Concert van The Radios in de Stenge in Heinkenszand In weer en wind(ows) MEER DAN HOBBYBAND ROND TV-PRESENTATOR Expositie Kleine Galerie Geschiedenis Schelde in Stedelijk Museum Zeeuwse jeugd presenteert zich in 'De Kunstbende' 28 APRIL T/M 4 MEI IN MIDDEN ZEELAND De Belgische formatie The Radios treedt zaterdag 7 mei op in De Stenge in Hein kenszand. The Radios zijn bezig met een uitgebreide toernee door Nederland en Bel gië ter promotie van de nieuwe cd Baby Yes. Het concert in Heinkenszand begint om 20 uur. Speciale gast is de Zeeuwse for matie Gringo. KINDERBOEKEN Woensdag 27 april 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 9 mmm Wat in 1990 nog de hobby band werd genoemd van de zingende tv-presentator Bart Peeters, is vier jaar later uitge groeid tot een van de meest populaire formaties van Bel gië. In de begintijd was Bart Peeters de belangrijkste song writer en nam hij daarnaast de leadzang voor zijn rekening. De talenvolle broers Ronny en Robert Mosuse vervulden toen nog een bescheiden rol als achtergrondzangers. De debuut-cd No Television verscheen in september 1990 en behaalde in België platina. De uitgebrachte singles waren alle goed voor een notering in de hitparade. The Radios won nen tot twee keer toe de Belgi sche Zomerhit-trofee: in 1990 met het nummer Swimming in the Pool en een jaar later met Gimme Love. In 1991 ver scheen Dreaming Wild, de titeltrack van de film Boys. De cd Boys, The Music werd goud in België en The Radios ontvin gen voor hun bijdrage de Pal- lieterprijs van de Vereniging voor Belgische Cineasten. Inmiddels ging ook Ronny Mosuse zich bezighouden met songschrijven. Samen met Bart Peeters schreef hij She Goes Nana, een akoestisch nummer met strijkers waarop zijn broer Robert de leadzang voor zijn rekening nam. Het werd de eerste nummer één hit van The Radios. In april 1992 verscheen de cd waarop She Goes Nana een plaatsje vond: The Sound of Music. De ruim honderd druk bezochte concerten in binnen- en bui tenland die op de cd volgden, maakten de eerste toernee van The Radios tot een groot suc ces. In Nederland zijn The Radios The Radios. echt doorgebroken door de registratie van The Radios Live in augustus 1992 op de Oude Markt in het Belgische Leuven. Vanaf middernacht stonden ruim twintigduizend mensen samengepakt om met The Radios een gigantisch feest te bouwen. Het geheel werd op film vastgelegd. De cd The Radios Live verscheen in het voorjaar van 1993 en Veroncia zond de registratie van het optreden uit op de Nederland se televisie. Het nummer She Goes Nana werd de eerste gro- Onder het motto 'Zwart wit en alles wat daar tus sen zit' presenteren zo'n honderd Zeeuwse jongeren hun persoonlijke kijk op kunst en cultuur in de Zeeuwse voorronde van De Kunstbende op zondag 1 mei in de Stadsschouw burg in Middelburg. De Kunstbende is een landelij ke wedstrijd voor jongeren tussen veertien en achttien jaar. De uitdaging luidt om zelf een kunstzinnig werkstuk te maken op het gebied van ont werpen, fotografie, taal, theater, dans of muziek. Tij dens voorrondes in alle pro vincies worden de beste inzen dingen bekroond. Zij verdie nen een plaats in de landelijke finale, die in juni plaatsvindt in Muziekcentrum Vredenburg in Utrecht. Voor de Zeeuwse voorronde op 1 mei zijn zo'n zeventig zeer uiteenlopende kunstprodukten ingezonden, die op de een of andere manier in Middelburg te zien zullen zijn. In totaal doen zo'n honderd deelne mers mee en de variatie is groot. Niet alleen worden foto's en werkstukken in de categorieën 'ontwerpen' en 'alles mag' geëxposeerd, ook worden gedichten en verhalen voorgelezen en wordt het toneel van de schouwburg bevolkt doorko'n 25 korte acts, sketches, dansjes of liedjes die door de deelnemers zelf zijn bedacht en op eigen kracht uit gevoerd. De voorronde begint om 14 uur en gaat non-stop door tot ongeveer 18 uur. Voor de pre sentatie is Carlo Elsakkers (misschien beter bekend als de Vlissingse carnavalprins) aan getrokken. Voor de beoorde ling van de inzendingen in de categorieën muziek, dans en theater zitten deskundige jury leden in de zaal. Na afloop van de presentaties verzorgt de Groninger cabaretier Robert Brouwer het programma 'De Tocht naar de Tegenpool'. Brouwer won met deze pro- duktie de tweede prijs op het Leids Cabaretfestival. Omstreeks 19.30 uur wordt de juryuitslag bekendgemaakt en ontvangen de winnaars in alle disciplines een gouden, zilve ren of bronzen ratje, de start bewijzen voor de finale in Utrecht en de prijs van de Zeeuwse organisatie: de ver vulling van een 'Culturele Wens'. Bovendien mogen de eerste-prijswinnaars in de dis ciplines muziek, theater en dans een optreden verzorgen tijdens de Middelburgse Grachtenfeesten in september. Voor ik aan deze afleve ring begon, ben ik op zoek gegaan naar wat boeken die ik zou kunnen plaatsen in deze tijd van het jaar. Ze zijn zeer ver schillend en het is dus echt van alles wat gewor den. Margreet Meulmeester Om te beginnen een prenten boek dat, met de schaaps- scheerdersfeesten op komst, leuk is om voor te lezen aan de kleintjes. Maar het is ook goed zelf te lezen door wat oudere kinderen. Het gaat hier om Arm Schaap door Ragnhild Scamell (tekst) en Sally Hobson (illustraties). Doortje was een aardig schaap dat haar best deed de bloemetjes niet plat te trap pen, niet op kleine diertjes te stappen en te helpen waar ze kon. Toen er nesten werden gebouwd, gaf Doortje de vogels wat wol. Dat wilden de andere dieren ook wel! En zo kwam het dat toen het begon te sneeuwen iedereen in een warm nest zat...behal ve Doortje, die het vreselijk koud had. Gelukkig was daar de boerin en die deed er wat aan. Het Geheim van de Wind van Saskia Minoli is een hand boek voor jongeren dat vele vragen beantwoordt over een fenomeen dat in Zeeland altijd actueel is: de wind. Niet alleen dorre feiten komen aan de orde maar ook allerlei leuke achtergrondinformatie. Het boek is verdeeld in twee delen. Allereerst geeft het antwoord op vragen als: hoe ontstaat wind, uit welke hoek waait de wind en wat hebben weer en wind met elkaar te maken. Ook leer je meer over moessons en wervelwinden. Na een kort verhaal volgt het tweede gedeelte, dat onder de titel 'Met de wind mee' van alles vertelt over zwe- ven, vliegeren, zeilen, wind molens en dergelijke. Ook wordt regelmatig de geschie denis ingedoken. Zo las ik bijvoorbeeld dat Leonard da Vinei zich al rond 1500 met vliegen bezig hield. Als je dit boek uit hebt, kun je niet alleen een barometer of een windsnelheidsmeter maken, maar weet je ook waar het rode zand vandaan komt dat hier wel eens op de auto's ligt. Een prima boek, vol duidelijke foto's en teke ningen, en zeker niet alleen voor jongeren. Ook hun ouders zullen er het nodige uit kunnen leren. Het Weerboek van Valerie Wyatt verscheen in een serie informatieve boeken voor kinderen van 9 tot 12 jaar, die uitgeverij Ploegsma op de markt brengt. Het is een uit gave in samenwerking met het KNMI en behandelt alle facetten van het weer. Over bibberen en zweten, over regenboog en onweer, over hagelstenen, zure regen, thermometers en weersvoor- spellers kun je in het boek informatie vinden. Ook wordt de lezer zelf aan het werk gezet. Als je iets geks wilt, dan maak je de jolige polige zonnebril. Maar wil je het serieus houden, dan vind je het recept voor 'rijp'. Mede door de vele illustraties van Pat Cupples een aantrekkelijk boek. In dezelfde serie verscheen Het Politiek-Boek van Bas van L'ier met illustraties van Helen van Vliet. Met alle ver kiezingen in deze tijd natuur lijk erg actueel. Uitgaande van de stelling 'De politiek beslist ook over jou' komt er veel aan bod. Natuurlijk wordt het nodige uitgelegd over wat de regering en de gemeenteraad precies doen. Maar ook over de verkiezin gen en waarom die zo belangrijk zijn wordt het een en ander verteld. Macht en politiek, de schrijver toont wat ze met elkaar te maken hebben. Hij geeft voorbeel den die uitgaan van de bele vingswereld van kinderen. Maar ook zaken als wetge ving, belasting, oorlog en vrede en milieu komen aan de orde. Dit boek, dat is uit gegeven in samenwerking met de stichting Burger schapskunde, zal kinderen in deze leeftijdscategorie een heleboel duidelijk maken over politiek in het groot en in het klein. Ten slotte nóg twee boeken uit een serie. Langzaam maar zeker komt er in elk gezin een computer, die dan vaak alleen gebruikt wordt om spelletjes op te spelen. Al die kinderen die eigenlijk meer willen met dat apparaat kun nen gebruik maken van de Prisma-serie 'Zo doe je dat!'. De boekjes richten zich op 10 tot 14-jarigen en zijn al geschikt voor beginners. Aan de hand van zes stappen wordt duidelijk hoe je kan werken. De boekjes kunnen worden gebruikt bij de com puters die op alle basisscho len worden gebruikt. In Programmeren met Q Basic wordt uitgelegd hoe je leert programmeren in de taal van de computer. Je leert je eigen programma's schrijven, maar ook kun je - als je het boek uit hebt - je computer je strafregels laten schrijven, de tafel van 312478 laten uitrekenen of de sportuitslagen bijhouden. Voor elk wat wils dus. Tekstverwerking met Word for Windows leert je zelf een brief te schrijven, een aan kondiging te maken of zelfs een hele schoolkrant te ver zorgen. Je leert verschillen den lettertypes en indelingen te gebruiken. En als je niet verder komt, kun je bellen met de Helpdesk, waarvan het telefoonnummer voor in het boek vermeld staat. Alleen jammer dat dat laatste slechts kan op werkdagen van 9 tot 12 uur. En dat is nu juist de tijd dat de lezer/gebruiker van deze boe ken op school zit. Binnenkort zullen nog meer delen in deze serie verschijnen. Een paar titels? Rekenen met Lotus 1.2.3. en Computeren met Dos en Windows. Arm Schaap door Ragnhild Scamell en Sally Hobson (ill.). Zirkoon Amsterdam Het Geheim van de Wind door Saskia Minoli. Jan van Arkel, Utrecht, f 25,- Het Weerboek door Valerie Wyatt en Pat Cupples (ill.) en Het Politiekboek door Bas van Lier en Helen van Vliet (ill.). Ploegsma Amsterdam, f 27,50 Programmeren met Q Basic en Tekstverwerken met Word for Windows, Spec trum Utrecht f 17,50. te hit voor de Belgen in Neder land. Zowel The Radios Live als The Sound of Music belandden in de Nederlandse cd-top 20 en een daaropvol gende toernee werd een triomftocht langs volle zalen en druk bezochte festivals. In juni vorig jaar ontvingen The Radios goud voor de verkoop van meer dan vijftigduizend exemplaren van She Goes Nana. The Radios mogen zich sinds kort Cultureel Ambassadeur van Vlaanderen noemen. Deze bijzondere onderscheiding werd de groepsleden onlangs uitgereikt door de Vlaamse minister-president Luc van den Brande en de Vlaamse minister van cultuur Hugo Weckx. Zowel in Nederland als in Bel gië zijn The Radios de laatste tijd veelvuldig te zien en te horen met het nummer Tear drops, een single van het nieu we album Baby Yes. Hierop staan twaalf nummers waar onder Move it right now, dat binnenkort verschijnt als opvolger van Teardrops. Aan de produktie van het album is meegewerkt door Hugh Padg- ham, bekend van zijn werk met onder anderen David Bowie, Sting en Phil Collins. Twee inmiddels aan de bezetting toegevoegde soulzangeressen zorgen op Baby Yes voor de nodige variatie, net als de meer nadrukkelijke invloed van rock&roll die op het album te horen is. Tijdens het concert in Hein kenszand is de Zeeuwse for matie Gringo de speciale gast. Omzwervingen in de muziek wereld brachten de band rond zanger Rinko op vele podia in binnen- en buitenland, een enkele keer op televisie en soms in grote voorprogram ma's, zoals dat van Little Richard. Gringo bestaat uit talentvolle muzikanten. Pak kende, dansbare en herkenba re songs van eigen hand wor den afgewisseld met covers van bands als INXS. DONDERDAG 28 APRIL Flairck met het theatrale muziekprogramma 'Kamers', Stadsschouw burg, Middelburg, aanvang 20 uur. Jazzavond met 'Remake', Arsenaaltheater, Vlissin- gen, aanvang 20.30 uur. VRIJDAG 29 APRIL Jamsessie, De Piek, Vlis- singen, aanvang 20 uur. Concert Oude Muziek 'Conversations galantes'. Burgerzaal Stadhuis, Mid delburg, aanvang 20 uur. Concert van de Limburg se formatie Rowwen Heze, vooroptreden: The Cactus Brothers en Dezz, Sporthal Souburg, Oost-Souburg, aanvang 20.15 uur. Theatergroep Cosmic speelt 'Stampij', Arsenaal theater, Vlissingen, aan vang 20.30 uur. Première van 'Modern Nature' door De Parade, 't Beest, Goes, aanvang 20.30 uur. Bluesband 'Blueprint', Bar American, Middelburg, aanvang 21.30 uur. ZATERDAG 30 APRIL Optreden van de band 'Onwijs 5', Tapperij de Mug, Middelburg, aanvang 14 uur. Poppentheater Sim Bolus speelt 'Ei, ei, dit ben jij'. Ambachtscentrum Goes, aanvang 14.30 uur. Deejee try-out, ieder uur een andere deejee. Jonge rencentrum Midgard, Mid delburg, aanvang 16 uur. Koninginneconcert door het Zeeuws Mannenkoor, Grote Kerk, Goes, aanvang 19.30 uur. Dubbelconcert, 'Warthog' en 'Bonechild', De Piek, Vlissingen, aanvang 22 uur. ZONDAG 1 MEI Voorronde 'Kunstbende 1994', Pauze-act: Robert Brouwer met zijn program ma 'De Tocht naar de Tegenpool', Stadsschouw burg, Middelburg, aanvang 13.30 uur. DINSDAG 3 MEI Carillonbespeling door stadsbeiaardier Sjoerd Tamminga, Grote Kerk Goes, 13.30-14.30 uur. Don Braden-Joris Teepe Kwartet, 't Schuttershof café, Middelburg, aanvang 20.30 uur. GOES Na een aantal tentoonstel lingen in de randstad expo seert de Amsterdamse beeldend kunstenares Met- te Veeninga in de Kleine Galerie in Vlissingen. In de Kleine Galerie toont Vee ninga schilderijen, tekeningen en mignonnettes: kleine draagbare schilderijtjes. 'Mig non' betekent klein en aardig in het Frans en mignonnette is het Franse woord voor schil dersverdriet. De thema's van Veeninga's werk zijn geboorte en dood en 'wat zich daar tussendoor alle maal afspeelt'. Twéé kunstena ressen komen in haar werk in het bijzonder naar voren: beeldhouwster Camille Clau- del (1864-1943) en danseres Isadora Duncan (1877-1927). Beide vrouwen hadden een veelbewogen leven en kwa men tragisch aan hun einde. Claudel stak als beeldhouw ster haar levensgezel beeld houwer Rodin naar de kroon. Haar leven eindigde in 1943 na een verblijf van dertig jaar in een gesticht. Duncan wekte beroering door haar 'vrije dans': op een kaal toneel en op blote voeten, zonder het dwangmatige keurslijf van het klassieke ballet. Duncan kwam om het leven in een ongeluk met een Bugatti. Het werk van Mette Veeninga is te zien in de Kleine Galerie van 1 tot en met 29 mei. De galerie aan de Koudenhoek in Vlissingen is geopend van vrij dag tot en met zondag van 14 tot 17 uur of na telefonische afspraak. In het Stedelijk Museum Vlissingen is van 29 april tot en met 14 augustus de expositie 'Schipperen op de Schelde, 150 jaar Schel- dereglement' te zien. De expositie maakt deel uit van het programma dat voor Sail 94 is ontwikkeld en belicht de 150-jarige geschiedenis van het Scheldereglement. Ruim honderdvijftig jaar geleden sloten België en Nederland een verdrag om de Belgische havens Gent en Antwerpen toegankelijk te houden voor de scheepvaart. Deze havens waren alleen bereikbaar via het Nederlandse deel van de Schelde. Daardoor bevonden zich op de Schelde Belgische en Nederlandse loodsen die elkaar beconcurreerden, waar bij volgens het Schelderegle ment alleen vergelijkbare schepen mochten worden gebruikt. Het leggen van tonnen en boeien om het vaarwater te markeren moest in nauw over leg tussen de twee landen gebeuren en zelfs voor het opmeten van de diepte van de rivier waren specifieke afspra ken gemaakt. Het Scheldere glement heeft de afgelopen honderdvijftig jaar een over heersende rol gespeeld op de Westerschelde. Loodsen die streden om de beste positie, Belgische loodsen in Vlissin gen en Nederlandse loodsen in Antwerpen, regeringen die beslissen over het uitdiepen van het vaarwater en lang overleg wie wat zal betalen. Het is terug te vinden op schil derijen, aquarellen, rivierkaar- ten en modellen van specifieke loodschepen, tonnen, boeien en bakens. Galerie van den Berge, Eveline van Duyl, solopresentatie. Galerie 'Mi Parti', Decoratievormen en accesoires, thema-tentoonstelling. LuchcafQ Stadhuis, Marloe Pluymae- kers, olieverven (t/m 30 april), Willem van der Kop, decoupeertechnieken en papierfantasieën (vanaf 3 mei), geo pend di. t/m za. 9-18 uur. LunchcafQ "De Bult", Gasthuisstraat 22, Toon Stobbelaer, aquarellen (t/m 30 april). Museum voor Zuid- en Noord-Beve land, Lodewijk Karet Broekman, 'Uit wat vergaat ontstaat steeds iets nieuws'. Gezondheidscentrum Magnolia, Lode Rijks, expositie 'Het geloof in de vooruitgang'. Stichting PZZ, Janny de Witte-de Regt, olieverfschilderijen en aquarellen (t/m 30 april). Bibliotheek, Amnesty International, tentoonstelling. KAMPERLAND Restaurant Papilion, Lydia Klop- Steendijk, aquarellen en portretten, geopend ma t/m za. v.a. 10 uur, zo. v.a. 17 uur. KATTEN DlJKE Galerie llona, llona Schmit, naiëve schilderijen, U+S Zilner-Krumne, sie raden, geopend za. van 14-17 uur. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Maurice Göth en Strika Göth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Achter de Houttuinen 50, Martin Richardson, Hologrammen, geopend ma. t/m za van 10.30-17.30 uur Galerie Willem Vader, (L. Noord straat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Roosevelt Studiecentrum, tentoon stelling over leven en werk van drie Roosevelts. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, 01180-16323, staal- en touw- plastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoonstel ling over kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en cray on. Delta Nutsbedrijven, Dicky Gast- Koning, bloemenstillevens in aquarel. Galerie "'t Haentje te Paart", Span jaardstraat 19, Maria Bemelmans. schil derijen, keramiek, plastisch/ruimtelijke sculpturen, geopend do. t/m zo. 14- 16.30 uur. Galerie Het Gouden Briefke, Ansel Sandberg; realistische olieverfschilde rijen, Mèrc van Meegen; bronzen beel den, Tineke v.d. Broek; kikkerkeramiek, Noor Laupman; variaties is glas, Wim Phaff; kikkers en padden in brons. Rabobank, Lange Geere 3, N. Flipse, olieverfschilderijen (t/m 29 april). Zeeuws Museum, een selectie door Geer Pouts. Huis (centrum van energie) Tuin (centrum voor bezinning). Zeeuwse Bibliotheek, De Ammoniet, Gerard Post van der Molen, 'Wat baard den Druk, Niet al Geluk'. Multi Colour, Judith Briars, baby- en kinderpoppen. Zeeuwse Bibliotheek, 'Dorpen op Zuid-Beveland', Kruiningen en Yerseke. Concertzaal, Trees Verwittigen, mengtechnieken en olieverven (t/m 30 april). Kuiperspoort 22, Kees Wijker, 'Op Weg', geopend di. t/m za. 13-17 uur (t/m 29 april). Zeeuwse Bibliotheek, tentoonstel ling 'Geld uit de Belt', voorwerpen die zijn gevonden tijdens archeologisch onderzoek in de bouwput van de gemeentelijke parkeerkelder en het belastingkantoor (t/m 29 april). Stadsschouwburg, Addie Nieuwen- kamp, theater-aquarellen. Artico Galerie, Renate Filius; aquarel, acryl en olieverfschilderijen. Jaap Don ker; keramiek, geopend di. t/m za. 10-16 uur. Zeeuwse Bibliotheek, cursisten van het MIKV, jaarlijkse cursuspresentatie (t/m 29 april). ABN-AMRO Bank, Markt 7, Ankie Kienhuis, keramiek. Vleeshal, Christine Irene Hohenbachler, 'To knit 2, Purl 2'. Het Middelburgs Koffiehuis, Senad Alic, olieverfschilderijen, geopend ma. t/m za. 10-18 uur, zo. 12-18 uur. NEELTJEJANS Delta Expo. wisselexpositie: Cartogra fie, van en over kaarten. Windenergie. tentoonstelling windenergie, dagelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, tentoonstelling 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. OOSTKAPELLE Green White Hotel, buitenplaats lepe- noord, Olga Westrate, keramiek, Ko van Driel, beelden. Zeeuws Biologisch Museum, 'Tot op het bot', over het werk van de prepara teur. OOST-SOUBURG De Zoute Viever, W.N. de Jong, hout snijwerk en Lou Willboordse, vlinder tekeningen. VEERE' Gemeente archief Veere, (Markt 5), Veerse verleden, De gilden, archiefstuk ken, geopend ma. t/m za. 12-17 uur. Grote Kerk, Hans Keukelaar, 'Neha- lennia, een godin in Zeeland'. VLISSINGEN Iguana, (Bellamypark 35), Levende reptielen, amfibieën en insekten, geo pend ma. t/m zo. van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Julia na' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakan tieland). Stedelijk Museum, Schipperen op de Schelde; 150 jaar Scheldereglement (vanaf 29 april). Ziekenhuis Walcheren, 'Hart te Kijk', expositie over hart- en vaatziekten (t/m 29 april). Galerie Hannelore Meyaard, Ron Flemmings. Amerikaanse landschap pen en jazzportretten, olieverfschilderij en. Notariskantoor A.J. Sauer, Lucie Kolff, diverse technieken. De Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Mette Veeninga, schilderijen, tekenin gen en mignonnettes (vanaf 1 mei). WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27. schil derijen, dagelijks WOLPHAARTSDIJK Galerie 'De Hoekweide', Adrianus van Otterloo, schilderijen en werken op papier. DONDERDAG 28 APRIL Alhambra Vlissingen I, 'Schindler's List' 19.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Pelican Brief' 19.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Tombstone' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Wayne's World 2' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Sis ter Act 2' 20 uur. 't Beest Goes, 'Blue' 20.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Farewell to my Con cubine' 20 uur. VRIJDAG 29 APRIL Alhambra Vlissingen I, 'Schindler's List' 19.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Pelican Brief' 19.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Tombstone' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Wayne's World 2' 19 uur. 'De Flat' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Sis ter Act 2' 19 en 21.30 uur. 't Beest Goes, 'Blue' 20.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Farewell to my Con cubine' 20 uur. 'Jamón Jamón' 22.30 uur. ZATERDAG 30 APRIL Alhambra Vlissingen I, 'Schindler's List' 19 uur. 'Naked Gun 33 1/3' 23 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Pelican Brief' 20.15 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Tombstone' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Wayne's World 2' 14 en 19 uur. 'De Flat' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Free Willy' 14 uur. 'Sister Act 2' 19 uur. 'Schindler's List' 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Farewell to my Con cubine' 20 uur. 'Blue' 22.30 uur. ZONDAG 7 MEI Alhambra Vlissingen I, 'Schindler's List' 14 en 19.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Pelican Brief' 19.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Tombstone' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Wayne's World 2' 14 en 19 uur. 'De Flat' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Free Willy' 14 uur. 'Sister Act 2' 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Farewell to my Con cubine' 20 uur. MAANDAG 2 MEI Alhambra Vlissingen I, 'Schindler's List' 19.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Pelican Brief' 19.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Tombstone' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Wayne's World 2' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Sis ter Act 2' 20 uur. DINSDAG 3 MEI Alhambra Vlissingen I, 'Schindler's List' 19.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Pelican Brief' 19.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Tombstone' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Wayne's World 2' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Sis ter Act 2' 20 uur. WOENSDAG 4 MEI Alhambra Vlissingen I, 'Schindler's List' 19.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Pelican Brief' 19.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Tombstone' 14 en 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Wayne's World 2' 14 en 20 uur. Grand Theater Goes, 'Free Willy' 14 uur. 'Sister Act 2' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Farewell to my Con cubine' 20 uur. DONDERDAG 28 APRIL "De Schelp" Domburg, 'Tekenfilmfestival' 14 uur. ZATERDAG 30 APRIL Alhambra Vlissingen I, 'Hanekam de Rocker' 14 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Aladdin' 14 uur. ZONDAG 1 MEI Alhambra Vlissingen II, 'Aladdin' 14 uur. WOENSDAG 4 MEI Alhambra Vlissingen I, 'Hanekam de Rocker' 14 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Aladdin' 14 uur.

de Vlissinger | 1994 | | pagina 9