Jonas zo klein is zal hij over, het hoofd worden ge zien. Dat gebeurt al meteen de eerst wedstrijd. Maar de tweede keer is het raak. Een belangrijke wedstrijd nog wel. En ja hoor, Jonas mag mee doen. En...met succes. Een leuk boek voor beginnende voetballertjes vanaf 4 jaar. Van Quentin Blake koos ik twee boeken uit die alle twee een jongensnaam als titel hebben, maar die verder qua inhoud niet zo veel gemeen hebben. Jantje is het verhaal over een jongetje dat zich op verschillende manieren laat zien. Hij zit vol tegenstellin gen die op een grappige manier getekend zijn. Een voorbeeld: Jantje VLUG en Jantje TRAAG, Jantje HOOG en Jantje LAAG. En dan volgt op het eind nog een spannen de ontknoping. Patrick doet op de markt bij de uitdragerij van meneer Peul tjes een heel bijzondere aan koop. Voor zijn enige zilver stuk koopt hij een viool. En die is heel bijzonder. Zodra Patrick gaat spelen verande ren de bloemen, vissen en mensen van kleur. Van bijna kleurloos worden ze zeer kleu rig. En dat kan heel positieve gevolgen hebben, want het blijft niet alleen daarbij, zeker niet voor de ketellapper en zijn vrouw. Nu ik het toch over toveren met kleuren heb, gelijk maar een boek dat daar heel nauw mee samenhangt. Arnold Lobel, ja zeker, die van Kikker en Pad, maakte het boek De Kleurentovenaar. Eens, heel lang geleden, had de wereld geen enkele kleur. Het was de tijd van het Grote Grijs. De Tovenaar besluit er iets aan te doen en maakt alles blauw. Maar daar wordt iedereen heel verdrietig van. Dan maakt hij alles geel, maar ook dat blijkt niet geslaagd te zijn, net zoals met rood. Gelukkig vindt hij toch de goede oplos sing. We blijven nog maar even bij de kleuren. In Van pimpel paars tot grasgroen van Hiawyn Oram en David McKee vinden we verhalen en versjes over alle kleuren van de regenboog. Ernst van Alte- na bewerkte het boek en voegde er een aantal eigen teksten aan toe. Ik neem één kleur als voorbeeld: Bruin. Ik vind in dit hoofdstuk achter eenvolgens acht gedichtjes, een verhaal over Bruintjes, dat zijn huiskabouters, en ten slotte nog een geschiedenis over 'Bruine Hellebaard en Bruine Musket'. Een van de gedichtjes laat ik hier volgen, omdat het een beetje de sfeer van het boek weergeeft. Het heet Bruin Bakken. 'Ik bak nie mand poetsen, ik bak er niets van/ Bak niet voor 't examen, bak niet in een panBak geen pannekoeken, bak niet op een plaat/ Bak geen omelet en bak Illustratie van Mati Lepp uit Goal! ook geen tomaat/ Ik vertel heus geen bakken, ik bak ze niet bruin/ Ik lig in de zon en bak bruin.' Gedichten vond ik ook in het boek Samen dat verscheen onder auspiciën van de Stich ting Werelddag voor kinderen en poëzie. Elk jaar kunnen kin deren via de scholen gedich ten inzenden, waarbij steeds een bepaald thema centraal wordt gesteld. Vorig jaar was dat het thema Samen en er kwamen maar liefst 25.585 gedichten binnen. Een selec tie vinden we in dit boek. Natuurlijk de Hoofd-school- prijs, een inzending van de Middelburgse Torenhove- school, maar ook een aantal gedichten van kinderen van andere Walcherse scholen hebben een plaats gekregen. Erg roerend vond ik het gedicht van Vincent uit Gro ningen: 'Ik heet Jan, ik ben nu samen met mijn: moeder, opa, oma, zusje/ maar toch voel ik me alleen/ de duister nis is mij te groot, papa is echt dood.' Over op iets heel anders: spanning. Allereerst een ver haal dat zich afspeelt in een huisje op de grens tussen Nederland en België. Het boek heet De list van Jesse en werd geschreven door Jac. Linders. Als Jesse 's morgens naar school vertrokken is, weet hij niet dat er zich bij hem thuis heel nare dingen afspelen. Twee zware misda digers zijn ontsnapt uit de gevangenis en geven zichzelf gastvrijheid bij de moeder van Jesse. En op het moment dat hij thuiskomt, weet zijn moeder al dat er geen andere weg is dan gehoorzamen. Kwaad worden heeft geen zin en alle andere plannen zullen ook niet lukken. De volgende dag op school moet Jesse zijn mond houden, want zijn moe der is thuis in gevaar. Toch weet hij een list te bedenken, die werkt. En dat allemaal dankzij de geschiedenisles over het paard van Troje. Spanning van het begin tot het eind in dit boek voor kin deren vanaf 10 jaar. Nog zo'n spannend boek: Een muis met klauwen van Liene- ke Dijkzeul. Hoofdpersoon Merel is een meisje dat in de klas nogal gepest wordt, vooral sinds de komst van Ronnie. Die weet precies hoe hij het zo kan inkleden dat Merel altijd weer voor gek staat. Thuis heeft zij het ook niet gemakkelijk, met een moeder die altijd alleen maar opruimt en niet in is voor iets leuks. Dan wordt zij het slachtoffer van een overval op de benzinepomp waar haar broer werkt. En dat is het begin van een spannende periode, waarin ze ongewild verzeild raakt door een sensa tiezoekende klasgenoot. Net op het moment dat ze voor laf wordt uitgemaakt, blijkt hoe ze bij de overvaller thuis gevangen zit en geen kant op kan. Opvallend bij beide laat ste boeken is dat een toevallig gevonden sleutel een belang rijke factor is in de ontknoping van het verhaal. 'Boven op zolder staat een ouwe stoel, een blauwe stoel, een pluche stoel, een hele ouwe blauwe pluche ruzie- stoel, van Jannie Julia.' Zo begint De Blauwe Stoel, de Ruziestoel van Imme Dros en Harrie Geelen (ill.). Een wer kelijk prachtig boek over Jan nie Julia, die zich steeds als er in huis ruzie is, terugtrekt in de stoel. En dan verandert de stoel in een kamertje, een trein of een paraplufabriek, alles kan. Tot de lucht beneden weer opge klaard is. En dan vergeet Jan nie Julia de stoel weer, om er bij de volgende ruzie terug te keren. Een boek dat de extra aandacht, die het zal krijgen na de behaalde Zilveren Grif fel 1994, zeker verdient. En dan het laatste boek in deze reeks, die met het oog op de komende vakantie extra lang is. Zelf vind ik het van de boeken die ik de laatste tijd in handen kreeg, een van de leukste. Een prima cadeau voor een goed of voor een minder goed rap port. Sanji en de Bakker van Korky Paul en Rob Tzannes (tekst) is een boek dat niet alleen opvalt door de prachtige prenten waarop je niet uitge keken raakt, maar ook door het originele verhaal. Er was eens een jonge man, die San ji heette en veel van reizen hield. In het sprookjesachtige Fratsia besluit hij een poosje te blijven en hij vindt woon ruimte boven een bakkerij. Hij geniet van de heerlijke geu ren. De bakker vindt dat hij voor dat genieten hoort te betalen en als Sanji dat wei gert wordt hij voor de rechter gesleept. En, zoals het een goede rechter betaamt, neemt die een zeer wijze beslissing. Goal! door Lasse Anrell en Mati Lepp, uitg. Zirkoon Amsterdam, f 22,50. Jantje en Patrick door Quentin Blake, Bekadidakt Baarn, f 19,50 en f 17,50. De Kleurentovenaar door Arnold Lobel, Ploegsma Amster dam, f24,95. Van Pimpelpaars tot grasgroen door Hiawyn Oram en David McKee, Van Holkema en Warendorf Houten, f29,90. Samen, uitg. Van Reemst/ ECI Vianen, f 19,90. De list van Jesse van Jac. Linders, uitg. Davidsfonds/lnfo- dok Al mere, f 24,95. Een muis met klauwen door Lieneke Dijkzeul, Lemniscaat Rotterdam, f 26,50. De Blauwe Stoel, de Ruziestoel door Imme Dros en Harrie Geelen (HIJ, Querido Amsterdam, f 24,90. Sanji en de Bakker door Korky Paul en Robin Tzannes, uitg. Sjaloom, Amsterdam, f 21,50. Nederlands Hervormde Kerk. werk van amateur-kunstenaars, cursusjaar 1993-1994. (vanaf 25 juni). GOES Grote Kerk Goes; Uitvoering van het Zeeuws Orkest, 20 uur. Hervormde Kerk Aagtekerke; zangavond, 20 uur. Minitheater Middelburg; Ama teurtheaterschool 'De Ambitie', 'Korczak en de kinderen', 20.30 uur. De Piek Vlissingen; Chicas del Rock, 22 uur. ZATERDAG 25 JUNI Foyer Concert- en Gehoorzaal Middelburg; Middelburgs Kamer koor, 20.30 uur. Grote Kerk Veere; Het Zeeuws Orkest, 20.30 uur. Minitheater Middelburg; Ama teurtheaterschool 'De Ambitie', 'Korczak en de kinderen', 20.30 uur. De Piek Vlissingen; Feenbrot hers, 22 uur. Manhuistuin Goes; fanfare 'Advendo', 12 uur. Minitheater Middelburg; Ama teurtheaterschool 'De Ambitie', 'Korczak en de kinderen', 14.30 uur. Grote Kerk Goes; Carillonbespe ling Sjoerd Tamminga, 13.30-14.30 uur. Nieuw Zorgvliet Goes; fanfare 'Advendo', 19.30 uur. Nieuwe Kerk Middelburg; orgel concert door Bram Beekman, 20 uur. WOENSDAG 29 JUNI Ambachtscentrum Goes; Pop pentheater Sim Bolus met 'Ei ei, dit ben jij', 14.30 uur. maakten onlangs de eerste cd 'Free'. De cd bevat negen num mers: één van George Gersh win (Summertime), zes van toetsenist en student aan het Amsterdamse Sweelinck Con servatorium Mark, een van bassist en zanger Clemens en een van Paul (saxofoon). Drummer Matthijs en broer John verzorgden het ontwerp van de hoes. De Feenbrothers vormen de afsluiting van het seizoen in de Piek met, volgens de organisa toren van North Sea Jazz, muziek van hoogstaand niveau. Galerie 'Mi Parti', Projectinrichting van de Nederlandse binnenhuis architecten. Luchcafé Stadhuis, R. Kruitbosch-Somers. handwerktechnieken, geopend di. t/m za. 9-18 uur. Muaeum voor Zuid- en Noord-Beveland, Johan Melse, 'Stilte over Zeeland', overzicht stentoonstelling. ABN-AMRO bank. Singelstraat 3 en Grote Markt 11/13. schilderijen gemaakt door men sen met een verstandelijke handicap. Stichting PZZ. Marjolijn Hazen, grafisch-, keramisch- en geschilderd werk. Bibliotheek, activiteitscentrum 'De Schal ken', schilderijen, zijden shawls en keramiek Kaasen TV-toren, Wido Blokland, Tom Claassen en Raffael Rheinsberg, kunstmani festatie van de Culturele Raad Goes 'De Kas sen'. Wijngaardstraat. First Floor, expositie 'The Corridor'. Molenplein en J.A. van de Goeskade. Fra mework Invitation, stalen constructies. J.A. van de Goetkade/St. Maartensbrug, Trechter 5, 'De Cilinder-. Grote Kerk, Ronald Debbaut. Jack Willem- sen, Margreet Leydekker en Ilse van Loo, over zichtstentoonstelling 'Goes en Passant', (t/m 25 juni). Magnolia, Jan Snoey, foto-expositie brand bestrijding Galerie van den Berge, voorzaal, Wido Blok land; recente beelden, achterzaal. Thorvaldur Thorsteinssonschetsen voor The Corridor' GRIJPSKERKE 't Zonnehoekje. Kerkstraat 1, Guky en Adri van Hoegee, Zijde-expositie, openingstijden wo. t/m za. 14-18 uur. HOOGELANDE Rondom de Kapel, diverse deelnemers; ten toonstelling buiten-objecten, dagelijks geo pend van 13-18 uur. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten, geopend ma t/m za. v.a. 10 uur, zo. v.a. 17 uur. KATTENDIJKE Galerie llona, llona Schmit, naïeve schilderij en, U*S Zölner-Krumne. sieraden, geopend za. van 14-17 uur. Galerie Bekenes, Alie Bekenes, diverse tech nieken en onderwerpen. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Maurice Góth en Sarika Góth, tekeningen, aquarellen, gou aches en pastels. Achter de Houttuinen 50, Martin Richards on, Hologrammen, geopend ma. t/m za van 10.30-17.30 uur Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geo pend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, 01180-16323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoonstelling over kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7. Middel burg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kle- verskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderij en, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Het Gouden Briefke, Margreet Jongh Visscher-De Boer; olieverfschilderijen. Lore Venolir; aquarellen op zijde. Zeeuws Museum, 'Spiegel van de tijd', over zichtstentoonstelling van de verzamelingen die door het Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen in de 225 jaar van zijn bestaan zijn aangelegd. Zeeuwse Bibliotheek, 'Dorpen op Zuid- Beveland'. Krabbendijke. Waarde, Rilland- Bath en Oostdijk. Artico Galerie. Vera de Deurwaerdere; por tretten en landschappen. Co van Driel; bron zen en portretten in keramiek en brons, Sia Braakman; keramiek, geopend di. t/m za. 10-16 uur. ABN-AMRO Bank, Markt 7, schilderijen gemaakt door mensen met een verstandelijke handicap. Vleeshal. Philip Huyghe. installatie, (t/m 26 juni). Ramschip 'De Schorpioen', Ria Ruedisueli, beeldengroep 'Opera'. FNV-kantoor, Dam 2, Janita de Jong, 'Het Universum' (kleurpotlood). Delta Nutsbedrijven, Jac Smolders, zeef drukken. Kuiperspoort 22. Leo van Kampen, fotogra fie, openingstijden di. t/m za. 13-17 uur. Zeeuwse Bibliotheek, Guido Legrand, expositie, (t/m 25 juni). Multi Colour, Annemarie Verlinden, handge- wcven kleding, (t/m 25 juni). Roosevelt Study Center, Abdij 9, 'D-Day Remembered: het verhaal in foto's', fototen toonstelling in het kader van de 50ste herden king van de geallieerde invasie in Normandië. geopend van ma. t/m vr. 10-12.30 en 13.30- 16.30. Concertzaal, Hans Notenboom, aquarellen. Rabobank. Lange Geere 3, Janneke Wessels, textielkunst. Zeeuwse Bibliotheek, 'In het Zeeuwse licht gevangen', fotografie in Middelburg 1842- 1870. Zeeuwse Bibliotheek. Marijke van der Windt, schilderijen en acryl op doek. Het Middelburgs Koffiehuis. Kiki Laboyrie- van der Zeeuw, 'Kiki's Keuze'. NEELTJEJANS Delta Expo. wisselexpositie: CartograTie, van en over kaarten. Windenergie, tentoonstelling windenergie, dagelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, tentoonstelling 'Water', exposi tie over Integraal Water Beheer. OOSTKAPELLE Green White Hotel, buitenplaats lepenoord, Olga Westrate, keramiek, Ko van Driel, beel den. Zeeuws Biologisch Museum, Natuurmuse um West-Overijssel, 'Wonderlijke Rijk'. Studiecentrum Oranjezon. Schoolstraat 4, Sophie Visser-'Demmink, stillevens en land schappen, geopend ma. t/m do. 10-16 uur. OOST-SOUBURG Watertoren, Teja van Hotten; beelden, Mari- nus van Dijke; schilderijen, (t/m 26 juni). Bibliotheek, C. Goudappel, modelschepen. De Zoute Viever. H. Stok, houtschilderingen, P. de Jong, schilderijen. VEERE Gemeente archief Veere, (Markt 5). Veerse verleden. De gilden, archiefstukken, geopend ma. t/m za. 12-17 uur. Grote Kerk, Jits Bakker, beelden en schilde rijen. Museum De Schotse Huizen, Agnes van Gelder, aquarellen, geopend ma. 13-17 uur, di. t/m za. 10-17 uur. (vanaf 25 juni). Stadhuis, 'Een Nederlandse Amerikaan', leven en werk van Hendrik Willem van Loon. VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, geopend zondag, maandag en donderdag van 14-17.30 uur. dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag van 10-12.30 uur en van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbel deksveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wis- sellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Stedelijk Museum, Schipperen op de Schel de; 150 jaar Scheldereglement. ABN-AMRO bank. Stadhuisplein 6, schilde rijen gemaakt door mensen met een verstan delijke handicap- Podium twee x twee kwadraad. Lange Zel- ke 91, W.G. Stock, 2D 3D Bilder. Milieu-Educatie-Centrum, Korenbloemlaan 5, 'Het Zeeuwse Zeekleilandschap', geopend donderdag, vrijdag en zaterdag van 13.30- 16.30 uur. Galerie Hannelore Meyaard. Hendrikstraat 8, Frank C. Hauser en Walter Weidner, schilde rijen. Bibliotheek, tentoonstelling Sail '94. WEMELDINGE Atelier L. Rijks. Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks DONDERDAG 23 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'Naked Gun 33 1/3' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Philadelphia' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Intersection' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Blink' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Peli can Brief' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Schindler's List' 19 uur. VRIJDAG 24 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'Naked Gun 33 1/3' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Philadelphia' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Intersection' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Cool Runnings' 19 uur. 'Blink' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Peli can Brief' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Schindler's List' 19 uur. 'Bad By Buddy' 22.30 uur. ZATERDAG 25 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'Naked Gun 33 1/3' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Philadelphia' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Intersection' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Cool Runnings' 19 uur. 'Blink' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Peli can Brief' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Schindler's List' 19 uur. 'Bad Boy Buddy' 22.30 uur. ZONDAG 26 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'Naked Gun 33 1/3' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Philadelphia' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Intersection' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Cool Runnings' 14 en 19 uur. 'Blink' 21.30 uur. Grand Theater Goes, "Free Willy' 14 uur. 'Pelican Brief' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Schindler's List' 19 uur. MAANDAG 27 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'Naked Gun 33 1/3' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Philadelphia' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Intersection' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Blink' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Peli can Brief' 20 uur. DINSDAG 28 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'Naked Gun 33 1/3' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Philadelphia' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Intersection' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Blink' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Peli can Brief' 20 uur. WOENSDAG 29 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'Naked Gun 33 1/3' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Philadelphia' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Ace Ventura' 14 uur. 'Inter section' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Cool Runnings' 14 uur. 'Blink' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Free Willy' 14 uur. 'Pelican Brief' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Schindler's List' 19 uur. SM WOLPHAARTSDIJK Galerie 'De Hoekweide'. Geen Vrijdag. gemengde papiertechnieken, (t/m 25 juni). DONDERDAG 23 JUNI "De Schelp" Domburg, 'Tekenfilmfestival' 14 uur. ZONDAG 26 JUNI Alhambra II Vlissingen, 'Bambi' 14 uur. WOENSDAG 29 JUNI Alhambra II Vlissingen, 'Bambi' 14 uur.

de Vlissinger | 1994 | | pagina 11