Op jacht naar hoger niveau Metal in Midgard SOUBURGS TONEEL EN CABARET 45 JAAR Rock met Herman Brood en The Prodigal Sons Voor kleintjes: kleurtjes, taartjes en (ko)nijntjes 19 MEI T/M 25 MEI IN MIDDEN ZEELAND In het najaar wordt echt stevig uitgepakt. Dan spelen alle leden van STEC (Souburgs Toneel En Cabaret) een dijenkletser van jewelste. Wat? Dat verklappen regisseur Burt van der Waals en secretaris-speler Bel la Mijnsbergen nog niet. „Het blijft een geheim. Maar vijftien van de zestien spe lers doen mee en het is een Nederlands blijspel". Hoe en wat Hoger niveau Orgelconcerten in Middelburg KINDERBOEKEN Woensdag 18 mei 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 mmm mmm De STEC-leden die meededen in de laatste uitvoering. Bij het 40-jarig jubileum kwam een groot aantal oud-leden op de receptie STEC viert dit jaar een jubi leum vanwege het 45-jarig bestaan. Niet echt een mijl paal die supersonisch tot de verbeelding spreekt, maar voor de Souburgers wel een moment om aan de grote klok te hangen dat ze omhoog willen. Minimaal naar het niveau van buren Zeeuwse Komedie in Vlis- singen en het Middelburgs Theater. Jaren hebben ze daar in Souburg in De Zwaan gespeeld met de wetenschap dat Walcheren met twee amateurgezel schappen op een zeer hoog niveau wel tamelijk verza digd was. Maar sinds de komst van regisseur Burt van der Waals - die in zijn antecedentenlijst als speler 'prof' heeft staan - weten de STEC-leden dat talent aanwezig is en groei naar een hoger niveau geen luchtkasteel is. Ze hoeven niet meer in de schaduw van 'de grote twee' te staan, oordelen ze. Het aan de weg timmeren wordt zichtbaar als STEC tijdens de Karolingenmarkt op zaterdag 28 mei in de Kanaalstraat twee keer een openbare repetitie houdt. „We hopen daar nieuwe leden en extra donateurs te krijgen", zegt Bella Mijns bergen. Op straat wordt tijdens de voorjaarsmarkt van de Sou- burgse winkeliers een aantal scenes uit stukken gerepeteerd die eerder op het repertoire hebben gestaan. Van der Waals wil dan mensen uit het publiek er bij betrekken. „Vooral om te laten zien hoe en wat we doen". Mijnsbergen vult aan: „Belangrijk is dat we meer leden krijgen. Dan kun nen we uit meer stukken kie zen. Eén van onze wensen bij voorbeeld is om mee te doen aan het Zeeuwse Eenakterfes tival in Zierikzee. Met zestien spelers gaat dat niet. Die wor den opgeslokt door klussen bij de vaste produkties. We doen namelijk alles zelf". Mijnsbergen noemt nog een aantal voordelen van meer spelers. Een éénakter is onder meer makkelijk om elders te kunnen spelen. Waar STEC ook op aast zijn mannen. „Zoals vrijwel elke vereniging hebben we een tekort aan mannelijke leden. Als we daar meer van hebben kunnen we eveneens wat meer keuzes maken uit stukken". Sinds Van der Waals de regie voert over de produkties, is - zo stelt Mijnsbergen vast - het niveau behoorlijk gestegen. De Middelburger is wel blij met die opmerking van het bestuurslid, maar vindt dat het peil nog hoger kan. Er zit vol doende talent in huize STEC, Herman Brood and his Wild Romance. Het weekeinde van 20 en 21 mei staat de Piek in Vlis- singen in het teken van de rock. Vrijdag staat Neer- lands enige echte rocker Herman Brood op het podi um. The Prodigal Sons zijn de volgende dag aan de beurt. Hermand Brood and his Wild Romance hebben een nieuwe cd op de markt en verzorgen ter promotie daarvan een optreden in de Piek. Volgens de Piek op verzoek van Her man Brood zelf, die optredens in de Piek altijd sfeervol zou vinden. De Wild Romance zijn t op de nieuwste cd Fresh Pois on en tijdens het concert overi gens te horen in een vernieuw de samenstelling. Naar ver wachting verschijnen in sep tember een boek en de bio scoopfilm Rock'n'Roll Junkie over Herman Brood. The Prodigal Sons is een Nederlandse rockband die ste vig aan de weg timmert. Ze spelen een mengeling van hef tige gitaarrock, country rock en southern rock. De band heeft dan ook The Free, Masters of Reality en The Black Crowes als voorbeeld. The Prodigal Sons haalden in 1992 een fina le plaats tijdens de Grote Prijs van Nederland en brachten naar aanleiding van dat resul taat de cd Wine of life uit. De band stond in voorprogram ma's van onder meer de Dijk en Pearl Jam. Wie het concert in de Piek niet kan bijwonen, kan de Prodigal Sons twee dagen later bekijken tijdens Pinkpop in Limburg. geeft hij aan. „En dat talent wil ik spelenderwijs op niveau brengen". Hij legt vervolgens uit wat hij met spelenderwijs bedoelt. „Kijk. Op een gegeven moment kun je ademhalings oefeningen gaan doen. Dat is oersaai en hoort thuis op de toneelacademie. Ik grijp in als er iemand valt over een bepaalde zin. Dan leg ik uit hoe je met een goede ademhaling niet hoeft te stotteren bij een woord. Ook andere zaken zoals je inleven in de rol probeer ik spelenderwijs bij acteurs in te brengen. Daardoor gaan ze vanzelf naar een hoger niveau. Als ze nu een rol moeten instu deren benaderen ze die anders dan voorheen. Maar ik zeg het regelmatig. Het moet serieus zijn. Maar daarnaast ook leuk en gezellig. Om die reden bij voorbeeld repeteren we nu eens per week in een lokaal waar ook een bar is. Dan kun je na de repetitie wat napraten bij een potje bier. Ook dat hoort er bij. Bij beroeps gaat dat ook zo". STEC heeft een stevige plaats in de Souburgse gemeen schap. Van de donateurs is het allergrootste deel inwoner van Souburg. „Voor die mensen spelen we in de eerste plaats", legt Bella Mijnsbergen uit. „Toch zien we de laatste jaren ook steeds meer andere belangstellenden. Kennelijk bevalt het onze vaste bezoe kers zo goed dat ze via mond- tot-mond-reclame anderen interesseren om naar een voorstelling te komen in het voor- en najaar". Van der Waals denkt dat het ook heeft te maken met het enthousiasme dat 'zijn' ploeg uitstraalt. „Toneel", zo filoso feert hij vervolgens over zijn eigen motivatie om enthou siast te werken met een ama teurgezelschap, „heeft alles te Open Jongeren Centrum Midgard in Middelburg biedt vrijdag 20 mei een dubbelconcert. Cyclone en Maleficum zijn de bands die het podium betreden en die beide hardrock tot deathmetal produceren. Cyclone is afkomstig uit Goes. De leden hebben een gemid delde leeftijd van 16 jaar en spelen in de stijl van Slayer en Megadeath. De hoofdact is Maleficum. De uit Vlaardingen afkomstige formatie zag de eerste demo uitgeroepen wor den tot demo van de maand in het toonaangevende hardrock- magazine Aardschok. De band brengt deathmetal met doorn en thrash-invloeden: een com binatie die mede door toevoe ging van een vrouwelijke zang stem gevarieerde metal garan deert. Midgard is open vanaf 20 uur. Het eerste concert begint om 21.30 uur. maken met een boodschap over brengen. Je kunt mensen aan het denken zetten. Of het door beroeps of amateurs gebeurt, maakt niet uit". Hans van Nieuwkoop ver zorgt zaterdag 21 mei het eerste van een serie orgel concerten in de Oostkerk en de Lutherse Kerk in Mid delburg. De orgelconcerten worden georganiseerd door de Commissie Orgel concerten Middelburg. De commissie is opgericht in het najaar van 1993 en wil orgelconcerten organiseren 'van hoogwaardig niveau vol gens historisch stijlgetrouwe principes'. Hans van Nieuw koop studeerde orgel bij Albert de Klerk aan het Amsterdams Conservatorium. Daarnaast studeerde hij muziekweten schap aan de Rijksuniversiteit van Utrecht. Als docent hoofd vak orgel is Van Nieuwkoop verbonden aan het Sweelinck Conservatorium in Amster dam. Hij is adviseur bij restau ratie en nieuwbouw van orgels in samenwerking van de Orgelcommissie van de Nederlandse Hervormde Kerk. Op het programma van zater dag 21 mei staan onder meer werken van J.S. Bach, Abra ham van den Kerckhoven en Nicolas de Grigny. Het concert in de Oostkerk begint om 20.30 uur. DONDERDAG 19 MEI Concert door het 'Zuid- Bevelands Dameskoor', Ter Valcke, Goes, aanvang 10 uur. Carillonbespeling door Kees van Eersel, Stadhuis toren, Veere, 15-16 uur. The Swing Band, Tom Bak ker en Alexj Kanunnicov Jazz Band, Stadsschouw burg, Middelburg, aanvang 21 uur. VRIJDAG 20 MEI Twee schoolconcerten met 'Champagne Charlie', Stadsschouwburg, Middel burg, 13-16 uur. Jamsessie, De Piek, Vliss- ingen, aanvang 20 uur. Optreden van de band 'Champagne Charlie', Irish Pub The Duke, Middelburg, aanvang 21 uur. Kroegentocht in ongeveer twintig café's met diverse jazz bands. Middelburg, aanvang 21 uur. Geoffrey Douglas Madge (piano). Kloveniersdoelen, Middelburg, aanvang 21 uur. Dubbelconcert, 'Cyclone' en 'Maleficum', Jongeren centrum Midgard, Middel burg, aanvang 21.30 uur. Optreden van 'Herman Brood and his Wild Roman ce', De Piek, Vlissingen, aanvang 22 uur. ZATERDAG 21 MEI Streetparades met zes looporkesten en drie po diumorkesten, Middelburg, aanvang 13 uur. Jamsessie op de Markt in Middelburg, aanvang 16.30 uur. Slotconcerten Jazzfestival Middelburg Stadsschouw burg 20.00 uur. Orgelconcert, Hans van Nieuwkoop, Oostkerk, Mid delburg, aanvang 20.30 uur. Concert van 'The Prodigal Sons', De Piek, Vlissingen, aanvang 22 uur. ZONDAG 22 MEI Manhuistuinconcert door 'Big Band', Manhuistuin, Goes, aanvang 12 uur. DINSDAG 24 MEI Carillonbespeling door stadsbeiaardier Sjoerd Tamminga, Grote Kerk Goes, 13.30-14.30 uur. Orgelconcert, Klaas Jan Mulder, Nieuwe Kerk, Mid delburg, aanvang 20 uur. WOENSDAG 25 MEI Poppentheater Sim Bolus speelt 'Ei, ei, dit ben jij'. Ambachtscentrum Goes, aanvang 14.30 uur. ELLEWOUTSDIJK Na de afgelopen maan den steeds onderwerpen voor oudere kinderen aan de orde te hebben gesteld, wil ik het deze keer eens bij de kleintjes houden. En dan bedoel ik ook de allerjongsten, van 2 tot 5 jaar. Margreet Meulmeester Opa's en oma's die regelma tig een cadeautje voor hun kleinkind willen meenemen boffen, want uitgeverij Zir koon bracht een cassette op de markt met zes boekjes onder de titel Kleurtjes voor Kleintjes. Zo kunnen ze elke keer een ander boekje mee brengen: het blauwe boekje, het gele boekje, het bruine enzovoort. Als dan de hele serie compleet is, kunnen ze in de cassette worden gestopt. Elk boekje bevat een aantal voorwerpen op prachtige kleurenfoto's. In het gele boekje vind ik onder meer een zonnebloem, een banaan en een kuiken; in het groene boekje een kikker, een kiwi en een plant; in het blauwe een spijkerbroek, een vlinder en een graspar kiet. En dit is dus nog maar een keuze. De boekjes hebben een klein formaat, maar de foto's zijn toch heel duidelijk omdat er steeds maar één voorwerp op een bladzijde staat. Ik kan me voorstellen dat de goede gever niet kan wachten met het cadeau doen in zes keer. Het zal ongetwijfeld een groot succes zijn ze allemaal tegelijk te geven. Aan uw kleintje heeft u vast geen kind meer, maar u zal er ook heel goed samen in kunnen lezen en spelenderwijs het kind een heleboel bijbren gen. Twee kaarsjes staan er op de taart, die Kimmie op haar verjaardag krijgt. Met een beetje hulp kan ze ze wel uit blazen. Eén van de beleve nissen op deze feestdag, die in het boek Twee kaarsjes voor Kimmie van Jeanine Jordaan en Marjolein Mat- taar beschreven staan. Een leuk peuterboekje, waarin zo'n hele verjaardag beschreven is. Voorzien van duidelijke speelse illustra ties. Met behulp van de gezinsbegeleiding van het instituut voor doven Effatha in Voorburg is dit boekje ook geschikt gemaakt voor dove peuters en dat geeft het boek zeker een extra dimensie. Een leuk cadeautje voor een tweede verjaardag. En nu we het toch over taart hebben, zojuist verscheen Zandtaartjes: het nieuwste boek in de bekende serie over de seizoenen van Carry Slee en Dagmar Stam (illus traties). Pffft..pfffft...Michiel had het al zo warm en nu heeft hij het nog warmer van het blazen. Maar in het zwembad komt geen sikke pitje lucht. Geen wonder: een grote scheur. En zo begint weer een aantal avon turen van Iris en Michiel. In dit boekje volgen we de twee tijdens de laatste school- maanden en in de grote vakantie. We zijn deelgenoot van de schoolsportdag en van het schoolreisje, maar we volgen ze ook op het strand. Ongetwijfeld zal ook deze uitgave weer zijn weg vinden naar het grote publiek, net als de vorige in deze serie. En terecht. Onlangs verschenen vier delen in de serie Nijntje- registerboeken met tekenin gen van Dick Bruna. Het bij zondere aan deze serie is, dat ze tabs bevatten. Aan de rechterkant kun je op de tab vinden waar een verhaaltje staat dat te maken heeft met het plaatje op de tab. Het klinkt allemaal wat moeilijk, maar het maakt de boekjes heel overzichtelijk. Ga dus gewoon eens kijken bij de boekhandel hoe ze zijn. gemaakt. Er zijn al vier titels verschenen en als voorbeeld hou ik het een beetje bij de bovenstaande onderwerpen met Het partijtje van Nijntje. Aan de rechterkant zien we achtereenvolgens Nijntje, een bal, een hondje en een taart. En deze vier plaatjes vormen de ingrediënten voor het verhaal. Wie niet genoeg kan krijgen van Nijntje of de verhalen eens op een andere manier wil (laten) horen, zal blij zijn met een nieuwe Nijntje-cas- sette en -cd. Net als vier eer dere cassettes en cd's is ook deze gebaseerd op de tv- serie en de Bruna-boekjes. Op de cassette, die voorzien is van bijpassende muziek, worden zes verhaaltjes voor gelezen door de 8-jarige Tes sa van Breugel. Margriet van Lidt zingt er bijpassende liedjes bij. Elk verhaaltje duurt ongeveer vijf minuten. Ongetwijfeld zullen de klein tjes eindeloos willen luiste ren. Als ze dan het bijpas sende boek er ook nog naast hebben zal het helemaal een succes zijn. Alweer zo'n uit gave die je elke peuter gunt. Kleurtjes voor kleintjes, zes delen in cassette, uitgeverij Zirkoon Amsterdam, f 29,95 per cassette. Twee kaarsjes voor Kimmie, door Jeanine Jordaan en Marjolein Mattaar, Kimio uit geverij Naarden, f 14,50. Zandtaartjes door Carry Slee en Dagmar Stam (ill.), van Holkema en Warendorf Hou ten, f 10,-. Nijntje-registerboeken met illustraties van Dick Bruna, een reeks van vier boeken, uitgeverij De Cocon Houten, f8,- per deel. Nijntje gaat logeren, Nijntje- cassette en -cd, Uitgeverij I.C. Heemstede, f9,95 (cass.) en f 16,50 (cd). Galerie 'EIZS', werkgroep 'EIZS', tex- tielobjecten, aquarelen, zijdeschilderin gen, patchwork, potten, bloemschikkin- gen en kleding. GOËS Galerie 'Mi Parti', Decoratievormen en accessoires, thema-tentoonstelling. Lunchcafé Stadhuis, Frans en Willem van der Kop, decoupeertechnieken en papierfantasiën, geopend di. t/m za. 9- 18 uur. Museum voor Zuid- en Noord-Beve land, Lodewijk Karei Broekman, 'Uit wat vergaat ontstaat steeds iets nieuws'. Gezondheidscentrum Magnolia, Lode Rijks, expositie 'Het geloof in de vooruitgang'. Stichting PZZ, Mathisse Arendsen, olieverfschilderijen. Binnenstad, Ronald Debbaut, Jack Willemsen, Margreet Leydekker en Ilse van Loo. 'En Passant', kunst in de bin nenstad. Centrum de Pijlers, van Dusseldorp- straat 1-9, Toon Stobbelaar, aquarellen en tekeningen. De Jager Tolhoek, Nico van Welze- nes, schilderijen GRUPSKERKE 't Zonnehoekje, Kerkstraat 1, Guky en Adri van Hoegee, Zijde-expositie, ope ningstijden wo. t/m za. 14-18 uur. HOOGELANDE Consistorie, Brian Bosch, schilderijen, Steijn Eijsbroek; beeldhouwwerk, dage lijks geopend van 13-18 uur (t/m 21 mei). KAMPERLAND Restaurant Papilion, Lydia Klop- Steendijk, aquarellen en portretten, geopend ma t/m za. v.a. 10 uur. zo. v.a. 17 uur. kattend!jkë Galerie llona, llona Schmit, naïeve schilderijen, U+S Zölner-Krumne, sie raden, geopend za. van 14-17 uur. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Maurice Góth en Sarika Góth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Achter de Houttuinen 50, Martin Richardson, Hologrammen, geopend ma. t/m za van 10.30-17.30 uur Galerie Willem Vader, (L. Noord straat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Roosevelt Studiecentrum, tentoon stelling over leven en werk van drie Roosevelts. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, 01180-16323, staal- en touw- plastieken, geopend na telafspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoonstel ling over kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en cray on. Galerie "t Haentje te Paart", Span jaardstraat 19. Maria Bemelmans. schil derijen, keramiek, plastisch/ruimtelijke sculpturen, geopend do. t/m zo. 14- 16.30 uur. Galerie Het Gouden Briefke, Mar greet Jongh Visscher-De Boer; olieverf schilderijen, Lore Venolir; aquarellen op zijde. Rabobank, Lange Geere 3, Tonny Kraak, olieverfschilderijen. Zeeuws Museum, een selectie door Geer Pouls, Huis (centrum van energie) Tuin (centrum voor bezinning). Zeeuwse Bibliotheek, 'Dorpen op Zuid-Beveland', Kruiningen en Yerseke. Artico Galerie, Lucien Audenaert, ten toonstelling, geopend di. t/m za. 10-16 uur. ABN-AMRO Bank, Markt 7, Ankie Kienhuis, keramiek. Vleeshal, Christine Irene Hohenbüchler, 'To knit 2, Purl 2' (t/m 22 mei). Ramschip 'De Schorpioen', Ria Ruedisueli, beeldengroep 'Opera'. Zeeuwse Bibliotheek, Walcherse Art sen Senioren Creatief, premietentoon stelling ten behoeve van Artsen zonder grenzen. FNV-kantoor, Dam 2, Janita de Jong, 'Het Universum' (kleurpotlood). Delta Nutsbedrijven, Jac Smolders, zeefdrukken. Kuiperspoort 22, Leo van Kampen, fotografie, openingstijden di. t/m za. 13- 17 uur. (vanaf 21 mei). neeltJFjans Delta Expo. wisselexpositie: Cartogra fie, van en over kaarten. Windenergie. tentoonstelling windenergie, dagelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, tentoonstelling 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. OOSTKAPEL LE Green White Hotel, buitenplaats Ie penoord, Olga Westrate. keramiek, Ko van Driel, beelden. Zeeuws Biologisch Museum, 'Tot op het bot', over het werk van de prepara teur. Studiecentrum Oranjezon, School straat 4, Sophie Visser-'Demmink, stille vens en landschappen, geopend ma. t/m do. 10-16 uur. OOST-SOUBURG Watertoren, Teja van Hoften; beelden, Marinus van Dijke; schilderijen. veere Gemeente archief Veere, (Markt 5), Veerse verleden, De gilden, archiefstuk ken, geopend ma. t/m za. 12-17 uur. Grote Kerk, Hans Keukelaar, 'Neha- lennia, een godin in Zeeland'. Museum De Schotse Huizen, Fietje Vaarzon-Morel, olieverven, geopend ma. 13-17 uur, di. t/m za. 10-17 uur. vlissingen Iguana, (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten, ge opend ma. t/m zo. van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Julia na' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakan tieland). Stedelijk Museum, Schipperen op de Schelde; 150 jaar Scheldereglement. Notariskantoor A.J. Sauer, Lucie Kolff, diverse technieken. De Kleine Galerie, Koudenhoek 32. Mette Veeninga, schilderijen, tekenin gen en mignonnettes. Stadhuishal, kursisten van de kursus Tekenen en Schilderen, tentoonstelling. wemeldinge Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schil derijen, dagelijks WOLPHAARTSDUK Galerie 'De Hoekweide', Adrianus van Otterloo, schilderijen en werken op papier. DONDERDAG 19 MEI Alhambra Vlissingen I, 'Naked Gun 33 1/3' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Schindler's List' 19.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Pelican Brief' 19.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Look who's talking now' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Schindler's List' 19.30 uur. 't Beest Goes, 'Les gens normaux n'ont rien d'ex- ceptionnel' 20.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, geen opgave ontvan gen. VRIJDAG 20 MEI Alhambra Vlissingen I, 'Naked Gun 33 1/3' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Schindler's List' 19.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Pelican Brief' 19.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Look who's talking now' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Schindler's List' 19.30 uur. 't Beest Goes, 'Les gens normauz n'ont rien d'ex- ceptionnel' 20.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, geen opgave ontvan gen. ZATERDAG 21 MEI Alhambra Vlissingen I, 'Naked Gun 33 1/3' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Schindler's List' 19 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Pelican Brief' 20.15 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Look who's talking now' 14, 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Schindler's List' 19.30 uur. 't Beest Goes, 'The House of the Spirits' 20.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, geen opgave ontvan gen. ZONDAG 22 MEI Alhambra Vlissingen I, 'Naked Gun 33 1/3' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Schindler's List' 19.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Pelican Brief' 19.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Look who's talking now' 14, 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Free Willy' 14 uur. 'Schind ler's List' 19.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, geen opgave ontvan gen. MAANDAG 23 MEI Alhambra Vlissingen I, Naked Gun 33 1/3' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Schindler's List' 19.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Pelican Brief' 19.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Look who's talking now' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Free Willy' 14 uur. 'Schind ler's List' 19.30 uur. DINSDAG 24 MEI Alhambra Vlissingen I, Naked Gun 33 1/3' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Schindler's List' 19.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Pelican Brief' 19.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Look who's talking now' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Schindler's List' 19.30 uur. WOENSDAG 25 MEI Alhambra Vlissingen I, Naked Gun 33 1/3' 14 en 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Schindler's List' 19.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Pelican Brief' 19.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Look who's talking now' 14 en 20 uur. Grand Theater Goes, 'Free Willy' 14 uur. 'Schind ler's List' 19.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, geen opgave ontvan- ven. DONDERDAG 19 MEI "De Schelp" Domburg, 'Tekenfilmfestival' 14 uur. ZATERDAG 21 MEI Alhambra Vlissingen II, 'Bambi' 14 uur. ZONDAG 22 MEI Alhambra Vlissingen II, 'Bambi' 14 uur. WOENSDAG 25 MET Alhambra Vlissingen II, 'Bambi' 14 uur.

de Vlissinger | 1994 | | pagina 7