is? is» ïte iEf in? iw Dezz op internationale toer dankzij Italiaans uitstapje De meesters bekeken Til Meijeren laat Shirley ontwaken Tijdschrift voor traumaverwerking 'Biker'rock in de Piek Wilhelminadorp centraal in dorpententoonstelling 3 FEBRUARI T/M 9 FEBRUARI IN MIDDEN ZEELAND Dezz heeft een werkva kantie van een week achter de rug. De ali round-band bivakkeerde een week in de sneeuw van de Italiaanse Dolo mieten. „Het was een feest", verwoordt zanger-gitarist Herman van Berendonk de erva ring van de band die in derdaad veel op feesten en partijen wordt uitge nodigd. En wat mis schien voor hèt zestal nog belangrijker was: „We hebben contacten opgedaan. Al zo'n tien jaar werken we in de provincie. Nu kunnen we ook eens erbuiten op treden". Prima naam Internationaal GEZIEN Ad Hanneman GELEZEN Woensdag 2 februari 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 9 DONDERDAG 3 FEBRUARI GOES DONDERDAG 3 FEBRUARI Dezz wil dus zijn vleugels uits laan en vond in het Italiaanse plaatsje Lutago mogelijkheden, mensen die wel een contract wil den afsluiten. „We spelen binnen kort in Keulen en in Nijmegen. Dezz in de sneeuw. VInr: Philip Stobbelaar, Herman van Berendonk, Albertina Vergauwen, Ed Sto/tink, Harald Hoevenaar en Theo Dunes. Iemand uit België zei dat hij ons ook wilde hebben". Teletravel uit Roosendaal had de Zeeuwse band uitgenodigd om Nederlanders te vermaken tijdens het apres ski of tijdens een dans avond. Een opdracht die de Zeeu wen makkelijk aankonden. Im mers, in de provincie hebben ze door hun feestelijke muziek een prima naam opgebouwd. De vele fans die herhaaldelijk meegaan om de met zorg ingestudeerde De kunstenaar in de docent. Zo'n zeshonderd cursisten komen we kelijks naar het Middelburgs Insti tuut voor Kunstzinnige Vorming (MIKV) om daar onder begelei ding van een docent te tekenen, schilderen, boetseren, dansen of fotograferen. Om nu eens de kunstenaar in iedere docent te belichten is van 18 januari tot en met 12 februari in de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg de ex positie 'Beeldvorming' te zien, met werk van de docenten. Bij de tentoonstelling in de Zeeuwse Bibliotheek is een bege leidend boekje gemaakt, waarin docenten een korte visie op de eigen artistieke produktie en op hun werk als docent geven. Het werk van een aantal kunste naars/docenten wordt in het boekje besproken door kunstre censent Nico Out. Ook in de ex positie zelf, bij een object van fotografe Sophia van de Heuvel, is een stukje commentaar van Out terug te vinden. De expositie is in de Zeeuwse Bi bliotheek te vinden op de begane grond en in het restaurant. Veruit de meeste ruimte wordt ingeno men door de vijf in wit marmer uitgevoerde, gestileerde beelden van Jaap Heuvingh. Zijn werk is te zien in de expositieruimte op de begane grond. Het vangt daar door de grote ramen de blik van de toeschouwer nog voor hij bin nen is. In het restaurant zijn voor al schilderijen te vinden. Het MIKV bestaat deze maand vijf jaar; de tentoonstelling is dan ook een soort jubileumexpositie. Het Instituut is voortgekomen uit het provinciale samenwerkings verband ZIKV. Nog altijd werkt een groot aantal voormalige ZIK V-docenten bij het MIKV, maar er zijn ook nieuwe bijgeko men. Het MIKV heeft kunste naars/docenten in dienst die naast hun vakopleiding een crea tief/pedagogische scholing heb ben genoten. covers aan te horen tijdens zoge naamde vrije optredens spreken eveneens boekdelen. Jammer - zo oordeelt Van Berendonk - dat er nooit echt aan de wegen bui ten Zeeland is getimmerd. Aan de andere kant - zo redeneert hij - had Dezz zoveel werk dat er voor promotie weinig tijd over bleef en ook eigenlijk niet nodig was. Zeker niet omdat de bandle den er nog een volle baan naast hebben. De formatie trad tijdens haar snoepreisje vier keer op. Twee keer aan de voet van een piste, in een soort carrousel waar de winstersport vierende meute de skidag borrelend afsloot en twee keer in een discotheek. „We wa ren uitgenodigd voor de Neder landers. Maar het was opvallend hoe perfect ook de buitenlanders reageerden. Zowel de Italianen als de Duitsers kregen we los. En dat zien we als onze taak", meldt de zanger die er om bekend staat dat hij talrijke beroemde zangers vlekkeloos immiteert. Herman van Berendonk vindt het jammer dat ze maar twee keer Het is te hopen dat Til Meijeren (actrice) en Wil Koelewijn (re gie) blijven doorgaan met sa men toneel maken. Vorige week bracht het duo Shirley Valentijn van Willy Russel twee keer in het Vlissingse Vestzak- theater. De opvallend veel vrouwelijke bezoekers hadden niets dan lof voor de monoloog van Meijeren. Bijna anderhalf uur boeide de Middelburgse de bezoekers met het meer dan portretteren van een vrouw van middelbare leeftijd die ont dekt dat er in haar leven nog een leven schuilt. Shirely Valentijn gaat over een vrouw die maar nipt het hoofd boven water houdt in de sleur van haar dagelijkse bestaan. Haar huwelijk is ontdaan van elk stukje branding en de kin deren zijn de deur uit. Dankzij een tot het feminisme bekeer de vriendin ontwaakt het stuk je verlangen dat ze diep in haar hart verborgen houdt. Een ver langen naar avontuur en meer diepte in haar saaie leven. Met die vriendin gaat ze uiteindelijk stiekem naar Griekenland en daar krijgt haar leven zin. Ze is nog niet afgedaan en - dat wil Russell kennelijk zeggen met zijn stuk dat ook verfilmd is - leven en genieten heeft niks met leeftijd te maken. Het avontuur waar Shirley Valentijn als jonge meid zo naar had ver langd wordt op een presenteer blaadje opgediend. Meijeren droeg het stuk op als of ze uit ervaring sprak. Geen overdreven poespas, maar rea listisch en bovendien vakkun dig. Ze vermeed haarspeld bochten en confronteerde haar publiek met de waarheid die wellicht in iedereen, schuilt. Aan lachjes van sommige aan wezige dames kon worden af geleid dat ze herkenden wat Meijeren speelde. En die wis selwerking stimuleerde de ac trice om nog realistischer te spelen en het publiek niet de kans te geven in te dutten. Een monoloog is moeilijk. Een acteur of actrice moet het in zijn/haar eentje klaren. Het pu bliek kan gefixeerd raken door het spel, maar kan zich ook af wenden om de eentonigheid te doorbreken. Alleen acteurs (m/v) met vakkennis en gevoel voor de waarde en inhoud van het stuk kunnen in staat wor den geacht de spanning er in te houden. Door dat gegeven is de speler enorm afhankelijk van de gemoedstoestand van de kijkersgroep. In een 'nor maal' toneelstuk kunnen meer dere acteurs elkaar opvangen en wordt de wisselwerking voor het grootste deel bepaald op het podium. Meijeren en Koelewijn hebben nu voor de tweede keer een avondvullend programma mo nologen neergezet. Het lijkt er op alsof ze elkaar hebben ge vonden en dat ze samen tot nog grootsere dingen in staat zijn. Ietwat op de achtergrond blijkt Wim Burk in staat te zijn om decors te bouwen die Mei jeren de kans geven haar talen ten voluit te exposeren. Overigens wordt het stuk op zondag 13 februari (aanvang 15 uur) geprolongeerd, ook nu in het Vestzaktheater. Kaarten kunnen worden besteld via te lefoonnummer 01184-16041 en 01180-36162. Bij de Middelburgse Stichting Petra is onlangs het eerste exemplaar van het tijdschrift 'Geknakt Riet' verschenen. De samenstellers, de psychologen Marrie van der Feen en Franci- ne Albach, noemen het een 'tijdschrift voor traumaverwer king', waarvan in Nederland geen tweede bestaat. 'Ge knakt Riet' wordt vier keer per jaar uitgegeven door het Plat form Geknakt Riet, dat op 11 december 1993 in Middelburg is opgericht ter ondersteuning van vrouwen die in hun jeugd seksueel zijn misbruikt door verwanten. De titel 'Geknakt Riet' is ont leend aan het gelijknamige platform, dat volgens Van der Feen wordt gemotiveerd door de woorden van Jesaja (42:3): 'Het geknakte riet zal Hij niet verbreken en de kwijnende vlaspit zal Hij niet uitdoven; naar waarheid zal Hij het recht openbaren.' Van der Feen en Albach besloten echter, als te gengif tegen alle droefheid waarmee zij in hun werk wor den geconfronteerd, als sym bool voor het platform een geknakt limonaderietje te kie zen. Albach en Van der Feen hopen dat het tijdschrift een bron van herkenning, troost en thera peutische mogelijkheden en adviezen is voor de doelgroep: getraumatiseerde vrouwen. Daarnaast willen ze door het blad 'een hand uitsteken naar getraumatiseerde mannen'. Deze zijn namelijk, vanwege 'allerlei overgevoeligheden van getraumatiseerde mensen', niet welkom tijdens de trauma- verwerkingsweekeinden die de Stichting Petra al enige tijd voor vrouwen organiseert. Ook hulpverleners kunnen vol gens de samenstellers veel le ren van wat er te lezen is in het tijdschrift. Omdat 'Geknakt Riet' ook een spreekbuis wil zijn voor de doelgroep is er veel ruimte voor persoonlijke brie ven, gedichten, verhalen en te keningen van incestslachtoffers. Daarnaast willen de samenstellers voor lichting geven over relevante onderwerpen en mag het tijd schrift een verlengstuk zijn van de therapeutische arbeid van de beide psychologen. Daarom worden diverse deskundigen uitgenodigd een bijdrage te le veren op hun specifieke vak gebied. In het eerste nummer is de le zing van Francine Albach op genomen, die zij, kort na haar promotie aan de Universiteit van Amsterdam, op 11 decem ber 1993 voordroeg bij de oprichting van het Platform Geknakt Riet in de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg. Ver der is een artikel over de sek suele gevolgen van incest opgenomen, van de hand van Marrie van der Feen. Overige ruimte wordt ingenomen door persoonlijke bijdragen van in cestslachtoffers, hier en daar ingeleid en begeleid door com mentaar van Van der Feen. De illustraties zijn eveneens van een slachtoffer. De Stichting Petra hoopt dat traumaverwerking mede door het tijdschrijft haar ontwikke lingsachterstand in de reguliere psychiatrie zal weten in te lo pen. konden optreden in de carrousel bij de skipiste. „Daar was name lijk echt feest. De mensen deden fantastisch mee. We lieten bij voorbeeld om beurten de natio naliteiten meezingen. De ene keer de Duitsers, daarna de Italia nen en dan de Belgen en Neder landers. Ik heb gemerkt dat de mmanier waarop we de muziek maken dus ook internationaal aanslaat. En dat", zo constateert hij, „was een hoogtepunt van de reis". Niets dan positief dus. Hoewel: „Jammer was dat we maar twee keer konden spelen in de carrou sel. Bovendien was dat tegen het einde van de week. Als we er de eerste dagen hadden gespeeld, was wellicht nog een aantal uit nodigingen gevolgd in andere ge legenheden. Dat weten we nu voor volgend jaar. Het enige min puntje is dat we meer hadden willen spelen". Hoewel zangeres Albertina Ver gauwen haar polsbanden ver zwikte en in het gips moest - „Dat gebeurt snel in Italië" - ge noot het zestal van de skisport. „We hebben elkaar bovendien veel beter leren kennen. In zo'n week praat je ook eens over an dere zaken dan muziek. Het schept een nog stevigere band. Je hoort nu dingen van elkaar die bij repetities nooit bovenkomen". Dankzij die werkvakantie is er weer wat meer toekomst perspectief, meldt Van Beren donk. „We willen uiteindelijk toch ook een cd maken. Ook zou een demo van Dezz niet misstaan. We houden daar nu wat geld voor achter. In het verleden heb ben we alles in apparatuur geïn vesteerd. Om verder te komen heb je goede connecties nodig. Misschien zijn die nu in Italië ontstaan". Theatergroep Nova Zembla speelt 'Verwantschap', Vestzak theater Vlissingen, aanvang 20.30 uur. VRIJDAG 4 FEBRUARI Pater Moeskroen, optreden, voorprogramma Surrender, De Stenge Heinkenszand, aanvang 20.30 uur. Slagwerkgroep Slagerij van Kampen speelt 'Link', Stads schouwburg Middelburg, aan vang 20 uur. Zeeuwse Komedie speelt 'Mar kies de Sade', Vestzaktheater Vlissingen, aanvang 20 uur. Theatergroep De Korre speelt 'Mademoiselle Jaire', 't Beest Goes, aanvang 20.30 uur. ZATERDAG 5 FEBRUARI Poppentheater Sim Bolus speelt 'De koning is bloot, leve de koning'. Ambachtscentrum Goes, aanvang 14.30 uur. Benefietconcert door diverse ko ren en instrumentalisten ten bate van Roemenië, Westerkerk Goes, aanvang 20 uur. Concert Cajun-formatie Ma- mou, 't Beest Goes, aanvang 22 uur. Bert Visscher, kolder-solo 'Jam mer', Stadsschouwburg Middel burg, aanvang 20 uur. Optreden Oxxband, De Piek Vlissingen, aanvang 22 uur. Zeeuwse Komedie speelt 'Mar kies de Sade', Vestzaktheater Vlissingen, aanvang 20 uur. Trio Ab Baars, Jazz en improvi- satiemuziek. Kloveniersdoelen Middelburg, aanvang 20.30 uur. ZONDAG 6 FEBRUARI Hassan Erraji Arabesque, concert 'Folk Roots', Arsenaal theater Vlissingen, aanvang 16 uur. DINSDAG 8 FEBRUARI Carillonbespeling door stads- beiaardier Sjoerd Tamminga, Gro te Kerk Goes, 13.30-14.30 uur. WOENSDAG 9 FEBRUARI Voorlezen voor kinderen van 5 tot 8 jaar. Bibliotheek Goes, 14 tot 14.45 uur. Dr. John from Oxx in Brogum. Foto: Kees van der Heijden. De Hengelose 'biker'rockband Oxxband treedt zaterdag 5 fe bruari op in de Piek in Vlissingen. Het concert begint om 22 uur. De Oxxband is als driemansfor matie begonnen, maar groeide al snel uit tot zes personen. Telkens was bassist/zanger Dr. John from Oxx de centrale figuur in de In de serie tentoonstellingen 'Dorpen op Zuid-Beveland' staan tot 5 maart Wilhelminadorp. Goese Sas, Kattendijke en Kloe- tinge centraal. De door het Zeeuws Documents-, tiecentrum samengestelde expo sitie bestaat uit tien panelen met foto's, kranteknipsels en prent briefkaarten van begin deze eeuw tot heden. Van de dorpen Kattendijke en Kloetinge zijn di- Geertvliet. textielschilderijen. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland, 'Van gesloten bolwerk tot open stad', expositie over vier eeu wen veranderingen in en rond Goes. Galerie van den Berge, Ben Oostrum, 'Angewandte Ornamentik', Ben Oostrum i.s.m. Geer Pouts, 'Va zen', Aad Kroll, 'Small Objects of De sire'. Vanaf 6 februari. View Indicator III, globaal overzicht van het jaarpro gramma van de galerie Galerie 'Mi Parti', 'Multiple Choises', tentoonstelling over hoeden en hoe- denspelden, kasten en meubelprojec ten van één of meerdere vormgevers. Luchcafé Stadhuis, G. Riet, grote schilderijen en illustraties, Otto Schil ling, tekeningen, geopend di. t/m za. 9-18 uur. Délifrance, Lange Kerkstraat 21, Co Coppoo/se, balletfoto's. Lunchcafé 'De Bult', Gasthuisstraat 22, Toon Stobbelaer, aquarellen Gezondheidscentrum Magnolia, Jac. Smolders, olieverfschilderijen. Oosterscheldeziekenhuis. Fotonatio- naal top 20; Nederlands amateurfoto grafie KAMPERLAND Restaurant Papillon, Lydia Klop- Steendijk, aquarellen en portretten, geopend ma t/m za. v.a. 10 uur, zo. v.a. 17 uur. KATTENDIJKE band. De Oxxband trad eerder onder meer op in de Big S, Bro gum en de motorclub Zierikzee. Inmiddels is de band terugge bracht tot de oorspronkelijke drie mansbezetting, met nog steeds Dr. John als het markante mid delpunt: gekleed in berevellen en een vikinghelm, zijn bas hante rend als een Winchester. verse dorpsgezichten te zien en van Goese Sas verschillende fo to's van de sluis. Van Wilhelmina dorp worden onder meer opnames van het kanaal en van het Proefstation Fruitteelt ge toond. De tentoonstelling van materiaal uit de eigen collectie van het Zeeuws Documentatie centrum is tijdens de normale openingsuren te zien op de twee de verdieping van de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg. Galerie llona. Ilona Schmit, naïve schilderijen, UiS Zölner-Krumne, sie raden, geopend za. van 14-17 uur. Galerie Bekenes, Alie Bekenes, olie verven, aquarellen en pastels. MIDDELBURG NEELTJE JANS OOSTKAPELLE OOST-SOUBURG VEERE VLISSINGEN Galerie 't Zeepaardje, Maurice Gath en Sarika Gath, tekeningen, aquarel len, gouaches en pastels. Achter de Houttuinen 50, Martin Ri chardson, Hologrammen, geopend ma. t/m za van 10.30-17.30 uur Galerie Willem Vader, (L. Noordstraat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, 01180-16323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. af spraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoonstel ling over kerken in Middelburg. Zeeuwse Bibliotheek, Ko de Jonge, 'arts/start'. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Neder- hand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Delta Nutsbedrijven, Rian Krull, schil derijen. Stichting Creatief Centrum 'Artico', Noordweg 5, portretten, levensgrote beelden en bronzen uit eigen atelier. Rabobank, Lange Geere 3, Michelle Kerkhove, tekeningen. Galerie "t Haentje te Paart', Span jaardstraat 19, Renee Mink, beeld houwwerken, aquarellen gemengde technieken, geopend do. t/m zo. 14-16.30 uur. De Vleeshal, Rob Birza, 'Real', instal latie, geopend di. t/m zo. 13-17 uur. Multi Colour, Frans Bliek, olieverf schilderijen, stillevens en twee aqua rellen. Zeeuwse Bibliotheek. 'Alcohol, denk meer over minder'Wm 5 februari) en Jubileumexpositie docenten MIKV. Concertzaal, Singelstraat 13, Marijke Visser, 15 olieverfschilderijen. ABN-AMRO bank. Markt 7, Chris van Drunen, olieverf en aquarel. Het Middelburgs Koffiehuis. Lange- viele 61, Jopie Steijn, olieverfschilde rijen en aquarellen. SPD-Zeeland, Singelstraat 9-11, kunstwerken van mensen met een verstandelijke handicap Kuiperspoort 22, Jan Zembsch, 'amor omnia vincit', geopend di. t/m za. 13-1*7 uur. Galerie Het Gouden Briefke, Adri Kar man, vogels, landschappen en zeege zichten. Delta Expo. wisselexpositie: Carto grafie, van en over kaarten. Winde nergie. tentoonstelling windenergie, dagelijks geopend van 10-17 uur. Alhambra Vlissingen I, 'Demo lition Man' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Three Musketeers' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Hea ven and Earth' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Robin Hood: Men in Tights' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Hard Tar get' 20 uur. 't Beest Goes, 'The Piano' 20.30 uur. VRIJDAG 4 FEBRUARI Alhambra Vlissingen I, 'Demo lition Man' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Three Musketeers' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Bee thoven's 2nd' 19 uur. 'Heaven and Earth' 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Robin Hood: Men in Tights' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Hard Tar get' 19 en 21.30 uur. 't Beest Goes, 'The Piano' 20.30 uur. ZATERDAG 5 FEBRUARI Alhambra Vlissingen I, 'Demo lition Man' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Three Musketeers' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Bee thoven's 2nd' 14 en 19 uur. 'Heaven and Earth' 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Robin Hood: Men in Tights' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Hard Tar get' 19 en 21.30 uur. 't Beest Goes, 'The Piano' 20.30 uur. ZONDAG 6 FEBRUARI Alhambra Vlissingen I, 'Mijn vader woont in Rio' 14 uur. 'De molition Man' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Three Musketeers' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Bee thoven's 2nd' 14 en 19 uur. 'Heaven and Earth' 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Robin Hood: Men in Tights' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Hard Tar get' 19 en 21.30 uur. MAANDAG 7 FEBRUARI Alhambra Vlissingen I, 'Demo lition Man' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Three Musketeers' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Hea ven and Earth' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Robin Hood: Men in Tights' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Hard Tar get' 20 uur. DINSDAG 8 FEBRUARI Alhambra Vlissingen I, 'Demo lition Man' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Three Musketeers' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Hea ven and Earth' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Robin Hood: Men in Tights' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Hard Tar get' 20 uur. WOENSDAG 9 FEBRUARI Alhambra Vlissingen I, 'Demo lition Man' 14 en 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'The Three Musketeers' 14 en 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Bee thoven's 2nd' 14 uur. 'Heaven and Earth' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Robin Hood: Men in Tights' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Hard Tar get' 20 uur. Tj Green White Hotel, buitenplaats le- penoord, Olga Westrate, keramiek, Ko van Driel, beelden. Yi Verzorgingshuis De Zoute Viever, Marianne Mathilde, schilderijen, W.J. Phaff, bronzen beeldjes, ge opend tijdens kantooruren. Gemeente archief Veere, (Markt 5), Veerse verleden, De gilden, archief stukken, geop. ma. t/m za. 12-17 u. Iguana, (Bellamypark 35), Levende reptielen, amfibieën en insekten, ge opend ma. t/m zo. van 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Juli ana' zeven wissellijsten met toeristi sche promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Milieu-Educatie-Centrum 'de Kloek'. 'De laatste der hanekammen'. Stadhuishal. Julia Benicewicz, ma t/m vr 9-17 uur. Podium 2x2 kwadraat. Lange Zelke 91, Ursula Troost, 'Euro Packer', ge opend wo t/m vr. 12-17 uur en do 18-20 uur. Openbare Bibliotheek, foto's over Po litieke Moorden en 'Verdwijningen', van Amnesty International. Bellamy 19, Ronald Mullié, Ultra marijn. Stedelijk Museum, 225 jaar Konink lijk Zeeuws Genootschap, ma t/m vr 10 -17 u, za en zo 13-17 u. Notariskantoor A.J. Sauer, Margriet Prins-Kapelle, olieverfschilderijen, aquarel en gemengde technieken. ZATERDAG 5 FEBRUARI Alhambra Vlissingen IV, 'Alad din' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Aladdin' 14 uur. ZONDAG 6 FEBRUARI Alhambra Vlissingen IV, 'Alad din' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Aladdin' 14 uur. MAANDAG 7 FEBRUARI 'De Schelp' Domburg, 'Teken- filmfestival' 19 uur. WOENSDAG 9 FEBRUARI Alhambra Vlissingen IV, 'Alad din' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Aladdin' 14 uur. Il« M*l« hipp, animatie actie-thriller! de fantastische, feestelijke, overdonderende nieuwe Disney!

de Vlissinger | 1994 | | pagina 9