Maya kan naar de pomp lopen! Deze week: ïfWMfóWP) 3 fÜ2.14 fgÜ 129 Motorcrossweekend voor club en jeugd teHSl ISIMAVI Sociaal Cursus/onderwijs Sport Allerlei Er op uit SNEL GEBOEKT DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG DINSDAG WOENSDAG Cultuur Ouderen Gevonden Natuur Clubs giro WATERFONDS Verenigingen Tegen inlevering van uw Gouden Munt één van deze topprodukten voor de 1/2 prijs! a Verkeer Mi tit: Waterstanden 06-9771 Weerbericht 06-9775 Woensdag 1 juni 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 11 nr~k mw Wat te melden? Postbus 5017, 4330 KA Middelburg Toertocht - De deelnemers aan de jaarlijkse tocht van de Hoechst Toerclub, die zaterdag 11 juni gereden wordt, kunnen kiezen uit twee afstanden: 75 of 120 kilometer. De eerste rit gaat via Zuid-Beveland naar Noord- Beveland en Walcheren. De langste rit gaat via de Zeeland- brug van Zuid-Beveland naar Schouwen-Duiveland en over Stormvloedkering naar Walche ren. Wandelen - Klokslag midder nacht worden zaterdag 4 juni in Bergen op Zoom de eerste schreden gezet door de wande laars die meedoen aan de nacht- tocht richting Vlissingen. Vijfen zeventig kilometer hebben zij voor de boeg. In Hansweert star ten de deelnemers om 5.30 uur. De aankomst van beide tochten is gepland rond 13.00 bij het clubhuis van Zeeland Sport. Het evenement wordt georganiseerd door wandelsportvereniging De Vrolijke Tippelaars uit Vlissingen. Avondvierdaagse - De avondvierdaagse in Middelburg, georganiseerd door MTV '69, wordt dit jaar van 6 tot en met 9 juni gelopen. De wandelaars starten maandagavond om 18.30 uur bij sporthal De Zandkuil aan de Breeweg. Hof Domburg Domburg, Candlelight Bowlingtoer- nooi vanaf 12 jaar, inschrij ven voor 18 uur bij recep tie de Parel, aanvang 20 u. Wijkcentrum Open Hof Vlissingen, vergadering wijkcomité Paauwenburg, 19.30 u. Neeltje Jans, wekelijkse excursie Natuurmonu menten en Zeeuws Land schap, vertrek vanaf bo venste parkeerplaats Delta Expo, 19 u. Julianalaan 13 Vlissingen, Stichting Kindercentra Vlissingen, opening nieuwe accom modaties, 15.30 u. Alde- gonde Vlissingen, praat dansavond 25-plussers, 20.30 u. Café de Koophandel Krab- bendijke, zomerwandel- tocht Kaspargo Goes, vijf, tien of vijftien km, 13.30 u. Restaurant de Parel Domburg, Grieks thema buffet, 18 u. Kinderboer derij de Klepperhoeve Middelburg, schapen- scheerfeest met diverse activiteiten, 9.30 u. Bin nenplein stadhuis Vlissin gen, vrijmarkt Personeels vereniging Gemeente Vlis singen, mmv Trio Inter mezzo en Drums Wires, 9 u. Regenboogschool Middelburg, bazar en rom melmarkt tbv goederen voor de Karpaten, 10 u. Wijkgebouw de Spinne Goes, bijeenkomst vrien denkring Kapasi voor alleenstaanden tot 45 jaar, 21.30 u. Het Pand Middelburg, bespreking nieuw activitei tenprogramma alleen- staandenclub Vrij Gezellig, 14 u. Hof Domburg, wekelijkse rondleiding door kuurcen trum, 11.30 u. Wijkpost het Bastion Middelburg, declamatiemiddag voor ouderen, 14.30 u. Neeltje Jans, wekelijkse excursie Natuurmonumenten en Zeeuws Landschap, ver trek vanaf bovenste par keerplaats Delta Expo, 10 u. Hof Domburg, wekelijks squashtoernooi, inschrij ven voor 11 u, aanvang 13 u. Hotel Terminus Goes, samenkomst Women's Aglow Fellowship, spreek ster Trijnie Lommerts, oppas aanwezig, 9.45 u. Subsidie - Het Anjerfonds Zee land heeft onlangs aan elf organi saties in Zeeland subsidies toe gekend voor een totaalbedrag van f 48.000,-. Het secretariaat had al f 77.000,- toegezegd aan twintig verenigingen. Kaarttelefoon - Langs de kust strook van Zeeland kan vanaf 2 juni in de telefooncellen alleen nog maar met een telefoonkaart gebeld worden. Alle muntentoe- stellen worden vervangen door kaarttelefoons. Storingen door vastzittende munten behoren daarmee tot het verleden en voor krakers valt er weinig meer te halen. Gids - Onlangs is de gids 'Toe leveranciers in de metaal- en electrosector Zeeland' versche nen waarin de produkten en diensten van Zeeuwse bedrijven in de sectoren worden beschre ven. De gids is samengesteld door de Zeeuwse Kamers van Koophandel met als doel de Zeeuwse bedrijven te presente ren onder Vlaamse opdrachtge vers. Excursie - De Stichting Oude Zeeuwse Kerken maakt zaterdag 11 juni een excursie naar Willem stad, Oudenbosch en Breda. In Willemstad worden de koepel kerk en het Mauritshuis bezocht. In Oudenbosch bezichtigt het gezelschap de basiliek en in Bre da staan de Grote Kerk en het Begijnhof op het programma. Aanmelden kan door storting van f 60,- op giro 99692 van de stich ting. Kennisoverdracht. - Drie leden van de bewonersorganisa ties van de townships in Zuid- Afrika lopen van 6 tot 23 juni mee bij de gemeenten Middel burg en Vlissingen. De 'stagiai res' uit Oost-Transvaal zullen de Europese verkiezingen meema ken en onder meer het Asielzoe kerscentrum, het Zeeland Colle ge, politieke partijen en verschil lende overheidsinstanties bezoe ken. Stadsgewest - De burge meesters van Vlissingen en Mid delburg zullen vrijdag 10 juni om 11 uur aan de Lekstraat in Oost- Souburg een bord 'Stadsgewest Vlissingen/Middelburg' plaatsen. Tien minuten later zal eenzelfde bord, dat de gemeentegrens aangeeft, worden neergezet aan de Torenweg in Middelburg. Bierfestival - De samenwer kende Zeeuwse gilden houden zaterdag 4 juni voor de vijfde keer het Zeeuws Festival voor Bier, Wijn en Likeur. Plaats van handeling is de Schuur in Oost- Souburg. Gediplomeerde keur meesters keuren 's middags de in Zeeland geproduceerde dran ken. Om 20 uur begint het pu blieksprogramma, tijdens welke onder meer het beste Amateur bier van Zeeland 1993, eenmalig gebrouwen door De Vaete uit 's Heer Arendskerke, te proeven is. De prijsuitreiking van de festival wedstrijd is rond 21 uur. Halt - Het Regionaal Halt Buro Walcheren heeft voor het komende toeristenseizoen de doelstelling en de voorwaarden van Halt verwoord in een folder en een poster. Beide verschijnen zowel in het Nederlands als het Duits. Alle campinghouders, ho- reca-ondernemers en winkeliers verenigingen ontvangen het voorlichtingsmateriaal. Het buro hoopt op deze manier de jeugdi ge doelgroep te bereiken en van dalisme, winkeldiefstal en ande re kleine criminaliteit terug te dringen. Daarnaast wil het buro met goedkeuring van de Rijks voorlichtingsdienst in druk bezochte discotheken de anti- vandalisme/winkeldiefstalspot jes van Postbus 51 vertonen. Westhove - Kasteel Westho- ve, de nabijgelegen Oranjerie en het omringende gebied in Oost- kapelle kennen een rijke geschiedenis. Reden voor het Zeeuws Biologisch Museum om vanaf juni tot september regel matig rondleidingen te geven in het kasteel, het museum en door het bos. Woensdag 1 juni is de eerste excursie. Vooraf aan melden is belangrijk: tel 01188- 2620. Vleeshal - De Belgische kun stenaar Philip Huyghe toont tot 26 juni in de Middelburgse Vleeshal zijn installatie 'Als ik mijn leven opnieuw zou mogen beginnen'. In de verduisterde Vleeshal staan vijf meer dan twee meter hoge vleesplanken waarop video-projectoren in wis selende intervallen onder meer het beeld van Huyghes moeder projecteren. Zij spreekt een tekst uit: 'Als ik mijn leven opnieuw zou mogen beginnen dan zou ik niet meer trouwen en ik zou var kens nemen in plaats van kinde ren, dan kon ik ze op het einde opeten.' Busreis - De Algemene Neder landse Bond voor Ouderen ver zorgt woensdag 29 juni samen met Carlier Tours een busreis naar de Utrechtse Heuvelrug. Belangstellenden kunnen zich 6 juni voor de reis inschrijven in Bachten Komme van 10 tot 12 uur en in Bachten Reede van 14 tot 16 uur. Kinderkamp - Humanitas organiseert in de week van 2 tot en met 8 juli een vakantiekamp voor kinderen van 7 tot en met 14 jaar uit eenoudergezinnen en voor kinderen die door omstan digheden niet met vakantie kun nen. Het programma van het vakantiekamp, dat in Hulst wordt gehouden, is ontspannend, crea tief en avontuurlijk. Er kunnen maximaal zeventig kinderen mee. Belangstellenden moeten zich voor 15 juni opgeven bij Ka rin en Bram Nonnekes, Nazareth 7, 4471 AA Wolphaartsdijk, tel. 01198-1655. Straatspeeldag - Buurthuis De Zwaan in Oost-Soubufg en de Pieter Louwerseschool doen 8 juni samen mee aan de vijfde Nationale Straatspeeldag. Door tussen 13 en 16 uur het stukje straat tussen de Doornluststraat en de Burg. Stemerdinglaan af te sluiten, wordt aandacht gevraagd voor de parkeerover last op het Oranjeplein. Er wor den daar diverse kinderspelen gehouden. De straatspeeldag is een initiatief van de pressie groep Kinderen Voorrang, die zich inzet voor veilig en kind vriendelijk verkeer. Die dag wor den in heel Nederland zo'n dui zend straten afgesloten voor ver keer. Fietsen - Bij de politie Middel burg zijn van 29 april tot 20 mei de volgende voorwerpen afge geven: gouden schakelarmband; Rabopassen; diverse portemon nees met inhoud; witte envelop met foto's; zwart/witte poedel; grijs/bruin gestreepte poes; zwarte poes met witte pootjes; identiteitsbewijs; regenpak; blauw/groene sjaal; kinderfiet sen; damesfietsen; herenfiet sen; PTT postpakket; trouwring met inscriptie; wit babyslofje; kinderschoen met diverse kleu ren; blauw/wi;te kinderschoen; diverse sleutels; zwarte attaché koffer; etui met diverse pennen; tas met babykleding en snoep; handtas met inhoud; bloed- groepkaart. Kindermishandeling - De Vereniging tegen Kindermishan deling verzorgt maandag 13 juni in het bureau van Scouting Zee land aan de Roozenburglaan 89 in Middelburg een cursus over de verschillende vormen en symptomen van kindermishan deling. De cursus is bedoeld voor vrijwilligers van de Scouting Zeeland en begint om 19 uur. Magnetron - Stichting Educa tief Toerisme Oranjezon in Oost- kapelle geeft 13 en 20 juni een basiscursus Gebruik van de (combi)magnetron. De cursus is bedoeld voor magnetrongebrui kers die nog niet alle mogelijkhe den van het apparaat weten te benutten en voor mensen die overwegen een magentron aan te schaffen. De basiscursus en een eventuele vervolgcursus bestaan uit twee lessen van 2,5 uur, van 17.30 tot 20 uur. Hommels - De Kon. Ned Natuurhistorische Vereniging doet vanaf 4 juni een jaar lang landelijk onderzoek naar het voorkomen van hommels. Naar aanleiding daarvan houdt de afdeling Walcheren zaterdag 4 juni een excursie naar de Vroon weiden onder Dishoek, onder lei ding van bioloog Wim Wattel. Verzamelen, liefst op de fiets, op de parkeerplaats einde Strand weg in Koudekerke. Zondag 5 juni zijn er twee excursies. De eerste gaat onder leiding van Albert de Wilde naar Ter Hooge bij Middelburg. Verzamelen om 13.30 uur op de kleine parkeer plaats Koudekerkseweg. Onder leiding van Maaike Boomstra wordt om 14 uur het fossielen centrum Molenwijk in Oostka- pelle bezocht. Verzamelen bij de ingang aan de Molenweg. Tot nu toe heeft Simavi al miljoenen mensen aan schoon drinkwater geholpen. Velen wachten echter nog. Steun daarom Simavi's Wereld Waterfonds. Spruitenbosstraat 6, 2012 I.K Haarlem. Tel. (023) 31 80 55 Rommelmarkt - De voetbal vereniging Serooskerke houdt zaterdag 4 juni op het sportpark Noordhout een rommelmarkt, omlijst door verschillende activi teiten, die de clubkas ten goede moet komen. Schaakmasters - De Schaak club Souburg houdt zaterdag 18 juni voor de derde keer het Schaak-Snooker Masters in café brasserie Karolingen Burcht in Oost-Souburg. In een Zwitsers Toernooi over vijf ronden, waarin telkens een half uur geschaakt en een half uur gesnookerd wordt, nemen teams van twee personen het tegen elkaar op. Dit jaar wordt een record-aantal van 24 deelnemende teams ver wacht, onder wie de kampioe nen van vorig jaar. Inschrijvingen zijn nog mogelijk door bij GSO, Valkhoek 40 in Spijkenisse. De zaal is open vanaf 10.30 uur. Aids - De Nederlandse Vereni ging tot Integratie van Homosek sualiteit COC afdeling Midden Zeeland houdt zondag 5 juni samen met de GGG een thema avond over veilig vrijen, HIV en aids. De bijeenkomst wordt gehouden in het COC-pand in Middelburg en begint om 20 uur. Medewerkenden zijn Cora Ruis- sen van de GGD en een seropo sitieve jongen uit Vlissingen. Tij dens de thema-avond is de deur van het COC-pand gesloten; na afloop is het café weer open. 3-ES ISOTOON SPORTDRANK 2 blikjes 33 cl 1,49 JOHMA SELLERIESALADE bak d 500 gram 4,29 HEBRO 10% VLEESKROKETTEN 2 pakjes 50 gram 2,58 PENOTTI PRIMO HAZELNOOTPASTA praliné of walnoot pot i 200 gram 2,89 GRIEKSE BRAADWORST per kilo 14,50 SUPERMARKTEN Busdienst - Vanaf 29 mei ver andert de dienstregeling van de ZWN op een aantal punten. Op een aantal lijnen worden zomer diensten uitgevoerd. Op Walche ren vindt in de periode van 3 juli tot 27 augustus het zomerbus- project, langs de kust van Vlissin gen naar Vrouwenpolder, plaats. Vanaf 15 juni is de zomerzwerf- kaart verkrijgbaar. Motorsportvereniging de Uitlaat uit Vlissingen houdt zaterdag 4 juni op het Sloe- havencircuit in Vlissingen- Oost de vierde wedstrijd om het clubkampioen schap 1994. De volgende dag organiseert de Uitlaat een jeugd/junior-motor cross op hetzelfde circuit. De clubwedstrijden worden gereden in de klasse 60cc mini, 80 cc, junioren, veteranen, superklasse 125cc en 250/500cc. Vanaf 10.30 uur wordt er getraind. De wedstrij den beginnen om 12.30 uur. In totaal worden zo'n tachtig rij ders aan de start verwacht, onder wie een groot aantal KNMV-rijders van buiten de provincie. Ongeveer honderdveertig jeugd- en juniorrijders komen de volgende dag aan de start op het Sloehavencircuit. Zij komen uit in de jeugdklassen 60 cc, 80 cc, 80 cc met grote wielen en 125cc, alsmede juni oren 125cc en 250cc voor een plaatsing in de finalewedstrij den om het Nederlands Kam pioenschap, later dit jaar. Plaatselijke kanshebbers zijn in de 80cc-klasse de Oost-Sou burger Casper Ovaa, die op Koninginnedag in Axel een vierde plaats behaalde en Tho mas Adriaanse uit Middelburg, die in Axel in de 250 cc junior klasse derde werd. De trainin gen op zondag beginnen om 10 uur en de eerste wedstrijd start om 11.30 uur. Medelingen voor deze rubriek melden voor vrij dag 17 uur, liefst schriftelijk. Postbus 5017, 4330 KA Middelburg. AAGTEKERKE Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: J. de Goei, 19 uur: R.W. van Mourik. ARNEMUIDEN Hervormde Gemeente. Zo. 9.30 en 15 uur: M. Goudriaan. Gereformeerde Kerk. Zo. 9.30 uur: J. Bakker, 14.30 uur: R.G. v.d. Zwan. Volle Evangelie-gemeente "Immanuel", Westdijk- straat 5-7, samenkomst Do. 20 uur, Zo. 10 uur. BIGGEKERKE Hervormde Kerk. Kerkplein 1Zo. 9 uur: Manuput- ty. DOMBURG Hervormde Kerk. Markt 8. Zo. 10 uur C.J. van Butselaar, 19 uur: nog niet bekend. Rooms Katholieke Kerk H. Willibrordus. eerste, derde en vijfde zaterdag v.d. maand om 19.15 uur. GAPINGE Gereformeerde Kerk. Dorpsstraat 7. Zo. 10 uur: J. de Boer, gez. dienst in de Herv. Kerk, 19 uur: W.P. Jansen. Hervormde Gemeente. Dorpsstraat 25, Zo. 10 uur: J de Boer. GRIJPSKERKE Gereformeerde Kerk. Jacob Catsstraat 7. Zo. 10 uur: T van Teylingen. 19 uur: B. Ridder, gez. dienst in de Herv. Kerk. Hervormde Gemeente Zo. 10 uur: T. van Teylin gen, gez. jeugddienst in de Geref. Kerk, 19 uur: B. Ridder. HOOGELANDE dienst 'Zondag half twaalf'. De Vergulde Baars, Baarsjesstraat 43, 15.30 uur. Wo. bijbelstudie, Dam 6, 19.30 uur. Hervormde Gemeente. S.O.W. Nieuwe Kerk, Groenmarkt, Zo. 9.30 uur: C. Brakema. Koorkerk, Koorkerkhof, Zo. 9.30 uur: Liturgiegroep. Ont- moetingskerk, Oosterscheldestraat, Zo. 9.30 uur: E.J.N. Kronenburg, 19 uur: van Oostende. Engel se Kerk, Simpelhuisstraat, Zo. 19 uur: B.J.W. Schelhaas. Thomaskapel, Zo. 9 30 uur: zie De Hoeksteen. Oostkerk, Oostkerkhof, Zo. 10 uur: A.C. Verweij. Wijkgemeente Geref.Bond, (in de Nieuwe Kerk) Zo. 11 uur: L.J. Geluk, 18.30 uur: J. Vroegindeweij. Kerkgenootschap der Zevende-dags Adventisten. Lange Noordstraat 62, Za 10 uur: Bijbelstudie, 11 uur: Eredienst, geen opgave ontvangen. Leger des Heils. Hoogstraat 20. Zo. 10 uur: R. Pip- pel. 19 uur: C. Bijl, gez. dienst met Vlissingen. Lutherse Kerk. Zuidsingel 70. Zo. 10 uur: T.K. van Dam. Nederlands Gereformeerde Kerk, Gebouw Engel se Kerk, Simpelhuisstraat 10. Zo. 9.30 en 17 uur: K Holwerda. Vereniging van Vrijzinnig Hervormden en Remon stranten. Koorkerk, Zo. 9.30 uur: Liturgiegroep. Rooms-Katholieke Kerk. Petrus en Pauluskerk, Lombardstraat 1, elke tweede en vierde zaterdag van de maand om 19 uur. Zo. 10 uur. De Hoek steen, Roozenburglaan 22, Zo. 11.30 uur. Waalse Kerk (Eglise Wallonne). Lange Noord straat 62. Zo.: geen dienst. Evangeliegemeente 'De Wijngaard'. Klarenbeek LTS. Zo.: geen opgave ontvangen. Rafaël gemeenschap Eleos Walcheren, Olmen laan 8. Zo. 9.30 uur. Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Rey- ershove, Dauwedaelselaan 35, Zo. van 10-12 uur, Do. van 19.30-21.30 uur. Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Cen trum, Dauwedaelselaan 35, Zo. van 16-18 uur, Di. van 19.30-21.30 uur. NIEUW EN ST. JOOSLAND Hervormde Gemeente. Zo. 10.30 uur: H. van Oos tende. Christengemeenschap, Kapel van St. Maarten. Zo. 10.30 uur. KLEVERSKERKE Hervormde Gemeente. Dorpsstraat 25. Zo. 9 uur: S.T. Spanjer. KOUDEKERKE OOSTKAPELLE Gereformeerde Kerk. Zionskerk, Duinweg 36A. Zo. 10 en 19 uur: D.N. Wouters. Hervormde Gemeente. Waterstraat 4, Zo. 10 uur: A.C. den Hollander. Gereformeerde Gemeente. Saronkerk. Zo. 9.30 en 15 uur: H. Paul. Gereformeerde Kerk. Tramstraat 31Zo. 9.30 uur: A.N. Verheul. Ned. Hervormde Kerk. Dorpsplein 1. Zo. 9.30 uur: B. de Haan. MELISKERKE RITTHEM Hen/ormde Gemeente. Zo. 9 uur: H. van Oosten de. SEROOSKERKE Gereformeerde Gemeente Valkenburgstraat 25. iedere zondag om 9.30 uur en 14.30 uur. Gereformeerde Kerk. Zo. 10 uur: N.H.J.E. Boomer (jeugddienst), 19 uur: J.S. Koops. Hervormde Kerk Zo. 10.15 uur: Manuputty. MIDDELBURG Baha'i Gemeenschap Walcheren. Informatie avonden op do. 20 uur, t.h.v. fam. Niesing, Her- berdsland 11 Baptisten Gemeente. Kapel Herengracht 74 Zo. 10 uur: L. Fabriek. Centrum Middelburg. Segeersstraatkerk, Zo. 9.30, 14 en 18.30 uur: leesdiensten. Wo. 19.30 uur: C. v.d. Poel. Evangelische Baptisten Gemeente. Damplein 12. Zo. 10 uur: de Visser. Christelijke Gereformeerde Kerk. Zo., geen opga ve ontvangen. Doopsgezinde Gemeente. Doopsgezinde Kerk. Lange Noordstraat 62. Zo. 10 uur: C. van Duin. Gereformeerde Gemeente in Nederland. Wester- kerk, Armeniaans Schuitvlot 22. Alle zondagen leesdiensten 9.30 uur, 14 en 18.30 uur. Gereformeerde Kerk. Getuigeniskerk, Adr. Lau- werijszstraat 6, Zo. 9.30 uur: J.S. Koops, 19 uur: C. Brakema. Hofpleinkerk, Zo. 9.30 uur: P. Wulf- fraat, 14.30 uur: J.S. Koops. De Hoeksteen, Roozenburglaan 22, Zo. 9.30 uur: B.J.W. Schel haas. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt).Klein Vlaande ren 75. Zo. 9.30 uur: A. de Snoo, 16.30 uur: W.F. Wisselink. Pinkstergemeente Middelburg. Zo. Evangelisatie- Gereformeerde Kerk. Zo. 10 uur: G. Warner, 19 uur: H.W.J. Faassen. Hervormde Gemeente. Noordweg 3. Zo. 10 uur: H.W.J. Faassen, 19 uur: H.W.J. Faassen, gez. dienst in de Geref. Kerk. ST.LAURENS Hen/ormde Gemeente. Hervormde Kerk, Van Cit- tersstraat 69. Zo. 10.30 uur: St. Spanjer. Gereformeerde Kerk. Noordweg 372. Zo. 10 uur: B. Ridder. 19 uur: A A v.d. Spek. OOST-SOUBURG Kanaalstraatkerk, Zo. 9.30 uur: S. Ridder-van Meg- gelen. Oranjepleinkerk, Zo. 9.30 uur: niet bekend, 19 uur: A A R. Kamermans. Bejaardentehuis 'De Zoute Viever', Dongestraat Ielke 1 e en 3e zaterdag om 9 uur. Zo. 19 uur: J. van Leerdam. Martinuskerk. Kerklaan 19. Zo. 10 uur. Volle Evangehegemeente Sion, Ritthemsestraat 43 (gebouw De Blazer), Zo. 10 uur: lofprijzings- dienst. VEERE Christelijke Gereformeerde Kerk. Kasteelstraat 109. Zo. 9.30 en 16.30 uur. Doopsgezinde Gemepnte. Vrijdomweg 1Zo. 9.30 uur: van Duin. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). De Lannoy- straat 2, Zo. 9.30 en 16.30 uur: H. Mostert. Hersteld Apostolische Zendinggemeente. Wal- straat 23. Zo. 10 en 17 uur. Nieuw Apostolische Kerk. Westerbaan 20, West- Souburg Zo. 9.30 en 17 uur. Wo. 20 uur. Hervormde Gemeente en Gereformeerde Kerk. St. Jacobskerk, Oude Markt, Zo. 10 uur: H. Hem stede. Petruskerk, P. Krugerstraat 17, Zo. 9.30 uur: A G. Baas. Johanneskerk, Bonedijkestraat 165, Zo. 9.30 uur: J.W. Glashouwer. Open Hof, Alexander Gogelweg 57, Zo. 9.30 uur: G. Kalks- ma. De Schaapskooi, Papegaaienburg, Zo. 9.30 uur: H. van Duinen. Ziekenhuis Walcheren Koude kerkseweg 88, Zo 10 uur: D. Jobse-Spierings. Ter Reede, Zo. 19 uur: J.W. Glashouwer. Jehova's Getuigen gemeente 'Centrum Vlissin gen'. Van Dishoeckstraat 534. Do. van 19 tot 20.45 uur, Zo. van 10 tot 12 uur. Jehova's Getuigen gemeente 'Souburg Vlissin gen'. Van Dishoeckstraat 534, Zo. van 15.30 tot 17.30 uur. Di. van 19 tot 20.45 uur. Jehova's Getuigen Vlissingen Bossenburgh. Za. van 17.30 tot 19.30 uur Wo van 19 tot 20 45 uur. De Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen. Badhuisstraat 161. iedere Zo. 10 uur. Kerkgenootschap der Zevende-dags Adventisten. Bonedijkestraat 163, Za.: 9.30 uur. Eredienst. 10.30 uur: Bijbelstudie, geen opgave ontvangen. Gereformeerde Gemeente. Marnixplein 41. Zo. 9.30 en 16 uur: A. Vermei). Leger des Heils. Dr. Stavermanstraat 39. Zo. 10 uur: C. Heijnsdijk. Pinkstergemeente Vlissingen e.o., Vrijdomweg 1, Zo. 15 uur. Christelijk Centrum Zeeland Open Hof. Alexander Gogelweg 57. Zo. 14 30 uur. Volle Evangelie Gemeente Beréa. Gebouw Beréa, Westerbaan 16. Zo. 10 uur: dienst. Volle Evangeliegemeente 'Filadelfia'. Vrouwen straat 5. Zo. 10 uur: samenkomst. Het Apostolische Genootschap. Singel 190-194. Zo. 9.30 uur, Wo. 20 uur. Evangelie Gemeente "De Blinkende Morgenster'. Dr.Stavermanstraat 61. Zo. diensten om 10 en 17 uur. Rooms Katholieke Kerk Der Boede Babbelaar, elke 2e. 4e en 5e zaterdag v.d. maand om 10.30 uur. Zo. 10.30 uur: J. Herwei|er. Lieve Vrouwe Kerk, Singel (nabij stadhuis). Za. 19 uur. Zo. 9.30 uur. Ter Reede. Koudekerkseweg 81Za. 17 uur Open Hof (Paauwenburg). A. Gogelweg 59. Zo. 11.15 uur. VROUWENPOLDER Hervormde Gemeente Zo. 10 uur: S.Th. Sies. WESTKAPELLE Hervormde Gemeente. Markt 67. Zo 9.30 uur: Copoolse, SOW-dienst in 'Moria', 19 uur: P. Boe- kesteijn. ZOUTE LANDE Hervormde Gemeente. Hervormde Kerk, Willi- brordusplein 2. Zo. 9.30 uur: P. Boekesteijn. Emmaus-Toeristenkerk. Dishoek. Zo. 10 uur: J. Sweere. 1 Gereformeerde kerk. Zo. 9.30 en 19 uur: W.P. Jansen. Hervormde Kerk. Zo: geen opgave ontvangen. VLISSINGEN Anglicaanse Kerk, The Missions to Seamen. Scheldepoort. Zo. 10.30 uur: Holy Communion, 19.30 uur: Evening Prayer. Bethel-Pinksterkerk. Vrijdomweg 1. Wo. 19.30, Vr. 19.30 en Zo. 14.30 uur: lofprijzingsdienst. Do. 2 juni t/m wo. 8 juni HUISARTSEN Middelburg: zaterdag tot 24 uur: C.J.E.M. Albers, Bellinkplein 3. tel. 39933. zondag tot 24 uur: R.R. Lankhorst. Seisweg 29, tel. 39933 Visites aanvra gen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende geval len 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur. (zonder afspraak). Vlissingen: zaterdag tot 24 uur: G. de Greef, Wil lem Klooslaan 1, tel. 68021. zondag tot 24 uur: W.N. Osterman, de Kempenaerstraat 2. tel. 79791. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur. (zonder afspraak). Souburg, Nieuw- en St. Joosland, Arnemui- den. Gezondheidscentrum Middelburg- Zuidfpraktijken van P. Kodde, J.C. Ponten, J. Visser): zaterdag tot 24 uur: N. Kapteijn, Lekstraat 6, Oost- Souburg. tel. 01184-61630. zondag tot 24 uur: H. Meijer, Kanaalstraat 70, Oost-Souburg, tel. 61212. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30 tot 13 uur en van 17.30 tot 18 uur. Grijpskerke, Gapinge, Oostkapelle, Seroosker ke, Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: zater dag en zondag: R.A.D. van Tol. Markt 12, Veere, tel. 01181-1271. Aagtekerke, Biggekerke, Domburg, Koudeker ke, Meliskerke, Westkapelle en Zoutelande: van vrijdag t/m zondag: F. van Eede, de Casem- brootstraat 24, Westkapelle, tel. 01187-1234 West- en Midden-Walcheren: zaterdag en zon dag: A. Stutterheim, Sivertstraat 40, Meliskerke, tel. 01186-1760. TANDARTSEN Spreekuur voor spoedgevallen van 11 tot 12 uur: zaterdag en zondag: M. Smallegange. Ger- brandystraat 176, Vlissingen, tel. 01184-65326. APOTHEKEN Middelburg: van vrijdag tot vrijdag daaropvolgend (geopend van 8.30 -17.30 uur): Apotheek Welsin- ge, J.W. Thibautstraat45. tel. 23298. Vlissingen: van vrijdag tot de vrijdag daaropvol gend (geopend van 8.30 - 17.30 uur): Apotheek Papegaaienburg, Papegaaienburg 24-26, tel. 66345. VERLOSKUNDIGEN Vlissingen en Oost-Souburg: van vrijdag 9 uur tot maandag 9 uur: H. Hament, tel. 79678. Middelburg: van zaterdag 9 uur tot maandag 9 uur: M. de Jonge, tel. 16761. DIERENARTSEN Kleine huisdieren: (gezelschapsdieren) zaterdag en zondag: E. v.d. Akker, Kanaalstraat 3, Oost- Souburg. tel. 01184-60860 Spreekuren zonder afspraak: za. en zo. 11-12 uur en 17-18 uur. Dierenartsenpraktijk Middelburg: (grote huis dieren) tel. 01180-33803. Visites aanvragen van 8- 9 uur. Dierenartsenpraktijk Oostkapelle: Oude Dom- burgseweg 33A, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. Dierenartsenpraktijk Meliskerke: (kleine huis dieren): Kelderweg 1. tel. 01189-2838. OVERIGE DIENSTEN Vogelopvang Midden-Zeeland, gehele week end 01180-28288. Bureau Vertrouwensarts Kindermishandeling, 01180-28800. Kinder en jeugdtelefoon Zeeland, elke dag bereikbaar van 14-20 uur, 06-0432 (gratis). Patiëntenplatform Zeeland: 01100-49389. Stichting Bejaarden- (en gehandicapten) Alarm Zeeland. 01188-3404 Stichting "Blijf van m'n Lijf Zeeland": 01184- 14645 (dag en nacht). Bureau Sociaal Raadslieden en Algemeen Maatschappelijk Werk, Thuiszorg Walcheren. Middelburg, 01180-84000, Vlissingen, 01184- 86400, Stichting Slachtofferhulp Zeeland. 01180- 36108. Stichting SOS Telefonische Hulpdienst Zee land. 01180-15551 Vereniging tegen seksuele kindermishande ling binnen het gezin. Telefonisch spreekuur: van 8.30-9 uur. 01180-13362. Provinciale Vereniging Het Zeeuwse Kruis. 01100-49200. Zeeuws Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs (ZCAD), 01180-37320 en 01184-13240. Meldpunt Kindermishandeling, Raad voor de Kinderbescherming. 01180-35015. Thuiszorg Walcheren, afdeling Kruiswerk, alarmnummer 01184-11877. Thuiszorg Walcheren, afdeling Gezinsverzor ging. alarmnummer 01184-14444 (pieper 168). Politie-assistentie Walcheren. Noodhulp 06-11, overige assistentie aanvragen 01180-33333.

de Vlissinger | 1994 | | pagina 11