Cinema Middelburg weer open IMieuw vocaal gezelschap concerteert in Koorkerk Brassbandkampioen speelt in Domburg Inschrijving voorronde De Kunstbende geopend Mummies in 't Beest 3 MAART T/M 9 MAART IN MIDDEN ZEELAND 'THE PIANO' IS DONDERDAG (HER-)OPENINGSFILM Lag het aan de indrin gende gesprekken van het stichtingsbestuur met enkele gemeente raadsfracties of was het de plotselinge actiebe reidheid van de dona teurs die de doorslag heeft gegeven? Het ant woord op die vraag zal menige filmliefhebber gestolen kunnen wor den. Wat telt is het resul taat: de Stichting Cinema Middelburg is voorlopig gered. Vorige week besloot de Middel burgse gemeenteraad met dertien stemmen voor en elf tegen de in het Schuttershofcom plex zetelende bioscoop toch een subsidie toe te kennen van veertigdui zend gulden. Stakende stemmen Opgelucht Verenigingen Gezondheid Buurt/wijk Milieu Verkeer Ouderen ENSEMBLE ZINGT ALLEEN NEDERLANDS WERK Adviseur Woensdag 2 maart 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 11 isf M Hï lïï lïï door Liesbet Ma/lekoote Rock roll is niet dood. Rock roll is gemummificeerd. Althans als het de volgende act in 't Beest in Goes betreft. Zaterdag 5 maart treedt aldaar het Ameri kaanse kwartet The Mummies op, vanaf 22 uur. The Mummies, die hun muziek uitsluitend op Ip's uitbrengen, brengen volgens de programma- teur van 't Beest zo'n 'volkomen gestoorde live-act' dat de groep in België en Duitsland als cult- band nummer 1 geldt. En met 'gestoord' heeft hij het nog niet over de zestiger-jaren- garagepunk die de band produ ceert, noch over het gammele in strumentarium of het feit dat de bassist zijn gitaar regelmatig aan het podium spijkert. Het voorprogramma wordt ver zorgd door de uit Duitsland af komstige The Astronauts, die in toepasselijke outfit surfintro's brengen in het verlengde van de Trashmen en Spotnicks. The Mummies. Het antwoordapparaat van de Stichting Cinema Middelburg meldde vorige week triomfan telijk en met 'bijzonder veel genoegen' dat de eerstvolgen de filmvoorstelling ('The Pia no' van Jane Campion) voor donderdag 3 maart staat ge pland. De duidelijk waarneem bare opluchting is begrijpelijk. Met het besluit van de ge meenteraad is eindelijk een punt gezet achter de slepende subsidie-aanvraag van de Stichting Cinema Middelburg. Onder het motto 'als je zelf niets doet, kun je het niemand verwij ten als de bioscoop verdwijnt' hadden zo'n zestig van de drie honderdvijftig donateurs zich en kele dagen voor de raadsvergadering in het Schut tershoftheater verzameld om ac tieplannen te smeden. De cinema moest, hoe dan ook, weer open. Veel meer dan extra publiciteit zoeken bij Omroep Zeeland, Ra dio Maximaal en andere media durfden de meesten echter niet aan, want tijdens de raadsverga dering met spandoeken op de pu blieke tribune gaan zitten zou de meningen van de raadsleden op het moment supreme wel eens verkeerd kunnen beïnvloeden. Eén spandoekje was er, vorige week: 'Geen gezeur, het film theater moet weer open'. Als op 24 januari, de voorlaatste keer dat de gemeenteraad de aanvraag behandelde, een SGP/RPF/GPV-raadslid niet voor tijdig de zaal had verlaten, was de balans al eerder doorgeslagen - maar dan in het nadeel van de cinema. De SGP/RPF/GPV-fractie is tegen een filmvoorziening in Middelburg vanwege de 'geeste lijke vervuiling'. De overige raadsleden waren die 24ste ja nuari verdeeld: twaalf stemden voor en twaalf tegen. De staken de stemmen gaven cinema directeur Rinus Roepman en zijn bestuur nog even tijd om de te genstemmers van mening te doen veranderen. De crux zat hem in tienduizend gulden. Het bestuur van de Stichting Cinema Middelburg weigerde met een subsidie van dertigduizend gulden genoegen te nemen, omdat dat volgens di recteur Roepman in hun ogen zou getuigen van 'slecht mana gement'. Nu akkoord gaan met dat bedrag zou volgens de bestuurders betekenen dat de stichting volgend jaar zou moe ten stoppen met een tekort in kas. Een voorstel van Groen Links, D66 en de Partij van de Ar beid om er tienduizend gulden bij te doen, kon geen genade vinden in de ogen van klein rechts, de VVD en het CDA. De VVD-fractie vond dat de cinema nog maar eens 'de stofkam door de begro ting' moest halen en het CDA wist niet waar de gemeente die extra tienduizend gulden van daan moest halen. Daarop besloten de leden van het bestuur contact te zoeken met CDA en VVD om standpunt en begroting van de stichting nader uit te leggen. Roepman trof toen, zoals hij twee weken geleden aan zijn donateurs verklaarde, een 'welwillende houding' aan bij het CDA en hij had het gevoel dat de fractieleden begrepen dat het hier om een reële begroting han delde. Kennelijk had Roepman in elk geval een snaar geraakt bij het CDA-fractielid V. Brekelmans- Pijnenburg, want zij stemde op 21 februari vóór het subsidie- voorstel en bracht daarmee de uitslag op dertien tegen elf - we derom had een van de raadsle den van SGP/RPF/GPV de raadszaal vroegtijdig verlaten. 1 Rinus Roepman. Terwijl directeur Roepman na alle inspanningen geniet van een wel verdiende vakantie, vertelt Cinema-stafmedewerker Jan Koole 'heel erg blij en opgelucht' te zijn met het behaalde succes. „Eerlijk gezegd had ik het niet meer verwacht toen ik hoorde dat het CDA en bloc tegen zou stemmen. Kennelijk heeft het ge sprek met de fractie toch resul taat gehad." Voor het Filmfestival, waarvoor de Stich ting Cinema Middelburg even eens een subsidieverzoek had ingediend, heeft de gemeente raad geen toezegging gedaan. „Maar de provincie heeft met de hand over het hart gestreken," zegt Koole. „Normaal gesproken geeft de provincie alleen susidie voor het festival als de gemeente meedoet, maar voor dit jaar moet het maar zonder, zeiden ze." Hoe het gevecht om de subsidie volgend jaar zal uitpakken, daar valt volgens Koole 'geen pijl op te trekken'. „Voorlopig gaan we ge- h- woon door. We zullen in elk geval pÜ spoedig een nieuw subsidiever- zoek indienen. Verder gaan we aan de slag om plannen te be- denken waarmee we een groter, breder publiek kunnen trekken Q (tijdens de donateursbijeenkomst is gesproken over kinderfilms, projecten voor scholen en van tijd tot tijd een commerciële 'knaller' programmeren - red.). En we vragen de donateurs eens goed in hun omgeving rond te kij ken om extra leden te werven." De regerende nationale brass bandkampioen Concordia uit Vinkeveen verzorgt zondag 6 maart, samen met harmonie Voorwaarts uit Koudekerke, een concert in De Parel in Domburg. Het concert begint om 16 uur. Voorwaarts speelt een deel uit het programma van de aanstaan de uitvoering op 25 en 26 maart in Koudekerke. Concordia bereidt zich met het optreden in Dom burg voor op het topconcours voor de vaandelafdeling, 19 maart in Arnhem. Brassband Concordia is opge richt in 1898 als fanfareorkest. In 1931 promoveerde het naar de hoogste afdeling en in 1966 werd de overstap gemaakt naar een brassbandbezettting. Concordia werd in 1971 de eerste Neder landse brassbandkampioen. Het werk dat Concordia op het volgende concours, waarop de nationale titel moet worden ver dedigd, ten gehore brengt is Eng lish Heritage van de Brit George Lloyd. Het is een van de werken die Concordia ook in Domburg zal spelen. Dirigent van de brass band is Danny Oosterman, do cent aan het Sweelinck Conservatorium in Amsterdam en arrangeur. Harmonie Voorwaarts uit Koude kerke staat onder leiding van Wim van Wallenburg. Met hem behaalde Voorwaarts in oktober op het KNF-concours in Middel burg promotie naar de afdeling 'uitmuntendheid'. DONDERDAG 3 MAART Jasperina de Jong, 'Een vrouw van niets', twee korte to- neelstukkken, Stadsschouw burg, Middelburg, aanvang 20 uur. Finalisten Amsterdams Klein- kunstfestival. Arsenaaltheater, Vlissingen, aanvang 20.30 uur. Optreden van Robert Berger, De Piek, Vlissingen, aanvang 22 uur. VRIJDAG 4 MAART Theatergroep Tjoem speelt 'Egeltje Prik en de Watersteen', Zeeuwse Biologisch Museum, Oostkapelle, aanvang 11, 13.30 en 14.45 uur. Berdien Stenberg Ensemble met het theaterconcert 'In de piste'. Stadsschouwburg, Mid delburg, aanvang 20 uur. Jamsessie, De Piek, Vlissingen, aanvang 20 uur. 'Milarepa', theater door Hel- mert Woudenberg, 't Beest, Goes, aanvang 20.30 uur. De Zeeuwse Komedie speelt 'Sade', Vestzaltheater, Vlissin gen, aanvang 20.30 uur. ZATERDAG 5 MAART Poppentheater Sim Bolus speelt 'Ei, ei, dit ben jij'. Am bachtscentrum Goes, aanvang 14.30 uur. 'Circus Papillonsky', door Mid delburgs Musical- en Operettege zelschap 'Groep Papilion', Concert- en Gehoorzaal, Middel burg, aanvang 20 uur. Mark Kingsford met zijn comedie-solo 'Zoll, 'n grensge val', Stadsschouwburg, Middel burg, aanvang 20.30 uur. Theatergroep De Zon speelt 'In het Oosten', Arsenaaltheater, Vlissingen, aanvang 20.30 uur. Optreden van de Zeeuwse for matie 'Drowning Accidents', Jon gerencentrum Midgard, Middelburg, aanvang 22 uur. Concert door 'The Mummies', in het voorprogramma 'The Astronauts', 't Beest, Goes, aan vang 22 uur. ZONDAG 6 MAART Paul van Ruweel, oude jazz (1910-1960), The Duke. Middel burg, aanvang 16 uur. Concert, 'Brassband Concor dia' en 'Harmonie Voorwaarts', 'De Parel', Domburg, aanvang 16 DINSDAG 8 MAART Carillonbespeling door stads- beiaardier Sjoerd Tamminga, Gro te Kerk Goes, 13.30-14.30 uur. WOENSDAG 9 MAART Fronteras, Zuid-Amerikaanse muziek- en dansproduktie door Ensemble Yuca, Stadsschouw burg, Middelburg, aanvang 20 GOES Dierenfestival - SKW de Hay- man en kinderboerderij de Klep perhoeve houden donderdag 3 maart een Groot Voorjaarsvakan tie Dierenfestival voor kinderen van 4 tot 12 jaar uit de Ma- gistraatwijk, Erasmuswijk, Rey- ershove en Dauwendaele. Voor kinderen van 10 tot 12 is er een dierenquiz, 7 tot 9-jarigen mogen een dierenpaspoort maken en voor 4 tot 6-jarigen is er een knuffelhoek. De activiteiten du ren van 14 tot 15.30 in de kinder boerderij aan het Meiveldpasd in Middelburg-Zuid. Vakantiepartners - De afdeling Zeeland van de Vereniging Va kantie Partners (VVP) houdt za terdag 5 maart haar eerste halfjaarlijkse bijeenkomst, in Ont moetingscentrum Dauwendaele in Middelburg, tussen 14 en 17 uur. De VVP brengt haar alleen- gaande leden bij elkaar, die ver volgens als vakantiepartners of als gezelschap met vakantie gaan. De bijeenkomst is ook toe gankelijk voor niet-leden. Het programma voorziet onder meer in een toelichting op de doelstel lingen en de werkwijze van de VVP, maar vooral in het leggen van contacten tussen de aan wezigen. Borstvoeding - De borstvoe dingsorganisatie La Leche League houdt 10 maart in Middelburg een informatiemorgen over het oplossen en voorkomen van pro blemen bij borstvoeding. Belang stellenden zijn, eventueel met kind, welkom om 9.30 uur op Ewisland 12 in Middelburg. Blaastraining - Thuiszorg Wal cheren houdt vanaf 14 maart tus sen 19.30 en 21.30 uur ach,t bijeenkomsten in het wijkge- bouw aan de Roozenburglaan in Middelburg, waarin vrouwen met lichte tot matige klachten van on gewild urineverlies een blaastrai ning kunnen volgen. Tijdens de bijeenkomsten krijgen de deelne mers informatie over incontinen tie en worden oefeningen gedaan voor bekkenbodemspieren. Zeelandbrug - In de vroege och tend van 4 en 9 maart is de Zee landbrug tussen 2 en 4 uur afgesloten voor alle verkeer. In de nachtelijke uren wordt onder houd uitgevoerd aan de dwars- krachtdeuvels. De deuvels zitten tussen de voegen van de betone lementen van de brug. Om ze op de goede hoogte te kunnen af stellen is het nodig dat zich op de brug geen verkeer bevindt. Het verkeer wordt op de toeleidende wegen tot de Zeelandbrug op de stremming attent gemaakt, waarbij naar de alternatieve route over de stormvloedkering wordt verwezen. Oranjezon - De stichting Mic- Mec Walcheren houdt maandag 7 maart een thema-avond in De Kloek in Vlissingen over het be heer van het natuur- en water wingebied Oranjezon. R. Struyk, voorzitter van de natuurvereni- ging Walcheren KNNV, verzorgt een dialezing waarin hij uitlegt dat maatregelen als het dempen van watergangen en het weiden van vee zullen leiden tot een meer gevarieerde flora en fauna. Zaterdag 12 en 19 maart leidt G. Wösten tussen 10 en 12 uur een rondwandeling door het duinge bied Oranjezon. Belangstellenden kunnen zich hiervoor opgeven via de intekenlijst bij de tentoonstel ling 'Het Water en Wij' in De Kloek of telefonisch bij het MEC: 01184 -17039. Zonnebloem - De Zonnebloem en de Unie van Vrijwilligers in Middelburg houden donderdag 3 maart een speldag in De Boog in Middelburg. Vanaf 11 uur kunnen ouderen zich hier vermaken met diverse gezelschapsspelen. De prijs voor deelname bedraagt vijf gulden, inclusief een lichte lunch. Thuiszorg- De Stichting Welzijn Ouderen en de Commissie Wel zijn Ouderen Zoutelande houden 11 maart een themamiddag over het onderwerp Thuiszorg. Direc teur L. Phernambucq van de Stichting Thuiszorg Walcheren geeft in Middendorp vanaf 14 uur informatie voor ouderen uit Zou telande. Het recent in Bussum opgerichte professionele vocaal gezelschap 'ensemble neerlandica' presen teert zaterdag 5 maart de pro- duktie Het Begin in de Koorkerk in Middelburg. Het concert be gint om 20.15 uur. Met Het Begin wil het ensemble een relatie leg gen tussen de Romanisten Jac ques Arcadelt en Cyprian de Rore en twintigste-eeuwse com ponisten als Ton de Leeuw, Daan Manneke en Marius Flothuis. Het ensemble neerlandica pre senteerde zich voor het eerst in de Beurs van Berlage in Amster dam op 13 februari. Het gezel schap baseert haar programma's op vocale muziek van Nederland se bodem, vanaf omstreeks veer tienhonderd tot heden, omdat dit muzikale materiaal volgens het ensemble bij gebrek aan een pro fessioneel vocaal gezelschap te weinig wordt uitgevoerd en als gevolg daarvan 'in de archieven ligt te verstoffen'. Het ensemble neerlandica wil dit repertoire op nieuw onder de aandacht van het publiek brengen. De vaste kern van het ensemble neerlandica telt acht beroepszan gers. Daarnaast kent het gezel schap een aantal vocalisten 'ter artistieke assistentie' bij grotere produkties. Een van de bijzonder heden is dat het ensemble zon der dirigent uitvoert. Wel zijn een aantal vaste gastdirigenten (aan geduid als 'muzikaal adviseur') aangetrokken ter voorbereiding van concerten en theaterproduk- ties. De eerste adviseur is Win- fried Maczewski, dirigent van het koor van de Nederlandse Opera en het Amsterdamse Toonkunst koor. Hij is verantwoordelijk voor het programma Het Begin. De produktie Het Begin omvat The Magic of Music en The Birth of Music van Ton de Leeuw, ma drigalen van Jacques Arcadelt en Cyprian de Rore, Nunc in Sonis van Daan Manneke en Music for USC van Marius Flothuis. De pro duktie wordt uitgevoerd door de vaste kernleden van het ensem ble neerlandica, bestaande uit twee sopranen, twee tenoren, een mezzo-sopraan en een alt mezzo en twee bas- baritonstemmen. De zakelijke en artistieke leiding van het gezel schap is in handen van Els van Moorsel. De Kunstbende organiseert ook dit jaar voor jongeren tussen 14 en 18 jaar een landelijke wed strijd op het gebied van kunst en cultuur. De inschrijving voor de Zeeuwse voorronde staat sinds vorige week open en loopt nog tot 15 april. De winnaar van de Zeeuwse voorronde gaat niet al leen naar de landelijke finale, maar krijgt nog een extra be loning. De Kunstbende is een landelijke wedstrijd, bedoeld om de jeugd van Nederland uit te dagen zelf actief aan de slag te gaan met kunst en cultuur. In alle provin cies worden voorrondes gehou den, waarvoor jongeren zich kunnen inschrijven met inzendin gen op diverse gebieden, zoals theater, dans, muziek, fotografie, taal en dergelijke De Zeeuwse voorronde wordt 1 mei gehouden in de Middelburgse Stads schouwburg. Inschrijffolders zijn verkrijgbaar op middelbare scho len en in bibliotheken. Het centrale thema van ue Kunstbende 1994 is 'Zwart-Wit en alles wat er tussen zit'. De op dracht aan de deelnemers luidt om in een zo origineel mogelijke inzending dat thema tot uitdruk king te brengen. Tijdens de voor ronde in Middelburg worden alle inzendingen door deskundige ju ry's beoordeeld. In elke discipline komen uiteindelijk drie winnaars uit de bus. Zij mogen een 'cultu rele wens' in vervulling laten gaan, waarvoor De Kunstbende Zeeland suggesties kan aandra gen, en krijgen een kunstbende verrassingspakket. De eerste-prijswinnaars zijn in de Zeeuwse voorronde extra goed af. Niet alleen mogen zij mee doen aan de landelijke finale, 25 juni in Muziekcentrum Vreden- burg in Utrecht. Zij krijgen boven dien in het weekeinde van 4 en 5 juni een workshop aangeboden, waarin zij onder begeleiding van bekende vakmensen hun inzen ding de 'finishing touch' kunnen geven. Galerie van den Berge, Peter Bree- voort, schilderijen, Robert Wevers, schilderijen en flockprints (vanaf 6 maart). Galerie 'Mi Parti', kasten en meubel- projecten van één of meerdere vorm gevers. Luchcafé Stadhuis, Francisca Bongaerts-Verdonk, diverse technie ken, geopend di. t/m za. 9-18 uur. Délifrance, Lange Kerkstraat 21, Co Coppoolse, balletfoto's. Lunchcafé 'De Bult', Gasthuisstraat 22, Toon Stobbe/aer, aquarellen Oosterscheldeziekenhuis, Fotonatio- naal 1993, Nederlands amateurfoto grafie. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Lydia Klop- Steendijk, aquarellen en portretten, geopend ma t/m za. va. 10 uur, za v.a. 17 uur. KATTENDIJKE Galerie llona, llona Schmit, naï-ve schilderijen, UiS Zölner-Krumne, sie raden, geopend za. van 14-17 uur. Galerie Bekenes, Dineke Covens, aquarellen. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Maurice G- a2-th en Sèrika G-a2-th, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Achter de Houttuinen 50, Martin Ri chardson, Hologrammen, geopend ma. t/m za van 10.30-17.30 uur Galerie Willem Vader, (L. Noordstraat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Roosevelt Studiecentrum, ten toonstelling over leven en werk van drie Roosevelts. Atelier Anneke Ruimschotel. Groot Mede 66, 01180-16323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. af spraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoonstel ling over kerken in Middelburg. Zeeuwse Bibliotheek. Ko de Jonge, 'arts/start'. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink. Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Neder- hand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Delta Nutsbedrijven, Dicky Gast- Koning, bloemenstillevens in aquarel. Galerie "t Haentje te Paart', Span jaardstraat 19, Kees van der Vossen, acryl- en temera schilderijen, geopend da t/m za 14-16.30 uur. Het Middelburgs Koffiehuis, Lange- viele 61, Jopie Steijn, olieverfschilde rijen en aquarellen. SPD-Zeeland, Singelstraat 9-11, kunstwerken van mensen met een verstandelijke handicap Kuiperspoort 22, Jan Zembsch, 'amor omnia vincit', geopend di. t/m za. 13-17 uur. Galerie Het Gouden Briefke, Adri Kar man, vogels, landschappen en zeege zichten. Rabobank, Lange Geere 3, Dawei, Mafu en Zhuang Hong Yi, schil derijen. Zeeuws Museum, een selectie door Geer Pauls, Huis (centrum van ener gie) Tuin (centrum voor bezinning). Zeeuwse Bibliotheek, Elke Wenn- mann, 34 schilderijen op zijde met Zeeland als onderwerp. Zeeuwse Bibliotheek. Gedwongen werk in Nazi-Duitsland 1940-1945, expositie Multi Colour. Schildersgroep van wijkvereniging 't Zand, olieverfschil- derijen. NEELTJE JANS Delta Expo. wisselexpositie: Carto grafie, van en over kaarten. Winde nergie. tentoonstelling windenergie, dagelijks geopend van 10-17 uur. OOSTKAPELLE Green White Hotel, buitenplaats le- penoord, Olga Westrate, keramiek, Ko van Driel, beelden. Zeeuws Biologisch Museum, 'Tot op het bot', over het werk van de prepa rateur VEERE Gemeente archief Vee re. (Markt 5), Veerse vededen, De gilden, ar chiefstukken, geopend ma. t/m za. 12-17 uur. VLISSINGEN Iguana, (Bellamypark 35), Levende reptielen, amfibieën en insekten, ge opend ma. t/m za van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Juli ana' zeven wissellijsten met toeristi sche promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Milieu-Educatie-Centrum 'de Kloek', 'Het water en wij', geopend wa t/m za. 13.30-16.30 uur. Podium 2x2 kwadraat. Lange Zelke 91, Ursula Troost, 'Euro Packer', ge opend wa t/m vr. 12-17 uur en da 18-20 uur. Stadhuis (hal), foto's over politieke moorden en 'verdwijningen', van Am nesty International (t/m 4 maart). Bellamy 19, Ronald Mullié, Ultra marijn. Stedelijk Museum. 225 jaar Konink lijk Zeeuws Genootschap, ma t/m vr 10 -17 u, za en zo 13-17 u. Notariskantoor A.J. Sauer, Margriet Prins-Kapelle, olieverfschilderijen, aquarel en gemengde technieken. Gevangentoren. Joke Nederhand, crayon en aquarellen, paarden en vrouwenfiguren. 'De Kleine Galerie'. Koudenhoek 32, Martin Zwennis, schilderijen, ge opend vr. t/m za 14-17 uur en op af spraak (t/m 6 maart). DAS-aula, Verlengde Bonedijkestraat, Joost Heeren, expositie 'Rond de Schelde'. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schil- derijen, dagelijks WOLPHAARTSDIJK Galerie 'De Hoekweide', Leo de Jong, schilderijen en tekeningen. DONDERDAG 3 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Mrs. Doubtfire' 14 en 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Free Willy' 14 en 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'The Three Musketeers' 14 en 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Hou se of the Spirits' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Mrs- Doubtfire' 20 uur. 't Beest Goes, 'Vacas' 20.30 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'The Piano' 20 uur. VRIJDAG 4 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Mrs. Doubtfire' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Free Willy' 14. 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'The Three Musketeers' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'De molition Man' 19 uur. 'House of the Spirits' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Mrs. Doubtfire' 19 en 21.30 uur. 't Beest Goes, 'Vacas' 20.30 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'The Piano' 20 uur. 'Belle van Zuylen' 22.30 uur. ZATERDAG 5 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Mrs. Doubtfire' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Free Willy' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'The Three Musketeers' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'De molition Man 19 uur. 'House of the Spirits' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Mrs. Doubtfire' 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'The Piano' 20 uur. 'Belle van Zuylen' 22.30 uur. ZONDAG 6 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Mrs. Doubtfire' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Free Willy' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'The Three Musketeers' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'De molition Man' 19 uur. 'House of the Spirits' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Mrs. Doubtfire' 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'The Piano' 20 uur. MAANDAG 7 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Mrs. Doubtfire' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Free Willy' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'The Three Musketeers' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Hou se of the Spirits' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Mrs. Doubtfire' 20 uur. DINSDAG 8 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Mrs. Doubtfire' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Free Willy' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'The Three Musketeers' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Hou se of the Spirits' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Mrs. Doubtfire' 20 uur. WOENSDAG 9 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Mrs. Doubtfire' 14 en 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Free Willy' 14 en 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'The Three Musketeers' 14 en 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Hou se of the Spirits' 20 uur. Grand Theater Goes. 'Mrs. Doubtfire' 20 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'The Piano' 20 uur. DONDERDAG 3 MAART Alhambra Vlissingen IV, 'Alad din' 14 uur. VRIJDAG 4 MAART Alhambra Vlissingen IV, 'Alad din' 14 uur. ZATERDAG 5 MAART Alhambra Vlissingen III, 'Oli vier' 14 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Alad din' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Aladdin' 14 uur. ZONDAG 6 MAART Alhambra Vlissingen IV, 'Alad din' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Aladdin' 14 uur. MAANDAG 7 MAART 'De Schelp' Domburg, 'Teken- filmfestival' 19 uur. WOENSDAG 9 MAART Alhambra Vlissingen IV, 'Alad din' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Aladdin' 14 uur.

de Vlissinger | 1994 | | pagina 11