'Spiegel van de tijd' toont mode in 225 jaar verzamelen Nieuwe streetparade jazzband opgericht JUBILEUMTENTOONSTELLING ZEEUWSCH GENOOTSCHAP Zomerbeelden in Goes Theater Motus Papaya kiest voor Eigen weg New Orleans Red Beans in strandpaviljoen Ligeia's laatste optreden met zanger Roel Westdorp Orgelconcert Nieuwe Kerk 2 JUNI T/M 8 JUNI IN MIDDEN ZEELAND Gedeputeerde G. de Kok heeft afgelopen vrijdag de tentoonstel ling Spiegel van de tijd geopend in het Zeeuws Museum in Middelburg. Spiegel van de tijd biedt van 28 mei tot en met 14 augustus een over zicht van de verzame lingen die door het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der We tenschappen in de 225 jaar van zijn bestaan zijn aangelegd. Nuttige kunsten Zwartvoet-lndianen Open dag bij gitaarbouwer TO Woensdag 1 juni 1994 DE FAAM - DE VUSSINGER 7 mmm mmrn Het Zeeuws Museum behoort tot de oudste musea van Nederland en is voortgekomen uit het in 1769 in Vlissingen opgerichte Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen. De tentoonstelling in het museum is de belangrijkste activiteit ter gelegenheid van het 225-jarig bestaan van het Genootschap. Spiegel van de tijd laat niet alleen zien dat de manier van verzamelen en tentoonstellen in de loop der jaren sterk is veranderd, maar ook dat de te verzamelen objecten aan rariteitenkabinet museum. tot modern mode onderhevig waren. Begonnen werd met het samenstellen van zogenaam- In Goes wordt tussen 18 juni en 16 juli de beeldende kunstmanifestatie Zomer beelden gehouden. Zomer beelden is een samenwer kingsproject waarbij de Culturele Raad Goes, de stichting First Floor en Trechter 5 elk op eigen ver antwoordelijkheid een deel van het totaal organiseren. De kunstmanifestatie bestaat uit vier onderdelen op diverse locaties. De Culturele Raad organiseert het onderdeel De Kassen. Drie beeldend kunste naars zijn gevraagd om in de broeikassen van de afdeling beplantingen van de gemeen te Goes een of meerdere wer ken te realiseren in relatie met de specifieke ruimte. De kas sen liggen aan de rand van het stadscentrum van Goes en de exposerende kunstenaars zijn Wido Blokland, Tom Claassen en Raffael Rheinsberg. The Corridor is een project van de Stichting First Floor/heden- daagse kunst. In 1923 werd het steegje naast het huidige gemeentearchief (Wijngaard straat) een overkapte gang die leidde naar de in de tuin gele gen dependance van de Vak school voor Meisjes. Na sloop van dit gebouwtje werd de steeg in oorspronkelijke staat hersteld en functioneert het als doorgang naar het parkeerter rein Bleekveld. Dit is de lokatie waar beeldend kunstenaar Thorvaldur Thorsteinsson uit Reykjavik een werk zal realise ren in relatie tot de historie van de plek. Schetsen van de kun stenaar voor The Corridor zijn te zien bij galerie Van den Berghe. Trechter 5 beschikt over de mobiele tentoonstellingsruim te De Cilinder. De gele stalen cilinder heeft een hoogte en een doorsnee van drie meter en weegt vier ton. De Cilinder is een kluis waarin - in een openbare ruimte - kunst wordt opgesteld die door de pratrijs- poorten kan worden aan schouwd. Het instant-museum staat opgesteld op de J.A. van der Goeskade en het geëxpo seerde kunstwerk is van Maria Roosen. Het tweede project van Trechter 5 bestaat uit vier stalen constructies als casco's voor beeldende kunst in de openbare ruimte. De construc ties zijn gemaakt door Wim Bakker, Ronald van Dokkum, Ineke Otte en Gerard Martinus Verkerke en staan opgesteld op het Molenplein en de J.A. van der Goeskade. De kunste naars die erin exposeren zijn Florette Dijkstra, Mary Over toom, Marian Langerak en Karen Oude Alink. Stuk uit de expositie Spiegel van de tijd. de rariteitenkabinetten waarin opmerkelijke en vreemdsoorti ge zaken werden opgesteld. Later werden collecties op basis van de cultuurhistori sche ontwikkeling van Zeeland aangelegd. De tentoonstelling laat de ontwikkeling zien van In tegenstelling tot anders luidende berichten geeft de organist Jaco van Leeuwen dinsdag 7 juni een concert in de Nieuwe Kerk in Mid delburg. Van Leeuwen (1962), organist van de Grote Kerk in Noord- wijk Binnen, studeerde vanaf zijn tiende jaar bij Adriaan Koudemaker en later bij Kees van Eersel. De nog jonge van oorsprong Goese musicus volgde vanaf 1980 een oplei ding aan het Instituut voor Kerkmuziek in Utrecht en ging na het behalen van zijn onder- wijspapieren piano en orgel en zijn diploma Kerkmuziek naar het Sweelinck Conservatorium in Amsterdam. In 1988 werd hij eerste op het Internationaal Orgelconcours in Utrecht. Het concert in de Nieuwe Kerk begint om 20 uur. Het aanleggen van verzamelin gen was een belangrijke activi teit van het Zeeuwsch Genoot schap in het kader van zijn doelstelling: de beoefening van 'nuttige kunsten en weten schappen'. Met de beoefening van nuttige kunsten wilden de leden van het Genootshap economische en sociale voor uitgang bereiken, bijvoorbeeld verbetering van de scheeps bouw. Wetenschapsbeoefe ning strekte zich uit over een breed terrein, van theologie tot astronomie. De resultaten van onderzoeken werden gepubli ceerd ir de Verhandelingen. In de eerste plaats vormden de leden een bibliotheek, daar naast een 'kabinet van zeld zaamheden en naturalia'. Dit kabinet is het begin geworden van het huidige Zeeuws Mu seum. Uit de begintijd is nog veel bewaard gebleven: het bureau voor de administratie, drie glazen kasten voor zeld zaamheden, schelpen en ande re natuurhistorische voorwer pen, het planetarium uit 1786 en tal van kleinere objecten. Later zijn afzonderlijke afdelin gen in het museum ontstaan, waaronder geologie, archeolo gie, schilderijen en volkenkun de. De tentoonstelling Spiegel van de tijd geeft naast een recon structie van het kabinet van zeldzaamheden een doorsne de van de voornaamste afde lingen, waarbij zoveel mogelijk een speciaal thema is gekozen. De afdelingen zijn Geologie, Archeologie, Boeken en Hand schriften, Munten en Pennin gen, Voorvaderengalerij, Ouderwetsche Kamer, Volken kunde en Historisch-topografi- sche atlas Zelandia lllustrata. De afdeling Geologie geeft een voorstelling van de aardlagen in Zeeland met bijbehorende schelpen en toont de botten van de wolharige neushoorn die van 250.000 tot 12.000 jaar geleden hier leefde. Op de afdeling Archeologie is onder meer een aantal Nehalennia- altaren te zien en de sectie Boeken en Handschriften her bergt onder meer een van de oudste handschriften (1275) en het oudste boek van Zeeland (1485). In de Voorvaderengale rij hangen familieportretten van de familie Citters en de familie Ackermans, zoals des tijds gebruikelijk dicht op elkaar. Voor het eerst in Zee- De Goese rockgroep Ligeia staat zaterdag 4 juni op het podium van De Piek in Vlis singen. De band speelt van af 22 uur. Ligeia heeft zich toegelegd op de symfonische, progressieve rock. De groep is in 1990 ont staan uit de formatie Ligeia Lie. Na het eerste optreden kreeg de band echtereen grote tegenslag te verwerken. Een van de oprichters, Dick van der Heijde, kreeg een hersenin farct. De overige bandleden besloten pas na veel vijven en zessen om toch door te gaan met optreden. Als eerbetoon aan Van der Heijde deden ze mee aan de Zeeuwse Belofte en behaalden daar een gedeel de tweede plaats. De optredens van Ligeia op de grotere podia worden omlijst door dans, dia's, vuurwerk en speciale lichteffecten. De groep treedt in De Piek voor het laatst op met zanger Roel Westdorp. Vanwege dit afscheid zullen de muzikanten in Vlissingen er waarschijnlijk alles aan doen om het optre den tot een mooie herinnering te maken. Ligeia. 'Eigen weg' is het bewe gingstheaterstuk dat het amateurgezelschap Motus Papaya vrijdag 10 juni opvoert in het Vestzak theater in Vlissingen. De titel geeft tevens de werk wijze weer van de spelers: anders. Zonder regisseur werd het stuk op poten gezet. Elke spe ler werkt bovendien vanuit zijn eigen vaardigheid. De één heeft talent op muziekgebied, de ander in de dans en weer een ander heeft een achter grond in de dramatiek. Zo heeft elke speler van Motus Papaya - vertaald 'Vrucht van de beweging' - een eigen spe cialisme en proberen zij elkaar wegwijs te maken op de ver schillende terreinen. De produktie is zonder regis seur tot stand gekomen, zij het niet zonder slag of stoot, zo meldt de theatergroep. Een verhaallijn werd gevolgd en vervolgens weer verworpen. Alleen de goede dingen wer den behouden. Na de werkti tels Overleven en Een bloem pje in de middenberm kreeg het stuk uiteindelijk de naam Eigen weg. Volgens Motus Papaya gaat het verhaal 'over mensen die proberen te over leven in de massa. Over spora dische momenten, dat je voelt dat je leeft en dat je contact hebt met je medemens. Alle personages in het stuk gaan een eigen weg.' land tentoongesteld zijn de versierde jassen, broeken en schoenen die de Zeeuwse avonturier Meinard Sprenger (1860-1951) verzamelde tij dens zijn leven bij de Zwart voet-lndianen in Canada. Spiegel van de tijd is een samenwerkingsproject van het Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, het Zeeuws Museum, de Zeeuwse Bibliotheek, het Rijksarchief Zeeland en het Provinciaal Depot voor Bodemvondsten. Gitaarbouwer Sjak Zwier uit Middelburg houdt begin juni open dagen in zijn atelier om het publiek te laten kennismaken met de geïmporteerde gitaren die hij sinds de Natio nale Muziekdag (28 mei) verkoopt. Met de geïmporteerde gitaar- lijn wil Zwier vakken nis combineren met een lage prijs. Zwier heeft sinds ander half jaar een gitaaratelier in de Middelburgse Ne- derstraat. Tot voor kort verkocht hij alleen gitaren van eigen fabrikaat, die tot de hoogste prijsklasse behoren. Sinds kort importeert hij goedkope gitaren die hij zelf afstelt en zo low budget koppelt aan vakkennis. Belang stellenden kunnen op 2, 3 en 4 juni en op 9, 10 en 11 juni een bezoekje brengen aan het atelier van Zwier. Op de geïmporteerde gita ren geeft de gitaarbouwer tijdens die dagen tien pro cent korting. DONDERDAG 2 JUNI Carillonbespeling door Kees van Eersel, Stadhuis toren, Veere, 15-16 uur. Concert door het koor van de kathedraal van Brentwood, R.K. Kerk, Goes, aanvang 19.30 uur. Jazzavond met 'Jazze- bel'. Grand Café, Arsenaal theater, Vlissingen, aan vang 21 uur. VRIJDAG 3 JUNI Jamsessie, De Piek, Vlis singen, aanvang 20 uur. Concert, Kamerkoor 'Delft Blue', Strandkerk Emmaüs, Dishoek, aanvang 20 uur. Het Vlissings Kerkcabaret speelt 'de Ware Jacob', Vestzaktheater, Vlissingen, aanvang 20.15 uur. Orgelconcert, Margreeth C. de Jong, Lutherse Kerk, Middelburg, aanvang 20.30 uur. ZATERDAG 4 JUNI Dansvoorstelling, het gezelschap van Jeannette van Steen zal het vijftiende strijkkwartet van Sjostako- vitsj omzetten in bewe ging, Vleeshal, Middelburg, aanvang 13 uur. Concert met het Middel burgs Muziekkorps en muziekvereniging 'Voorne en Putten', Kloveniersdoe len, Middelburg, aanvang 19.30 uur. Concert door Jacques van Oortmerssen, Grote Kerk, Goes, aanvang 20 uur. Het Vlissings Kerkcabaret speelt, 'de Ware Jacob', Vestzaktheater, Vlissingen, aanvang 20.15 uur. ZONDAG 5 JUNI Koffieconcert, Trio Man- cini. Grote Kerk, Veere, aanvang 11.30 uur. Manhuistuinconcert door fanfare 'Oefening en Uit spanning', Manhuistuin, Goes, aanvang 12 uur. DINSDAG 7 JUNI Carillonbespeling door stadsbeiaardier Sjoerd Tamminga, Grote Kerk Goes, 13.30-14.30 uur. Orgelconcert, Jaco van Leeuwen, Nieuwe Kerk, Middelburg, aanvang 20 uur. Strandpaviljoen Piet Hein op het strand van Koude- kerke bij duinovergang Westduin presenteert Jazz 'n Blues on the Beach '94. Het eerstvolgende optre den in deze reeks is dat van de New Orleans Red Beans zaterdag 4 juni om 21 uur. New Orleans Red Beans is een jazzorkest dat zich toelegt op de vertolking van dixieland in een oude vorm. De band grijpt terug op de jazz zoals die rond de eeuwwisseling in New Orleans - de bakermat van de jazz - moet hebben geklonken. New Orleans Red Beans wil Onlangs is The Original Jawari Haihepic Rototon Streetparade Jazzband op geheven. Tien van de voor malige bandleden hebben inmiddels, aangevuld met een aantal andere muzikan ten, een nieuwe streetpara de jazzband opgericht: The Original Zealand Streetpa rade Jazzband. The Originele Zealand Street parade Jazzband bestaat uit enthousiaste amateurs die met veel plezier en show de New Orleans Jazzmuziek onder de aandacht van het publiek wil len brengen. Juist de streetpa rade is het middel om muziek en show te verenigen. De ele menten kwaliteit en gezellig heid staan volgens de bandle den hoog in het vaandel van de nieuwe jazzband. De band wil op een goede manier de Dixieland in Neder land ten gehore brengen. Veel bandleden hebben al een rui me ervaring op het terrein van de streetparade in Nederland. Ze speelden al op diverse plaatsen in Nederland en Bel gië. ïf 3 i H J' 4 L- A 2T ..nnrtiiTr ELLEWOUTSDIJK Galerie 'EIZS', werkgroep 'EIZS', textiel- objecten, aquarelen, zijdeschilderingen, patchwork, potten, bloemschikkingen en kleding. GOES Galerie 'Mi Parti', Projectinrichting van de Nederlandse binnenhuis architecten. Luchcafé Stadhuis, R. Kruitbosch- Somers, handwerktechnieken, geopend di. t/m za. 9-18 uur. Museum voor Zuid- en Noord-Beve land, Lodewijk Karei Bruckman, 'Uit wat vergaat ontstaat steeds iets nieuws' (t/m 4 juni). Binnenstad, Ronald Debbaut, Jack Wil- lemsen, Margreet Leydekker en Ilse van Loo, 'En Passant', kunst in de binnenstad (t/m 4 juni). Centrum de Pijlers, van Dusseldorp- straat 1-9, Toon Stobbelaar, aquarellen en tekeningen. ABN-AMRO bank, Singelstraat 3 en Grote Markt 11/13, schilderijen gemaakt door mensen met een verstandelijke han dicap. muziek maken die zich in de eerste plaats kenmerkt door de ongedwongen sfeer die ze schept. Daartoe weet het orkest zich zeer flexibel bij de omstandigheden aan te pas sen: het treedt in principe op als podiumformatie, maar ver zorgt ook streetparades en visueel aantrekkelijke optre dens met moderne jazzdans. Vele festivals en jazzclubs in binnen- en buitenland hebben hun waardering voor de Red Beans laten merken door het orkest regelmatig terug te vra gen. Zo trad het orkest op in Duitsland, België, Engeland, Frankrijk en heel Nederland. GRIJPSKERKE 't Zonnehoekje, Kerkstraat 1, Guky en Adri van Hoegee, Zijde-expositie, ope ningstijden wo. t/m za. 14-18 uur. HOOGELANDE Consistorie, diverse deelnemers; bui ten-objecten, dagelijks geopend van 13- 18 uur. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Lydia Klop-Steen- dijk, aquarellen en portretten, geopend ma t/m za. v.a. 10 uur, zo. v.a. 17 uur. KATTENDIJKE Galerie llona, llona Schmit, naïeve schilderijen, L/+S Zölner-Krumne, sie raden, geopend za. van 14-17 uur. Galerie Bekenes, Alie Bekenes, diverse technieken en onderwerpen. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Maurice Góth en Sarika Góth, tekeningen, aquarellen, gou aches en pastels. Achter de Houttuinen 50, Martin Richardson, Hologrammen, geopend ma. t/m za van 10.30-17.30 uur Galerie Willem Vader, (L. Noordstraat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Dage lijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, 01180-16323, staal- en touw- plastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoonstel ling over kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en cray on. Galerie Het Gouden Briefke, Margreet Jongh Visscher-De Boer; olieverfschilde rijen, Lore Venolir; aquarellen op zijde. Zeeuws Museum, 'Spiegel van de tijd', overzichtstentoonstelling van de verza melingen die door het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschap pen in de 225 jaar van zijn bestaan zijn aangelegd. Zeeuwse Bibliotheek, 'Dorpen op Zuid-Beveland', Krabbendijke, Waarde, Rilland-Bath en Oostdijk. Artico Galerie, Lucien Audenaert, ten toonstelling (t/m 3 juni). Vanaf 7 juni: Vera de Deurwaerdere; portretten en landschappen, Co van Driel; bronzen en portretten in keramiek en brons, Sia Braakman; keramiek, geopend di. t/m za. 10-16 uur. ABN-AMRO Bank, Markt 7, schilderijen gemaakt door mensen met een verstan delijke handicap. Vleeshal, Philip Huyghe. installatie. Ramschip 'De Schorpioen', Ria Ruedi- sueli, beeldengroep 'Opera'. Zeeuwse Bibliotheek, Walcherse Art sen Senioren Creatief, premietentoon stelling ten behoeve van Artsen zonder grenzen. FNV-kantoor, Dam 2, Janita de Jong, 'Het Universum' (kleurpotlood). Delta Nutsbedrijven, Jac Smolders, zeefdrukken. Kuiperspoort 22, Leo van Kampen, fotografie, openingstijden di. t/m za. 13- 17 uur. Zeeuwse Bibliotheek, Guido Legrand, expositie. Multi Colour, Annemarie Verlinden, handgeweven kleding. Roosevelt Study Center, 'D-Day Remembered: het verhaal in foto's', foto tentoonstelling in het kader van de 50ste herdenking van de geallieerde invasie in Normandië (vanaf 6 juni). Concertzaal. Hans Notenboom, aqua rellen. The Original Zealand Streetparade Jazzband. DONDERDAG 2 JUNI 'Alhambra Vlissingen I, 'Naked Gun 33 1/3' 20 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Ace Ventura' 20 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Schindler's List' 19.30 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Philadelphia' 20 uur. 'Grand Theater Goes, 'Schindler's List' 19.30 uur. *'t Beest Goes, 'Het einde van de wereld' 20.30 uur. 'Stichting Cinema Middel burg, 'The House of the Spirits' 20 uur. VRIJDAG 3 JUNI 'Alhambra Vlissingen I, 'Naked Gun 33 1/3' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Ace Ventura' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Schindler's List' 19.30 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Philadelphia' 19 en 21.30 uur. 'Grand Theater Goes, 'Schindler's List' 19.30 uur. *'t Beest Goes, 'Op mijn verjaardag' 20.30 uur. 'Stichting Cinema Middel burg, 'The House of the Spirits' 20 uur. 'Benny's Video' 23 uur. ZATERDAG 4 JUNI NEELTJEJANS Delta Expo. wisselexpositie: Cartogra fie, van en over kaarten. Windenergie. tentoonstelling windenergie, dagelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, tentoonstelling 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. OOSTKAPELLE Green White Hotel, buitenplaats Iepen- oord, Olga Westrate, keramiek, Ko van Driel, beelden. Zeeuws Biologisch Museum, 'Tot op het bot', over het werk van de prepara teur. Studiecentrum Oranjezon, School straat 4, Sophie Visser-'Demmink, stille vens en landschappen, geopend ma. t/m do. 10-16 uur. OOST-SOUBURG Watertoren, Teja van Hoften; beelden, Marinus van Dijke: schilderijen. VEERE Gemeente archief Veere, (Markt 5), Veerse verleden, De gilden, archiefstuk ken, geopend ma. t/m za. 12-17 uur. Grote Kerk, Hans Keukelaar, 'Nehalen- nia, een godin in Zeeland' (t/m 5 juni). Museum De Schotse Huizen, Pietje Vaarzon-Morel, olieverven, geopend ma. 13-17 uur, di. t/m za. 10-17 uur. VLISSINGEN Iguana, (Bellamypark 35). Levende rep tielen, amfibieën en insekten, geopend zondag, maandag en donderdag van 14- 17.30 uur, dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag van 10-12.30 uur en van 14- 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische pro motie (beeld van Zeeland als vakantie land). Stedelijk Museum, Schipperen op de Schelde; 150 jaar Scheldereglement. Notariskantoor A.J. Sauer, Lucie Kolff, diverse technieken (t/m 6 juni). ABN-AMRO bank. Stadhuisplein 6, schilderijen gemaakt door mensen met een verstandelijke handicap. Podium twee x twee kwadraad. Lan ge Ze Ike 91. W.G. Stock, 2D 3D Bilder. Milieu-Educatie-Centrum, Koren bloemlaan 5. 'Het Zeeuwse Zeekleiland schap', geopend donderdag, vrijdag en zaterdag van 13.30-16.30 uur. Galerie Hannelore Meyaard, Hendrik straat 8, Frank C. Hauser en Walter Weid- ner, schilderijen (vanaf 5 juni). WEMELDINGÊ Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilde rijen, dagelijks WOLPHAARTSDIJK Galerie 'De Hoekweide', Geert Vrijdag, gemengde papiertechnieken. 'Alhambra Vlissingen I, 'Naked Gun 33 1/3' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Ace Ventura' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Schindler's List' 19 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Philadelphia' 19 en 21.30 uur. 'Grand Theater Goes, 'Schindler's List' 19.30 uur. *'t Beest Goes, 'De laatste duik' 20.30 uur. 'Stichting Cinema Middel burg, 'The House of the Spirits' 20 uur. 'Benny's Video' 23 uur. ZONDAG 5 JUNI 'Alhambra Vlissingen I, Naked Gun 33 1/3' 14, 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Ace Ventura' 14, 19 en 21.30 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Schindler's List' 19.30 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Look who's talking now' 14 uur. 'Philadelphia' 19 en 21.30 uur. 'Grand Theater Goes, 'Free Willy' 14 uur. 'Schindler's List' 19.30 uur. 'Stichting Cinema Middel burg, 'The House of the Spirits' 20 uur. MAANDAG 6 JUNI 'Alhambra Vlissingen I, 'Naked Gun 33 1/3' 20 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Ace Ventura' 20 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Schindler's List' 19.30 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Philadelphia' 20 uur. 'Grand Theater Goes, 'Schindler's List' 19.30 uur. DINSDAG 7 JUNI 'Alhambra Vlissingen I, Naked Gun 33 1/3' 20 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Ace Ventura' 20 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Schindler's List' 19.30 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Philadelphia' 20 uur. 'Grand Theater Goes, 'Schindler's List' 19.30 uur. WOENSDAG 8 JUNI 'Alhambra Vlissingen I, Naked Gun 33 1/3' 14 en 20 uur. 'Alhambra Vlissingen II, 'Ace Ventura' 14 en 20 uur. 'Alhambra Vlissingen III, 'Schindler's List' 19.30 uur. 'Alhambra Vlissingen IV, 'Look who's talking now' 14 uur. 'Philadelphia' 20 uur. •Grand Theater Goes, 'Free Willy' 14 uur. 'Schindler's List' 19.30 uur. 'Stichting Cinema Middel burg, 'The House of the Spirits' 20 uur. DONDERDAG 2 JUNI "De Schelp" Domburg, 'Tekenfilmfestival' 14 uur. ZONDAG 5 JUNI 'Alhambra Vlissingen III, 'Bambi' 14 uur. WOENSDAG 8 JUNI 'Alhambra Vlissingen III, 'Bambi' 14 uur. 4

de Vlissinger | 1994 | | pagina 7