Mie Mee exposeert Het Water en Wij Provincie Zeeland Nieuwe Zeelandfilm Oeververbinding Westerschelde Zeeuwse Almanak lyMÈSteMaasms w^w3 u_m Waterschap moet beter op milieubelang letten 'Bruidshuis 'ElCen COMMISSIES IN BEROEP Een Westerschelde oeververbinding mag op zijn hoogst 1.178 miljoen gulden gaan kosten. Een delegatie uit het college van gs is dat bedrag overeengekomen met de minister van verkeer en waterstaat. De provincie en de minister zijn er nog niet helemaal uit, maar het is wel de bedoeling voor de verkiezingen van de tweede kamer definitief knopen door te hakken. Veiligheid Risico's Abdij Nieuws is de informatierubriek van de Provincie Zeeland. Redactie: Bureau Voorlichting, Abdij 6, postbus 6001, 4330 LA Middelburg, telefoon 01180 31392 lezingen Gezondheid Buurt/wijk Bijeenkomst Geloof KRUISWOORDPUZZEL Oplossing week 4 Bekendmaking j Provincie Zeeland Vergunning Th. van Wanrooij te Vlissingen KIJKDAG 5 FEBRUARI Woensdag 2 februari 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 13 Nieuws Vorige week vrijdag is de film "Zeeland bij hoog en bij laag" in première gegaan. De film is bedoeld als algemeen promotiemiddel voor Zeeland. "Promotie" niet in de zin van schreeuwerig of op-de-borst-klop- perij, maar gewoon een film die wil laten zien dat Zeeland allerlei facetten heeft; dat er te land en ter zee hard wordt gewerkt en dat er behalve dat leuke dingen zijn te zien en te beleven. De dag start al vroeg in "Bij hoog en bij laag". We zien in het opko mende licht wat vogels over de slikken scharrelen, de bakker haalt z'n brood uit de oven en in een "broodfabriek" gaat het er wat industriëler aan toe. Een bekend ochtendblad wordt in de bus gedaan en op de stadhuis toren van Middelburg springt de wijzer net naar twee minuten over zeven... Vervolgens zien we hoe het leven zich die dag ontplooit. De arbeid in bedrijven komt aan bod, scholieren, recreanten, muzi kanten en vissers zijn actief. Dit alles speelt zich af tegen het ritme van de zee en het getij. Tegen de avond houdt de arbeid op, maar voor sommigen ook niet.. Hoe het precies in elkaar zit, ver tellen we nu niet, want geïnteres seerde groepen, verenigingen en bedrijven kunnen gratis de film le nen. "Zeeland bij hoog en bij laag" is verkrijgbaar als 16-mm film (op tisch geluid) en op video (VHS en U-Matic). Wie dat wil kan een videokopie ko pen. De prijs voor een VHS-versie is f 75,-. Het centrale adres voor lenen en kopen is: Informatiecentrum Pro vincie Zeeland, Abdij 9 in Middel burg, telefoon 01180-31400. De nieuwe Zeeuwse Almanak is verschenen. Het boekwerkje bevat een schat aan informatie over een veelheid van instellingen en orga nen die werkzaam zijn in de pro vincie Zeeland of die voor Zeeland van belang kunnen zijn. Traditiege trouw zijn de eerste bladzijden ge reserveerd voor de namen en ver jaardagen van de koninklijke familie. Vervolgens passeert een reeks van namen en adressen en andere gegevens. Een greep uit de onderwerpen: bevolkingscijfers van Zeeland, de leden van provin ciale staten, de samenstelling van de verschillende statencommis sies, de leden van het college van gedeputeerde staten en de werk velden waar zij zich mee bezighou den, een overzicht van de com missarissen der koningin in de provincie en van de leden van ge deputeerde staten vanaf 1814 tot heden, een overzicht van de pro vinciale organisatie met inbegrip van de stoombootdiensten, minis ters en staatssecretarissen, de eerste en tweede kamer, provin ciale besturen in Nederland, kern gegevens van de gemeenten in Zeeland compleet met namen van burgemeesters, wethouders en raadsleden, idem van de water schappen, verschillende rijksdien sten, havenschappen, politie en al lerlei instellingen op bijvoorbeeld het terrein van landbouw, visserij, natuur, kunst, scholen, gezond heidszorg en sport. Het boekwerkje is tegen betaling van 32,50 verkrijgbaar bij het in formatiecentrum van de provincie, Abdij 9 in Middelburg. Telefonisch bestellen kan ook. Het telefoon nummer van het informatiecen trum is 01180-31400. Het in Den Haag overeengekomen bedrag van 1.178 miljoen gulden is te splitsen in drie delen. Voor de bouw ligt er een offerte van 965 miljoen gulden; verzekerin gen, contractuele voorbehouden en aanpassing van randvoorwaar den vergt een bedrag van 37 mil joen gulden en voor het uitsluiten van risico's, diversen en onvoor zien is 100 miljoen gulden uitge trokken. De nieuwe berekening valt 200 miljoen gulden lager uit dan oor spronkelijk met de aanleg van een wov zou zijn gemoeid. Met name is gesleuteld aan de aanbieding die er lag van de aannemerscom binatie: 1,15 miljard. Onderhande lingen tussen provincie en aanne mer, Kombmatie Middelplaat Westerschelde vof (KMW), hebben geleid tot een aanbieding van 965 miljoen gulden. De aannemingscombinatie heeft de oorspronkelijke aanbieding aan gevuld met een paar goedkopere varianten. De gekozen variant be staat uit twee tunnelbuizen. In elke tunnelbuis komen twee rijstroken van elk 3,5 m. De maat komt overeen met de norm die geldt voor een autosnelweg. Een buis heeft een diameter van 11,30 m. In het oorspronkelijke ontwerp was dat 12,60 m.; een kleinere buis is nu eenmaal goed koper. Een verdere verlaging van de prijs is bereikt door het laten vervallen van een van de vlucht gangen. Deze vluchtgang was in ternationaal geen vereiste. De overige vluchtgangen, in de vorm van dwarsverbindingen tussen de buizen, blijven net als in de oor spronkelijke offerte om de vijfhon derd meter. Door het ontbreken van de eerder voorziene vlucht gang binnen de tunnel moet ge vaarlijk transport in konvooi en on der begeleiding. In de eerdere' versie van de wov had het gevaar lijk transport onbelemmerde door gang zonder begeleiding. Met de minister is verder gespro ken over het ondervangen van de risico's die kunnen opduiken bij de voorbereiding, de bouw en de ex ploitatie van de oeververbinding. De risico's in de voorbereidingsfa se kunnen worden beperkt in een tussencontract tussen provincie en KMW. In een dergelijk contract kan precies worden omschreven welke werkzaamheden tegen wel ke kosten worden uitgevoerd. Een tussencontract moet trouwens toch al worden opgesteld omdat de gestandsdoeningtermijn voor het huidige contract met KMW af loopt per 11 april. Het is niet te verwachten dat voor die tijd een definitief contract rond kan zijn. De bouw van de tunnel, en dan vooral het boren, brengt de mees te risico's met zich. Deze opvat ting wordt geschraagd door de bevindingen van de Technische Universiteit Delft. KMW neemt het gros van de risico's die zich in de grond kunnen voordoen tijdens het boorproces voor zijn rekening. De maatschappij stelt wel als voorwaarde dat er dan eerst een gedegen grondonderzoek moet komen. Vooruitlopend op een mo gelijk voor de provincie positief besluit op het beroepschrift van de gemeente Borsele over de aan wijzingsprocedure heeft de minis ter drie miljoen gulden toegezegd voor dit grondonderzoek. Het ko ninklijk besluit over de aanwijzings procedure wordt overigens deze maand verwacht. Op verzoek van de minister wordt nog onderzoek gedaan naar risi co's die kunnen optreden bij de exploitatie van de tunnel. Het gaat daarbij onder meer om mogelijke veranderingen in het vervoersaan bod. Het onderzoek naar de risi co's moet binnen vier weken klaar zijn omdat minister en gs elkaar over vier weken weer ontmoeten. Vrijdag 11 februari, aanvang 9.30 uur, vergadert de Provinciale Mi lieuraad. Op de agenda staan: de structuur visie mer Axelsche Vlakte/Autri- chepolder, de regiovisie Schou- wen-west en de organisatie en vormgeving van de provinciale commissie milieu en waterstaat. De vergadering is openbaar en wordt gehouden in het provincie huis, Abdij 6 in Middelburg. De agenda en de vergaderstukken liggen ter inzage in het informatie centrum van de provincie, Abdij 9 in Middelburg. Donderdag 3 februari, aanvang 9.00 uur, wordt een bezwaar schrift behandeld van een inwoner van Middelburg. De Middelburger is het niet eens met een eerder besluit van de commissaris van de koningin over zijn aanvraag voor spoedshalve bijstand. Dinsdag 8 februari, aanvang 14.00 uur, is er een zitting van de commissie die gedeputeerde sta ten adviseert over de te nemen beslissing over een bezwaar schrift. Het gaat om een bezwaar schrift dat is ingediend door een inwoner van de gemeente Zienk- zee. De gemeente Zierikzee had voor betrokkene bij gs een verkla ring van geen bezwaar aange vraagd voor het vestigen van een kampeerterrein aan het Eerste Weegje 3 in Zierikzee. Gs hebben de verklaring gewei gerd en betrokkene is het daar met mee eens; vandaar het be zwaarschrift. De besliscommissie algemene bij standswet komt dinsdag 8 febru ari bijeen voor de behandeling van zes beroepschriften. De indieners zijn het met eens met eerdere be sluiten van hun gemeentebestuur over hun bijstandsuitkering. Het gaat achtereenvolgens om een in woner van de volgende gemeen ten: 14.40 uur, Vlissingen; 15.00 uur, Terneuzen; 15.20 uur, Axel; 15.40 uur, Hulst; 16.00 uur, Hulst; 16.20 uur, Middelburg. De behandeling van de beroep- en bezwaarschriften vindt plaats in openbare bijeenkomsten in het provinciehuis, Abdij 6 in Middel burg. Wal te melden' Postbus 5017, 4330 KA Middelburg Overgang - Thuiszorg Walche ren houdt woensdag 9 februari tussen 10 en 12 uur in de Zeeuw se Bibliotheek in Middelburg een informatieochtend voor vrouwen in de overgang (vido). Vido wil vrouwen steunen en bij elkaar brengen, om zodoende de eigen kracht tijdens de overgangsjaren te ontdekken. Bij voldoende be langstelling begint Thuiszorg Walcheren op 16 februari met een gespreksgroep. De veertien bijeenkomsten van de vido- gespreksgroep zullen tussen 9.30 en 11.30 uur worden gehou den bij Thuiszorg Walcheren in Middelburg. Reuma - M. Eland uit Vlissingen zal donderdag 17 februari op uit nodiging van de Reumapatiën tenvereniging Midden-Zeeland anekdotes vertellen uit zijn fysio- therapiepraktijk in het ziekenhuis in Vlissingen. De lezing begint om 20 uur en wordt gehouden in De Stenge in Heinkenszand. Alle verenigingsleden zijn, eventueel vergezeld door een gast, welkom. Mensbeeld - Rabbijn Yehuda Aschkenasy geeft maandag 14 februari om 19.30 uur in de Zeeuwse Bibliotheek in Middel burg de lezing 'Geliefd is de mens, over het mensbeeld in de joodse traditie'. De lezing is geor ganiseerd door de Provinciale Werkgroep Kerk en Israel Zee land. Ashkenasy kwam in de ja ren vijftig naar Nederland waar hij Jodendom (Talmudica) ging doceren aan de Katholieke Theo logische Hogeschool in Amster dam en Utrecht. Hij richtte de B. Folkertsma Stichting voor Talmu dica op, die als doel heeft de rab bijnse literatuur aan een breed publiek uit te dragen. In Zeeland is Ashkenasy op dit moment be trokken bij de leiding van het Zeeuws Leerhuis voor pastores. Roemenië - De Stichting Hulp aan Roemenië houdt woensdag 9 februari om 19.30 uur een dia voorlichtingsavond in Amicitia in Aagtekerke. De Stichting geeft hulp aan de landbouw, gezinnen, scholen, kerk- en jeugdwerk in di verse plattelandsdorpjes. Naast goederen, zoals kleding en schoenen, is ook geld nodig voor medicamenten, zaaizaad en der gelijke. De stichting houdt daar om in de week van 14 tot 19 februari een huis-aan-huis- collecte in Aagtekerke. De ge meente Mariekerke steunt de ac tie voor Roemenië. Perspectieven - De Zeeuwse Ontwikkelingsmaatschappij (ZOM) organiseert samen met de Kamer van Koophandel en de ge meente Goes een conferentie over 'Economische Perspectieven van de Bevelanden'. De conferen tie wordt op 17 februari tussen 15.30 en 17 uur gehouden in Mo tel Goes te Goes. Na een ope ningswoord door ZOM-voorzitter M. Verburg, zullen M. 't Hart, wethouder ecconomische zaken van de gemeente Goes, R. de Blij, secreataris van de KvK Midden- en Noord Zeeland, en een verte genwoordiger van een bedrijf van de Bevelanden een voordracht houden. De onderwerpen zijn 'Economische perspectieven van Goes in het hart van de Bevelan den', 'Feiten en cijfers over de Be velanden' en 'Goes als vestigingsplaats voor de onder nemers'. Spelmiddag - Buurthuis Het Wolterhuis in Vlissingen wil in de maand februari alle kinderen uit de wijk laten kennismaken met de kinderactiviteiten in het buurt huis. Daartoe zijn alle activiteiten op de woensdagmiddag gratis. De eerste activiteit is de smul- middag op 2 februari. Op 9 fe bruari is er een verkleed- en schminkmiddag in de carnavals sfeer. Op 16 en 23 februari vol gen respectievelijk een spel- en een filmmiddag. De activiteiten worden gehouden tussen 14 en 15.30 uur. Het Woltershuis is op zoek naar nieuwe vrijwilligers, bestuursleden en ideeën voor ac tiviteiten. Hayman - SKW de Hayman uit Middelburg-Zuid zoekt enthousi aste medewerkers. Met name de werkgroep publiciteit heeft drin gend behoefte aan vrijwilligers die willen helpen folders en posters ontwerpen en vermenig vuldigen. Verder bestaat bij de Hayman behoefte aan medewer kers voor het jongerenwerk. Bij het kinderwerk zijn het speciaal de kookclub en de allerleiclub voor kinderen van 9 tot 12 jaar in de vroege avonduren die vrijwilli ge begeleiders zoeken. Informatie en opgave bij 01180-29004. Aglow - Women's Aglow Fel lowship afdeling Goes houdt woensdag 9 feburari een samen komst in hotel Terminus in Goes. Zus Boom uit Den Haag zal er spreken over 'U bent uitverkoren in eeuwige ontferming'. Wo men's Aglow Fellowship is een interkerkelijke wereldwijde orga nisatie van Christenvrouwen die onder meer als doelstelling heeft 'leren Gods doel te ontdekken op alle terreinen van het leven en Hem daarvoor te prijzen'. De sa menkomst begint om 9.45 en er is een oppas aanwezig. 1 2 3 H. 5 6 7 9 10 12 Ui 14 i^ Mlm* 20 2^ 2^J^B24 iMpS 26 2^ j^j28~~ 29 31 32 jBB33 3^ 36 37 ■■38— 39 41 ■■42_ 37 45 38 39 |»4Ö~ 41 MpT" 46BB47 ■■48TBB49- 50 ^«51 P&P902 2 65 51 22 79 54 48 6 27 23 69 3 15 7 10 Het Waterschapsbestuur Wal cheren dat na de verkiezingen van 2 maart aantreedt, moet meer zorg en aandacht geven aan de belangen van milieu, na tuur en landschap dan tot nu toe het geval is. Dat is de mening van T. Goossens uit Vlissingen, kan didaat voor de komende water schapsverkiezingen namens de categorie ingezetenen/inwoners. Goossens, momenteel werkzaam als beleidsadviseur Communica tie bij de gemeente Vlissingen, noemt de grote waardering die bestaat voor de behartiging van de agrarische belangen - van oudsher de taak van de water schappen - terecht, maar hij vindt dat deze niet mogen worden overgeaccentueerd ten nadele van natuur, milieu en landschap. Volgens Goossens, tevens kadidaat-raadslid voor D66 in de gemeenteraad van Vlissingen, sluit deze benadering aan bij de opvattingen zoals die in het ver kiezingsprogramma van D66 op het gebied van milieu en land schapsbescherming zijn opgeno men. Daarin wordt onder meer vermeld dat voorrang moet wor den gegeven aan het verbeteren van het leefmilieu en dat het ge bruik van chemische bestrij dingsmiddelen bij beheer en onderhoud van plantsoenen, ber men en straten volledig en defini tief moet worden beëindigd. Ook wordt in het D66-programma het belang van milieu-educatie on derstreept om op die wijze vooral jongeren te doordringen van de noodzaak van behoud van na tuur, milieu en landschap. Welk woord komt er in het balkje? HORIZONTAAL: 1 vruchtendrank; 4 roofdier; 8 onbuigzaam; 11 zoogdier; 13 nimmer; 15 pers. vnw.; 17 sprookjesfig.; 18 insekt; 19 voorz.; 20 gewrichtsholte; 22 griezelig; 24 mannetjesbij; 25 ooghol te; 26 kledingstuk; 28 vlaktemaat; 30 hond; 32 persoon; 33 zijkant; 35 knaagdier; 37 paardeslee; 38 stoot; 40 papegaai; 42 sint; 43 halsdoek; 44 omroepvereniging; 45 muzieknoot; 47 bosmeer; 49 zwemvogel; 51 voorz.; 52 drietal; 54 voorschoot; 57 stad in N.-Afri ka; 59 afgrond in zee; 61 pl. op de Veluwe; 62 grootspraak; 63 te nen mand; 64 stuk vaarwater; 66 sierlijk dier; 68 honingdrank; 70 ti tel; 71 grappenmaker; 72 afgelegen; 74 laatstleden; 75 deel van een boom; 77 overste; 79 kleur; 80 vertrek; 81 deel van het been. VERTIKAAL: 1 lichaamsdeel; 2 was getekend; 3 zonder moed; 4 li chaamsdeel; 5 oude lengteëenheid; 6 voorz.; 7 rekening; 8 vr. titel; 9 sportevenement; 10 kleur; 12 brede band; 14 gebied; 16 cilinder vormige doos; 19 grondlijn; 21 verachtelijk; 23 bittere vloeistof; 24 naaldboom; 25 biljartstok; 27 boom; 29 knaagdier; 31 grootmoeder; 32 maand; 33 vr. taal; 34 fles; 36 delfstof; 39 lofdicht; 41 rond voor werp; 46 uitbouw; 47 geheel gevuld; 49 speelgoed; 50 vistuig; 51 meubelstuk; 53 splitsingsprodukt; 55 water doorlatende; 56 grond soort; 58 drank; 60 kist; 62 stroom; 63 drank; 65 rijstbrandewijn; 67 wild zwijn; 69 zeevis; 71 afgunst; 73 elasticiteit; 75 op die wijze; 76 vogel; 77 lidw.; 78 heden. HORIZONTAAL: 1 voorbij: 6 blende; 11 Gilze; 13 leien; 14 n.b.; 16 sein; 17 ogen; 18 kg; 19 dra; 21 inktvis; 23 pré; 24 eens; 26 geren; 27 geen; 28 lente; 30 lor, 31 Leens; 32 daaps; 34 beest; 35 bier; 36 hees; 37 sliet; 40 Asten; 43 stiek; 44 FOR; 46 tiras; 48 maal; 49 sirap; 51 gnap; 52 aas; 53 klapper; 55 ale; 56 I.I.; 57 Peel; 58 egel; 60 dl; 61 stede; 62 neder; 64 naaste; 65 leider. VERTIKAAL: 1 Vondel; 2 o.g.; 3 ris; 4 blei; 5 ijzing; 6 begin; 7 lies; 8 een; 9 n.n.; 10 ergens; 12 enke;; 13 lover; 15 breed; 18 krent; 20 Anna; 22 trom; 23 pees; 25 stabiel; 27 geestig; 29 epiek; 31 leest; 33 set; 34 Bea; 37 staal; 38 lias; 39 worp; 41 Ema; 42 naald; 43 smalen; 44 fiale; 45 rapen; 47 speler; 49 slede; 50 pegel; 53 keet; 54 rede; 57 pts; 59 lei; 61 S.A.; 63 R.D. Winwoord: BEDRIJFSERVARING Vrijwilligers van de Stichting Mi lieu Informatie- en Educatie Cen trum Walcheren (MicMec) en studenten van de Hogeschool Zeeland werken momenteel aan het opzetten van de tentoonstel ling 'Het Water en Wij'. A. Oele, sinds half januari voorzitter van de Stichting MicMec, zal de ex positie vrijdag 4 februari om 15 uur openen in het Milieu- Educatie-Centrum De Kloek in Vlissingen. Na de opening, om 15.30 uur, volgt een openbare forumdiscus sie Hiervoor heeft MicMec leden van zes verschillende politieke partijen uitgenodigd, die met de zaal discussiëren over een aantal stellingen betreffende water en milieu. De Middelburgse wethou der van onder meer milieu, G. Schoenmakers, treedt op als voorzitter. Onderwerpen die op de ten toonstelling en tifdens de forum discussie aan de orde zullen komen zijn onder meer het be lang van water voor mens, plant en dier, de winning van Walchers drinkwater, oorzaken en oplos singen van de verdroging van Ne derland, waterbesparing en waterzuivering en de rol van de diverse waterbeheerders zoals het waterschap, provinciale wa terstaat en rijkswaterstaat. De tentoonstelling 'Het Water en Wij' is tussen 5 en 19 februari te bezoeken op woensdag tot en met zaterdag van 13.30 tot 16.30 en van 20 februari tot en met 26 maart alleen op woens dag en zaterdag, van 13.30 tot 16.30 uur. Op 12 februari staat bij het Mee tussen 10 en 16 uur de Waterbespaarbus, van de Ver eniging van Exploitanten van Wa terleidingbedrijven In Nederland (VEWIN). De waterbespaarbus staat vol waterbesparende appa ratuur. Bezoekers kunnen onder meer de kracht van de wa terstraal uit een watersbesparen- de douchekop voelen en zien hoeveel water deze bespaart in vergelijking met een normale douchekop. Directie Milieu en Waterstaat Gedeputeerde Staten van Zeeland geven op grond van artikel 3-44, lid 2 van de Algemene Wet Bestuursrecht kennis van het volgende. Aanvraag De heer Th. van Wanrooij te Vlissingen heeft bij hen op 28 september 1993 een aanvraag ingediend voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting, be stemd tot de handel in tweedehands auto-onderdelen, loop- en sloopauto s en autosloperij. De inrichting is gelegen aan de Edisonweg 39 te Vlissingen, kadastraal bekend gemeente Vlissingen, sectie K, nr. 110. De vergunning is verleend met voorschriften ter bescher ming van het milieu. Ter inzage De vergunningaanvraag met bijlagen, de vergunning met de voorschriften en overige stukken kunnen worden in gezien van 3 februari 1994 tot en met 2 maart 1994 op de volgende plaatsen en tijden: bij de directie Milieu en Waterstaat, afdeling Milieu beheer. Het Groene Woud 1 te Middelburg op werkdagen van 9-12 en van 14-16 uur. in het gemeentehuis van Vlissingen, op werkdagen van 8.30-12.30 uur en van 13.30-15.00 uur en iedere woensdagavond van 17.15-20.15 uur (voor inzage op woensdagavond telefonisch afspreken: 01184-87204). Beroep Vanaf 4 februari 1994 tot en met 17 maart 1994 kan te gen voornoemde vergunning beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA s-Gravenhage, door de aan vrager, de betrokken adviseurs, degenen die overeen komstig artikel 13.17, lid 1 van de Wet milieubeheer bezwaren hebben ingediend tegen de ontwerp-vergun- ning of door enige andere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeen komstig het hierboven genoemde artikel bezwaren in te brengen. De vergunning wordt op 18 maart 1994 van kracht, tenzij overeenkomstig artikel 36 van de Wet op de Raad van State, juncto artikel 8.81 van de Algemene Wet Bestuursrecht een verzoek tot het treffen van een voor lopige voorziening is gedaan. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Het Groene Woud 1, Postbus 165, 4330 AD Middelburg Nieuwe zomercollectie 1994 Een droomjapon voor iedere beurs 13.00-17.00 uur Tevens verkoop van eenmaal recent gedragen japonnen Brouwerijstraat 59, Oostburg, tel. 01170-54861 Iedere Ie zondag van de maand KIJKDAG van 13.00-17.00 uur Verk<x>p op afspraak, ook 's avonds

de Vlissinger | 1994 | | pagina 13