Slib en Ballustrada Nederlandstalige bands in de Piek Expositie Ruimte voor Beelden in Koorkerk en Wandelkerk Foto-expositie toont geteisterd Kroatië OPENING ZOMERSEIZOEN LANGE JAN PROJECT Demonstratie jazzdans in sporthal Vlissingen 9 JUNI T/M 15 JUNI IN MIDDEN ZEELAND GELEZEN Het zomerseizoen van het Lange Jan Project in Middelburg wordt donderdag 16 juni ingeluid met de opening van de expositie Ruimte voor beelden. De expositie maakt deel uit van een landelijke manifestatie en bevat werk van leden en niet-leden van de Nederlandse Kring van Beeldhouwers. De expositie is georganiseerd door het Lange Jan Project (onder auspiciën van de Raad van Kerken in Middelburg) in samenwerking met de Koorkerkgemeenschap. Woensdag 8 juni 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 11 School in Mocici (Konavie, Kroatië). Foto: Erno Wientjes. De Zeeuwse Stichting Her opbouw Konavie verzorgt van 13 tot en met 18 juni in de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg een fototen toonstelling over het door oorlogsgeweld geteisterde Kroatië. De foto's zijn gemaakt door beroepsfoto graaf Erno Wientjes, die in februari een reis maakte door Konavie, een streek ten zuiden an Dubrovnik. Wientjes vergezelde twee bestuursleden van de Stich ting Heropbouw Konavie die in contact wilden komen met inwoners en gemeenteraads leden in Konavie. Tijdens de aanvallen op Dubrovnik is de streek bezet geweest. In het dorp Mocici in Konavie is de helft van de gebouwen met de grond gelijk gemaakt. Slechts twintig procent van de huizen heeft geen schade. De Stich ting Heropbouw Konavie wil de bevolking helpen bij de her opbouw van de school in Mocici. Daarvoor is volgens de stichting ongeveer tachtigdui zend gulden nodig. De inwoners zelf zijn ook al bezig met het herbouwen van hun huizen, maar dat gaat langzaam omdat de financiële middelen beperkt zijn. Vroeger waren de bewoners van de toeristisch aantrekkelijke streek welvarend. Zeventig procent van hen werkte in de toeristische sector. Deze banen zijn door de gevechten verdwenen. Daarnaast zijn door de oorlog veel bezittin gen verloren gegaan. De her opbouw van Konavie wordt uitgevoerd door aannemers uit de streek met materialen uit de omgeving. Hierdoor krijgt de plaatselijke economie een duwtje. De actie wordt ondersteund door Mondiaal Beleid, de werkgroep van de gemeente Middelburg. Wethouder E. van Brummelen, beschermvrouwe van de Stichting Heropbouw Konavie, zal de foto-expositie in de bibliotheek maandag 13 juni om 19 uur openen. Drs. Oostlander, Europarlementa riër en rapporteur inzake etni sche zuiveringen in het voor malige Joegoslavië, zal daarbij aanwezig zijn. Dagelijks wordt van 19 tot 20 uur een spreek uur gehouden waar leden van de Stichting Heropbouw Kona vie een toelichting geven op het werk van de stichting en op de expositie. De Vlissingse Turnvereni ging VTV houdt zaterdag 11 juni een Demogyjada: een demonstratie gymnas tiek en jazzdans. In totaal zullen, verdeeld over zestig groepen, zo'n negenhon derd deelnemers van bin nen en buiten Zeeland aan de demonstratiedag mee doen. De demonstraties worden gehouden in sport hal Baskensburg in Vlissin- gen, van 13.30 tot 16.30 en van 19 tot 22.15 uur. Het middaggedeelte van de Demogyjada zal een speciaal tintje dragen, omdat de VTV de 250ste Demogyada organi seert sinds de dag in 1980 werd ingesteld. De Koninklijke Nederlandse Gymnastiek Bond is daarom tijdens de middag vertegenwoordigd door enkele leden van het Bondsbestuur en de voltallige Kommissie Jazzdans. Dat de jazzdans een populaire activiteit is binnen de KNGB blijkt uit het nog steeds groei ende aantal deelnemers aan de regionale Demogyjada's. Het aantal demonstratiedagen is toegenomen van drie in 1980 tot 27 in 1994, waarbij zo'n achthonderd groepen met circa twaalfduizend leden deel nemen. Het doel van de Demo gyada is de beoefenaars van de jazzdans te stimuleren en te inspireren en om het publiek te laten kennismaken met de sport. Aan het einde van het Demo- gyjada-seizoen stelt de Kom missie Jazzdans een program ma samen met de meest opvallende nummers uit alle regionale Demogyjada's. Deze landelijke demonstratie wordt jaarlijks gehouden in het congresgebouw in Den Haag. Onlangs is het 65ste deel verschenen in de door de Stichting Kunstuitleen Zee land uitgegeven Slib-reeks. Het is het verhaal Zwarte Netten van de Russische schrijver Konstantin Paustovski. Het verhaal, dat Paustovski in 1929 aan het papier toevertrouwde, speelt zich af in Vlissingen. De havenstad, door de hoofdpersoon in het verhaal omschre ven als doods en verlaten, is hiermee een van de weinige Nederlandse steden die voorkomen in de Russische litera tuur. Hoofdpersoon Semjonov - die als passagier van het Russische schip Bolsjewiek bij toeval in Vlissingen strandt - is ondanks de doodse treurigheid die hij constateert tijdens zijn kor te verblijf wel getuige van opwindende gebeurtenissen als een flinke storm en een moord door een krankzinnige vrouw. Vol gens de inleider en vertaler van dit Slib-deel- tje, Jan Paul Hinrichs, kan de schrijver Pau stovski nooit in Vlissingen zijn geweest. Waar hij de inspiratie voor het vreemde, melancho lische verhaal en vooral ook die ene, in de Russische tekst in Latijns schrift genoteerde zin 'Nood! Grote Nood!' (blz. 14), vandaan heeft gehaald, blijft onduidelijk. Wellicht opgevangen in een zeemanscafé aan de Zwarte Zee? Het eerste nummer van de achtste jaargang van Ballustrada, uitgegeven door de Stich ting Zeeuws Licht, bevat onder meer een ver handeling van Jan J.B. Kuipers over de oprukkende macht van het beeld als vervan ger van het woord. De in de jaren zestig en zeventig door media-goeroe Marshall Maclu- han geconstateerde ontwikkelingen nemen een grote vaart door de opeenvolging van nieuwe communicatie- en transportmogelijk heden, zoals video, interactieve tv en 'virtual reality". Verder in het lentenummer van Ballustrada de eerste aflevering in een nieuwe reeks waarin werk van Zeeuwse dichters onder de loep wordt genomen. Lou Vleugelhof opent de reeks met een analyse van de bundel Het Sacrament van de Sneeuw, van André van der Veeke. De bundel verscheen in 1992 als nummer 55 in de Slibreeks en inspireerde Vleugelhof tot 'een poging tot ontraadseling'. Dat de serie begint met de beschouwing over een bundel van een redacteur van Ballustra da berust volgens de auteur op louter toeval. Verder in het tijdschrift: een nostalgische overpeinzing van Johanna Kruit en een levendig verslag van het wanhopige gevecht met een ongewenste koekoeksklok. DONDERDAG 9 JUNI Carillonbespeling door Kees van Eersel, Stadhuis toren, Veere, 15-16 uur. VRIJDAG 10 JUNI Pianoconcert, Mare v.d. Veen, Irish Pub The Duke, Middelburg, aanvang 17 uur. Concert, 'Osdorp Posse', De Piek, Vlissingen, aan vang 22 uur. ZATERDAG 11 JUNÏ~ Stadsconcerten door ensembles en solisten op diverse lokaties in het cen trum van Middelburg, aan vang 13.30 uur. Regionale demogyjada (demonstraties jazzdans). Sporthal Baskensburg, Vlissingen, aanvang 13.30 en 19 uur. Amateurtheaterschool 'De Ambitie' spelen 'Midzomer- nachtsdroom', Minitheater, Middelburg, aanvang 20.30 uur. Optreden van 'Champagne Charlie', Strandpaviljoen Piet Hein, Koudekerke, aanvang 21 uur. Optreden van 'Blöf', Neder landstalige rock. De Piek, Vlissingen, aanvang 22 uur. ZONDAG 12 JUNI Amateurtheaterschool 'De Ambitie' spelen 'Midzomer- nachtsdroom', Minitheater, Middelburg, aanvang 14.30 uur. Manhuistuinconcert door Chr. Oratoriumvereniging en Koperensemble Paul van Belzen, Manhuistuin, Goes, aanvang 12 uur. DINSDAG 14 JUNI Carillonbespeling door stadsbeiaardier Sjoerd Tamminga, Grote Kerk Goes, 13.30-14.30 uur. Orgelconcert, Gerrit Chr. de Gier, Nieuwe Kerk, Mid delburg, aanvang 20 uur. WOENSDAG 15 JUNI Poppentheater Sim Bolus speelt 'Ei ei, dit ben jij'. Ambachtscentrum, Goes, aanvang 14.30 uur. Osdorp Posse. De optredens in jongeren centrum de Piek in Vlissin gen staan het komende weekeinde in het teken van de Nederlandstalige muziek. Vrijdag 10 juni treedt de Amsterdamse rapformatie Osdorp Posse op. Zaterdag betreedt de Zeeuwse rockband Blöf het podium van de Piek. Beide optredens beginnen om 22 uur. Na hardrock-, reggae-, funk- en bluesweekends organiseert de Piek nu een Nederlandstalig weekeinde. Osdorp is sinds 1988 bij elkaar. De eerste demo van de band werd in 1989 meteen legendarisch door de aandacht die het VPRO-programma Firma On rust aan de band besteedde. Daarna volgde al snel deelna me aan het Rhythm Rhyme project en werd na de underg- roundhit 'Moordenaars' duide lijk dat de Osdorp Posse geen eenmalige grap was. De eerste cd 'Osdorp Stijl' ver scheen om het DJAX-label. Als gevolg daarvan schoten Nederlandstalige rapgroepen als paddestoelen uit de grond. Vervolgens bracht Osdorp Posse de mini-cd 'Roffer dan ooit' uit, op zijn beurt gevolgd door de cd 'Vlijmscherp'. De laatste bevat onder meer een nummer met de deathmetal- band Nembrionic Hammer- death. De Zeeuwse band Blöf is opge richt door bassist Peter Slager. Drummer Henk Tjoonk en zan ger Paskal Jakobsen rekruteer de hij uit de ontbonden band Trouble Every Day. Pianist Bas Jan Kennis maakte het Neder landstalige kwartet compleet. Met de demo 'De laatste ron de' gaf het kwartet meteen een goed visitekaartje af: Blöf ver zorgde inmiddels optredens op Mosselrock, in het voorpro gramma van De Dijk en onlangs tijdens het bevrij- dignsfestival in Vlissingen. Een van de tentoongestelde beelden in Middelburg is van Geert Koevoets. Foto: Ernst Moritz. De catalogus, onder redactie van P. Kattenberg en E. Kuiper, besteedt speciale aandacht aan de relatie tussen het kunst werk en de ruimte waarin het wordt tentoongesteld. Aan de kunstenaars die deelnemen aan de manifestatie is bewust geen opdracht gegeven. De expositieruimte moet de beeldhouwers voldoende materie bieden om een beeld te kunnen vervaardigen. Tij dens de manifestatie zal duide lijk worden of de beeldhou wers zich aan de ruimte heb ben kunnen onttrekken of dat ze er juist eem confrontatie mee zijn aangegaan. De expositie in de Wandelkerk en de Koorkerk is te bezoeken öp donderdag van 10 tot 17 uur, vrijdag en zaterdag van 12 tot 17 en op zondag van 14 tot 16.30 uur. In de Koorkerk staat werk van Joos Clijsen, Ian J. Pieterse en Pieter Zouwen. In de Wandelkerk exposeren Geert Koevoets, Jos Kokke, Carola Popma en Jef Roese- lers. De beelden zijn er te zien van 18 juni tot en met de Nationale Monumentendag in september. Een vast onderdeel van het zomerprogramma van het Lange Jan Project vormt het tentoonstellen van kunst met een religieus, cultureel of maatschappelijk karakter. Dit jaar exposeren zeven beeld houwers hun werk in de Wan delkerk en de Koorkerk. Burge meester C. Rutten van Middel burg opent de expositie 'Ruim te voor beelden' 16 juni in de Wandelkerk. Op hetzelfde moment zullen op 22 locaties elders in Nederland soortgelij ke tentoonstellingen worden geopend. In het kader van het 75-jarig bestaan van de Neder landse Kring van Beeldhou wers (NKvB) zullen meer dan 65 kunstenaars gedurende twee maanden exposeren in kerken, kloosters en een land goed. De exposanten zijn geselec teerd door een voor de gele genheid samengestelde onaf hankelijke commissie. De com missie heeft zowel leden van de NKvB (die de belangen van beeldhouwers en de beeld houwkunst in Nederland wil behartigen) als niet-leden geselecteerd. Vrijwel alle kun stenaars zullen voor de exposi tie een nieuw beeld vervaardi gen, geënt op en geïnspireerd door de locaties. De sfeer van de locaties is divers. Vaak zijn het monumentale ruimten, maar sommige dragen een zakelijk kakrakter. Een alge meen kenmerk dat het alle maal beladen, betekenisvolle omgevingen zijn. De locaties zijn door de Remonstrantse Broederschap ter beschikking gesteld, die benadrukt dat dat de zelfstandigheid van de NKvB of de autonomie van de deelnemers op geen enkele wijze aantast. Een van de doelstellingen van de manifestatie Ruimte voor Beelden is een overzicht te bie den van de hedendaagse beeldhouwkunst. Ter gelegen heid van de expositie ver schijnt een catalogus waarin, naast afbeeldingen van alle geëxposeerde werken, wordt ingegaan op het speciale karakter van de tentoonstel ling. Zowel de 75-jarige geschiedenis van de Neder landse Kring van Beeldhou wers als het concept van Ruimte voor Beelden wordt beschreven. ELLEWOUTSDIJK Galerie 'EIZS', werkgroep 'EIZS'. tex- tielobjecten, aquarelen, zijdeschilderin gen. patchwork, ponen, bloemschikkin- gen en kleding. GOES Galerie 'Mi Parti', Projectinrichting van de Nederlandse binnenhuis architec ten. Luchcafó Stadhuis, R. Kruitbosch- Somers, handwerktechnieken, geopend di. t/m za. 9-18 uur. Museum voor Zuid- en Noord-Beve land, Johan Melse, 'Stilte over Zeeland', overzichtstentoonstelling (vanaf 11 juni). Centrum de Pijlers, van Dusseldorp- straat 1-9, Toon Stobbelaar, aquarellen en tekeningen (t/m 11 juni). ABN-AMRO bank. Singelstraat 3 en Grote Markt 11/13, schilderijen gemaakt door mensen met een verstandelijke handicap. Stichting PZZ, Marjolijn Hazen, gra fisch-, keramisch- en geschilderd werk. GRUPSKERKE 't Zonnehoekje, Kerkstraat 1, Guky en Adri van Hoegee, Zijde-expositie, ope ningstijden wo. t/m za. 14-18 uur. HOQGELANDE Rondom de Kapel, diverse deelne mers; tentoonstelling buiten-objecten, dagelijks geopend van 13-18 uur. KAMPERLAND Restaurant Papilion, Lydia Klop- Steendijk, aquarellen en portretten, geo pend ma t/m za. v.a. 10 uur, zo. v.a. 17 uur. KATTENDIJKE Galerie llona, llona Schmit, naïeve schilderijen, U+S Zölner-Krumne, sie raden, geopend za. van 14-17 uur. Galerie Bekenes, Alie Bekenes, diverse technieken en onderwerpen. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Maurice Góth en Sarika Góth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Achter de Houttuinen 50, Martin Richardson, Hologrammen, geopend ma. t/m za van 10.30-17.30 uur Galerie Willem Vader, (L. Noordstraat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Dage lijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, 01180-16323, staal- en touw- plastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoonstel ling over kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en cray on. Galerie Het Gouden Briefke, Mar- greet Jongh Visscher-De Boer; olieverf schilderijen, Lore Venolir; aquarellen op zijde. Zeeuws Museum, 'Spiegel van de tijd', overzichtstentoonstelling van de verza melingen die door het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Weten schappen in de 225 jaar van zijn bestaan zijn aangelegd. Zeeuwse Bibliotheek, 'Dorpen op Zuid-Beveland', Krabbendijke, Waarde. Rilland-Bath en Oostdijk. Artico Galerie, Vera de Deurwaerdere; portretten en landschappen, Co van Driel; bronzen en portretten in keramiek en brons, Sia Braakman; keramiek, geo pend di. t/m za. 10-16 uur. ABN-AMRO Bank, Markt 7, schilderijen gemaakt door mensen met een verstan- delijke handicap. Vleeshal, Philip Huyghe, installatie. Ramschip 'De Schorpioen', Ria Ruedisueli, beeldengroep 'Opera'. Zeeuwse Bibliotheek, Walcherse Art sen Senioren Creatief, premietentoon stelling ten behoeve van Artsen zonder grenzen, (t/m 11 juni). FNV-kantoor, Dam 2, Janita de Jong, 'Het Universum' (kleurpotlood). Delta Nutsbedrijven, Jac Smolders, zeefdrukken. Kuiperspoort 22, Leo van Kampen, I fotografie, openingstijden di. t/m za. 13- 17 uur. Zeeuwse Bibliotheek, Guido Legrand, expositie. Multi Colour, Annemarie Verlinden, handgeweven kleding. Roosevelt Study Center, 'D-Day Remembered: het verhaal in foto's', foto tentoonstelling in het kader van de 50ste herdenking van de geallieerde invasie in Normandië. Concertzaal, Hans Notenboom, aqua- rellen. Rabobank, Lange Geere 3, Janneke Wessels, textielkunst. NEELTJEJANS Delta Expo. wisselexpositie: Cartogra fie, van en over kaarten. Windenergie. tentoonstelling windenergie, dagelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, tentoonstelling 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. OOSTKAPELLE Green White Hotel, buitenplaats le- j penoord, Olga Westrate, keramiek, Ko van Driel, beelden. Zeeuws Biologisch Museum, 'Tot op het bot', over het werk van de prepara- j teur. (t/m 12 juni). Studiecentrum Oranjezon, School straat 4, Sophie Visser-'Demmink, stille vens en landschappen, geopend ma. t/m do. 10-16 uur. OOST-SOUBURG Watertoren, Teja van Hotten; beelden, Marinus van Dijke; schilderijen. I VEERE Gemeente archief Veere, (Markt 5), Veerse verleden. De gilden, archiefstuk ken, geopend ma. t/m za. 12-17 uur. Grote Kerk, Jits Bakker, beelden en schilderijen, (vanaf 12 juni). Museum De Schotse Huizen, Pietje Vaarzon-Morel, olieverven, geopend ma. 13-17 uur, di. t/m za. 10-17 uur. VLISSINGEN Iguana, (Bellamypark 35), Levende rep tielen, amfibieën en insekten, geopend zondag, maandag en donderdag van 14- 17.30 uur, dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag van 10-12.30 uur en van 14- 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Julia na' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakan tieland). Stedelijk Museum, Schipperen op de Schelde; 150 jaar Scheldereglement. ABN-AMRO bank. Stadhuisplein 6, schilderijen gemaakt door mensen met een verstandelijke handicap. Podium twee x twee kwadraad. Lan ge Zelke 91. W.G. Stock, 2D 3D Bilder. Milieu-Educatie-Centrum, Koren bloemlaan 5, 'Het Zeeuwse Zeekleiland schap', geopend donderdag, vrijdag en zaterdag van 13.30-16.30 uur. Galerie Hannelore Meyaard, Hendrik straat 8, Frank C. Hauser en Walter Weid- ner, schilderijen. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schil derijen, dagelijks WOLPHAARTSDIJK Galerie 'De Hoekweide', Geert Vrij- dag, gemengde papiertechnieken. DONDERDAG 9 JUNI *Alhambra Vlissingen I, 'Naked Gun 33 1/3' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Philadelphia' 19 en 21.30 uur. •Alhambra Vlissingen III, 'Ace Ventura' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Schindler's List' 19.30 uur. 'Grand Theater Goes, 'Schindler's List' 19.30 uur. *'t Beest Goes, 'Naked' 20.30 uur. 'Stichting Cinema Middel burg, 'The House of the Spirits' 20 uur. VRIJDAG 10 JUNI 'Alhambra Vlissingen I, 'Naked Gun 33 1/3' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Philadelphia' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Ace Ventura' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Schindler's List' 19.30 uur. 'Grand Theater Goes, 'Schindler's List' 19.30 uur. *'t Beest Goes, 'Naked' 20.30 uur. 'Stichting Cinema Middel burg, 'The House of the Spirits' 20 uur. 'Vacas' 23 uur. ZATERDAG 11 JUNI 'Alhambra Vlissingen I, 'Naked Gun 33 1/3' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Philadelphia' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Ace Ventura' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Schindler's List' 19 uur. 'Grand Theater Goes, 'Schindler's List' 19.30 uur. *'t Beest Goes, 'Naked' 20.30 uur. 'Stichting Cinema Middel burg, 'The House of the Spirits' 20 uur. 'Vacas' 23 uur. ZONDAG 12 JUNI 'Alhambra Vlissingen I, Naked Gun 33 1/3' 14, 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Philadelphia' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Ace Ventura' 14, 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Look who's talking now' 14 uur. 'Schindler's List' 19.30 uur. 'Grand Theater Goes, 'Free Willy' 14 uur. 'Schindler's List' 19.30 uur. 'Stichting Cinema Middel burg, 'The House of the Spirits' 20 uur. MAANDAG 13 JUNI 'Alhambra Vlissingen I, 'Naked Gun 33 1/3' 20 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Philadelphia' 20 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Ace Ventura' 20 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Schindler's List' 19.30 uur. 'Grand Theater Goes, 'Schindler's List' 19.30 uur. DINSDAG14 JUNI 'Alhambra Vlissingen I, Naked Gun 33 1/3' 20 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Philadelphia' 20 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Ace Ventura' 20 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Schindler's List' 19.30 uur. 'Grand Theater Goes, 'Schindler's List' 19.30 uur. WOENSDAG 15 JUNI 'Alhambra Vlissingen I, 'Naked Gun 33 1/3' 14 en 20 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Philadelphia' 20 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Ace Ventura' 14 en 20 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Look who's talking now' 14 uur. 'Schindler's List' 19.30 uur. 'Grand Theater Goes, 'Free Willy' 14 uur. 'Schindler's List' 19.30 uur. 'Stichting Cinema Middel burg, 'The House of the Spirits' 20 uur. DONDERDAG 9 JUNI '"De Schelp" Domburg, 'Tekenfilmfestival' 14 uur. ZONDAG 12 JUNI 'Alhambra Vlissingen II, 'Bambi' 14 uur. WOENSDAG 15 JUNI 'Alhambra Vlissingen II, 'Bambi' 14 uur.

de Vlissinger | 1994 | | pagina 11